Σάββατο, 30 Μαρτίου 2013

Αποτελέσματα αγώνων Προημιτελικής Φάσης Α1

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2013
Haagen Dazs- Creta Farms 82-41
Δεκάλεπτα:  27-9, 46-19, 68-25, 82-41
Διαιτητές:Λαδάκης, Σταυρουλάκης
Haagen Dazs (Ξενίδης): Κούμουλος 8(2), Θερμιώτης 6, Πλεμμένος 8, Καλαϊτζάκης 18(4), Βασιλείου 9(1), Καραμιχάλης 3, Μπονατάκης 5, Γκογκίτσας 13(2), Πηγουνάκης 12(3).
Creta Farms (Μπραζιώτης): Μπραζιώτης 6, Μουλίτσας 6(2), Τσιχλής 17(1), Σπιτάς 6, Οικονόμου, Ζαφειρόπουλος 6(2).

Εκπ.Ιδ.Υπαλλ-Ελ.Επαγγελματίες 96-49
Δεκάλεπτα: 25-8, 51-20, 76-30, 96-41
Διαιτητές:Λαδάκης, Σταυρουλάκης
Εκπ.Ιδ.Υπαλλ (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 14(2), Καίσαρης, Καραβάνης 23, Πετρακάκης 6(2), Μαθιουδάκης, Παπαδάκης 15(1), Πατέρας 17(4), Σαββοργινάκης Β. 9, Ιερωνυμάκης, Λαμπαρδάκης 12. 
Ελ.Επαγγελματίες (Γιαννακάκης): Μοσχάκης 2. Δούβρος 4, Θυμιατζής 3, Θεοδοσόπουλος Σ. 6, Κυρμιτζάκης 7(1), Δρουδάκης 5, Μαραβελάκης, Αραμπατζόγλου 6(2), Αλυγιζάκης 8(1), Συριανόγλου 6(2), Σαμωνάκης 2. 

ΚΥΡΙΑΚΗ 31/03/2013
Phοto Έκφραση
Chaplins
(A2) Phοto Έκφραση-Chaplins 47-55
Δεκάλεπτα:7-10, 28-22, 37-44, 47-55
Διαιτητές: Θεοδορουλάκης-Λαδάκης
Phοto Έκφραση (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκη;2, Κουρτσιδάκης 1, Σταγκουράκης 16(1), Βασιλάκης, Ρούλιος, Φραγκιαδάκης, Μακρυδάκης, Παλαφούτης 7(1), Μανιατάκης 8, Σαλβαράκης 2, Κόκας 7(1), Καραδάκης 4.
Chaplins (Τζωρτζίνης): Γιουλούντας, Τζωρτζίνης, Διαμανταράκη;10(2), Αγγελίδης 9(1), Χατζάκης 7, Τσαγκαράκης 10(2), Ανδοκνικίδης 3(1), Αντωνάκης 16.
Επιχειρηματίες 
Κατασκευαστές 
Επιχειρηματίες- Κατασκευαστές 82-73
Δεκάλεπτα:24-10,42-24,56-39, 82-73
Διαιτητές: Θεοδορουλάκης-Λαδάκης
Επιχειρηματίες (Ρωμανιουδάκης): Κιουγιουμουτζής 6(1), Βασιλάκης 22(4), Τριπολιτάκης 2, Κατσαντώης 11, Κατσαβίδης 20(4),, Παλαφούτης 1, Καθαράκης 3(1), Κιαγιαδάκης 17.
Κατασκευαστές (Αντουράκης): Αντουράκης 19(1), Γκάτζιας 5, Πιοτογιαννάκης 7(1), Μίχας 7(1), Κατσανεβάκης 9, Κεφαλογιάννης, Μαθηνός 6, Δουλγεράκης, Ζουμπεράκης 11. 

Φοιτητές- ΕΛ.ΑΣ  51-76
Δεκάλεπτα:10-19, 23-36, 29-54, 51-76
Διαιτητές: Θεοδορουλάκης, Κατσανεβάκης
Φοιτητές (Προβιάς):Καββαδίας 14(1), Καρακεσίσογλου 8, Βαϊγκούσης, Καστρίτης 7, Μουδόπουλος, Λαγός 12(2), Γαρεφαλλάκης 2, Κόης 8.
ΕΛ.ΑΣ (Γαλητσιάνου):Βιολάκης 4, Δαμανάκης 7(1), Πετρίδης 4, Ξανθόπουλος 12(1), Μαμαλάκης 13, Παπαμιχελάκης, Κωνσταντινίδης, Πατέντας 23(1), Κανλής 13.

Τετάρτη, 27 Μαρτίου 2013

Πρόγραμμα αγώνων Προημιτελικής Φάσης Α1

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2013
16:00 HAAGEN DAZS - CRETA FARMS
18:00   ΕΚΠ./ ΙΔ. ΥΠΑΛΛ. - ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 31/03/2013
15:30   (A2) Photo Εκφραση - Chaplins
17:00   ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
19:00 ΦΟΙΤΗΤΕΣ -  ΕΛ.ΑΣ

Κατάταξη για την Α1 κατηγορία με το τέλος 9 αγωνιστικών

H κατάταξη για την Α1 κατηγορία μετά το τέλος των 9 αγωνιστικών είναι:
A/A

Ομάδα

Βαθμολογία
1
HAAGEN DAZS
18
2
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
17
3
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
16
4
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 
15
5
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
13
6
ΕΛ.ΑΣ
12
7
ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
11
8
CRETA FARMS
11
9
ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11
10
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
10
Στην τριπλή ισοβαθμία έχουμε στα μεταξύ τους παιχνίδια :
Στην τριπλή ισοβαθμία έχουμε στα μεταξύ τους παιχνίδια :
Ελεύθεροι Επαγγελματίες-Δήμος Αγίου Βασιλείου 53-62
Δήμος Αγίου Βασιλείου–Creta Farms  54-65
Creta Farms-Ελεύθεροι Επαγγελματίες  57-69
Οπότε η τελική κατάταξη είναι:
ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ = +3
CRETA FARMS = -1
ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ = -2

Τα ζευγάρια για το Final-8 είναι
1-8   HAAGEN DAZS - CRETA FARMS
2-7   ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
3-6   ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΕΛ.ΑΣ
4-5   ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
Final-out 9-10 : ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Δευτέρα, 25 Μαρτίου 2013

Συνάντηση των ομάδων Α1 & Α2

Συνάντηση των ομάδων Α1 & Α2
Το Πανεπιστημιακό  Γυμναστήριο Ρεθύμνου διοργανώνοντας το 18ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2012-2013 ορίζει γενική συνάντηση όλων των αρχηγών των ομάδων του πρωταθλήματος την Τετάρτη 27 Μαρτίου 2013 και ώρα 18.30 στο κλειστό γυμναστήριο του Πανεπιστημίου.
Θέματα συζήτησης: 
  • Προγραμματισμός Αγώνων Κατάταξης.
  • Κλήρωση αγώνων.

Σάββατο, 23 Μαρτίου 2013

Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής A1 & 10ης Αγωνιστικής A2 Κατηγορίας

Σάββατο 23 Μαρτίου 2013
(A1) Creta Farms - Ελεύθεροι Επαγγελματίες 57-69

Δεκάλεπτα: 14-13, 29-34, 39-50, 57-69
Διαιτητές: Λαδάκης, Νύκταρης
CRETA FARMS (Μπραζιώτης): Σταυρουλάκης Ν. 20 (3), Μουλίτσας 6(2), Τσίχλης 12 (1), Σπιτάς 6, Σταυρουλάκης Ε. 4, Ανυφαντάκης 7 (1), Ζαφειρόπουλος 2.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μοσχάκης 3, Δούβρος 4, Θυμιατζής, Θεοδοσόπουλος Σ. 8 (2), Κυρμιζάκης 23(2), Δρουδάκης 10, Μαραβελάκης, Αραμπατζόγλου 8(1), Αλυγιζάκης 11, Συριανόγλου 2, Θεοδοσόπουλος Μ., Σαμονάκης.
 (A2) Ιατροί - Μαρουβάς 42-50
Δεκάλεπτα: 12-9, 19-22, 28-32, 42-50
Διαιτητές: Λαδάκης, Νύκταρης

ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος) : Χόμπης 2, Ορφανουδάκης 8, Τζανάκης 6, Κοπανάκης, Νικολιδάκης, Ζαφείρης 11, Παρασχάκης , Σιβαρόπουλος, Ζαχαράκης 6, Λίτινας 9(1), Καλφόπουλος.
ΜΑΡΟΥΒΑΣ (Δημητριάδης): Δημητριάδης 5, Μαράκης , Βουτσαδάκης , Φραγκιαδάκης Μιχ. 4, Χατζής, Βαρούχας 4, Χατζής, Φραγκιαδάκης Ματ. 2, Γαλεράκης , Ζαχαρόπουλος 26, Αντωνογιαννάκης 9.
(A1) Πανεπιστήμιο - Haagen Dazs 65-102
Δεκάλεπτα: 12-22, 26-47, 45-72, 65-102
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Λαδάκης.

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης):  Χαιρέτης 6, Τζενεβράκης 17(1), Μάνεσης 14 (2), Τρανταλίδης 12(4), Μπαραδάκης 8, Ροδινός 8(2).
HAAGEN DAZS (Πλεμμένος): Κούμουλος 22(5), Σπανόπουλος 7, Πλεμμένος 7, Καλαϊτζάκης  24(6), Βασιλείου 14(2), Χατζηδάκης 6(2), Θερμιώτης 3, Γκογκίτσας 13(1), Πηγουνάκης 6(2).

(A1) Εκπαιδευτικοί Ιδ. Υπάλληλοι- Κατασκευαστές 68-39

Δεκάλεπτα: 17-17, 30-21, 51-31, 68-39
Διαιτητές: ΝύκταρηςΛαδάκης.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαββοργινάκης): Σαββοργινάκης Μ. 2, Καίσαρης 12, Καραβάνης 22, Πετρακάκης 6(2), Μαθιουδάκης, Παπαδάκης 7(1), Πατέρας 2, Σαββοργινάκης Β.4, Λαμπαρδάκης 13.
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ (Αντουράκης): Αντουράκης 5, Γκάτσιας, Πιοτογιαννάκης 6, Μίχας 4, Κατσάνεβάκης 4, Μαθηνός, Τσαγκαράκης 3(1), Δουλγεράκης, Ζουμπεράκης 17.

Κυριακή 24 Μαρτίου 2013
(A2) Πρωτοβάθμια - Ιδιωτικοί Υπάλληλοι 20-0 (AA)
 (A2) Chaplins - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 50-55
Δεκάλεπτα: 14-19, 23-31, 36-47, 50-55
Διαιτητές: Θεοδωρουλάκης, Λαδάκης

Chaplins (Τζαγκαράκης): Γιουλούντας 6, Διαμανταράκης 4, Αγγελίδης, Χατζάκης 13 (1), Νικολουδάκης 9 (1), Ανδρονικίδης 8, Αντωνάκης 10.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (
Σαουνάτσος): Μπουρμπάκης, Σαουνάτσος, Νικολάου 10 (2), Καπετανάκης 3, Μπερβανάκης Γ. , Λαμπρινός 2, Μπερβανάκης Στ.  13 (1), Δασκαλάκης 23, Πολυχρονάκης, Σφακιανάκης 3, Καλησπεράκης 1.
(A2) METROPOLIS - Photo Εκφραση  83-40
Δεκάλεπτα: 17-9, 35-16, 50-31, 83-40
Διαιτητές: Καλαϊτζάκης, Λαδάκης

METROPOLIS (Μακριδάκης): Σφυρής 11 (1), Μακριδάκης 4, Βασιλάκης Γ. 19 (1), Σιβαρόπουλος 22 (2), Πλευράκης 4, Jovanovic 23 (3).
Photo Έκφραση (Κιουρτσιδάκης): Φραγκίσκος, Κιουρτσιδάκης 3 (1), Σταγκουράκης 8 (1), Βασιλάκης 5, Γιανναράκης, Ρούλιος, Μακρυδάκης 4, Παλαφούτης 5 (1), Μανιατάκης 1, Σαλβαράκης 7(1), Κόκας, Καραδάκης 7.
(A2) Γυμναστές/ Έμποροι - Cul De Sac  113-49
Δεκάλεπτα: 25-16, 55-25, 80-36, 113-49
Διαιτητές: Καλαϊτζάκης, Λαδάκης
ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ / ΕΜΠΟΡΟΙ: Γεωργίου 7 (1), Βροντάκης 4, Αγγελάκης 30, Βουριουκαλάκης Β. 14, Ρούτσιας 36, Μιχαλάκης 12, Πετράκης 10.
CUL DE SAC (Χριστουλάκης): Λαμπρίδης 23 (1), Καμπουράκης 2, Φιτσανάκης Μ. 11, Χριστουλάκης 6, Τσουπάκης 7 (1).


(A2) Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – OLIVALOE  36-74
Δεκάλεπτα: 6-18, 21-36, 32-56, 36-74
Διαιτητές: Νύκταρης, Καλαϊτζάκης
Α.Δ. Ρεθύμνου (Καλοκύρης): Θανάσης, Κυριακάκης 10, Γαλητσιάνου 10 (2), Καλοκύρης 2, Φραγκιουδάκης 2, Νησωτάκης, Κουνατίδης 4, Κλειδής, Κιαγιάς 5 (1), Μαλλιαρός 3, Παπαδομιχελάκης.

OLIVALOE (Παπαγγελής): Παπαγγελής 4, Κασιμάτης 6, Χριστινάκης Β. 14 (4), Μακρατζάκης 12 (2), Κοντουδάκης 16, Καληδονάκης 8, Χριστινάκης Επ. 14.

(A1) Δήμος Αγίου Βασιλείου – Επιχειρηματίες  32-78
Δεκάλεπτα: 6-16, 15-30, 20-54, 32-78
Διαιτητές: Νύκταρης, Θεοδωρουλάκης
Δήμος Αγ Βασιλείου (Σταυρουλάκης): Κανακάκης 4, Παπαδάκης Χ. 9, Καλογεράκης 8, Παπαδογιαννάκης, Παναγιωτάκης 11 (1), Θεοδοσουλάκης.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Ρωμανιουδάκης) : Κουγιουμουτζής 3 (1), Βασιλάκης 13 (3), Κατσαντώνης 14, Κιαγιαδάκης 14, Κατσαβίδης 15, Καθαράκης 19 (5), Τριπολιτάκης, Παλαφούτης Ε.


Τετάρτη 27 Μαρτίου 2013
(A1) Φοιτητές - ΕΛ.ΑΣ 20-0 (AA)

Τρίτη, 19 Μαρτίου 2013

Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής A1 & 10ης Αγωνιστικής A2 Κατηγορίας

Σάββατο 23 Μαρτίου 2013
16:00  Creta Farms - Ελεύθεροι Επαγγελματίες
17:30  Ιατροί - Μαρουβάς
19:00  Πανεπιστήμιο - Haagen Dazs
20:30  Εκπαιδευτικοί Ιδ. Υπάλληλοι- Κατασκευαστές

Κυριακή 24 Μαρτίου 2013
12:00  Πρωτοβάθμια - Ιδιωτικοί Υπάλληλοι
13:30  Chaplins - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
15:00  METROPOLIS - Photo Εκφραση
16:30  Γυμναστές Έμποροι - Cul De Sac
18:00  Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - OLIVALOE
19:30  Δήμος Αγίου Βασιλείου - Επιχειρηματίες

Τετάρτη 27 Μαρτίου 2013
20.00  Φοιτητές - ΕΛ.ΑΣ

Δευτέρα, 18 Μαρτίου 2013

Διαγωνισμός 10 Προσκλήσεις "Ρέθυμνο Aegean - ΠΑΟΚ"

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας...
Οι νικητές θα ενημερωθούν με e-mail
για πως θα παραλάβουν τις προσκλήσεις τους!!!!
ΟΙ 10 ΤΥΧΕΡΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ
  1. ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΖΑΧ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 11
  2. ΜΑΡΚΟΣ ΓΑΛ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 63
  3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΡΗ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 01
  4. ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΔ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 86
  5. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΥ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 58
  6. ΜΑΝΟΛΗΣ ΚΑΛ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 35
  7. ΜΑΝΟΣ ΛΑΜ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 72
  8. ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΙΒ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 42
  9. ΟΛΓΑ ΠΑΠ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 34
  10. ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΟΥ*** ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΗΓΕΙ 72

Μπορείτε να γίνεται φίλοι μας στην ομάδα στο facebοok
"ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΡΕΘΥΜΝΟΥ" 
ώστε να μαθαίνετε άμεσα και γρήγορα τα νέα μας.

Σάββατο, 9 Μαρτίου 2013

Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής A2 Κατηγορίας

Σάββατο 9 Μαρτίου 2013
CUL DE SAC- ΙΑΤΡΟΙ 33-83
Δεκάλεπτα : 3-19, 17-37, 27-55, 33-83.
Διαιτητές : Λαδάκης, Ανδριώτης 
CUL DE SAC (Χριστουλάκης) : Καμπουράκης , Φιτσανάκης Μ. 16 , Γιουρτζάκης 2, Χριστουλάκης 11 (1), Καζάνης 4.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος) : Χόμπης 13, Ορφανουδάκης 32, Τζανάκης 14 (2), Ζαφείρης 11 , Παρασχάκης 9, Σιβαρόπουλος, Ζαχαράκης, Λίτινας 4.

ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ- METROPOLIS 46-43
Δεκάλεπτα : 10-21, 24-29, 35-33, 46-43
Διαιτητές : Λαδάκης, Ανδριώτης
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Σφακιανάκης) : Μπουρμπάκης , Μπερβανάκης Γ. 4 , Λαμπρινός 10 , Μαθιουδάκης 9, Μπερβανάκης Στ. 11 (1), Δασκαλάκης 12, Σφακιανάκης , Καλησπεράκης.
METROPOLIS (Μακριδάκης): Σφυρής 4, Μακριδάκης 2, Βασιλάκης Γ. 4, Πλευράκης 5, Jovanovic 22 (1), Βότσογλου 6.
Κυριακή 10 Μαρτίου 2013
Μαρουβάς - Chaplins 46-36
Δεκάλεπτα: 13-9, 25-19, 33-27, 46-36
Διαιτητές: Καλαϊτζάκης, Λαδάκης
Μαρουβάς (Δημητριάδης): Δημητριάδης 16 (1), Μαράκης 4, Βουτσαδάκης 4, Φραγκιαδάκης Μιχ. 6, Βαρούχας, Φραγκιαδάκης Ματ. 4, Γαλεράκης 2, Ζαχαρόπουλος 10.
Chaplins (Τζαγκαράκης): Γιουλούντας 2, Τζωρτζίνης 2, Διαμανταράκης 2, Αγγελίδης 4, Χατζάκης 2, Νικολουδάκης 9 (1), Ανδρονικίδης 4, Βασιλακάκης 1, Αντωνάκης 10.
Ιδιωτικοί Υπάλληλοι - Photo Έκφραση 62-62 (Κ.Α.), 73-70 (α' παρ.)
Δεκάλεπτα: 12-10, 28-30, 44-46, 62-62 (Κ.Α.), 73-70 (α' παρ.)
Διαιτητές: Καλαϊτζάκης, Λαδάκης
Ιδιωτικοί Υπάλληλοι (Καπετανάκης) : Τσαγκαράκης 20 (2), Μυσιρλής 7, Αδράμης 4, Περπιράκης 26 (2), Γιακουμάκης Α. 6, Καπετανάκης 5 (1), Γιακουμάκης Ε. 1, Φουντιδάκης, Γιακουμάκης Ι. 4.
Photo Έκφραση (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκης 9, Κιουρτσιδάκης 9 (1), Σταγκουράκης 14 (2), Βασιλάκης, Φραγκιαδάκης, Ρούλιος, Μακρυδάκης 2, Παλαφούτης, Μανιατάκης 13 (1), Σαλβαράκης 2, Κόκας 7 (1), Καραδάκης 16.
Πρωτοβάθμια - Α.Δ. Ρεθύμνου 41-59
Δεκάλεπτα: 10-18, 24-23, 34-43, 41-59
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Νύκταρης
Πρωτοβάθμια (Δαμιανός): Μάσκας, Καλυβιανάκη, Ξαφόπουλος 11 (2), Παλτατσίδης 5 (1), Νικολιδάκης 15 (2), Ασπρούλης 2, Κάτσιος, Δαμιανός 6, Τασιούλης 2, Τσιμπούρης.
Α.Δ. Ρεθύμνου (Καλοκύρης): Θανάσης 4, Κυριακάκης 11, Γαλητσιάνου 15 (2), Καλοκύρης, Ζολώτας 5, Φραγκιουδάκης 4, Νησιωτάκης, Κουκουμπεδάκης, Κουνατίδης 15 (1), Κλειδής, Κιαγιάς 4, Μαλλιαρός 1.


OLIVALOE - ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ / ΕΜΠΟΡΟΙ 60-40
Δεκάλεπτα: 22-2, 36-12, 45-22, 60-40
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Νύκταρης
OLIVALOE: Παπαγγελής 3, Ερηνάκης 8, Κασιμάτης 3 (1), Χριστινάκης 2, Μαρκατζάκης, Μακρόγιαννης 11, Κουντουδάκης 14, Καληδονάκης 1, Μπουζουμεράκης 14 (1), Χριστινάκης 4.
ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ / ΕΜΠΟΡΟΙ: Φωτάκης, Βροντάκης, Αγγελάκης 20, Βουριουκαλάκης Μ, Ανδριώτης 4, Βουγιουκαλάκης Β, Ρούτσιας 4, Ρακιτζής 11 (1), Σανδαλάκης, Πετράκης 5.

Τρίτη, 5 Μαρτίου 2013

Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής A2 Κατηγορίας

Σάββατο 9 Μαρτίου 2013
16:30   Cul De Sac - Ιατροί
18:00   ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - METROPOLIS

Κυριακή 10 Μαρτίου 2013
14:30   Μαρουβάς - Chaplins
16:00   Ιδιωτικοί Υπάλληλοι - Photo Εκφραση
17:30   Πρωτοβάθμια - Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19:00   OLIVALOE - Γυμναστές Έμποροι

Σάββατο, 2 Μαρτίου 2013

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής A1 Κατηγορίας

Σάββατο 2 Μαρτίου 2013
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 81-61
Δεκάλεπτα: 28-10, 48-21, 66-36, 81-61
Διαιτητές: Λαδάκης, Θεοδωρουλάκης
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ (Αντουράκης): Αντουράκης 9 (1), Γκάτζιας 9 (1), Πιοτογιαννάκης 7 (1), Μίχας 11 (1), Κατσανεβάκης 12, Μαθηνός, Δουλγεράκης 8, Ζουμπεράκης 25.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης 4, Χαιρέτης 6, Τζενεβράκης 4, Μάνεσης 12 (4), Τρανταλίδης 9 (3), Βότζης 1, Ροδινός 25 (3).

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - CRETA FARMS 78-48
Δεκάλεπτα: 26-9, 47-22, 66-37, 78-48
Διαιτητές: Λαδάκης, Θεοδωρουλάκης
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Βασιλάκης) : Κουγιουμουτζής 4, Βασιλάκης 30 (6), Κατσαντώνης 6, Κιαγιαδάκης 10, Κατσαβίδης 15, Καθαράκης 5 (1), Τριπολιτάκης 8.
CRETA FARMS (Μπραζιώτης): 
Σταυρουλάκης Χ., Σταυρουλάκης Ν. 15 (3), Τσίχλης 19 (2), Σπιτάς 6, Κανακάκης, Σταυρουλάκης Ε. 2, Ανυφαντάκης 3 (1), Ζαφειρόπουλος 3 (1).

ΕΛ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 43-61
Δεκάλεπτα: 10-24, 21-37, 33-49, 43-61
Διαιτητές: Λαδάκης, Θεοδωρουλάκης
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Δούβρος 2, Θυμιατζής 1, Θεοδοσόπουλος Σ. 3 (1), Δρουδάκης 21, Αραμπατζόγλου 2, Αλυγιζάκης 12, Συριανόγλου 2, Θεοδοσόπουλος Μ.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 9 (3),Καίσαρης 6, Καραβάνης 11, Πετρακάκης 6 (2), Μαθιουδάκης, Παπαδάκης 9 (1) , Πατέρας 4, Σαββοργινάκης Β. 6, Ιερωνυμάκης, Λαμπαρδάκης 10.

Κυριακή 3 Μαρτίου 2013
ΕΛΑΣ - ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 75 - 50
Δεκάλεπτα: 15-11, 31-31, 55-41, 75-50
Διαιτητές: Ανδριώτης, Θεοδωρουλάκης
ΕΛΑΣ (Καλοκύρης): Βιολάκης 8, Δαμανάκης 19 (5), Πετρίδης 7, Μαμαλάκης 19, Παπαμιχελάκης, Κωνσταντινίδης 2, Κανλής 20.
Δήμος Αγ Βασιλείου (Σταυρουλάκης): Τζανακάκης 5 (1), Καλλιγιάννης 5, Ηλιάκης, Κανακάκης, Παπαδάκης Χ. 13, Παπαδάκης Γ. 9, Καλογεράκης 2, Παπαδογιαννάκης, Παναγιωτάκης 7 (1), Θεοδοσουλάκης 9 (1).

HAAGEN DAZS - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 83-51

Δεκάλεπτα: 20-10, 44-27, 57-35, 86-51
Διαιτητές: Ανδριώτης, Θεοδωρουλάκης
Ηaagen Dazs (Πλεμμένος): Ξενίδης, Κούμουλος 8 (2), Σπανόπουλος, Πλεμμένος 3 (1), Καλαϊτζάκης 33 (6), Βασιλείου 9 (1), Θερμιώτης 4, Χατζηδάκης 4, Γκογκίτσας 20 (2), Πηγουνάκης 2.
Φοιτητές (Προβιάς): Φραγκιδάκης 6, Σεγρεδάκης, Καββαδίας 16 (5), Κανουπάκης 2, Καρακεσισόγλου 11 (1), Καστρίτης 4, Λαγός 2, Γαρεφαλάκης 2, Κόης 8.