Δευτέρα, 29 Φεβρουαρίου 2016

Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 8ης Αγωνιστικής Α2-B' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/3/2016
14:30 (Α2-Β) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - MUEBLO PLUS
16:00 (Α2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - ΡΑΨΩΔΙΑ
17:30 (Α1)    ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΛ.ΑΣ.
19:15 (Α1)    ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - HAAGEN DAZS B.C.
21:00 (Α1)    ΙΑΤΡΟΙ - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/3/2016
11:00 (Α2-B) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ - KΡΕΤΑ ΦΑΡΜ
12:30 (Α2-Β) MHXANIKOI - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
14:00 (Α2-Β) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΑΘΙΒΟΛΕΣ
15:45 (Α2-Β) ΣΥ.ΦΑ.Ρ. KLADOS TRAVEL
17:30 (Α1)    ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE
19:15 (Α1)    STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
21:00 (Α1)    XPRESS COPY - ΦΟΙΤΗΤΕΣ



Ανακοίνωση για τους παίχτες και επισκέπτες του Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου.

    Απαγορεύεται η χρήση οργάνων γυμναστικής (αίθουσα οργάνων και ενόργανης γυμναστικής) από τους παίχτες και τους επισκέπτες του Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου. Υπάρχει κίνδυνος ατυχήματος και ιδιαίτερα από μικρά παιδιά. Η επίβλεψη ειδικά σε ανήλικους είναι απαραίτητη από τους ίδιους τους γονείς και θα πρέπει να βρίσκονται ΟΛΟΙ στο χώρο των κερκίδων. Εάν υπάρχει κάποιο παιδί σε χώρο εκτός από την κερκίδα θα διακόπτεται ο αγώνας.

   Ο χώρος διατίθεται αποκλειστικά και μόνο για την διοργάνωση του Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης!!!

Σάββατο, 27 Φεβρουαρίου 2016

Αποτελέσματα Αναβολών Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2-Α' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/2/2016
ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ 2015-2016
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  2015-2016
 
 
 
(A2-Α)  ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  40-29
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λοπωτάπουλος.
Δεκάλεπτα: 14-09, 24-16, 34-22, 40-29
ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ (Φραγκιαδάκης Ματ): 
Φουντουλάκης 2, Μαράκης 4, Πατάτας, Βαρούχας 2, Φραγκιαδάκης Μιχ.11(1), Παπαδάκης, Δασκαλάκης 2, Γαλλιός 8, Φραγκιαδάκης Ματ. 7(1), Παυλιδάκης 4.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Τζανουδάκης) : Προκοπάκης 2, Τζανουδάκης 4, Κακλαμάνος 10, Παπαδάκης Κ., Γεωργαλής, Πετροπουλάκος 4, Παπαδάκης Ι. 7, Φανουργάκης 2.
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2015-2016
PLATANOS TOURS 2015-2016
 
 
 
 
(A2-Α)  ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - PLATANOS TOURS 72-61
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 16-10, 35-26, 51-32, 72-61
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Σταυρουλάκης 6(2), Καραγιάννης 18(2), Ξανθόπουλος 12(1), Καλοκύρης, Πολυδωρόπουλος 8, Δαμανάκης 10(2), Κυλάφης 14, Σαπουντζής,  Μαλλιαρός 4.
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης): Φωτάκης 16, Βροντάκης, Αγγελάκης 14, Βουγιουκαλάκης Μ.2, Γιάκας 8,  Ζουμπεράκης 6, Χειμωνίδης 15(1).
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/2/2016
(A2-ΑBUENO HOTEL - MHXANIKOI E.E.T.E.M.  56-48
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Πελίκα
Δεκάλεπτα: 07-04, 17-21, 33-36, 56-48
BUENO HOTEL (Σταθοπούλου): Παπαδάκης, Σταθοπούλου 12 (3), Ανδρονικίδης, Ανδρεδάκης 12, Δροσουλάκης, Σταυρουλιδάκης 10, Κοπάνακης 7, Μυλωνάς 6, Χατζάκης 9, Κωνσταντινίδης.
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ E.E.T.E.M. (Νταλιάνης): Παπαδάκης 6, Βουρτζούμης Α. 2, Μηναδάκης, Βουρτζούμης Η. 10, Κατσαντώνης 12, Σφακιανάκης 5 (1), Ξανθός 3, Νικολακάκης 10 (1).
XPRESS COPY 2015-2016
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFÉ 2015-2016
(Αγώνας Αναβολής 5ης Αγωνιστικής A1)
(Α1) XPRESS COPY - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFÉ  60-58
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Πελίκα
Δεκάλεπτα: 14-10, 30-29, 52-43, 60-58
XPRESS COPY (Νικολουδάκης): Κεφαλογιάννης 2, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 15, Ηλιάκης, Χριστινάκης Β. 8 (2), Τζουλάκης, Ζήσιμος 4, Σπιτάς 8, Μακρής 18 (4), Γιαννούλης 5 (1).
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE (Κατσουλάκης- Θεοδοσουλάκης): Τσαχάκης 3 (1), Καλλιγιάννης 4, Κλήμος 4, Κανακάκης 5, Οικονομίδης 10 (1), Καλογεράκης, Παπαδογιαννάκης, Θεοδοσουλάκης, Τζαγκαρούλης 20, Λαμπαρδάκης 12 (1).

(Αγώνας Αναβολής 7ης Αγωνιστικής A1)
(Α1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 68-62
Διαιτητές:  Χριστινάκης Β., Νικολιδακη.
Δεκάλεπτα: 16-16, 35-33, 52-49, 68-62.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης):  Ειρηνάκης 3 (1), Βασιλάκης 19(4),  Γκάτζιας 1, Μαραβελάκης, Πολιτάκης 25 (2), Αραμπατζόγλου 4, Αλυγιζάκης 5, Συριανόγλου, Δρουδάκης 4, Ζουμπεράκης 7
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης ):  Κιουρτσιδάκης ,Κυδωνάκης 6, Μαραυγάκης 25(3), Νύκταρης 16(2), Κωνσταντινίδης , Πατέρας 6(1), Σταυρουλάκης 10, Νταλιάνης 8 (1), Βασιλάκης 1.    
 
      
(Αγώνας Αναβολής 9ης Αγωνιστικής A1)
(Α1) STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ - HAAGEN DAZS B.C. 61-66
Διαιτητές:  Κώτσου, Χριστινάκης Β.
Δεκάλεπτα: 12-11, 35-28, 41-47, 61-66.
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ (Μ. Σαββοργινάκης): Σαββοργινάκης Μ. , Μίχας 10, Μαθιουδάκης, Πετρακάκης 3 (1), Παπαδάκης 25(5), Καραβάνης 17, Σαββοργινάκης Β. 4, Ιερωνυμάκης, Καίσαρης 2.
HAAGEN DAZS B.C. (Ξενίδης): Κουλουριώτης , Κούμουλος 16(1), Χατζηδάκης 2, Θερμιώτης 2, Καλαϊτζάκης 11(3), Βασιλείου 7(1), Μπονατάκης, Γκογκίτσας 8, Πλεμμένος 17(2), Κουγιουμτζής 3(1).
                 
ΤΕΤΑΡΤΗ 2/3/2016
(Αγώνας Αναβολής 5ης Αγωνιστικής)
21:00 (Α1) ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ - STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ

Τετάρτη, 24 Φεβρουαρίου 2016

Αποτέλεσμα Αγώνα Αναβολής 8ης Αγωνιστικής A1 "ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ"

ΤΕΤΑΡΤΗ 24/2/2016
(Αγώνας Αναβολής 8ης Αγωνιστικής)
(Α1)  ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ 42-39

Διαιτητές: Θεοδωράκης Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 14-15, 28-19, 33-28, 42-39.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Κονιτόπουλος 2, Πελιβανίδης , Μανέτας 12, Καρπούζης 5, Καρακεσίσογλου 5, Οικονόμου , Παπαγρηγορίου 8(2), Αναγνωστόπουλος 2, Κόης 4, Στάμος 4.
ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Θεοδοσόπουλος) : Σταματάκης, Ρωμανιουδάκης 6, Καλογεράκης , Σαμψών 1,  Περαντωνάκης 16 (1), Κονταξάκης Ν. 6, Κονταξάκης Μ. 6 Θεοδοσόπουλος 4,  Μπαμιάκης, Τσιμπισκάκης, Κεραμιανάκης.

                  

Δευτέρα, 22 Φεβρουαρίου 2016

Πρόγραμμα Αναβολών Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2-Α' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΤΕΤΑΡΤΗ 24/2/2016
20:45 (Α1)  ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ 
                  (Αγώνας Αναβολής 8ης Αγωνιστικής)

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/2/2016
19:15 (A2-Α)  ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
21:00 (A2-Α)  ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - PLATANOS TOURS

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/2/2016
16:30 (A2-Α)  BUENO HOTEL - MHXANIKOI E.E.T.E.M.
18:00 (Α1) XPRESS COPY - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE 
                  (Αγώνας Αναβολής 5ης Αγωνιστικής)
19:30 (Α1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
                 (Αγώνας Αναβολής 7ης Αγωνιστικής)
21:15 (Α1) STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ - HAAGEN DAZS B.C.
                 (Αγώνας Αναβολής 9ης Αγωνιστικής)

ΤΕΤΑΡΤΗ 2/3/2016
21:00 (Α1) ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ - STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ
                  (Αγώνας Αναβολής 5ης Αγωνιστικής)

ΑΝΑΒΟΛΗ
(Α2-Α) METROPOLIS - ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC (16/3/2016 - 21:00)
(A2-Α)  ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - ΡΑΨΩΔΙΑ (5/3/2016 - 15:00)

Σάββατο, 20 Φεβρουαρίου 2016

Αποτελέσματα 10ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2-B' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/2/2016
(A2-B) MUEBLO PLUS - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 48-50
Διαιτητές: Καλαϊτζάκης, Πετράκης.
Δεκάλεπτα: 16-20, 24-27, 34-42, 48-50.
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης): Τσιλεδάκης Ν. 3, Θυμαράκης 2, Τσιλεδάκης Λ. 12(1), Χατζηδάκης 27(4), Καλντή 4, Βρακίδης.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Αποστολάκης, Καναρίδης 3, Τσαγκαράκης 8, Δοξαστάκης 2, Τζανιδάκης 10(1), Τζαγκαράκης 8(2), Αλεξάκης 2, Καπετανάκης 11(3),  Γιακουμάκης 4, Βαρδάκης 2, Φουντιδάκης , Διδασκαλου.

(A1)     Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 71-63 παρ. (58-58 καν.)
Διαιτητές: Καλαϊτζάκης, Πετράκης.
Δεκάλεπτα: 18-10, 36-34, 51-46, 58-58 καν., 71-63 παρ.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE (Κατσουλάκης- Θεοδοσουλάκης): Τσαχάκης 4, Κλήμος 14, Κανακάκης 12, Παπαδάκης 2, Οικονομίδης 23(1), Καλογεράκης, Παπαδογιαννάκης 2, Θεοδοσουλάκης 3, Λαμπαρδάκης 11(2).
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης, Γαβαλάκης): Γαβράς 2, Βότζης, Τρανταλίδης 1, Τζενεβράκης 8(1), Αντουράκης 20(3), Μπεμπής, Μαθηνός 8, Χαιρέτης 4, Σεγρεδάκης 14(2), Ροδινός 6.

(A1)     ΕΛ.ΑΣ. - ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ 72-46
Διαιτητές: Καθαράκης Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 23-11, 44-21, 63-29, 72-46.
ΕΛ.ΑΣ.(Γαλητσιάνου) : Τσιχλής 14 (2), Πατέντας 16, Χαρκιανάκης 3(1), Σταυρουλάκης, Κατσίκαρος 20, Κανλής 19 (3).
ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Θεοδοσόπουλος) : Κόκκας, Ρωμανιουδάκης 11 (3), Καλογεράκης 3 (1), Σαμψών,  Περαντωνάκης 10 (2), Κονταξάκης 5, Θεοδοσόπουλος,  Μπαμιάκης 2, Τσιμπισκάκης 12 (1).

(A2-B) KLADOS TRAVEL - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 61-49
Διαιτητές: Καθαράκης Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 13 - 10, 24-20, 47-36, 61-49
KLADOS TRAVEL (Κλάδος) : Χριστουλάκης 22 (4), Κλάδος 10, Περακάκης 2, Καλλιγιάννης 3, Νταουντάκης 2, Γιοβάνοβιτς 8, Γερουκάκης 14 (4).
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός) : Παλτατσίδης 2, Τζεδάκης, Χατζηδάκης, Πλιανός 25 (2), Λεβεντάκης 8, Δαμιανός 6, Νικολιδάκης 8(1).

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/2/2016
(A2-B) ΑΘΙΒΟΛΕΣ - MHXANIKOI 35-38
Διαιτητές: Ρασούλη, Λογιωτατόπουλος
Δεκάλεπτα: 03-07, 11-13, 25-23, 35-38
ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Σ.) : Μελαδάκης Γ. 4 (1) , Βαρδακης 13,  Λιανδρής 8, Μελαδάκης Σ. 10, Σερεμετης, 
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Καζίλας):
 Αντωνίου 17 (4), Πολιουδάκης 12 (1), Καζίλας, Σφακιανάκης, Κόκκινος 2, Βροντάκης 6, Μαυρομάτης, Πιγουνάκης, Αστρινάκης, Στεργιάκης 1.


(A2-B) KΡΕΤΑ ΦΑΡΜ  ΣΥ.ΦΑ.Ρ. 41-29

Διαιτητές: Ρασούλη, Λογιωτατόπουλος
Δεκάλεπτα: 02-06, 14-10, 28-20, 41-29

CRETA FARMS (Σταυρουλάκης Χ.): Τσουρδαλάκης, Κριτσωταλλάκης Κ. 9 (1), Κριτσωταλλάκης Β. 16 (4), Ανυφαντάκης 9 (1), Μαθιουλάκης, Μαραγκουδάκης 7 (1), Βουμβουράκης.
ΣΥ.ΦΑ.Ρ. (Παπαδάκης Θ.): Καβρουλάκης, Χηνιάδης, Παναγιωτάκης 6, Παπαδόπουλος 6, Παπαδάκης Μ., Τεριζόγλου 4, Ζερβουδάκης 13 (1), Αδράμης, Λαμπόβας.

(A2-B) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 43-46
Διαιτητές: Μαρινάκης, Μπουζουνιεράκης
Δεκάλεπτα: 13-06, 18-28, 28-38, 43-46
ΤΕΕ Ρεθύμνου (Νικολάου): Ξενίδης 6, Νικολάου 11 (1), Λαμπρινός, Μαθιουδάκης 14 (1), Χουστουλάκης, Κουβαράκης 1, Δασκαλάκης Μ. 11, Δασκαλάκης Ν. , Καλησπεράκης.

ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ανδρονικιδης):
 Λαδακης, Ρούλλιος Κ. 9, Αποστολάκης 3, Ξενάκης 9, Οικονομάκης, Παπαδογιαννάκης, Αντουράκης 8 (1) Ρουλιος Α. 17.


(A1) HAAGEN DAZS B.C. - ΙΑΤΡΟΙ 77-45

Διαιτητές: Μαρινάκης, Μπουζουνιεράκης
Δεκάλεπτα: 20-08, 23-21, 48-26, 77-45
HAAGEN DAZS B.C. (Ξενίδης): Κούμουλος, Χατζηδάκης 2, Πλεμμένος 12 (1), Καλαϊτζάκης 17 (3), Βασιλείου 2, Θερμιώτης 3, Μπονατάκης 10 (1), Γκογκίτσας 24 (5), Κουγιουμτζής 7 (1).
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Γούδας 10, Ζαχαράκης 9, Καταρτζής, Σταυρουλάκης 2, Τζανάκης 10 (1), Λαδάκης, Σιβαρόπουλος 2, Φουσταλιεράκης, Σαμωνάκης 6, Παρασκάκης 6.
(A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - XPRESS COPY 84-69
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Σταυρουλάκης
Δεκάλεπτα: 23-20, 44-30, 60-47, 84-69
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μοσχάκης, Βασιλάκης 26 (2), Ερηνάκης 24 (4), Μαραβελάκης, Γκάτζιας 8 (2), Μαραβελάκης, Πολιτάκης 9, Αραμπατζόγλου 2, Αλυγιζάκης 8, Συριανόγλου, Δρουδάκης 1, Ζουμπεράκης 6.

XPRESS COPY (Νικολουδάκης): Χριστινάκης Β. 3 (1), Δαγαράκης, Γιαννούλης 11 (3), Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 8, Ηλιάκης, Ζήσιμος 9 (1), Σπιτάς 9, Μακρής 29 (3).
(A1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 47-76
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Σταυρουλάκης
Δεκάλεπτα: 12-22, 22-41, 28-58, 47-76
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκης, Κωνσταντινίδης, Κιουρτσιδάκης 5 (1), Σταγκουράκης, Νύκταρης 13 (1), Μπουρμπάκης, Κυδωνάκης 5 (1), Πατέρας 16 (1), Σταυρουλάκης 8 (1).

STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ (Μ. Σαββοργινάκης): Σαββοργινάκης Μ. 3 (1), Μίχας 7, Μαθιουδάκης 6 (1), Πετρακάκης 6 (2), Παπαδάκης 17 (3), Καραβάνης 17, Σαββοργινάκης Β. 4, Καίσαρης 16 (1).
(A1)    ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  63-62
Διαιτητές: Καθαράκης Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 15-14, 24-22, 40-41, 63-62.
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καραβάνης):  Μητρόπουλος, Θανάσης 2, Μαμαλάκης Στ. 6, Γεωργακάκης 1,  Μαμαλάκης Ν. 12, Φουντουκίδης 25, Μακρής 16(1).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Μίγλης, Κονιτόπουλος 7(1), Πελιβανίδης 25 (3), Μανέτας 9, Καρακεσίσογλου, Οικονόμου 11, Παπαγρηγορίου, Αναγνωστόπουλος,  Στάμος 11 (3).

ΤΕΤΑΡΤΗ 24/2/2016

20:45 (Α1)  ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Αγώνας Αναβολής 8ης Αγωνιστικής)

Δευτέρα, 15 Φεβρουαρίου 2016

Πρόγραμμα 10ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2-B' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/2/2016
16:30 (A2-B) MUEBLO PLUS - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
18:00 (A1)     Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
19:45 (A1)     ΕΛ.ΑΣ. - ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ
21:15 (A2-B) KLADOS TRAVEL - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/2/2016
11:00 (A2-B) ΑΘΙΒΟΛΕΣ - MHXANIKOI
12:30 (A2-B) KΡΕΤΑ ΦΑΡΜ ΣΥ.ΦΑ.Ρ.
14:00 (A2-B) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
15:45 (A1)    HAAGEN DAZS B.C. - ΙΑΤΡΟΙ
17:30 (A1)    ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - XPRESS COPY
19:15 (A1)    PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ
21:00 (A1)    ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 24/2/2016
20:45 (Α1)  ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Αγώνας Αναβολής 8ης Αγωνιστικής)

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 15 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.

Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου 2016

Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2-Α' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2/2016
(Α2-Α) BUENO HOTEL - METROPOLIS 35-60
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 07-14, 22-31, 31-48, 33-60.
BUENO HOTEL (Σταθοπούλου) : Παπαδάκης 2, Σταθοπούλου 8(2), Ανδρονικίδης 3, Ανδρεαδάκης 5, Δροσουλάκης 2, Σταυρουλιδάκης 3, Κοπάνακης 4, Μυλωνάς 2, Χατζάκης 4, Κωνσταντινίδης.
METROPOLIS (Μακρυδάκης) : Νικολουδάκης 11, Σωμαθιανός 2, Ζιάνας, Σιβαρόπουλος 4, Παπαδογιαννάκης 9, Μυριοκεφαλιτάκης 5, Πλευράκης 26(1), Πίτερης 3(1), Μπαγιαρτάκης 3(1), Μπεγιέτης.
(Α2-Α) MHXANIKOI E.E.T.E.M. - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 30-63
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 03-06, 13-23, 19-47, 30-63.
MHXANIKOI E.E.T.E.M. (Νταλιάνης): Μηναδάκης, Μαραγκουδάκης,  Βουρτζούμης Η. 4, Κατσαντώνης 2, Σφακιανάκης Μ. 6, Βουρτζούμης Α. 2, Νικολακάκης 5(1), Ξανθός,  Σκουτέλης, Λαγουδάκης 11(1).
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Τζανουδάκης) : Προκοπάκης, Τζανουδάκης 13, Κακλαμάνος 18,Καλαϊτζάκης  14(1), Παπαδάκης Κ. 5, Γεωργαλής, Νικολιδάκης, Πετρακάκης, Πετροπουλάκος, Παπαδάκης Ι. , Φανουργάκης 13.
(Α1)    XPRESS COPY - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 53-61
Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Μπουζουνιεράκης.
Δεκάλεπτα: 08-13, 21-22, 36-41, 53-61.
XPRESS COPY (Νικολουδάκης): Πιοτογιαννάκης, Καλογεράκης 2, Ορφανουδάκης 13, Τζουλάκης, Ζήσιμος 5(1), Σπιτάς 6, Χριστινάκης 21(2), Γιανούλης 6.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης ): Ηλιάκης, Κιουρτσιδάκης 3 (1),Κυδωνάκης 9,Ρακιτζής,  Νύκταρης 15(1), Κωνσταντινίδης 1, Πατέρας 15(1), Σταυρουλάκης 6, Νταλιάνης 12, Βασιλάκης, Μπουρμάκης.
(Α1)    ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 44-47
Διαιτητές: Χριστινάκης, Μπουζουνιεράκης.
Δεκάλεπτα: 13-23, 21-26, 29-34, 44-47.
ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Θεοδοσόπουλος): Ρωμανιουδάκης 20(3), Σαμψών 8, Τσιμπισκάκης 8, Κονταξάκης 6(1), Καλογεράκης, Κεραμιανάκης, Κόκας 2, Μπαμιάκης.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης, Γαβαλάκης): Γαβράς, Βότζης, Τρανταλίδης 8(2), Τζενεβράκης 6, Μαθηνός 4, Χαιρέτης 6, Σεγρεδάκης 16(4), Ροδινός 7.

(Α2-Β) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΑΘΙΒΟΛΕΣ 54-34

Διαιτητές: Χριστινάκης, Δημητρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 10-05, 18-15, 33-23, 54-34.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Καναρίδης 6(1), Τσαγκαράκης 4, Δοξαστάκης 2, Τζανιδάκης 10, Αλεξάκης, Καπετανάκης 7(2),  Γιακουμάκης, Βαρδάκης 18(2), Φουντιδάκης 2, Γιακουμάκης 5.
ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Γ.) : Μελαδάκης Γ. 5(1), Δραμηλαράκης , Βαρδάκης 11, Μελαδάκης Σ. 7(2), Καθαρακης 8, Σερεμέτης 2, Μελαδάκης Μ.1.

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/2/2016

(Α2-Α) PLATANOS TOURS – ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ  99-16
Διαιτητές: Μαρινάκης, Φλουρής
Δεκάλεπτα: 24-01, 54-07, 81-09, 99-16

PLATANOS TOURS (Πετράκης): Κλειδαράς, Πετράκης, Βροντάκης, Αγγελάκης 34, Φωτάκης 20, Γιάκας, Βουγιουκαλάκης Μ. 8, Ζουμπεράκης 16, Γεωργίου 13, Σκούφογλου, Βουγιουκαλάκης Β., Χειμωνίδης 8.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Λάππα): Λάππα 2, Μαρκοπούλου 6, Κουμπούλη, Καζά 2, Ξανθέα Θ. 2, Μπαρκάτσα, Ξανθέα Ι. 2, Βουρδούμπα 2.

(Α2-Α) ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC - ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  38-54

Διαιτητές: Μαρινάκης, Φλουρής
Δεκάλεπτα: 08-07, 16-15, 29-34, 38-54
ΟΙΩΝΟΣ/CUL DE SAC (Χρυσουλάκης): Δημητριάδης 1, Δουζίνας 3, Λίτινας 12 (2), Παντελάκης 5 (1), Πολοπετράκης , Δούβρος 7, Αντωνογιαννάκης 8, Γαλεράκης, Σταυρουλάκης 2, Κλάδος.
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Καραγιάννης 16 (1), Κιαγιάς, Καλοκύρης, Ξανθόπουλος 5, Πολυδωρόπουλος 4, Δαμανάκης 14 (2), Κυλάφης 6, Σταυρουλάκης 4, Μαλλιαρός 3, Σαπουντζής 2.

(Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ  ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ  26-63

Διαιτητές: Αρτεμάκη, Καλαϊτζής
Δεκάλεπτα: 06-18, 14-33, 19-48, 26-63
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης) : Χόμπης 7, Βαμβακάς 6 (2), Γρηγοράκης 6. Νιωτάκης 3, Βερικάκης 4, Φραγκιαδάκης, Πατεράκη.
ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ (Βουτσαδάκης): Βουτσαδάκης 4, Παπαδάκης 2, Βαρούχας 6 (1), Δασκαλάκης 29 (1), Γαλλιός, Παυλιδάκης 12, Φραγκιαδάκης Μιχ. 4, Φραγκιαδάκης Ματ. 6.

(Α1) ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  54-61

Διαιτητές: Αρτεμάκη, Καλαϊτζής
Δεκάλεπτα: 16-20, 28-35, 39-48, 54-61
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καραβάνης): ΓκόγκοςΠαρθενιώτης, Μητρόπουλος 5, Θανάσης 10 (1), Μαμαλάκης Στ. 2, Ζολώτας, Γεωργακάκης, Ψωμάς 2, Μαμαλάκης Ν. 22 (1), Φουντουκίδης 12, Μακρής 1.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μοσχάκης 4, Ερηνάκης 8 (1), Γκάτζιας 13 (2), Μαραβελάκης, Πολιτάκης 12, Αραμπατζόγλου 4, Αλυγιζάκης 7 (1), Συριανόγλου, Δρουδάκης 6, Ζουμπεράκης 7.

(Α1) ΙΑΤΡΟΙ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE  34-59

Διαιτητές: Κώτσου, Πετράκης
Δεκάλεπτα: 05-17, 14-30, 23-46, 34-59
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασκάκης): Γούδας 10, Ζαχαράκης 4 (1), Λαδάκης 5 (1), Καταρτζής 5, Σταυρουλάκης 2, Τζανάκης 5 (1), Φουσταλιεράκης, Σαμωνάκης, Παρασκάκης 3.

Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE (Κατσουλάκης- Θεοδοσουλάκης): Καλλιγιάννης 7, Κλήμος 10, Κανακάκης 5, Παπαδάκης 11 (1), Οικονομίδης 8 (1), Καλογεράκης 5 (1), Παπαδογιαννάκης, Θεοδοσουλάκης 1, Τζαγκαρούλης 7, Λαμπαρδάκης 5 (1).

(Α1)     ΕΛ.ΑΣ. - ΦΟΙΤΗΤΕΣ  70-72 παρ. (63-63 καν. )
Διαιτητές: Κώτσου, Πετράκης.
Δεκάλεπτα: 14-15, 30-25, 38-42, 63-63 καν. , 70-72 παρ.
ΕΛ.ΑΣ (Γαλητσιάνου) : Τσιχλής 9 (1), Πετρίδης 10, Πατέντας 18, Χαρκιανακης 2, Σταυρουλάκης 5 (1), Κανλής 26 (2).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Μίγλης, Κονιτόπουλος 20, Πελιβανίδης 20 (3), Καρπούζης 7, Μανέτας 7, Καρακεσίσογλου, Οικονόμου, Παπαγρηγορίου, Αναγνωστόπουλος, Κόης 6, Στάμος 12 (1).

ΑΝΑΒΟΛΗ
(Α1)  STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ - HAAGEN DAZS B.C.

Δευτέρα, 8 Φεβρουαρίου 2016

Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2-Α' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2/2016
14:30 (Α2-Α) BUENO HOTEL - METROPOLIS
16:00 (Α2-Α) MHXANIKOI E.E.T.E.M. - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
17:30 (Α1)     XPRESS COPY - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
19:15 (Α1)     ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
21:00 (Α2-Α) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΑΘΙΒΟΛΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/2/2016
11:30 (Α2-Α) PLATANOS TOURS - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
13:00 (Α2-Α) ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC - ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
14:45 (Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ
16:30 (Α1)     ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
18:15 (Α1)     ΙΑΤΡΟΙ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE
20:00 (Α1)     ΕΛ.ΑΣ. - ΦΟΙΤΗΤΕΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ
(Α1)  STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ - HAAGEN DAZS B.C.

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 15 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.

Σάββατο, 6 Φεβρουαρίου 2016

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 6ης Αγωνιστικής Α2-Β' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/2/2016
(Α2-Β) ΣΥ.ΦΑ.Ρ. - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 42-47
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 10-07, 26-12, 28-29, 42-47
ΣΥ.ΦΑ.Ρ. (Παπαδάκης Μ.): Χηνίαδης, Παναγιωτάκης, Παπαδάκης Μ.1, Παπαδόπουλος 6, Τεριζόγλου 2, Μπουζουνιεράκης, Κριτσωτάκης 9, Ζερβουδάκης 5, Λαμπόβας, Αδράμης 6, Καβρουλάκης 4.
ΤΕΕ Ρεθύμνου (Νικολάου): Ξενίδης 9, Νικολάου 3(1), Κουβαράκης, Λαμπρινός 5 , Μαθιουδάκης 20, Χουστουλάκης 4, Δασκαλάκης Μ. 6,  Δασκαλάκης Ν., Καλησπεράκης, Δρακάκης,.

(Α1)  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΙΑΤΡΟΙ  43-49

Διαιτητές: Κότσου, Χριστινάκης Β.
Δεκάλεπτα: 06-15, 21-22, 33-33, 43-49.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Γαβράς 3(1), Βότζης 2, Τρανταλίδης 6(2), Τζενεβράκης 7, Αντουράκης 2, Μαθηνός 8, Χαιρέτης, Σεγρεδάκης 8(2), Ροδινός 7, Μιχαλάκης.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασκάκης-Σιβαρόπουλος): Γούδας 5, Ζαχαράκης 2, Καταρτζής 9, Σταυρουλάκης 5, Τζανάκης 16(2), Σιβαρόπουλος, Φουσταλιεράκης 3(1), Σαμωνάκης, Παρασκάκης 8(1), Ζαφείρης 1.

(Α1)  ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  - ΕΛ.ΑΣ 56-48

Διαιτητές: Κότσου, Χριστινάκης Β.
Δεκάλεπτα: 13-7, 37-13, 46-30, 56-48.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μοσχάκης 6, Βασιλάκης 11 (3), Ερηνάκης 11 (1), Γκάτζιας 4, Μαραβελάκης, Πολιτάκης 9, Αραμπατζόγλου 4, Αλυγιζάκης 7, Συριανόγλου, Δρουδάκης , Ζουμπεράκης 4.
ΕΛ.ΑΣ (Γαλητσιάνου): Γαλητσιάνου, Τσιχλής 2, Πατέντας 7, Χαρκιανάκης 5, Κανλής 9, Σταυρουλάκης 6(2), Κατσίκαρος 19,  Ανυφαντάκης.

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/2/2016

(Α2-Α) ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC - ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ  49-46
Διαιτητές: Καθαράκης, Λογιωτατόπουλος
Δεκάλεπτα: 05-12, 21-20, 40-32, 49-46
ΟΙΩΝΟΣ/CUL DE SAC (Χρυσουλάκης): Δημητριάδης 2, Δουζίνας 8, Λίτινας 10 (3), Παντελάκης, Πολοπετράκης 8, Ζαχαρόπουλος, Δούβρος 8, Αντωνογιαννάκης, Γαλεράκης, Σταυρουλάκης, Τρουλλινός 13 (1), Κλάδος .
ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ (Φραγκιαδάκης): Βαρούχας, Βουτσαδάκης 3, Παπαδάκης 1, Δασκαλάκης 15 (1), Γαλλιός 5 (1), Φραγκιαδάκης Ματ. 8 (1), Παυλιδάκης 9, Φραγκιαδάκης Μιχ. 3 (1), Πατάτας 2.

(Α2-Β) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ - MUEBLO PLUS  41-43

Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 09-11, 19-21, 38-28, 41-43
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ανδρονικιδης): Λαδακης 4, Αποστολάκης 11, Σκαρτσιλάκης, Σαρτζετάκης, Οικονομάκης 3, Παπαδογιαννάκης, Χατζησπύρος 3 (1), Ρουλιος Α. 20.

MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης): Τσιλεδάκης Ν. 4, Θυμαράκης 3 (1), Τσιλεδάκης Λ. 10, Χατζηδάκης 10 (2), Καλντή 9, Σέγκος, Βρακίδης, Παπαδάκης 7.
(Α2-Β) MHXANIKOI - KLADOS TRAVEL  46-53
Διαιτητές: Καθαράκης, Βιτωράκης
Δεκάλεπτα: 08-22, 25-34, 33-46, 46-53
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Καζίλας): Λεμπιδάκης, Αντωνίου 9 (2), Πολιουδάκης 4, Καζίλας 7 (1), Σφακιανάκης, Κόκκινος 9, Βροντάκης 7, Πιγουνάκης 10, Αστρινάκης, Κωστούλας, Στεργιάκης.
KLADOS TRAVEL (Κλάδος): Χριστουλάκης 22 (4), Γιοβάνοβιτς 3 (1), Κλάδος 6, Περακάκης 4, Πετρίδης, Νταουντάκης 2, Καλλιγιάννης, Γερουκάκης 16 (2).
(Α2-Β) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - KΡΕΤΑ ΦΑΡΜ  52-62
Διαιτητές: Καθαράκης, Βιτωράκης
Δεκάλεπτα: 14-12, 23-29, 33-44, 52-62
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Τζεδάκης 2, Πλιανός 16 (4), Δαμιανός 3, Βουμβουράκης 1, Ασπρούλης, Χατζηδάκης, Νικολιδάκης 14 (2), Παλτατσίδης 16 (4).
CRETA FARMS (Σταυρουλάκης): Δαφέρμος 2, Κριτσωταλλάκης 22, Μαθιουλάκης, Μαραγκουδάκης 24 (5), Σταυρουλάκης 14.
(Α1)  HAAGEN DAZS B.C. - XPRESS COPY  61-25
Διαιτητές: Βιτωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 15-07, 34-13, 44-22, 61-25
HAAGEN DAZS B.C. (Ξενίδης): 
Κουλουριώτης, Κούμουλος, Χατζηδάκης 4, Βασιλείου 5 (1), Πλεμμένος 14, Καλαϊτζάκης 18 (4), Θερμιώτης 6, Μπονατάκης, Γκογκίτσας 8 (1), Κουγιουμτζής 6 (2).
XPRESS COPY (Νικολουδάκης): Φιτζανάκης, Καλογεράκης 1, Ορφανουδάκης 7 (1), Ηλιάκης, Πιοτογιαννάκης 4, Τζουλάκης 2, Ζήσιμος 2, Σπιτάς 9.
(Α1)  PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  59-34  
Διαιτητές: Μαρινάκης, Δημητρουλάκης
Δεκάλεπτα: 16-07, 40-12, 51-26, 59-34
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκης, Κωνσταντινίδης, Κιουρτσιδάκης 3 (1), Μαραυγάκης 25 (1), Νύκταρης 11 (2), Μπουρμπάκης, Νταλιάνης, Κυδωνάκης 4, Πατέρας 6, Σταυρουλάκης 10.
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καραβάνης): Παρθενιώτης 4, Θανάσης 3, Μαμαλάκης Στ. 2, Γαλερός, Γεωργακάκης, Ψωμάς 2, Μαμαλάκης Ν. 2, Φουντουκίδης 19 (1), Μακρής 2.
(Α1)  Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE - STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ  40-73
Διαιτητές: Μαρινάκης, Δημητρουλάκης
Δεκάλεπτα: 12-17, 24-32, 31-52, 40-73
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE (Κατσουλάκης-Θεοδοσουλάκης): Καλλιγιάννης 5, Κλήμος 4, Κανακάκης, Παπαδάκης 2, Οικονομίδης 7 (1), Καλογεράκης, Παπαδογιαννάκης, Θεοδοσουλάκης 2, Τζαγκαρούλης 16, Λαμπαρδάκης 4 (1).
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ (Μ. Σαββοργινάκης): Σαββοργινάκης Μ. 12 (4), Μίχας 15 (4), Μαθιουδάκης 2, Πετρακάκης, Παπαδάκης 8 (1), Καραβάνης 23 (2), Καίσαρης 13 (2).

ΑΝΑΒΟΛΗ
(Α2-Α)  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΑΘΙΒΟΛΕΣ
(Α1)  ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ