Δευτέρα, 1 Ιουνίου 2015

Όλες οι Ομάδες του 20ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2014-2015 (Φωτογραφίες - Παίχτες)

 20ο ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2014-2015

Οι ομάδες της Α1 Κατηγορία του 20ου  Εργασιακού  Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2014-2015:
  1. ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
  2. ΕΛ.ΑΣ
  3. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
  4. XPRESS COPY
  5. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
  6. PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
  7. Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
  8. ΦΟΙΤΗΤΕΣ
  9. ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ
  10. HAAGEN DAZS B.C.
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 2014-2015
 PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 2014-2015
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 2014-2015
 ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ 2014-2015
 Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 2014-2015
  HAAGEN DAZS 2014-20105
ΦΟΙΤΗΤΕΣ  2014-2015

 XPRESS COPY 2014-2015


Οι ομάδες της  Α2 Κατηγορία - Α' ΟΜΙΛΟΣ του 20ου  Εργασιακού  Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2014-2015:
  1. ΑΘΙΒΟΛΕΣ
  2. VOYAGER
  3. ΡΑΨΩΔΙΑ
  4. S/M 7 
  5. ΓΙΑΤΡΟΙ
  6. ΣΥ.ΦΑ.Ρ.
  7. ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
  8. Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  9. COSTA-COSTA
  10. ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ 
Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 
 A' ΟΜΙΛΟΣ

ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 2014-2015
 PLATANOS TOURS 2014-2015
 ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ 2014-2015
 ΣΥ.ΦΑ.Ρ. 2014-2015

ΑΘΙΒΟΛΕΣ 2014-2015
 ΓΙΑΤΡΟΙ 2014-2015


Οι ομάδες της  Α2 Κατηγορία - Β' ΟΜΙΛΟΣ του 20ου  Εργασιακού  Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2014-2015:
  1. ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  2. ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ
  3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
  4. ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
  5. PLATANOS TOURS
  6. ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ
  7. GARDEN ART
  8. ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
  9. ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ 
Β2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -  Β' ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 2014-2015

COSTA-COSTA 2014-2015

 ΡΑΨΩΔΙΑ  2014-2015
 
  ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2014-2015
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 2014-2015
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  2014-2015
________________________________________________________________

    Γενικά Στατιστικά 20ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2014-2015

    Στατιστικά 20ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2014-2015

    Α1 Κατηγορία
    ΣΚΟΡΕΡ  A1 (9η Αγωνιστική)
    1
    Οικονομίδης
    Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
    200
    2
    Κανλής
    ΕΛ.ΑΣ
    168
    3
    Κούμουλος
    HAAGEN DAZS
    156
    4
    Παπαδάκης
    ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
    142
    5
    Ιερωνυμάκης
    ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
    139
    6
    Καλαϊτζάκης
    HAAGEN DAZS
    129
    7
    Καραβάνης
    ΕΛ.ΑΣ
    126
    8
    Καίσαρης
    ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
    120
    9
    Ζουμπεράκης
    ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ
    118
    10
    Στάμος
    ΦΟΙΤΗΤΕΣ
    111
     ΤΡΙΠΟΝΤΑ  Α1 (9η Αγωνιστική)

    1
    Κούμουλος
    HAAGEN DAZS
    25
    2
    Καλαϊτζάκης
    HAAGEN DAZS
    23
    3
    Πλεμμένος
    HAAGEN DAZS
    18
    4
    Οικονομίδης
    Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
    17
    5
    Παπαδάκης
    ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
    16
    6
    Δαμανάκης
    ΕΛ.ΑΣ
    16
    7
    Βασιλάκης
    ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
    15
    8
    Σαβοργινάκης Μ.
    ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
    14
    9
    Πετρακάκης
    ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
    14
    10
    Μάνεσης
    ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
    14

    Ομάδες (9η Αγωνιστική)
    Μ.Ο. Επίθεσης
    Μ.Ο. Άμυνας
    ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
    74,2
    55,0
    HAAGEN DAZS
    73,7
    51,0
    ΕΛ.ΑΣ
    65,8
    40,0
    Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
    60,8
    60,6
    ΦΟΙΤΗΤΕΣ
    59,8
    58,6
    ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ
    57,0
    63,2
    ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
    54,6
    57,2
    ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
    52,7
    61,2
    XPRESS COPY
    44,6
    53,9
    PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
    39,2
    81,6


    Α2 Κατηγορία - A' ΟΜΙΛΟΣ
    ΣΚΟΡΕΡ  A2-A (9η Αγωνιστική)
    1
    Χριστουλάκης
    COSTA-COSTA
    178
    2
    Παλαφούτης Μ.
    S/M 7DAYS
    148
    3
    Καθαράκης
    S/M 7DAYS
    128
    4
    Ζαχαράκης
    Ιατροί
    124
    5
    Νικολιδάκης
    ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
    111
    6
    Βαρδάκης
    ΑΘΙΒΟΛΕΣ
    104
    7
    Γιαλητσίανου
    Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    103
    8
    Λάζαρης
    Voyager
    102
    9
    Κριτσωτάκης
    ΣΥ.ΦΑΡ .
    101
    10
    Καραγιάννης
    Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    98
     ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A2-A (9η Αγωνιστική)
    1
    Γιαλητσίανου
    Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    22
    2
    Νικολιδάκης
    ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
    14
    3
    Κριτσωτάκης
    ΣΥ.ΦΑΡ .
    14
    4
    Χριστουλάκης
    COSTA-COSTA
    13
    5
    Καραταράκη
    Φοιτήτριες
    13
    6
    Καθαράκης
    S/M 7DAYS
    11
    7
    Παλαφούτης Μ.
    S/M 7DAYS
    10
    8
    Λαμπόβας-Μήτσενας
    ΣΥ.ΦΑΡ .
    10
    9
    Διβαρης
    Voyager
    7

    Ομάδες (9η Αγωνιστική)
    Μ.Ο. Επίθεσης
    Μ.Ο. Άμυνας
    S/M 7 DAYS
    58,6
    44,2
    Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    55,3
    40,0
    ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
    52,6
    37,5
    ΓΙΑΤΡΟΙ
    52,3
    37,2
    COSTA-COSTA
    49,2
    38,8
    ΑΘΙΒΟΛΕΣ
    45,1
    43,6
    ΣΥ.ΦΑ.Ρ.
    45,0
    47,4
    ΡΑΨΩΔΙΑ
    36,6
    54,0
    VOYAGER
    34,9
    54,2
    ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
    33,3
    59,9

    Α2 Κατηγορία - B' ΟΜΙΛΟΣ

    ΣΚΟΡΕΡ  A2-B (9η Αγωνιστική)
    1
    Αγγελάκης
    PLATANOS TOURS
    155
    2
    Σταθόπουλος
    Ιδιωτικοί Υπάλληλοι
    150
    3
    Φουντουκίδης
    ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    148
    4
    Κακλαμάνος
    Δικηγόροι
    117
    5
    Αργυρόπουλος
    Δικηγόροι
    101
    6
    Ρωμανιουδάκης
    ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ 
    97
    7
    Λαδάκης
    Ιδιωτικοί Υπάλληλοι
    85
    8
    Μαθιουδάκης
    ΤΕΕ Ρεθύμνου
    85
    9
    Φωτάκης
    PLATANOS TOURS
    81
    10
    Δασκαλάκης Μ.
    ΤΕΕ Ρεθύμνου
    79
    ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A2-B (9η Αγωνιστική)
    1
    Ρωμανιουδάκης
    ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ 
    15
    2
    Αργυρόπουλος
    Δικηγόροι
    11
    3
    Καπετανάκης
    Ιδιωτικοί Υπάλληλοι
    11
    4
    Λίτινας
    ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ
    11
    5
    Μαμαλάκης Σ.
    ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    10
    6
    Μπερβανάκης Γ.
    ΤΕΕ Ρεθύμνου
    10
    7
    Λαδάκης
    Ιδιωτικοί Υπάλληλοι
    9
    8
    Σταθόπουλος
    Ιδιωτικοί Υπάλληλοι
    8

    Ομάδες (9η Αγωνιστική)
    Μ.Ο. Επίθεσης
    Μ.Ο. Άμυνας
    ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    55,5
    36,0
    PLATANOS TOURS
    55,3
    39,6
    ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
    51,6
    58,4
    ΤΥΠΟΕΚΔ.ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ
    47,3
    39,8
    ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
    45,6
    47,8
    ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ
    44,6
    42,0
    ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    42,6
    44,6
    ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
    33,7
    47,1
    GARDEN ART
    32,6
    56,0