Δευτέρα, 28 Μαρτίου 2016

Πρόγραμμα Ημιτελικών Α1 και Α2 Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 02/04/2016
19:15 (Α1 Θέσεις 5-8) ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – XPRESS COPY
21:00 (Α1 Θέσεις 1-4) HAAGEN DAZS B.C. – PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03/04/2016
12:00 (Α2 Θέσεις 1-4) KLADOS TRAVEL – PLATANOS TOURS
13:30 (Α1 Θέσεις 5-8) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE – EΛ.ΑΣ.

ΔΕΥΤΕΡΑ 04/04/2016
21:00 (Α1 Θέσεις 1-4) STUDIO RETHYMNO – ΦΟΙΤΗΤΕΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 06/04/2016
21:00 (Α2 Θέσεις 1-4) ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΟΙΩΝΟΣ/CUL DE SAC

* Λόγω τελικών εργασιακού πρωταθλήματος πετοσφαίρισης δεν θα διεξαχθούν αγώνες εργασιακού πρωταθλήματος καλαθοσφαίρισης την Κυριακή 03/04 μετά τις 15:00.

Ανακοίνωση απο την Επιτροπή Ποινών, 28-03-2016

Εκ μέρους της επιτροπής ποινών,
 θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι για το συμβάν που έγινε μετά το τέλος του αγώνα μεταξύ MUEBLO PLUS και Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ (27-03-2016) αποφασίσαμε ότι, επιβάλλουμε ποινή 2 αγωνιστικών στους αθλητές Τσιλεδάκη Νίκο (MUEBLO PLUS) και Κυλάφη Φώτη (Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ) βάση την εφαρμογή του άρθρου 64.

Σάββατο, 26 Μαρτίου 2016

Αποτελέσματα Προημιτελικών Α1 και Α2 Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2016
 ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2015-2016
MUEBLO PLUS 2015-2016
(Α2 Θέσεις 1-4) 
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – MUEBLO PLUS  54-48
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λογιωτατόπουλος.
Δεκάλεπτα: 15-12, 30-29, 37-40, 54-48.
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Σταυρουλάκης 2, Καραγιάννης 12, Κιαγιάς 2, Ξανθόπουλος 4, Καλοκύρης, Πολυδωρόπουλος, Δαμανάκης 25(5), Κυλάφης 6, Μαλλιαρός 3.
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης): Τσιλεδάκης Ν. 8(1), Καλντή 4, Θυμάκης 3(1), Βρακίδης, Χατζηδάκης 9, Τσιλεδάκης Λ. 12(2), Σέγκος, Παπαδάκης 12(2).
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 2015-2016
ΟΙΩΝΟΣ/CUL DE SAC 2015-2016
(Α2 Θέσεις 1-4) 
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – ΟΙΩΝΟΣ/CUL DE SAC καν. 55-55, παρ. 59-64
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 11-11, 28-23, 41-40, 55-55 (καν.), 59-64 (παρ.) 
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Ρουλιος Α. 11, Οικονομάκης 10(2), Αποστολάκης 1, Αντουράκης 10(2), Ρούλλιος Κ., Χατζησπύρος  Λαδάκης 3,  Ξενάκης 3, Δημητριάδης 21(3), Σαρζετάκης.
ΟΙΩΝΟΣ/CUL DE SAC (Δημητριάδης): Δημητριάδης 1, Δουζίνας , Λίτινας 14 (2), Παντελάκης 11(1), Πολοπετράκης 7(1),  Δούβρος 2, Αντωνογιαννάκης 9, Γαλεράκης, Σταυρουλάκης, Τρουλλινός 20.
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2016
(Α2 Θέσεις 1-4) KLADOS TRAVEL – ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ  45-39
Διαιτητές: Καθαράκης, Καραγιάννης
Δεκάλεπτα: 13-07, 24-17, 32-30, 45-39
KLADOS TRAVEL (Κλάδος): Χριστουλάκης 13 (2), Κλάδος 4, Περακάκης, Πετρίδης, Νταουντάκης 3, Καλλιγιάννης 5, Γερουκάκης 20 (3).
ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ (Παπαδάκης): Φουντουλάκης, Βουτσαδάκης 4, Φραγκιαδάκης 8 (2), Παπαδάκης, Βαρούχας 2, Γαλλιός 6, Παυλιδάκης 10, Φραγκιαδάκης Μ. 7, Πατάτας 2.



(Α2 Θέσεις 1-4) PLATANOS TOURS – ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ  58-38
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 10-14, 37-19, 47-25, 58-38
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Πετράκης, Κλειδαράς, Βροντάκης 2, Αγγελάκης 14, Γιάκας 3, Ζουμπεράκης 1, Γεωργίου 6, Φωτάκης 23, Βουγιουκαλάκης Μ. 3, Χειμωνίδης 6.
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Πηγουνάκης): Λεμπιδάκης 5 (1), Πολιουδάκης 3, Καζίλας 6 (2), Βροντάκης 6, Πηγουνάκης 6 (2), Αστρινάκης 4 (1), Κωστούλας, Στεργιάκης 8 (2).
 

(Α1 Θέσεις 1-8) PΗΟΤΟ ΕΚΦΡΑΣΗ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE  63-31
Διαιτητές: Χριστινάκης Επ., Χριστινάκης Βασ.
Δεκάλεπτα: 19-04, 35-15, 48-21, 63-31
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κωνσταντινίδης 2, Κιουρτσιδάκης, Μαραυγάκης 19 (1), Νύκταρης 15 (2), Νταλιάνης 5 (1), Βασιλάκης, Κυδωνάκης 5, Πατέρας 11 (3), Σταυρουλάκης 6.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE (Κατσουλάκης- Θεοδοσουλάκης): Τσαχάκης 8 (1), Κλήμος 3, Κανακάκης 4, Παπαδάκης, Οικονομίδης 6, Καλογεράκης 2, Παπαδογιαννάκης 1, Θεοδοσουλάκης, Τζαγκαρούλης 4, Λαμπαρδάκης 3.
(Α1 Θέσεις 1-8) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ  57-61
Διαιτητές: Χριστινάκης Ν. Χριστινάκης Β..
Δεκάλεπτα: 18-11, 31-33, 42-47, 57-61
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μοσχάκης , Ερηνάκης 8 , Βασιλάκης 26(7), Θεοδοσόπουλος , Γκιάτζιας, Πολιτάκης 15(1), Αραμπατζόγλου , Αλυγιζάκης 4, Συριανόγλου  , Δρουδάκης 2, Ζουμπεράκης 2.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Παπαγρηγορίου 5(1) , Κονιτόπουλος 2, Μανέτας 18(2), Καρπούζης , Πελιβανίδης 14 (1), Καρακεσίσογλου 4, Οικονόμου 2, Μίγλης, Αναγνωστόπουλος , Κόης 4, Στάμος 12(1) .

ΧΩΡΙΣ ΑΓΩΝΑ
Αγώνας αναβολής 9ης αγωνιστικής
(Α2-A) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 0-20

Κυριακή, 20 Μαρτίου 2016

Πρόγραμμα Προημιτελικών Α1 και Α2 Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2016
17:30 (Α2 Θέσεις 1-4) ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – MUEBLO PLUS
19:00 (Α2 Θέσεις 1-4) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – ΟΙΩΝΟΣ/CUL DE SAC

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2016
16:00 (Α2 Θέσεις 1-4) KLADOS TRAVEL  ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ 
17:30 (Α2 Θέσεις 1-4) PLATANOS TOURS - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
19:00 (Α1 Θέσεις 1-8) 
PΗΟΤΟ ΕΚΦΡΑΣΗ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE
21:00 (Α1 Θέσεις 1-8) 
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ

Σάββατο, 19 Μαρτίου 2016

Αποτελέσματα Προημιτελικών Α1 και 9ης Αγωνιστικής Α2 Α' & Β' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/03/2016
(A2-B) ΚΡΕΤΑ ΦΑΡΜ – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 49-50
Διαιτητές: Καθαράκης, Δημητρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 14-14, 26-24, 34-38, 49-50.

CRETA FARMS (Σταυρουλάκης Χ.): Στρατάκης 4, Κριτσωταλλάκης Κ. 12(2), Κριτσωταλλάκης Β. 8(2), Μαθιουλάκης 5(1), Σταυρουλάκης-Πατακός 17, Βουμβουράκης 3.
ΤΕΕ Ρεθύμνου (Σφακιανάκης): Ξενίδης 6, Νικολάου, Λαμπρινός, Μαθιουδάκης 28(2), Κουβαράκης, Δασκαλάκης Μ. 10, Δασκαλάκης Ν. 4, Χουστολάκης 2, Σφακιανάκης, Καλησπεράκης.

(A2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ – ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  27-59

Διαιτητές: Καθαράκης, Δημητρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 02-18, 13-34, 19-48, 27-59.

ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ.) : Χόμπης Γ. 5, Χόμπης Β.,  Βαμβακάς 2, Γρηγοράκης 2. Νιωτάκης 4, Βερυκάκης 6(1), Φραγκιαδάκης 8, Πατεράκη.
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Καραγιάννης 11, Κιαγιάς 3(1), Καλοκύρης 1, Ξανθόπουλος 10, Πολυδωρόπουλος, Δαμανάκης 11(3), Κυλάφης 13, Σταυρουλάκης 6, Μαλλιαρός 4, Σαπουντζής.

(A2-Β) ΑΘΙΒΟΛΕΣ - ΣΥΦΑΡ  
43-43 καν. , 48-48 α' παρ. , 59-57 β' παρ.

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα:  07-11, 18-22, 26-31, 43-43 καν. , 48-48 α' παρ. , 59-57 β' παρ.
ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Σ.) : Μελαδάκης Γ., καθαράκης 28(2), Βαρδακης 8,  Καζάνης 23(2), Μελαδάκης Σ., Σερεμετης, 
ΣΥ.ΦΑ.Ρ. (Παπαδάκης Θ.): Αδράμης, Παναγιωτάκης 18(2), Παπαδάκης Μ., Κούνουπας, Τεριζόγλου 6, Παπαδόπουλος 18(1), Χηνιάδης 5, Ζερβουδάκης 10, Λαμπόβας, Καβρουλάκης, Μπουζουνιεράκης.

(A2-B) KLADOS TRAVEL – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ  58-49
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 18-09, 35-19, 44-40, 58-49.
KLADOS TRAVEL (Κλάδος) : Χριστουλάκης 24(1), Γερουκάκης 22(4), Κλάδος 2, Περακάκης 2, Πετρίδης 2, Καλλιγιάννης 3, Νταουντάκης , Γιοβάνοβιτς 3.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ανδρονικιδης): Ρουλιος Α. 15, Οικονομάκης 3(1), Αποστολάκης, Αντουράκης 4, Ρούλλιος Κ., Λαδάκης,  Ξενάκης 4, Δημητριάδης 23, Βεργίτσης, Σαρζετάκης, Παπαδογιαννάκης. 


ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03/2016
(A2-A) ΟΙΩΝΟΣ/CUL DE SAC – BUENO HOTEL  41-35
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σταυρουλάκης
Δεκάλεπτα: 02-05, 16-15, 33-18, 41-35
ΟΙΩΝΟΣ/
CUL DE SAC (Πολοπετράκης): Δημητριάδης 8, Δουζίνας 3, Λίτινας 12 (2), Παντελάκης 8, Πολοπετράκης, Ζαχαρόπουλος, Δούβρος 2, Αντωνογιαννάκης, Γαλεράκης, Σταυρουλάκης, Τρουλλινός 8, Κλάδος.
BUENO HOTEL (Μυλωνάς): Παπαδάκης 2, Σταθοπούλου 19 (5), Ανδρονικίδης 2, Ανδρεδάκης 2, Δροσουλάκης 2, Σταυρουλιδάκης 3, Κοπάνακης 5,
Dont, Μυλωνάς , Χατζάκης.

(
A2-Α) MHXANIKOI EETEM – ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ  34-44

Διαιτητές: Ρασούλη, Καραγιάννης
Δεκάλεπτα: 09-13, 14-26, 25-32, 34-44
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 
E.E.T.E.M. (Νταλιάνης): Παπαδάκης 6 (1), Βουρτζούμης Α. 2, Μαραγκουδάκης, Βουρτζούμης Η. 3, Αποστολάκης 8 (1), Κατσαντώνης 8 (2), Σφακιανάκης 3, Λαγουδάκης 4 (1), Ξανθός.
ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ (Παπαδάκης): Φουντουλάκης 1, Βουτσαδάκης 5, Φραγκιαδάκης 2, Παπαδάκης, Βαρούχας 4, Γαλλιός 6, Παυλιδάκης 15, Φραγκιαδάκης Μ. 7 (2), Πατάτας 4.


(A2-APLATANOS TOURS – METROPOLIS  68-50
Διαιτητές: Ρασούλη, Καραγιάννης
Δεκάλεπτα: 20-12, 44-24, 54-25, 68-50
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Πετράκης 4, Βροντάκης 7 (1), Αγγελάκης 21, Φωτάκης 24, Βουγιουκαλάκης Μ., Χειμωνίδης 12..
METROPOLIS (Μακρυδάκης): Νικολουδάκης 10, Σωμαθιανάς, Κονδυλένιος, Μυριοκεφαλιτάκης 9, Παπαδογιαννάκης, Βότσογλου 2, Πίτερης 4, Πλευράκης 12 (3), Τζαγκαράκης 6, Μπεγιέτης, Σιβαρόπουλος 7 (1).


(A2-Β) MUEBLO PLUS – ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ  43-55
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Λογιωτατόπουλος
Δεκάλεπτα: 12-20, 26-29, 37-38, 43-55

MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης): Τσιλεδάκης Ν. 5 (1), Θυμάκης 2, Τσιλεδάκης Λ. 11, Χατζηδάκης 14, Καλντή 8, Σέγκος, Βρακίδης, Παπαδάκης 3.
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Πηγουνάκης): Λεμπιδάκης, Αντωνίου 14 (2), Πολιουδάκης 10 (1), Καζίλας 11, Κόκκινος 3, Βροντάκης 2, Πηγουνάκης 13 (2), Αστρινάκης, Κωστούλας, Στεργιάκης 2.


(A2-Β) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ  55-40
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λογιωτατόπουλος
Δεκάλεπτα: 13-12, 22-18, 35-30, 55-40

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λιανδρής, Καναρίδης 9 (1), Τσαγκαράκης 11 (1), Δοξαστάκης, Τζανιδάκης 11, Αλεξάκης, Καπετανάκης 5 (1), Γιακουμάκης, Βαρδάκης 16 (4), Φουντιδάκης 3 (1).
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Λεβεντάκης 4, Πλιανός, Δαμιανός 9, Βουμβουράκης, Ασπρούλης, Χατζηδάκης 2, Νικολιδάκης 10 (2), Παλτατσίδης 15 (3).

(A1  ΘΕΣΕΙΣ 1-8) HAAGEN DAZS – EΛ.ΑΣ.  75-58
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 15-13, 32-27, 63-43, 75-58

HAAGEN DAZS B.C. (Ξενίδης): Κουλουριώτης, Κούμουλος 7 (1), Χατζηδάκης, Πλεμμένος 25 (5), Καλαϊτζάκης 16 (3), Θερμιώτης 4, Βασιλείου 2, Μπονατάκης 2, Γκογκίτσας 13 (2), Κουγιουμτζής 6 (2), Πηγουνάκης .
ΕΛ.ΑΣ (Κανλής): Τσίχλης 15 (1), Πατέντας 16 (2), Χαρκιανάκης 6, Σταυρουλάκης 11 (2), Κανλής 10.

(A1  ΘΕΣΕΙΣ 1-8) STUDIO RETHYMNO – XPRESS COPY. 79-50
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 21-9, 37-24, 60-40, 79-50.

STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ (Μ. Σαββοργινάκης): Σαββοργινάκης M. 7 (1), Μίχας 22 (2), Πετρακάκης, Παπαδάκης 9 (2), Καραβάνης 19, Σαββοργινάκης Β. , Ιερωνυμάκης, Καίσαρης 22.
XPRESS COPY (Νικολουδάκης): Καλογεράκης 4, Ορφανουδάκης 6, Ηλιάκης 1, Πιοτογιαννάκης 2, Ζησιμος, Σπιτάς 14, Μακρής 16 (3), Γιαννούλης 7 (1).

ΑΝΑΒΟΛΗ
(Α2-A) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ

Τετάρτη, 16 Μαρτίου 2016

Αποτέλεσμα Αγώνα Αναβολής 8ης Αγωνιστικής Α2-Α' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΤΕΤΑΡΤΗ 16/03/2016

Αγώνας αναβολής 8ης αγωνιστικής
(A2-Α) METROPOLIS - ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC 43-46
Διαιτητές: Θεοδωράκης Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 06-07, 17-18, 32-34, 43-46,
METROPOLIS (Μακρυδάκης) : Νικολουδάκης , Σωμαθιανός 2, Κονδυλένιος 11(1),  Παπαδογιαννάκης 7, Μυριοκεφαλιτακης 8, Πλευράκης 8(2), Τζαγκαράκης 2,  Μπεγιέτης 5.
ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC (Χρυσουλάκης): Δημητριάδης , Δουζίνας 5(1), Λίτινας 17 (3) , Παντελάκης 8, Πολοπετράκης , Δούβρος 6 , Αντωνογιαννάκης 2, Γαλεράκης, Σταυρουλάκης 8(1), Τρουλιννός, Κλάδος.

Πέμπτη, 10 Μαρτίου 2016

Πρόγραμμα Προημιτελικών Α1 και 9ης Αγωνιστικής Α2 Α' & Β' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΤΕΤΑΡΤΗ 16/03/2016
Αγώνας αναβολής 8ης αγωνιστικής
21:00 (A2-Α) METROPOLIS - ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/03/2016
16:00 (A2-B) ΚΡΕΤΑ ΦΑΡΜ – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17:30 (A2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ – ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19:00 (A2-Β) ΑΘΙΒΟΛΕΣ - ΣΥΦΑΡ
20:30 (A2-B) KLADOS TRAVEL – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03/2016
11:00 (A2-A) ΟΙΩΝΟΣ/CUL DE SAC – BUENO HOTEL
12:30 (A2-Α) MHXANIKOI EETEM – ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ
14:00 (A2-
A) PLATANOS TOURS - METROPOLIS
15:45 (A2-Β) MUEBLO PLUS – ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
17:30 (
A2-Β) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
19:00 (
A1  ΘΕΣΕΙΣ 1-8) HAAGEN DAZS – EΛ.ΑΣ.
21:00 (A1  ΘΕΣΕΙΣ 1-8) STUDIO RETHYMNO – XPRESS COPY

ΑΝΑΒΟΛΗ
(Α2-A) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ

Σάββατο, 5 Μαρτίου 2016

Αποτέσματα 11ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 8ης Αγωνιστικής Α2-B' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/3/2016
(Α2-Β) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - MUEBLO PLUS  24-55
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Βιτωράκης.
Δεκάλεπτα: 03-12, 13-26, 20-48, 24-58.
ΤΕΕ Ρεθύμνου (Σφακιανάκης): Ξενίδης 2, Νικολάου 1, Λαμπρινός 1, Μαθιουδάκης 11(1), Χουστουλάκης 3, Κουβαράκης 4, Δασκαλάκης Μ., Δασκαλάκης Ν. 2, Καλησπεράκης.
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης): Τσιλεδάκης Ν. 7(1), Θυμαράκης 3(1), Τσιλεδάκης Λ. 16(1), Χατζηδάκης 13(1), Καλντή 6, Σέγκος, Παπαδάκης 10.
(Α2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - ΡΑΨΩΔΙΑ  27-30
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Βιτωράκης.
Δεκάλεπτα: 10-11, 10-15, 25-22, 27-30.

ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Λάππα 9, Κουμπούλη 4, Μαρκοπούλου, Καζά 4, Ξανθέα Θ., Μαστροκώστα, Ξανθέα Ι. 6(2), Νικολο'υλια 4
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ.) : Χόμπης Γ. 7, Χόμπης Β., Βαμβακάς , Γρηγοράκης 8. Νιωτάκης 2, Φραγκιαδάκης 10, Βερυκλακης 3, Νιωτάκης 2, Πατεράκη.

(Α1)    ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΛ.ΑΣ.  58-54
Διαιτητές: Κώτσου, Χριστινάκης.
Δεκάλεπτα: 09-18, 26-29, 45-44, 58-54.
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καραβάνης):  
Μαμαλάκης Ν. 14, Μητρόπουλος 2, Θανάσης 5(1), Γαλερός,  Μακρής  10, Ψωμάς 5, Φουντουκίδης 18(1), Μαμαλάκης Στ. 4.
ΕΛ.ΑΣ.(Κανλής) : Τσιχλής 14(1), Χαρκιανάκης 6, Σταυρουλάκης 11(3), Σερσέμης, Κανλής 23(2).
(Α1)    ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - HAAGEN DAZS B.C.  52-129
Διαιτητές: Κώτσου, Χριστινάκης.
Δεκάλεπτα: 09-18, 26-29, 45-44, 58-54.

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης, Γαβαλάκης): Γαβράς, Βότζης 1, Τρανταλίδης, Τζενεβράκης 5(1), Αντουράκης 14(1), Μαθηνός 11, Χαιρέτης 4, Σεγρεδάκης 11(3), Ροδινός 6(1).
HAAGEN DAZS B.C. (Κούμολος): Κουλουρίωτης 9(1), Κούμουλος 36(12), Χατζηδάκης 5(1), Πλεμμένος 6, Καλαϊτζάκης 38(6), Μπονατάκης , Γκογκίτσας 21(3), Κουγιουμτζής 11(1), Πηγουνάκης 3(1).
(Α1)    ΙΑΤΡΟΙ - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 42-75
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 06-16, 20-32, 33-52, 42-75.
ΙΑΤΡΟΙ (Σταυρουλάκης): Σιβαρόπουλος 7(1), Καταρτζής 2, Φουσταλιεράκης 4, Σαμωνάκης 13(1), Ζαχαράκης 12(2), Σταυρουλάκης 4.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κυδωνάκης 13(1), Κιουρτσιδάκης 2,  Σταγκουράκης 2, Μαραυγάκης 23(5), Νύκταρης 13(4) , Βασιλάκης 6, Πατέρας 5(1), Σταυρουλάκης 11, Μπουρμπάκης.

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/3/2016
(Α2-B) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ - KΡΕΤΑ ΦΑΡΜ  47-46
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη 
Δεκάλεπτα: 09-18, 22-23, 38-36, 47-46
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ανδρονικιδης): Ρούλλιος Κ. 3, Αποστολάκης 10, Οικονομάκης 5 (1), Ξενάκης 4, Βεργίτσης 3 (1), Ρουλιος Α. 22 (1).
CRETA FARMS (Σταυρουλάκης): Τσουρδαλάκης, Στρατάκης 2, Κριτσωταλλάκης Κ. 4, Κριτσωταλλάκης Β. 5 (1), Μαραγκουδάκης 3 (1), Σταυρουλάκης 16, Βουμβουράκης, Ανυφαντάκης 16 (2).

(Α2-Β) MHXANIKOI - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  50-42
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 07-11, 22-23, 37-29, 50-42
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Πηγουνάκης): Αντωνίου 15 (2), Πολιουδάκης 5, Καζίλας 4, Κόκκινος 5, Βροντάκης 13, Πηγουνάκης 1, Αστρινάκης 7.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Καναρίδης 2, Τσαγκαράκης, Δοξαστάκης 5, Τζανιδάκης 13, Αλεξάκης, Καπετανάκης 14 (2), Βαρδάκης 2, Φουντιδάκης 6 (2).

(Α2-Β) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΑΘΙΒΟΛΕΣ  58-64
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Ρασούλη
Δεκάλεπτα: 08-14, 23-31, 41-36, 58-64
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Πλιανός 32 (5), Δαμιανός 3 (1), Λεβεντάκης 7, Νικολιδάκης 7 (1), Παλτατσίδης 9 (1).
ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Σ.): Μελαδάκης Γ. 10 (2), Βαρδακης 14 (1), Καζανης 12 (2), Μελαδάκης Σ. 2, Καθαρακης 20 (1), Σερεμετης 2, Μελαδακης Μ. 4.

(Α2-Β) ΣΥ.ΦΑ.Ρ. – KLADOS TRAVEL  40-77
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Ρασούλη
Δεκάλεπτα: 11-16, 24-34, 29-57, 40-77
ΣΥ.ΦΑ.Ρ. (Παπαδάκης): Καβρουλάκης 6, Παπαδάκης Μ., Κούνουπας, Τεριζόγλου 4, Χηνιάδης 11, Ζερβουδάκης 8, Αδράμης, Παπαδόπουλος 6, Λαμπόβας 5 (1).
KLADOS TRAVEL (Κλάδος): Χριστουλάκης 38 (6), Γιοβάνοβιτς 8, Κλάδος 2, Περάκης, Πετρίδης, Καλλιγιάννης 1, Νταουντάκης 6, Γερουκάκης 22 (5).

(Α1) ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE  51-63
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 17-16, 19-33, 34-50, 51-63
ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Θεοδοσόπουλος): Καπαρός 15 (2), Ρωμανιουδάκης 9 (1), Σαμψών 2, Κεραμιανάκης, Θεοδοσόπουλος, Περαντωνάκης 10 (2), Τσιμπισκάκης 9 (1), Μπαμιάκης, Κονταξάκης Ν. 2, Κονταξάκης Μ. 4.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE (Κατσουλάκης- Θεοδοσουλάκης): Τσαχάκης  3 (1), Καλλιγιάννης 6, Κλήμος 9, Κανακάκης 6, Παπαδάκης 5 (1), Οικονομίδης 14 (3), Καλογεράκης 2, Παπαδογιαννάκης 2, Θεοδοσουλάκης 6, Τζαγκαρούλης 4, Λαμπαρδάκης 6 (2).

(Α1)    STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  63-74
Διαιτητές:  Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 19-18, 35-36, 50-67, 63-74.
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ (Μ. Σαββοργινάκης): Σαββοργινάκης Μ. 6(2), Μίχας 11(1), Μαθιουδάκης 3(1), Παπαδάκης 10(2), Σαββοργινάκης Β. 3(1), Ιερωνυμάκης 12(1), Καίσαρης 18(2).

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης):  Μοσχάκης 2, Ειρηνάκης 5, Θεοδωσόπουλος, Βασιλάκης 26(5),  Γκάτζιας 3(1), Μαραβελάκης, Πολιτάκης 14, Αραμπατζόγλου 4, Αλυγιζάκης 5, Συριανόγλου, Δρουδάκης 4, Ζουμπεράκης 11.

(Α1)    XPRESS COPY - ΦΟΙΤΗΤΕΣ  60-61
Διαιτητές:  Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 19-20, 38-36, 46-53, 60-61.
XPRESS COPY (Νικολουδάκης): Φιτσανάκης 8, Κεφαλογιάννης 5, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 9, Ηλιάκης, Πιοτογιαννάκης, Ζήσιμος 2, Σπιτάς 9, Μακρής 25(2), Γιαννούλης 2.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Μυλωνάς, Κονιτόπουλος, Πελιβανίδης 19(3), Καρπουζης 1, Μανέτας 11, Καρακεσίσογλου 2, Οικονόμου 4, Παπαγρηγορίου 2, Αναγνωστόπουλος 4,  Στάμος 18(2).

Συνάντηση Ομάδων την Τετάρτη 9/3/2015 και ώρα 17:30 στο κλειστό γυμναστήριο του Πανεπιστημίου.

Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου διοργανώνει το 21ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016 ορίζεται γενική συνάντηση όλων των εκπροσώπων των ομάδων την Τετάρτη 9/3/2015 και ώρα 17:30 στο κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου.

Θέματα : 
  • Προγραμματισμός Αγώνων Ημιτελικών (Κατηγορίες Α1 & Α2)
  • Διαιτησία Αγώνων.
  • Ενστάσεις - Αναβολές.
  • Προτάσεις – απόψεις.