Τρίτη, 29 Ιανουαρίου 2013

Πρόγραμμα 6ης Αγωνιστικής A1 Κατηγορίας

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου 2013
18:30  Ελεύθεροι Επαγγελματίες - Πανεπιστήμιο
20:15  ΕΛ.ΑΣ - Εκπαιδευτικοί Ιδ. Υπάλληλοι

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2013
14:00  Haagen Dazs - Creta Farms
15:45  ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - Μαρουβάς(Α2)
17:30  Φοιτητές - Δήμος Αγίου Βασιλείου
19:15  Επιχειρηματίες – Κατασκευαστές

Κυριακή, 27 Ιανουαρίου 2013

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής A2 Κατηγορίας

Σάββατο 26 Ιανουαρίου 2013
Ιατροί - Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 40-49
Δεκάλεπτα: 4-9, 12-29, 28-39, 40-49
Διαιτητές: Θεοδωρουλάκης, Κατσανεβάκης
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Χόμπης 2, Σιβαρόπουλος, Ορφανουδάκης 6, Τζανάκης 13, Λίτινας 9 (3), Ζαφείρης 3, Παρασχάκης 2, Ζαχαράκης 4, Φιτζανάκης 2.
Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Θανάσης 5 (1), Γαλητσιάνου 9 (1), Καλοκύρης, Ζολώτας, Φραγκιουδάκης 7, Νησωτάκης, Μαλλιαρός, Κουνατίδης 12 (2), Κιαγιάς 7 (1), Παπαδομιχελάκης, Κυριακάκης 9.

Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2013

(A2) Photo Εκφραση - Cul De Sac  68 - 40
Δεκάλεπτα: 19-6, 36-11, 46-29, 68-40
Διαιτητές: Καλαϊτζάκης, Κατσανεβάκης
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκης 6, Κιουρτσιδάκης 2, Σταγκουράκης 10 (1), Βασιλάκης 2, Γιανναράκης, Ρούλιος 25 (1), Μακρυδάκης 6, Παλαφούτης Ι. 7 (1), Σαλβαράκης 4, Κόκας 6, Φραγκιαδάκης.
CUL DE SAC (Χριστουλάκης): Καμπουράκης 2, Φιτσανάκης 6, Γιουρτζάκης 3, Χριστουλάκης 15, Σταράκης 7 (1),  Κλαψινός, Καζάνης 7.
(A2) METROPOLIS - OLIVALOE 55-65
Δεκάλεπτα: 11-9, 24-27, 42-46, 55-65
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Καλαϊτζάκης
METROPOLIS (Μακρυδάκης): Παυλόπουλος 6, Μπικάκης, Μακρυδάκης, Βασιλάκης 4, Πίτερης 5 (1), Σιβαρόπουλος 14, Jovanovic 18 (1), Τζαγκαράκης 2, Βότσογλου 6.
OLIVALOE (Κασιμάτης): Κασιμάτης 9, Ερηνάκης 20 (2), Μακρατζάκης 13 (1), Μακρόγιαννης 14 (1), Καληδονάκης 3, Χριστινάκης 6.

(A2) Chaplins – Πρωτοβάθμια 48 - 80
Δεκάλεπτα: 7-24, 19-44, 39-57, 48-80
Διαιτητές: Κατσανεβάκης,  Λαδάκης
CHAPLINS 
(Τζαγκαράκης): Γιουλούντας, Αστρινάκης 4, Τζωρτζίνης, Διαμανταράκης 5, Αδροκνικίδης 1, Αγγελίδης 1,  Λεμπιδάκης 2, Νικολουδάκης 12 (2), Βασιλακάκης 10, Αντωνάκης 13.

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Ασπρούλης, Καλυβιανάκη 4 (1), Ξαφόπουλος 15, Παλτατσίδης 6, Νικολιδάκης 21 (5), Γρηγοράκης , Κάτσιος 2, Τσιμπούρης 4, Τασιούλης 14 (1), Μάσκας 6, Δαμιανός 8.

(A2) Γυμναστές/ Έμποροι - Ιδιωτικοί Υπάλληλοι 102 - 38
Δεκάλεπτα: 28-6, 52-16, 75-26, 102-38
Διαιτητές: ΚατσανεβάκηςΛαδάκης
ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ/ΕΜΠΟΡΟΙ (Πετράκης): Φωτάκης 17 (1), Βροντάκης, Αγγελάκης 20, Μιχαλάκης 8, Βουγιουκαλάκης  Β., Ανδριώτης 14, Ρακιντζής 14, Ρούτσιας 26 (1), Πετράκης 3 (1).  

ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Μυσιρλής): Μυσιρλής 6, Αδράμης, Περπυράκης 11 (1), Γιακουμάκης Α. 11, Καπετανάκης 6(1), Γιακουμάκης Ι., Φουντιδάκης, 1. 

(A1) Πανεπιστήμιο - Δήμος Αγίου Βασιλείου 46 - 48

Δεκάλεπτα: 9-9, 20-32, 31-36, 46-48
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Ανδριώτης
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης 3 (1),  Χαιρέτης, Τζενεβράκης 5, Μάνεσης, Βότζης, Τρανταλίδης 5 (1), Ζήσης, Τσέλιος 3, Ροδινός 10,  Μπαραδάκης 9, Βασιλόπουλος 11.
ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Παπαδογιαννάκης Γ. ): Τζανακάκης , Καλλιγιάννης 13 (1),  Κανακάκης 4, Παπαδάκης Χ. 14 (1), Παπαδάκης Γ. 2, Καλογεράκης 6 (1), Γαζώνας 1, Παπαδογιαννάκης 4, Παναγιωτάκης 4, Θεοδωσουλάκης.
(A1) Haagen Dazs - Κατασκευαστές 83-73
Δεκάλεπτα: 25-21, 44-39, 64-50, 83-73
Διαιτητές: Θεοδωρουλάκης, Ανδριώτης.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Ξενίδης 1,Κούμουλος 40 (11), Καλαϊτζάκης 13 (2), Βασιλείου 4, Γκογκίτσας 12, Χατζηδάκης 8, Πηγουνάκης 5 (1)
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ (Μίχας): Αντουράκης 22 (5),Γκατζιάς 2, Πιοτογιαννάκης 6 (2), Κατσανεβάκης 13 (1), Μαθηνός 2, Τζαγκαράκης 6, Δουλγεράκης 8, Ζουμπεράκης 14.

Τετάρτη, 23 Ιανουαρίου 2013

Διαγωνισμός 10 Προσκλήσεις "Ρέθυμνο Aegean - Κολοσσός Ρόδου"

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας...
Οι νικητές θα ενημερωθούν με e-mail
για πως θα παραλάβουν τις προσκλήσεις τους!!!!
ΟΙ 10 ΤΥΧΕΡΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ
  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΘ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 34
  2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 64
  3. ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΠΡΑ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 52
  4. ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΑΙ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 94
  5. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΥ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 58
  6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΥ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 32
  7. ΚΩΣΤΑΣ ΣΦΑ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 32
  8. ΜΑΡΙΑ ΤΣΙ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 19
  9. ΜΑΡΚΟΣ ΓΑΛ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 63
  10. ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΝ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 32
Μπορείτε να γίνεται φίλοι μας στην ομάδα στο facebοok
"ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΡΕΘΥΜΝΟΥ" 
ώστε να μαθαίνετε άμεσα και γρήγορα τα νέα μας.

Τρίτη, 22 Ιανουαρίου 2013

Πρόγραμμα 6ης Αγωνιστικής A2 Κατηγορίας

Σάββατο 26 Ιανουαρίου 2013
19:30  Ιατροί - Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ (A2)

Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2013
11:00  Photo Εκφραση - Cul De Sac (A2)
12:30  METROPOLIS - OLIVALOE (A2) 
14:00  Chaplins - Πρωτοβάθμια (A2) 
15:45  Γυμναστές Έμποροι - Ιδιωτικοί Υπάλληλοι (A2)
17:30  Πανεπιστήμιο - Δήμος Αγίου Βασιλείου (A1)
19:15  Haagen Dazs - Κατασκευαστές (A1)

ΣΚ 2-3 Φεβρουαρίου 2013
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - Μαρουβάς (A2) 

Σάββατο, 19 Ιανουαρίου 2013

Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής A1 Κατηγορίας

Σάββατο 19 Ιανουαρίου 2013
Ελεύθεροι Επαγγελματίες - Επιχειρηματίες 63-92
Δεκάλεπτα: 8-28, 24-52, 45-74, 63-92
Διαιτητές:  Λαδάκης, Κατσανεβάκης.
ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Δούβρος 3, Θεοδωσόπουλος Σ. 1, Δρουδάκης 10, Μαραβελάκης Γ.7, Αραμπατζόγλου 8, Αλυγιζάκης 12, Συριανόγλου 11(3), Θυμιατζής., Θεοδωσόπουλος Μ.1 , Σαμωνάκης 2, Μαραβελάκης Μ.7, Κυρμιζάκης 3(1).
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ :(Βασιλάκης):  Τσάβαλος 18(3), Κασταντώνης 12(1), Κατσαβίδης 17(1), Παλαφούτης 4, Καθαράκης 7(1),  Τριπολιτάκης, Βασιλάκης 11(1), Κιαγιαδάκης 21, Ρωμανιουδάκης 2.
Κατασκευαστές - ΕΛ.ΑΣ  54-73
Δεκάλεπτα:7-16, 22-37, 37-56, 54-73
Διαιτητές:  Λαδάκης, Θεοδωρουλάκης.
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ (Αντουράκης): Αντουράκης 14(2), Γκάτζιας 5(1), Πιοτογιαννάκης 2, Κατσανεβάκης 12, Κεφαλογιάννης, Μαθηνός 6, Τζαγκαράκης 2, Δουλγεράκης 3, Ζουμπεράκης 10.
ΕΛ.ΑΣ (Γαλητσιάνου): Βιολάκης, Μαμαλάκης 7, Δαμανάκης Κ. 6(1), Πατέντας 27(1), Πετρίδης 3 , Χαροκόπος-Χριστόπουλος 2, Κανλής 22(3), Παρθενιώτης 5, Κωστόπουλος, Ξανθόπουλος 1.
 
Εκπαιδευτικοί Ιδ. Υπάλληλοι- Haagen Dazs 55-56
Δεκάλεπτα:8-14, 23-29, 43-42, 55-56
Διαιτητές:  Θεοδωρουλάκης, Κατσανεβάκης.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ: (Σαββοργινάκης Β.) Σαββοργινάκης Μ. , Καίσαρης 8, Καραβάνης 12, Πετρακάκης 3(1), Μαθιουδάκης , Παπαδάκης 9(2), Πατέρας 4, Σαββοργινάκης Β. 2, Λαμπαρδάκης 17(1).
HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Ξενίδης, Κούμουλος 23(3), Σπανόπουλος 2 , Κυριακόπουλος , Καλαιτζάκης 10, Χατζηδάκης, Πλεμμένος , Μπονατάκης, Θερμιώτης 4, Γκοκίτσας 17(1), Πηγουνάκης.

Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2013
Φοιτητές - Creta Farms 63-57
Δεκάλεπτα: 9-11, 26-22, 50-34, 63-57
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Ανδριώτης.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Φραγκιαδάκης 9, Καββαδίας 19(5),  Καρακεσίσογλου 18, Βαϊγκούσης, Κανουπάκης, Μουδόπουλος 3, Γερεφαλάκης 5, Κόης 9, Σεργεδάκης.
CRETA FARMS (Μπραζιώτης): Σταυρουλάκης Π.5 , Σταυρουλάκης Χ. 3(1), Σταυρουλάκης Ν. 2, , Μουλίτσας 8(2), Τσίχλης 13(1), Σπίτας 4, Γιαννουλάκης, Ζαφειρόπουλος 9(2), Ανυφαντάκης 13(3).

Τετάρτη, 16 Ιανουαρίου 2013

Διαγωνισμός 10 Προσκλήσεις "Ρέθυμνο Aegean - Καβάλα"


Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας...
Οι νικητές θα ενημερωθούν με e-mail
για πως θα παραλάβουν τις προσκλήσεις τους!!!!
ΟΙ 10 ΤΥΧΕΡΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ

  1. ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 21
  2. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΔ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 86
  3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 89
  4. ΕΛΕΝΗ         ΚΟΥ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 22
  5. ΙΟΥΛΙΑ         ΧΡΟ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 92
  6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΥ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 32
  7. ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΝ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 23
  8. ΣΤΕΛΙΟΣ ΠIO*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 38
  9. ΦΑΙΔΩΝ         ΜΟΥ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 91
  10. ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 14

Μπορείτε να γίνεται φίλοι μας στην ομάδα στο facebοok
"ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΡΕΘΥΜΝΟΥ" 
ώστε να μαθαίνετε άμεσα και γρήγορα τα νέα μας.

Πρόγραμμα 5ης Αγωνιστικής A1 Κατηγορίας

Σάββατο 19 Ιανουαρίου 2013
16:00  Ελεύθεροι Επαγγελματίες - Επιχειρηματίες
17:45  Κατασκευαστές - ΕΛ.ΑΣ
19:30  Εκπαιδευτικοί Ιδ. Υπάλληλοι- Haagen Dazs

Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2013
20:00  Creta Farms - Φοιτητές

ΣΚ 26-27 Ιανουαρίου 2013
Πανεπιστήμιο - Δήμος Αγίου Βασιλείου (αναβολή 5ης Αγωνιστικής)
Haagen Dazs - Κατασκευαστές (αναβολή 4ης Αγωνιστικής)

Σάββατο, 12 Ιανουαρίου 2013

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής A1 και 5ης Αγωνιστικής A2 Κατηγορίας

Σάββατο 12 Ιανουαρίου 2013
(A2) Γυμναστές/Έμποροι - Ιατροί  71-40
Δεκάλεπτα: 20-12, 39-16, 53-31, 71-40
Διαιτητές: Χειμωνίδης, Νύκταρης.
ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ/ΕΜΠΟΡΟΙ (Μιχαλάκης): Φωτάκης 14, Βροντάκης, Αγγελάκης 14, Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Μιχαλάκης, Ανδριώτης 18(3), Ρακιντζής 4, Σανδαλάκης, Ρουσιας 11, Πετράκης, Γεωργίου 8.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Χόμπης 4,Σιβαρόπουλος, Βαλμάς, Ορφανουδάκης 8, Τζανάκης 10, Λίτινας 5(1), Ζαφείρης 3, Καλφόπουλος, Παρασχάκης , Ζαχαράκης, Λαδάκης 10(2), Βολακάκης.

(A2) Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - Chaplins 59-29
Δεκάλεπτα: 17-6, 31-20, 39-26, 59-29
Διαιτητές:  Νύκταρης, Νταλιάνης
Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Θανάσης 7, Παππάς, Κλειδής, Καλοκύρης, Ζολώτας 4, Φραγκιουδάκης 5, Νησωτάκης 5(1), Κουκουμπεδάκης 4, Κουνατίδης 12, Γαλητσιάνου 9(1), Κιαγιάς 13, Μαλλιαρός.
CHAPLINS (Τζωρτζίνης): Γιουλούντας 2, Αστρινάκης 8, Τζωρτζίνης, Αδροκνικίδης 6, Αγγελίδης 4,  Χατζάκης , Βασιλακάκης, Αντωνάκης 9.

(A1)  Επιχειρηματίες - Πανεπιστήμιο 80-52
Δεκάλεπτα: 17-14, 44-28, 59-37, 80-52
Διαιτητές:  Λαδάκης, Νταλιάνης
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ :(Βασιλάκης):  Τσάβαλος 18(6), Κασταντώνης 9, Κατσαβίδης 9, Παλαφούτης, Καθαράκης 13(1),  Τριπολιτάκης 6, Βασιλάκης 13(1), Κιαγιαδάκης 12.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ: (Τρανταλίδης)  Βιδιδάκης 4,  Βότζης 6, Τρανταλίδης 10(2), Ροδινός 11(1),  Μπαραδάκης 21, Μπεμπή.
Εκπαιδευτικοί Ιδ. Υπάλληλοι
 Φοιτητές
(A1)  Φοιτητές –Εκπαιδευτικοί/Ιδ. Υπάλληλοι 37-61
Δεκάλεπτα: 2-20, 14-33, 25-47, 37-61
Διαιτητές:  Λαδάκης, Σταυρουλάκης
ΦΟΙΤΗΤΕΣ: Φραγκιαδάκης 1, Φραντζεσκάκης, Καββαδίας 10(2), Γεωργίου, Καρακεσίσογλου, Βαϊγκούσης 3(1), Καστρίτης, Μουδόπουλος, Λαγός 8(2), Γερεφαλάκης 6, Κόης 9.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ: (Σαββοργινάκης Β.) Σαββοργινάκης Μ.8(2), Καίσαρης 6, Καραβάνης 8, Πετρακάκης, Μαθιουδάκης, Παπαδάκης 8, Πατέρας 8 (2), Σαββοργινάκης Β. 2, Ιερωνυμάκης, Λαμπαρδάκης 21(1).


Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2013
(A2) Μαρουβάς - Ιδιωτικοί Υπάλληλοι 57-45
Δεκάλεπτα: 11- 16,28-32 , 40-37 ,57-45
Διαιτητές:  Λαδάκης, Ανδριώτης
ΜΑΡΟΥΒΑΣ (Δημητριάδης) : Δημητριάδης 10, Μαρακάκης 8, Βουτσαδάκης 4, Φραγκιαδάκης 7, Χατζής, Βαρούχας 3, Αντωνογιαννάκης 5, Γαλεράκης 1, Ζαχαρόπουλος 19.
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Μυρσιλής): Αδάμης 6, Περπυράκης 10(2), Γιακουμάκης Α. 4, Καπετανάκης 13(2), Γιακουμάκης Ε., Φουντιδάκης, Γιακουμάκης Γ. 12.
(A2) OLIVALOE–Photo Εκφραση  100-35
Δεκάλεπτα: 18-2 , 49-6 , 71-19 , 100-35
Διαιτητές:  Λαδάκης, Ανδριώτης
OLIVALOE (Κασιμάτης): Παπαγγέλης 6, Μαρκατζάκης 19(1), Κουντουδάκης 18(1), Καληδονάκης 17(3), Ερινάκης 30(4), Μπουζουνιεράκης 10(1).
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκης 4, Κιουρτσιδάκης, Σταγκουράκης 21(3), Βασιλάκης 2, Γιανναράκης, Ρούλιος 4, Μακρυδάκης, Παλαφούτης Ι. 2, Μανιατάκης , Σαλβαράκης 2, Κόκας, Καραδάκης.
(A2) Cul De Sac–ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 36-62
Δεκάλεπτα: 6-13, 10-25, 26-44, 36-62
Διαιτητές:  Λαδάκης, Ανδριώτης
CUL DE SAC (Χριστουλάκης): Καμπουράκης, Φιτσανάκης 6, Γιουρτζάκης 2, Χριστουλάκης 6(2), Καζάνης 12, Σταράκης 8,  Κλαψινός, Τσουμπάκης 2, Μανωλουδάκης.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Σφακιανάκης): Μπερβανάκης Στ. 2, Νικολάου 9(1), Λαμπρινός , Μπερβανάκης  Ι.10, Μαθιουδάκης 14, Δασκαλάκης 16, Σφακιανάκης 6, Καλησπεράκης 5.

(A2) Πρωτοβάθμια–METROPOLIS 49-28
Δεκάλεπτα: 9-3, 19-15, 31-19, 39-28
Διαιτητές:  Καλαϊτσάκης, Νύκταρης
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Ασπρούλης, Καλυβιανάκη, Παλτατσίδης 4, Νικολιδάκης 2, Γρηγοράκης 8, Κάτσιος 4, Τσιμπούρης 2, Τασιούλης 9, Μάσκας 16(2), Δαμιανός 4
METROPOLIS (Μακριδάκης) Βασιλάκης Ζ., Σιβαρόπουλος 1, Μακριδάκης 2 , Βασιλάκης Γ., Jovanovic 13(1), Τσαγκαράκης 10, Σφυρής 2..

(A1) ΕΛ.ΑΣ–Ελεύθεροι Επαγγελματίες 60-32
Δεκάλεπτα: 18-4 , 23-13 , 50-22 , 60-32
Διαιτητές:  Λαδάκης, Καλαϊτσάκης.
ΕΛ.ΑΣ (Γαλητσιάνου): Βιολάκης, Μαμαλάκης 10, Δαμανάκης Κ. 2, Πατέντας 10, Πετρίδης 7 , Ξανθόπουλος , Κανλής 15(1), Παρθενιώτης 10, Χαροκόπος 2, Κωτσόκολος 2, Παππάς 2.
ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Δούβρος 5, Θεοδωσόπουλος Σ. 2, Δρουδάκης 5, Μαραβελάκης 2, Αραμπατζόγλου 6, Αλυγιζάκης 3, Συριανόγλου 4, Θεοδωσόπουλος Μ. , Σαμωνάκης 5(1).

(A1) Δήμος Αγίου Βασιλείου–Creta Farms 54-65
Δεκάλεπτα: 14-15, 26-27, 39-46, 54-65
Διαιτητές:  Λαδάκης, Καλαϊτσάκης.
ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Παπαδογιαννάκης ): Τζανακάκης 1, Καλιγιάννης 7, Κανακάκης 2, Παπαδάκης Χ. 9 (1), Καλογεράκης 1, Γαζώνας 16(1), Παπαδογιαννάκης, Παναγιωτάκης 10, Θεοδωσουλάκης 8
CRETA FARMS (Μπραζιώτης): Σταυρουλάκης Ε. 3, Σταυρουλάκης Χ. 5(1), Σταυρουλάκης Ν. 18(2), , Μουλίτσας 11(3), Τσίχλης 7, Σπίτας 5,  Κανακάκης, Γιαννουλάκης, Ζαφειρόπουλος 8(1), Ανυφαντάκης 8(2).

Τρίτη, 8 Ιανουαρίου 2013

Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής A1 και 5ης Αγωνιστικής A2 Κατηγορίας

Σάββατο 12 Ιανουαρίου 2013
15:00  Γυμναστές Έμποροι–Ιατροί (A2)
16:45  Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ-Chaplins (A2)
18:30  Επιχειρηματίες-Πανεπιστήμιο (A1)
20:15  Φοιτητές–Εκπαιδευτικοί Ιδ. Υπάλληλοι (A1)

Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2013
11:00  Ιδιωτικοί Υπάλληλοι–Μαρουβάς (A2)
12:30  OLIVALOE–Photo Εκφραση (A2)
14:00  Cul De Sac–ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (A2)
15:45  Πρωτοβάθμια–METROPOLIS (A2)
17:30  ΕΛ.ΑΣ–Ελεύθεροι Επαγγελματίες (A1)
19:15  Δήμος Αγίου Βασιλείου–Creta Farms (A1)

ΣΚ 26-27 Ιανουαρίου 2013
Haagen Dazs–Κατασκευαστές (A1)

Σάββατο, 5 Ιανουαρίου 2013

Διαγωνισμός 15 Προσκλήσεις "Ρέθυμνο Aegean - Κ.Α.Ο.Δ."

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας...
Οι νικητές θα ενημερωθούν με e-mail
για πως θα παραλάβουν τις προσκλήσεις τους!!!!
ΟΙ 15 ΤΥΧΕΡΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ
  1. ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΑΒ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 67
  2. ΜΑΡΚΟΣ ΓΑΛ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 63
  3. ΚΩΣΤΑΣ ΣΦΑ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 32
  4. ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝ***ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 29
  5. ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΠΡ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 52
  6. ΣΤΕΛΙΟΣ ΠIO*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 38
  7. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΖΟΥ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 69
  8. ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΖΑΧ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 11
  9. ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΩ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 75
  10. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΘ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 34
  11. ΜΑΡΚΟΣ ΓΑΒ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 56
  12. ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΝ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 23
  13. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΥ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 34
  14. ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΙΒ *** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 42
  15. ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΔ *** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 86
Μπορείτε να γίνεται φίλοι μας στην ομάδα στο facebοok
"ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΡΕΘΥΜΝΟΥ" 
ώστε να μαθαίνετε άμεσα και γρήγορα τα νέα μας.

Τετάρτη, 2 Ιανουαρίου 2013

Ανακοίνωση για τον Στέργιο Κουφό…περαστικά κόουτς!!!

Η οργανωτική επιτροπή του 18ου  Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου και όλες οι ομάδες που συμμετέχουν, εύχονται από καρδιάς καλή ανάρρωση στον προπονητή του ΑΓΟ Ρεθύμνου Aegean κ. Στέργιο Κουφό και καλή επιστροφή κοντά μας…

Καλή χρονία 2013!!! Συνάντηση των ομάδων.

  
Το Πανεπιστημιακό  Γυμναστήριο Ρεθύμνου διοργανώνοντας  το 18ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2012-2013 και η οργανωτική επιτροπή του εργασιακού μπάσκετ εύχονται σε όλους του παίχτες καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία!!!  Επίσης ορίζεται γενική συνάντηση όλων των αρχηγών των ομάδων του πρωταθλήματος την  Τετάρτη 9 Ιανουαρίου 2013 και ώρα  17.30 - 18.30  στο κλειστό γυμναστήριο του Πανεπιστημίου.

Θέματα συζήτησης: 
  • Προγραμματισμός Αγώνων 2013
  • Οικονομικός απολογισμός 
  • Χορηγία πρωταθλήματος
  • Διαιτησία