Στατιστικά

Στατιστικά 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2019-2020
  • Υπεύθυνος για τα στατιστικά Α1 κατηγορίας:
    • Ζουμπεράκης Κυριάκος (OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ)
  • Υπεύθυνος για τα στατιστικά A2 κατηγορίας & Στατιστικά:
    • Ηλίας Βελονάκης (NRG RETHYMNO BC)
  • Υπεύθυνος για τα στατιστικά A3 κατηγορίας:
    • Παναγιώτης Διαμαντής (ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ)
  • Υπεύθυνοι για πόντους στα ΦΑ στην γραμματεία αγώνων
    • Κώστας Βλάσσης & Ειρήνη Πασχαλίδη (ΦΟΙΤΗΤΕΣ)
Α1 Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ  A1 (5η Αγωνιστική)
1
Μαραυγάκης
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
93
2
Μπούτσιας
ΙΑΤΡΟΙ
84
3
Κανλής
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
83
4
Παπαδάκης Θ.
BILLIA'S
83
5
Αντουράκης
BILLIA'S
81
6
Κόης
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
80
7
Παπαδάκης Α.
BEST CAR IKE
77
8
Τσιχλής
BILLIA'S
75
9
Θερμιώτης
HAAGEN DAZS
73
10
Κούμουλος
OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ.
70
11
Νταουντάκης
ΙΑΤΡΟΙ
70

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A1 (5η Αγωνιστική)
1
Μαραυγάκης
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
16
2
Τσιχλής
BILLIA'S
16
3
Χριστινακης
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
13
4
Νύκταρης
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
12
5
Καίσαρης
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
11
6
Καρπουζάκης
SAILING EXPERIENCE
11
7
Κούμουλος
OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ.
11
8
Γκογκίτσας
HAAGEN DAZS
10
9
Κανλής
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
10
10
Καλαϊτζάκης
HAAGEN DAZS
9
11
Σεγραδάκης
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
9

Α2 Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ  A2 (4η Αγωνιστική)
1
Χρυσικός
KLADOS TOURS
95
2
Δροσουλάκης Κ.
PLATANOS TOURS
75
3
Καρατζέτζος Γ.
MACRON STORE
72
4
Λιάκος Δ.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
71
5
Πριναράκης
MACRON STORE
70
6
Καπαρός
ΧΟΡΕΥΤΕΣ
67
7
Μακαρδόνας
NRG RETHYMNO BC
59
8
Ερηνάκης
ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ.
57
9
Γαβράς Σ.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
56
10
Θανάσης Ε.
NRG RETHYMNO BC
42

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  
A (4η Αγωνιστική)
1
Καπαρός
ΧΟΡΕΥΤΕΣ
10
2
Χρυσικός
KLADOS TOURS
9
3
Δροσουλάκης Κ.
PLATANOS TOURS
8
4
Θανάσης Ε.
NRG RETHYMNO BC
8
5
Βροντάκης
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
7
6
Γαβράς Σ.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
7
7
Ερηνάκης
ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ.
6
8
Καζίλας
THINK VILLA
6
9
Λιάκος Δ.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
6
10
Παπαδάκης Ι
PLATANOS TOURS
6

Α3 Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ  A3 (5η Αγωνιστική)

1
Κακλαμάνος Ι.
ΕΠΙΧ. ΙΔ. ΥΠΑΛ.
91
2
Καθαράκης Β.
 L'ETOILE DU SUD
90
3
Παυλιδάκης Γ
 L'ETOILE DU SUD
85
4
Μαθιουδάκης Σ.
Τ.Ε.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
71
5
Βουρβαχάκης Α.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ
70
6
Λαδάκης Α.
ΕΠΙΧ. ΙΔ. ΥΠΑΛ.
69
7
Μάσκας Θ.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
68
8
Αποστολάκης Ν.
OLYMPIC - BONOBO
65
9
Ισχάκης Δ.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3
62
10
Δασκαλάκης Μ.
Τ.Ε.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
61

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  
A (5η Αγωνιστική)

1
Καθαράκης Β.
 L'ETOILE DU SUD
15
2
Βεργίτσης Γ.
ΡΑΨΩΔΙΑ
13
3
Βουρβαχάκης Α.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ
13
4
Μάσκας Θ.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
11
5
Σταθόπουλος
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
10
6
Ισχάκης Δ.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3
8
7
Ματθαιουδάκης Δ.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3
8
8
Νικολιδάκης Β.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
8
9
Αποστολάκης Ν.
OLYMPIC - BONOBO
7
10
Καριώτης Σ.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3
7
11
Καθαράκης Β.
 L'ETOILE DU SUD
15

2017-2018

2016-2017
2015-2016


2014-2015
2011-2012
2010-2011