Τρίτη, 31 Ιανουαρίου 2017

Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017.

ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2017
15:30 (A2-B) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
17:00 (A2-A) L'Étoile du Sud - ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE
18:30 (Α1) STUDIO RETHΥΜΝΟ - XPRESS COPY
20:15 (A1) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2017
14:30 (A2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
16:00 (A2-A) METROPOLIS - CRETA FARMS
17:30 (A1) PHΟTO ΕΚΦΡΑΣΗ – ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19:15 (
A1) ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
21:00 (Α1)
ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΙΑΤΡΟΙ

ΡΕΠΟ (
A1): PLATANOS TOURS

ΔΕΥΤΕΡΑ 06/02/2017
19:30 (A2-A) ΑΘΙΒΟΛΕΣ - ΡΑΨΩΔΙΑ
21:00 (A2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – BUENO

ΤΕΤΑΡΤΗ 8/2/2017
19:00 (A2-Β) ΣΥΦΑΡ – MUEBLO PLUS  (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

ΠΕΜΠΤΗ 09/02/2017
22:00 (A2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – CRETA FARMS (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

Δευτέρα, 30 Ιανουαρίου 2017

Ανακοίνωση απο την Επιτροπή Ποινών, 01/02/2017

Κύριοι καλησπέρα,
       εκ μέρους της επιτροπής ποινών θα θέλαμε να σας
ενημερώσουμε ότι για το συμβάν που έγινε στον αγώνα "ΡΑΨΩΔΙΑ-ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE" επιβάλλουμε στον αθλητή της ομάδας "ΡΑΨΩΔΙΑ" Βερυκάκη Λευτέρη ποινή δύο (2) αγωνιστικών βάση την εφαρμογή του άρθρου 4Β.
http://www.esake.gr/img/eidikos-peitharhikos16-17.pdf

Από την επιτροπή ποινών: 
Αραμπαζόγλου
Κανακάκης
Καραβάνης

Κυριακή, 29 Ιανουαρίου 2017

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 8η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017.

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2017
(A2-Α) CRETA FARMS - ΑΘΙΒΟΛΕΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)  74-64
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 18-14, 29-33, 48-51, 74-64

CRETA FARMS (Μαθιουλάκης): Μπραζιώτης, Καραογλάνης 17 (1), Σταυρουλάκης Ν. 8 (1), Κριτσωταλάκης Κ. 21 (4), Κριτσωταλάκης Χ. 11 (3), Μαραγκουδάκης, Σταυρουλάκης-Παττακός Ε, Σταυρουλάκης Χ. 17 (1).
ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Ι.): Μελαδάκης Γ. 12 (3), Καθαράκης 23 (3), Βαρδάκης 10, Παλαφούτης 8 (1), Μελαδάκης Σ. 2, Μελαδάκης Μ. 9.

(A1) ΙΑΤΡΟΙ – STUDIO RETHΥΜΝΟ  38- 105

Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 08-30, 18-52, 24-76, 38-105
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Γούδας, Μουσαρίφης 1, Περαντωνάκης 2, Σταυρουλάκης 2, Ζαχαράκης 8, Τζανάκης 2, Σιβαρόπουλος 2, Φουσταλιεράκης, Σαμωνάκης 6, Σκιριανόγλου, Παρασκάκης 6, Παπαδόπουλος 10..
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ (Μ. Σαββοργινάκης): Σαββοργινάκης Μ. 14 (2), Καραβάνης 20 (1), Μίχας 3, Παπαδάκης 8, Σαββοργινάκης Β. 6, Ιερονυμάκης 13, Καίσαρης 20 (1), Κανλής 21 (1).

(Α1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – PLATANOS TOURS  57-53

Διαιτητές: Καθαράκης, Αρτεμάκη
Δεκάλεπτα: 19-13, 29-25, 40-42, 57-53

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος): Μαραβελάκης 2, Θεοδοσόπουλος, Πολιτάκης 4, Αλυγιζάκης 11, Ζουμπεράκης 8, Γκάτζιας 10, Δρουδάκης 6, Αραμπατζόγλου 2, Συριανόγλου 5 (1), Κατσαντώνης 3, Μοσχάκης 6.
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Γεωργίου, Βροντάκης, Αγγελάκης 9, Κανταρτζής 2, Ζουμπεράκης, Βουγιουκαλάκης Μ., Πάτσης 11, Λαμπαρδάκης 13 (1), Ντάσιος, Καραγιάννης 18.

(A1) XPRESS COPY - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.CSTATHOURAKIS S-CONTROL  48-54

Διαιτητές: Αρτεμάκη, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 07-14, 17-29, 38-44, 48-54

XPRESS COPY (Ξενίδης): Πιοτογιαννάκης, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 10, Χατζηδάκης 5 (1), Φεσσάς, Ζήσιμος 11 (3), Σπιτάς 16, Βασιλείου 4, Γιαννούλης 2.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL (Κατσουλάκης): Συντιχάκης 20 (1), Παπαδάκης Χ., Οικονομίδης 18, Καλογεράκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 13 (1), Παπαδογιαννάκης Π., Θεοδοσουλάκης 2, Καλλιγιάννης 1.

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2017
(A2-B) RETHYMNO SOCCER CLUB - MUEBLO PLUS 35-45
Διαιτητές: Τσικριτζάκη Βασιλική, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 12-07, 18-19, 26-32, 35-45.
RETHYMNO SOCCER CLUB (Καλογεράκης): Καλογεράκης 1, Νταγκουνάκης 2, Θεοδοσόπουλος 11(2), Αντωνόπουλος 21, Κλαψινός.
MUEBLO PLUS (Τσιλιεδάκης Λ.) : Κάντλι 8, Τσαφαράκης 2, Βρακίδης, Τσιλιεδάκης Λ. 7, Χατζηδάκης 13(3), Φιλας 8(2), Τσιλιεδάκης Ν., Τσεδάκης, Παπαδάκης 3, Κλάδος 4.

(A2-B) KLADOS TOURS - DOMEK 84-53
Διαιτητές: Ρόμπου Βενετία, Τσικριτζάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 23-09, 35-32, 59-44, 84-53.
KLADOS TRAVEL (Πετράκης): Χριστουλάκης 39(3), Κλάδος 6, Περακάκης, Πετρίδης, Καλλιγιάννης, Νταουντάκης 20(1), Jovanovic 7(1), Καραμπατσάκης, Γερουκάκης 12.
DOMEK (Δούκας) : Δούκας 12(3), Κορωνάκης, Μηναδάκης, Βουρτζούμης 10, Ντρέκος, Κατσαντώνης Γ. 7, Μαθιουδάκης 4, Αποστολάκης 16(2), Λαγουδάκης 4.

(A2-B) ΣΥΦΑΡ - NEΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 59-37
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Τσικριτζάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 13-06, 22-16, 41-28, 59-37.
ΣΥΦΑΡ (Παπαδάκης) : Μπουζουνιεράκης, Χήνιαδης, Παπαδάκης Μ. 9, 
Κούνουπας, Τεριζόγλου 13(2), Παπαδόπουλος 11(1), Ζερβουδάκης 21, Λαμπόβας, Καβρουλάκης 2, Παναγιωτάκης 3.
NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς) : Φραγιαδάκης 5, Μαρίνος 5(1), Γρηγοράκης 2, Παραδεισανός 2, Βότζης 19(1), Βάμβακας 4, Γαβράς. 

(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ(A2-ΑΡΑΨΩΔΙΑ - ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE  39-67
Διαιτητές: Πετράκης Γιώργος, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 05-15, 17-28, 26-48, 39-67.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ.): Χόμπης Γ. 9, Τσισκάκης, Τσικινάς 6, Ξενάκης 3, Νιωτάκης 4, Βεργίτσης 6(1), Γκάμπλιας, Βερυκάκης, Ψαθάκης 11(1), Χόμπης Β.
ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE (Γιαννακάκης) : Δημητριάδης 2, Δουζίνας 4, Λίτινας 8(2), Πολοπετράκη 5(1), Κλάδος 6, Δούβρος 6, Καλαϊτζάκης 22(2), Σταυρουλάκης 2, Τρουλίνός 8, Γαμβέλας 2, Καλιτσουνάκης 2.
(A2-Β) THINK VILLA - TEE ΡΕΘΥΜΝΟΥ 46-41
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Πετράκης Γιώργος.
Δεκάλεπτα: 12-08, 17-16, 32-28, 46-41.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.) : Βροντάκης 2, Θερμιώτης 22, Πολιουδάκης 4(1), Καζίλας 6, Πηγουνάκης Φ., Αντωνίου 7(1), Καμαρίτης 3(1), Στεργιάκης, Κόκκινος, Αστρινάκης 2, Πηγουνάκης Α.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κούμουλος): Μπονατάκης 10, Κούμουλος, Καλαϊτζάκης, Χουστουλάκης, Γαλερός 7, Λαμπρινός, Μαθιουδάκης 5, Ξενίδης, Καπετανάκης 7(1), Δασκαλάκης Ν., Δασκαλάκης Μ. 12, Καλησπεράκης.
(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - PHOTO EΚΦΡΑΣΗ 61-76
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 03-19, 20-41, 43-62, 61-76.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Γαβαλάκης, Μανέτας 15, Τρανταλίδης 7(2), Τζενεβράκης 8(1), Αντουράκης 6, Μαθηνός,  Χαιρέτης 15, Σεγρεδάκης 10(3).
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κυδωνάκης 12, Κιουρτσιδάκης 3(1),  Κωνσταντινίδης 2, Μαραβγάκης 5(1), Πατέρας 13(1), Νύκταρης 12(4), Μπουρμπάκης, Νταλιάνης 6, Σταυρουλάκης 7, Βασιλάκης 14(1), Ρωμανιουδάκης 2.

(
Α1) ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 37-63
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Μπουζουνιεράκης Κώστας
Δεκάλεπτα: 12-18, 14-27, 22-43, 37-63.
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Μήτσιου, Κουκουμπεδάκης, Μπουλούμπασης, Ξανθόπουλος, Καρυπίδης 10, Σαπουντζής 2, Γεωργακάκης, κυριακάκης Β. 6, Παπαμιχελάκης, Καλοκύρης 11(1), Σερσεμής 4, Κυριακάκης 4.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Βασίλογλου 10(2), Λίτινας 3, Καρπούζης 23(5), Μυλωνάς 8, Φουτζόπουλος 2, Βλάσης 4, Στάμος 13.

ΡΕΠΟ (A2-B): CRETAN INOX
ΡΕΠΟ (A1): ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 01/02/2017
(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ) (Α1) PHΟTO ΕΚΦΡΑΣΗ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ  72-54
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 18-12, 35-20, 56-33, 72-54.
PHΟTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κυδωνάκης 6, Κιουρτσιδάκης 3 (1), Κωνσταντινιδης 2, Πατέρας 2, Νύκταρης 16 (4), Μπουρμπάκης, Σταυρουλάκης 11 (1), Χαρκιανάκης 9, Βασιλάκης 23 (3), Ρωμανιουδάκης.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Λιοπυράκης, Λίτινας 13 (2), Καρπούζης 13 (1), Μυλωνάς, Φουτζόπουλος 7, Αναγνωστόπουλος 11, Βλάσης  3, Στάμος 7.

Τρίτη, 24 Ιανουαρίου 2017

Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 8η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017.

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2017
15:30 (A2-Α) CRETA FARMS - ΑΘΙΒΟΛΕΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
17:00 (A1) ΙΑΤΡΟΙ – STUDIO RETHΥΜΝΟ
18:30 (Α1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – PLATANOS TOURS
20:15 (A1) XPRESS COPY - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2017
11:00 (A2-B) RETHYMNO SOCCER CLUB - MUEBLO PLUS
12:30 (A2-B) KLADOS TOURS - DOMEK
14:00 (A2-B) ΣΥΦΑΡ - NEΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
15:30 (A2-
Α) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
17:15 (A2-
Β) THINK VILLA - TEE ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19:00 (A1)
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - PHOTO EΚΦΡΑΣΗ
20:45 (
Α1) ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ

ΡΕΠΟ (A2-B): CRETAN INOX
ΡΕΠΟ (A1): ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 01/02/2017
19:30 (Α1) PHΟTO ΕΚΦΡΑΣΗ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)


Κυριακή, 22 Ιανουαρίου 2017

Αποτελέσματα 7ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 6η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017.

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2017
(A2-A) BUENO – METROPOLIS  44-30
ΔιαιτητέςΜακρογιάννηςΤσικριτσάκη 
Δεκάλεπτα: 10-09, 19-19, 30-28, 44-30
BUENO HOTEL (
Μυλωνάς): Παπαδάκης, Σταθοπούλου 13 (2), Δροσουλάκης, Αδρονικνίδης 7 (1), Κοπανάκης 2,Σταυρουλιδάκης, Ανδρεαδάκης 3, Σταγκουράκης 11, Χατζάκης 8, Μυλωνάς.

METROPOLIS (Πλευράκης): Σωμαθιανός, Ζιάνας, Βότσογλου 6, Πλευράκης 1, Πίτερης 8 (1), Κονταξάκης 2, Παναγιωτόπουλος 2, Παπαδογιαννάκης 6, Σιβαρόπουλος 5, Μπεγιέτης. 

(A2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ – ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ  63-45
Διαιτητές: Μακρογιάννης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 16-12, 29-25, 47-36, 63-45
ΡΑΨΩΔΙΑ (Πατεράκη): Χόμπης Γ. 2, Τσισκάκης, Τσικινάς 3, Πατεράκη 4, Ξενάκης 18, Νιωτάκης, Βεργίτσης 10 (2), Γκάμπλιας 16 (1), Βερυκάκης 2, Ψαθάκης 4, Χόμπης Β. 4.

ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Λάππα 9, Τσικριτσάκη, Πολοπετράκη 4, Μαρκοπούλου, Βουρδούμπα, Μαστροκώστα, Νικολουλιά 11 (1), Κρεμασμενάκης 6, Ξανθέα Θ. 8, Καζά, Ξανθέα Ι. 7 (1).
(Α1) ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  60-54
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 12-12, 27-27, 43-41, 60-54
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κανλής): Πολυδωρόπουλος 3 (1), Μαλλιαρός, Θανάσης 2, Μαμαλάκης Σ. 2, Τσίχλης 12 (2), Μαμαλάκης Ν. 14, Φουντουκίδης 3, Πατέντας 18 (1), Παρθενιώτης 6.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος): Θεοδοσόπουλος, Πολιτάκης 19 (1), Αλυγιζάκης 7, Ζουμπεράκης 19 (1), Γκάτζιας, Δρουδάκης, Αραμπατζόγλου, Συριανόγλου, Κατσαντώνης 6, Μοσχάκης 3.

(A1) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.CSTATHOURAKIS S-CONTROL - PLATANOS TOURS  74-61
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 25-09, 42-36, 63-44, 74-61
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL (Κατσουλάκης): Πλήμος 10, Κανακάκης 8, Παπαδάκης 2, Οικονομίδης 10 (2), Παπαδογιαννάκης Γ. 18 (2), Παπαδογιαννάκης Π., Θεοδοσουλάκης, Καλλιγιάννης 2, Χρυσουλάκης 24 (1).
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Κλειδαράς, Γεωργίου, Βροντάκης, Φωτάκης 6, Αγγελάκης 17, Κανταρτζής 4 (1), Βουγιουκαλάκης Μ. 1, Κιαγιαδάκης, Πάτσης 4, Λαμπαρδάκης 24 (4), Ντάσιος, Καραγιάννης 5.

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2017
(EΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ) (A2-B) MUEBLO PLUS – CRETAN INOX 52-50
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 10-08, 19-18, 30-30, 52-50
MUEBLO PLUS (Τσιλιεδάκης Ν.) : Τσαφαράκης, Θυμάκης, Τσιλιεδάκης Λ. 2, Χατζηδάκης 15(3), Φιλας 17(2), Βρακίδης, Τσεδάκης, Τσιλιεδάκης Β., Κλάδος, Κάλντι 8, Παπαδάκης 10(2).
CRETAN INOX (Θανάσης Β.) : Ψωμάς 10, Προδρόμου 10, Φραγκιουδάκης 2, Λελεδάκης, Βαμβουράκης 2, Θεοδωρόπουλος, Κατσαβούνης, Γκόγκος, Λιαδάκης 6, Κατσαβίδης 15, Μακαρδωνάς 5.

(A2-A) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ - L'Étoile du Sud 43-45
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Πετράκης.
Δεκάλεπτα: 15-14, 24-29, 37-34, 43-45.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ανδρονικίδης) : Ρούπιος  Α. 23, Ξενάκης 2, Αποστολάκης 3, Αντουράκης 7(1), Ρούπιος Κ., Γαλάνης 2, Χατζησπύρος, Μανιατάκης 4, Μακρυδάκης, Κουκάκης, Παπαδογιαννάκης 2, Οικονομάκης.
L'Étoile du Sud (Φραγκιαδάκης Μιχ.) : Φλουρής 1, Παυλιδάκης 10, Βουτσαδάκης 2, Φραγκιαδάκης Μιχ. 2, Παπαδάκης, Βαρούχας 8, Δασκαλάκης 16, Γαλλίος 6, Φραγκιαδάκης Ματ., Γαλλεράκης, Πατάτας.

(A2-A) ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 70-48
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Πετράκης.
Δεκάλεπτα: 18-10, 30-21, 56-31, 70-48.
ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE (Γιαννακάκης) : Αντωνογιαννάκης 2, Δουζίνας 3(1), Λίτινας 10(2), Κλάδος 2, Δούβρος 4, Καλαϊτζάκης 29(6), Τρουλίνός 12, Γαμβέλας 8, Καλιτσουνάκης.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Σταυριανάκη 4, Ξενιτόπουλος 6(2), Μάσκας 13(3), Λεβεντάκης 5(1), Δαμιανός 3, Νικολιδάκης 9(2), Διαμαντής 8.

(Α1) STUDIO RETHYMNO - ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 62-38
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 15-09, 25-15, 42-27, 62-38.
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ (Καραβάνης): Μίχας 14, Καραβάνης 6, Παπαδάκης 17(1), Κανλής 2, Σαββοργινάκης Β. 6, Καίσαρης 17(2).
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Δαμανάκης  Κ. 19(5), Μπουλούμπασης, Ξανθόπουλος 6, Καλοκύρης, Σαμπουντζής 4, Κυριακάκης 5, Σερσεμής 4.

(Α1) XPRESS COPY - ΙΑΤΡΟΙ 60-53
Διαιτητές: Καμπίτσης, Θεογωράκης.
Δεκάλεπτα: 16-11, 29-30, 47-42, 60-53.
XPRESS COPY (Ξενίδης): Φιτσανάκης 2, Κεφαλογιάννης 2, Καλογεράκης 3(1), Ορφανουδάκης 14, Γιαννούλης 4, Βασιλείου 1, Φεσσάς, Τσουλάκης, Ζήσιμος 6(2), Σπιτάς 17, Χατζηδάκης 4(1), Πιοτογιαννάκης 7.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Κόκας 2, Παπαδόπουλος 6, Ζαχαράκης 15(1), Περαντωνάκης, Τζανάκης 19(2), Παρασκάκης 4, Σαμωνάκης 3, Σκιριανόπουλος 2,  Σταυρουλάκης 2, Σιβαρόπουλος.

(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 66-63
Διαιτητές: Καμπίτσης, Θεογωράκης.
Δεκάλεπτα: 16-14, 34-35, 48-54, 66-63.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Καρπούζης 17(2), Λίτινας, Ζούκης 2, Μίγλης 1, Μυλωνάς 6, Φουτζόπουλος 10, Οικονόμου 4, Στάμος 26(3).
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Καπαρός 1, Τρανταλίδης 13(3), Αντουράκης, Μαθηνός 8, Μιχαλάκης 15, Χαιρέτης, Σεγρεδάκης 25(4), Μπαραδάκης 1.

ΔΕΥΤΕΡΑ 23/01/2017
(EΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ) (A2-B) THINK VILLA – KLADOS TOURS 
54-51
Διαιτητές: Ρόμπου, Τσικριτζάκη.
Δεκάλεπτα: 12-08, 21-28, 34-40, 54-51.

THINK VILLA (Πηγουνάκης Αστ.) : Θερμιώτης 20, Πολιουδάκης 4(1), Καζίλας 7(1), Πηγουνάκης Φ., Αντωνίου 21(3), Καμαρίτης, Κόκκινος 2, Στεργιάκης.
KLADOS TRAVEL (Πετράκης): Χριστουλάκης 15(1), Πετράκης, Κλάδος 9, Καλλιγιάννης 3, Πετρίδης, Jovanovic, Νταουντάκης 7, Καραμπατσάκης, Γερουκάκης 17(4).

ΑΝΑΒΟΛΗ (ΛΟΓΩ ΣΕΜΙΝΑΡΙΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ)
(A1) XPRESS COPY - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 15/2/2017 ΚΑΙ ΩΡΑ 19:00

ΡΕΠΟ (A1): PHOTO EΚΦΡΑΣΗ

Δευτέρα, 16 Ιανουαρίου 2017

Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 6η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017.

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2017
15:30 (A2-A) BUENO - METROPOLIS
17:00 (A2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
18:30 (Α1) ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
20:15 (A1) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL - PLATANOS TOURS

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2017
11:30 (A2-B) MUEBLO PLUS – CRETAN INOX (EΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
13:00 (A2-A) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ - L'Étoile du Sud
14:30 (A2-A) ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
16:00 (Α1) STUDIO RETHYMNO - ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17:45 (Α1) XPRESS COPY - ΙΑΤΡΟΙ
19:30 (A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ 23/01/2017
22:00 (A2-B) THINK VILLA – KLADOS TOURS (EΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

ΑΝΑΒΟΛΗ (ΛΟΓΩ ΣΕΜΙΝΑΡΙΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ)
(A1) XPRESS COPY - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 15/2/2017 ΚΑΙ ΩΡΑ 19:00

ΡΕΠΟ (A1): PHOTO EΚΦΡΑΣΗ

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 20 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.

Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2017

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017.

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2017
(A2-B) DOMEK – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  47-50
Διαιτητές: Καμπίτσης, Φλουρής
Δεκάλεπτα: 15-20, 27-34, 37-40, 47-50
DOMEK (Δούκας-Τζαγκαράκης): Δούκας 12 (1), Μαθιουδάκης, Μηναδάκης, Ντρέκο 3, Κατσαντώνης Γ. 5, Κορωνάκης, Βουρτζούμης Ηλ., Αποστολάκης 18 (1), Λαγουδάκης 9 (1).
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 13 (1), Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 9 (1), Καλαϊτζάκης 4, Παπαδάκης Κ., Γεωργαλής, Πετροπουλάκος 14, Νικολιδάκης, Παπαδάκης Ι., Προκοπάκης, Σακελαρίδης 2, Φανουργάκης 6. 

(A2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - BUENO (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)  52-63
Διαιτητές: Καμπίτσης, Φλουρής
Δεκάλεπτα: 12-14, 23-30, 40-44, 52-63
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Λάππα 12 (1), Τσικριτσάκη, Πολοπετράκη, Κουμπούλη, Μαρκοπούλου, Βουρδούμπα, Μαστροκώστα, Νικολούλια 22 (4), Κρεμασμενάκης 2, Ξανθέα Θ. 2, Καζά 8, Ξανθέα Ι. 6 (2).
BUENO HOTEL (Μυλωνάς): Παπαδάκης 2, Σταθοπούλου, Δροσουλάκης, Αδρονικίδης 6, Σταυρουλιδάκης 10, Ανδρεαδάκης 10 (1), Σταγκουράκης 10 (2), Κωνσταντινίδης, Αρσενίδης 21, Χατζάκης 4, Μυλωνάς.
ΙΑΤΡΟΙ 2016-2017
(Α1) ΙΑΤΡΟΙ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL  48-54
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου 
Δεκάλεπτα: 15-18, 23-25, 30-43, 48-54
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Μουχασίρης 1, Κόκας 7, Περαντωνάκης 5, Σταυρουλάκης, Ζαχαράκης 7 (1), Τζανάκης 9 (1), Βασιλάκης 7, Φουσταλιεράκης, Σαμωνάκης 2, Σκιριανόπουλος 4, Παρασκάκης 6, Παπαδόπουλος..
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 9, Κανακάκης 1, Παπαδάκης 8 (1), Οικονομίδης 20 (1), Καλογεράκης 2, Παπαδογιαννάκης Γ. 10, Παπαδογιαννάκης Π. 1, Θεοδοσουλάκης 1, Μαυρομιχελάκης, Παπαπαναγιώτου 2.

(A1) PLATANOS TOURS – ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 43-70
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 07-14, 18-28, 35-46, 43-70
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Πάτσης 3, Βροντάκης, Αγγελάκης 4,Κατρατζής, Δολαψάκης , Γεωργίου , Κιαγιαδάκης 10, Ντάσης 3, Φωτάκης 14, Λαμπαρδάκης 9(1) , Κλειδαράς.
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καραβάνης): Πολυδωρόπουλος 3(1), Μαλλιαρός 3, Θανάσης 6, Μαμαλάκης Στ. 6, Τσίχλης 7(1), Μαμαλάκης Ν. 12, Φουντουκίδης 4, Πατέντας 21, Παρθενιώτης 8.

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2017
(A2-BNEΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ- CRETAN INOX 40-55
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 10-17, 17-25, 29-37, 40-55.
NEΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Φραγκιαδάκης): .Βαμβακάς, Μαρίνος 10(2), Ζαμπετάκης 4, Γρηγοράκης, Καλλέργης 4, Παραδεισανος 2, Βοτζης 11(2), Γαβράς, Φραγκιαδάκης 6, Μπόρας 3.
CRETAN INOX (Θανάσης): Ψωμάς 7, Προδρόμου 6, Φραγκιουδάκης 4, Βελονάκης 4, Θεοδορόπουλος 2, Κατσαβούνης, Λελεδάκης 2, Γκόγκος, Κατσαβίδης 21, Μακαρδόνας 9.

(A2-BKLADOS TOURS - RETHYMNO SOCCER CLUB 63-42
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Τσικριτσάκη.
Δεκάλεπτα: 21-10, 30-24, 49-35, 63-42.
KLADOS TRAVEL (Πετράκης): Χριστουλάκης 29(2), Πετράκης, Κλάδος 8, Περακάκης, Πετρίδης, Καλλιγιάννης 1, Νταουντάκης 13, Jovanovic, Καραμπατσάκης 4(1), Γερουκάκης 8(2), Χειμωνίδης.
RETHYMNO SOCCER CLUB (Θεοδοσόπουλος): Καλογεράκης Δ. 8,  Νταγκουνάκης 4, Θεοδοσόπουλος 21(4), Αντωνόπουλος 6, Κλαψινός 3.
MUEBLO PLUS 2016-2017
(A2-B) MUEBLO PLUS - THINK VILLA 57-49 
Διαιτητές: Τσικριτσάκη, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 11-14, 25-23, 38-40, 57-49.
MUEBLO PLUS (Καραβάνης) : Τσιλιεδάκης Ν., Τσαφαράκης 2, Θυμάκης, Τσιλιεδάκης Λ. 15, Χατζηδάκης 14(2), Φίλας 13, Ρακιτζής 5(1), Τζεδάκης, Κάλντι 4, Κλάδος, Παπαδάκης 6, Βρακίδης.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.) : Στεργιάκης, Θερμιώτης 21, Πολιουδάκης 4(1), Καζίλας 10(1), Πηγουνάκης Φ., Αντωνίου 3, Καμαρίτης, Κόκκινος 5(1), Αστρινάκης 6.

(A2-Β) TEE ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΣΥΦΑΡ 43-33
Διαιτητές: Πελίκα, Ρασούλη.
Δεκάλεπτα: 14-12, 27-19, 35-27, 44-33.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ξενίδης): Ξενίδης 5, Μαθιουδάκης 12, Γαλερός 10(2), Δασκαλάκης Μ.7, Μπονατάκης 9(2), Δασκαλάκης Ν.
ΣΥΦΑΡ (Παπαδάκης) : Μπουζουνιεράκης, Παναγιωτάκης 8, Παπαδάκης, Τερζόγλου 3, Χήνιαδης, Ζερβουδάκης 6, Λαμπόβας 2, Καβρουλάκης 4,  Παπαδόπουλος 10.

(A1) ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – XPRESS COPY 47-67 
Διαιτητές: Ρασούλη, Πελίκα.
Δεκάλεπτα: 12-14, 21-27, 37-44, 47-67.
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Μήτσιου 4, Δαμανάκης  Κ. 16(3), Κιαγιάς, Ξανθόπουλος 7, Καρυπίδης 10, Σαμπουντζής, Μπουλούμπασης, Κυριακάκης Κ. 6, Παπαμιχελάκης, Καλοκύρης 2, Κυριακάκης Β. 2.
XPRESS COPY (Ξενίδης):  Φιτσανάκης 2, Κεφαλογιάννης 5, Γιαννούλης 4(1), Ορφανουδάκης 25(1), Πιοτογιαννάκης, Φεσσάς, Τσουλάκης 2, Ζήσιμος 12(2), Σπιτάς 12, Χατζηδάκης 5.
(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ–STUDIO RETHYMNO 60-90
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Πετράκης.
Δεκάλεπτα: 12-24, 33-40, 45-67, 60-90.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Γαβαλάκης, Τρανταλίδης 6, Τζενεβράκης 9(1), Αντουράκης 3, Μαθηνός 3(1), Μιχαλάκης 16, Χαιρέτης 4, Σεργεδάκης 19(4).
STUDIO RETHYMNO (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 4, Μίχας 17(2), Καραβάνης 14, Παπαδάκης 14(1), Κανλής 13(1), Σαββοργινάκης Β. (1), Ιερονυμάκης 10, Καίσαρης 15. 
(Α1)  ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ καν. 70-70, Α' παρ. 77-77, Β' παρ. 83-89.
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Πετράκης.
Δεκάλεπτα: 14-16, 35-31, 51-55, 70-70 καν., 70-70 Α' παρ. , 83-89 Β' παρ.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κυδωνάκης 6, Κιουρτσιδάκης,  Κωνσταντινίδης 1, Μαραβγάκης 19 (4), Πατέρας 9 (1), Νύκταρης 9 (3), Βασιλάκης, Σταυρουλάκης  13 (1), Βασιλάκης 32(6).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος) :   Μοσχάκης 12, Γκάτζιας 3(1), Μαραβελάκης, Θεοδοσόπουλος, Κατσαντώνης 16, Πολιτάκης 14(1), Αραμπαζόγλου, Αλυγιζάκης 13, Συριανόγλου, Βρουλακης, Ζουμπεράκης 25.
Γραμματεία 15-01-2017

ΡΕΠΟ (
A2-B): ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
ΡΕΠΟ (
A1): ΦΟΙΤΗΤΕΣ