Σάββατο, 20 Ιανουαρίου 2018

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 5ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2018
(Α2-B) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - MACRON STORΕ 23-43
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 03-16, 10-28, 17-33, 23-43
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς, Στάμος) : Γιαπιτσογλου, Παπαδοπόύλου Ε. 3(1), Γιαμαλά 8, Πασχαλίδη, Βουρδούμπα, Ρόμπου 2, Μαστροκώστα, Πολοπετράκη 2, Κιπ. 2, Ξανθέα Θ. 4, Κρεμασμενάκης , Ξανθέα Ι. 2.
MACRON STORE (Δοξαστάκης) : Τσαφαράκης 8, Δοξαστάκης 2, Αυγέρης, 3(1), Κόνιας 3, Μπενάκης, Καρατζέτζος Γ. 12(2), Παπαδάκης 4, Κάβουρας 6, Δασκαλάκης 5(1).

(Α2-B) BUENO HOTEL - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 51-68
Διαιτητές: Θεοδωράκης Καθαράκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 16-16, 25-29, 40-43, 51-68.
BUENO HOTEL (Σταυρουλιδάκης) : Αδρεαδάκης 4, Αδρονικίδης, Σταθοπούλου 3(1), Σταυρουλιδάκης 4, Κοπανάκης 16, Σταγκουράκης 2, Χατζάκης 4,  Βαζιουράκης 4,  Αρσενίδης  14, Μοτάκης. 
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης) :  Λαδάκης 14(2), Περάκης 9, Καλοϊδάς 6, Τζανιδάκης 17(1), Καπετανάκης 11(3), Φιλιππάκης 3(1) , Κοπανάκης  Κ. 6, Φουντιδάκης 2.

(Α1) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. - XPRESS COPY 64-60
Διαιτητές: Σταυρουλάκης Μανώλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 14-16, 33-30, 48-50, 64-60.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιαννάκης Μ.): Σαβοργιαννάκης Μ. 17(5), Μίχας 12, Μαθιουδάκης, Ξανθόπουλος 4, Παπαδάκης 15(2), Παναγιωτάκης 7, Σαβοργιαννάκης Β. 9(2).
XPRESS COPY (Φεσσάς): Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 17(1), Γκάτσιας 5(1), Σπιτάς 8, Ζουμπεράκης 16, Γιαννούλης 6, Κεγιαδάκης 8.

(Α1) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ - Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 73-67
Διαιτητές: Σταυρουλάκης Μανώλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 17-16, 31-40, 48-49, 73-67
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Πολυδωρόπουλος): Πολυδωρόπουλος , Μαμαλάκης Ν. 12, Πατέντας 18,   Θανάσης 6, Κυδωνάκης 2, Τσιχλής 11(2) , Μαμαλάκης Σ. 5 Φουντουκίδης 13(1) , Κανλής 6, Μουλίτσας.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 5 , Κανακάκης, Καλογεράκης 3(1), Καίσαρης 25(4), Παπαδογιαννάκης Γ. 18(4), Θεοδοσουλάκης 6, Οικονομίδης 10 .

Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2018
(Α2-B) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 48-31
Διαιτητές: Σταυρουλάκης Πετράκης Γιώργος, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 10-06, 24-18, 40-25, 48-31.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος) : Βαβουράκης 8, Καζάνης 2, Πολιτάκης 19(1),
Περάκης 4,  Ζάχος, Κυριακάκης 13(1), Γιαννούλης, Λιανέρης 2.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης Μ.) : Χειμωνίδης 6, Σωμαθιανός, Ζίανας, Πλευράκης 10(1), Νικολιδάκης 4, Σφυράκης, Κεραμιανάκης, Μπεγέτης, Μπαγιαρτάκης 2, Παναγιωτόπουλος 7(1), Προκοπάκης 2. 

(A2-B) ΣΥΦΑΡ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 41-43
Διαιτητές: Σταυρουλάκης Πετράκης Γιώργος, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 09-10, 17-23, 31-31, 41-43.
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας Α.) : Καβρουλάκης 4, Παπαδάκης Μ., Κούνουπας Α., Χηνιάδης 4, Κριτσωτάκης 16(2), Ζερβουδάκης 14, Λαμπόβας 3(1), Αδραμής.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Φουσταλιεράκης) : Πανόπουλος 6, Μπέντζαμιν 2, Θεοφωράκης 2, Απανωμεριτάκης 2, Βροντάκης 13(2), Σταυρουλάκης Γ., Ξηρας 8, Ζουμπεράκης 7, Φουσταλιεράκης 3(1).

(Α1) ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - HAAGEN DAZS BC 42-94
Διαιτητές: Πετράκης Γιώργος, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 05-28, 17-42, 32-74, 42-94.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Κατσαντώνης 15, Αραμπατζόγλου,  Περαντωνάκης 2, Λυκάκης 3(1), Ανεζάκης 12(3), Συριανόγλου 6(2), Τσιμπισκάκης, Δρουδάκης 4.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης) : Λαγουδάκης  5(1), Κούμουλος 23(5), Χατζηδάκης 7(1), Πλεμμένος 13(1), Καλαϊτζάκης 20(6), Βασιλείου 2, Θερμιώτης 10, Γκοκίτσας 11(3), Πηγουνάκης 3(1).

(Α1) MUEBLO PLUS - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 66-63
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 19-20, 33-34, 46-49, 66-63.
MUEBLO PLUS (Τσιλεδάκης Ν.) : Κοντουδάκης 17, Καλλιδωνάκης 17(1), Βασιλάκης Ι. 2, Τσιλεδάκης Λ. 3(1), Χατζηδάκης Ν. 14(1), Κλάδος, Ρακιντζής 3(1), Βρακίδης, Φίλας 10, Παπαδάκης.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Αντουράκης, Τρανταλίδης ): Φωτάκης 10, Πελιβανίδης 8, Μανέττας 5, Τρανταλίδης,  Αντουράκης 12(1),  Λαμπαρδάκης 19(3), Μιχαλάκης 4, Χαιρέτης, Σεγρεδάκης 5.
 ΦΟΙΤΗΤΕΣ 2017-2018
(Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 52-47
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 10-10, 25-22, 39-33, 52-47.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Μυλωνάς 3, Λίτινας, Μίγκλης, Καρακεσίσογλου 8, Ψαρουδάκης,  Ζούκης, 2, Παπαγρηγορίου, Αναγνωστόπουλος 12, Γεωργάκης 1, Θεοδωρόπουλος, Στάμος 26(1).
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Χατζησπύρος) : Ξενάκης 3(1), Ρούλιος Α. 20(1), Αποστολάκης  9, Χατζησπύρος 2, Θωμαδάκης 3(1), Ζουμπουλάκης 10.

(A1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - PLATANOS TOURS 80-63
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 26-12, 45-24, 65-47, 80-63.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κιουρτσιδάκης 6(1), Πατέρας 16(4), Μαραυγάκης 9(3), Νύχταρης 14(3), Χατζηκωνσταντίνου 9(1), Νταλιάνης, Βασιλάκης 20(4), Σταυρουλάκης 6, Κωνσταντινίδης.
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Μ.) :  Βουγιουκαλάκης Μ. 18, Καρπουζάκης 16(3),  Αγγελάκης 6, Καντραρτζής 7, Βελονάκης 16.
(A2-Β) KLADOS TOURS - SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ 50-62
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 14-18, 28-40, 35-49, 50-62.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς) : Χριστουλάκης 11(3), Γερουκάκης 12, Κλάδος 4, Περακάκης, Πετρίδης, Κανελάκης, Νταουντάκης 4, Γιοβάνοβιτς, Καθαράκης 11(1), Γερουκάκης 8.
SAILING EXPERIENCE/REVANS CAFE (Κατσουλάκης) : Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης 4, Τσαχάκης 14(4), Παπαπαναγιώτου 5, Σταθόπουλος 8(2), Παυλιδάκης, Παπαδάκης 6, Δαφέρμος 11,  Παρασύρης 2, Ελευθεράκης 2, Τσαγκαρούλης 10.

ΡΕΠΟ: (Α2-Β) L' ETOILE DU SUD

Τετάρτη, 17 Ιανουαρίου 2018

Πρόγραμμα 6ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 5ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2018
15:30 (Α2-B) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - MACRON STORΕ
17:00 (Α2-B) BUENO HOTEL - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛ.
18:30 (Α1) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. - XPRESS COPY
20:15 (Α1) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ - Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.

Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2018
10:30 (Α2-B) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ
12:00 (A2-B) ΣΥΦΑΡ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
13:30 (Α1) ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - HAAGEN DAZS BC
15:00 (Α1) MUEBLO PLUS - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
16:45 (Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
18:30 (A1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - PLATANOS TOURS
20:15 (A2-Β) KLADOS TOURS - SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ

ΡΕΠΟ: (Α2-Β) L' ETOILE DU SUD

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 20 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.

Σάββατο, 13 Ιανουαρίου 2018

Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 13 Ιανουαρίου 2018
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 2017-2018
(Α2-Α) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΡΑΨΩΔΙΑ 53-46
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 05-08, 20-15, 38-32, 53-46.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 20(2), Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 9, Καλαϊτζάκης Α. 5, Σακελλαρίδης, Φανουργάκης 5, Παπαδάκης Ι., Προκοπάκης, Ψωράκης 12.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Πατεράκη) : Χόμπης Γ. 5, Πολυμίλης, Τσικινάς 9, Πατεράκη 5(1), Ξενάκης 13, Νιωτάκης 2, Βεργίτσης, Χόμπης Β. 5, Βερικάκης 7(1).

(Α2-Α) CRETAN INOX - ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 61-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 17-07, 33-21, 48-26, 61-39.
CRETAΝ INOX (Θανάσης) :  Ψωμάς 7, Καρυπίδης 6, Βελονάκης, Θεοδωρόπουλος, Γκόγκος 6(1), Λεωνιδάκης 6, Κυλάφης 10, Κατσαβίδης 14(2), Μαραρδονας 12.
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 8(2), Λελεδάκης 5, Νεονάκης 2, Τσόγκας 2, Βασιλάκης, Παναγιουλάκης 6(2), Καλυβιανάκης 4, Μεξης 9, Πωλιουδάκης, Μαραγκουδάκης 1, Διβανής 2.

(Α1) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – XPRESS COPY 43-66
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 05-15, 19-24, 29-50, 43-66.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης): Ρούλιος Α. 9, Οικονομάκης 3(1), Αποστολάκης 6, Ρούλιος Κ. 2, Ξενάκης, Θωμαδάκης 6, Κουνάκης 3(1), Μαρνελάκης 11(1), Ζουμπουλάκης Ν. 3(1).
XPRESS COPY (Πιοτογιαννάκης, Φεσσάς): Κεφαλογιάννης 2, Καλογεράκης 5(1), Ορφανουδάκης 17(1), Ζουμπεράκης Κ. 15, Ζήσιμος 11(3), Σπιτάς 6, Γκάτσιας 10(2), Γιαννούλης.
MUEBLO PLUS 2017-2018
(Α1) HAAGEN DAZS BC - MUEBLO PLUS 81-31
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 18-07, 38-21, 64-28, 81-31.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης) : Θερμιώτης 10, Κούμουλος 30(5), Πλεμμένος 13(2), Χατζηδάκης, Καλαϊτζάκης 3, Βασιλείου 2,  Λαγουδάκης 10(2),  Μπονατάκης, Γκοκίτσας 3, Κουγιουμουτζής 8(2), Πηγουνάκης 2.
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης) : Καλλιδωνάκης 5(1), Κάντι, Βασιλάκης Ι. 2, Τσιλεδάκης Λ. 6, Χατζηδάκης Ν. 5(1), Κλάδος 5(1), Ρακιντζής, Βρακίδης, Φίλας 7(1), Παπαδάκης 1.

Κυριακή 14 Ιανουαρίου 2018
(Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - DOMEK καν. 41-41, παρ. 43-47
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Μαρινάκης Θεοχάρης
Δεκάλεπτα: 10-09, 18-18, 24-31, καν. 41-41, παρ. 43-47.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Λιάκος 2, Σταυριανάκη 2, Νικολιδάκης, Μισιργής 19(5), Παπατριανταφύλλου 4,  Δαμιανός, Ξενιτόπουλος, Λεβεντάκης 2, Παλτατσίδης 4, Μανολιουδάκης, Διαμαντής 10.
DOMEK (Αποστολάκης) : Παλλιεράκης 7(1), Αποστολάκης 5(1), Καλλιγας 11, Βουρτζούμης, Ντρέκος 10, Κατσαντώνης 4, Μαθιουδάκης 10(1), Λαγουδάκης.

(Α2-Α) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΙΑΤΡΟΙ 46-54
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Μαρινάκης Θεοχάρης
Δεκάλεπτα: 06-19, 15-30, 28-44, 38-54.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς) : Βότζης 18(3), Μάνεσης 9(3), Φραγκιαδάκης, Γρηγοράκης, Καλλέργης 2, Μπουλούμπασης 5(1),  Παραδεισανός, Βαμβακάς 5(1), Γαβράς 3(1), Μαρίνος 4.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασχάκης) : Γούδας 8, Παπαδόπουλος 4, Ζαχαράκης 2, Αργυρίου 12, Τζανάκης 4, Παρασχάκης 6, Βλαχοπάνος 2, Σαμωνάκης 7, Μουχασίδης, Γιακουμάκης 9.

(Α2-Α) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - THINK VILLA 37-50
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 08-06, 17-17, 25-36, 37-50.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Βασιλείου) : Ξενίδης 5, Τερζιόγλου 15(2), Λαμπρινός , Κεραμιανός 7, Δασκαλάκης Μ. 10.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.) : Καμαρείτης 3(1), Αντωνίου 5(1), Πολιουδάκης 7(1), Καζίλας 9, Πηγουνάκης Φ. 10(2), Περιστεράκης 5, Αστρινάκης 2, Στεργίακης 9(1).

(Α1) PLATANOS TOURS - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 53-55
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 08-17, 24-27, 35-41, 53-55.
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Μ.) :  Γεωργίου 4, Κλειδαράς 3(1), Αγγελάκης 9, Καρπουζάκης 25(5), Βουγιουκαλάκης Μ. 6, Βελονάκης 5.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 6(2), Μίχας 10(1), Μαθιουδάκης, Πετρακάκης 3(1), Παπαδάκης 21(2), Παναγιωτάκης 8, Σαβοργιαννάκης Β. 4, Σερσέμης 3.

ΦΟΙΤΗΤΕΣ 2017-2018
(Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 52-65
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 15-20, 25-37, 42-43, 52-65.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Ζούκης, Λίτινας, Μίγκλης, Καρακεσίσογλου 13, Ψαρουδάκης , Ηλιόπουλος 2, Παπαγρηγορίου 10(1), Θεοδωρόπουλος, Αναγνωστόπουλος 3, Κόης 7, Στάμος 17(1).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 5, Κατσαντώνης 12, Αραμπατζόγλου,  Περαντωνάκης, Λυκάκης 11(1), Ανεζάκης 7, Θεοδοσόπουλος Σ., Συριανόγλου, Τσιμπισκάκης 18(2), Δρουδάκης 12.
(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 62-81
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 18-16, 32-41, 47-56, 32-81.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Αντουράκης ): Φωτάκης 4, Πελιβανίδης 13, Μανέττας 18(1), Τρανταλίδης, 9(1),  Τζενεβράκης 5(1), Λαμπαρδάκης 9(1), Μιχαλάκης 2, Χαιρέτης 2, Σεγρεδάκης 9(1).
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Πολυδωρόπουλος): Πολυδωρόπουλος 6, Μαλλιαρός, Πατέντας 6,   Θανάσης 8, Κυδωνάκης 14(1), Μουλίτσας 5(1), Τσιχλής 10(1), Μαμαλάκης Ν. 10,  Μαμαλάκης Σ. 2, Φουντουκίδης 11, Κανλής 7.
(A1)  PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 66-61
Διαιτητές: Κώτσου Λία, Καμπίτσης Μιχάλης
Δεκάλεπτα: 20-09, 31-31, 40-47, 66-61.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 9(2), Κιουρτσιδάκης, Πατέρας 2, Μαραυγάκης 21(3), Νικολακάκης, Νύχταρης 2, Χατζηκωνσταντίνου11, Νταλιάνης, Βασιλάκης 19(1), Σταυρουλάκης 2, Κωνσταντινίδης.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 16(3),  Καίσαρης 16, Κανακάκης 4, Παπαδάκης, Καλογεράκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 9(1), Παπαδογιαννάκης Π. , Θεοδωσουλάκης , Οικονομίδης 6 , Χρυσουλάκης 10.

ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE

Πέμπτη, 11 Ιανουαρίου 2018

Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας 2018 για το 23ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου διοργανώνοντας το 23ο Εργασιακό  Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018 και η οργανωτική επιτροπή του εργασιακού μπάσκετ έκοψαν την Πρωτοχρονιάτικη Πίτα την Τετάρτη 10/01/2018. Την κοπή έκανε ο παλαίμαχος παίχτης και προπονητής Μακριδάκης Μανώλης και το φλουρί έτυχε στην ομάδα του Πανεπιστημίου στον Τρανταλίδη Χρήστο δίνοντας ευχές σε όλες τις ομάδες που συμμετέχουν στον θεσμό με πάνω από 500 αθλητές για καλούς αγώνες το έτος 2018, με υγεία και ευγενή άμμιλα.
Θέματα που συζητήθηκαν:
  • Προγραμματισμός Αγώνων 2018.
  • Διαιτησία Αγώνων.
  • Καθαριότητα του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου κατά την διάρκεια των αγώνων (εντός και εκτός αγωνιστικού χώρου).
  • Η παρακολούθηση των αγώνων γίνετε αποκλειστικά από τις κερκίδες του κλειστού Γυμναστηρίου και απαγορεύεται ρητά η χρήση οποιαδήποτε άλλου χώρου.
  • Η είσοδος με τα αυτοκίνητα στο χώρο της Πανεπιστημιούπολης τα Σαββατοκύριακα για τους αγώνες, θα γίνεται με βάση τις υποδείξεις που θα μας δίνονται από το φυλάκιο εισόδου. 

Κυριακή, 7 Ιανουαρίου 2018

Πρόγραμμα 5ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 13 Ιανουαρίου 2018
15:30 (Α2-Α) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΡΑΨΩΔΙΑ
17:00 (Α2-Α) CRETAN INOX - ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
18:30 (Α1) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – XPRESS COPY
20:15 (Α1) HAAGEN DAZS BC - MUEBLO PLUS

Κυριακή 14 Ιανουαρίου 2018

10:30 (Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - DOMEK
12:00 (Α2-Α) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΙΑΤΡΟΙ
13:30 (Α2-Α) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - THINK VILLA
15:00 (Α1) PLATANOS TOURS - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ.
16:45 (Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
18:30 (A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ
20:15 (A1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ

ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 20 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.