Τετάρτη, 30 Δεκεμβρίου 2015

Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A & B' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/1/2015
15:00 (A1-B) ΑΘΙΒΟΛΕΣ - KLADOS TRAVEL
16:30 (A1-B) MHXANIKOI - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18:15 (A1-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - METROPOLIS
20:00 (A1-A) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/1/2015
11:00 (A1-A) ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - MHXANIKOI E.E.T.E.M.
12:30 (A1-A) ΡΑΨΩΔΙΑ - PLATANOS TOURS
14:00 (A1-A) ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ - BUENO HOTEL
15:45 (A1-B) ΣΥ.ΦΑ.Ρ. - MUEBLO PLUS
18:30 (A1-B) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (αλλαγή ώρας)
20:00 (A1-B) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - KΡΕΤΑ ΦΑΡΜ (αλλαγή ώρας)

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 15 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.

Τρίτη, 22 Δεκεμβρίου 2015

Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά!!!

Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου διοργανώνοντας το 21ο Εργασιακό  Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016 και η οργανωτική επιτροπή του εργασιακού μπάσκετ εύχονται σε όλους του παίχτες "Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά με υγεία και ευτυχία!!!" 

Ανακοίνωση απο την επιτροπή ποινών του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

Ρέθυμνο 22 Δεκεμβρίου 2015

     Εκ μέρος της επιτροπής ποινών του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016, θα θέλαμε να ζητήσουμε συγνώμη σε όλες τις ομάδες και ειδικότερα στην ομάδα Φώτο-Έκφραση  για  την αμέλεια  που δείξαμε στο να μην εφαρμόσουμε τους κανόνες του εργασιακού έγκυρα και σαν αποτέλεσμα είχε παίκτης ομάδας που είχε γραφτεί στο φύλλο αγώνος να πάρει μέρος σε αγώνα της ομάδας του χωρίς να τιμωρηθεί.

Γι’ αυτό 
  1. Επιβάλουμε ποινή 2 αγωνιστικών στον "Μανούσο Τσαγκαρούλη" παίκτη του Α.Ο. Σπηλίου αρχής γενομένης από την επόμενη αγωνιστική.
  2. Για να μην επαναληφθεί ξανά το ίδιο γεγονός αποφασίσαμε ότι αν ξαναγραφτεί παίκτης στο φύλλο αγώνος ο διαιτητής αφαιρεί το δελτίο του παίκτη και το παραδίδει στην οργανωτική επιτροπή του εργασιακού έως ότου βγει η απόφαση.
  3. Επειδή ακούστηκαν πολλά αυτές τις ημέρες και δικαιολογημένα να σας ενημερώσουμε ότι οι κανόνες θα εφαρμόζονται κανονικότατα και τέτοια λάθη δε θα ξαναγίνουν.

Καλές γιορτές σε όλους. 

Κυριακή, 20 Δεκεμβρίου 2015

Αποτελέσματα αγώνων αναβολών Α1 Κατηγορίας και Α2-B' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/12/2015
(Α2-Β) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - MUEBLO PLUS  38-42
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καραγιάννης
Δεκάλεπτα: 09-06, 18-15, 29-23, 38-42
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Λεβεντάκης 4, Τζεδάκης, Πλιανός 9 (1), Δαμιανός, Βουμβουράκης 1, Κιοσσές, Χατζηδάκης, Νικολιδάκης 21 (3), Παλτατσίδης 3 (1).

MUEBLO PLUS (Χατζηδάκης): Τσιλεδάκης Ν. 3 (1), Θυμάκης 3 (1), Τσιλεδάκης Λ. 6, Χατζηδάκης 17 (1), Καλντή 6, Σέγκος, Βρακίδης 2, Παπαδάκης 5

(A1) ΕΛ.ΑΣ. – ΙΑΤΡΟΙ  81-57
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λογιωτατόπουλος
Δεκάλεπτα: 17-15, 40-30, 61-42, 81-57
ΕΛ.ΑΣ. (Κανλής): Γαλητσιάνου 6 (2),Τσίχλης 18 (4), Πατέντας 12, Χαρκιανάκης 2, Σταυρουλάκης 6 (2), Κατσίκαρος 22,  Κανλής 15 (1).
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασκάκης): Γούδας 10, Ζαχαράκης 3 (1), Σταυρουλάκης 8, Τζανάκης 17 (1), Ζαφείρης 8, Σαμωνάκης 4, Παρασκάκης 7.

(A1) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ  63-81
Διαιτητές: Μαρινάκης, Πετράκης
Δεκάλεπτα: 13-21, 32-39, 39-56, 63-81
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE (Θεοδοσουλάκης-Κατσουλάκης): Τσαχάκης 4, Πλήμος 18, Κανακάκης 7, Παπαδάκης 1, Οικονομίδης 10 (1), Καλογεράκης 4, Παπαδογιαννάκης, Θεοδωσουλάκης 2, Τζαγκαρούλης 8, Λαμπαρδάκης 9 (1).
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κωνσταντινίδης, Κιουρτσιδάκης 5 (1), Μαραυγάκης 23 (1), Νύκταρης 11 (2), Μανιατάκης, Νταλιάνης 11, Κυδωνάκης 18 (1), Μακρυδάκης, Σταυρουλάκης 13 (1).
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 2015-2016
MHXANIKOI 2015-2016
 (Α2-Β) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ - MHXANIKOI 60-24
Διαιτητές: Μαρινάκης, Πετράκης
Δεκάλεπτα: 11-1, 24-4, 39-12, 60-24
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης) : Ρούλλιος 17, Αντουράκης 7, Αποστολάκης 6, Μανουσάκης 2, Ξενάκης 13(1), Δημητριάδης 9, Οικονομάκης 6, Παπαδογιάννης, Σαρτζετάκης.
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Καζίλας): Aντωνίου 2, Καζίλας 5, Κόκκινος 9, Βροντάκης 7, Πηγουνάκης 1, Λεμπιδάκης, Στεργιάκης, Αστρινάκης.

Δευτέρα, 14 Δεκεμβρίου 2015

Πρόγραμμα Αναβολών Α1 Κατηγορίας και Α2-B' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/12/2015
14:30 (Α2-Β) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - MUEBLO PLUS
16:00 (A1)     ΕΛ.ΑΣ. - ΙΑΤΡΟΙ
17:30 (A1)     Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
19:00 (Α2-Β) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ - MHXANIKOI

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 15 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.

Σάββατο, 12 Δεκεμβρίου 2015

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 3ης Αγωνιστικής Α2-B' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2015
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 2015-2016
(Α2-B)  ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 35-48
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καραγιάννης.
Δεκάλεπτα: 4-14, 17-20, 29-35, 35-48.
ΤΕΕ Ρεθύμνου (Σφακιανάκης): Κουβαράκης 4, Νικολάου 5(1), Λαμπρινός 3, Μαθιουδάκης 18(1),  Δρακάκης 2, ΔρανδάκηςΔασκαλάκης Μ., Ξενίδης 1, Δασκαλάκης Ν. 2, Καλησπεράκης.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λιανδρής, Βαρδάκης 11(2), Τζαγκαράκης Ν., Δοξαστάκης 3, Τζανιδάκης 14, Αλεξάκης 2, Τζαγκαράκης Σ., Καπετανάκης 11(1), Σταυρουλάκης, Γιακουμάκης Ε., Γιακουμάκης Ι. 4, Φουντιδάκης, .

(Α2-A)  MHXANIKOI E.E.T.E.M. - PLATANOS TOURS 35-74
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καραγιάννης.
Δεκάλεπτα: 6-14, 9-35, 16-60, 35-74.
MHXANIKOI E.E.T.E.M. (Νταλιάνης) : .Παρασχάκης 2, Νικολακάκης 10(2),  Ξανθός 2, Βουρτζούμης Η., Κατσαντώνης  4, Μαθιουδάκης, Λαγουδάκης 11(2), Σφακιανάκης Μ.6(1)
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Πετράκης 3(1), Βροντάκης 2, Αγγελάκης 21, Φωτάκης 32, Βουγιουκαλάκης Μ. 7, Γεωργίου, Ζουμπεράκης 3, Βελονάκης 6, Σκούφογλου.

(Α1)      ΙΑΤΡΟΙ - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 46-51
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκης.
Δεκάλεπτα: 12-11, 21-22, 31-31, 46-51.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασκάκης): Παρασκάκης 7, Λαδάκης 21(4), Ζαχαράκης 2, Κανταρτζής 4, Τζανάκης 5, Φουσταλιεράκης, Σαμωνάκης 6, Σταυρουλάκης 1, Σιβαρόπουλος.
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καίσαρης): Γκόκος, Μητρόπουλος 6, Θανάσης 12, Μαμαλάκης Ν. 18, Γαλερός 2, Γεωργακάκης 5, Ψωμάς, Παρθενιώτης 3, Μαμαλάκης Στ. 5(1).
ΕΛ.ΑΣ. 2015-2016
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 2015-2016
(Α1)      ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΕΛ.ΑΣ.  66-68
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Πετράκης.
Δεκάλεπτα: 14-18, 31-40, 48-56, 66-68.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης, Γαβράς, Βότζης 4(1), Τρανταλίδης, Τζενεβράκης 19, Αντουράκης 12(2), Μαθηνός 2, Χαιρέτης 4, Μιχαλάκης 12, Σεγρεδάκης 7(1), Ροδινός 6.
ΕΛ.ΑΣ. (Κανλής) :  Τσιχλής, Πετρίδης 8, Κατσίκαρος 26, Σερσεμής, Κανλής 9, Πατέντας 17, Σταυρουλάκης 8(1), Ανυφαντάκης.

(Α1)      STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ - XPRESS COPY 74-53
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Πετράκης.
Δεκάλεπτα: 17-5, 32-17, 53-30, 74-53.
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ (Μ. Σαββοργινάκης): Σαββοργινάκης Μ. 9(3), Μίχας 9(1),  Μαθιουδάκης 2, Πετρακάκης, Παπαδάκης 12(2) , Καραβάνης 13, Σαββοργινάκης Β. 3(1), Ιερωνυμάκης 10, Καίσαρης 16.
XPRESS COPY (Νικολουδάκης) : Φιτσανάκης 2, Καλογεράκης 3(1), Ορφανουδάκης 6, Ηλιάκης, Πιοτογιαννάκης, Φεσσάς, Τζουλάκης, Ζήσιμος, Σπιτάς 7, Μακρής 32(4), Χριστινάκης 3(1).

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/12/2015

ΣΥ.ΦΑ.Ρ. 2015-2016
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙA 2015-2016
(Α2-B) ΣΥ.ΦΑ.Ρ. - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙA 45-47
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Πογιωτατόπουλος.
Δεκάλεπτα: 11-8, 22-19, 35-31, 45-47.
ΣΥ.ΦΑ.Ρ. (Παπαδάκης Θ.): Τεριζόγλου, Μπουζουνιεράκης, Κουκάκης, Παπαδάκης, Αδράμης 2, Παπασπύρου 19(1), Παναγιωτάκης 7, Κριτσωτάκης 5, Λαμπόβας 4, Καβρουλάκης, Παπαδόπουλος 6.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Νικολιδάκης 9(1), Ξαφόπουλος, Παλτατσίδης 6(2), Πλιανός 19(2), Δαμιανός 7(1), Βουμβουράκης 2, Ασπρούλης 4, Κιοσσές.

(Α2-B) KΡΕΤΑ ΦΑΡΜ - ΑΘΙΒΟΛΕΣ 35-31
Διαιτητές: Πελίκα, Μπουζουνιεράκης.
Δεκάλεπτα: 7-4, 15-9, 27-17, 35-31.
KΡΕΤΑ ΦΑΡΜ (Μαθιουλάκης): Μπραζιώτης 7(1), Κριτσοταλάκης 11(1),  Μαθιουλάκης 4(1), Μαραγκουδάκης 6, Σταυρουλάκης 7, Βουμβουράκης.
ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Γ.) : Μελαδάκης Γ. 5 , Δραμηλαράκης, Παλαφούτης Μ. 3(1), Βαρδακης 6,  Παλαφούτης Σ. 3(1), Μελαδάκης Σ. 2, Καθαρακης 10, Σερεμέτης, Μελαδάκης Μ. 2.

(Α2-B) MUEBLO PLUS - KLADOS TRAVEL 39-57
Διαιτητές: Πελίκα, Μπουζουνιεράκης.
Δεκάλεπτα: 4-17, 11-29, 27-42, 39-57.
MUEBLO PLUS (Χατζηδάκης): Τσιλεδάκης Ν. 7(1), Καλντή 8, Θυμάκης, Τσιλεδάκης Λ. 7(1), Χατζηδάκης 17(2), Βραγκίδης, Σιγελάκης, Ρουσσίδης, Σέγκος.
KLADOS TRAVEL (Κλάδος) :  Χριστουλάκης 24(3), Γερουκάκης 15(1), Κλάδος 5, Πετρακάκης, Πετρίδης, Καλλιγιάνης 2, Νταουντάκης, Γιοβάνοβιτς 11(1).

 
(Α1)     PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ 72-38
Διαιτητές: Φλουρής, Καραγιάννης.
Δεκάλεπτα: 14-8, 32-17, 51-25, 72-38.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκης, Κιουρτσιδάκης,Κυδωνάκης 7(1), Μαραυγάκης 9, Νύκταρης 16(1), Μανιατάκης, Κωνσταντινίδης 2, Μακρυδάκης, Πατέρας 25(7), Σταυρουλάκης 3, Νταλιάνης 10, Σκουρτόπουλος.
ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Θεοδοσόπουλος): Καπαρός 4, Ρωμανιουδάκης, Σαμψών 5, Κόκας 6(1), Περαντωνάκης 7, Τσιμπισκάκης 6(1), Κονταξάκης 3, Μπαμιάκης 3, Σταματάκης 4, Κεραμιανάκης. 
(Α1)   Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 70-57
Διαιτητές : Καθαράκης, Φλουρής.
Δεκάλεπτα: 18-4, 29-23, 46-39, 70-57.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE (Θεοδοσουλάκης): Τσαχάκης 3(1), Καλλιγιάννης 5, Κλήμος 11, Κανακάκης 5, Παπαδάκης, Οικονομίδης 21(3), Θεοδωσουλάκης 2, Τζαγκαρούλης 10(1), Λαμπαρδάκης 13(1).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Καρπούζης 5(1), Κονιτόπουλος 22(2),  Μίγκλης, Παπαγρηγορίου 3(1) , Μανέτας 9, Αναγνωστόπουλος 11, Στάμος 7(1), Βλάχος.

(A1)   HAAGEN DAZS B.C. - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  77-55
Διαιτητές: Θεοδωράκης Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 18-13, 44-20, 57-37, 77-55.
HAAGEN DAZS B.C. (Ξενίδης):  Κούμουλος 22(6), Χατζηδάκης 4, Καλαϊτζάκης 29(3) , Κυρμιζάκης 8(2), Μπονατάκης 6(2), Πλεμμένος 8(2).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μοσχάκης 5, Ερηνάκης 11(3) , Βασιλάκης 8(1), Θεοδοσόπουλος 6(2), Γκάτζιας 2, Μαραβελάκης , Πολιτάκης , Αραμπατζόγλου, Αλυγιζάκης 2, Συριανόγλου 3(1) , Ζουμπεράκης 16, Δρουδάκης 2.

Τρίτη, 8 Δεκεμβρίου 2015

Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 3ης Αγωνιστικής Α2-B' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2015
14:30 (Α2-B)  ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
16:00 (Α2-A)  MHXANIKOI E.E.T.E.M. - PLATANOS TOURS
17:30 (Α1)      ΙΑΤΡΟΙ - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19:15 (Α1)      ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΕΛ.ΑΣ.
21:00 (Α1)      STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ - XPRESS COPY

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/12/2015

11:00 (Α2-B) ΣΥ.ΦΑ.Ρ. - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙA
12:30 (Α2-B) KΡΕΤΑ ΦΑΡΜ - ΑΘΙΒΟΛΕΣ
14:00 (Α2-B) MUEBLO PLUS - KLADOS TRAVEL
15:45 (Α1)     PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ
17:30 (Α1)     Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE - ΦΟΙΤΗΤΕΣ
19:15 (A1)     HAAGEN DAZS B.C. - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 15 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.

Σάββατο, 5 Δεκεμβρίου 2015

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 3ης Αγωνιστικής Α2-A' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/12/2015
(Α2-Α) BUENO HOTEL - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  35-64
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 10-14, 15-34, 25-47, 35-64.
BUENO HOTEL (Σταθοπούλου) : Σταθοπούλου 1, Ανδρονικίδης 6, Λάζαρης 11, Ανδρεαδάκης 8, Σταυρουλιδάκης 4, Κοπάνακης 5, Κωνσταντινίδης, Ντοντ, Δελήμπασης, Μυλωνάς.

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Παπαδακης Ι.) : Αργυρόπουλος, Τζανουδάκης 9, Κακλαμάνος 22(1), Καλαϊτζάκης 11, Παπαδάκης Κ. 6, Γεωργαλής, Νικολιδάκης, Πετροπουλάκος 8, Παπαδάκης Ι., Προκοπάκης 4, Φανουργάκης 4.

(Α1) ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE  64-43
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 12-13, 27-23, 45-31, 64-43

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μοσχάκης 6, Ερηνάκης 14(2), Βασιλάκης 12(1), Θεοδοσόπουλος, Γκάτζιας 4(1), Μαραβελάκης 2, Πολιτάκης 13, Αραμπατζόγλου, Αλυγιζάκης 3(1), Συριανόγλου 3(1), Ζουμπεράκης 7.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE (Θεοδοσουλάκης):Τσαχάκης 10(2), Καλλιγιάννης 5, Κλήμος 1, Κανακάκης, Παπαδάκης 5(1), Οικονομίδης 8(1), Καλογεράκης, Παπαδογιαννάκης 4, Θεοδωσουλάκης, Τζαγκαρούλης 6, Λαμπαρδάκης 4.

(Α1)    ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ   73-59
Διαιτητές: Καθαράκης, Καλαϊτζής .
Δεκάλεπτα: 11-12, 25-26, 43-45, 73-59.

ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Καρπούζης 4, Κονιτόπουλος 12, Μυλωνάς, Μίγκλης, Πελιβανίδης 9(1), Καρακεσισόγλου 2, Οικονόμου 2,  Παπαγρηγορίου 8(2), Μανέτας, Αναγνωστόπουλος 6, Στάμος 30(3).
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Γαβράς 1, Βότζης 1, Μάνεσης, Τρανταλίδης, Τζενεβράκης 5(1), Αντουράκης 15(1), Μαθηνός 7,  Σεγρεδάκης 12(2), Ροδινός 4, Χαιρέτης 2, Μιχαλάκης 12.

(Α1)    ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 37-73
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Καλαϊτζής .
Δεκάλεπτα: 2-27, 12-43, 25-57, 37-73.
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Πατέντας): Γκόγκος, Μητρόπουλος, Θανάσης 2, Μαμαλάκης Σ. 6, Γαλερός, Ζολώτας, Γεωργακάκης, Μαμαλάκης 12(1), Ψωμάς, Φουντουκίδης 11, Παρθενιώτης 3, Μουλίτσας 3(1).
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ (Μ. Σαββοργινάκης): Σαββοργινάκης Μ.Μίχας 17(2), Μαθιουδάκης 3(1), Πετρακάκης 9(3), Παπαδάκης 9(2), Καραβάνης 8, Σαββοργινάκης Β. 4, Ιερονυμάκης 7(1), Καίσαρης 16(1).

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/12/2015
(Α2-Α) ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ   62-46
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρινάκης
Δεκάλεπτα: 13-08, 23-16, 44-29, 62-46
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Καραγιάννης 10 (1), Καλοκύρης, Πολυδωρόπουλος 8, Δαμανάκης 13 (4), Κυλάφης 15, Σταυρουλάκης 11 (3), Μπουλούμπασης 5, Φραγκιουδάκης.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Λάππα 5, Καζά 11 (1), Ξανθέα Θ. 8, Δούκας 3 (1), Μαρκοπούλου 2, Νικολούλια 2, Μαστροκώστα, Προβιάς, Ξανθέα Ι. 9 (2), Βουρδούμπα 6.

(Α2-Α) METROPOLIS - ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ 34-36
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρινάκης
Δεκάλεπτα: 12-02, 19-11, 25-20, 34-36
METROPOLIS (Μακρυδάκης) : Νικολουδάκης 5, Σωμαθιανάς, Ζιάνας 2, Παπαδογιαννάκης 2, Βότσογλου, Πλευράκης 13 (3), Βασιλάκης, Μπαγιατάκης, Μπεγιέτης, Σιβαρόπουλος 8.
ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ (Βουτσαδάκης): Φουντουλάκης 10 (2), Μαράκης 3, Βουτσαδάκης 5, Φραγκιαδάκης 5 (1), Παπαδάκης 2, Γαλλιός 6, Δασκαλάκης 5.
(Α2-Α) ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC - ΡΑΨΩΔΙΑ  57-29
Διαιτητές: Καθαράκης, Καραγιάννης
Δεκάλεπτα: 13-08, 29-12, 42-21, 57-29
ΟΙΩΝΟΣ/CUL DE SAC (Γαλεράκης): Δημητριάδης 12 (1), Δουζίνας, Λίτινας 4, Παντελάκης 21 (1), Πολοπετράκης, Δούβρος 4, Αντωνογιαννάκης, Γαλεράκης, Σταυρουλάκης 2, Τρουλιννός 14.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης) : Χόμπης, Βαμβακάς 6 (2), Γρηγοράκης 4. Νιωτάκης, Βερικάκης 8, Φραγκιαδάκης 4, Πατεράκη 7(2).
(Α1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - HAAGEN DAZS B.C.  68-90
Διαιτητές: Καθαράκης, Ξυλάς
Δεκάλεπτα: 17-23, 34-44, 49-66, 68-90
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκης, Κιουρτσιδάκης 4, Μαραυγάκης 5, Βασιλάκης, Νύκταρης 14 (4), Μανιατάκης, Κωνσταντινίδης, Κυδωνάκης 16, Μακρυδάκης, Πατέρας 14 (2), Σταυρουλάκης 15 (3).
HAAGEN DAZS B.C. (Ξενίδης): Κουλουριώτης 2, Κούμουλος 28 (4), Σπανόπουλος, Χατζηδάκης 4, Καλαϊτζάκης 17 (3), Βασιλείου 7 (1), Κυρμιζάκης 6, Μπονατάκης, Γκογκίτσας 13, Κουγιουμτζής, Πλεμμένος 7, Πηγουνάκης 6 (2).
 
(Α1) ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ - XPRESS COPY  28-40
Διαιτητές: Ξυλάς, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 04-09, 08-20, 18-27, 28-40
ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Θεοδοσόπουλος): Καπαρός 8, Ρωμανιουδάκης 2, Καλογεράκης, Σαμψών 2, Κόκας, Περαντωνάκης 8, Τσιμπισκάκης 8, Κονταξάκης Ν., Κονταξάκης Μ., Μπαμιάκης, Σταματάκης.
XPRESS COPY (Νικολουδάκης) : Κεφαλογιάννης 4, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 17 (1), Ηλιάκης, Φεσσάς, Τζουλάκης, Ζήσιμος 4, Σπιτάς 11, Μακρής 4 (1).
ΑΝΑΒΟΛΕΣ 
12/12/2015 -  16:00  (Α2-Α) MHXANIKOI E.E.T.E.M. - PLATANOS TOURS
20/12/2015   (Α1)   ΕΛ.ΑΣ. - ΙΑΤΡΟΙ

Τετάρτη, 2 Δεκεμβρίου 2015

Πρόγραμμα 3ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 3ης Αγωνιστικής Α2-A' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/12/2015
16:00 (Α2-Α) BUENO HOTEL - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
17:30 (Α1)     ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE
19:15 (Α1)    ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
21:00 (Α1)    ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/12/2015
11:00 (Α2-Α) ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
12:30 (Α2-Α) METROPOLIS - ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ
14:00 (Α2-Α) ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC - ΡΑΨΩΔΙΑ
15:45 (Α1)    PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - HAAGEN DAZS B.C.
17:30 (Α1)   ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ - XPRESS COPY

ΑΝΑΒΟΛΕΣ 
12/12/2015 -  16:00  (Α2-Α) MHXANIKOI E.E.T.E.M. - PLATANOS TOURS
20/12/2015   (Α1)   ΕΛ.ΑΣ. - ΙΑΤΡΟΙ

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 15 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.
 ΙΑΤΡΟΙ 2015-2016
 PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 2015-2016
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE 2015-2016

ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ 30-11-2015 SPORT MONDAY με τον ΑΓΟΡΙΝΟ και τον ΦΩΤΗ ΞΕΝΙΚΑΚΗ

      Ακούστε την ραδιοφωνική εκπομπή SPORT MONDAY με τον ΑΓΟΡΙΝΟ και τον ΦΩΤΗ ΞΕΝΙΚΑΚΗ που έγινε την Δευτέρα 30-11-2015 για το εργασιακό μπάσκετ στο Ρέθυμνο από το στούντιο του Team FM 102.0 για τους ανθρώπους που βρίσκονται πίσω από την διοργάνωση του εργασιακού πρωταθλήματος μπάσκετ Ρεθύμνου και συγκεκριμένα τους κυρίους Νίκο Προβια, Χρήστο Τρανταλιδη και Παντελή Παπαδογιαννακη!
Επίσης μετά την εκπομπή λάβαμε ένα μήνυμα το οποίο αξίζει να μοιραστουμε μαζί σας
" ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ  --- Θα ήθελα εκ μερους της ομάδα μας ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ να ευχαριστούμε τους υπεύθυνους για την διεξαγωγή του Πρωταθλήματος μπασκετ για τον προσωπικό χρόνο που αφιερώνουν ώστε όλοι εμείς να μπορούμε να ασχολούμαστε με το άθλημα που μας αρέσει"