Στατιστικά

Στατιστικά 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2019-2020
  • Υπεύθυνος για τα στατιστικά Α1 κατηγορίας:
    • Ζουμπεράκης Κυριάκος (OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ)
  • Υπεύθυνος για τα στατιστικά A2 κατηγορίας & Στατιστικά:
    • Ηλίας Βελονάκης (NRG RETHYMNO BC)
  • Υπεύθυνος για τα στατιστικά A3 κατηγορίας:
    • Παναγιώτης Διαμαντής (ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ)
  • Υπεύθυνοι για πόντους στα ΦΑ στην γραμματεία αγώνων
    • Κώστας Βλάσσης & Ειρήνη Πασχαλίδη (ΦΟΙΤΗΤΕΣ)
Α1 Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ  A1 (8η Αγωνιστική)
1
Μαραυγάκης
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
153
2
Μαθηνός
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
146
3
Κούμουλος
OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ.
133
4
Παπαδάκης Θ.
BILLIA'S
130
5
Αντουράκης
BILLIA'S
125
6
Θερμιώτης
HAAGEN DAZS
120
7
Μπούτσιας
ΙΑΤΡΟΙ
120
8
Νταουντάκης
ΙΑΤΡΟΙ
118
9
Κόης
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
116
10
Καίσαρης
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
115

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A1 (8η Αγωνιστική)

Τσιχλής
BILLIA'S
24
2
Κούμουλος
OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ.
23
3
Μαραυγάκης
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
23
4
Νύκταρης
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
20
5
Καίσαρης
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18
6
Πατέρας
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
17
7
Αντουράκης
BILLIA'S
16
8
Καρπουζάκης
SAILING EXPERIENCE
16
9
Φοβάκης
SAILING EXPERIENCE
16
10
Χριστινακης
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
16


Α2 Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ  A2 (7η Αγωνιστική)
1
Χρυσικός
KLADOS TOURS
175
2-
Πριναράκης
MACRON STORE
123
3
Λιάκος Δ.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
121
4
Καρατζέτζος Γ.
MACRON STORE
116
5
Καπαρός
ΧΟΡΕΥΤΕΣ
111
6
Δροσουλάκης Κ.
PLATANOS TOURS
104
7
Μακαρδόνας
NRG RETHYMNO BC
92
8
Ερηνάκης
ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ.
86
9
Ξηράς
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
83
10
Ρούλιος Α.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
83

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A (7η Αγωνιστική)
1
Καπαρός
ΧΟΡΕΥΤΕΣ
16
2
Χρυσικός
KLADOS TOURS
16
3
Γαβράς Σ.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
12
4
Δροσουλάκης Κ.
PLATANOS TOURS
12
5
Λιάκος Δ.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
12
6
Παλαφούτης
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
12
7
Βροντάκης
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
11
8
Ερηνάκης
ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ.
10
9
Καζίλας
THINK VILLA
10
10
Βότζης
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
9
11
Δουζίνας
ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ.
9

Α3 Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ  A3 (7η Αγωνιστική)
1
Καθαράκης Β.
 L'ETOILE DU SUD
143
2
Κακλαμάνος Ι.
ΕΠΙΧ. ΙΔ. ΥΠΑΛ.
119
3
Παυλιδάκης Γ
 L'ETOILE DU SUD
115
4
Σταθόπουλος
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
112
5
Μαθιουδάκης Σ.
Τ.Ε.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
110
6
Λαδάκης Α.
ΕΠΙΧ. ΙΔ. ΥΠΑΛ.
106
7
Ματθαιουδάκης Δ.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3
106
8
Δασκαλάκης Μ.
Τ.Ε.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
101
9
Λαζαράνης Η.
ΓΕΡΑΝΙ BC
95
10
Αποστολάκης Ν.
OLYMPIC - BONOBO
86

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A (7η Αγωνιστική)
1
Καθαράκης Β.
 L'ETOILE DU SUD
25
2
Ματθαιουδάκης Δ.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3
19
3
Βεργίτσης Γ.
ΡΑΨΩΔΙΑ
15
4
Βουρβαχάκης Α.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ
14
5
Σταθόπουλος
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
14
6
Μάσκας Θ.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
12
7
Prodanovic M.
OLYMPIC - BONOBO
10
8
Νικολιδάκης Β.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
10
9
Ισχάκης Δ.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3
9
10
Καπετανάκης Ι
ΕΠΙΧ. ΙΔ. ΥΠΑΛ.
9
11
Λαδάκης Α.
ΕΠΙΧ. ΙΔ. ΥΠΑΛ.
9
2017-2018

2016-2017
2015-2016


2014-2015
2011-2012
2010-2011