Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2020

Γενική συνάντηση όλων των εκπροσώπων των ομάδων παλαιών και νέων, την Τετάρτη 21/10/2020 και ώρα 20:30

   Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου διοργανώνει το 26ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2020-2021, ορίζει γενική συνάντηση όλων των εκπροσώπων των ομάδων παλαιών και νέων, την Τετάρτη 21/10/2020 και ώρα 20:30, στο κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου. 

Θέματα :
   Παρακαλούμε στην συνάντηση να συμμετέχει μόνο ένας εκπρόσωπος της ομάδα, πάντα με απαραίτητα μέτρα προστασίας που ισχύουν για τον περιορισμό της διασποράς του κορωνοϊού COVID-19.
   ΟΛΕΣ οι ομάδες θα πρέπει μέχρι και την Τρίτη 20/10/2020 να μας έχουν στείλει με email (ή να κρατάνε στην γενική συνάντηση την Τετάρτη 21/10/2020) την Αίτηση και την Κατάσταση Συμμετοχής 2019-2020 στο πρωτάθλημα μπορείτε να την κατεβάσετε από εδώ (ΠΡΟΣΟΧΗ : Η αποστολή της αίτησης συμπληρωμένης θα γίνει ηλεκτρονικά στο email : BasketRethymno@yahoo.gr ) με το σύνολο των παιχτών της κάθε ομάδας. Οριστικές αλλαγές στο ρόστερ της κάθε ομάδας (μόνο προσθήκη ΝΕΩΝ παιχτών) θα μπορούν να γίνουν έως 1/12/2020.

Οι 32 ομάδων που δήλωσαν συμμετοχή στο 26ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2020-2021

Οι 32 ομάδων που δήλωσαν συμμετοχή στο 26ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2020-2021 που διοργανώνει το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου:

A1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
  1. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
  2. BEST CAR
  3. PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ
  4. KOUMOI RETHYMNOY BC - MARMAL
  5. ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
  6. BEST FOR (πρώην BILLIA'S)
  7. ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
  8. NAFPIGIO (πρώην Sailing Experience)
  9. HAAGEN DAZS BC
  10. ΦΟΙΤΗΤΕΣ
  11. ΣΠHΛΙ BC
Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
  1. ΧΟΡΕΥΤΕΣ
  2. ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΤΟΥΡΣ
  3. ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΝΟΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
  4. ΟΙΩΝΟΣ-ΙΚΟΝΕΣ
  5. KLADOS TOURS
  6. ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
  7. ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC
  8. THINK VILLA
  9. ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
* Δεν θα συμμετέχει η ομάδα NRG RETHYMNO B.C. με ανακοίνωση που μας έστειλαν.  Οι ομάδες MACRON STORE & ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ δεν δήλωσαν συμμετοχή φέτος.

Α3 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
  1.  ΓΙΑΤΡΟΙ (ΜΟΝΟ Α3)
  2. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ
  3. ΓΕΡΑΝΙ
  4. ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
  5. BILLIA'S BC (νέα ομάδα)
  6. OLYMPIC-DELARTE (πρώην OLYMPIC-BONOBO)
  7. ΡΑΨΩΔΙΑ
  8. ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  9. BUENO HOTEL
  10. ΛΙΒΑΣ BC
  11. L' ETOILE DU SUD
  12. ΛOΓIΣTIKO ΓPAΦEIO NEXT STEP CONSULTING
Η κατοχύρωση βαθμολογίας σε όλες τις κατηγορίες του περσυνού πρωταθλήματος και η οριστικοποίηση των νέων κατηγορικών θα γίνει στην  επόμενη συνεδρίαση της ολομέλειας των ομάδων.