Τετάρτη, 30 Ιανουαρίου 2019

Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής Α2-Α και 10ης Αγωνιστικής Α2-Β του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου 2019
14:30 (Α2-B) ΧΟΡΕΥΤΕΣ – L'ETOILE DU SUD
16:00 (Α2-A) ΤΡΑΠΕΖΕΣ – ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
17:45 (Α2-B) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  – ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 
19:30 (A2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ – KLADOS TOURS
21:00 (A2-B) MACRON STORE – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019
10:00 (Α2-A) ΙΑΤΡΟΙ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
13:15 (Α2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – PLATANOS TOURS
16:45 (Α2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
18:30 (Α2-A) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ.
20:15 (Α1) PROJECT PLUS IKE – ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ!


(Α2-B) BUENO HOTEL – OLYMPIC/BONOBO 0-20 AA

Αναβολή λόγω διαιτητών (Α2-B) WOW! PARKING – THINK VILLA 

ΡΕΠΟ: (Α2-B) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ

Αποτελέσματα από αναβολές Α1 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Τετάρτη 30 Ιανουαρίου 2019

(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – HAAGEN DAZS BC 70-83
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 18-24, 43-43, 60-65, 70-83.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 19(3), Γκάτζιας 12(1), Ορφανουδάκης 12, Θωμαδάκης 8, Τρανταλίδης, Μιχαλάκης 6, Μαθηνός 11(3), Ροδινός 2.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης, Ξενίδης): Κούμουλος 39(5), Θερμιώτης 7, Καλαϊτζάκης 11(2), Γκογκίτσας 6(2), Πλεμμένος, Μπονατάκης, Σπιτάς 6, Χαζηδάκης 11(1), Πηγουνάκης 3(1).

(Α1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ – PROJECT PLUS IKE 91-70
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 30-12, 51-30, 67-48, 91-70.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Πατέρας 2, Σταυρουλάκης 9(1), Κιουρτσιδάκης 3(1), Νύκταρης 6(2), Νταλιάνης 13, Μαραυγάκης 29(9), Κωνσταντινίδης, Βασιλάκης 29(3).
PROJECT PLUS IKE ( Τσιλεδάκης Ν.): Τσιλεδάκης Λ. 2, Ρακιντζής 3(1), Βασιλάκης Ι. 2, Χατζηδάκης 11(2), Παπαδάκης Α. 18(1), Κοντουδάκης 22,  Καλυδωνάκης 8, Μαρίνος 4.

Κυριακή, 27 Ιανουαρίου 2019

Αποτελέσματα 10ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 9ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 26 Ιανουαρίου 2019
(Α2-Β) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – WOW! PARKING 71-40
Διαιτητές:Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 17-04, 41-21, 56-28, 71-40.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης Μ.): Ρούλιος Α. 12, Περιστεράκης 14, Αποστολάκης, Ρούλιος Κ. 22, Οικονομάκης Κ. 8(1), Ξενάκης 6, Ζουμπουλάκης 9.
WOW!PARKING (Σαμψών): Πολυμίλης 8, Πατηταράς, Κουνδουράκης Γ. 4, Κουνδουράκης Σ. 11(1), Παρασύρης, Κουταλάς Μ. 5(1), Βελονάκης 4, Σαμψών Σ. 8.

(Α2-B) OLYMPIC/BONOBO – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 38-48
Διαιτητές:Νικολιδάκη Θεοδώρα, Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 10-15, 16-26, 26-38, 38-48.
OLYMPIC/BONOBO (Αποστολάκης, Φοβάκης): Παλιαράκης 6, Δούκας 9(1), Κονταξάκης 8, Προντανοβιτς 7(1), Μαθιουδάκης Α., Κατσαντώνης Ι. 4, Αποστολάκης 2, Κατσαντώνης  Γ. 2.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 9(1), Τζανουδάκης 4, Κακλαμάνος 15, Καλαϊτζάκης Α. 3, Σακελλαρίδης 2, Φανουργάκης 2, Ζουρίδης, Παπαδάκης Γ., Προκοπάκης 4, Ψωράκης 9.

(A1) N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ – PROJECT PLUS IKE 45-70
Διαιτητές:Σταυρουλάκης Μανώλης, Δημητρουλάκης Μανώλης
Δεκάλεπτα: 06-12, 20-37, 32-52, 45-70.
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Θανάσης): Καρυπίδης 6, Φοβάκης 2, Γκόγκος 2, Λεωνιδάκης  12, Βελονάκης, Λιαδάκης, Αρσενίδης 13, Κυλάφης 10.
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης): Κλάδος 8(1), Τσιλεδάκης Λ. 3(1), Ρακιντζής 3(1), Βασιλάκης Ι. 8, Χατζηδάκης 10(1), Παπαδάκης Α. 12(1), Κοντουδάκης 12,  Καλυδωνάκης 12(1), Μαρίνος 2.

(Α1) SAILING EXPERIENCE – ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 48-68
Διαιτητές:Σταυρουλάκης Μανώλης, Δημητρουλάκης Μανώλης
Δεκάλεπτα: 17-16, 26-34, 32-48, 48-68.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Τσαχάκης 2, Μακεδάκης, Ουρανός, Σταθόπουλος 10(1), Παπαπαναγιώτου 7, Τσαγκαρούλης 16(1), Ζαμπετάκης 11,Κορωνάκης 2.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Πολυδορόπουλος): Πολυδωρόπουλος 7(1), Καίσαρης 16, Θανάσης, Κυδωνάκης 6, Διάκου 3, Μουλίτσας 3(1), Μαμαλάκης Ν. 16, Μαμαλάκης Σ., Λιωνάκης 17.

Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
(Α2-B) L'ETOILE DU SUD   – BUENO HOTEL  45-11
Διαιτητές: Φλουρής, Σταμάτης

Δεκάλεπτα: 17-02, 33-02, 39-07, 45-11
LETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παυλιδάκης Γ. 25, Περαντωνάκης 6, Παπιομύτογλου 2, Παπαδάκης Ν. 2, Γαλλιός 2, Μαυράκης 8.
BUENO HOTEL (Σταυρουλιδάκης): Κοπανάκης 4 (1), Μοτάκης, Ανδρεδάκης 3, Σταυρουλιδάκης 4, Σταγκουράκης, Ηλιάκης.

(Α2-B) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ – MACRON STORE  44-50
Διαιτητές: Φλουρής, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 05-11, 18-32, 31-39, 44-50
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ (Γαβαλάκης Γ.): Καλιγιάννης Κ. 17 (1), Καλλιγιάννης Μ. 6, Κανακάκης 10, Κονσολάκης, Πισκοπάκης 4 (1), Λοθρες 7, Μαράτος.

MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε., Κόνιας, Πριναράκης 7 (1), Τσαφαράκης 4, Μπενάκης 9 (1), Φωτάκης 5 (1), Παπαδάκης Α., Κάβουρας, Καρατζέτζος Κ. 17 (3), Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 8.

(Α2-B) THINK VILLA – ΧΟΡΕΥΤΕΣ  43-35
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 14-11, 21-18, 25-26, 43-35
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.): Αντωνίου 11 (2), Ξενίδης 3, Στεργιάκης, Πολιουδάκης 4, Φεσσάς 1, Αστρινάκης 2, Καζίλας 19 (1), Κόκκινος 2, Πηγουνάκης Φ. 1.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 14 (2), Μαραγκουδάκης 8, Καλυβιανάκης, Παπαδογιαννης Ν. 5, Μεξης 3, Τσόγκας, Βασιλακάκης, Νεονάκης, Λελεδάκης 5, Καζάνης.

(Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ  53-44
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 09-16, 19-27, 33-33, 53-44
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 16 (2), Γκάτζιας 5 (1), Ορφανουδάκης 22, Θωμαδάκης, Τρανταλίδης, Χόμπης, Μιχαλάκης 4, Μαθηνός 4, Ροδινός 2.
ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ (Σαβοργινάκης Μ.):  Σαβοργινάκης Μ. 6, Σαπουντζής 2, Τσιχλής 6, Ξανθόπουλος 2, Παπαδάκης Θ. 10 (1), Παναγιωτάκης 5 (1), Σαβοργιαννάκης Β. 13.
(A1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  61-54
Διαιτητές: Ξυλάς, Σταυρουλάκης
Δεκάλεπτα: 17-15, 23-33, 41-46, 61-54
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Παπαδογιαννάκης Γ.): Θεοδωσουλάκης, Χρυσουλάκης 14 (1), Μίχας 6, Καλογεράκης, Οικονομίδης 18 (2), Παπαδάκης 8 (2), Παπαδογιαννάκης Γ. 15 (1), Παπαδογιαννάκης Π.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 2, Γιαννούλης 5 (1), Αλυγιζάκης 15, Κατσαντώνης 10, Συριανόγλου 2, Ανεζάκης 9 (3), Τσιμπισκάκης 3 (1), Δρουδάκης 8.
(A1) HAAGEN DAZS BC – PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 72-62
Διαιτητές: Ξυλάς, Σταυρουλάκης
Δεκάλεπτα:  14-20, 31-32, 51-51, 72-62.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Λαγουδάκης 12(2), Κούμουλος 41(7), Φιτζανάκης, Θερμιώτης 6, Καλαϊτζάκης 3(1), Βασιλείου, Μητρόπουλος, Γκογκίτσας, Πλεμμένος 10(2), Μπονατάκης, Σπιτάς, Χαζηδάκης.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 4, Πατέρας 2, Σταυρουλάκης 3(1), Κιουρτσιδάκης, Νύκταρης 10(2), Νταλιάνης 4, Μαραυγάκης 19(4), Χατζηκωνσταντίνου 3(1), Μπιρλιράκης 3, Βασιλάκης 14(1).

ΡΕΠΟ: (Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ (A2-B) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ

Δευτέρα, 21 Ιανουαρίου 2019

Πρόγραμμα 10ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 9ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 26 Ιανουαρίου 2019
14:15 (Α2-Β) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – WOW! PARKING
16:00 (Α2-B) OLYMPIC/BONOBO – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
17:45 (A1) N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ – PROJECT PLUS IKE
19:30 (Α1) SAILING EXPERIENCE – ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ

Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
11:00 (Α2-B) L'ETOILE DU SUD   – BUENO HOTEL
12:30 (Α2-B) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ – MACRON STORE
14:15 (Α2-B) THINK VILLA – ΧΟΡΕΥΤΕΣ
16:00 (Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ
17:45 (A1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
19:30 (A1) HAAGEN DAZS BC – PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ

ΡΕΠΟ: (Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ (A2-B) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ

Τετάρτη 30 Ιανουαρίου 2019
20:00 (A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – HAAGEN DAZS BC
21:45 (Α1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ – PROJECT PLUS IKE

Ανακοίνωση από την Επιτροπή ποινών του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-19, 21-1-2019

        Η  Επιτροπή ποινών του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης   Ρεθύμνου 2018-19 στη συνεδρίαση του στις 21/01/2019, αφού έλαβε υπόψη του  το Φ.Α. και τις αναφορές  των ορισμένων διαιτητών για τον αγώνα (Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  57-67 Kυριακή 20 Ιανουαριου 2019, αποφάσισε ομόφωνα την  ποινή αποκλεισμού  δύο (2) αγωνιστικών στον αθλητή ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ) σύμφωνα με το άρθρο 4ο β, των κανονισμών του . Ε Π.Κ.Π.Κ.

Επιτροπή ποινών
ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΑΚΗΣ



Σάββατο, 19 Ιανουαρίου 2019

Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 19 Ιανουαρίου 2019
(Α2-Α) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – ΙΑΤΡΟΙ 37-80
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Μαρινάκης Θεοχάρης.
Δεκάλεπτα: 07-14, 11-38, 22-55, 37-80.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Παπαδοπούλου 8(2), Κόης 15, Γιαπιτσογλου 6, Πασχαλίδη, Μαστροκώστα, Χατζηβασίλης, Βουρδουμπά 4, Βλάσης 2, Κορογωνα 2.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Ζαχαράκης, Γούδας 11, Βλαχοπάνος 4, Τζανάκης 6, Μπούτσιας 26, Σιβαρόπουλος 6, Μουχασίρης 5(1), Παρασκάκης 19, Σαμωνάκης 3.

(Α2-Α) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – ΡΑΨΩΔΙΑ 62-54

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Μαρινάκης Θεοχάρης
Δεκάλεπτα: 21-03, 29-25, 44-36, 62-54.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Τσιομπήκας, Θεοδωράκης, Ξηρας 30(1), Απανομεριτάκης 11, Σπανόπουλος 4, Ρεκχερ, Βροντάκης 8, Φουσταγιεράκης 9.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτης): Χόμπης Γ. 2, Χόμπης Β. 13, Καρίμποφ 4, Μαλανδρίνος, Ξενάκης 8(1), Νιωτάκης 2,  Βεργίτσης 3 (1), Σταματάκης 9, Παλαφούτης 13(1).

(A1) ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ – SAILING EXPERIENCE 56-52
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 15-05, 37-11, 44-22, 56-52.
ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ (Σαββοργινάκης Β.): Σαπουνζής 2, Τσιχλής 23(5), Παπαδάκης Θ. 17, Σερσέμης, Σαββοργινάκης Β. 14(2).
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Φραγκιαδάκης 2, Ζαμπετάκης 6, Ουρανός, Παυλιδάκης, Σταθόπουλος 10(3), Τσαχάκης, Τσαγκαρούλης 17(3), Παπαπαναγιώτου 2, Παρασύρης, Καρπουζάκης 12(1), Κορωνάκης 3(1).

(Α1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ 80-46
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 23-12, 34-34, 57-38, 80-46.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 2, Λυκάκης 6(2), Ανεζάκης 7(1), Θεοδοσόπουλος, Αλυγιζάκης 24, Κατσαντώνης 18, Αραμπατζόγλου, Τσιμπισκάκης 10(2),  Δρουδάκης 11(1), Γαβρίλης 2.
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Πολυδορόπουλος): Φοβάκης 8, Βελονάκης 2,  Λεωνιδάκης 6, Κατσαβίδης 8, Ψωμάς 2, Αρσενίδης 4, Κυλάφης 12, Καριπίδης 4.

Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
(Α2-Α) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
(
ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ ΑΔΥΝΑΜΙΑΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ)
(Α2-Α) KLADOS TOURS – ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
(ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ ΑΔΥΝΑΜΙΑΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ)

(Α2-Α) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  43-41
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 07-13, 21-18, 33-26, 43-41
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Λίτινας 15(2), Δημητριάδης, Σταυρουλάκης Ν. 12 (2), Γαλερός 2, Κλάδος, Δουζίνας 8, Καραογλάνης, Σταυρουλάκης Π. 4, Αντωνόπουλος, Αντωνογιαννάκης 1, Καλιτσουνάκης 1.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης): Νικολάου 4, Λαγουδάκης 5 (1), Μαθιουδάκης, Σφακιανάκης 5, Καλησπεράκης, Χουστουλάκης 2, Τεριζόγλου 3 (1), Λαμπρινός 3, Δασκαλάκης Μ. 19.

(Α2-APLATANOS TOURS – ΤΡΑΠΕΖΕΣ  57-49
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 18-15, 25-29, 42-39, 57-49
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 27 (6), Δαμανάκης 13 (3), Αγγελάκης 6, Σκέρλος, Περδίκης 4, Μαλλιαρός 4, Βουγιουκαλάκης Μ. 3.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Ηλιάκης): Περαντωνάκης 18, Σωμαθιανός, Πιοτογιαννάκης 3 (1), Ζιάνας, Κονταξάκης Ν. 5, Νικολουδάκης, Ηλιάκης 2,  Ρωμανιουδάκης 21 (3).
(Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  57-67
Διαιτητές: Πετράκης, Κουλιεράκη
Δεκάλεπτα: 16-21, 28-44, 41-56, 57-67
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Σαρρής 2, Λίτινας 4, Καρπούζης 5, Ψαρουδάκης 7, Καρακεσίσογλου 3, Πελιβανίδης 19 (1), Σεγρεδάκης 8 (2), Θεοδωρόπουλος 6,  Κατάκης 3.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 25 (5), Γκάτζιας 5 (1), Ορφανουδάκης 4, Θωμαδάκης, Τρανταλίδης, Χόμπης, Λαμπαρδάκης 10 (1), Μιχαλάκης 13(2), Μαθηνός 8, Ροδινός 2.

(A1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ  72-73
Διαιτητές: Πετράκης, Κουλιεράκη
Δεκάλεπτα: 14-16, 36-22, 54-50, 72-73
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης, Πατέρας 5 (1), Σταυρουλάκης 2, Κιουρτσιδάκης, Νύκταρης 6 (2), Νταλιάνης 2, Μαραυγάκης 24 (1), Πιρπινάκης 9 (1), Μπιρλιράκης, Βασιλάκης 24 (3).
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Θανάσης): Πολυδωρόπουλος, Θανάσης 6 (2), Κυδωνάκης 7 (2), Μαμαλάκης Σ. 5, Διάκου 3, Μαμαλάκης Ν. 21, Λιονάκης 10, Καίσαρης 21 (3).

(A1) HAAGEN DAZS BC – Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  64-55
Διαιτητές: Πετράκης, Κουλιεράκη
Δεκάλεπτα: 08-11, 30-33, 41-50, 64-55
HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Κούμουλος 33 (5), Φιτζανάκης 2, Θερμιώτης 10, Καλαϊτζάκης 8 (2), Μητρόπουλος 1, Γκογκίτσας 3 (1), Πλεμμένος 7.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 14 (2), Χρυσουλάκης 7(1), Ζουμπεράκης 5, Μίχας 11 (1), Καλογεράκης, Οικονομίδης 8, Παπαδάκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 10 (1), Παπαδογιαννάκης Π.

ΡΕΠΟ: (A1) PROJECT PLUS IKE

Πέμπτη, 17 Ιανουαρίου 2019

Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας 2019 για το 24ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

     Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου διοργανώνοντας το 24ο Εργασιακό  Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019 και η οργανωτική επιτροπή του εργασιακού μπάσκετ έκοψαν την Πρωτοχρονιάτικη Πίτα την Τετάρτη 16/01/2019. Την κοπή έκανε ο παλαίμαχος παίχτης και προπονητής Μακριδάκης Μανώλης και το φλουρί έτυχε στην ομάδα των Φοιτητριών του Πανεπιστημίου. Πολλές ευχές σε όλες τις ομάδες που συμμετέχουν στον θεσμό με πάνω από 500 αθλητές για καλούς αγώνες το έτος 2019, με υγεία και ευγενή άμμιλα.

Τετάρτη, 16 Ιανουαρίου 2019

Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 19 Ιανουαρίου 2019
14:30 (Α2-Α) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – ΙΑΤΡΟΙ
16:00 (Α2-Α) 
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – ΡΑΨΩΔΙΑ
17:45 (A1) ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ – SAILING EXPERIENCE
19:30 (Α1) 
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ

Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
 10:00 (Α2-Α) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
11:30 (Α2-Α) KLADOS TOURS – ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 
13:15 (Α2-Α) 
ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
15:00 (Α2-
APLATANOS TOURS – ΤΡΑΠΕΖΕΣ
16:45 (Α1) 
ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
18:30 (
A1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ – ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ
20:15 (
A1) HAAGEN DAZS BC – Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.

ΡΕΠΟ
: (A1) PROJECT PLUS IKE 

Σάββατο, 12 Ιανουαρίου 2019

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 12 Ιανουαρίου 2019
(Α2-BΔΙΚΗΓΟΡΟΙ   – L'ETOILE DU SUD 46-35
Διαιτητές: Καθαράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 18-14, 27-22, 37-29, 46-35.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 10(2), Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 17, Καλαϊτζάκης Α. 10, Ζουρίδης, Σακελλαρίδης 6, Ψωράκης 1, Προκοπάκης, Παπαδάκης Γ., Χηνιάδης.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παυλιδάκης Γ. 9, Μαυράκης 10, Παπαδάκης Ν. 4, Γαλλιός 3(1), Παπιομύτογλου, Σταράκη, Φραγκιαδάκης Μ. 7(1), Περαντωνάκης 2.

(Α2-Β) ΧΟΡΕΥΤΕΣ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 51-35
Διαιτητές: Καθαράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 18-06, 24-15, 33-24, 51-35.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 16(3), Μαραγκουδάκης 11(3), Βασιλακάκης 2, Καλυβιανάκης 11, Παπαδογιαννης Ν. 1, Μεξης, Λελεδάκης 8, Νεονάκης, Καζάνης 2.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης Μ.): Ρούλιος Α. 17, Περιστεράκης 6, Αποστολάκης 7, Ρούλιος Κ. 2, Οικονομάκης Ι., Οικονομάκης Κ, Κουκάκης, Ζουμπουλάκης 3.

(Α2-A) ΙΑΤΡΟΙ – ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 41-59
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 06-08, 25-21, 30-38, 41-59.
ΙΑΤΡΟΙ (Σταυρουλάκης): Γούδας 5, Κόκας 1, Αργυρίου 6,  Βλαχοπάνος 5(1), Γιακουμάκης 8, Τζανάκης 7, Παρασκάκης 2, Ανδρονικίδης, Σαμωνάκης 2, Μπούτσιας 2, Σιβαρόπουλος , Ζαχαράκης 3.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης): Ρωμανιουδάκης 6, Σωμαθιανός, Κονταξάκης 4, Νικολουδάκης 11, Ηλιάκης, Περαντωνάκης 26, Μπαγιαρτάκης 2, Πιοτογιαννάκης 8(2).

(Α1) SAILING EXPERIENCE – ΦΟΙΤΗΤΕΣ 53-47
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι.
Δεκάλεπτα: 09-14, 23-31, 36-38, 53-47.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης 3(1), Τσαχάκης 10(2), Ζαμπετάκης, Παπαπαναγιώτου 10, Παυλιδάκης, Παρασύρης 1, Καρπουζάκης 17(2), Κορωνάκης 12(1).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Σαρρής 2, Λίτινας, Καρπούζης 7(1), Καρακεσίσογλου 4, Ψαρουδάκης 7(1), Πελιβανίδης 20, Σεγρεδάκης 5, Τσίχλης, Θεοδωρόπουλος 1, Κατάκης 1, Γαλλιφιανάκης.

Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
(Α2-B) MACRON STORE – OLYMPIC/BONOBO 59-31
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σταυρουλάκης
Δεκάλεπτα: 11-10, 28-17, 42-24, 52-31

MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε., Κόνιας 2, Τσαφαράκης, Φωτάκης, Πριναράκης 7, Μπενάκης 5 (1), Παπαδάκης Α. 7 (1), Κάβουρας 13 (3), Καρατζέτζος Κ. 4, Αυγέρης, Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 14.
OLYMPIC/BONOBO (Κατσαβίδης-Φοβάκης): Παλιεράκης 4, Κονταξάκης, Μαθιουδάκης 4, Κατσαντώνης Ι. 8 (1), Κατσαντώνης Γ. 2, Βασιλάκης 4 (1), Αποστολάκης 9 (1).

(A2-B) BUENO HOTEL – THINK VILLA 0-20

(Α2-Β) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΡΑΚΟΔΙΚΕΙO 51-46 
Διαιτητές: Λόλι, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 13-10, 21-20, 41-24, 51-46
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Μαρίνος 8 (2), Βότζης 6 (1), Ζαμπετάκης 2, Μπαραδάκης 13 (1), Γρηγοράκης 2, Παραδεισανός 2, 
Uglava 14 (2), Γαβράς Σ. 3, Μάνεσης, Γαβράς Ν..
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Γαβαλάκης Γ.): Κυραμαριός, Καλιγιάννης Κ. 13, Καλλιγιάννης Μ. 10, Πετράκης 8, Κανακάκης 4, Πισκοπάκης, Λοθρες 9, Μαράτος.

(Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – PROJECT PLUS IKE 43-45
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 13-14, 26-22, 38-33, 43-45
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 12, Γκάτζιας, Ορφανουδάκης 11, Θωμαδάκης, Τρανταλίδης, Μιχαλάκης 8 (1), Λαμπαρδάκης 8 (1), Κανουπάκης, Μαθηνός 4 (1), Ροδινός.
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης): Κλάδος 3, Τσιλεδάκης Λ., Ρακιντζής, Βασιλάκης 3, Χατζηδάκης 11, Κάλτι 2, Καλυδωνάκης 7, Κοντουδάκης 12, Παπαδάκης Α. 6, Μαρίνος.

(Α1) N.R.GSPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ   – HAAGEN DAZS BC 49-85
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 16-22, 26-42, 34-61, 49-85
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Γκόγκος): 
Φοβάκης 9 (1), Βελονάκης 2, Λεωνιδάκης 15 (1), Λιαδάκης, Ψωμάς 4, Γκόγκος 1, Αρσενίδης 16, Μακαρδονας 2.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης-Γκογκίτσας): Κούμουλος 23 (7), Λαγουδάκης 10, Φιτζανάκης 9 (1), Καλαϊτζάκης 20 (3), Σπιτάς 3, Χατζηδάκης Μ. 2, Μητρόπουλος 3 (1), Πλεμμένος 15 (3).
(A1) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ 85-43
Διαιτητές: Ξυλάς, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 21-09, 45-18, 70-28, 85-43
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Θανάσης): Θανάσης 14 (2), Κυδωνάκης 8, Μαμαλάκης Σ. 9 (2), Μουλίτσας 3 (1), Πολυδωρόπουλος 12, Μαμαλάκης Ν. 20, Καίσαρης 19 (3).
ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 8 (1), Σαπουντζής, Τσιχλής 5 (1), Παπαδάκης Θ. 9, Παναγιωτάκης 11 (1), Σαββοργινάκης Β. 10.
(A1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 80-84
Διαιτητές: Ξυλάς, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 17-19, 43-34, 64-64, 80-84
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Παπαδογιαννάκης Γ.): Συντυχάκης 2, Ζουμπεράκης 12, Μίχας 6, Καλογεράκης, Παπαδάκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 32 (4), Παπαδογιαννάκης Π., Θεοδωσουλάκης, Οικονομίδης 14, Χρυσουλάκης 14 (3).
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 8, Πατέρας 6 (2), Σταυρουλάκης, Κιουρτσιδάκης, Νύκταρης 3 (1), Μαραυγάκης 15 (2), Κωνσταντινίδης, Νικολακάκης, Πιρπινάκης 14 (2), Νταλιάνης 2, Βασιλάκης 36 (5).

ΡΕΠΟ: (A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Α2-B) WOW! PARKING

Δευτέρα, 7 Ιανουαρίου 2019

Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 12 Ιανουαρίου 2019
14:30 (Α2-BΔΙΚΗΓΟΡΟΙ   – L'ETOILE DU SUD
16:00 (Α2-Β) ΧΟΡΕΥΤΕΣ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
17:45 (Α2-AΙΑΤΡΟΙ – ΤΡΑΠΕΖΕΣ
19:30 (Α1) 
SAILING EXPERIENCE – ΦΟΙΤΗΤΕΣ 

Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
10:00 (Α2-B) MACRON STORE – OLYMPIC/BONOBO
11:30 (A2-B) BUENO HOTEL – THINK VILLA
13:15 (Α2-ΒΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ
15:00 (Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – PROJECT PLUS IKE
16:45 (Α1) N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ   – HAAGEN DAZS BC
18:30 (A1) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ
20:15 (A1) 
Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ

ΡΕΠΟ: (A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Α2-B) WOW! PARKING