Τετάρτη, 27 Μαρτίου 2019

Πρόγραμμα τελικών αγώνων Α1 & Α2 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019.

Σάββατο 6 Απριλίου 2019
15:15 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 13-14) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – THINK VILLA
17:00 (A2 ΘΕΣΕΙΣ 9-10) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
18:45 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 5-6) ΟΙΩΝΟΣ/ΚΑΡ – KLADOS TOURS

Κυριακή 7 Απριλίου 2019
12:00 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 15-16) OLYMPIC/BONOBO - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
13:45 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 11-12) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
15:30 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 7-8) PLATANOS TOURS - ΧΟΡΕΥΤΕΣ
19:00 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 3-4) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.

Τετάρτη 10 Απριλίου 2019
20:30 (A2 ΘΕΣΕΙΣ 3-4) MACRON STORE - ΤΡΑΠΕΖΕΣ

Πρόγραμμα του 1ου Παγκρήτιου Τουρνουά Μπάσκετ Αστυνομικών 2019


Το πρόγραμμα του 1ου Παγκρήτιου Τουρνουά Μπάσκετ Αστυνομικών:
Σάββατο 30/03/2019
18:00-20:00 Δ.Α. Ρεθύμνου - Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Ηρακλείου και 
 20:00-22:00 Δ.Α. Χανίων - Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Χανίων 
στο γήπεδο Βαρδινογιάννειο Αθλητικό Κέντρο (ΒΑΚ)
 και 
Την Κυριακή 31/03/2019 
10:00-12:00 ο μικρός τελικός και 
12:00-14:00 ο μεγάλος τελικός 
στα Δύο Αοράκια.

Δευτέρα, 25 Μαρτίου 2019

Παραίτηση 2 μελών της οργανωτικής επιτροπής του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019.

Παραίτηση Παπαδογιαννάκης Παντελής (25/3/2019)
Παραίτηση Κανακάκης Δημήτρης (25/3/2019)

Ανακοίνωση από την Επιτροπή ποινών του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-19, 25/3/2019

Η Επιτροπή ποινών του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2018-19 στη συνεδρίαση του στις 25/03/2018, αφού έλαβε υπόψη του το Φ.Α. και τις αναφορές των ορισμένων διαιτητών για τον αγώνα (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) HAAGEN DAZS – Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κυριακή 24 Μαρτίου 2019), αποφάσισε ομόφωνα την ποινή αποκλεισμού  τεσσάρων (4) αγωνιστικών στον αθλητή Παπαδογιαννάκης Π. (Α.Ο. Σπηλίου) σύμφωνα με το άρθρο 4ο & 5ο των κανονισμών του . Ε Π.Κ.Π.Κ.& δυο(2) αγωνιστικών στον βοηθό προπονητή Κανακακη (Α.Ο. Σπηλίου) σύμφωνα με το άρθρο 4οβ των κανονισμών του . Ε Π.Κ.Π.Κ.

Επιτροπή ποινών
ΑΡΑΜΠΑTΖΟΓΛΟΥ
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΑΚΗΣ

Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019

Αποτελέσματα ημιτελικών - τελικών Α1 & ημιτελικών Α2 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019.

Σάββατο 23 Μαρτίου 2019
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 13-16) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - THINK VILLA 45-56
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 10-16, 19-23, 36-43, 45-56.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Νικολιδάκης): Λιάκος 4, Παλτατσίδης, Σταυριανάκη 2, Παπαντριανταφύλλου 2, Διαμαντής 11(2), Τσιγκουλης 3, Ζερβουδάκης 10, Νικολιδάκης 13(3), Καβρουλάκης.
THINK VILLA (Καζίλας): Ξενίδης 2, Πολιουδάκης 8(1), Πηγουνάκης Φ. 7, Κουνδουναράκης Λ. 1,  Κόκκινος 16, Καζίλας 11, Καμαρίτης, Αντωνίου 11(3).
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) PLATANOS TOURS – ΟΙΩΝΟΣ/ΚΑΡ 30-37
Διαιτητές: Καμπίτσης, Θεοδωράκης.
Δεκάλεπτα: 06-07, 15-16, 23-28, 30-37.
PLATANOS TOURS (Μαλλιαρός): Αγγελάκης 8, Βουγιουκαλάκης Μ. 3, Σκέρλος, Περδίκης 11, Μαλλιαρός 8.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης 3(1), Σταυρουλάκης Ν. 14(4), Γαλερός 5(1), Κλάδος 3(1), Δουζίνας 11(1), Λίτινας Α., Αντωνόπουλος, Δούβρος 1, Καραογλάνης.

(ΑΘΕΣΕΙΣ 7-8) PROJECT PLUS IKE - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 84-56
Διαιτητές: Καμπίτσης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 24-11, 48-32, 68-38, 84-56.
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης): Κλάδος 5(1), Τσιλεδάκης Λ. 6, Κοντουδάκης 18, Μαρίνος 15(3), Καλυδωνάκης 16(3), Παπαδάκης Α. 24(2).
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Ορφανουδάκης, Ροδινός):  Τρανταλίδης 16(2), Μιχαλάκης 4, Μαθηνός 16(2), Χόμπης, Θωμάκης 1, Λαμπαρδάκης 19(4).

Κυριακή 24 Μαρτίου 2019
(A2 ΘΕΣΕΙΣ 13-16) OLYMPIC/BONOBO - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 34-47
Διαιτητές: Φλουρής, Σιβαρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 09-14, 17-28, 23-41, 34-47.
OLYMPIC/BONOBO (Δούκας, Σαρατσιώνης): Κονταξάκης 3, Παλιεράκης 9, Κατσαντώνης Ι., Βασιλάκης 2, Προντανοβιτς 7(3), Δούκας 9(1), Κατσαντώνης Γ.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Περάκης, Θεοδωράκης 2, Τσιομπίκας, Ξηράς 12, Απανωμεριτάκης 5, Πανόπουλος 6, Σταυρουλάκης 3, Benjamin 2, Βροντάκης 9(1), Φουσταγεράκης 6, Κορωνάκης 2, Φωτάκης.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-12) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 58-53
Διαιτητές: Φλουρής, Σιβαρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 17-17, 31-23, 70-33, 58-53.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Βότζης): Βότζης 9(1), Βαμβακάς, Ζαμπετάκης 7(1), Μαρίνος 5, Παραδεισανός, Γαβράς Ν. 5(1), Γαβράς Σ. 20(3), Μάνεσης 6(2), Φραγκιαδάκης 6.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Ξενάκης 4, Δημητριάδης 27, Αποστολάκης, Αντουράκης Μ. 6, Ρούλιος Κ. 4, Κ., Ζουμπουλάκης Ν. 10,  Οικονομάκης 2.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) ΧΟΡΕΥΤΕΣ – KLADOS TOURS 54-70
Διαιτητές: Φλουρής, Σιβαρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 11-21, 31-39, 41-60 54-70.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 17(3), Παπαδογιάννης Ν. 16, Μαραγκουδάκης 9(1), Τσόγκας, Βασιλακάκης, Νεονάκης, Μεξης 5, Λελεδάκης 7, Ρουμαντζής, Καζάνης.
KLADOS TOURS (Κλάδος): Γερουκάκης 8(2),  Κλάδος 6, Κανελλάκης 6,  Νταουντάκης 33, Γιοβάνοβιτς 2, Καθαράκης 15(3).

(
A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) ΙΑΤΡΟΙ – MACRON STORE 75-71
Διαιτητές: Καθαράκης, Φλουρής.
Δεκάλεπτα: 16-19, 30-40, 56-57, 75-71.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Ζαχαράκης 7(1), Σιβαρόπουλος, Αργυρίου 6, Κόκας, Μπούτσιας 22, Γιακουμάκης, Γούδας 7, Παρασκάκης 6, Σαμωνάκης 7, Τζανάκης  15(2), Βλαχοπάνος.
MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε., Αυγέρης, Καρατζέτζος Γ. 30(3), Πριναράκης,  Μπενάκης 10(2), Φωτάκης 7, Τσαφαράκης, Κάβουρας 2, Κόνιας, Καρατζέτζος Κ. 7(1), Καρατζέτζος Β.

(
A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) ΤΡΑΠΕΖΕΣ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 32-62
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 04-16, 20-27, 26-47, 32-62.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης): Σωμαθιανός 4, Ζιάνας 4, Παναγιωτόπουλος 12(1), Νικολουδάκης 6, Ηλιάκης 4(1), Μπαγιαρτάκης, Προκοπάκης 2.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περράκης): Βαβουράκης 5, Κεφαλογιάννης 3, Μελαδάκης Σ. 5(1), Καραδάκης Ν. 20, Ζάχος 7(1), Περάκης 22(4), Πολιτάκης 14(1), Αντωνάκης, Κανακάκης, Κυριακάκης 2.
(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-6) SAILING EXPERIENCE – ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 55-59
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Μπουζουνιεράκη.
Δεκάλεπτα: 08-19, 16-31, 33-43, 55-59.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης, Παπαπαναγιώτου 2, Ζαμπετάκης 7, Σταθόπουλος 9(1),  Παυλιδάκης 5, Τσαχάκης 13(3), Τσαγκαρούλης 17(1), Καρπουζάκης, Κορωνάκης 2.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Γιαννούλης 15(2),  Κατσαντώνης 13, Συριανόγλου 15(1), Δρουδάκης 10, Αραμπατζόγλου 6.
(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) HAAGEN DAZS – Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. καν. 63-63, α' παρ. 70-70, β' παρ. 81-72.
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Μπουζουνιεράκη.
Δεκάλεπτα: 17-08, 29-29, 50-49, 63-63, α' παρ. 70-70, β' παρ. 81-72.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης, Ξενίδης): Λαγουδάκης 10(1), Κούμουλος 37 (7), Θερμιώτης 10,  Καλαϊτζάκης 5, Βασιλείου 2, Κουγιουμτζής, Σπιτάς 2, Γκογκίτσας 6(1), Χατζηδάκης 2, Πλέμμένος 7(1).
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης, Κανακάκης): Συντιχάκης 12(2), Χρυσουλάκης 12(1), Παπαδάκης 2, Μίχας 12(1), Παπαδογιαννάκης Γ. 12(1), Παπαδογιαννάκης Π., Οικονομίδης 17, Ζουμπεράκης 5.

Τρίτη 26 Μαρτίου 2019
(A2 ΘΕΣΕΙΣ 9-12) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 54-41
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 16-09, 17-18, 30-34, 54-41.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 5(1), Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 3, Καλαϊτζάκης 16, Χήνιαδης 4,  Ζουρίδης, Σακελλαρίδης 4, Ψωράκης 15(3), Παπαδάκης Ι. 5(1), Φανουργάκης.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ (Καλλιγιάννης E.): Κυραμαριός 5(1), Καλιγιάννης Ε. 15(1), Πετράκης 16, Κονσολάκης 1, Μαράτος 4.

Δευτέρα, 18 Μαρτίου 2019

Πρόγραμμα ημιτελικών - τελικών Α1 & ημιτελικών Α2 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019.

Σάββατο 23 Μαρτίου 2019
15:30 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 13-16) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - THINK VILLA
17:15 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) PLATANOS TOURS – ΟΙΩΝΟΣ/ΚΑΡ
19:00 (
ΑΘΕΣΕΙΣ 7-8) PROJECT PLUS IKE - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Κυριακή 24 Μαρτίου 2019
10:30 (A2 ΘΕΣΕΙΣ 13-16) OLYMPIC/BONOBO - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
12:00 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-12) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 
13:45 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) ΧΟΡΕΥΤΕΣ – KLADOS TOURS
15:30 (
A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) ΙΑΤΡΟΙ – MACRON STORE 
17:15 (
A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) ΤΡΑΠΕΖΕΣ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
19:00 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-6) 
SAILING EXPERIENCE – ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
20:45 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) 
HAAGEN DAZS – Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.


Τρίτη 26 Μαρτίου 2019
20:30 (A2 ΘΕΣΕΙΣ 9-12) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ

Κυριακή, 17 Μαρτίου 2019

Αποτελέσματα ημιτελικών Α1 & Α2 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 16 Μαρτίου 2019
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-16) OLYMPIC/BONOBO - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 43-64
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Τσικριτσάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα: 05-16, 17-30, 32-46, 43-64.
OLYMPIC/BONOBO (Αποστολάκης-Φοβάκης): Κονταξάκης 11(1), Παλιεράκης 8, Μαθιουδάκης 3(1), Κατσαντώνης Ι. 7(1), Βασιλάκης 2, Προντανοβιτς 12(2).
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 17(3), Τζανουδάκης 11, Κακλαμάνος 16, Καλαϊτζάκης 12, Ζουρίδης, Σακελλαρίδης, Ψωράκης 8, Παπαδάκης Γ., Προκοπάκης, Παπαδάκης K.,Γεωργαλής.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ – MACRON STORE 49-52

Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Τσικριτσάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα: 14-14, 23-28, 38-40, 49-52.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης, Σταυρουλάκης Ν. 13(3), Γαλερός, Κλάδος, Δουζίνας 10, Λίτινας 5, Αντωνόπουλος 4,  Δούβρος 4, Καραογλάνης 6, Πολοπετράκης 3, Σταυρουλάκης Π. 2, , Καλιτσουνάκης 2.
MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε. 1, Αυγέρης, Πριναράκης 7(1), Κόνιας 2, Τσαφαράκης, Μπενάκης 8(1), Παπαδάκης Α., Κάβουρας 3, Καρατζέτζος Κ. 12(1), Φωτάκης 9, Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 10(1).

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – KLADOS TOURS 52-51

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 18-14, 31-22, 39-34, 52-51.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περράκης): Βαβουράκης 4, Κεφαλογιάννης, Μελαδάκης Σ., Καραδάκης Ν. 21(1), Ζάχος 7(1), Περάκης 4, Πολιτάκης 14(1), Αντωνάκης, Κανακάκης, Κυριακάκης 2.
KLADOS TOURS (Κλάδος): Καραμπατσάκης 3(1), Κλάδος 15, Κανελλάκης 3, Πετρίδης 5, Περάκης 2, Γερουκάκης 4, Γιοβάνοβιτς 10(3), Νταουντάκης 9.

Κυριακή 17 Μαρτίου 2019

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-16) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ  55-53
Διαιτητές: Κώτσου, Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 20-15, 31-26, 40-42, 55-53
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ (Κανακάκης-Καλλιγιάννης): Κυραμαριός, Καλιγιάννης Κ. 22 (2), Καλλιγιάννης Μ. 16 (2), Πετράκης 6, Κανακάκης 5, Κονσολάκης, Πισκοπάκης 3 (1), Λοθρες 2, Μαράτος 1.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Θεοδωράκης, Ξηράς 30 (2), Απανωμεριτάκης 2, Πανόπουλος 2, Σταυρουλάκης 8, Benjamin, Βροντάκης 6, Φουσταγεράκης 3, Κορωνάκης 2, Φωτάκης.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-16) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 57-51
Διαιτητές: Κώτσου Λία, Τσικριτσάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα: 22-06, 28-13, 47-33, 57-51.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Βότζης): Βότζης 7(1), Βαμβακάς, Ζαμπετάκης, Μαρίνος 18(3), Μπαραδάκης 8, Γρηγοράκης, Παραδεισανός 7, Γαβράς Ν., Γαβράς Σ. 15(4), Μάνεσης 2, Φραγκιαδάκης.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Λιάκος 1, Παλτατσίδης 13(3), Παπαντριανταφύλλου 1, Πλιάτσικα, Διαμαντής 5, Λεβεντάκης 7, Τσιγκουλης 5(1), Νικολιδάκης 16(3), Καβρουλάκης 3.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) PLATANOS TOURS – IAΤΡΟΙ  53-53 (καν.αγ), 58-71 (α' παρ.)

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 09-11, 25-18, 39-32, 53-53 καν.αγώνας, 58-71 (α παρ.)
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 19 (4), Δαμανάκης 3 (1), Αγγελάκης 18, Ζουμπεράκης, Βουγιουκαλάκης Μ., Σκέρλος, Περδίκης 7, Μαλλιαρός 6, Κλειδαράς 3 (1).
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Ζαχαράκης 3 (1), Τζανάκης 13 (3), Παρασκάκης, Κόκας 2, Μπούτσιας 37 (4), Γιακουμάκης 2,  Ανδρονικίδης, Σαμωνάκης 2, Αργυρίου 6, Γούδας 6, Βλαχοπάνος, Σιβαρόπουλος.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) PROJECT PLUS IKE – SAILING EXPERIENCE 51-57

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 14-13, 30-22, 37-40, 51-57.
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης): Κλάδος, Τσιλεδάκης Λ. 5, Ρακιντζής 9(2), Βασιλάκης Γ., Χατζηδάκης 13(3), Καλυδωνάκης, Κοντουδάκης 8, Παπαδάκης Α. 8, Μαρίνος 8.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης, Τζανιδάκης): Γαβαλάκης 2, Τσαχάκης 12(3), Ζαμπετάκης 22, Παυλιδάκης 8, Τσαγκαρούλης, Παπαπαναγιώτου 8, Κορωνάκης, Σταθόπουλος 5.
(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 57-55
Διαιτητές: Κουλιεράκη Χρύσα, Μπουζουνιεράκης Κώστας.
Δεκάλεπτα: 07-21, 25-34, 42-42, 57-55.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 7, Γιαννούλης 2, Αλυγιζάκης 6, Κατσαντώνης 13(1), Συριανόγλου 16(4),  Τσιμπισκάκης 11(1), Δρουδάκης 2.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Ορφανουδάκης 18(2), Τρανταλίδης 7(2), Μιχαλάκης 12(4), Μαθηνός 18(3), Χόμπης.
(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – PHOTOΈΚΦΡΑΣΗ 51-58
Διαιτητές: Κουλιεράκη, Μπουζουνιεράκης
Δεκάλεπτα: 12-24, 23-39, 41-46, 51-58
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Μίχας): Πολυδωρόπουλος 3 (1), Θανάσης 8 (1), Κυδωνάκης 5 (1), Μαμαλάκης Σ., Διάκου, Μουλίτσας, Μαμαλάκης Ν. 12, Λιονάκης 17 (2), Καίσαρης 6.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 8 (2), Πατέρας, Κιουρτσιδάκης, Νταλιάνης 2, Πιρπινάκης 11 (3), Νύκταρης 6 (2), Μαραυγάκης 6 (1), Κωνσταντινίδης, Σταυρουλάκης 4 (1), Μπιρλιράκης, Βασιλάκης 21 (4).

Δευτέρα 18 Μαρτίου 2019
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΤΡΑΠΕΖΕΣ - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 58-57
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 06-18, 26-28, 41-43, 58-57.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης): Ρωμανιουδάκης 8, Ζιάνας, Σωμαθιανός, Πλευράκης, Παναγιωτόπουλος 8(2), Νικολουδάκης 17, Ηλιάκης 2, Κονταξάκης, Πιοτογιαννάκης 23(3), Μπαγιαρτάκης, Προκοπάκης.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 17(2), Σταρράς 2, Παπαδογιάννης Ν. 2, Τσόγκας, Βασιλακάκης, Μαραγκουδάκης 13(2), Ρουμαντζής,  Καλυβιανάκης 3, Νεονάκης, Μεξης 11, Λελεδάκης 9, Καζάνης.

Τετάρτη  20 Μαρτίου 2019
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-16) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – THINK VILLA 49-30
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 09-10, 19-24, 35-28, 49-30.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Ρούλιος Α. 14, Αποστολάκης 8, Ρούλιος Κ., Οικονομάκης Κ. , Αντουράκης Μ. 8(1), Ζουμπουλάκης Ν. 15, Δημητριάδης 4, Περιστεράκης.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.): Ξενίδης 7, Πολιουδάκης 8(2), Πηγουνάκης Φ. 2, Φεσσάς 6, Κουνδουναράκης,  Κόκκινος 4, Αστρινάκης Ε. 3, Καζίλας.

Τετάρτη, 6 Μαρτίου 2019

Πρόγραμμα ημιτελικών Α1 & Α2 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 16 Μαρτίου 2019
14:30 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-16) OLYMPIC/BONOBO - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
16:15 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ – MACRON STORE
19:45 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – KLADOS TOURS

Κυριακή 17 Μαρτίου 2019

11:00 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-16) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
12:45 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-16) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
14:30 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) PLATANOS TOURS - ΙΑΤΡΟΙ
16:15 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) PROJECT PLUS IKE – SAILING EXPERIENCE
18:00 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

19:45 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – PHOTO ΈΚΦΡΑΣΗ

Δευτέρα 18 Μαρτίου 2019
19:00 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΤΡΑΠΕΖΕΣ - ΧΟΡΕΥΤΕΣ
(
Αλλαγή ημέρας λόγω πένθους )

Τετάρτη  20 Μαρτίου 2019
20:30 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-16) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – THINK VILLA

Σάββατο, 2 Μαρτίου 2019

Αποτελέσματα προημιτελικών Α1 & Α2 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 2 Μαρτίου 2019
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΙΑΤΡΟΙ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 65-46
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 14-07, 29-19, 38-34, 65-46.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Ζαχαράκης 3(1), Αργυρίου 6, Σιβαρόπουλος, ΜΠούτσιας 19, Γιακουμάκης 2, Ανδρονικίδης 4, Παρασκάκης 7, Σαμωνάκης, Γούδας 9, Τζανάκης 10(1), Βλαχοπάνος 5.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 6, Τζανουδάκης 4, Κακλαμάνος 10, Καλαϊτζάκης 12(1), Ζουρίδης, Σακελλαρίδης 4, Ψωράκης, Παπαδάκης Γ. 2, Φανουργάκης 4, Προκοπάκης, Γεωργαλής, Χινιαδης 4.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) KLADOS TOURS – THINK VILLA 50-48
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 10-14, 23-28, 28-34, 50-48.
KLADOS TOURS (Καθαράκης): Καραμπατσάκης 5(1), Κλάδος, Κανελλάκης, Πετρίδης 5(1), Γερουκάκης 10(2), Γιοβάνοβιτς 2, Καθαράκης 8(1), Νταουντάκης 20.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.): Αντωνίου 6(1), Ξενίδης, Πολιουδάκης 9(1), Πηγουνάκης Φ. 2, Φεσσάς 14, Κουνδουναράκης,  Κόκκινος 6, Αστρινάκης Ε. 2, Καμαρίτης, Καζίλας 9(1).

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 45-47
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 15-05, 21-27, 28-35, 45-47.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος, Λεβεντάκης): Παλτατσίδης, Χλιαουτάκης, Διαμαντής 6, Ζερβουδάκης 13,  Ξενιτόπουλος 3(1), Λεβεντάκης 6, Τσιγκουλης 10(2), Νικολιδάκης 7(1), Πλιάτσικα, Καβρουλάκης.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 19(2), Μαραγκουδάκης 8(1), Ρουμαντζής, Τσόγκας, Βασιλακάκης, Παπαδογιαννης Ν. 9, Καλυβιανάκης 2, Νεονάκης, Μεξης 2, Λελεδάκης 3, Καζάνης 4, Διβανης.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 69-55
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 27-08, 35-16, 50-29, 69-55.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Καίσαρης): Πολυδορόπουλος 6(1), Κυδωνάκης 2, Διάκου 5, Μαμαλάκης Ν. 8, Μαμαλάκης Σ., Λιονάκης 27(2), Καίσαρης 21(1).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 4, Λυκάκης 11(1), Γιαννούλης 2, Αλυγιζάκης 5, Κατσαντώνης 22(2), Συριανόγλου 3(1), Ανεζάκης 2, Τσιμπισκάκης, Δρουδάκης 6, Αραμπατζόγλου.

Κυριακή 3 Μαρτίου 2019
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 51-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 05-07, 24-16, 40-28, 51-39
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περράκης): Βαβουράκης, Κεφαλογιάννης 2, Μελαδάκης Σ. 5 (1), Καραδάκης Ν. 10, Ζάχος 8 (2), Περάκης 7 (1), Πολιτάκης 12, Αντωνάκης, Κανακάκης, Κυριακάκης 7.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης):
 Αποστολάκης 2, Αντουράκης Μ., Μαρνελάκης 9, Οικονομάκης Γ., Ρούλιος Α. 9, Ρούλιος Κ., Οικονομάκης Κ. 9 (2), Περιστεράκης 4, Ζουμπουλάκης Ν. 6.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - MACRON STORE 32-61
Διαιτητές: Λόλι, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 07-18, 14-30, 24-43, 32-61
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Πετράκης): Πετράκης, Θεοδωράκης, Ξηράς 15 (1), Απανωμεριτάκης, Πανόπουλος 2, Τσιομπίκας, Ρεχερ 2, Βροντάκης, Φουσταλιεράκης 2, Φωτάκης 9, Κορωνάκης 2.
MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε. 3, Αυγέρης, Πριναράκης 13 (1), Κόνιας 1, Τσαφαράκης, Μπενάκης 5 (1), Παπαδάκης Α. 2, Κάβουρας 6 (1), Καρατζέτζος Κ. 5, Φωτάκης 10, Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 16 (1).

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) PLATANOS TOURS – OLYMPIC/BONOBO 83-44
Διαιτητές: Λόλι, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 21-08, 38-24, 61-32, 83-44
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 31 (5), Δαμανάκης, Αγγελάκης 18, Βαρδάκης 10 (2), Βουγιουκαλάκης Μ. 7, Σκέρλος 2, Περδίκης 10, Μαλλιαρός 5.
OLYMPIC/BONOBO (Αποστολάκης-Φοβάκης): Κονταξάκης 5, Δούκας 6 (2), Παλιεράκης 12, Μαθιουδάκης 2, Κατσαντώνης Ι. 6, Κατσαντώνης Γ. 2, Βασιλάκης, Προντανοβιτς 11 (1).

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 53-43
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 10-13, 20-24, 34-27, 53-43
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης 1, Σταυρουλάκης Ν. 21 (4), Γαλερός 3, Κλάδος 2, Δουζίνας 7 (1),  Δούβρος 8, Καραογλάνης 4, Σταυρουλάκης Π. 7 (1), , Καλιτσουνάκης.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Γαβαλάκης Γ.): Κυραμαριός, Καλιγιάννης Κ. 9, Καλλιγιάννης Μ. 15 (3), Πετράκης, Κανακάκης 11, Κονσολάκης 1, Πισκοπάκης 3 (1), Λοθρες 2, Μαράτος 2.
(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – SAILING EXPERIENCE  53-51
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 14-17, 27-30, 43-47, 53-51
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Παπαδογιαννάκης Γ.): Ζουμπεράκης 15, Οικονομίδης 13 (1), Μίχας 4, Παπαδάκης 3, Παπαδογιαννάκης Γ. 17 (2), Παπαδογιαννάκης Π. 1.
SAILING EXPERIENCE (Γαβαλάκης): Τσαχάκης 2, Ζαμπετάκης 18 (2), Ουρανός 3 (1), Παυλιδάκης 5, Τσαγκαρούλης 11 (1), Παπαπαναγιώτου 6, Κορωνάκης 6.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) PHOTO ΈΚΦΡΑΣΗ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 99-49
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 26-13, 50-25, 73-30, 99-49
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 10(2), Πατέρας 6, Σταυρουλάκης 11(2), Κιουρτσιδάκης 3(1), Νύκταρης 11(3), Νταλιάνης 4, Μαραυγάκης 14(2), Πιρπινάκης 18(1), Βασιλάκης 22(3), Κωνσταντινίδης, Χατζηκωνσταντίνου.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 19(4), Γκάτζιας 4, Ορφανουδάκης 11(1), Τρανταλίδης 2, Μιχαλάκης 10(2), Μαθηνός 3(1), Θωμαδάκης, Ροδινός.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) HAAGEN DAZS – PROJECT PLUS IKE 74-53
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 19-09, 34-27, 58-46, 74-53.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης, Κουγιομζής): Λαγουδάκης 6, Κούμουλος 28 (5), Θερμιώτης 8,  Καλαϊτζάκης 12(4), Βασιλείου, Φιτσανάκης 10, Γκογκίτσας, Χατζηδάκης 10(1), Πλέμμένος.
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης, Τσιλεδάκης Λ.): Κλάδος 3(1), Τσιλεδάκης Λ. 7, Χατζηδάκης 14(4), Καλυδωνάκης, Κοντουδάκης 21, Παπαδάκης Α. 8(1), Μαρίνος.

Δευτέρα 4 Μαρτίου 2019
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΤΡΑΠΕΖΕΣ – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 47-42
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 07-14, 20-22, 34-31, 47-42.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης, Μπαγιαρτάκης): Ρωμανιουδάκης 18(1),   Ζιάνας, Πλευράκης 5, Παναγιωτόπουλος 9, Νικολουδάκης 4, Ηλιάκης 2, Κονταξάκης 5, Πιοτογιαννάκης 4.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Βότζης 7(1), Μαρίνος 2, Μπαραδάκης 19, Γρηγοράκης, Παραδεισανός, Uglava 2, Γαβράς Ν. 7(1), Γαβράς Σ. 5.

"Βάλε τρίποντο ζωής"


Αγαπητέ αθλητή και φίλαθλε

"Βάλε τρίποντο ζωής"

1ος πόντος
Αφιέρωσε λίγο χρόνο και ενημερώσου για τη σημασία και τη διαδικασία
της εθελοντικής αιμοδοσίας και δωρεάς μυελού των οστών.
16-17 Μαρτίου στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου

2ος πόντος
Δώσε δείγμα (σάλιο) και γίνε υποψήφιος δότης  μυελού των οστών.
16-17 Μαρτίου στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου

3ος πόντος
Δώσε αίμα και γίνε εθελοντής αιμοδότης
Την ημέρα του μεγάλου τελικού στο
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Ρεθύμνου "Μελίνα Μερκούρη"