Πέμπτη, 29 Μαρτίου 2018

Αποτελέσματα Τελικών Αγώνων Α1 Κατηγορίας και 11ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' & Β' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Τετάρτη 28 Μαρτίου 2018
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 2017-2018
BUENO HOTEL 2017-2018

(Α2-Β) BUENO HOTEL - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 60-61
Διαιτητές: Θεοδωράκης,  Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 16-19, 27-34, 44-41, 60-61.
BUENO HOTEL (Μυλωνάς): Ανδρεαδάκης 9, Ανδρονικίδης 8, Σταγκουράκης 10, Σταυρουλιδάκης 4, Κοπανάκης 22, Χατζάκης 4, Μυλωνάς 3.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς, Στάμος): Γιαπιτσόγλου 6, Παπαδοπόύλου, Γιαλαμά 15(1), Πασχαλίδη, Βουρδούμπα 8, Ρόμπου 6, Μαστροκώστα 4, Ξανθέα Θ. 4, Ξανθέα Ι. 18(1).
 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 2017-2018
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 2017-2018

(Α2-Β) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 54-46
Διαιτητές: Θεοδωράκης,  Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 15-04, 25-16, 37-28, 54-46.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαμβουράκης 6, Αντωνάκης 2, Χασιώτης, Καζανης 2, Πολιτάκης 19(2), Περάκης 11, Ζάχος 14(2), Κυριακάκης, Γιαννούλης, Λιανέρης.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Ρεχερ 4, Πανόπουλος 10, Καλογεράκης 1, Θεοδωράκης, Απανωμεριτάκης 8, Βροντάκης 8(1), Σταυρουλάκης 2, Ξηρας 13.


Σάββατο 31 Μαρτίου 2018
  ΙΑΤΡΟΙ 2017-2018
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 2017-2018

(Α2-Α) ΙΑΤΡΟΙ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 51-53
Διαιτητές:  Καθαράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 08-07, 17-24, 33-45, 51-53.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασχάκης) : Σιββαρόπουλος, Ζαχαράκης 13(2), Αργυρίου 8, Τζανάκης 14(1), Παρασκάκης 8, Γιακουμάκης 4, Σταυρουλιδάκης 4, Μοχασιρης.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός) : Λιάκος 14, Σταυριανάκη, Νικολιδάκης 12, Μισιργής 11(2), Παπατριανταφύλου 4, Δαμιανός 4, Διαμαντής 8(1).


 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 2017-2018
CRETAN INOX 2017-2018

(Α2-Α) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – CRETAN INOX 54-49
Διαιτητές:  Καθαράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 15-13, 24-21, 39-33, 54-49.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 9(1), Τζανουδάκης, Κακλαμάνος 16(1), Καλαϊτζάκης Α. 19(2),  Σακελλαρίδης 2, Γεωργαλής, Φανουργάκης 1, Ψωράκης 3(1), Πετροπουλάκος 2, Προκοπάκης 2, Παπαδάκης Γ.
CRETAΝ INOX (Πολυδορόπουλος) :  Ψωμάς 2, Καρυπίδης 11, Θεοδωρόπουλος 3, Λεωνιδάκης, Κυλάφης 12, Κατσαβίδης 16(3), Μακαρδονας 5(1), Βελονάκης.


 ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2017-2018
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 2017-2018

(A2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 57-63
Διαιτητές:  Μακρογιάννης, Φιλιππάκης .
Δεκάλεπτα: 11-22, 26-32, 39-48, 57-63.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ξενίδης) : Ξενίδης , Τερζιόγλου 13(3), Μαθιουδάκης 39(1), Δασκαλάκης 5, Καλησπεράκης.
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 16(3), Λελεδάκης 9,  Βασιλακάκης, Παναγιουλάκης 5(1), Μεξης 10, Μαραγκουδάκης 6, Τσόγκας 7(1), Καλυβιανάκης 8, Ρουμαντζής 2, Διβανής.
ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 2017-2018
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 2017-2018

(Α2-Α) ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 52-51
Διαιτητές:  Θεοδωράκης, Μακρογιάννης.
Δεκάλεπτα: 08-07, 23-25, 38-43, 52-51.
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Δημητριάδης 5(1), Δουζίνας, Λίτινας 3,  Ερηνάκης 17(2), Αντωνόγιαννάκης 3, Γαλερός 5(1), Κλάδος, Καραογλάνης 3,  Σταυρουλάκης Π. 2, Σταυρουλάκης Ν. 2, Γαμβρέλας 10, Καλιτσουνάκης 2.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Βότζης 8(1), Βαμβακάς, Mαρίνος 10(2), Μάνεσης 6(2), Γρηγοράκης, Καλλέργης 4, Παραδεισανός 12, Φραγκιαδάκης, Ζαμπετάκης 11(1), Γαβράς.


(A1 ΘΕΣΕΙΣ 7-8) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – XPRESS COPY 20-0(AA)

Κυριακή 1 Απριλίου 2018
Α2-Α) THINK VILLA – DOMEK  57-43
Διαιτητές: Ξυλάς, Καμπίτσης
Δεκάλεπτα: 07-12, 22-20, 43-33, 57-43
THINK VILLA (Καζίλας): Αντωνίου 15 (3), Κουδουναράκης 1, Πολιουδάκης 9, Καζίλας 16, Αστρινάκης, Κόκκινος 5 (1), Πηγουνάκης Φ. 8, Στεργιάκης.

DOMEK (Αποστολάκης-Λαγουδάκης): Παλιεράκης 15 (3), Δούκας 5, Παπαδάκης 8, Καλλιγάς, Βουρτζούμης, Ντρέκο 2, Κατσαντώνης 11 (1), Μαθιουδάκης 2, Λαγουδάκης, Αποστολάκης.

(Α2-BKLADOS TOURS – ΣΥΦΑΡ  79-44
Διαιτητές: Ξυλάς, Καμπίτσης
Δεκάλεπτα: 11-09, 28-17, 56-30, 79-44

KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς): Καθαράκης 19, Γερακάκης, Κλάδος 1, Περακάκης 2, Πετρίδης, Κανελλάκης 5, Νταουντάκης 35 (1), Γιοβάνοβιτς, Γερουκάκης 17 (3).
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας): Κατσουλάκης 2, Παπαδάκης 10, Κούνουπας, Χηνιάδης 10, Ζερβουδάκης 20, Αδράμης 2.

(Α2-Β) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - L’ ETOILE DU SUD  49-39
Διαιτητές: Μαρινάκης, Μπουζουνιεράκης
Δεκάλεπτα: 09-08, 25-12, 33-23,  49-39
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης 20 (2), Σκούφογλου 7, Καπετανάκης 9 (1), Περδίκης 13, Φιλιππάκης, Φουντιδάκης.

LETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παυλιδάκης Γ. 23, Σταράκη, Παπιομύτογλου, Παπαδάκης Ν. 6, Γαλλιός 8 (2), Μαυράκης 2.

(Α2-Β) SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ – MACRON STORE  39-37
Διαιτητές: Μαρινάκης, Μπουζουνιεράκης
Δεκάλεπτα: 07-07, 19-11, 26-23, 39-37

SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ (Κατσουλάκης-Φιλιππάκης): Γαβαλάκης, Φραγκιδάκης 1, Τσαχάκης 6 (2), Ουρανός, Σταθόπουλος 3 (1), Παυλιδάκης, Δαφέρμος 3, Τσαγκαρούλης 15 (1), Παπαπαναγιώτου, Παρασύρης 5 (1), Μεταξάκης, Κορωνάκης.
MACRON STORE (Δοξαστάκης): Τσαφαράκης 4, Δοξαστάκης 2, Μπενάκης 19 (2), Αυγέρης, Καρατζέτζος 12 (2), Κόνιας.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-6) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – MUEBLO PLUS  52-72
Διαιτητές: Καθαράκης, Φιλιππάκης
Δεκάλεπτα: 04-22, 14-39, 36-54, 52-72

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιννάκης Μ.): Σαβοργιννάκης Μ. 9 (2), Μαθιουδάκης, Ξανθόπουλος 9, Παπαδάκης 15, Σαβοργιννάκης Β. 19 (2).
MUEBLO PLUS (Τσιλεδάκης Λ.): Κοντουδάκης 15, Καλυδωνάκης 5, Βασιλάκης 7 (1), Βρακίδης, Χατζηδάκης 13 (2), Κλάδος 11 (3), Φίλας 11 (1), Ρακιντζής, Παπαδάκης 10.
 Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 2017-2018
 ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 2017-2018
 
(A1 ΘΕΣΕΙΣ 3-4 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) 
Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ  66-75
Διαιτητές: Καθαράκης, Φιλιππάκης
Δεκάλεπτα:12-18, 32-44, 46-55, 66-75

Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης-Γαβαλάκης): Συντυχάκης 3, Χρυσουλάκης 20 (2), Καίσαρης 13 (1), Καλογεράκης 2, Παπαδάκης 3 (1), Κανακάκης 2,  Παπαδογιαννάκης Γ. 9, Θεοδωσουλάκης, Παπαδογιαννάκης Π., Οικονομίδης 14 (2).
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Θανάσης): Πολυδωρόπουλος 6(2), Μαλλιαρός, Πατέντας 15 (1), Θανάσης 8, Κυδωνάκης 8 (1), Μουλίτσας, Τσιχλής 8 (2), Μαμαλάκης Ν. 10, Σαπουντζής, Φουντουκίδης 17, Κανλής 17 (1), Μαμαλάκης Σ.
ΡΕΠΟ: (Α2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ (Α2-ΒΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ

Τρίτη, 27 Μαρτίου 2018

Η Ραδιοφωνική εκπομπή της Δευτέρας 26/03/2018 στον TEAM-FM "SPORT MONDAY ΜΕ ΤΟΝ ΦΩΤΗ ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΤΣΙΓΓΟ", για τον Τελικό Α1 του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Η ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ 
ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 26/03/2018 ΣΤΟΝ TEAM-FM
 "SPORT MONDAY ΜΕ ΤΟΝ ΦΩΤΗ ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΤΣΙΓΓΟ"
 (ακούστε την ραδιοφωνική εκπομπή)

Η συνέντευξη Τύπου του μεγάλου τελικού του Εργασιακού πρωταθλήματος Μπάσκετ Ρεθύμνου 2018 ολοκληρώθηκε! Ευχαριστούμε πολύ από την μεριά της διοργάνωσης τους κυρίους Τρανταλίδη,Προβιά και Παπαδογιαννάκη και από την πλευρά των δυο φιναλίστ τους κυρίους Ξενίδη,Πηγουνάκη,Κιουρτζιδάκη και Κωνσταντινίδη και τους ευχόμαστε καλή επιτυχία!

Δευτέρα, 26 Μαρτίου 2018

Ραδιοφωνική εκπομπή για τον Τελικό Α1 του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018, 26-03-2018

Oπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος η συνέντευξη Τύπου του μεγάλου τελικού του Εργασιακού πρωταθλήματος Μπάσκετ Ρεθύμνου στην εκπομπή μας,μαζί μας οι αρχηγοί των 2 φιναλιστ! Όλα αυτά σήμερα 20.00 με 22.00 στην εκπομπή SPORT MONDAY στον TEAM FM 102.0!
Μην λείπει κανείς!
ΑΚΟΥΣΤΕ LIVE : http://www.goodradio.gr/player.php?SID=2&lang=ENG 

Κυριακή, 25 Μαρτίου 2018

Πρόγραμμα Τελικών Αγώνων Α1 Κατηγορίας και 11ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' & Β' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 31 Μαρτίου 2018
15:00 (Α2-Α) ΙΑΤΡΟΙ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
16:30 (Α2-Α) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – CRETAN INOX
18:00 (A2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
19:30 (Α2-Α) 
ΟΙΩΝΟΣ/
BARCODE – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
21:00 (
A1 ΘΕΣΕΙΣ 7-8) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – XPRESS COPY

Κυριακή 1 Απριλίου 2018
11:00 (Α2-ΑTHINK VILLA - DOMEK
12:30 (Α2-BKLADOS TOURS - ΣΥΦΑΡ
14:00 (Α2-ΒΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - L’ ETOILE DU SUD 
15:30 (
Α2-ΒSAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ – MACRON STORE
17:15 (
ΑΘΕΣΕΙΣ 5-6) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – MUEBLO PLUS
19:00 (A1 
ΘΕΣΕΙΣ 3-4 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣΑ.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ

ΡΕΠΟ: (Α2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ (Α2-ΒΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ

Σάββατο, 24 Μαρτίου 2018

Αποτελέσματα Ημιτελικών Αγώνων Α1 Κατηγορίας και 10ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' & Β' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 24 Μαρτίου 2018
(Α2-Β) MACRON STORE – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 37-46
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 05-19, 15-29, 21-39, 37-46.
MACRON STORE (Καρατζέτζος): Τσαφαράκης 2, Δοξαστάκης 2, Μπενάκης 22(1),  Αυγέρης, Παπαδάκης 8,  Κόνιας 3.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης 7(1), Καπετανάκης 9(3), Περδίκης 3, Τζανιδάκης 6, Φιλιππάκης 2, Βαρδάκης 7(1), Φουντιδάκης, Κοπανάκης 10, Σκούφογλου 2.

(Α2-Α) ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ – THINK VILLA 45-40
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Φιλιππάκης
Δεκάλεπτα: 04-17, 21-22, 30-29, 45-40.
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 20(1), Λελεδάκης 3,  Βασιλακάκης, Παναγιουλάκης, Μεξης 11, Νεονάκης 2, Μαραγκουδάκης 6, Τσόγκας, Καλυβιανάκης 3(1), Ρουμαντζής, Πολιουδάκης, Διβανής.
THINK VILLA (Κόκκινος) : Αντωνίου 13(1), Κουνδουράκης, Πολιουδάκης 3, Καζίλας 11(1), Αστρινάκης 2, Κόκκινος 6, Πηγουνάκης Φ. 5(1), Καψαρίτης, Στεργιάκης.

(A2-A) CRETAN INOX – ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 54-42
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 14-12, 26-20, 38-34, 54-42.
CRETAΝ INOX (Θανάσης) :  Ψωμάς, Καρυπίδης 14, Θεοδωρόπουλος, Γκόγκος, Λεωνιδάκης 15(2), Κυλάφης 6, Κατσαβίδης 14(1), Μακαρδονας 5(1), Βελονάκης.
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Δημητριάδης 3(1), Δουζίνας 5, Λίτινας 12(1),  Αντωνόγιαννάκης 8, Γαλερός 5, Κλάδος, Δούβρος 3, Καραογλάνης 1,  Σταυρουλάκης Π. 3(1), Γαμβρέλας 2.

(A2-A) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 47-51
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Πετράκης.
Δεκάλεπτα: 07-11, 20-17, 30-34, 47-51.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Βότζης 3, Mαρίνος 15, Μάνεσης 7(2), Γρηγοράκης 2, Καλλέργης 2, Παραδεισανός 6, Φραγκιαδάκης, Ζαμπετάκης 8, Γαβράς 4.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ξενίδης) : Κεραμιανός 3, Τερζιόγλου 2, Δασκαλάκης 10, Ξενίδης 4, Μαθιουδάκης 30(1), Χουστουλάκης 2.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) HAAGEN DAZS – ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 83-64
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Πετράκης.
Δεκάλεπτα: 20-18, 42-31, 62-49, 83-64.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης, Ξενίδης) : Κούμολος 28(5), Πλεμμένος 5, Θερμιώτης 6, Χατζηδάκης 4, Καλαϊτζάκης 4, Λαγουδάκης 15(2),  Μπονατάκης 2, Γκογκίζας 13(3), Πηγουνάκης 6(2).
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Καραβάνης): Πολυδωρόπουλος 6(2), Μαλλιαρός, Πατέντας 5, Θανάσης 10(1), Κυδωνάκης 12(3), Μουλίτσας, Τσιχλής 7(1), Μαμαλάκης Ν. 14, Σαπουνζής, Φουντουκίδης 6, Κανλής 4, Μαμαλάκης Σ.


Κυριακή 25 Μαρτίου 2018
(Α2-Β) L’ ETOILE DU SUD - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 31-45
Διαιτητές: Ρόμπου, Τσικριτσάκη 
Δεκάλεπτα: 10-06, 12-16, 15-31, 31-45.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.) : Παυλιδάκης Γ. 20, Παπαδάκης Ν. 2, Γαλλιός 3, Παπιομίτογλου 6, Σταράκη, Γαλεράκης.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης): Κονταξάκης 6(1), Σωμαθιανός 4, Ζιάνας 6, Χειμωνίδης, Νικολουδάκης 7, Παναγιωτόπουλος 14 (1), Σφυράκης,  Κεραμιανάκης 2, Μπαγιαρτάκης 2, Προκοπάκης 4.

(Α2-Β) ΣΥΦΑΡ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 33-58
Διαιτητές: Φιλιππάκης, Τσικριτσάκη 
Δεκάλεπτα: 08-11, 16-18, 23-36, 33-58.
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας Α.) : Καβρουλάκης 2, Κούνουπας Α. , Χηνιάδης 9 , Ζερβουδάκης 18(2) , Αδραμής, Παπαδλακης 4.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Βαμβουράκης): Βαμβουράκης 18, Αντωνάκης 4, Καζανης, Πολιτάκης 14, Περάκης 17, Κυριακάκης, Γιαννούλης 5(1).

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 50-61
Διαιτητές: Καθαράκης, Φιλιππάκης. 
Δεκάλεπτα: 12-11, 20-28, 31-48, 50-61.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 4,  Συριανόγλου 6(2),  Θεοδοσόπουλος Σ., Αλυγιζάκης 4, Ανεζάκης 7, Τσιμπισκάκης 11(1), Δρουδάκης 18(1).
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιννάκης Μ.): Σαβοργιννάκης Μ. 6,  Μαθιουδάκης 4, Ξανθόπουλος 12(2), Παπαδάκης 21(9), Σαβοργιννάκης Β. 14(2), Σερεμής 4.
(A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  71-68
Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα Κουλιεράκη 
Δεκάλεπτα: 20-15, 36-30, 57-49, 71-68.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 3, Κιουρτσιδάκης , Πατέρας,  Μαραυγάκης 16(2), Νύκταρης 16(4), Νταλιάνης, Νικολακάκης , Χατζηκωνσταντινου 13(2), Κωνσταντινίδης , Βασιλάκης 21(3), Σταυρουλάκης 2. 
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης, Παπαδογιαννάκης Γ.): Συντυχάκης 5(1), Χρυσουλάκης 22(3), Κλήμος 14(1), Καίσαρης 3, Καλογεράκης, Παπαδάκης, Κανακάκης,  Παπαδογιαννάκης Γ. 15(1), Μπούτσιας, Οικονομίδης 9(1).
(A1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) MUEBLO PLUS – XPRESS COPY 44-40
Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα Κουλιεράκη 
Δεκάλεπτα: 15-09, 25-23, 34-31, 44-40.
MUEBLO PLUS (Τσιλεδάκης Λ.) : Κοντουδάκης 5, Καλυδωνάκης 13, Βασιλάκης, Βρακίδης, Χατζηδάκης 10, Κλάδος 3, Ρακιτζής 5(1), Παπαδάκης 8(1).
XPRESS COPY (Ζουμπεράκης): Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 23(1), Μαθηνός 2, Σπιτάς 5, Γκάτζιας 10, Γιαννούλης, Φιτζανάκης.

Δευτέρα 26 Μαρτίου 2018
(Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ – ΙΑΤΡΟΙ 42-56
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Φιλιππάκης.
Δεκάλεπτα: 07-11, 13-25, 26-43, 42-56.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Μαλανδρινός 3, Ξενάκης 5, Νιωτάκης 4, Βεργίτσης 6(2), Ψαθάκης 6, Παλαφούτης 18(3).
ΙΑΤΡΟΙ (Τζανάκης) : Γούδας 5, Ζαχαράκης 4, Αργυρίου 8, Τζανάκης 15(1), Παρασκάκης 14, Βλαχοπάνος 2, Σαμωνάκης 8.

(Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 52-57
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Τσικριτσάκη.
Δεκάλεπτα: 10-13, 22-24, 38-34, 52-57.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός) : Λιάκος 8, Σταυριανάκη 2, Νικολιδάκης 6(2), Μισιργής 13(2), Παπατριανταφύλου 4, Δαμιανός 7, Διαμαντής 10(1), Μανωλουδάκης 2.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 15, Τζανουδάκης 1, Κακλαμάνος 18, Καλαϊτζάκης Α. 5,  Σακελλαρίδης 6, Φανουργάκης, Ψωράκης 10(1), Πετροπουλάκος 2, Προκοπάκης, Παπαδάκης Γ.

ΡΕΠΟ: (Α2-A) DOMEK (Α2-Β) BUENO HOTEL

Δευτέρα, 19 Μαρτίου 2018

Ανακοίνωση από την Επιτροπή Ποινών, 19/03/2017

Η Επιτροπή ποινών του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018 στη συνεδρίαση του στις 19/03/2018, αφού έλαβε υπόψη του το Φ.Α. και τις αναφορές των ορισμένων διαιτητών για τον αγώνα  (Α2-Β)  ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ – MACRON STORE (18.3.2018 και ωρα 15.00), αποφάσισε ομόφωνα την  ποινή αποκλεισμού  ΤΡΙΩΝ  (3) αγωνιστικών στον αθλητή Καρατζέτζος Γ.  (MACRON STORE)  σύμφωνα με το άρθρο 4ο των κανονισμών του . Ε Π.Κ.Π.Κ.

Επιτροπή ποινών
ΑΡΑΜΠΑΖΟΓΛΟΥ
ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΑΚΗΣ

Κυριακή, 18 Μαρτίου 2018

Πρόγραμμα Ημιτελικών Αγώνων Α1 Κατηγορίας και 10ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' & Β' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 24 Μαρτίου 2018
15:00 (Α2-Β) MACRON STORE – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
16:30 (Α2-Α) ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ – THINK VILLA
18:00 (A2-A) CRETAN INOX – ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE
19:30 (A2-A) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
21:15 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) HAAGEN DAZS – ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ

Κυριακή 25 Μαρτίου 2018
13:30 (Α2-Β) L’ ETOILE DU SUD - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ
15:00 (Α2-Β) ΣΥΦΑΡ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
16:45 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
18:30 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
20:15 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) MUEBLO PLUS – XPRESS COPY

Δευτέρα 26 Μαρτίου 2018
20:00 (Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ – ΙΑΤΡΟΙ
21:30 (Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΡΕΠΟ: (Α2-A) DOMEK (Α2-Β) BUENO HOTEL

Τετάρτη 28 Μαρτίου 2018 (11η Α2-Β)
20:00 (Α2-Β) BUENO HOTEL - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
21:30 (Α2-Β) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ

Γενική συνάντηση όλων των εκπροσώπων των ομάδων A1 την Τετάρτη 21/03/2018 και ώρα 19:00

     Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου διοργανώνει το 23ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018 ορίζεται γενική συνάντηση όλων των εκπροσώπων των ομάδων Α1 (κατάξης 8άδας), την Τετάρτη 21/03/2018 και ώρα 19:00 στο κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου.

Θέμα :
  • Ενστάσεις για τους Τελικούς Αγώνες Κατηγορίας Α1 (δεν θα γίνονται δέκτες ενστάσεις πριν τους αγώνες τελικών αγώνων)

Σάββατο, 17 Μαρτίου 2018

Αποτελέσματα προημιτελικών Αγώνων Α1 Κατηγορίας και 9ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' & Β' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 17 Μαρτίου 2018
(Α2-B)  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 43-39
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 16-08, 22-19, 36-31, 43-39.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης 20(3), Καπετανάκης 4, Περδίκης, Τζανιδάκης 6, Φιλιππάκης 6, Βαρδάκης 5(1), Φουντιδάκης, Κοπανάκης 2.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Ρεχερ 6, Πανόπουλος 4, Καλογεράκης 7, Θεοδωράκης 2, Απανωμεριτάκης, Σταυρουλάκης 2, Φουσταλιεράκης 3, Ζουμεράκης 12.

(Α2-B)  ΣΥΦΑΡ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 54-58
Διαιτητές: Καθαράκης, Φιλιππάκης .
Δεκάλεπτα: 12-17, 30-33, 41-45, 54-58.
ΣΥΦΑΡ (Αδραμής) : Καβρουλάκης 16 , Κούνουπας Α. , Χηνιάδης 4 , Ζερβουδάκης 31(2) , Αδραμής 3.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς, Στάμος): Κορογώνα, Παπαδοπόύλου 11(3), Γιαλαμά 14(2), Πασχαλίδη 4, Τσικριτσάκη, Ρόμπου 4, Μαστροκώστα, Βουρδούμπα 4, Ξανθέα Θ., Γιαπιτσόγλου, Ξανθέα Ι. 17(3).

(A2-A)  ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 64-52
Διαιτητές: Μπουζουνιεράκης, Πετράκης.
Δεκάλεπτα: 13-14, 34-32, 49-44, 64-52.
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Δημητριάδης 2, Δουζίνας 2, Γαλερός 12(1), Κλάδος 7(1), Δούβρος 5, Καραογλάνης 4, Σταυρουλάκης Ν. 7(1), Σταυρουλάκης Π. 5(1), Ερηνάκης 14(2), Καλλιτσουνάκης 2, Γαμβρελας 4.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός) : Λιάκος 5, Σταυριανάκη 8, Νικολιδάκης 14(1), Μισιργής 7(1), Παπατριανταφύλου 2, Δαμιανός 4, Διαμαντής 9(1), Παλτατσίδης 3(1).
(A2-A)  TEE ΡΕΘΥΜΝΟΥ – CRETAN INOX 40-68
Διαιτητές: Μπουζουνιεράκης, Πετράκης.
Δεκάλεπτα: 09-18, 19-38, 28-60, 40-68.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ξενίδης) : Τερζιόγλου 11(2), Δασκαλάκης Μ. 6, Ξενίδης 10, Νικολάου, Μαθιουδάκης 13(1), Λαμπρινός.
CRETAΝ INOX (Θανάσης) :  Ψωμάς 6, Καρυπίδης 14, Βελωνάκης 8, Θεοδωρόπουλος 4, Γκόγκος 2,  Κυλάφης 14, Κατσαβίδης 12(1), Μακαρδονας 8.
(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 80-53
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 16-11, 34-26, 57-34, 80-53.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης, Γαβαλάκης): Συντυχάκης 9(1), Χρυσουλάκης 11(3), Κλήμος 10, Καίσαρης 15, Καλογεράκης, Παπαδάκης 1, Κανακάκης 8,  Παπαδογιαννάκης Γ. 14, Θεοδοσουλάκης 2, Οικονομίδης 10(2).
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιννάκης Μ.): Σαβοργιννάκης Μ. 5(1),  Μαθιουδάκης 5(1), Ξανθόπουλος 2, Παπαδάκης 24(5), Παναγιωτάκης 6(1), Σαβοργιννάκης Β. 5(1), Πετράκης 6(2).

Κυριακή 18 Μαρτίου 2018
(Α2-Α)  THINK VILLA – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ  42-46
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 12-14, 27-25, 29-41, 42-46
THINK VILLA (Κόκκινος): Αντωνίου 13 (3), Στεργιάκης 3 (1), Καμαρίτης, Κόκκινος 7, Πολιουδάκης 9 (1), Αστρινάκης 2, Πηγουνάκης Φ. 8.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Μάνεσης): Mαρίνος 12 (2), Μάνεσης 9 (3), Γρηγοράκης 7, Καλλέργης 2, Παραδεισανός 4, Βότζης 4 (1), Φραγκιαδάκης 6, Γαβράς 2.

(Α2-A)  ΡΑΨΩΔΙΑ – DOMEK  καν. 47-47, παρ. 52-57
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 20-05, 30-12, 34-37, καν. 47-47,  παρ. 52-57
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Αθανασιάδης, Ξενάκης 17 (1), Νιωτάκης, Βεργίτσης 5 (1), 
αραλαμπόπουλος 5, Ψαθάκης 10, Παλαφούτης 15 (4).
DOMEK (Aποστολάκης): Παλιεράκης 11, Παπαδάκης 9, Αποστολάκης 23 (3), Βουρτζούμης, Ντρέκο 4, Κατσαντώνης 6, Μαθιουδάκης 4.

(Α2-Β) 
BUENO HOTELLETOILE DU SUD  50-41

Διαιτητές: Μαρινάκης, Πετράκης
Δεκάλεπτα: 15-10, 28-20, 40-27, 50-41
BUENO HOTEL (Μυλωνάς): Ανδρονικίδης 4, Σταγκουράκης 13, Σταυρουλιδάκης 2, Κοπανάκης 7, Χατζάκης 6, Μυλωνάς, Αρσενίδης 18.
LETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παυλιδάκης 21, Μαυράκης 5, Σταράκη, Φραγκιαδάκης 5, Παπαδάκης 2, Παπιομύτογλου, Βουτσαδάκης, Γαλλιός 8, Γαλεράκης.

(Α2-Β)  ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ – MACRON STORE  35-45
Διαιτητές: Μαρινάκης, Πετράκης
Δεκάλεπτα: 09-15, 20-26, 26-33, 35-45
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Ζιάνας): Παναγιωτόπουλος 14 (1), Σωμαθιανός 2, Ζιάνας 2, Σφυράκης, Νικολουδάκης 15, Κεραμιανάκης, Μπεγέτης 2.
MACRON STORE (Δοξαστάκης): Τσαφαράκης 6, Δοξαστάκης, Μπενάκης 14 (1), Σαρχώσης, Καρατζέτζος Γ. 12 (1), Αυγέρης, Παπαδάκης 3, Καρατζέτζος Κ. 10 (2), Δασκαλάκης.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – XPRESS COPY  83-52
Διαιτητές: Κουλιεράκη, Φιλλιππάκης
Δεκάλεπτα: 22-15, 50-21, 68-31, 83-52
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Μαμαλάκης Σ.): Πολυδωρόπουλος 5 (1), Μαλλιαρός 2, Πατέντας 14 (2), Θανάσης 3, Κυδωνάκης 10 (1), Μουλίτσας, Τσιχλής 11 (2), Μαμαλάκης Ν. 7, Φουντουκίδης 13 (1), Κανλής 18 (3).
XPRESS COPY (Σπιτάς): Πιοτογιαννάκης 2, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 22 (1), Κιαγιαδάκης 10, Μαθηνός 5 (1), Ζήσιμος, Σπιτάς, Γκάτζιας 3, Γιαννούλης 10 (2).
(A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) HAAGEN DAZS – MUEBLO PLUS 56-47
Διαιτητές: Κουλιεράκη, Δημητρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 21-15, 34-23, 49-36, 56-47.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης) : Πλεμμένος 10(2), Θερμιώτης, Χατζηδάκης 4, Καλαϊτζάκης 11(1), Λαγουδάκης 6,  Γκογκίζας 21(3), Πηγουνάκης 4.
MUEBLO PLUS (Τσιλεδάκης Λ., Τσιλεδάκης Ν.) : Κοντουδάκης 6, Καλυδωνάκης 5(1), Βασιλάκης, Βρακίδης, Χατζηδάκης 14(2), Κλάδος 3(1), Ρακιτζής 3(1), Φίλας 6, Παπαδάκης 10.

(A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 58-47
Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Φιλιππάκης.
Δεκάλεπτα: 15-10, 33-17, 43-31, 58-47.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 5(1), Κιουρτσιδάκης , Πατέρας 8(2),  Νύκταρης 18(2), Νταλιάνης 2, Νικολακάκης , Χατζηκωνσταντινου 14, Κωνσταντινίδης , Βασιλάκης 11(1). 
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου, Θεοδοσόπουλος Ε.): Μοσχάκης 3,  Συριανόγλου, Κατσαντώνης 11, Θεοδοσόπουλος Σ., Αλυγιζάκης 2, Λυκάκης 5(1), Ανεζάκης 13(2), Τσιμπισκάκης 9(1), Δρουδάκης 4.


Δευτέρα 19 Μαρτίου 2018
(Α2-Β)  ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ 42-45
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου. 
Δεκάλεπτα: 12-14, 20-23, 31-32, 42-45.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαμβουράκης 8, Αντωνάκης, Χασιώτης, Καζανης 6, Πολιτάκης 15(1), Περάκης 6, Ζάχος 1, Κυριακάκης 6, Γιαννούλης, Λιανέρης.
SAILING EXPERIENCE/REVANS CAFE (Κατσουλάκης) : Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης 8(1), Τσαχάκης 12(2), Σταθόπουλος 7, Παυλιδάκης 4, Παπαδάκης 2, Ουρανός,  Παρασύρης 2, Κορωνάκης 4, Τσαγκαρούλης 6, Ελευθεράκης.

(Α2-Α)  
ΙΑΤΡΟΙ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 54-48

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 13-12, 31-21, 45-35, 54-48.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασκάκης) : Γούδας 12, Ζαχαράκης 8, Αργυρίου 4, Τζανάκης 10, Παρασκάκης 11, Βλαχοπάνος 4, Μουχασίρης 1, Σαμωνάκης 4.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 9(1), Τζανουδάκης 1, Κακλαμάνος 16(1), Καλαϊτζάκης Α. 7(1),  Σακελλαρίδης 4, Φανουργάκης, Ψωράκης 5(1), Πετροπουλάκος 6, Παπαδάκης Γ.


ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
            (Α2-Β) KLADOS TOURS


Τετάρτη 21 Μαρτίου 2018 (10η Α2-Β)
(Α2-ΒΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – KLADOS TOURS 18-69
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Φιλιππάκης.
Δεκάλεπτα: 06-19, 08-31, 10-46, 18-69.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς, Στάμος) : Κορογώνα, Γιαπιτσογλου, Ρόμπου, Μαστροκώστα 4, Τσικριτσάκη 4, Ξανθέα Θ. 6(2), Ξανθέα Ι., Βουρδουμπά 4.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς) : Χριστουλάκης, Γερουκάκης 19(1), Κλάδος 2, Κανελάκης 9(1), Πετρίδης 1, Νταουντάκης 21, Γιοβάνοβιτς 2, Καθαράκης 10, Γερακάκης 5.

(
Α2-ΒΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFE 42-48

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 10-08, 21-20, 27-33, 42-48.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Ρεχερ, Πανόπουλος, Καλογεράκης 5, Θεοδωράκης 2, Απανωμεριτάκης 2, Βροντάκης 6(1), Ξηράς 16, Σταυρουλάκης, Φουσταλιεράκης 6(1), Ζουμπεράκης 6.
SAILING EXPERIENCE/REVANS CAFE (Κατσουλάκης) : Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης 7, Ουρανός 2, Σταθόπουλος 13(3), Παυλιδάκης 2, Τσαγκαρούλης 8, Παρασύρης 2, Παπαπαναγιώτου 4, Κορωνάκης 10(1).