Δευτέρα, 10 Δεκεμβρίου 2018

Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου 2018
(Α2-Α) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. 0-20 (ΑΑ)
16:00 (Α2-Α) ΙΑΤΡΟΙ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
17:45 (Α1) PROJECT PLUS IKE – SAILING EXPERIENCE
19:30 (Α1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου 2018
10:00 (Α2-Α) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
11:30 (Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ – PLATANOS TOURS
13:15 (Α2-Α) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ    – KLADOS TOURS
15:00 (Α2-Α) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
16:45 (Α1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ – ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ
18:30 (A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ
20:15 (A1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ

ΡΕΠΟ: (Α1) HAAGEN DAZS BC

Κυριακή, 9 Δεκεμβρίου 2018

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Β' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου 2018
(Α2-Β) L'ETOILE DU SUD – MACRON STORE 33-42
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 07-12, 14-22, 25-28, 33-42.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παυλιδάκης Γ. 15, Μαυράκης 11, Παπαδάκης Ν.  Γαλλιός, Παπιομύτογλου 6(1), Σταράκη 2.
MACRON STORE (Δοξαστάκης Ε.): Δοξαστάκης Ε. 9, Πριναράκης, Τσαφαράκης, Μπενάκης, Παπαδάκης Α. 4, Κάβουρας 4, Καρατζέτζος Κ. , Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 19(2), Κόνιας 6, Φωτάκης, Αυγέρης.

(Α2-Β) THINK VILLA – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 39-52

Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 06-15, 16-26, 29-39, 39-52.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.): Αντωνίου 9, Ξενίδης 4, Κουδουναράκης Λ., Πολιουδάκης 13(3),  Καζίλας 9, Κόκκινος 4, Αστρινάκης.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 19(4), Τζανουδάκης, Κακλαμάνος 14, Καλαϊτζάκης Α. 8, Παπαδάκης Κ. 9(1) , Ζουρίδης, Σακελλαρίδης, Γεωργαλής, Ψωράκης 2, Προκοπάκης, Παπαδάκης Γ. 2 , Χηνιάδης.
(Α1) SAILING EXPERIENCE – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 45-46
Διαιτητές: Καμπίτσης Μιχάλης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 11-16, 18-25, 29-30, 45-46.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης 6, Ζαμπετάκης 5(1), Σταθόπουλος 3(1), Τσαχάκης 1, Παπαδάκης, Τσαγκαρούλης 17, Παπαπαναγιώτου, Παρασύρης, Καρπουζάκης 6, Κορωνάκης 7(1).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 6, Γιαννούλης 5(1), Θεοδοσόπουλος, Ανεζάκης 3(1), Τσιμπισκάκης 12(2), Δρουδάκης 8, Αλυγιζάκης 9(1), Κατσαντώνης 3(1), Συργιανόγλου.
(Α1) N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ – PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 62-99
Διαιτητές: Καμπίτσης Μιχάλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 13-28, 24-55, 42-69, 62-99.
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Γκόγκος, Θανάσης): Φοβάκης 4(1), Βελονάκης 4,  Λεωνιδάκης 5(1), Γκόγκος, Κατσαβίδης 17(1), Ψωμάς 5(1), Αρσενίδης 14, Μακαρδονας 13(1).
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης Β. 20(4), Κιουρτσιδάκης, Νυκταρης 11(3),  Σταυρουλάκης 2, Πατέρας 3, Κωνσταντινίδης 2, Βασιλάκης 45(5), Πιρπινάκης Ν. 18(4). 

Kυριακή 9 Δεκεμβρίου 2018
(Α2-Β) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – BUENO HOTEL  46-24
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σιβαρόπουλος
Δεκάλεπτα: 10-0, 24-07, 36-20, 46-24
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης): Αποστολάκης 13, Χατζησπύρος 8, Οικονομάκης Ι. 4, Ρούλιος Α. 5, Ρούλιος Κ. 3, Ξενάκης 4, Οικονομάκης Κ. 2, Περιστεράκης 4, Ζουμπουλάκης Ν. 3 (1).
BUENO HOTEL (Σταυρουλιδάκης): Κοπανάκης 7 (1), Μοτάκης, Ανδρεδάκης 2, Σταυρουλιδάκης, Σταγκουράκης, Κόλκας 3 (1), Βαζιουράκης 12.

(Α2-Β) WOW! PARKING – ΧΟΡΕΥΤΕΣ  45-58

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σιβαρόπουλος
Δεκάλεπτα: 12-19, 26-31. 35-40, 45-58
WOW!PARKING (Σαμψών): Πολυμίλης Χ. 11 (1), Κουνδουράκης Γ., Πατηταράς 4, Παρασύρης, Σαμψών, Κουνδουράκης Σ. 14 (1), Βελονάκης 10 (1), Κουταλάς 6 (2).
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 19, Μαραγκουδάκης, Καλυβιανάκης 6, Παπαδογιαννης Ν. 6, Μεξης 12, Παναγιουλάκης 2, Ρουμαντζής, Νεονάκης, Λελεδάκης 9 (1), Καζάνης 4, Διβάνης.

(Α2-Β) OLYMPIC/BONOBO – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ  28-39

Διαιτητές: Αρτεμάκη, Λόλι
Δεκάλεπτα: 08-11, 16-20, 19-33, 28-39
OLYMPIC/BONOBO (Κατσαβίδης): Κονταξάκης 11 (1), Δούκας 3, Μαθιουδάκης 2, Κατσαντώνης Ι. 9, Κατσαντώνης Γ., Βασιλάκης, Προντανοβιτς 3 (1), Αποστολάκης.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Μαρίνος 4, Φραγκιαδάκης, Βότζης 7 (1), Ζαμπετάκης 10, Μπουλούμπασης, Γρηγοράκης, Παραδεισανός, Γαβράς Σ. 8, Μάνεσης 6 (2), Γαβράς Ν. 4 (1).

(A2-A) ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. – KLADOS TOURS  47-47 (καν. Αγώνας), 58-52 (α’ παρ.)

Διαιτητές: Αρτεμάκη, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 15-21, 26-28, 32-38, 47-47 (καν. Αγώνας), 58-52 (α’ παρ.)
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Λίτινας 3 (1), Δημητριάδης, Σταυρουλάκης Ν. 8, Γαλερός 9 (1), Κλάδος 3 (1), Καραογλάνης, Δουζίνας 5,  Δούβρος 12, Σταυρουλάκης Π. 7 (1), Αντωνόπουλος 4, Αντωνογιαννάκης, Καλιτσουνάκης.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς): Σχοινάς 16 (2), Κλάδος 3, Περακάκης 3 (1), Κανελλάκης 2, Νταουντάκης 15, Γιοβάνοβιτς 12 (1), Πετρίδης 1, Γερουκάκης.

(Α1) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – PROJECT PLUS IKE  66-33

Διαιτητές: Λόλι, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 18-06, 29-22, 45-33, 66-33
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Θανάσης): Πολυδωρόπουλος 13, Θανάσης 3, Κυδωνάκης, Μουλίτσας, Μαμαλάκης Ν. 21, Φουντουκίδης 14, Καίσαρης 15 (2).
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης): Κλάδος 3 (1), Τσιλεδάκης Λ. 2, Χατζηδάκης 2, Καλυδωνάκης 11 (1), Κοντουδάκης, Παπαδάκης Α. 15 (1), Μαρίνος.

(A1) ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ 61-48
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 14-15, 28-32, 46-38, 61-48.
ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 8(2), Τσιχλής  Ε.18(4), Παπαδάκης Θ. 20(3), Σερσέμης, Σαββοργινάκης Β. 15(1).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Σαρρής 2, Τσίχλης Σ. 2, Καρπούζης 2, Καρακεσίσογλου 10, Ψαρουδάκης 8(1), Πελιβανίδης 17(4), Σεγρεδάκης 3(1), Μίγλης,  Παπαδοκωνσταντάκης, Γαλυφιανάκης 2, Θεοδωρόπουλος 2, Κατάκης.

ΡΕΠΟ: (Α1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. & (Α2-B) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ

(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – HAAGEN DAZS BC *

* Θα πραγματοποιηθεί άλλη μέρα λόγω πένθους.

Παρασκευή, 7 Δεκεμβρίου 2018

Ανακοίνωση από την ομάδα του WOW! PARKING, 7-12-2018

WOW!!! PARKING ( ΟΜΑΔΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ Α2Β)

   Η απόφαση των φιλών και συνεργατών μου να συμμετέχουμε στο εργασιακό πρωτάθλημα μπάσκετ Ρεθύμνου μου έδωσε ένα κίνητρο ώστε να φτιάξουμε μια ομάδα που θα γίνει παρέα και θα μας χαρίσει όμορφες στιγμές με ανταγωνισμό και ιδρώτα ...ώστε να γίνουμε και εμείς ένα κομμάτι αυτής της πολύ σοβαρής διοργάνωσης .Δεν σας κρύβω ότι έμεινα με ανοικτό το στόμα από την οργάνωση και την τάξη που υπάρχει στο πρωτάθλημα και μπράβο σε όλους !!!
   Παίξαμε κάποιους αγώνες και φτάσαμε στην πρώτη μας νίκη την Κυριακή 2/12 ...δυστυχώς όμως δεν την χαρήκαμε αυτή την νίκη λόγο ενός σοβαρού επεισοδίου μεταξύ παίκτη της ομάδας μας και αντίπαλου (όσο αντίπαλος μπορεί να θεωρηθεί κάποιος ) ... που είχε σαν αποτέλεσμα την τιμωρία και των δυο αλλά και την δημιουργία μια κάκιστης εικόνας για την ομάδα μας προς όλους...
   Θέλω λοιπόν να ζητήσω ένα ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ πρώτα από την απέναντι ομάδα για το γεγονός από τις υπόλοιπες ομάδες και την οργανωτική επιτροπή διότι τέτοιες ενέργειες δεν τιμούν κανένα μας και κυρίως μας πληγώνουν βαθιά..!!
   Η ομάδα μας θα συνεχίσει να συμμετέχει στο πρωτάθλημα και να είστε σίγουροι ότι μέσα από αυτό έμαθε πράγματα τσαλακώθηκε αλλά θα προχωρήσει.

Ειλικρινά συγγνώμη απ όλους ...!!
Συνεχίστε αυτήν την υπέροχη προσπάθεια για μια 
εξαιρετική διοργάνωση και εμείς είμαστε πλάι σας..!!

Με τιμή
WOW!! PARKING
Σαμψών Στέλιος

Δευτέρα, 3 Δεκεμβρίου 2018

Πρόγραμμα 6ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Β' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου 2018
14:30 (Α2-Β) L'ETOILE DU SUD – MACRON STORE
16:00 (Α2-Β) THINK VILLA – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
17:30 (Α1) SAILING EXPERIENCE – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
19:00 (Α1) N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ – PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ

Kυριακή 9 Δεκεμβρίου 2018
10:00 (Α2-Β) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ      – BUENO HOTEL
11:30 (Α2-Β) WOW! PARKING – ΧΟΡΕΥΤΕΣ
13:15 (Α2-Β) OLYMPIC/BONOBO – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
15:00 (A2-A) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. – KLADOS TOURS
16:45 (Α1) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – PROJECT PLUS IKE
20:15 (A1) ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ

ΡΕΠΟ: (Α1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. & (Α2-B) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ

(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – HAAGEN DAZS BC *
* Θα πραγματοποιηθεί άλλη μέρα λόγω πένθους.

Ανακοίνωση από την Επιτροπή ποινών του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-19, 3-12-2018

   Η  Επιτροπή ποινών του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-19 στη συνεδρίαση του στις 03/12/2018, αφού έλαβε υπόψη του  το Φ.Α. και τις αναφορές  των  ορισμένων διαιτητών για τον αγώνα (Α2-Β) BUENO HOTEL – WOW! PARKING (Kυριακή 2 Δεκεμβρίου 2018), αποφάσισε ομόφωνα την  ποινή αποκλεισμού  εντεκα (11) αγωνιστικών στον αθλητή Μυλωνάς Π. (BUENO HOTEL)  σύμφωνα με το άρθρο 6ο ,21ο , 24ο,των κανονισμών την  ποινή αποκλεισμού  δεκατεσσαρων (14) αγωνιστικών στον αθλητή Κυριακάκης Π. (WOW! PARKING)  σύμφωνα με το άρθρο 7ο ,21ο , 24ο,των κανονισμών του . Ε Π.Κ.Π.Κ. Σε περίπτωση υποτροπής επιβάλλεται αποκλεισμός δια παντως απο το  Εργασιακό Πρωταθλήμα  Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου καθώς τέτοιες συμπεριφορές δεν τιμούν τον εργασιακό αθλητισμό...  Οι ποινές, με την επιφύλαξη των διατάξεων των άρθρων 15 και 16 του παρόντος, επιβάλλονται με βάση όσα αναφέρονται στο Φύλλο Αγώνα.

Επιτροπή ποινών
ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΑΚΗΣ

Κυριακή, 2 Δεκεμβρίου 2018

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α' & Β Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 1 Δεκεμβρίου 2018
(Α2-Β) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 41-40
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σιβαρόπουλος Μανώλης
Δεκάλεπτα: 15-07, 25-16, 30-29, 41-40.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 9(2), Τζανουδάκης 1, Κακλαμάνος 21, Καλαϊτζάκης Α. , Παπαδάκης Κ. , Ζουρίδης, Σακελλαρίδης 2, Φανουργάκης, Ψωράκης 2, Προκοπάκης, Παπαδάκης Γ. , Κινιάδης 6.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ζουμπουλάκης): Ξενάκης 2, Ζουμπουλάκης 9(2), Περιστεράκης 2, Ρούλιος Κ. 6, Ρούλιος Α. 19, Αποστολάκης 2.
(Α2-A) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. – ΙΑΤΡΟΙ καν. 47-47, παρ. 55-58.
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σιβαρόπουλος Μανώλης
Δεκάλεπτα: 11-11, 15-26, 30-36, καν. 47-47, παρ. 55-58.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης , Δουζίνας 2, Λίτινας 6(2), Δούβρος 11, Καραογλάνης 8, Σταυρουλάκης Π. 3(1), Σταυρουλάκης Ν. 25(4), Καλιτσουνάκης, Γαλερός, Πολοπετράκης, Γαμβρελας.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Γούδας 8, Σιβαρόπουλος, Βλαχοπάνος 11(1), Τζανάκης 17(2), Μπούτσιας 9(1), Σαμωνάκης, Γιακουμάκης 11.

(Α2-B) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ    – L'ETOILE DU SUD 50-37
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Τσικριτσάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα: 16-07, 31-17, 41-26, 50-37.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης Μ.): Βότζης 1, Μαρίνος, Φραγκιαδάκης, Γρηγοράκης 2,  Παραδεισανός 3, Γαβράς Σ. 15, Μάνεσης, Μπουλούμπασης, Καλλέργης 1, Uglava 12(1), Ζαμπετάκης 17, Βαμβακάς.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παυλιδάκης Γ. 12, Μαυράκης 11, Παπαδάκης Ν. 7, Γαλλιός 5(1), Παπιομύτογλου 2, Σταράκη.

(Α2-Α) PLATANOS TOURS – ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 60-40
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Τσικριτσάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα: 06-09, 22-20, 44-27, 60-40.
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 14(2), Δαμανάκης 10(2), Αγγελάκης 6, Παπαγρηγορίου 9, Σκέρλος, Βουγιουκαλάκης Μ. 6, Περδίκης 9, Μαλλιαρός 6, Βαρδάκης.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαβουράκης 4, Μελαδάκης Σ., Καραδάκης Ν. 6, Ζάχος, Πολιτάκης 6, Κυριακάκης 7, Κεφαλογιάννης 4, Περάκης 13(3).

(Α2-A) KLADOS TOURS – ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 85-37
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 16-11, 36-19, 57-29, 85-37.
KLADOS TOURS (Κλάδος): Καραμπατσάκης 11(2), Σχοινάς 23(1), Κλάδος, Κανελλάκης 8, Νταουντάκης 37(1), Γιοβάνοβιτς 6.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Φουτζόπουλος): Παπαδοπούλου 9(3), Πασχαλίδη 2, Χατζηβασίλης, Βουρδουμπά 10, Βλάσης 11(1), Κιπ 5, Χατζηβασίλης. 

Kυριακή 2 Δεκεμβρίου 2018
(Α2-A) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΡΑΨΩΔΙΑ 62-49
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 16-08, 37-13, 43-20, 62-49
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Παπαδογιαννάκης 2, Μονογιός 9 (1), Λαδάκης 17 (1), Τζανιδάκης 20, Σκούφογλου 2, Καπετανάκης 8 (2), Συμεωνίδης 2, Φουντιδάκης 2, Γιακουμάκης 2.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ.): Χόμπης Γ., Σταματάκης 14, Ξενάκης 14, Νιωτάκης 2, Βεργίτσης, Αθανασιάδης, Χόμπης Β. 10, Καρίμποφ 2, Παλαφούτης 7 (1).

(Α2-Β) BUENO HOTEL – WOW! PARKING 54-60
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 07-13, 28-26, 39-39, 54-60
BUENO HOTEL (Σταγκουράκης): Κοπανάκης 20, Ανδρεδάκης 9 (1), Σταυρουλιδάκης 7, Βαζιουράκης 16, Μυλωνάς 2.
WOW!PARKING (Σαμψών): Πολυμίλης Χ. 9, Τσιμπισκάκης, Κουνδουράκης Γ., Βελονάκης 6, Κουνδουράκης Σ. 20, Κυριακάκης 22, Κουταλάς 3 (1).

(Α2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ  46-48
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 17-09, 27-22, 35-44, 46-48
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Λιάκος 2, Πλιάτσικα, Διαμαντής, Μανωλουδάκης 2, Παπατριανταφύλλου 2, Ξενιτόπουλος 2, Λεβεντάκης, Χλιαουτάκης 1, Τσιγκουλης 10, Νικολιδάκης 25 (5), Καβρουλάκης 2.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Πιοτογιαννάκης): Περαντωνάκης 22, Σωμαθιανός 8, Ζίανας, Κονταξάκης 3, Νικολουδάκης 4, Ηλιάκης, Μπαγιαρτάκης, Ρωμανιουδάκης 11.

(Α2-B) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ – OLYMPIC/BONOBO  51-44
Διαιτητές: Φλουρής, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 19-07, 31-16, 37-33, 51-44
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Γαβαλάκης Γ.-Κατσουλάκης): Κυραμαριός 8 (2), Κανακάκης 22, Κονσολάκης 2, Πισκοπάκης 8 (2), Λοθρες 11 (1).
OLYMPIC/BONOBO (Κατσαβίδης): Κονταξάκης 6, Μαθιουδάκης 3, Κατσαντώνης Ι. 16 (2), Κατσαντώνης Γ. 4, Προντανοβιτς 13 (1), Αποστολάκης 2.

(A2-B) MACRON STORE   – THINK VILLA  55-49
Διαιτητές: Φλουρής, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 14-11, 25-18, 42-30, 55-49
MACRON STORE (Αυγέρης): Δοξαστάκης Ε., Κόνιας 4, Πριναράκης 9, Τσαφαράκης, Μπενάκης 13, Παπαδάκης Α., Κάβουρας 3 (1), Καρατζέτζος Κ. 11 (1), Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 15.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.): Αντωνίου 15 (1), Ξενίδης 2, Κουδουναράκης, Πολιουδάκης 4, Φεσσάς 5 (1), Καμαρίτης, Καζίλας 20, Κόκκινος 3, Αστρινάκης, Πηγουνάκης Φ.
(A2-A) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  47-51
Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Φλουρής
Δεκάλεπτα: 13-11, 22-33, 34-45, 47-51
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Τσιομπίκας 2, Θεοδωράκης, Απανωμεριτάκης 15, Πανόπουλος 11, Σταυρουλάκης, Ρεκχερ, Βροντάκης 17 (5), Φουσταλιεράκης 2, Κορωνάκης.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης-Ουρανός): Νικολάου 3 (1), Καλογεράκης 1, Λαγουδάκης 1, Κεφαλογιάννης 32, Σφακιανάκης, Καλησπεράκης, Χουστουλάκης 2, Τεριζόγλου 4 (1), Δασκαλάκης Μ. 8.
(A1)  Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ  58-76
Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 15-25, 27-42, 40-53, 58-76
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 5 (1), Ζουμπεράκης 10, Μίχας 2, Χρυσουλάκης 12, Παπαδάκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 19 (1), Παπαδογιαννάκης Π. 3 (1), Οικονομίδης 7 (1).
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Θανάσης): Πολυδωρόπουλος 14 (2), Λιονάκης 10, Κυδωνάκης 8, Θανάσης 3, Καίσαρης 19 (1), Μαμαλάκης Ν. 7, Μαμαλάκης Σ. 8 (1), Φουντουκίδης 7, Μουλίτσας.

ΡΕΠΟ: (Α2-B) ΧΟΡΕΥΤΕΣ

Δευτέρα, 26 Νοεμβρίου 2018

Πρόγραμμα 6ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α' & Β Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 1 Δεκεμβρίου 2018
14:30 (Α2-Β) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
16:00 (Α2-A) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. – ΙΑΤΡΟΙ
17:45 (Α2-B) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ    – L'ETOILE DU SUD
19:30 (Α2-Α) PLATANOS TOURS – ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
21:15 (Α2-A) KLADOS TOURS – ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ

Kυριακή 2 Δεκεμβρίου 2018
10:00 (Α2-A) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ     – ΡΑΨΩΔΙΑ
11:30 (Α2-Β) BUENO HOTEL – WOW! PARKING
13:15 (Α2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ
15:00 (Α2-B) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ – OLYMPIC/BONOBO
16:45 (A2-B) MACRON STORE   – THINK VILLA
18:30 (A2-A) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
20:15 (A1)  Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ

ΡΕΠΟ: (Α2-B) ΧΟΡΕΥΤΕΣ

Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2018

Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 5ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 24 Νοεμβρίου 2018
(Α2-A) ΙΑΤΡΟΙ – ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ
(Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ)


(Α2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 49-51

Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Τσεκούρας Βαγγέλης
Δεκάλεπτα: 09-18, 19-25, 26-35, 49-51.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτης): Χόμπης Γ. 4, Μαλανδρίνος  6(1), Σταματάκης 12(1), Ξενάκης 2, Νιωτάκης, Βεργίτσης 6(2), Χόμπης Β. 7, Καρίμποφ 7, Ψαθάκης 5.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Ζερβουδάκης 6, Σταυριανάκη, Διαμαντής 4, Χλιαουδάκης 2, Παπατριανταφύλλου 4, Ξενιτόπουλος, Λεβεντάκης 2, Τσιγκούλης 13, Νικολιδάκης 16(5), Καβρουλάκης 4.

(Α2-B) WOW! PARKING – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 34-60

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 11-12, 20-32, 24-46, 34-60.
WOW!PARKING (Σαμψών): Παρασύρης 3(1), Τσιμπισκάκης 2, Δαβουρνελης, Σταράς 13, Πολυμίλης Χ. 16(1), Τσικινάς, Κουνδουράκης Γ.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 15(4), Τζανουδάκης 3, Κακλαμάνος 14, Καλαϊτζάκης Α. , Παπαδάκης Κ. 8, Γεωργαλής, Σακελλαρίδης 4, Ψωράκης 8, Προκοπάκης, Παπαδάκης Γ. 4, Κινιάδης, Ζουρίδης 4.

(Α1) PROJECT PLUS IKE – ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ 

(Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ)

(Α1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 48-61
Διαιτητές: Κώτσου Λία, Λόλι Ενδρίν 
Δεκάλεπτα: 07-11, 13-27, 32-44, 48-61.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης, Γιαννούλης 3(1), Θεοδοσόπουλος, Αραμπατζόγλου, Ανεζάκης 6, Τσιμπισκάκης 7, Δρουδάκης 9, Αλυγιζάκης 7(1), Κατσαντώνης 16, Συργιανόγλου.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Μαμαλάκης Σ., Κανλής): Πολυδωρόπουλος 10, Λιονάκης 13,   Κυδωνάκης 10(1), Μαμαλάκης Ν. 16, Μαμαλάκης Σ. 3(1), Φουντουδάκης 6, Μουλίτσας, Κανλής 3.

Kυριακή 25 Νοεμβρίου 2018
(Α2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 43-70

Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα, Σταυρουλάκης Μανώλης
Δεκάλεπτα: 18-14, 26-38, 35-56, 43-70.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Παπαδοπούλου 13(2), Γιαπιτσογλου 8, Πασχαλίδη 4, Μαστροκώστα, Καταξάκη, Κορογωνα, Χατζηβασίλης 2, Βουρδουμπά 4, Βλάσης 12.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Πετράκης Ι. 6(2), Θεοδωράκης, Ξηρας 35, Απανομεριτάκης 13, Πανόπουλος 1, Ρεχερ 6, Βροντάκης 1, Φουσταγιεράκης 2, Κωρονάκης 6, Τσιομπίκας.

(Α2-A) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 55-57

Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα, Σταυρουλάκης Μανώλης
Δεκάλεπτα:12-14, 25-22, 39-36, 55-57.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαβουράκης 8, Κεφαλογιάννης 5, Μελαδάκης Σ, Καραδάκης Ν. 11, Περάκης 8, Ζάχος 5(1), Αντωνάκης, Πολιτάκης 8, Κανακάκης, Λιανδρής, Λιανέρης, Κυριακάκης 10.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης):  Λαδάκης 23(4), Μονογυιός 8(1), Παπαδογιάννης Β. 2, Τζανιδάκης 6, Καπετανάκης 10(2), Συμεωνίδης 2, Γιακουμάκης 6, Φουντιδάκης.
(Α2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - PLATANOS TOURS 38-52
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 08-15, 20-28, 29-34, 38-52.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης, Γαβαλάκης): Τεριζογλου 5(1), Νικολάου 5(1), Δασκαλάκης Μ. 10, Λαγουδάκης 5(1), Μαθιουδάκης 10, Σφακιανάκης 1, Καλογεράκης, Λαμπρινός 2.
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 20(1), Δαμανάκης 2, Αγγελάκης 8, Παπαγρηγορίου 8(2), Βουγιουκαλάκης Ε., Σκέρλος, Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Περδίκης 6, Μαλλιαρός 2, Ζουμπεράκης 4, Βαρδάκης, Κλειδαράς.
 
(Α1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ  87-43
Διαιτητές: Λόλι, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 22-12, 37-19, 64-29, 87-43
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης Β. 11 (2), Κιουρτσιδάκης 3 (1), Μαραυγάκης 10, Νυκταρης 12 (4), Χατζηκωνσταντίνου 10 (1), Σταυρουλάκης 3, Πατέρας 8 (2), Κωνσταντινίδης 2, Βασιλάκης 25 (1), Μπιρλιράκης 3.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Λίτινας, Ζούκης, Καρπούζης, Καρακεσίσογλου 8, Ψαρουδάκης 11 (3), Πελιβανίδης 6 (1), Σεγρεδάκης 6 (2), Μίγλης, Παπαδοκωνσταντάκης 4, Τσίχλης, Θεοδωρόπουλος 2, Κατάκης 6.
(A1) HAAGEN DAZS BC – SAILING EXPERIENCE  86-45
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 25-08, 43-24, 65-37, 86-45
HAAGEN DAZS (Ξενίδης-Πηγουνάκης): Λαγουδάκης 13 (2), Κούμουλος 21 (5), Φιτζανάκης 4, Καλϊτζάκης 12 (4), Πλεμμένος 11, Σπιτάς 12, Χατζηδάκης, Μητρόπουλος, Πηγουνάκης 13 (4).
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης, Τσαχάκης 15 (3), Μακεδάκης 4 (1), Παπαπαναγιώτου 3, Παυλιδάκης, Παπαδάκης 11, Παρασύρης 8 (2), Καρπουζάκης 4, Κορωνάκης.

(A1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  76-62
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 13-16, 38-21, 53-40, 76-62
Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Χρυσουλάκης 11 (2), Παπαδάκης Χ. 8 (1), Μίχας 4, Παπαδογιαννάκης Γ. 18 (5), Παπαδογιαννάκης Π. , Οικονομίδης 21 (3), Ζουμπεράκης 14.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 22 (4), Γκάτζιας 2, Ορφανουδάκης 6, Λαμπαρδάκης 14 (1), Τρανταλίδης, Χαιρέτης 8, Μιχαλάκης 4, Κανουπάκης, Μαθηνός 3, Ροδινός 3 (1).

ΡΕΠΟ: (A1) N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ

Δευτέρα, 19 Νοεμβρίου 2018

Πρόγραμμα 5ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 5ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 24 Νοεμβρίου 2018
14:30 (Α2-A) ΙΑΤΡΟΙ – ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ
16:00 (Α2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
17:45 (Α2-B) WOW! PARKING – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
19:30 (Α1) PROJECT PLUS IKE – ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ
21:15 (Α1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ

Kυριακή 25 Νοεμβρίου 2018
10:00  (Α2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
11:30  (Α2-A) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ    – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
13:15  (Α2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ    – PLATANOS TOURS
15:00  (Α1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ
16:45  (A1) HAAGEN DAZS BC – SAILING EXPERIENCE
18:30  (A1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΡΕΠΟ: (A1) N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 20 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.

Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου και 5ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Β' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 17 Νοεμβρίου 2018
(Α2-Β) ΧΟΡΕΥΤΕΣ - BUENO HOTEL 57-29

Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 22-06, 34-16, 44-23, 57-29.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 18(4), Σταρράς, Μαραγκουδάκης 12(2), Τσόγκας, Βασιλακάκης 2, Καλυβιανάκης 9(1), Παπαδογιαννης Ν. 4, Μεξης 1, Ρουμαντζής, Λελεδάκης 9(2), Καζάνης 2.
BUENO HOTEL (Σταυρουλιδάκης): Κοπανάκης 9(1), Ανδρεδάκης 7(1), Σταυρουλιδάκης 2,  Χατζάκης 3, Βαζιουράκης 3, Ηλιάκης, Σερλής 3, Κόλκας 2, Μυλωνάς.

(Α2-B) L'ETOILE DU SUD - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ  33-55

Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 08-07, 18-26, 27-39, 33-55.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Περαντωνάκης, Παυλιδάκης Γ. 15(1), Μαυράκης 4, Παπαδάκης Ν., Γαλλιός, Φραγκιαδάκης 14.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Γαβαλάκης Γ.): Κυραμαριός 1, Καλιγιάννης Κ. 14(1), Καλλιγιάννης Μ. 9(1), Πετράκης 4, Κανακάκης 10, Πισκοπάκης 8(2), Λοθρες 9, Μαράτος.

(Α2-A) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ.  53-41

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 16-09, 23-19, 45-30, 53-41.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Πετράκης Ι.): Πετράκης Ι., Φωτάκης 17(1), Ξηρας 10, Απανομεριτάκης 1, Πανόπουλος 2, Σταυρουλάκης, Βροντάκης 18(4), Φουσταγιεράκης 2, Κωρονάκης 3.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης 3(1), Δουζίνας 2, Λίτινας 4, Αντωνόπουλος 1, Κλάδος, Αντωνογιάννης 3(1), Δούβρος 5, Καραογλάνης 2, Σταυρουλάκης Π. 5(1), Σταυρουλάκης Ν. 12, Καλιτσουνάκης 4.

(A2-B) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ  - MACRON STORE 42-52

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 08-15, 18-23, 23-41, 42-52.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης Μ.): Ρούλιος Α. 15, Περιστεράκης 2, Αποστολάκης 11, Ξενάκης, Ρούλιος Κ. 4, Χατζησπύρος, Οικονομάκης Ι. 4, Αντωράκης 2, Ζουμπουλάκης 4.
MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε. 2, Καρατζέτζος Γ. 7, Φωτάκης 9, Πρίναρης 5(1), Μπενάκης 11, Τσαφαράκης 2, Κόνιας 2, Παπαδάκης Α. 4, Κάβουρας 5(1), Καρατζέτζος Κ. 5, Καρατζέτζος Β.

Kυριακή 18 Νοεμβρίου 2018
(Α2-A) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ – ΡΑΨΩΔΙΑ  43-29

Διαιτητές: Μπουζουνιεράκης, Δημητρουλάκης
Δεκάλεπτα: 14-02, 24-08, 32-17, 43-29
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακριδάκης): Περαντωνάκης 14 (2), Σωμαθιανός 13, Ζίανας, Νικολουδάκης 7, Ηλιάκης 2, Μπαγιαρτάκης, Ρωμανιουδάκης 11 (1).
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ.): Χόμπης Γ. 3 (1), Σταματάκης 8, Ξενάκης 2, Νιωτάκης, Βεργίτσης 3 (1), Αθανασιάδης, Μαλανδρίνος 5, Χόμπης Β., Καρίμποφ 5 (1), Ψαθάκης, Παλαφούτης 3.

(Α2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ  41-51 
Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Μπουζουνιεράκης
Δεκάλεπτα: 08-12, 25-25, 30-33, 41-51
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Λιάκος 4, Διαμαντής 1, Μανωλουδάκης, Ξενιτόπουλος, Λεβεντάκης, Χλιαουδάκης, Παλτατσίδης 3 (1), Ζερβουδάκης 7, Τσιγκούλης 10 (1), Νικολιδάκης 16 (2), Καβρουλάκης.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαβουράκης 9, Μελαδάκης Σ. 2, Καραδάκης Ν. 19 (2), Ζάχος, Αντωνάκης, Πολιτάκης 12 (1), Γιαννερής, Κανακάκης, Λιανδρής, Κυριακάκης 9.

(Α2-B) THINK VILLA - ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ  50-49 
Διαιτητές: Καθαράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 12-09, 24-22, 35-37, 50-49
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.): Αντωνίου 13 (2), Ξενίδης 4, Κουδουναράκης, Πολιουδάκης 7 (1), Φεσσάς 8 (1), Καζίλας 13, Κόκκινος 3, Πηγουνάκης Φ. 2.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης Μ.): Μαρίνος 6 (1), Φραγκιαδάκης 4, Γρηγοράκης,  Παραδεισανός 2, Γαβράς Σ. 11, Μάνεσης 7 (1), Μπαραδάκης 8, Καλλέργης 1, Uglava 10.

(Α2-A) PLATANOS TOURS – ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ  81-20
Διαιτητές: Καθαράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 17-03, 33-09, 55-16, 81-20
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 26 (2), Δαμανάκης, Αγγελάκης 14, Παπαγρηγορίου 10 (1), Βουγιουκαλάκης Ε., Σκέρλος 6, Βουγιουκαλάκης Μ. 4, Περδίκης 6, Μαλλιαρός 15.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Παπαδοπούλου 2, Γιαπιτσογλου 6, Πασχαλίδη 2, Μαστροκώστα, Χατζηβασίλης 6, Βουρδουμπά 3, Βλάσης 1.

(Α2-A) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 34-41
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 11-07, 16-21, 25-27, 34-41.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης):  Λαδάκης 14, Μονογυιός 4, Καλοειδάς, Παπαδογιάννης Β., Τζανιδάκης, Καπετανάκης 7(1), Συμεωνίδης 3(1), Γιακουμάκης 4, Δροσουλάκης, Φουντιδάκης.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης): Τεριζογλου 8(1), Νικολάου 2, Λαμπρινός, Χουστουλάκης, Δασκαλάκης Μ. 8, Λαγουδάκης 4, Μαθιουδάκης 19, Σφακιανάκης, Καλησπεράκης.

(A2-A) KLADOS TOURS - ΙΑΤΡΟΙ 70-61

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 17-13, 37-22, 49-45, 70-61.
KLADOS TOURS (Κλάδος): Καραμπατσάκης 3, Σελούκος, Κλάδος 6, Πετράκης, Πετρίδης, Κανελλάκης 3, Νταουντάκης 39(3), Γιοβάνοβιτς 2, Καθαράκης 16(1), Γερουκάκης 1.
ΙΑΤΡΟΙ (Τζανάκης, Ανδρονικίδης): Γούδας 6, Σιβαρόπουλος 7(1), Ζαχαράκης 9, Βλαχοπάνος 3, Τζανάκης 13(2), Αργυρίου 1, Παρασκάκης 6, Μπούτσιας 15(2), Γιακουμάκης 1, Μοκασύρης.

ΡΕΠΟ: (Α2-Β) OLYMPIC/BONOBO 

Δευτέρα, 12 Νοεμβρίου 2018

Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου και 5ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Β' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 17 Νοεμβρίου 2018
14:30 (Α2-Β) ΧΟΡΕΥΤΕΣ - BUENO HOTEL
16:00 (Α2-B) L'ETOILE DU SUD - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ
17:30 (Α2-A) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ.
19:00 (A2-B) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ  - MACRON STORE

Kυριακή 18 Νοεμβρίου 2018
11:30 (Α2-A) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ - ΡΑΨΩΔΙΑ
13:00 (Α2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
14:30 (Α2-B) THINK VILLA - ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
16:00 (Α2-A) PLATANOS TOURS - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
17:30 (Α2-A) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19:00 (A2-A) KLADOS TOURS - ΙΑΤΡΟΙ

ΡΕΠΟ: (Α2-Β) OLYMPIC/BONOBO

Σάββατο, 10 Νοεμβρίου 2018

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018
(Α2-B) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΧΟΡΕΥΤΕΣ  40-55
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 04-19, 13-27, 31-35, 40-55.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 5(1), Τζανουδάκης 6, Κακλαμάνος 8, Καλαϊτζάκης Α. 2, Παπαδάκης Κ. 3, Γεωργαλής, Σακελλαρίδης, Φανουργάκης 2, Ψωράκης 10(2), Προκοπάκης, Παπαδάκης Γ. 2, Κινιάδης 2.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 13(3), Μαραγκουδάκης 9, Λελεδάκης 15(3), Ρουμαντζής, Καζάνης 2, Παναγιουδάκης, Καλυβιανάκης 2, Παπαδογιαννης Ν. 4, Μεξης 4, Νεονάκης, Διβανής 6.

(Α2-B) OLYMPIC/BONOBO – L'ETOILE DU SUD 43-37
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 07-06, 27-12, 33-25, 41-37.
OLYMPIC/BONOBO (Δούκας): Παλιεράκης 8, Δούκας 13(3), Βασιλάκης, Κονταξάκης 5, Μαθιουδάκης, Κατσαντώνης Ι. 7(1),  Αποστολάκης 8, Κατσαντώνης Γ. 2.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Σταράκη, Μαυράκης 2, Παπαδάκης Ν. 2, Βουτσαδάκης 7, Παπιομύτογλου, Περαντωνάκης 3(1), Παυλιδάκης Γ. 12, Γαλλιός 7, Φραγκιαδάκης 4.

(Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – PROJECT PLUS IKE  63-40

Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 13-13, 32-24, 52-31, 63-40.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Θεοδωρόπουλος, Λίτινας): Σαρρής 2, Μίγλης 1, Καρπουζής 7, Καρακεσόγλου 4, Ψαρουδάκης 10(2), Πελιβανίδης 8, Σεγρεδάκης 16(5), Γαλυφιανάκης, Παπαδοκωνσταντακάκης 9(1), Τσίχλης 2, Ζούκης, Κατάκης 4.
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης): Κλάδος 6(1), Κάντι, Τσιλεδάκης Λ. 2, Βασιλάκης 2, Χατζηδάκης 2, Καλυδωνάκης, Κοντουδάκης 19, Παπαδάκης Α. 7, Μαρίνος 2.

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 2018-2019
(Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ καν.61-61, α'παρ.68-68, β'παρ. 85-71
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης Λόλι Ενδρίν
Δεκάλεπτα: 13-24, 29-34, 43-54, 61-61, α' παρ.68-68, β' παρ. 85-71.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 21(1), Γκάτζιας 4, Ορφανουδάκης 30, Λαμπαρδάκης 18(1), Θωμαδάκης 2, Τρανταλίδης, Χόμπης, Κανουπάκης 6(2), Μαθηνός, Χαιρέτης 2, Μιχαλάκης, Ροδινός 2.
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Γκόγκος): Θεοδωρόπουλος, Φοβάκης 1, Βελονάκης,  Λεωνιδάκης 8, Γκόγκος, Λιαδάκης 2, Κατσαβίδης 16, Καριπίδης 3, Ψωμάς, Κυλλάφης 10, Αρσενίδης 10(1), Μακαρδονας 21(3).

Kυριακή 11 Νοεμβρίου 2018

(Α2-B) MACRON STORE – WOW! PARKING  67-35
ΔιαιτητέςΝικολιδάκηΤσεκούρας
Δεκάλεπτα: 13-08, 30-15, 44-24, 67-35

MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε., Κόνιας 6, Τσαφαράκης 2, Μπενάκης 11, Παπαδάκης Α. 7, Κάβουρας 2, Καρατζέτζος Κ. 6, Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 33 (3).
WOW
!PARKING (Σαμψών – Λάτοβιτς): Πολυμίλης Χ. 10, Χόμπης Θ., Τσικινάς 4, Κουνδουράκης Γ. 2, Πατηταράς, Σαμψών, Κουνδουράκης Σ. 14, Κυριακάκης, Κουταλάς 5 (1).


(Α2-B) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ – THINK VILLA  42-44
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Τσεκούρας
Δεκάλεπτα: 09-13, 19-25, 34-38, 42-44
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Γαβαλάκης Γ.): Κυραμαριός, Καλιγιάννης Κ. 13 (1), Καλλιγιάννης Μ. 12 (2), Πετράκης, Κανακάκης, Κονσολάκης 2, Πισκοπάκης 5(1), Λοθρες 10, Μαράτος.
THINK VILLA (Καζίλας): Αντωνίου 11 (1), Ξενίδης 3, Κουδουναράκης 1, Πολιουδάκης 4, Καζίλας 11, Καμαρίτης, Κόκκινος 9, Πηγουνάκης Φ. 5.

(Α2-B) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ  44-33

Διαιτητές: Λόλι, Σαλβαράκη
Δεκάλεπτα: 08-07, 25-13, 37-24, 44-33
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Μαρίνος, Φραγκιαδάκης 4, Βότζης 7 (1), Ζαμπετάκης 2, Γρηγοράκης,  Παραδεισανός 4, Γαβράς Σ. 7, Μάνεσης 9 (3), Μπαραδάκης 4, Καλλέργης 
Uglava 7 (1).
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Ξενάκης 5, Ζουμπουλάκης 7 (1), Οικονομάκης Ι. 2, Οικονομάκης Κ. , Περιστεράκης 4, Ρούλιος Κ. 12, Χατζησπύρος 3 (1).

(Α1) ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  49-56

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 11-11, 23-20, 36-42, 49-56
ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 5 (1), Τσιχλής 14 (2), Παπαδάκης Θ. 12, Παναγιωτάκης 9 (1), Σαββοργινάκης Β. 9.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου, Θεοδοσόπουλος):  Μοσχάκης 3, Λυκάκης 5 (1), Γιαννούλης 16 (2), Θεοδοσόπουλος, Αραμπατζόγλου 3, Ανεζάκης 8 (1), Τσιμπισκάκης 6 (2), Δρουδάκης 12.


(A1) SAILING EXPERIENCE – Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  72-75
ΔιαιτητέςΘεοδωράκηςΤσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 22-16, 41-34, 54-59, 72-75

SAILING EXPERIENCE(Γαβαλάκης, Πάγκαλος, Παρασύρης):  Γαβαλάκης 2, Μακεδάκης 6 (1), Τσαχάκης 15 (4), ΟυρανόςΣταθόπουλοςΠαυλιδάκηςΠαπαδάκης Γ., Τσαγκαρούλης 26 (2), Παπαπαναγιώτου 2, Καρπουζάκης 17 (3).
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 6, Ζουμπεράκης 8, Μίχας 8, Καλογεράκης, Χρυσουλάκης 19 (2), Παπαδάκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 13 (1), Θεοδοσουλάκης, Παπαδογιαννάκης Π., Οικονομίδης 21 (1).

(A1) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – HAAGEN DAZS BC 54-71
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 16-10, 28-22, 38-47, 54-71.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Μίχας): Πολυδωρόπουλος 2, Λιονάκης 11, Καίσαρης 13(1), Θανάσης 3(1), Κυδωνάκης 1, Μαμαλάκης Ν. 10, Μαμαλάκης Σ. 2, Φουντουδάκης 12(1), Κανλής.
HAAGEN DAZS (Πλεμμένος, Πηγουνάκης, Ξενίδης): Πλεμμένος 10(2), Κούμολος 40(8), Λαγουδάκης 8(2), Σπιτάς 3, Καλαϊτζάκης, Θερμιώτης 10, Μητρόπουλος.

ΡΕΠΟ: (Α1) PHOTO ΈΚΦΡΑΣΗ & (Α2-Β) BUENO HOTEL

Δευτέρα, 5 Νοεμβρίου 2018

Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018
15:00 (Α2-B) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΧΟΡΕΥΤΕΣ
16:30 (Α2-B) OLYMPIC/BONOBO – L'ETOILE DU SUD
18:00 (Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – PROJECT PLUS IKE
19:45 (Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ

Kυριακή 11 Νοεμβρίου 2018
11:00 (Α2-B) MACRON STORE – WOW! PARKING
12:30 (Α2-B) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ – THINK VILLA
14:00 (Α2-B) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 
15:45 (Α1) ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
17:15 (A1) SAILING EXPERIENCE – Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
19:00 (A1) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – HAAGEN DAZS BC

ΡΕΠΟ: (Α1) PHOTO ΈΚΦΡΑΣΗ & (Α2-Β) BUENO HOTEL

Κυριακή, 4 Νοεμβρίου 2018

Η Σητεία νικήτρια στο παγκρήτιο εργασιακό τουρνουά μπάσκετ 2018

    Την 3 θέση κατέλαβε η ομάδα του Φώτο Έκφραση, στο Final four του Παγκρήτιου Εργασιακού Μπάσκετ, που έγινε το Σαββατοκύριακο στο κλειστό του Κλαδισού στα Χανιά. Οι Ρεθυμνιώτες περσινοί πρωταθλητές, αντιμετώπισαν στον ημιτελικό την Πρωταθλήτρια Χανίων και τροπαιούχο Κρήτης του 2017 Κάβα Κασιμάτη, γνωρίζοντας την ήττα με 68-59. Έτσι βρεθήκαν στον μικρό τελικό της Κυριακής διεκδικώντας την τιμητική 3 θέση στο νησί. Απέναντι τους βρέθηκε το Cosmos Sport από το Ηράκλειο, με την ομάδα του Ν. Κιουρτσιδάκη να παίρνει το ροζ φύλλο αγώνα και την τρίτη θέση στην διοργάνωση με σκορ 76-44. Τον τίτλο κατέκτησε για πρώτη φορά, το Κρητικό Σπίτι από την Σητεία (πρωταθλήτρια Λασιθίου) κερδίζοντας στο τελικό τους Χανιώτες με 64-83.


Ημιτελικοί
Ρέθυμνο (Photo έκφραση) – Χανιά (Κάβα Κασιμάτη) 59-68
Ηράκλειο (Cosmos sport) - Σητεία (Κρητικο Σπίτι) 67-76

Μικρός Τελικός
Ρέθυμνο (Photo έκφραση) – Ηράκλειο (Cosmos sport) 76-44
 
Μεγάλος Τελικός
Χανιά (Κάβα Κασιμάτη) – Σητεία (Κρητικο Σπίτι) 64-83