Τετάρτη, 27 Φεβρουαρίου 2013

Διαγωνισμός 10 Προσκλήσεις Ρέθυμνο Aegean-Πανιώνιος

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας...
Οι νικητές θα ενημερωθούν με e-mail
για πως θα παραλάβουν τις προσκλήσεις τους!!!!
ΟΙ 10 ΤΥΧΕΡΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ
  1. ΑΣΤΡΙΝΟΣ ΠΗΓ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 65
  2. ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΡΧ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 05
  3. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΥ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 58
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΥ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 32
  5. ΚΩΣΤΑΣ ΝΥΚ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 21
  6. ΜΑΝΟΛΗΣ ΡΟΔ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 88
  7. ΜΑΝΟΛΗΣ ΚΑΛ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 76
  8. ΜΑΡΚΟΣ ΓΑΛ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 63
  9. ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΝ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 23
  10. ΦΑΙΔΩΝ ΜΟΥ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 91
Μπορείτε να γίνεται φίλοι μας στην ομάδα στο facebοok
"ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΡΕΘΥΜΝΟΥ" 
ώστε να μαθαίνετε άμεσα και γρήγορα τα νέα μας.

Τρίτη, 26 Φεβρουαρίου 2013

Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής A1 Κατηγορίας

Σάββατο 2 Μαρτίου 2013
15:30  Κατασκευαστές - Πανεπιστήμιο
17:00  Επιχειρηματίες - Creta Farms
18:30  Ελεύθεροι Επαγγελματίες - Εκπαιδευτικοί Ιδ. Υπάλληλοι

Κυριακή 3 Μαρτίου 2013
18:00  ΕΛ.ΑΣ - Δήμος Αγίου Βασιλείου
19:30  Haagen Dazs - Φοιτητές

Σάββατο, 23 Φεβρουαρίου 2013

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής A2 Κατηγορίας

Σάββατο 23 Φεβρουαρίου 2013
Photo Έκφραση - ΤΕΕ Ρεθύμνου 48-65
Δεκάλεπτα: 10-21, 18-32, 34-46, 48-65
Διαιτητές: Θεοδωρουλάκης
Λαδάκης
Photo Έκφραση (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκης, Κιουρτσιδάκης 8 (2), Σταγκουράκης 17 (1), Βασιλάκης, Φραγκίσκος, Ρούλιος, Μακρυδάκης 2, Παλαφούτης 7 (1), Μανιατάκης 6, Σαλβαράκης 2, Κόκας, Καραδάκης 6.
ΤΕΕ Ρεθύμνου (Σφακιανάκης): Μπουρμπάκης, Νικολάου 2, Καπετανάκης, Μαθιουδάκης 29 (1), Μπερβανάκης 12, Μπερβανάκης Γ. 2, Δασκαλάκης 17, Πολυχρονάκης, Λαμπρινός, Καλησπεράκης 3.


Metropolis - Μαρουβάς 43-51
Δεκάλεπτα: 8-16, 16-28, 24-37, 43-51
Διαιτητές: Θεοδωρουλάκης
Κατσανεβάκης
Metropolis (Μακρυδάκης): Καλλέργης, Πλευράκης, Παυλόπουλος 13 (1), Μπικάκης, Μακρυδάκης, Βασιλάκης 2, Πίτερης, Σιβαρόπουλος Γ. 3, Jovanovic 17, Τζαγκαράκης 4, Βότσογλου 4.
Μαρουβάς (Δημητριάδης): Δημητριάδης 10, Μαράκης 8, Βουτσαδάκης 8, Φραγκιαδάκης Μ. 3, Χατζής 5 (1), Βαρούχας, Αντωνογιαννάκης, Φραγκιαδάκης Ματ. 2, Γαλεράκης, Ζαχαρόπουλος 15.

Γυμναστές/Έμποροι - Πρωτοβάθμια 67-44
Δεκάλεπτα: 18-15, 35-26, 52-36, 67-44
Διαιτητές: Θεοδωρουλάκης
Κατσανεβάκης

Γυμναστές/Έμποροι (Πετράκης): Φωτάκης 4, Βροντάκης, Αγγελάκης 19, Βουγιουκαλάκης Μ., Βρεττός, Ανδριώτης 14 (2), Βουγιουκαλάκης Β. 2, Ρούτσιας 9 (1), Ρακιντζής 5 (1), Μιχαλάκης 14 (2), Πετράκης.
Πρωτοβάθμια (Δαμιανός): Μάσκας 10, Καλυβιανάκη, Ξαφόπουλος 14 (1), Παλτατσίδης, Νικολιδάκης 6, Ασπρούλης, Κάτσιος 4, Δαμιανός 2, Τασιούλης 5, Τσιμπούρης 3 (1).

Κυριακή 24 Φεβρουαρίου 2013

Chaplins - Cul De Sac  78-29
Δεκάλεπτα: 18-12, 38-20, 57-25, 78-29
Διαιτητές: Λαδάκης, Καλαϊτσάκης
CHAPLINS (Τζαγκαράκης): Γιουλούντας 5, Τζωρτζίνης 2, Διαμανταράκης 6, Αδροκνικίδης 4, Αγγελίδης 8,  Χατζάκης , Νικολουδάκης 15(2), Ανδρονικίδης, Αντωνάκης 38.
CUL DE SAC (Γιουτζάκης): Καμπουράκης, Φιτσανάκης 8, Γιουτζάκης 4, Καζάνης 10, Τζουπάκης 7(1).

Ιατροί - Olivaloe 43-79
Δεκάλεπτα: 12-19, 18-40, 27-56, 43-79
Διαιτητές: Νύκταρης, Καλαϊτσάκης
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Χόμπης 4, Νικολιδάκης, Ορφανουδάκης 21(1), Φιτσανάκης , Κοπανάκης, Σιβαρόπυλος, Παρασχάκης 8, Τζανάκης 5, Ζαφείρης 5.
OLIVALOE (Χριστινάκης): Παπαγγέλης 6, Ειρηνάκης 12, Χριστινάκης Βασ. 19(3), Μαρκατζάκης 12(1), Κουντουδάκης 8, Καληδονάκης 7(1), Χριστινάκης Επ. 15.



Α.Δ. Ρεθύμνου - Ιδιωτικοί Υπάλληλοι  61-52
Δεκάλεπτα: 16-11, 33-27, 50-42, 61-52
Διαιτητές: Νύκταρης, Καλαϊτσάκης
Α.Δ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης) : Κυριακάκης 11, Παπαδομιχελάκης, Γαλητσιάνου 19(5), Καλοκύρης 2, Ζολώτας 8, Φραγκιουδάκης 4, Νησιωτάκης, Κουκουμπεδάκης ,Κουνατίδης 9, Κλειδής 2, Κιαγιάς 6, Μαλλιαρός.
IΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Καπετανάκης) : Τσαγκαράκης 11, Μυρσιλής, Αδράμης, Περπιράκης 12, Γιακουμάκης Α. 2, Καπετανάκης 11(3), Φουντιδάκης, Γιακουμάκης Ι. 16.

Τρίτη, 19 Φεβρουαρίου 2013

Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής A2 Κατηγορίας

Σάββατο 23 Φεβρουαρίου 2013
16:15  Photo Εκφραση - ΤΕΕ Ρεθύμνου
18:00  Metropolis - Μαρουβάς
19:45  Γυμναστές/Έμποροι - Πρωτοβάθμια

Κυριακή 24 Φεβρουαρίου 2013
13:00  Chaplins - Cul De Sac
14:45  Ιατροί - Olivaloe
16:30  Α.Δ. Ρεθύμνου - Ιδιωτικοί Υπάλληλοι

Σάββατο, 16 Φεβρουαρίου 2013

Αποτελέσματα 7ης Αγωνιστικής A1 Κατηγορίας

Σάββατο 16 Φεβρουαρίου 2013
(A2)  TEΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΜΑΡΟΥΒΑΣ 56 - 58
Δεκάλεπτα: 18-12, 32-29, 47-41, 56-58
Διαιτητές: ΛαδάκηςΘεοδωρουλάκης

ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 
(Σφακιανάκης): Μπουρμπάκης 2, Νικολάου 8, Καπετανάκης, Μαθιουδάκης 18, Μπερβανάκης Στ. 11 (1), Μπερβανάκης Γ., Δασκαλάκης 17, Πολυχρονάκης, Σφακιανάκης, Λαμπρινός, Καλησπεράκης.
Μαρουβάς (Δημητριάδης): Δημητριάδης 4, Μαράκης 11, Βουτσαδάκης 2, Φραγκιαδάκης Μιχ. 6, Χατζής, Βαρούχας 3 (1), Αντωνογιαννάκης 7, Φραγκιαδάκης Ματ. 3, Γαλεράκης 4, Ζαχαρόπουλος 18.

CRETA FARMS - ΕΛ.ΑΣ. 44-55
Δεκάλεπτα: 10-19, 15-27, 24-45, 44-55
Διαιτητές: Λαδάκης, Θεοδωρουλάκης
CRETA FARMS (Μπραζιώτης): Σταυρουλάκης Β. 10, Σταυρουλάκης Χ., Σταυρουλάκης Ν. 13 (3), Μουλίτσας 2, Τσίχλης 2, Σπιτάς 2, Γιαννουλάκης, Ανυφαντάκης 9 (1), Ζαφειρόπουλος 6.
ΕΛ.ΑΣ. (Γαλητσιάνου): Βιολάκης, Δαμανάκης 18 (4), Χαροκόπος 2, Ξανθόπουλος, Μαμαλάκης 11, Κωνσταντινίδης 2, Κανλής 22.

ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 50-49
Δεκάλεπτα: 14-18, 26-31, 39-36, 50-49
Διαιτητές: Ανδριώτης, Θεοδωρουλάκης

ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ (Αντουράκης): Αντουράκης 9, Γκάτζιας 6 (1), Πιοτογιαννάκης 6, Κατσανεβάκης 16, Μαθηνός 13.
ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Δούβρος 14, Θυμιατζής, Θεοδοσόπουλος Σ. 3 (1), Κυρμιζάκης 9 (1), Δρουδάκης 10, Μαραβελάκης, Αραμπατζόγλου 5, Αλυγιζάκης 2, Συριανόγλου 6 (2), Θεοδοσόπουλος Μ., Σαμωνάκης.

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 80-55
Δεκάλεπτα: 21-9, 44-28, 69-37, 80-55Διαιτητές: Κατσανεβάκης , Θεοδωρουλάκης
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ (Σαββοργινάκης) : Σαββοργινάκης Μ. , Καίσαρης 17 (1), Καραβάνης 15, Πετρακάκης, Μαθιουδάκης, Παπαδάκης 12(2) , Πατέρας 26 (5), Σαββοργινάκης Β. , Ιερωνυμάκης, Λαμπαρδάκης 10.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Βασιλάκης) : Κουγιουμτζής 3, Τριπολιτάκης 2, Βασιλάκης 11, Τζάβαλος 9(2), Κιαγαδάκης 3, Κατσαβίδης 7 (1) , Παλαφούτης Εμ. , Καθαράκης 20(1)

Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2013
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ  49-72
Δεκάλεπτα: 6-18, 19-35, 34-55, 49-72
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Ανδριώτης
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Χαιρέτης  6, Βότζης 11 (1), Τρανταλίδης 3 (1), Καλογεράκης, Μπεμπής, Ροδινός 8, Βασιλόπουλος 21.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Σεγρεδάκης 8 (1), Κανουπάκης, Καρακεσίσογλου 22, Καστρίτης 16, Γαρεφαλάκης 12 (1), Κόης 14.
ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - HAAGEN DAZS   47-101
Δεκάλεπτα: 16-26, 26-56, 34-75, 47-101
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Ανδριώτης
ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Σταυρουλάκης): Τζανακάκης 7 (1) , Κανακάκης 7 (1), Παπαδάκης Χ. 8 (1), Παπαδάκης Γ. 4, Καλογεράκης 1, Παπαδογιαννάκης 1, Παναγιωτάκης 15 (1), Θεοδωσουλάκης 4.
HAAGEN DAZS (Πλεμμένος): Ξενίδης 2, Κούμουλος 23 (6), Σπανόπουλος 7, Πλεμμένος 9 (1), Καλαιτζάκης 29, Βασιλείου 14 (1), Χατζηδάκης 5 (1), Θερμιώτης 6, Πηγουνάκης 6 (2).

Τετάρτη, 13 Φεβρουαρίου 2013

Διαγωνισμός 10 Προσκλήσεις "Ρέθυμνο Aegean - Ηλυσιακός"

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας...
Οι νικητές θα ενημερωθούν με e-mail
για πως θα παραλάβουν τις προσκλήσεις τους!!!!
ΟΙ 10 ΤΥΧΕΡΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ
  1. ΦΑΔΩΝ ΜΟΥ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 91
  2. ΧΑΡΗΣ ΑΝΔ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 06
  3. ΕΛΕΝΗ ΣΤΑ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 21
  4. ΕΛΙΝΑ ΔΙΑ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 10
  5. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΔ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 07
  6. ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΑΛ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 85
  7. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΕΙ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 25
  8. ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΘ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 34
  9. ΧΑΡΑ ΘΕΟ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 23
  10. ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΑΒ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 68

Μπορείτε να γίνεται φίλοι μας στην ομάδα στο facebοok
"ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΡΕΘΥΜΝΟΥ" 
ώστε να μαθαίνετε άμεσα και γρήγορα τα νέα μας.

Τρίτη, 12 Φεβρουαρίου 2013

Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής A1 Κατηγορίας

Σάββατο 16 Φεβρουαρίου 2013
16:00  ΤΕΕ Ρεθύμνου - Μαρουβάς (Α2 - Β' Ημίχρονο)
16:45  Creta Farms - ΕΛ.ΑΣ
18:30  Κατασκευαστές - Ελεύθεροι Επαγγελματίες
20:15  Εκπαιδευτικοί Ιδ. Υπάλληλοι - Επιχειρηματίες

Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2013
18:15  Πανεπιστήμιο - Φοιτητές
20:00  Δήμος Αγίου Βασιλείου - Haagen Dazs

Κυριακή, 10 Φεβρουαρίου 2013

Αποτελέσματα 7ης Αγωνιστικής A2 Κατηγορίας

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου 2013
Olivaloe – Chaplins 102-47
Δεκάλεπτα: 25-13,48-27,75-41,102-47
Διαιτητές: Θεοδωρουλάκης, Λαδάκης.
OLIVALOE (Κασιμάτης): Κασιμάτης 7, Ερηνάκης 14, Μακρατζάκης 11,  Χριστινάκης 23(3), Παπαγγελης 17, Καληδονάκης 8, Μπουζουνιεράκης 22(2).
CHAPLINS (Τζαγκαράκης): Γιουλούντας, Αστρινάκης 5(1), Διαμανταράκης 5, Αδροκνικίδης 4, Αγγελίδης ,  Λεμπιδάκης 3(1), Χατζάκης 4, Βασιλακάκης 12, Αντωνάκης 14(1).

Cul De Sac – METROPOLIS 0-20 (ΑΑ)
Μηδενισμός για το Cul De Sac.

Πρωτοβάθμια – Ιατροί 57-50
Δεκάλεπτα: 10-15,22-25,47-43,57-50
Διαιτητές: Θεοδωρουλάκης, Κατσανεβακής.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Ασπρούλης, Καλυβιανάκη , Ξαφόπουλος 22(1), Παλτατσίδης , Νικολιδάκης 8, Γρηγοράκης , Κάτσιος , Τσιμπούρης , Τασιούλης 9, Μάσκας 16(1), Δαμιανός 2.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Χόμπης 3, Ζαφείρης, Σιβαρόπουλος 1, Ορφανουδάκης 16, Κοπανάκης, Νικολιδάκης, Παρασκάκης 13, Λίτινας 12(1), Ζαχαράκης 5, Καλφόπουλος.

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2013
Ιδιωτικοί Υπάλληλοι – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  29-64
Δεκάλεπτα: 8-16, 17-34, 24-47, 29-64
Διαιτητές: Λαδάκης, Ανδριώτης
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Μυσιρλής): Μυσιρλής 2, Αδράμης, Περπυράκης 3,  Γιακουμάκης Α., Καπετανάκης 7 (1), Σταυρουλάκης 4, Γιακουμάκης Ε. 2, Φουντιδάκης, Γιακουμάκης Ι. 11.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Σφακιανάκης): Μπουρμπάκης, Νικολάου 6, Καπετανάκης, Μπερβανάκης 24, Μπερβανάκης Γ., Δασκαλάκης 20, Πολυχρονάκης 9, Σφακιανάκης 1, Λαμπρινός, Καλησπεράκης 4.
Μαρουβάς – Photo Έκφραση  78-41
Δεκάλεπτα: 20-11, 36-17, 45-31, 78-41
Διαιτητές: Λαδάκης, Καλαϊτζάκης
ΜΑΡΟΥΒΑΣ (Δημητριάδης): Δημητριάδης 4, Μαράκης 5, Βουτσαδάκης 6, Φραγκιαδάκης Μιχ. 7, Χατζής 7 (1), Βαρούχας 3 (1), Αντωνογιαννάκης 16, Φραγκιαδάκης Ματ. 9, Γαλεράκης 3 (1), Ζαχαρόπουλος 18.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κιουρτσιδάκης 2, Σταγκουράκης 11 (1), Βασιλάκης 6, Μακρυδάκης, Μανιατάκης 2, Σαλβαράκης 11 (1), Κόκας 2, Καραδάκης 7 (1).
Α.Δ. Ρεθύμνου – Γυμναστές/Έμποροι  38-63
Δεκάλεπτα: 10-19, 17-34, 28-48, 38-63
Διαιτητές: Λαδάκης, Καλαϊτζάκης
Α.Δ. Ρεθύμνου (Καλοκύρης): Κυριακάκης 8, Φραγκιουδάκης 2, Στεφανάκης, Καλοκύρης 4, Ζολώτας 4, Παπαδομιχελάκης, Νησωτάκης 3, Κουκουμπεδάκης 4, Κουνατίδης 3, Γαλητσιάνου 8 (1), Κιαγιάς 2, Μαλλιαρός.
ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ/ΕΜΠΟΡΟΙ (Βουγιουκαλάκης Μ.): Φωτάκης 4, Βροντάκης 4, Αγγελάκης 13 (1), Βουγιουκαλάκης Μ., Βουγιουκαλάκης  Β. 2, Ανδριώτης 14 (2), Ρακιντζής 15 (1), Ρούτσιας 11 (1), Πετράκης.

Δευτέρα, 4 Φεβρουαρίου 2013

Συνάντηση των ομάδων.

   Το Πανεπιστημιακό  Γυμναστήριο Ρεθύμνου διοργανώνοντας το 18ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2012-2013 ορίζει γενική συνάντηση όλων των αρχηγών των ομάδων του πρωταθλήματος την Τετάρτη 6 Φεβρουαρίου 2013 και ώρα 18.30 στο κλειστό γυμναστήριο του Πανεπιστημίου.

Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής A2 Κατηγορίας

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου 2013
16:30  OLIVALOE – Chaplins
18:00  Cul De Sac – METROPOLIS
19:45  Πρωτοβάθμια – Ιατροί

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2013
13:00  Ιδιωτικοί Υπάλληλοι - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
14:45  Μαρουβάς - Photo Εκφραση
16:30  Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – Γυμναστές Έμποροι

Κυριακή, 3 Φεβρουαρίου 2013

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής A1 Κατηγορίας

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου 2013
Ελεύθεροι Επαγγελματίες - Πανεπιστήμιο  68-59
Δεκάλεπτα: 18-18, 39-36, 45-40, 68-59
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Θεοδωρουλάκης
ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μαρεβάλης 2, Θυμιατζής, Θεοδοσόπουλος Σ. 3 (1), Κυρμιζάκης 19 (1), Δρουδάκης 15, Μαραβελάκης, Αραμπατζόγλου 9 (1), Αλυγιζάκης 4, Συριανόγλου 12 (3), Θεοδοσόπουλος Μ. 4, Σαμωνάκης.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ: (Τρανταλίδης)  Βιδιαδάκης, Χαιρέτης 2, Τζενεβράκης 12, Μάνεσης 3 (1), Βότζης, Τρανταλίδης 6 (2), Καλογεράκης, Χατζημαρκάκης 5 (1), Ροδινός 19 (2), Βασιλόπουλος 12.
ΕΛ.ΑΣ - Εκπαιδευτικοί Ιδ. Υπάλληλοι 49-59
Δεκάλεπτα: 16-10, 29-30, 41-44, 49-59
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Θεοδωρουλάκης
ΕΛ.ΑΣ (Γιαλητσιάνου): Δαμανάκης 12 (4), Χαροκόπος 2, Πετρίδης 4 Πατέντας 11, Ξανθοπουλος 2, Παρεθενιώτης 5, Κανλης 13, Κωτσόπουλος, Παπαμιχελάκης, Κωσταντινίδης
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΙΔ. ΥΠΛΛΗΛΟΙ (Σαββοργινάκης Β.): Καίσαρης 15, Καραβάνης 14, Μαθιουδάκης 4, Παπαδάκης 11, Πατέρας 6, Λαμπαρδάκης 9, Σαββοργινάκης M., Πετρακάκης.


Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2013
Haagen Dazs – Creta Farms  101-45
Δεκάλεπτα: 32-13, 48-27, 71-33, 101-45
Διαιτητές: Λαδάκης, Ανδριώτης
HAAGEN DAZS (Πλεμμένος): Ξενίδης, Κούμουλος 16 (4), Σπανόπουλος, Πλεμμένος 6 (2), Καλαιτζάκης 25 (4), Βασιλείου 13 (3), Χατζηδάκης 2, Θερμιώτης 8, Γκοκίτσας 20 (2), Πηγουνάκης 11 (3).
CRETA FARMS (Μπραζιώτης): Σταυρουλάκης Χ. 5 (1), Σταυρουλάκης Ν. 5 (1), Μουλίτσας 9 (3), Τσίχλης 14 (3), Σπιτάς 6, Σταυρουλάκης-Παττακός, Ζαφειρόπουλος 6.

ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - Μαρουβάς (Α2)
Διακοπή λόγω τραυματισμού παίχτη.


ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 76-68 (β’ παρ), 
(66-66 α’ παρ.), 58-58 (Κ.Α.)
Δεκάλεπτα: 18-17, 30-39, 49-52, 58-58 (Κ.Α.), (66-66 α’ παρ.), 76-68 (β’ παρ)
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Καλαϊτζάκης
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Φραγκιδάκης 7, Σεγρεδάκης, Καββαδίας 34 (5), Κανουπάκης, Καρακεσίσογλου 8, Γεωργίου, Καστρίτης 6 (1), Μουδόπουλος, Λαγός 8 (1), Γαρεφαλάκης 2, Κόης 11.
ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Σταυρουλάκης): Τζανακάκης , Καλλιγιάννης 23 (1),  Κανακάκης 11, Παπαδάκης Χ. 9, Καλογεράκης 2, Παπαδογιαννάκης 7, Παναγιωτάκης 14, Θεοδωσουλάκης 2.

Επιχειρηματίες-Κατασκευαστές 70-58
Δεκάλεπτα: 13-10, 34-18, 54-36, 70-58
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Καλαϊτζάκης
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Βασιλάκης): Τριπολιτάκης 6, Βασιλάκης 29(7), Τζάβαλος 5(1), Κατσαντώνης 4, Κιαγιαδάκης 7, Κατσαβίδης 10, Παλαφούτης, Καθαράκης 9(3).
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ (Μίχας): Αντουράκης 21(3), Γκατζιάς 3(1), Κατσανεβάκης 18, Μαθηνός, Τζαγκαράκης 2 , Δουλγεράκης 2, Ζουμπεράκης 12.