Σάββατο, 31 Ιανουαρίου 2015

Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 6ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορία Α' & B' Ομίλου 2014-2015

Παρασκευή 30/01/15
ΑΘΙΒΟΛΕΣ 2014-2015
(A2-Α)  ΑΘΙΒΟΛΕΣ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ  61-28
Διαιτητές : Θεοδωράκης. Μαρκουλάκης.
Δεκάλεπτα : 15-4, 28-15, 35-25 , 61-28
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς) : Λάππα 8, Ρόμπου, Κάζα 6, Ξανθέα Θ. 1,Δοξάκη 2, Καραταράκη 5(1), Τρούλη, Ξανθέα Ι. 2, Κουμπούλη , Κεραμισάνου 4, Κίτσιου
ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Σ) : Μελαδάκης Γ 6, Μελαδάκης Σ 9, Δρακάκης 9(1), Βαρδάκης 25, Σμπυράκης, Σερεμέτης 4, Μελαδάκης Μ 8.

Σάββατο 31/01/2015

(A2-A) COSTA COSTA – ΡΑΨΩΔΙΑ  62-33
Διαιτητές: Χριστινάκης Επ., Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 16-4, 28-12, 53-20, 62-33
COSTA-COSTA (Σιβαρόπουλος): Χριστουλάκης 18 (1), Οικονόμου, Σιβαρόπουλος 2, Τεριζόγλου 1, Βασιλάκης Γ., Λαμπρίδης 5 (1), Μπραζιώτης 10 (1), Βότσογλου 2, Jovanovic 11, Κλάδος 13.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Xόμπης): Χόμπης, Βαμβακάς 1, Σαπουτζής 9, Γρηγοράκης 6, Νιωτάκης, Γκάμπλιας 11 (1), Βερυκάκης 1, Σταυρουλάκης Β., Πατεράκη 5 (1).

(A2-A) ΓΙΑΤΡΟΙ - S/M 7 DAYS  63-57

Διαιτητές: Αρτεμάκη, Καλαϊτζής
Δεκάλεπτα: 14-14, 32-27, 53-37, 63-57
ΓΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Σταυρουλάκης, Καταρτζής, Γούδας 6, Σαμωνάκης, Σιβαρόπουλος 2, Ζαφείρης 11, Παρασχάκης 3, Ζαχαράκης 22 (2), Βασιλάκης 17 (1), Φουσταλιεράκης 2.
S/M 7 DAYS (Καθαράκης): Παλαφούτης Σ. 4, Παναγιωτόπουλος 14 (1), Παυλιδάκης 1, Χριστουλάκης, Παλαφούτης Μ. 24 (4), Παπαδόπουλος 5 (1), Καθαράκης 9.

(A2-B) ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  57-37
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Καλαϊτζής
Δεκάλεπτα: 14-8, 30-20, 48-25, 57-37
ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Αντουράκης): Καπαρός 6, Ρωμανιουδάκης 12 (2), Καλογεράκης 2, Περαντωνάκης 11 (1), Θεοδοσόπουλος 3 (1), Σαμψών 4, Κονταξάκης Μ. 4, Μπαμιάκης, Κεραμιανάκης, Κονταξάκης Ν.2 , Μανολουδάκης 4, Τσιμπισκάκης 9 (1).
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Τζανουδάκης): Αργυρόπουλος 8 (1), Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 13, Καλαϊτζάκης, Παπαδάκης Κ. 4, Γεωργαλής 2, Νικολιδάκης, Παυλόπουλος, Πετροπουλάκος 6, Παπαδάκης Ι., Τσικνάκης 2, Φανουργάκης.

(A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ  57-50
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 20-13, 30-24, 44-36, 57-50
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μοσχάκης, Δούβρος, Βασιλάκης 22 (2), Μαραβελάκης, Πολιτάκης 13 (2), Αραμπατζόγλου, Αλεβιζάκης 4, Συριανόγλου, Δρουδάκης 8, Κιαγιαδάκης 10.
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ (Μαθιουλάκης): Σταυρουλάκης Ν. 2, Γκάτζιας 2, Ανυφαντάκης 6 (2), Σταυρουλάκης Χρ. 9 (2), Μαραγκουδάκης 2, Τσίχλης 11 (1), Χαρκιανάκης 9, Ζουμπεράκης 9.

(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  65-58
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 17-12, 31-27, 43-33, 65-58
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης, Γαβράς, Μαθηνός 13, Βότζης 2, Μάνεσης 8 (2), Τρανταλίδης 6 (2), Χαιρέτης, Τζενεβράκης 18 (2), Μιχαλάκης 13, Ροδινός 5, Μπεμπής.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Θεοδοσουλάκης): Βιολάκης, Παπαδάκης Μ. 2, Κανακάκης, Παπαδάκης Χαρ. 8, Τσάβαλος 13, Καλογεράκης, Σταυρουλάκης 13, Παπαδογιαννάκης 2, Παπαδάκης Στ., Οικονομίδης 18 (1), Θεοδοσουλάκης 2.


Κυριακή 01/02/2015
(A2-Α)  VOYAGER - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ  29-56
Διαιτητές: Καλαϊτζάκης, Δημητρακάκης.
Δεκάλεπτα: 6-13, 11-33, 21-42, 29-56.
VOYAGER (Μυλωνάς): Δίβαρης, Ανδρεαδάκης 6, Λάζαρης 8, Χατζάκης 2, Κομπόνας, Σταυρουλιδάκης 2, Κωνσταντινίδης 9(1), Ανδρονικίδης 2, Παπαδάκης.

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός) : Νικολιδάκης 10(2), Ξαφόπουλος, Παλτατσίδης 4, Βουμβουράκης 12, Πλιανός 11, Δαμιανός 13(1), Τασιούλης 6(2).

(A2-B)  ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - GARDEN ART  62-28

Διαιτητές: Καλαϊτζάκης, Δημητρακάκης.
Δεκάλεπτα: 17-4, 29-9, 44-24, 62-28.

ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Σφακιανάκης) : Μπουρμπάκης 4, Νικολάου 4, Ξενίδης  2, Μαθιουδάκης 12, Λαμπρινός , Μπερβανάκης 10(2), Λαγουδάκης 4(1), Δασκαλάκης Μ. 16, Γαλερός  8(2), Σφακιανάκης 2, Καλησπεράκης .
GARDEN ART (Βουτσαδάκης): Φουντουλάκης 4, Μαράκης, Βουτσαδάκης 2,  Φραγκιαδάκης Μιχ. 13(2), Γαλλιός 2, Πατάτας, Κολυβάκης 7.

(A2-A)  ΣΥ.ΦΑ.Ρ. - Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ  38-54

Διαιτητές: Καθαράκης, Μαρκουλάκης.
Δεκάλεπτα: 5-14, 16-28, 21-41, 38-54.

ΣΥ.ΦΑ.Ρ. (Παπαδάκης Μιχ.): Παναγιωτάκης 7(1), Κούνουπας, Χηνιάδης 9, Κριτσωτάκης 10(2),  Μπουζουνιεράκης 5(1), Καβρουλάκης 4, Κουκουβασιας, Λαμποβας 3.
Α.Δ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Καραγιάννης 11, Κιαγιάς  11(1), Μπουλούμπασης  6, Καρυπίδης 6, Παπαμιχελάκης , Ξανθόπουλος 4, Ραπτάκης 4, Κουκουμπεδάκης 2, Γαλητσιάνου 8(2), Φραγκιουδάκης  2, Κλειδής, Παπαμιχελάκης .
(A2-Β)  ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ 52-27
Διαιτητές: Μαρινάκης, Καθαράκης..
Δεκάλεπτα: 16-3, 32-10, 47-16, 52-27.
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Πατέντας): Γκόγκος, Κυριακάκης 2, Θανάσης 7(1), Μαμαλάκης Σ.5(1), Ουρανός 2, Παρθενιώτης 6, Γεωργακάκης 7, Κλωνάρης, Ψωμάς 4, Φουντουκίδης 19, Μαμαλάκης Α.
ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ (Δημητριάδης): Δημητριάδης 4, Δουζίνας 1, Λίτινας 8(2), Πολοπετράκης 3(1), Γαμβρελάς 2, Αντωνογιαννάκης 2, Σταυρουλάκης 2, Μπιρλιράκης 5(1), Γαλεράκης.
(A1)    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ  120-45
Διαιτητές: Καθαράκης, Μαρινάκης.
Δεκάλεπτα: 31-13, 62-20, 85-34, 120-45.
ΕΚΠ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Μ. Σαββοργινάκης): Μ. Σαββοργινάκης 24(4), Καίσαρης 15(1), Μίχας 9(1), Πετρακάκης 21(7), Μαθιουδάκης 7(1), Παπαδάκης 16, Β. Σαββοργινάκης 4, Ιερωνυμάκης 24(1).
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κιουρτσιδάκης 12(3), Οικονομάκης 6, Μακριδάκης 13, Μπερνιδάκης 8, Σαλβαράκης, Μανιάτογλου 6.
(A1)    XPRESS COPY - HAAGEN DAZS  46-67
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σταυρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 12-17, 23-33, 36-51, 46-67.
XPRESS COPY (Μακρής): Φιτσανάκης, Κεφαλογιάννης 7, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 4, Γιακουμπής 3(1), Ηλιάκης, Φεσσάς, Τσουλάκης 2, Ζήσιμος 14(3), Σπίτας 8, Πιοτογιαννάκης 8(1), Τζανάκης.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Θερμιώτης 8, Πλεμμένος 1, Κούμουλος 23(3), Βασιλείου 1, Χατζηδάκης 7(1), Καλαϊτζάκης 10(2), Γκογκίτσας 7(1), Κιουγουμτζής 10(1), Πηγουνάκης.

(A1)    ΕΛ.ΑΣ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ  63-36
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σταυρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 25-7, 39-20, 51-26, 63-36.
ΕΛ.ΑΣ. (Γαλητσιάνου) : Ρακιτζής 2  , Δαμανάκης 7 (2) , Καραβάνης 15, Πετρίδης 2 , Λαμπαρδάκης 8 (1) , Κωνσταντινίδης, Δημουλάς 6 , Κανλής 23.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς) : Δούκας, Γεωργιόπουλος 2, Σεγρεδάκης, Αθανασόπουλος, Κονιτόπουλος 2, Πελιβανίδης 5, Βλάχος 3 (1) , Αναγνωστόπουλος 1, Καρακεσίσογλου 6 , Αλεξόπουλος, Κόης 9 , Στάμος 8. 

ΑΝΑΒΟΛΗ : (A2-Β) PLATANOS TOURS - ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
ΡΕΠΟ : (A2-Β) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

Τρίτη, 20 Ιανουαρίου 2015

Πρόγραμμα 5ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 6ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορία Α' & B' Ομίλου 2014-2015

Παρασκευή 30/01/15
21:30 (A2-Α)  ΑΘΙΒΟΛΕΣ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ

Σάββατο 31/01/2015

15:00 (A2-A) COSTA COSTA - ΡΑΨΩΔΙΑ
16:30 (A2-A) ΓΙΑΤΡΟΙ - S/M 7 DAYS
18:00 (A2-B) ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
19:30 (A1)     ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ
21:00 (A1)     ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.

Κυριακή 01/02/2015
11.00 (A2-Α)  VOYAGER - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
12.30 (A2-B)  ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - GARDEN ART
14.00 (A2-A)  ΣΥ.ΦΑ.Ρ. - Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 
15.30 (A2-Β)  ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ
17:00 (A1)      ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
18:45 (A1)      XPRESS COPY - HAAGEN DAZS
20.30 (A1)      ΕΛ.ΑΣ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ : (A2-Β) PLATANOS TOURS - ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
ΡΕΠΟ : (A2-Β) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

Κυριακή, 18 Ιανουαρίου 2015

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 5ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορία Α' & B' Ομίλου 2014-2015

Σάββατο 17/01/2015
(A2-Β) ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ  63-64
Διαιτητές: Καμπίτσης, Πελίκα
Δεκάλεπτα: 13-20, 35-33, 50-49, 63-64
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Γιακουμάκης): Λαδάκης 35 (4), Παραδεισανός, Αλεξάκης, Τζαγκαράκης, Δοξαστάκης, Σταθόπουλος 25, Καπετανάκης 3 (1), Φουντιδάκης.
ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Αντουράκης): Καπαρός 6, Ρωμανιουδάκης 25 (4), Καλογεράκης 6, Θεοδοσόπουλος, Σαμψών, Κονταξάκης Μ. 18 (1), Μπαμιάκης, Κονταξάκης Ν. 4, Μανωλουδάκης, Τσιμπισκάκης 3 (1).
(A2-Β) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  41-59
Διαιτητές: Καμπίτσης, Πελίκα
Δεκάλεπτα: 5-14, 15-22, 24-41, 41-59
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Τζανουδάκης): Αργυρόπουλος 10 (1), Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 22 (1), Καλαϊτζάκης, Παπαδάκης Κ., Γεωργαλής 1, Νικολιδάκης, Ραπτάκης, Πετροπουλάκος 3, Παπαδάκης Ι., Τσικνάκης, Φανουργάκης 3.
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Πατέντας): Γκόγκος, Παππάς 4, Κυριακάκης 7, Θανάσης 2, Μαμαλάκης Α., Μαμαλάκης Στ. 6 (1), Ουρανός, Παρθενιώτης 14, Γεωργακάκης 2, Κλωνάρης, Ψωμάς 2, Φουντουκίδης 22.

(A2-Α) COSTA-COSTA – ΑΘΙΒΟΛΕΣ  55-21
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 13-2, 25-9, 36-18, 55-21
COSTA-COSTA (Σιβαρόπουλος): Χριστουλάκης 21 (2), Οικονόμου, Σιβαρόπουλος 8, Τεριζόγλου 4, Βασιλάκης Γ., Μπραζιώτης 4, Σταυρουλάκης-Παττακός 2, Κλάδος 10, Jovanovic 6 (1).
ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Σ.): Μελαδάκης Ι. 3 (1), Αντωνάκης 1, Σμπυράκης, Μελαδάκης Σ. 7 (1), Βαρδάκης, Σερεμέτης 5, Μελαδάκης Μαρ. 5.

(A2-Α) S/M 7 DAYS - ΣΥ.ΦΑ.Ρ.  69-36
Διαιτητές: Κώτσου, Χριστινάκης Επ.
Δεκάλεπτα: 21-8, 39-17, 51-26, 69-36
S/M 7 DAYS (Κυδωνάκης): Καζάνης 4, Παλαφούτης Σ. 2, Παναγιωτόπουλος 2, Παυλιδάκης 18, Παλαφούτης Μ. 16 (2), Παπαδόπουλος 4, Σταράκης 1, Καθαράκης 24 (2).
ΣΥ.ΦΑ.Ρ. (Παπαδάκης Θ.): Παναγιωτάκης 17 (2), Κουκουβάγιας, Κούνουπας, Χηνιάδης 4, Κριτσωτάκης, Ζερβουδάκης 7, Λαμπόβας-Μήτσενας 6 (2), Μπουζουνιεράκης, Καβρουλάκης 2.

(A1) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  58-84
Διαιτητές: Κώτσου, Χριστινάκης Επ.
Δεκάλεπτα: 8-28, 19-46, 38-63, 58-84
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Παπαδογιαννάκης Γ.):  Βιολάκης 1, Παπαδάκης Μ., Κανακάκης 4, Παπαδάκης Χαρ. 11 (3), Τσάβαλος 11 (3), Καλογεράκης 6, Σταυρουλάκης 10 (2), Παπαδογιαννάκης 2, Παπαδάκης Στ., Οικονομίδης 13 (1).
ΕΚΠ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Μ. Σαββοργινάκης): Μ. Σαββοργινάκης 3 (1), Καίσαρης 17, Μίχας 12, Πετρακάκης 3 (1), Μαθιουδάκης 4, Παπαδάκης 21 (4), Β. Σαββοργινάκης 5, Ιερωνυμάκης 19.

Κυριακή 18/01/2015
(A2-Β)  ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - PLATANOS TOURS  30-59

Διαιτητές: Καθαράκης, Μαρκουλάκης 
Δεκάλεπτα: 9-19, 15-41, 19-41, 30-59
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Καζίλας): Λεμπιδάκης, Αντωνίου 10, Πολιουδάκης 2, Καζίλας 2, Καμαρίτης 9(2), Σφακιανάκης, Κόκκινος 3, Βροντάκης 4, Αστρινάκης, Κωστούλας. 
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Βροντάκης 9, Αγγελάκης 14, Βουγιουκαλάκης Β. 6, Βουγιουκαλάκης Μ. 6, Γεωργίου 9, Σκουφογλου 5(1), Φωτάκης 10, Πετράκης.

(A2-Α) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - ΓΙΑΤΡΟΙ  27-58

Διαιτητές: Αρτεμάκη, Δημητρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 5-15, 12-24, 17-42, 27-58
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς) : Λάππα 8(1), Πόμπου, Κάζα, Ξανθέα Θ. 2, Δοξάκη 2, Καραταράκη, Τρούλη 4, Κεραμισάνου 2, Ξανθέα Ι 5(1), Κίτσιου 4, Κουμπουλη. 
ΓΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Μαστέλος, Φουσταλιεράκης Κατναρτζής 6, Γούδας 19, Σαμωνάκης 8, Σιβαρόπουλος 6,Ζαφείρης 6, Παρασκάκης 11, Σταυρουλάκης, Ζαχαράκης 2.

(A2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ  46-69

Διαιτητές: Αρτεμάκη, Δημητρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 15-16, 23-35, 38-48, 46-69
ΡΑΨΩΔΙΑ (Xόμπης) : Xόμπης 6, Βαμβακάς 7(1), Σαπουτζής 2, Γρηγοράκης 10, Νιωτάκης 2, Τζιρίτας , Βερυκάκης 5(1), Γκαμπλιας 14, Πατεράκη.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός) : Νικολιδάκης 15(1), Ξαφόπουλος 16, Παλτατσίδης, Βουμβουράκης 8, Πλιανός 12, Κιοσσές, Δαμιανός 4, Τασιούλης 14(2).
\
(A2-Α) Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - VOYAGER   75-26
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκουλάκης.
Δεκάλεπτα:18-9, 45-13, 61-20, 75-26.
Α.Δ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Μπουλούμπασης 9(1), Καραγιάννης 20(1), Κιαγιάς 2, Καλοκύρης, Καρυπίδης 12, Πολυδωρόπουλος 5(1), Ξανθόπουλος 6, Παπαμιχελάκης Ι. , Παπαμιχελάκης Ε., Γαλητσιάνου 17(5),  Κλειδής , Φραγκιουδάκης 4.
VOYAGER (Μυλωνάς): Δίβαρης 7(1), Ανδρεαδάκης 4, Λάζαρης 7, Σταυρουλιδάκης, Κωνσταντινίδης, Ανδρονικίδης 6, Μυλωνάς 2.
 (A1)    PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - ΕΛ.ΑΣ  26-82
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 8-13, 10-35, 16-61, 26-82.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κιουρτσιδάκης 6, Σταγκουράκης 9(1), Οικονομάκης 5, Μακριδάκης 4, Μπερνιδάκης 2.
ΕΛ.ΑΣ (Γαλητσιάνου): Ρακιτζής 5(1), Δαμανάκης 6(2), Καραβάνης 17, Λαμπαρδάκης 8(2), Μαμαλάκης 10, Κωνσταντινίδης 4, Κανλής 20, Μαλλιαρός, Δαγαράκης, Δημούλας 6, Πατέντας 6.

(A1)    ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  65-55
Διαιτητές: Χριστινάκης, Ξυλάς.
Δεκάλεπτα: 18-13, 35-29, 43-42, 65-55.
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ (Μαθιουλάκης): Σταυρουλάκης Ν. 4, Γκάτζιας  15(1), Ανυφαντάκης 6, Σταυρουλάκης Χρ. 9(1), Μαραγκουδάκης 4, Τσίχλης 23(3), Ζουμπεράκης 4.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης, Γαβράς, Μαθηνός 11, Βότζης,  Τρανταλίδης 3(1), Χαιρέτης 13, Τζενεβράκης 22(3), Ροδινός 6..

(A1)  HAAGEN DAZS - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  69-44

Διαιτητές: Χριστινάκης, Ξυλάς.
Δεκάλεπτα: 16-15, 34-23, 53-34, 69-45.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Θερμιώτης,  Κούμουλος 15(3), Πλεμμένος 13(2),Χατζηδάκης 5(1), Βασιλείου 3(1), Καλαϊτζάκης 17(3), Κυρμιζάκης 4, Πουλ 2, Γκογκίτσας 8, Κουγιουμτζάκης 2, Πηγουνάκης.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης):  Μοσχάκης 5, Δούβρος, Θεοδοσόπουλος 3(1), Βασιλάκης 12, Πολιτάκης 10(1), Αραπατζόγλου 2, Αλυγιζάκης, Συριανόγλου, Δρουδάκης 4, Κιαγιαδάκης 8.

ΔΕΥΤΕΡΑ 19/01/2015

(A1)   ΦΟΙΤΗΤΕΣ - XPRESS COPY  60-50
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 12-10, 24-16, 43-31, 60-50.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς) :  Δούκας, Γεωργιόπουλος, Αθανασόπουλος, Κονιτόπουλος 15(1), Καρακεσίσογλου 9, Αναγνωστόπουλος, Πελιβανίδης 16, Κόης 6 , Στάμος 12, Βλάχος 2, Γεωργόπουλος, Μανέττας.
XPRESS COPY (Χατζηδάκης): Πιοτογιαννάκης, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 25(3), Ηλιάκης 1, Γιακουμπής 3(2), Ζήσιμος, Σπίτας 6, Φεσσας 8,Τζουλάκης, Τζανάκης 7(1).

ΡΕΠΟ  : (A2-B) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΝΑΒΟΛΗ : (A2-Β)  GARDEN ART - ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ

Δευτέρα, 12 Ιανουαρίου 2015

Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 5ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορία Α' & B' Ομίλου 2014-2015

Τετάρτη 14/01/2015
20:00 (A2-Β) PLATANOS TOURS - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (4η Αγωνιστική)

Σάββατο 17/01/2015
14:30 (A2-Β) ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ
16:00 (A2-Β) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥΙ
17:30 (A2-Α) COSTA-COSTA - ΑΘΙΒΟΛΕΣ
19:00 (A2-Α) S/M 7 DAYS - ΣΥ.ΦΑ.Ρ.
20:45 (A1)    Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ

Κυριακή 18/01/2015
10.30 (A2-Β)  ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - PLATANOS TOURS
12.00 (A2-Α) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - ΓΙΑΤΡΟΙ
13.30  (A2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
15.00  (A2-Α) Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - VOYAGER
16.45  (A1)    PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - ΕΛ.ΑΣ
18:30  (A1)    ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
20:15  (A1)    HAAGEN DAZS - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 19/01/2015
21.30 (A1)     ΦΟΙΤΗΤΕΣ - XPRESS COPY

ΡΕΠΟ  : (A2-B) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΝΑΒΟΛΗ : (A2-Β)  GARDEN ART - ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ

Σάββατο, 10 Ιανουαρίου 2015

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορία Α' & B' Ομίλου 2014-2015

Σάββατο 10/01/2015
(A2-B) ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  41-50
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Καλαϊτζής.
Δεκάλεπτα: 10-15, 23-18, 30-30, 41-50.
ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ (Δημητριάδης): Δημητριάδης 1, Δουζίνας 4, Λίτινας 5(1), Παντελάκης 8, Πολοπετράκης 12, Γαμβρελάς, Αντωνογιαννάκης 5, Σταυρουλάκης 5, Γαλεράκης.

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  (Τζανουδάκης) : Αργυρόπουλος 16(2), Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 17(1), Καλαϊτζάκης, Παπαδάκης Κ., Γεωργαλής 7, Νικολιδάκης, Παυλόπουλος, Πετροπουλάκος 5, Παπαδάκης Ι., Τσικνάκης, Φανουργάκης 3.

(A2-Α) ΓΙΑΤΡΟΙ - COSTA-COSTA 61-39

Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Καλαϊτζής.
Δεκάλεπτα: 13-6, 31-17, 46-27, 61-39.

ΓΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Κατναρτζής 2,Γούδας 5, Σιβαρόπουλος  Παρασκάκης 10, Μαστέλλος 2, Βασιλάκης 15(1), Σταυρουλάκης 6, Ζαχαράκης 21(1).
COSTA-COSTA (Σιβαρόπουλος): Χριστουλάκης 11, Οικονόμου, Τζαγκαράκης ,Σιβαρόπουλος 4, Τεριζόγλου 2, Βασιλάκης Γ., Λαπρίδης 4, Σφυρής, Βότσογλου 9, Γιοβάνοβιτς 4 Κλάδος 5.

(A2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ  41-47

Διαιτητές: Κώτσου, Πελίκα.
Δεκάλεπτα:  4-11, 11-24, 22-39, 41-47.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Παλτατσίδης 2, Πλιανός 10, Δαμιανός 5, Βουμβουράκης, Τασιούλης 1, Νικολιδάκης 23(2).
Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ( Καλοκύρης): Δαφνομήλης, Καραγιάννης10, Κιαγιάς, Μπουλούμπασης 4, Καρυπίδης 2 , Πολυδωρόπουλος ,Ξανθόπουλος 10, Παπαμιχελάκης 2, Γαλητσιάνου  13(4), Φραγκιουλάκης 6.

(A2-Β) PLATANOS TOURS – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 46-45
(Aναβολή  14/1 20:00)

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα:  11-3, 22-13, 34-27, 46-45.
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Καρνάβας, Βροντάκης 7, Αγγελάκης 27, Γιάκας, Βουγιουκαλάκης Μ., Γεωργίου 1, Φωτάκης 6, Βελονάκης 2, Βουγιουκαλάκης 1, Σκούφογλου 2.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ( Σφακιανάκης) : Λαγουδάκης 2, Ξενίδης , Λαμπρινός 1, Μαθιουδάκης 16 (1), Γαλερός 1, Μπερβανάκης 8 (2), Λαμπρινός Α. , Δασκαλάκης Μ. 15, Μπουρμπάκης, Σφακιανάκης, Δασκαλάκης Ν. , Καλησπεράκης 2.

(A1)   ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ-/ΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΕΛ.ΑΣ  44-72
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 13-21, 25-36, 38-58, 44-72
 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ-/ΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαββοργινάκης M.)Σαββοργινάκης Μ. 3(1), Καίσαρης 10, Πετρακάκης 6(2), Μαθιουδάκης, Παπαδάκης 16(3), Σαββοργινάκης Β, Ιερωνυμάκης 9(1)
ΕΛ.ΑΣ (Γαλητσιάνου) : Ρακιντζής 9(1), Δαμανάκης 17(5), Καραβάνης 9, Δαγαράκης 2, Λαμπαρδάκης 13(3), Κωνσταντινίδης, Δημουλάς 6, Κανλής 16.

Κυριακή 11/01/2015
(A2-Α) VOYAGER - S/M 7 DAYS  39-77
Διαιτητές: Μαρινάκης, Δημητρουλάκης
Δεκάλεπτα: 5-18, 17-35, 26-45, 39-77
VOYAGER (Μυλωνάς): Δίβαρης 7 (1), Λάζαρης 16, Σταυρουλιδάκης 4, Κωνσταντινίδης 7 (1), Ανδρεδάκης 3, Μυλωνάς 2.
S/M 7 DAYS (Καθαράκης): Καζάνης 4, Παλαφούτης Σ. 1, Παναγιωτόπουλος 2, Παυλιδάκης 10, Παλαφούτης Μ.34 (2), Παπαδόπουλος 9 (1), Σταράκης, Καθαράκης 17.

(A2-Α) ΑΘΙΒΟΛΕΣ – ΡΑΨΩΔΙΑ  56-29
Διαιτητές: Μαρινάκης, Δημητρουλάκης
Δεκάλεπτα: 15-4, 31-7, 43-15, 56-29
ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Σπ.): Μελαδάκης Ι. 8 (1), Αντωνάκης 10, Βαρδάκης 19,Σμπυράκης 1, Σερεμέτης 7, Μελαδάκης Μαρ. 11 (1).
ΡΑΨΩΔΙΑ (Xόμπης): Βαμβακάς 6, Σαπουτζής 2, Γρηγοράκης 8, Νιωτάκης 6, Τζιρίτας 2, Βερυκάκης 2, Σταυρουλάκης Β. 1, Πατεράκη 2.

(A2-Β) ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  66-39
Διαιτητές: Καθαράκης, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 17-15, 43-26, 53-33, 66-39
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Πατέντας): Γκόγκος, Παρθενιώτης 6, Θανάσης 5 (1), Μαμαλάκης Σ. 8 (2), Γεωργακάκης 10, Κλωνάρης 2, Ψωμάς 5, Φουντουκίδης 28, Μαμαλάκης Α. 2.
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Γιακουμάκης): Αλεξάκης,Τζαγκαράκης, Δοξαστάκης 3, Σταθόπουλος 22, Καπετανάκης 8 (2), Γιακουμάκης 6, Φουντιδάκης.

(A2-Β) ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ  43-32
Διαιτητές: Καμπίτσης, Θεοδωράκης
Δεκάλεπτα: 17-6, 24-19, 33-27, 43-32
ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Αντουράκης): Καπαρός 9, Ρωμανιουδάκης 11, Περαντωνάκης, Θεοδοσόπουλος, Κεραμιανάκης, Κονταξάκης Ν. 2, Μανιολουδάκης, Τσιμπισκάκης 9, Κονταξάκης Μ. 12 (1).
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Καζίλας): Λεμπιδάκης 4 (1), Πολιουδάκης 4, Καζίλας, Καμαρίτης 4, Κόκκινος 8 (1), Βροντάκης 5, Κωστούλας 6 (2). 
(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - HAAGEN DAZS  64-90
Διαιτητές: Χριστινάκης Επ., Ξυλάς
Δεκάλεπτα: 20-21, 34-39, 47-64, 64-90
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Μαθηνός 8, Βότζης 14, Μάνεσης 6 (2), Τρανταλίδης 3 (1), Χαιρέτης, Τζενεβράκης 12, Μιχαλάκης 17 (3), Ροδινός 4.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Θερμιώτης 2, Πλεμμένος 8 (2), Κούμουλος 25 (4), Βασιλείου 6, Χατζηδάκης, Καλαϊτζάκης 16 (2), Κυρμιζάκης 4, Πουλ 6, Γκογκίτσας 20 (1), Πηγουνάκης 3 (1).

(A1) XPRESS COPY - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ  75-39
Διαιτητές: Χριστινάκης Επ., Μακρογιάννης
Δεκάλεπτα: 19-7, 42-18, 58-24, 75-39
XPRESS COPY (Χατζηδάκης): Φιτζανάκης 8, Πιοτογιαννάκης, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 16, Ηλιάκης 6, Γιακουμπής 9 (2), Ζήσιμος 13 (1),Σπίτας 4, Φεσσας 4,Τζουλάκης, Κεφαλογιάννης, Τζανάκης 15 (1).
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκης, Κιουρτσιδάκης 3, Σταγκουράκης 9 (1), Βασιλάκης, Οικονομάκης 17 (2), Ρούλιος, Μακριδάκης, Μανιατάκης 7, Σαλβαράκης, Μπερνιδάκης 2, Κουλουριώτης 1, Μανιάτογλου.
(A1) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. - ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ  73-67
Διαιτητές: Μακρογιάννης, Ξυλάς
Δεκάλεπτα: 11-22, 29-35, 54- 50, 73-67
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Θεοδοσουλάκης): Κανακάκης 3, Παπαδάκης Χαρ. 3, Τσάβαλος 24 (2), Καλογεράκης 2, Σταυρουλάκης 13, Παπαδογιαννάκης 2, Παπαδάκης Στ., Οικονομίδης 24 (1), Θεοδοσουλάκης 2.
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ (Μαθιουλάκης): Σταυρουλάκης Ν. 6 (1), Γκάτζιας 15 (1), Ανυφαντάκης 4 (1), Σταυρουλάκης Χρ. 3, Μαραγκουδάκης 2, Τσίχλης 9 (1), Χαρκιανάκης 13, Ζουμπεράκης 15.


ΔΕΥΤΕΡΑ 12/01/2015
(A2-Α) ΣΥ.ΦΑ.Ρ. - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ  70-31
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 17-9, 42-20, 56-24, 70-31
ΣΥΦΑΡ (Παπαδάκης): Λάμποβας-Μήτσενας 10(2), Κουκουβάγιας 8, Κούνουπας, Παναγιωτάκης 6, Κριτσωτάκης 26(4), Μπουζουνιεράκης 8 (1), Καβρουλάκης 12.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ  (Προβιάς) : Λάππα 4, Κουμπούλη 4, Δοξάκη 4, Καραταράκη 8(2), Τρούλη 2, Ξανθέα Ι. 7(1), Ξανθέα Θ, ,Ρόμπου, Κεραμισάνου 2, Μπάρκατσα.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ  55-68
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 8-14, 26-35, 39-48, 55-68
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης):  Μοσχάκης 6, Δούβρος 6, Θεοδοσόπουλος 2, Βασιλάκης 16(3), Μαραβελάκης, Πολιτάκης 9, Αραπατζόγλου 3(1), Αλυγιζάκης 10, Συριανόγλου, Δρουδάκης 3, Τριπολιτάκης.
 ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς) :  Δούκας 3(1), Γεωργιόπουλος 5(1), Σεγρεδάκης, Αθανασόπουλος 6, Κονιτόπουλος 12(1), Καρακεσίσογλου 18, Αναγνωστόπουλος, Πελιβανίδης 10, Κόης 4 , Στάμος 10.

ΡΕΠΟ : (A2-B) GARDEN ART


Σάββατο, 3 Ιανουαρίου 2015

Πρόγραμμα 3ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορία Α' & B' Ομίλου 2014-2015

Σάββατο 10/01/2015
15:00 (A2-B) ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
16:30 (A2-Α) ΓΙΑΤΡΟΙ - COSTA-COSTA
18:00 (A2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 
19:30 (A2-Β) PLATANOS TOURS –ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
21:00 (A1)     ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ- ΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΕΛ.ΑΣ

Κυριακή 11/01/2015
11.00 (A2-Α) VOYAGER - S/M 7 DAYS
12.30 (A2-Α) ΑΘΙΒΟΛΕΣ - ΡΑΨΩΔΙΑ
14.00 (A2-Β) ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
15.30 (A2-Β) ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 
17.00  (A1)   ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - HAAGEN DAZS
18:45  (A1)   XPRESS COPY - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
20:30  (A1)   Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. - ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 12/01/2015
20:00 (A2-Α) ΣΥ.ΦΑ.Ρ. - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
21.45 (A1)     ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ

ΡΕΠΟ : (A2-B) GARDEN ART