Τρίτη, 24 Μαΐου 2016

Τρίτη, 17 Μαΐου 2016

Βίντεο Μεγάλου Τελικού Α1 κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016

Δημοσιογραφική κάλυψη αγώνα
Κατσαντώνης Γιάννης (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
Παπαδογιαννάκης Παντελής (Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.)
Τρανταλίδης Χρήστος (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ)
ΣΑΒΒΑΤΟ 09/04/2016 
HAAGEN DAZS B.C. – STUDIO RETHYMNO  67-47
Διαιτητές: Κώτσου, Χριστινάκης Ν.
Δεκάλεπτα: 14-13, 30-34, 46-39, 67-47.
HAAGEN DAZS B.C. (Ξενίδης): Θερμιώτης 6, Κούμουλος 22(3), Πλεμμένος 6, Χατζηδάκης, Καλαϊτζάκης 16(2), Βασιλείου 8(2), Κουλουριώτης, Μπονατάκης, Πουλ, Γκογκίτσας 6(1), Κιουγουμτζής, Πηγουνάκης 3(1).
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ (Μ. Σαββοργινάκης): Σαββοργινάκης M., Μίχας 8, Μαθιουδάκης, Πετρακάκης 1, Παπαδάκης 5(1), Καραβάνης 18, Σαββοργινάκης Β. 3(1), Ιερωνυμάκης 6, Καίσαρης 6.

Κυριακή, 1 Μαΐου 2016

ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΓΙΑ ΤΟ 21ο ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2015-2016

21ο ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2015-2016



Α1 Κατηγορία του 21ου  Εργασιακού
Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2015-2016
  1. ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ
  2. ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  3. HAAGEN DAZS B.C.
  4. Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE
  5. ΕΛ.ΑΣ.
  6. XPRESS COPY
  7. PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
  8. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
  9. ΦΟΙΤΗΤΕΣ
  10. STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ (πρωην ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ)
  11. ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
  12. ΙΑΤΡΟΙ
HAAGEN DAZS B.C.2015-2016
 STUDIO RETHYMNO 2015-2016
 PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 2015-2016
ΕΛ.ΑΣ. 2015-2016
 ΙΑΤΡΟΙ 2015-2016
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE 2015-2016
ΦΟΙΤΗΤΕΣ  2015-2016
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 2015-2016
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 2015-2016
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2015-2016

XPRESS COPY 2015-2016

Α2 Κατηγορία Α' Ομίλου του 21ου  Εργασιακού
Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2015-2016
  1. MHXANIKOI E.E.T.E.M.
  2. ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC
  3. ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
  4. ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ (πρωην GARDEN ART)
  5. BUENO HOTEL (πρωην VOYAGER)
  6. PLATANOS TOURS
  7. ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  8. ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
  9. METROPOLIS
  10. ΡΑΨΩΔΙΑ

ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2015-2016
PLATANOS TOURS 2015-2016
ΡΑΨΩΔΙΑ 2015-2016 
BUENO HOTEL 2015-2016
MHXANIKOI E.E.T.E.M. 2015-2016
ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC 2015-2016

ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 2015-2016
ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ 2015-2016

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  2015-2016

Α2 Κατηγορία Β' Ομίλου του 21ου  Εργασιακού
Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2015-2016
  1. MUEBLO PLUS
  2. KΡΕΤΑ ΦΑΡΜ
  3. MHXANIKOI
  4. ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
  5. ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  6. KLADOS TRAVEL
  7. ΣΥ.ΦΑ.Ρ
  8. ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
  9. ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
  10. ΑΘΙΒΟΛΕΣ
ΣΥ.ΦΑ.Ρ. 2015-2016
KLADOS TRAVEL 2015-2016
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙA 2015-2016
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 2015-2016
MUEBLO PLUS 2015-2016
 KΡΕΤΑ ΦΑΡΜ 2015-2016 
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 2015-2016
ΑΘΙΒΟΛΕΣ 2015-2016
________________________________________________________________

Στατιστικά 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2015-2016

Στατιστικά 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2015-2016
Α1 Κατηγορία

ΣΚΟΡΕΡ  A1 (11η Αγωνιστική)

1
Καλαϊτζάκης
HAAGEN DAZS
205
2
Κούμουλος
HAAGEN DAZS
194
3
Καραβάνης
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 
184
4
Κανλής
ΕΛ.ΑΣ
170
5
Μαυραγάκης
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
169
6
Βασιλάκης
ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
169
7
Μακρής
XPRESS COPY
160
8
Παπαδάκης
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 
159
9
Στάμος
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
157
10
Φουντουκίδης
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
155

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  Α1 (11η Αγωνιστική)
1
Κούμουλος
HAAGEN DAZS
39
2
Καλαϊτζάκης
HAAGEN DAZS
31
3
Βασιλάκης
ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
26
4
Μακρής
XPRESS COPY
23
5
Παπαδάκης
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 
23
6
Νύχταρης
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
22
7
Πατέρας
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
20
8
Σεγρεδάκης
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
20
9
Στάμος
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
19
10
Μαυραγάκης
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
17
11
Γκογκίτσας
HAAGEN DAZS
17
12
Οικονομίδης
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
17


Ομάδες (11η Αγωνιστική)
Μ.Ο. Επίθεσης
Μ.Ο. Άμυνας
HAAGEN DAZS
81,3
48,5
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ
69,2
51,0
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
66,7
58,3
ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
66,6
57,0
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
61,5
63,5
ΕΛ.ΑΣ
59,5
58,5
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFÉ
59,0
60,8
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
53,4
67,5
XPRESS COPY
52,4
54,5
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
48,4
58,2
ΙΑΤΡΟΙ
42,4
60,6
ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ
41,7
57,6


Α2 Κατηγορία - A' ΟΜΙΛΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ  A2-A (9η Αγωνιστική)
1
Φωτάκης
PLATANOS TOURS
180
2
Αγγελάκης
PLATANOS TOURS
173
3
Δαμανάκης
Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
147
4
Πλευράκης
METROPOLIS
136
5
Κακλαμάνος
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
125
6
Κυλάφης
Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
102
7
Δασκαλάκης
ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ
92
8
Καραγιάννης
Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
87
9
Λίντινας Α.
ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC
83
10
Παντελάκης
ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC
78

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A2-A (9η Αγωνιστική)
1
Δαμανάκης
Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
34
2
Πλευράκης
METROPOLIS
19
3
Σταθοπούλου
BUENO HOTEL
16
4
Λίντινας Α.
ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC
13
5
Ξανθέα Ι.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
12
6
Σταυρουλάκης
Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
11
7
ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ
MHXANIKOI E.E.T.E.M.
9
8
Πετράκης
PLATANOS TOURS
9
9
Καραγιάννης
Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
8
10
Νικολακάκης
MHXANIKOI E.E.T.E.M.
8
11
Βαμβακάς
ΡΑΨΩΔΙΑ
8


Ομάδες
(9η Αγωνιστική)
Μ.Ο. Επίθεσης
Μ.Ο. Άμυνας
PLATANOS TOURS
73,1
38,8
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
61,9
39,9
ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC
49,3
41,3
METROPOLIS
47,2
45,2
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
46,5
41,3
ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ
44,6
39,6
BUENO HOTEL
40,2
55,6
MHXANIKOI E.E.T.E.M.
36,6
56,3
ΡΑΨΩΔΙΑ
35,4
57,1
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
35,4
57,0

Α2 Κατηγορία - B' ΟΜΙΛΟΣ



ΣΚΟΡΕΡ  A2-B (9η Αγωνιστική)

1
Χριστουλάκης
KLADOS TRAVEL
271
2
Ρουλιος Α.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
172
3
Χατζηδάκης
MUEBLO PLUS
171
4
Γερουκάκης
KLADOS TRAVEL
152
5
Καθαράκης
ΑΘΙΒΟΛΕΣ
148
6
Μαθιουδάκης
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
148
7
Πλιανός
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
138
8
Νικολιδάκης
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
111
9
Κριτσωταλλάκης
KΡΕΤΑ ΦΑΡΜ
110
10
Αντωνίου
MHXANIKOI
110

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A2-B (9η Αγωνιστική)
1
Χριστουλάκης
KLADOS TRAVEL
27
2
Γερουκάκης
KLADOS TRAVEL
20
3
Χατζηδάκης
MUEBLO PLUS
19
4
Νικολιδάκης
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
19
5
Καπετανάκης
ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 
19
6
Αντωνίου
MHXANIKOI
17
7
Πλιανός
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
16
8
Παλτατσίδης
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
15
9
Κριτσωταλλάκης
KΡΕΤΑ ΦΑΡΜ
11
10
Βαρδάκης
ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 
10


Ομάδες (9η Αγωνιστική)
Μ.Ο. Επίθεσης
Μ.Ο. Άμυνας
KLADOS TRAVEL
64,9
44,0
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
48,9
41,4
ΑΘΙΒΟΛΕΣ
48,1
47,4
MUEBLO PLUS
47,3
43,8
ΣΥ.ΦΑ.Ρ
47,1
50,6
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
46,8
52,0
ΕΠΙΧΕΙΡ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
45,8
48,9
KΡΕΤΑ ΦΑΡΜ
42,4
47,6
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
40,4
50,2
MHXANIKOI
39,4
45,3
2011-2012
2010-2011