Δευτέρα, 30 Μαρτίου 2015

Πρόγραμμα Τελικών Α1 και Ανόδου Α1 Κατηγορίας 2014-2015

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/4/2015
15:45 (ΑΝΟΔΟΣ Α1) ΓΙΑΤΡΟΙ - XPRESS COPY
17:30 (ΑΝΟΔΟΣ Α1) PLATANOS TOURS - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
19:15 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 7-8) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
21:00 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 5-6) ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ

ΣΚ 25-26/4/2015
(ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Α1)    ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΕΚΠ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
(ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Α1) ΕΛ.ΑΣ - HAAGEN DAZS

Κυριακή, 29 Μαρτίου 2015

Αποτελέσματα Ημιτελικών Α1 και Τελικών Α2 Κατηγορίας 2014-2015

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/3/2015
(A2 ΘΕΣΕΙΣ 3-4) ΓΙΑΤΡΟΙ - PLATANOS TOURS  42-54
Διαιτητές: Καμπίτσης, Καλαϊτζής
Δεκάλεπτα: 10-9, 18-18, 24-38, 42-54
ΓΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Σταυρουλάκης, Ζαφείρης 2, Καταρτζής 1, Γουδας 10, Σαμωνάκης 4, Σιβαρόπουλος, Παρασκάκης 6, Ζαχαράκης 11 (1), Βασιλάκης 8.
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Βροντάκης 3 (1), Αγγελάκης 23 (1), Γιάκας 2, Βουγιουκαλάκης Μ. 4, Βουγιουκαλάκης Β., Γεωργίου 3, Βελονάκης 5, Σανδαλάκης, Φωτάκης 14, Πετράκης.

(A1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  70-55
Διαιτητές: Καμπίτσης, Καλαϊτζής
Δεκάλεπτα: 17-11, 34-27, 51-35, 70-55
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ (Μαθιουλάκης): Σταυρουλάκης Ν. 11 (3), Γκάτζιας 7, Ανυφαντάκης 11 (3), Σταυρουλάκης Χ. 6 (2), Μαραγκουδάκης 9, Χαρκιανάκης 8, Ζουμπεράκης 12, Τσίχλης 6.
Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ Β.C. (Θεοδοσουλάκης): Παπαδάκης Μ. 4, Κανακάκης 5, Παπαδάκης Χ. 7 (1), Καλογεράκης 2, Σταυρουλάκης 9, Παπαδογιαννάκης, Οικονομίδης 20 (4), Θεοδοσουλάκης 6.

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/3/2015
(A1 ΘΕΣΕΙΣ 9-10) XPRESS COPY - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 49-46
Διαιτητές: Καθαράκης, Σταυρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 8-10, 20-24, 30-38, 49-46.
XPRESS COPY (Χατζηδάκης): Φιτσανάκης, Κεφαλογιάννης 10, Καλογεράκης 8(2), Ορφανουδάκης 12, Ηλιάκης, Τσουλάκης, Ζήσιμος 4, Σπίτας 7, Πιοτογιαννάκης 3, Τζανάκης, Μουλίτσας 5(1).
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Μανιατάκης 2, Κιουρτσιδάκης, Σταγκουράκης 12(1), Βασιλάκης , Οικονομάκης, Ρούλιος, Κουλουριώτης 19(2), Μακριδάκης , Μπερνιδάκης 10, Σαλβαράκης 3, Μανουσάκης, Μανιάτογλου.
(A1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8)  ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 57-47
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκόγιαννης.
Δεκάλεπτα: 13-11, 33-26, 44-37, 57-47.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μοσχάκης 7, Βασιλάκης 26(4), Θεοδοσόπουλος, Μαραβελάκης 2, Αραμπατζόγλου 2, Αλυγιζάκης 8, Συριανόγλου 8(1), Δρουδάκης 4.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης, Γαβράς, Μαθηνός 22(1), Μάνεσης 7(2), Τρανταλίδης, Μιχαλάκης 8, Ροδινός 6, Βότζης 4.
(ΤΕΛΙΚΟΣ  Α2)    ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ  42-30
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκόγιαννης.
Δεκάλεπτα: 10-4, 18-10, 24-17, 42-30
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Μαμαλάκης): Γκόκος, Παππάς,  Θανάσης 3, Μαμαλάκης 9(1), Ουρανός, Κυριακάκης 3, Γεωργακάκης 5, Κλωνάρης, Φουντουκίδης 18, Παρθενιώτης 4, Ψωμάς.
ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Θεοδοσόπουλος): Καπαρός 2, Ρωμανιουδάκης 11(3), Καλογεράκης, Κεραμιανάκης, Περαντωνάκης 7, Σαμψών 4, Κονταξάκης Μ. 4, Κονταξάκης Ν. , Τσιμπισκάκης 2, Μανωλουδάκης, Μπαμιάκης, Κόκκας.

(A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4 )  HAAGEN DAZS - ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 74-59
Διαιτητές: Χριστινάκης Ν. , Χριστινάκης Β.
Δεκάλεπτα: 18-14, 34-28, 58-43, 74-59.
ΗΑΑGEN DAZS (Ξενίδης): Θερμιώτης 4, Κούμουλος 14(4), Πλεμμένος 16(3), Καλαϊτζάκης 13(1), Χατζηδάκης, Κυρμιζάκης, Πουλ 4, Γκογκίτσας 10, Κουγιουμουτζής 8(2), Πηγουνάκης 3 (1), Βασιλείου 2.
ΕΚΠ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Μ. Σαββοργινάκης): Μ. Σαββοργινάκης, Καίσαρης 20, Μίχας 10, Πετρακάκης, Μαθιουδάκης,  Παπαδάκης 13, Β. Σαββοργινάκης 4(1),  Ιερωνυμάκης 12.

ΕΛ.ΑΣ
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
(A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4 )  ΕΛ.ΑΣ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ  54-39
Διαιτητές: Κότσου , Χριστινάκης Β.
Δεκάλεπτα: 14-7, 26-19, 47-29, 54-39.
ΕΛ.ΑΣ. (Γαλητσιάνου): Ρακιντζής , Δαμανάκης 8(2), Καραβάνης, Πετρίδης 8, Μαμαλάκης 4, Πατέντας 12(1), Λαμπαρδάκης 6(1), Δημουλάς 2, Κανλής 14.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Γεωργιόπουλος 6(1), Μανέτας, Αθανασόπουλος 9(3), Κονιτόπουλος 1, Πελιβανίδης 2, Σεγρεδάκης, Οικονόμου 4, Καρακεσίσογλου 4, Αναγνωστόπουλος, Κόης 9, Στάμος 4.

Δευτέρα, 23 Μαρτίου 2015

Πρόγραμμα Ημιτελικών Α1 και Τελικών Α2 Κατηγορίας 2014-2015

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/3/2015
18:00 (A2 ΘΕΣΕΙΣ 3-4) ΓΙΑΤΡΟΙ - PLATANOS TOURS
19:45 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/3/2015
13:15 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 9-10) XPRESS COPY - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
15:00 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8)  ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
16:45 (ΤΕΛΙΚΟΣ  Α2)    ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ
18:30 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4 )  HAAGEN DAZS - ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
20:15 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4 )  ΕΛ.ΑΣ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ

Σάββατο, 21 Μαρτίου 2015

Αποτελέσματα Προημιτελικών Α1 και Ημιτελικών Α2 Κατηγορίας 2014-2015

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/3/2015
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4)  ΓΙΑΤΡΟΙ - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 37-40
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Χριστινάκης.
Δεκάλεπτα: 13-11, 21-16, 28-26, 37-40.
ΓΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Σταυρουλάκης 15(2), Ζαφείρης 4, Καταρτζής 6(1), Γουδάς 2, Σαμωνάκης 2, Σιβαρόπουλος, Παρασκάκης 2, Ζαχαράκης 6.
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Μαμαλάκης): Γκόκος, Θανάσης 7(1),Μαμαλάκης 6(1), Ουρανός, Κυριακάκης 2, Γεωργακάκης 9, Κλωνάρης, Φουντουκίδης 12, Παρθενιώτης 4,Παππάς, Ψωμάς. 

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4)  PLATANOS TOURS - ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ 40-47
Διαιτητές: Κότσου, Χριστινάκης.
Δεκάλεπτα: 11-15, 27-27, 33-35, 40-47.
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Βροντάκης 12(1), Αγγελάκης 12, Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Γεωργίου 2, Βελονάκης 5(1), Σανδαλάκης, Σκούφογλου, Φωτάκης 7(1), Πετράκης.
ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Θεοδοσόπουλος): Καπαρός 6, Γεραμιανάκης, Καλογεράκης 4, ΚεραμιανάκηςΠεραντωνάκης 11(1), Σαμψών 2, Κονταξάκης Μ. 6, Κονταξάκης Ν. 3, Τσιμπισκάκης 15(2), Μανωλουδάκης, Μπαμιάκης.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 89-55
Διαιτητές: Κότσου, Σταυρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 21-12, 40-27, 67-43, 89-55.
ΕΚΠ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Μ. Σαββοργινάκης): Μ. Σαββοργινάκης 10(2), Καίσαρης 21, Πετρακάκης 4(1),  Παπαδάκης 30(3), Β. Σαββοργινάκης 6,  Ιερωνυμάκης 18.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Γαβράς 3(1), Μαθηνός 4, Μάνεσης 11(3), Τρανταλίδης 3(1), Ροδινός 10, Βότζης 4, Τζενεβράκης 9, Μιχαλάκης 11.

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/3/2015
(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) HAAGEN DAZS - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 60-41
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 13-7, 22-24, 46-33, 60-41
ΗΑΑGEN DAZS (Ξενίδης): Θερμιώτης 11, Κούμουλος 8 (2), Σπανόπουλος 1, Πλεμμένος 8 (2), Καλαϊτζάκης 16 (4), Χατζηδάκης 4, Κυρμιζάκης, Μπονατάκης, Πουλ, Γκογκίτσας 9 (1), Κουγιουμουτζής, Πηγουνάκης 3 (1).
ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Θεοδοσόπουλος 8 (2), Βασιλάκης 8 (2), Πολιτάκης 16, Αραμπατζόγλου 3 (1), Αλυγιζάκης 6, Συριανόγλου, Δρουδάκης.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)   ΕΛ.ΑΣ. - ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ 47-40
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Ξυλάς
Δεκάλεπτα: 12-12, 18-23, 35-33, 47-40
ΕΛ.ΑΣ. (Γαλητσιάνου): Ρακιντζής, Δαμανάκης, Καραβάνης, Πετρίδης 9, Λαμπαρδάκης 18 (3), Μαμαλάκης 6, Κωνσταντινίδης, Δημουλάς 10, Κανλής 4.
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ (Μαθιουλάκης): Σταυρουλάκης Ν. 2, Γκάτζιας 3 (1), Ανυφαντάκης 5 (1), Σταυρουλάκης Χ.3 (1), Μαραγκουδάκης 6, Χαρκιανάκης 9, Ζουμπεράκης 4, Τσίχλης 8.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  A.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 47-52
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Ξυλάς
Δεκάλεπτα: 9-9, 25-22, 34-37, 47-52
Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ Β.C. (Θεοδοσουλάκης): Βιολάκης 1, Παπαδάκης Μ. 2, Κανακάκης, Παπαδάκης Χ. 4, Καλογεράκης 4, Σταυρουλάκης 13 (2), Παπαδογιαννάκης, Οικονομίδης 21 (2), Θεοδοσουλάκης 2.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Δούκας, Γεωργιόπουλος 5 (1), Μανέτας 3, Αθανασόπουλος 2, Κονιτόπουλος 13, Πελιβανίδης 6, Σεγρεδάκης, Οικονόμου, Καρακεσίσογλου 8, Αναγνωστόπουλος, Κόης 7, Στάμος 8 (1).

Δευτέρα, 16 Μαρτίου 2015

Πρόγραμμα Προημιτελικών Α1 και Ημιτελικών Α2 Κατηγορίας 2014-2015

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/3/2015
16:00 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4)  ΓΙΑΤΡΟΙ - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17:45 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4)  PLATANOS TOURS - ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ
19:30 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/3/2015
15:30 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  HAAGEN DAZS - ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
17:15 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  ΕΛ.ΑΣ - ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ
19:00 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. - ΦΟΙΤΗΤΕΣ

Πέμπτη, 12 Μαρτίου 2015

Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και Κατάταξης Α2 Κατηγορία Α' & B' Ομίλου 2014-2015

ΤΕΤΑΡΤΗ 11/3/2015
(Α2-Β)  ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 47-44
(Αγώνας αναβολής 8ης Αγωνιστικής)
Διαιτητές: Θεωδοράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 13-17, 17-31, 25-35, 47-44.
ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Θεοδοσόπουλος): Καπαρός 10(1), Ρωμανιουδάκης 8(2), Κονταξάκης Μιχ.10, Περαντωνάκης 2, Τσιμπισκάκης 10, Κονταξάκης 2, Σαμψών 5,Καλογεράκης, Μπαμιάκης.
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Μαμαλάκης): Θανάσης 8(2),Μαμαλάκης 10(2), Κυριακάκης 8, Γεωργακάκης 4, Κλωνάρης 2, Φουντουκίδης 7, Παρθενιώτης 5,Παππάς, Ψωμάς.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/3/2015

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  2014-2015
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) ΓΙΑΤΡΟΙ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 43-33
Διαιτητές: Θεωδοράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα : 12-2, 14-11, 28-25, 43-33
ΓΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Σταυρουλάκης, Καταρτζής 5, Γουδάς 6, Σαμωνάκης 2, Σιβαρόπουλος, Ζαφείρης 4, Παρασκάκης 4, Βασιλάκης 9, Ζαχαράκης 13(1) , Φουσταλιεράκης.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Τζανουδάκης): Τζανουδάκης 3, Κακλαμάνος 11, Καλαιντζάκης, Παπαδάκης Κ. 10, Γεωργάλης 2, Νικολιδάκης, Πετρακάκης 1, Πετροπουλάκος 4, Παπαδάκης Ι, Τσικνάκης, Πετράκης 2.

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/3/2015

(Α2-Β) GARDEN ART - ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ 31-46
(Αγώνας αναβολής 5ης Αγωνιστικής)
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Πελίκα.
Δεκάλεπτα: 8-14, 10-21, 18-33, 31-46.
GARDEN ART (Φραγκιαδάκης): Φουντουλάκης 2, Μαράκης, Βουτσαδάκης 4,  Φραγκιαδάκης Μιχ. 4, Κολυβάκης 12, Βαρούχας 2, Γαλλιός, Πατάτας 7, Φραγκιαδάκης Ματ. 

ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ (Δημητριάδης): Δημητριάδης 2, Δουζίνας 10, Λίτινας 8, Παντελάκης 12, Πολοπετράκης 7(1), Αντωνογιαννάκης 5, Μπιρλιράκης, Γαλεράκης 2.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) COSTA COSTA - ΤΥΠΟΕΚΔ.ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ 35-45

Διαιτητές: Αρτεμάκη, Πελίκα.
Δεκάλεπτα: 13-14, 24-27, 29-36, 35-45.

COSTA COSTA  (Mακρυδάκης): Χριστουλάκης 9(1), Τζαγκαράκης, ΣΙβαρόπουλος 4, Τεριζογλου 4, Βασιλάκης, Λαμπρίδης 11(3), Μπραζιώτης, Σταυρουλάκης 3, Κλάδος 4.
ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Θεοδοσόπουλος): Καπαρός 2, Ρωμανιουδάκης 18(2), Καλογεράκης, Κεραμιανάκης 4, Περαντωνάκης, Θεοδοσόπουλος, Σαμψών 1, Κονταξάκης Μ. 7, Κονταξάκης Ν. 5, Τσιμπισκάκης 8, Μανωλουδάκης, Μπαμιάκης.

(Α1) ΕΛ.ΑΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 57-29
Διαιτητές: Μαρκογιαννάκης, Μαρινάκης.
Δεκάλεπτα: 13-2, 22-16, 31-23, 57-29

ΕΛ.ΑΣ. (Γαλητσιάνου): Ρακιντζής 8(2), Δαμανάκης 14(2), Καραβάνης 10, Μαμαλάκης 9, Κωνσταντινίδης, Δημουλάς 2, Κανλής 14(1).
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης, Γαβράς 4, Μαθηνός 3, Μάνεσης 6(2), Τρανταλίδης, Ροδινός 4, Βότζης 10(2), Τζενεβράκης 2.

(Α1) XPRESS COPY - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 32-54

Διαιτητές: Μαρκογιαννάκης, Μαρινάκης.
Δεκάλεπτα: 6-24, 12-35, 23-47, 32-54.
XPRESS COPY (Χατζηδάκης):
Καλογεράκης 6(2), Ορφανουδάκης 4, Γιακουμπής 1, Ηλιάκης, Πιοτογιαννάκης, Τσουλάκης 4,  Ζήσιμος 9, Σπίτας 8.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης):
Μοσχάκης 2, Βασιλάκης 22(1), Τριπολιτάκης 12, Θεοδοσόπουλος 3(1), Μαραβελάκης, Πολιτάκης 10, Αραμπατζόγλου, Αλυγιζάκης 2, Συριανόγλου 3(1).


ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3/2015

14:30 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) S/M 7 DAYS - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  35-49
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καλαϊτζής
Δεκάλεπτα: 12-7, 17-25, 29-33, 35-49
S/M 7 DAYS (Καθαράκης): Καθαράκης 8 (1), Σταράκης, Παναγιωτόπουλος, Παυλιδάκης 9, Παλαφούτης Μ. 14 (3), Παπαδόπουλος 4.
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Μαμαλάκης): Γκόκος, Θανάσης 13 (2), Μαμαλάκης 10 (2), Κυριακάκης 2, Γεωργακάκης 4, Κλωνάρης, Μαμαλάκης Στ., Φουντουκίδης 16, Παρθενιώτης, Παππάς 2, Ψωμάς 2.  


(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - PLATANOS TOURS  53-63
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καλαϊτζής
Δεκάλεπτα: 18-14, 34-34, 46-49, 53-63
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Κιοσσές, Ξαφόπουλος, Πλιανός 16 (1), Δαμιανός, Βουμβουράκης, Τασιούλης 11, Νικολιδάκης 23 (7), Παλτατσίδης 3 (1).
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Βροντάκης 2, Αγγελάκης 24 (1), Γιάκας, Βουγιουκαλάκης Β. 9, Βουγιουκαλάκης Μ. 9, Γεωργίου 3, Βελονάκης, Σανδαλάκης 3, Σκούφογλου, Φωτάκης 16, Πετράκης.

(Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ  68-61
Διαιτητές: Καμπίτσης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 15-12, 32-25, 50-34, 68-61
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Μανέτας 7, Γεωργιόπουλος 5 (1), Αθανασόπουλος 6 (2), Σεγρεδάκης 2, Δούκας, Κονιτόπουλος 16 (1), Πελιβανίδης 6, Καρακεσίσογλου, Αναγνωστόπουλος 2, Κόης 9, Στάμος 15.
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ (Μαθιουλάκης): Σταυρουλάκης Ν. 9 (2), Γκάτζιας 11 (1), Σταυρουλάκης Χρ. 2, Ανυφαντάκης 2, Μαραγκουδάκης, Τσίχλης 8, Χαρκιανάκης, Ζουμπεράκης 29.

(Α1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  37-77
Διαιτητές: Καμπίτσης, Σταυρουλάκης
Δεκάλεπτα: 9-21, 21-44, 28-59, 37-77
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κιουρτσιδάκης 1, Σταγκουράκης 8, Μανιατάκης 2, Βασιλάκης 6, Οικονομάκης 6, Μακριδάκης 2, Μπερνιδάκης, Κουλουριώτης 12, Σαλβαράκης, Ρούλιος.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Θεοδοσουλάκης): Παπαδάκης Μ. 3, Κανακάκης 9, Παπαδάκης Χαρ. 6, Καλογεράκης 15 (1), Σταυρουλάκης 8, Παπαδογιαννάκης, Οικονομίδης 30 (4), Θεοδοσουλάκης 6.

 
(Α1) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - HAAGEN DAZS 55-71
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 14-14, 24-30, 37-50, 55-71.

ΕΚΠ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Μ. Σαββοργινάκης): Μ. Σαββοργινάκης, Καίσαρης 7, Μίχας, Πετρακάκης, Μαθιουδάκης 2, Παπαδάκης 16(3), Β. Σαββοργινάκης 4, Κατσανεβάκης 7, Ιερωνυμάκης 19.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης) : Θερμιώτης 8, Κούμουλος 17(4), Χατζηδάκης 2, Πλεμμένος 3(1) , Καλαϊτζάκης 17(4), Βασιλείου 2 , Κυρμιζάκης 5(1), Πουλ 2, Γκογκίτσας 9, Κουγιουμτζάκης, Πηγουνάκης 6(2).
Γραμματεία 15-3-2015

Τρίτη, 10 Μαρτίου 2015

Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και Κατάταξης Α2 Κατηγορία Α' & B' Ομίλου 2014-2015

ΤΕΤΑΡΤΗ 11/3/2015
19:30 (Α2-Β)  ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 47-44
(Αγώνας αναβολής 8ης Αγωνιστικής)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/3/2015
21:45 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) ΓΙΑΤΡΟΙ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/3/2015
16:30 (Α2-Β) GARDEN ART - ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ
(Αγώνας αναβολής 5ης Αγωνιστικής)
18:00 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) COSTA COSTA - ΤΥΠΟΕΚΔ.ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ
19:30 (Α1) ΕΛ.ΑΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
21:00 (Α1) XPRESS COPY - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3/2015
14:30 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) S/M 7 DAYS - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
16:00 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - PLATANOS TOURS
17:30 (Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ
19:00 (Α1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C
20:30 (Α1) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - HAAGEN DAZS

Δευτέρα, 9 Μαρτίου 2015

Ανακοίνωση της επιτροπής ποινών του 20ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Ρεθύμνου 2014-2015, 9-3-2015

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
      Η Επιτροπή ποινών του 20ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Ρεθύμνου την 9η του μήνα Μαρτίου του έτους 2015 ημέρα της εβδομάδας Δευτέρα και ώρα 19.00΄ συνεδρίασε στο Πανεπιστήμιο στου Γάλλου, με θέμα την επιβολή ποινής στον αθλητή της ομάδας ΕΛΑΣ ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ο οποίος  αποβλήθηκε από τους διαιτητές κατά την διάρκεια του αγώνα μεταξύ των ομάδων Α.Ο ΣΠΗΛΙΟΥ B.C-ΕΛΑΣ, που έγινε την 8-03-2015 και ώρα 20.30 στο κλειστό Γυμναστήριο στο Πανεπιστήμιο στου Γάλλου Ρεθύμνου στα πλαίσια της 8ης αγωνιστικής ημέρας της Α1 κατηγορίας, και είχε αναγραφεί στο Φ.Α. από τους διαιτητές, και αποφάσισε τα κατωτέρω:               
     Ο αθλητής της ΕΛΑΣ ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗΣ Εμμανουήλ τιμωρείται με  ποινή αποκλεισμού μίας (1) αγωνιστικής ημέρας σύμφωνα με το  άρθρο 63 του πειθαρχικού δίκαιου της Ε.Ο.Κ  (ανάρμοστη συμπεριφορά),  η οποία προσμετράτε αρχόμενη από το επόμενο της αποβολής του παιχνίδι.
    Από την Επιτροπή ποινών συνιστάται στους εκπροσώπους των ομάδων, να ενημερώσουν τους αθλητές τους, ότι πλην του προπονητή και του αρχηγού της ομάδας , ουδείς έχει δικαίωμα να διαμαρτύρεται στους διαιτητές για τυχόν <<λανθασμένα>> κατά την άποψη τους σφυρίγματα, τα οποία όμως μέχρι σήμερα δεν επηρέασαν την έκβαση των αγώνων στους οποίους υπήρξαν αποβολές και τιμωρίες  αθλητών ομάδων

Η 
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΙΝΩΝ
ΚΑΛΟΚΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΑΒΒΟΡΓΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Σάββατο, 7 Μαρτίου 2015

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 9ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορία Α' & B' Ομίλου 2014-2015

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6/3/2015
(Α2-Α) S/M 7 DAYS - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 54-38
Διαιτητές: Θεοδωρακης, Μαρκουλακης.
Δεκάλεπτα: 17-8, 31-17, 45-24, 54-38.
S/M 7 DAYS (Καθαράκης): Καζάνης 7, Παλαφούτης Ι. 4, Παναγιωτόπουλος 4, Παυλιδάκης 8, Παλαφούτης 22(1), Παπαδόπουλος 9(1) 
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Λάππα 10, Ρόμπου, Μπαρκάτσα, Ξανθέα Θ. 2, Κουμπούλη 2, Δοξάκη, Καραταράκη 3(1), Τρούλη 2, Ξανθέα Ι 3(1), Κάζα 2, Κεραμισάνου 6, Κίτσιου 8 

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3/2015
(Α2-Α) Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - COSTA-COSTA  50-57
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Πελίκα.
Δεκάλεπτα: 9-9, 30-21, 40-43, 50-57.
Α.Δ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Καραγιάννης 21, Μπουλούμπασης 5, Καλοκύρης, Καρυπίδης, Πολυδορόπουλος 8(1), Ξανθόπουλος, Παπαδομιχελάκης 4, Γαλητσιάνου 12(1), Φραγκιουδάκης, Κουκουμπεδάκης.
COSTA COSTA  (Mακρυδάκης): Χριστουλάκης 38(4), ΣΙβαρόπουλος 4, Τεριζογλου, Βασιλάκης, Λαμπρίδης 1, Σταυρουλάκης 2, Γιοβάοβιτς 4, Κλάδος 8.
(Α2-Β) GARDEN ART - ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ 27-58
Διαιτητές: Καθαράκης, Πελίκα.
Δεκάλεπτα: 2-20, 10-30, 20-40, 27-58.
GARDEN ART (Φραγκιαδάκης): Φουντουλάκης 2, Μαράκης 6, Βουτσαδάκης 2,  Φραγκιαδάκης Μιχ. 5, Βαρούχας 5(1), Γαλλιός, Πατάτας 4, Φραγκιαδάκης Ματ. 3. 
ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Θεοδοσόπουλος): Καπαρός 4, Ρωμανιουδάκης 10, Κονταξάκης Μ. 4, Θεοδοσόπουλος 1, Περαντωνάκης 8, Τσιμπισκάκης 9, Κεραμιανάκης 2, Κονταξάκης Ν. 8(1), Σαμψών 10, Μπαμιάκης Α. 2.
(Α1)   ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ  63-40
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 25-10, 39-17, 52-28, 63-40.
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ (Μαθιουλάκης): Σταυρουλάκης Ν. 7(1), Γκάτζιας 10, Σταυρουλάκης Χρ. 11(3), Μαραγκουδάκης 2, Τσίχλης 17(2), Χαρκιανάκης 4, Ζουμπεράκης 12.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κιουρτσιδάκης, Σταγκουράκης 6, Βασιλάκης 2 , Οικονομάκης 3(1), Ρούλιος 22, Μακριδάκης , Μπερνιδάκης 4, Κουλουριώτης, Σαλβαράκης 3(1).
 Photo by Theodwra Xanthea
(Α1)   HAAGEN DAZS - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 80-52
Διαιτητές: Κώτσου, Χριστινάκης.
Δεκάλεπτα: 14-17, 29-27, 54-39, 80-52.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης) : Θερμιώτης 9, Κούμουλος 15(2), Πλεμμένος 8(2) , Καλαιτζάκης 14(2) , Βασιλείου 6 , Κυρμιζάκης , Πουλ 12, Γκογκίτσας 9(3) , Κουγιουμτζάκης 4(1) , Πηγουνάκης 3(1).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Μανέτας 4, Γεωργιόπουλος 2, Σεγρεδάκης 3(1), Δούκας, Κονιτόπουλος 5, Πελιβανίδης 8, Βλάχος ,  Οικονόμου 2, Καρακεσίσογλου 2, Αναγνωστόπουλος, Κόης 6, Στάμος 20(1).
.
(Α1)   ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - XPRESS COPY 41-34
Διαιτητές: Κώτσου, Χριστινάκης.
Δεκάλεπτα: 7-7, 18-17, 23-28, 41-34.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης, Γαβράς, Μαθηνός 2, Μάνεσης, Τρανταλίδης, Μιχαλάκης 10, Ροδινός 12, Χαιρέτης, Τζενεβράκης 17(2).
XPRESS COPY (Χατζηδάκης): Φιτσανάκης 2, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 12, Γιακουμπής 5, Ηλιάκης, Τσουλάκης 2, Ζήσιμος, Σπίτας 8, Πιοτογιαννάκης, Τζανάκης 5(1).

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3/2015
 ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  2014-2015
(Α2-Β) ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ  0-20 α.α.

(Α2-Α) VOYAGER – ΓΙΑΤΡΟΙ  46-59

Διαιτητές: Μαρινάκης, Φλουρής
Δεκάλεπτα: 6-11, 24-23, 34-41, 46-59
VOYAGER (Μυλωνάς): Σταυρουλιδάκης 4, Ντοντ, Ανδρεαδάκης 11, Ανδρονικίδης 8, Λάζαρης 23, Μυλωνάς.
ΓΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Βασιλάκης, Φουστελιεράκης 6, Σταυρουλάκης 6, Καταρτζής 4, Γούδας 19, Σιβαρόπουλος, Ζαφείρης, Παρασχάκης 11, Ζαχαράκης 13.

(Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΣΥ.ΦΑ.Ρ.  40-46
Διαιτητές: Μαρινάκης, Φλουρής
Δεκάλεπτα: 6-19, 18-29, 30-34, 40-46
ΡΑΨΩΔΙΑ (Xόμπης): Χόμπης 8, Βαμβακάς, Γρηγοράκης 10, Βερυκάκης 6, Σταυρουλάκης Β., Πατεράκη 15 (2).
ΣΥ.ΦΑ.Ρ. (Παπαδάκης Θ.): Κουκουβάγιας 7, Κούνουπας 2, Ζερβουδάκης 20, Λαμπόβας 6 (2), Μπουζουνιεράκης 1, Καβρουλάκης 10.

(Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΑΘΙΒΟΛΕΣ  20-0 α.α.

(Α2-Β) ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - PLATANOS TOURS  54-53 β΄παρ.
(43-43 καν.αγώνας, 47-47 α’ παρ.)

Διαιτητές: Καμπίτσης, Αρτεμάκη
Δεκάλεπτα: 13-12, 20-21, 29-34, 43-43 καν.αγώνας, 47-47 α’ παρ., 54-53 β’ παρ.)
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Μαμαλάκης): Γκόγκος, Παπάς 3 (1), Κυριακάκης 8 (2), Θανάσης 7 (1), Μαμαλάκης Σ. 12, Ουρανός, Γεωργακάκης 11 (1), Κλωνάρης, Ψωμάς 4, Μαμαλάκης Α., Παρθενιώτης 9.
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Βροντάκης, Αγγελάκης 16, Γιάκας 4, Βουγιουκαλάκης Β. 4, Βουγιουκαλάκης Μ., Γεωργίου 13 (1), Σανδαλάκης 1, Σκούφογλου 2, Φωτάκης 13, Πετράκης.

(Α1) ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ -  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  60-69
Διαιτητές: Καθαράκης, Ξυλάς
Δεκάλεπτα: 11-27, 25-43, 36-57, 60-69
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μοσχάκης, Τριπολιτάκης 10, Θεοδοσόπουλος 4, Βασιλάκης 22 (4), Μαραβελάκης, Πολιτάκης 13 (1), Αραμπατζόγλου, Αλυγιζάκης 11, Συριανόγλου.
ΕΚΠ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Μ. Σαββοργινάκης): Μ. Σαββοργινάκης 3 (1), Καίσαρης 5 (1), Μίχας 19 (3), Πετρακάκης, Μαθιουδάκης, Παπαδάκης 21 (4), Β. Σαββοργινάκης 8 (1), Κατσανεβάκης 5, Ιερωνυμάκης 8.

(Α1) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. - ΕΛ.ΑΣ  56-74
Διαιτητές: Καθαράκης, Ξυλάς
Δεκάλεπτα: 13-23, 25-37, 40-58, 56-74
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Θεοδοσουλάκης): Βιολάκης 2, Κανακάκης 4, Παπαδάκης Χαρ. 3, Καλογεράκης 9, Σταυρουλάκης 10 (1), Παπαδογιαννάκης, Οικονομίδης 28 (4), Θεοδοσουλάκης.
ΕΛ.ΑΣ. (Γαλητσιάνου): Ρακιντζής 5 (1), Δαμανάκης 3 (1), Καραβάνης 14, Λαμπαρδάκης 3 (1), Μαμαλάκης 14, Κωνσταντινίδης, Δημουλάς 5, Κανλής 30.


ΡΕΠΟ : (Α2-Β) ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ

Τρίτη, 3 Μαρτίου 2015

Ανακοίνωση της επιτροπής ποινών του 20ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Ρεθύμνου 2014-2015, 3-3-2015

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
                             
      Η Επιτροπή ποινών του 20ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Ρεθύμνου την 3η του μήνα Μαρτίου του έτους 2015 ημέρα της εβδομάδας Τρίτη και ώρα 12.00΄ συνεδρίασε στο Πανεπιστήμιο στου Γάλλου, με θέμα την επιβολή ποινών, στους:
α) αθλητή της ομάδας ΕΛΑΣ ΠΕΤΡΙΔΗ Κωνσταντίνο, ο οποίος  αποβλήθηκε από τους διαιτητές κατά την διάρκεια του αγώνα μεταξύ των ομάδων ΕΛΑΣ-ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ, που έγινε την 1-03-2015 και ώρα 19.30 στο κλειστό Γυμναστήριο στο Πανεπιστήμιο στου Γάλλου Ρεθύμνου στα πλαίσια της 7ης αγωνιστικής ημέρας της Α1 κατηγορίας,
β) στον αθλητή της ομάδας Α.Ο Σπηλίου ΤΣΑΒΑΛΟ Βαλάντη ο οποίος αποβλήθηκε από τους διαιτητές κατά την διάρκεια του αγώνα μεταξύ των ομάδων X-PRESS COPY-ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ, που έγινε την 1-03-2015 και ώρα 21.00 στο κλειστό Γυμναστήριο στο Πανεπιστήμιο στου Γάλλου Ρεθύμνου στα πλαίσια της 7ης αγωνιστικής ημέρας της Α1 κατηγορίας,
και είχαν αναγραφεί στο Φ.Α. από τους διαιτητές, και αποφάσισε τα κατωτέρω:               
1.- Ο αθλητής της ΕΛΑΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ Κωνσταντίνος τιμωρείται με  ποινή αποκλεισμού μίας (1) αγωνιστικής ημέρας σύμφωνα με το  άρθρο 63 του πειθαρχικού δίκαιου της Ε.Ο.Κ  (ανάρμοστη συμπεριφορά),  η οποία προσμετράτε αρχόμενη από το επόμενο της αποβολής του παιχνίδι.
2.- Ο αθλητής του ΑΟ Σπηλίου ΤΣΑΒΑΛΟΣ Βαλάντης τιμωρείται με ποινή αποκλεισμού τεσσάρων  (4) αγωνιστικών ημερών σύμφωνα με το  άρθρο 66 του πειθαρχικού δίκαιου της Ε.Ο.Κ, (λόγω εξύβριση), η οποία προσμετράτε αρχόμενη από το επόμενο της αποβολής του παιχνίδι.

Η 
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΙΝΩΝ
ΚΑΛΟΚΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΑΒΒΟΡΓΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Δευτέρα, 2 Μαρτίου 2015

Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 9ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορία Α' & B' Ομίλου 2014-2015

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6/3/2015
21.30  (Α2-Α) S/M 7 DAYS - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3/2015
14:30 (Α2-Α) Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - COSTA-COSTA
16:00 (Α2-Β) GARDEN ART - ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ
17:30 (Α1)   ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
19:00 (Α1)   HAAGEN DAZS - ΦΟΙΤΗΤΕΣ
20:30 (Α1)   ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - XPRESS COPY

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3/2015
11:00 (Α2-Β) ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
12:30 (Α2-Α) VOYAGER - ΓΙΑΤΡΟΙ
14:00 (Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΣΥ.ΦΑ.Ρ.
15:30 (Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΑΘΙΒΟΛΕΣ
17:00 (Α2-Β) ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - PLATANOS TOURS
18:30 (Α1)    ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ -  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
20:00 (Α1)    Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. - ΕΛ.ΑΣ

ΡΕΠΟ : (Α2-Β) ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ