Τετάρτη, 29 Φεβρουαρίου 2012

Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής Α' Όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/3/2012
14:30  ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ    –    ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
16:15  ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ    –    ΕΜΠΟΡΟΙ

ΚΥΡΑΚΗ 4/3/2012
14:00  METROPOLIS    –    ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ
15:45  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ    –    ΙΑΤΡΟΙ
17:30  ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    –    ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ
19:15  ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ (Β Όμιλος)

Τρίτη, 21 Φεβρουαρίου 2012

Ανακοίνωση για την τελευταία αγωνιστική του Α' Ομίλου & Συνάντηση ομάδων

    Από την οργανωτική επιτροπή ανακοινώνεται αλλαγή στην τελευταία αγωνιστική του Α' ομίλου από το ΣΚ 17-18/3 όλοι οι αγώνες θα μεταφερθούν το προηγούμενο ΣΚ 10-11/3,  ώστε να υπάρχει αρκετός χρόνος για την διεξαγωγή των τελικών αγώνων κατάταξης θέσεων...

Αναλυτικά 9η Αγωνιστική (Α' & Β' ΟΜΙΛΟΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/3/2012
14:30  Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ- BEST MAGAZINE
16:15  HAAGEN DAZS - GARDEN ART
18:00  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ - ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
19:45  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ

ΚΥΡΑΚΗ 11/3/2012
14:00  ΙΑΤΡΟΙ - METROPOLIS
15:45  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
17:30  ΕΜΠΟΡΟΙ - ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΥΡΑΚΗ 4/3/2012 (Αλλαγή)
19:15 ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ


ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ
CRETA FARMS - ΑΣΦΑΛΩΣ  20-0(AA)
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ Ι. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ 20-0(AA)


   Ορίζεται γενική συνάντηση όλων των αρχηγών των ομάδων του 17ου εργασιακού πρωταθλήματος Ρεθύμνου την Δευτέρα 12/3/2012 και ώρα 17.00 στο κλειστό γυμναστήριο του Πανεπιστημίου.

Θέματα συζήτησης:
- Απολογισμός Α' γύρου.
- Προγραμματισμός αγώνων τελικής φάσης.
- Προτάσεις για τον Μεγάλο Τελικό.

Κυριακή, 19 Φεβρουαρίου 2012

Αποτελέσματα 7ης Αγωνιστικής A’ Όμιλος & 8ης Αγωνιστικής B’ Όμιλος

Σαββατό 18/2/2012
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ  45-70
Δεκάλεπτα: 4-15, 25-34, 36-54, 45-70
Διαιτητές:Νοβάκος, Θεοδωρουλάκης
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Χαιρέτης, Τζενεβράκης 6, Βιδιαδάκης 1, Τρανταλίδης, Παπαδογιαννάκης 1, Μάνεσης 4, Βότζης 16 (2), Σφακιανάκης, Μελισσουργάκης 5, Ροδινός 12.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Πλεμμένος): Kουγιουμτζής, Παλαφούτης Σ., Κατσαντώνης 10, Βασιλάκης 11 (1), Καθαράκης 8, Λαμπαρδάκης 31 (2), Παλαφούτης Μ. 10 (3), Κιαγιαδάκης.


ΙΑΤΡΟΙ - ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  80-68
Δεκάλεπτα: 20-17, 36-27, 52-45, 80-68
Διαιτητές: Νοβάκος, Χειμωνίδης
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Σταθόπουλος 31, Λαδάκης 9 (1), Σιβαρόπουλος 7, Δημόπουλος, Σαουνάτσος, Λίτινας 11 (2), Σταφυλάκης 22, Κούδας.
ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σταυρουλάκης): Σταυρουλάκης 5 (1), Καπετανάκης 7 (2), Περπιράκης 18 (2), Χριστινάκης Β. 23 (4), Φοβάκης, Γιακουμάκης Ι., Γιακουμάκης Α., Χριστινάκης Επ. 15.


ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  59-74
Δεκάλεπτα: 14-17, 24-36, 43-57, 59-74
Διαιτητές: Νοβάκος, Λαδάκης
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ (Αντουράκης): Καπαρός, Γκάτζιας 7 (1), Πιοτογιαννάκης 3 (1), Μίχας 11 (2), Κατσανεβάκης 11, Κεφαλογιάννης 4, Δουλγεράκης 2, Χατζηδάκης 2, Ζουμπεράκης 19.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ((Σαββοργιαννάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 10 (3), Παναγιωτάκης 6, Πετρακάκης 20 (6), Μαθιουδάκης 6 (1), Παπαδάκης 24 (2), Σαββοργινάκης Β., Τζιμπραγός 8 (1).


Κυριακή 19/2/2012




(Photos by Nikos Kiourtsidakis)
BEST MAGAZINE - HAAGEN DAZS  50-70
Δεκάλεπτα: 11-22, 30-36, 38-53, 50-70
Διαιτητές: Νοβάκος
BEST MAGAZINE (Σπιθουράκης): Κουνδουράκης 9, Σταγκουράκης 4, Ανδριώτης 13 (2),Κιουρτσιδάκης, Λαδάκης 13, ΣαλβαράκηςΣπιθουράκης 11 (1).
HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Θερμιώτης 15, Ξενίδης 2, Βενιανάκης, Βασιλείου, Πολιτάκης26 (2), Μπονατάκης 17, ΓκογκίτσαςΠηγουνάκης 10 (2).

GARDEN ART - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  40-77
Δεκάλεπτα: 13-15, 18-34, 26-60, 40-77
Διαιτητές: Νοβάκος, Λαδάκης
GARDEN ART (Δημητριάδης): Δημητριάδης 10, Μαράκης 11, Δημητράκης 3,Βουτσαδάκης 2Χατζής, Βαρούχας, Φραγκιαδάκης 9 (1), Γαλεράκης 2, Ζαχαρόπουλος 3.
ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μοσχάκης 14, Μαμαλάκης 6, Θυμιατζής,Θεοδοσόπουλος, Αλεπίδης, Δρουδακης 18, Μαραβελάκης 6Αραμπατζόγλου 6 (1),Αλυγιζάκης 17, Συργιανόγλου 8 (2), Σαμωνάκης 2.

ΕΜΠΟΡΟΙ – METROPOLIS  75-49
Δεκάλεπτα: 11-12, 31-23, 50-39, 75-49
Διαιτητές: Νοβάκος, Λαδάκης
EΜΠΟΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Φωτάκης, Καλογεράκης 4, Αγγελάκης 31 (1), Βουγιουκαλάκης Ε. 7, Δούβρος 17, Τσίχλης 8Κασάπας, , Μουλίτσας 8 (2).
METROPOLIS (Μακριδάκης): Μακριδάκης 2, Πλευράκης 25 (4), Τριαντάφυλλος 15,Jovanovic 4, Βότσογλου 3.

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ  57-53
Δεκάλεπτα: 12-22, 24-25, 41-41, 57-53
Διαιτητές: Νοβάκος, Λαδάκης
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Φραγκιδάκης, Φρατζεσκάκης 2, Καρακεσίσογλου 2, Καββαδίας 15 (3)Γιαννάκης 2, Γαρεφαλάκης 7, Γεωργίου, Λαγός 26 (1), Κόης 3.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός)Κιοσσές 9, Καλυβιανάκη, Πρίτσκας 8, Παλτατσίδης 19 (5), Νικολιδάκης 4, Κυριακίδης 8 (2), Ξαφόπουλος, Δαμιανός, Τασιούλης, Βασιλόπουλος, Θεοδωράκης.3, Χουρδάκης 2.

ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ 66-83
Δεκάλεπτα: 17-29, 25-48, 44-68, 66-83
Διαιτητές: Λαδάκης, Σταμούλης
ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Παπαδάκης Χ.-Κανακάκης): Βασιλάκης Γ., Τζανακάκης 9 (1), Ηλιάκης 2, Κανακάκης 4, Παπαδάκης Χ. 9 (1), Καλογεράκης 7, Μαυρομιχελάκης 8 (2), Θεοδοσουλάκης 13, Παπαδογιαννάκης, Καραζούπης 14 (1).
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ (Καλοκύρης): Βιολάκης 3, Δαμανάκης Κ. 14 (3), Χριστόπουλος 3, Κιτανόβσκι, Καλοκύρης, Παρθενιώτης 5, 
Ξανθόπουλος 6, Κυριακάκης, Παπαμιχελάκης 2, Πατέντας 22 (2), Κωνσταντινίδης, Κανλής 28.

Τετάρτη, 15 Φεβρουαρίου 2012

Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής A’ Όμιλος & 8ης Αγωνιστικής B’ Όμιλος

Σαββατό 18/2/2012
14:30   ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
16:15   ΙΑΤΡΟΙ - ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
18:00   ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ Ι. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ

Κυριακή 19/2/2012
12:15   BEST MAGAZINE - HAAGEN DAZS
14:00   GARDEN ART - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
15:45   ΕΜΠΟΡΟΙ- METROPOLIS
17:30   ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
19:15   ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ

ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ (AA)
ΑΣΦΑΛΩΣ - Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ  0-20
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ - CRETA FARMS  0-20

Σχολιασμός Α' Φάσης απο τον Κανακάκη Γιώργο

   Ολοκληρώνεται σιγά-σιγά η πρώτη φάση του 17 Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης και μετά την διεξαγωγή 7 αγωνιστικών μπορούμε να βγάλουμε κάποια συμπεράσματα για την εικόνα των ομάδων καθώς και για ποίες θα ακολουθήσουν τον δρόμο για την Α2 που θα καθιερωθεί από την νέα σεζόν και για τα ζευγάρια της φάσης των 16.

Α' όμιλος
     Στον Α' όμιλο η πρώτη θέση έχει ήδη καταληφθεί από τους πρωταθλητές Επιχειρηματίες που δείχνουν και φέτος πολύ δυνατοί. Την δεύτερη θέση διεκδικούν δύο ομάδες, το Υπουργείο Εσωτερικών και η νεανική ομάδα των Φοιτητών και όλα θα κριθούν στο μεταξύ τους ματς την τελευταία αγωνιστική. Το ίδιο αναμένεται να γίνει και για τις θέσεις 4-5 καθώς την διεκδικούν η ομάδα του Πανεπιστήμιου και ο Δήμος Άγιου Βασιλείου στο μεταξύ τους ματς. Την έκτη θέση όπως δείχνουν τα πράγματα θα καταλάβει η ομάδα της Α΄βαθμιας Εκπαίδευσης η όποια φέτος παρουσιάζεται πιο ποιοτική και ποιο πλήρης από ποτέ. Έβδομη θέση πιθανότατα για τους Ιατρούς και όγδοη θέση για την ομάδα των Εμπόρων που έχει πραγματοποιήσει καλές εμφανίσεις σχεδόν σε όλα τα ματς χωρίς όμως το επιθυμητό αποτέλεσμα.. Τον δρόμο για την Α2 έχει πάρει ήδη η ομάδα του METROPOLIS ενώ για την δεύτερη θέση φαβορί είναι οι Ιδιωτικοί Υπάλληλοι όχι λόγω δυναμικής άλλα λόγω των 2 μηδενισμών που έχουν και του δύσκολου προγράμματος στην συνέχεια.

Β' όμιλος
     Στον Β' όμιλο η ομάδα των Haagen Dazs έχει καπαρώσει την πρώτη θέση έχοντας το απόλυτο νικών ενώ η δεύτερη θέση θα κριθεί σε αυτή την αγωνιστική καθώς Κατασκευαστές και Εκπαιδευτικοί κοντράρονται με έπαθλο την 2 θέση που ανοίγει τον δρόμο για την τετράδα του πρωταθλήματος. Στην τέταρτη θέση πιθανότατα η ομάδα των Ελεύθερων Επαγγελματιών εκτός και αν υπάρξει τριπλή ισοβαθμία με Εκπαιδευτικούς και Κατασκευαστές και θα μετρήσουν τα μεταξύ τους ματς Την πέμπτη θέση έχει καπαρώσει ήδη η βελτιωμένη ομάδα φέτος της CRETA FARMS καθώς στα δυο εναπομείναντα ματς θα πάρει ξεκούραστα τους 2 βαθμούς κόντρα στις 2 ομάδες που έχουν αποχωρήσει από το πρωτάθλημα, Πτυχιούχοι Φ.Α και Ασφαλώς και από του χρόνου θα αγωνίζονται στην Α2. Έκτη θέση για την νέα ομάδα του BEST MAGAZINE που από παιχνίδι σε παιχνίδι γίνεται καλύτερη και με την προσθήκη του Θοδωρή Μπουρμπόν που ξαναφόρεσε τα αθλητικά του παπούτσια δείχνει ικανό να κάνει ακόμα και την έκπληξη στα πλέι-οφ. Έβδομη θέση πιθανότατα για την ομάδα της Α.Δ.Ρεθύμνου που ισοβαθμεί με το CARDEN ART αλλά έχει πιο εύκολο πρόγραμμα και μια ξεκούραστη νίκη απέναντι στο ΑΣΦΑΛΩΣ οπότε στην όγδοη θέση η συμπαθής ομάδα των κηπουρών.

Με βάση τα παραπάνω ας δούμε πως πιθανότατα 
θα είναι τα ζευγάρια στην φάση των 16.
Επιχειρηματίες - CARDEN ART
Υπουργείο εσωτερικών ή Φοιτητές - Α.Τ.Ρεθύμνου
Υπουργείο εσωτερικών ή Φοιτητές - ΒΕST MAGAZINE
Πανεπιστήμιο ή Δήμος Αγίου Βασιλείου - CRETA FARMS
Πανεπιστήμιο ή Δήμος Αγίου Βασιλείου - Ελεύθεροι Επαγγελματιες
Εκπαιδευτικοί ή Κατασκευαστές - Ιατροί
Εκπαιδευτικοί ή Κατασκευαστές - Α'βαθμια Εκπαίδευση
Έμποροι - Haagen Dazs

Καλή συνέχεια σε όλες τις ομάδες και να αγωνίζονται πάντα μέσα σε αθλητικά πλαίσια ανεβάζοντας κάθε χρόνο το επίπεδο τόσο σε αγωνιστικό όσο και σε πολιτισμικό.....

Κανακάκης Γιώργος (ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ)

Σάββατο, 11 Φεβρουαρίου 2012

Αποτελέσματα 7ης Αγωνιστικής B’ Όμιλος

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – GARDEN ART  70-28
Δεκάλεπτα: 16-4, 31-13, 53-20, 70-28
Διαιτητές: Νοβάκος, Χειμωνίδης
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ((Σαββοργιαννάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 7 (1), Παναγιωτάκης 8, Πετρακάκης 5, Μαθιουδάκης 9 (1), Παπαδάκης 21 (1), Σαββοργινάκης Β. 7, Τζιμπραγός 13.
GARDEN ART (Δημητριάδης): Δημητριάδης 3 (1), Μαράκης 4, Δημητράκης 5, Βουτσαδάκης 6, Χατζής, Βαρούχας 6 (2), Φραγκιαδάκης, Γαλεράκης 4, Ζαχαρόπουλος.

CRETA FARMS – ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ  46-61
Δεκάλεπτα: 6-10, 19-29, 28-51, 46-61
Διαιτητές: Νοβάκος, Χειμωνίδης
CRETA FARMS (Οικονόμου): Οικονόμου, Σταυρουλάκης, Παπαδάκης, Τσουρδαλάκης, Κανάκης 9, Σταυρουλάκης-Παττακός 7, Μπραζιώτης 11 (1), Γιαννουλάκης 2, Ανυφαντάκης 13 (1), Ζαφειρόπουλος 4.
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ (Κανακάκης): Καπαρός, Γκάτζιας 9 (1), Πιοτογιαννάκης 7 (1), Μίχας 10 (2), Κατσανεβάκης 14, Κεφαλογιάννης 8, Μιχαλάκης, Δουλγεράκης 2, Χατζηδάκης 5 (1), Ζουμπεράκης 6.


(Photos by Nikos Kiourtsidakis)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – BEST MAGAZINE  60-58
Δεκάλεπτα: 19-13, 31-36, 37-46, 60-58
Διαιτητές: Νοβάκος, Χειμωνίδης
ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μοσχάκης 11, Μαμαλάκης, Θυμιατζής, Θεοδοσόπουλος 3 (1), Δρουδακης 14, Μαραβελάκης 1, Αραμπατζόγλου 6, Αλυγιζάκης 22 (2), Συργιανόγλου 3 (1), Σαμωνάκης.
BEST MAGAZINE (Σπιθουράκης): Κουνδουράκης 17 (2), Σταγκουράκης 10, Κιουρτσιδάκης, Φιτσανάκης 6, Σαλβαράκης 4, Σπιθουράκης 21 (2).  

Τρίτη, 7 Φεβρουαρίου 2012

Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής B’ Όμιλος

Σάββατο 11/2/2012
16:15   ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ Ι. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – GARDEN ART
18:00   CRETA FARMS – ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
19:45   ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – BEST MAGAZINE

Σάββατο, 4 Φεβρουαρίου 2012

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής A’ Όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ   04/02/2012
 
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΕΜΠΟΡΟΙ  59-50
Δεκάλεπτα: 10-9, 29-20, 41-31, 59-50
Διαιτητές: Θεοδωρουλάκης, Λαδάκης.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός):  Καλυβιανάκη, Πρίτσκας 5, Παλτατσίδης 7 (1), Νικολιδάκης 15 (3), Κιοσσές 12, Κυριακίδης, Ξαφόπουλος 2, Δαμιανός , Τασιούλης 1, Βασιλόπουλος, Θεοδωράκης 3, Χουρδάκης 14(1).
EΜΠΟΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Αγγελάκης 13, Βουγιουκαλάκης Ε. 2, Σιβαρόπουλος, Δούβρος 12, Τσίχλης 8, Βασιλάκης 1, Τρουλινός, Μουλίτσας 14(2), Διαμαντάκης.


BEST MAGAZINE – ΑΣΦΑΛΩΣ   20-0 (ΑΑ)
IΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ  0-20 (ΑΑ)


KYΡIAKH   05/02/2012
Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ- HAAGEN DAZS  28-86
Δεκάλεπτα: 8-30, 18-51, 18-69, 28-86
Διαιτητές: Νοβάκος, Θεοδωρουλάκης
Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Στεφανάκης Σ.): Ζολώτας 2, Κλειδής 2, Ραπτάκης, Δασκαλάκης 2, Στεφανάκης 2, Παπαδομιχελάκης 4, Κουκουμπεδάκης, Φοβάκη 2, Γιαλητσιάνου 12 (1), Μαλλιαρός 2, Καριανάκης.
HAAGEN DAZS(Ξενίδης):Σπανόπουλος 9, Ξενίδης 9, Βενιανάκης 2, Καλαϊτζάκης 39 (4), Πολιτάκης 9 (1), Μπονατάκης 4, Γκογκίτσας 6 (2), Πηγουνάκης 8 (2). 

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ 70-45
Δεκάλεπτα: 10-8, 27-20, 42-33, 70-45
Διαιτητές: Νοβάκος, Θεοδωρουλάκης
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ (Καλοκύρης): Βιολάκης 10, Δαμανάκης Κ. 19 (3), Χριστόπουλος, Κιτανόβσκι 2, Καλοκύρης, Παρθενιώτης 5, Κυριακάκης, Φραγκιουδάκης, Παπαμιχελάκης 9, Πατέντας, Κωνσταντινίδης, Κανλής 25 (1).
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Χατζημαρκάκης, Χαιρέτης, Τζενεβράκης 18 (1), Βιδιαδάκης, Τρανταλίδης 6 (2), Μάνεσης 2, Κοραχάης, Βότζης 7, Μαμαλάκης 8, Σφακιανάκης 1, Μελισσουργάκης, Ροδινός 3. 

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΙΑΤΡΟΙ 20-0 (ΑΑ)

METROPOLIS – ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 45-74
Δεκάλεπτα: 14-16, 23-30, 31-51, 45-74
Διαιτητές: Χειμωνίδης, Νύκταρης
METROPOLIS (Μακριδάκης): Καλλέργης 11 (1), Μακριδάκης 6, Πλευράκης 18 (5), Πίτερης 4, Τριαντάφυλλος 6.
ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Παπαδάκης Χ.-Κανακάκης Δ.): Βασιλάκης Γ. 6, Τζανακάκης 10 (2), Ηλιάκης 1, Κανακάκης 10, Παπαδάκης Χ. 2, Καλογεράκης 2, Μαυρομιχελάκης 3 (1), Θεοδωσουλάκης 14, Παπαδογιαννάκης 4, Καραζούπης 11 (2), Βασιλάκης Ζ. 2, Ιερωνυμάκης 9.