Σάββατο, 28 Φεβρουαρίου 2015

Αποτελέσματα 7ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 8ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορία Α' & B' Ομίλου 2014-2015

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/2/2015
 (Α2-Β) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 46-42
Διαιτητές: Θεοδωρακης, Μαρκουλακης.
Δεκάλεπτα: 9-15, 11-20, 24-31, 46-42.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Σφακιανάκης) :  Γαλερός 4, Νικολάου 4, Λαμπρινός 4(1) Μπερπανάκης 4, Ξενίδης 2, Μαθιουδάκης 13, Δασκαλάκης Μ 13, Λαγουδάκης, Μπουρμπάκης, Σφακιανάκης, Δασκαλάκης Ν 2 , Καλησπερακης.
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης) : Λαδάκης 19(2), Διδασκάλου, Δοξαστάκης, Σταθόπουλος 18(2), Καπετανάκης 3, Φουντιδάκης, Γιακουμάκης Μ 2, Γιακουμάκης Ι.

(Α2-Α) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - ΡΑΨΩΔΙΑ 43-49
Διαιτητές: Θεοδωρακης, Μαρκουλακης.
Δεκάλεπτα: 10-6, 22-20, 32-37, 43-49.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Λάππα 12, Ρόμπου, Κάζα 4, Κοτσύφη 3(1),, Δοξάκη , Καραταράκη 16(5) Τρούλη, Προβιάς, Κεραμισάνου 2, Κίτσιου 6(2).
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης): Χόμπης 7 , Σαπουτζής, Γρηγοράκης 19, Βάμβακας 6, Τζιρίτας 2, Γκαμπλιάς, Βερυκάκης 9(2), Πατεράκη 6(1).

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/2/2015

(Α2-Α) ΓΙΑΤΡΟΙ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ  34-29
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Μακρογιάννης Γ.
Δεκάλεπτα:  4-5, 17-10, 28-14,34-29.
ΓΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Ζαχαράκς 11(1), Καταρτζής, Γούδας 2, Σαμωνάκης 2, Ζαφείρης 10, Παρασχάκης 3, Βασιλάκης 6, Σταυρουλάκης, Φουσταλιεράκης.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Κιοσσές 3, Ξαφόπουλος 5, Πλιανός 6, Δαμιανός, Βουμβουράκης, Τασιούλης, Νικολιδάκης 13(1), Παλτατσίδης 2.
(A1)  ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 57-60
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Χριστινάκης.
Δεκάλεπτα: 12-13, 30-31, 43-43, 57-60.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μοσχάκης 11, Θεοδοσόπουλος 9(3), Μαραβελάκης 8, Αραμπαζόγλου 18(1), Συριανόγλου 8(1), Δρουδάκης, Αλιγυζάκης 3.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης, Γαβράς, Μαθηνός 10, Βότζης 5, Μάνεσης 6(2), Τρανταλίδης 2, Τζενεβράκης 21, Μιχαλάκης 11, Ροδινός 5.
(A1)    PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - HAAGEN DAZS  47-102
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Μακρογιάννης Γ
Δεκάλεπτα:10-23, 19-44, 32-68, 47-102.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης) : Θερμιώτης 15, Κούμουλος 18(4),  Πλεμμένος 9(2) , Καλαιτζάκης 17(5) ,  Πουλ 22,    Χατζηδάκης 4 , Κουγιουμτζής 17 (3)
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κιουρτσιδάκης 4, Σταγκουράκης 2, Βασιλάκης 2, Οικονομάκης 3(1), Ρούλιος 13, Μακριδάκης , Μανιατάκης 6, Κουλουριώτης 3,  Μπερνιδάκης 6, Σαλβαράκης 8 (2)

ΚΥΡΙΑΚΗ  1/3/2015
(Α2-Α) ΣΥ.ΦΑ.Ρ. – VOYAGER  50-35
Διαιτητές: Φλουρής, Πελίκα
Δεκάλεπτα: 19-9, 29-17, 43-23, 50-35
ΣΥ.ΦΑ.Ρ. (Παπαδάκης Θ.): Μπουζουνιεράκης 5 (1), Λαμπόβας 11 (3), Κουκουβάγιας, Κούνουπας 1, Χηνιάδης 14, Κριτσωτάκης 6 (1), Ζερβουδάκης 6, Καβρουλάκης 7.
VOYAGER (Ανδρονικίδης): Λάζαρης 22, Παπαδάκης Παν., Χατζάκης 4, Σταυρουλιδάκης 2, Ντοντ, Ανδρεαδάκης 3, Ανδρονικίδης 4.

(Α2-Α) COSTA-COSTA - S/M 7 DAYS  35-49

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Φλουρής
Δεκάλεπτα: 9-8, 19-19, 30-32, 35-49
COSTA-COSTA (Σιβαρόπουλος): Χριστουλάκης 17 (2), Σιβαρόπουλος 2, Τεριζόγλου, Βασιλάκης Γ., Λαμπρίδης 5(1), Μπραζιώτης 5 (1), Σταυρουλάκης 4, Βότσογλου, Γιοβάνοβιτς, Κλάδος 2.
S/M 7 DAYS (Παλαφούτης): Καζάνης 8, Παλαφούτης Σ. 3, Παναγιωτόπουλος 2, Παυλιδάκης 5, Παλαφούτης Μ. 12, Παπαδόπουλος 13, Καθαράκης 6 (1).

(Α2-Β) PLATANOS TOURS - ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ  39-31
Διαιτητές: Καθαράκης, Πελίκα
Δεκάλεπτα: 8-6, 20-15, 26-17, 39-31
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Βροντάκης, Αγγελάκης 18, Βουγιουκαλάκης Β. 4, Γιακάς 3, Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Γεωργίου 2, Βελονάκης 1, Φωτάκης 9, Σκούφογλου, Πετράκης.
ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ (Δημητριάδης): Δημητριάδης 4 (1), Δουζίνας 8, Λίτινας 4 (1), Παντελάκης, Πολοπετράκης 4, Γαμβρελάς 2, Αντωνογιαννάκης 9, Γαλεράκης.

(Α2-Β) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - GARDEN ART  46-22
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρασούλη
Δεκάλεπτα: 10-8, 26-14, 38-17, 46-22
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Καζίλας): Αντωνίου 7 (1), Καζίλας 4, Πολιουδάκης 6 (2), Καμαρίτης 2, Κόκκινος 10, Βροντάκης 12, Μαυρομάτης, Πηγουνάκης 3, Αστρινάκης, Κωστούλας 2.
GARDEN ART (Φραγκιαδάκης): Μαράκης 4, Βαρούχας 6 (1), Γαλλιός, Φουντουλάκης 10 (1), Πατάτας 2, Κολυβάκης.

(A1) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ  66-58
Διαιτητές: Κώτσου, Καλαϊτζής
Δεκάλεπτα: 16-10, 32-27, 46-41, 66-58
ΕΚΠ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Μ. Σαββοργινάκης): Σαββοργινάκης Μ., Καίσαρης 14 (1), Μίχας, Πετρακάκης 4 (1), Μαθιουδάκης 1, Παπαδάκης 20, Σαββοργινάκης Β. 2, Ιερωνυμάκης 25.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Μανέτας, Κονιτόπουλος 13 (2), Πελιβανίδης 4, Αθανασόπουλος 3 (1), Βλάχος, Καρακεσίσογλου 6, Οικονόμου, Γεωργιόπουλος, Αναγνωστόπουλος 10 (1), Δούκας, Κόης 12, Στάμος 10 (1).

(A1) ΕΛ.ΑΣ - ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ  68-55

Διαιτητές: Κώτσου, Βιτωράκης
Δεκάλεπτα: 10-12, 25-22, 43-33, 68-55
ΕΛ.ΑΣ. (Γαλητσιάνου): Ρακιντζής 1, Δαμανάκης 8 (2), Καραβάνης 23, Πετρίδης 6, Μαμαλάκης 1, Μαλλιαρός, Λαμπαρδάκης 6, Κωνσταντινίδης 2, Δημουλάς, Κανλής 21 (2).
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ (Μαθιουλάκης): Σταυρουλάκης Ν. 15 (3), Γκάτζιας 8 (2), Ανυφαντάκης 8 (2), Σταυρουλάκης Χρ. 5 (1), Μαραγκουδάκης 2, Τσίχλης, Χαρκιανάκης 5, Ζουμπεράκης 12.
Βράβευση στον Ηλιάκη Στέλιο για την προσφορά
στην ομάδα του Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
(A1) XPRESS COPY - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  43-55
Διαιτητές: Καλαϊτζής, Βιτωράκης
Δεκάλεπτα: 9-14, 23-23, 33-29, 43-55
XPRESS COPY (Χατζηδάκης): Φιτσανάκης, Πιοτογιαννάκης, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 16, Ηλιάκης, Ζήσιμος 8, Σπίτας 2, Κεφαλογιάννης 10, Τζανάκης 7.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Θεοδοσουλάκης): Βιολάκης, Παπαδάκης Μ., Κανακάκης 8, Παπαδάκης Χαρ. 1, Τσάβαλος 8, Καλογεράκης, Σταυρουλάκης 6, Παπαδογιαννάκης 2, Παπαδάκης Στ., Οικονομίδης 29 (4), Θεοδοσουλάκης 1.

ΡΕΠΟ : (Α2-Β) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΑΝΑΒΟΛΗ : (Α2-Β) ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΑ : (Α2-Α) ΑΘΙΒΟΛΕΣ - Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 0-20

Τρίτη, 24 Φεβρουαρίου 2015

Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 8ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορία Α' & B' Ομίλου 2014-2015

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/2/2015
20:00 (Α2-Β) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
21.30 (Α2-Α) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - ΡΑΨΩΔΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/2/2015
17:30 (Α2-Α) ΓΙΑΤΡΟΙ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
19:00 (A1)    ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
20:45 (A1)    PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - HAAGEN DAZS

ΚΥΡΙΑΚΗ  1/3/2015
11:00 (Α2-Α) ΣΥ.ΦΑ.Ρ. - VOYAGER
12:30  (Α2-Α) COSTA-COSTA - S/M 7 DAYS
14:00 (Α2-Β) PLATANOS TOURS - ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ
15:30 (Α2-Β) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - GARDEN ART
17:00 (A1)    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ
18:45 (A1)    ΕΛ.ΑΣ - ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ
20:30 (A1)    XPRESS COPY - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.

ΡΕΠΟ : (Α2-Β) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΑΝΑΒΟΛΗ : (Α2-Β) ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΑ : (Α2-Α) ΑΘΙΒΟΛΕΣ - Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 0-20

Σάββατο, 21 Φεβρουαρίου 2015

Αποτελέσματα αγώνων απο αναβολές - 21/2/2015

Σάββατο 21/2/2015
(Α2-Β) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  47-45  (9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρασούλη.
Δεκάλεπτα: 8-8, 18-18, 39-31, 47-45
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Τζανουδάκης): Αργυρόπουλος 19(3) , Τζανουδάκης 1 , Κακλαμάνος 19, Καλαιτζάκης, Παπαδάκης Κ., Γεωργαλής 2 , Νικολιδάκης, Πετρακάκης, Πετροπουλάκος 4, Παπαδάκης Ι., Τσικνάκης, Φανουργάκης 2. 
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Σφακιανάκης) :  Μπουρμπάκης, Νικολάου, Λαμπρινός  5 , Μαθιουδάκης 16 , Ξενίδης 2, Μπερβανάκης 13 (3), Λαγουδάκης, Δασκαλάκης Μ. 9 , Σφακιανάκης Κ., Δασκαλάκης Ν., Καλησπεράκης.

(Α1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ-ΕΛ.ΑΣ. 36-59 (1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης..
Δεκάλεπτα:  4-16, 11-36, 25-48, 36-59.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης):  Μοσχάκης 2,Βασιλάκης 14(4), Θεοδοσόπουλος 1, Αραμπατζόγλου 4, Αλυγιζάκης 1, Συριανόγλου 3(1), Δρουδάκης 11, Κατσαντώνης.
ΕΛ.ΑΣ. (Γαλητσιάνου) : Δαμανάκης, Καραβάνης 7, Πετρίδης 1, Πατέντας 13(1), Λαμπαρδάκης 15(1), Κωνσταντινίδης 1, Δημουλάς 6, Κανλής 16(1).

Πέμπτη, 19 Φεβρουαρίου 2015

Πρόγραμμα αγώνων από αναβολές - 21/2/2015

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/2/2015

16:00 (Α2-Β) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

17:30 (Α1)     ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΕΛ.ΑΣ (1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Δευτέρα, 16 Φεβρουαρίου 2015

Συνάντηση Ομάδων την Τετάρτη 18/2/2015 και ώρα 17:30 στο κλειστό γυμναστήριο του Πανεπιστημίου.

Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου διοργανώνει το 20ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2014-2015 ορίζεται γενική συνάντηση όλων των εκπροσώπων των ομάδων την Τετάρτη 18/2/2015 και ώρα 17:30 στο κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου.

Θέματα : 
  • Προγραμματισμός Αγώνων (Κατηγορίες Α1 & Α2)
  • Διαιτησία Αγώνων.
  • Προτάσεις – απόψεις.

Σάββατο, 14 Φεβρουαρίου 2015

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορία Α' & B' Ομίλου 2014-2015

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/2/2015

(Α2-Α) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - COSTA COSTA   35-61
Διαιτητές: Καθαράκης, Μαρκουλάκης Α.
Δεκάλεπτα: 9-13, 13-24, 25-43, 35-61.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Λάππα 9(1) Ρόμπου 2, Κάζα 2, Ξανθέα Θ. 2, Δοξάκη, Καραταράκη 13(2), Τρούλη 2 , Ξανθέα Ι. 3(1), Κουμπούλη, Κεραμισάνου 2
COSTA COSTA  (Mακρυδάκης): Χριστουλάκης 31, Οικονόμου, ΣΙβαρόπουλος, Τεριζογλου, Βασιλάκης 2, Λαμπρίδης 4, Μπραζιώτης 2, Μπότσογλου 3, Γιοβάοβιτς 13, Κλάδος 6.

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/2/2015
(Α2-Β) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - PLATANOS TOURS 28-59
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκουλάκης Α.
Δεκάλεπτα: 9-19, 13-35, 17-51, 28-59.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Τζανουδάκης): Ραπτάκης, Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 5, Καλαϊτζάκης 4, Παπαδάκης Κ., Γεωργαλής 2, Νικολιδάκης, Πετρακάκης, Πετροπουλάκος 4, Παπαδάκης Ι. 2, Τσικνάκης, Φανουργάκης 9.
ΡLATANOS TOURS (Πετράκης): Πετράκης, Βροντάκης, Αγγελάκης 13(1), Γιάκας 10 , Βουγιουκαλάκης Μ. 2  , Βουγιουκαλάκης Ε. 6, Γεωργίου 4, Βελονάκης 6 , Φωτάκης 18, Σκούφογλου.

(Α2-Β) GARDEN ART - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  31-57
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκουλάκης Α.
Δεκάλεπτα: 3-17, 14-33, 25-45, 31-57.
GARDEN ART (Φραγκιαδάκης): Φουντουλάκης, Μαράκης, Βουτσαδάκης 10(1),  Φραγκιαδάκης Μιχ. 5(1), Βαρούχας 3(1), Γαλλιός 4, Πατάτας, Φραγκιαδάκης Ματ. 4, Κολυβάκης 5(1).
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Πατέντας): Γκόγκος, Παππάς, Θανάσης, Μαμαλάκης  Α. 2, Ουρανός, Γεωργακάκης 11, Κλωνάρης, Ψωμάς 11, Φουντουκίδης 29, Μαμαλάκης Σ, Κυριακής 4.

(Α2-Α) Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΓΙΑΤΡΟΙ  28-38
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Βιττωράκης.
Δεκάλεπτα: 7-5, 12-14, 19-22, 28-38.
Α.Δ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Δαφνομήλης, Μπουλούμπασης, Καλοκύρης 3, Καρυπίδης 2, Κουκουμπεδάκης, Ξανθόπουλος 2, Γαλητσιάνου 15(4), Φραγκιουδάκης  6, Κλειδής.
ΓΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Φουσταλιεράκης 4, Καταρτζής 7, Γούδας 2, Σαμωνάκης 8, Σιβαρόπουλος 2, Ζαχαράκης 15.

(Α1)   ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ - XPRESS COPY  54-48
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Βιττωράκης.
Δεκάλεπτα: 20-14, 32-26, 46-39, 54-48.
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ (Μαθιουλάκης): Σταυρουλάκης Ν. 10(2), Γκάτζιας 9, Ανυφαντάκης, Σταυρουλάκης Χρ. 5(1), Μαραγκουδάκης, Τσίχλης 4, Χαρκιανάκης 12, Ζουμπεράκης 14.
XPRESS COPY (Χατζηδάκης): Φιτσανάκης, Κεφαλογιάννης 7, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 10, Γιακουμπής 7(1), Ηλιάκης 2, Φεσσάς 7(1), Τσουλάκης 2, Ζήσιμος 2, Σπίτας 2, Πιοτογιαννάκης 1, Τζανάκης 8(2).

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 2014-2015
(Α1)   ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 48-86
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 10-17, 20-39, 34-63, 48-86.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης, Γαβράς, Μαθηνός 9, Βότζης, Μάνεσης 11(3), Τρανταλίδης 6(2), Μιχαλάκης 12(1), Ροδινός 10(1).
ΕΚΠ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Μ. Σαββοργινάκης): Μ. Σαββοργινάκης 9(1), Καίσαρης 17(1), Μίχας 11(1), Πετρακάκης 2, Μαθιουδάκης 3(1), Παπαδάκης 26(2), Σαββοργινάκης Β. 2, Ιερωνυμάκης 12, Κατσανεβάκης 4.
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/2/2015 
(Α2-Β) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  33-51
Διαιτητές: Καθαράκης, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 7-6, 14-20, 23-41, 33-51
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Καζίλας): Κωστούλας 7 (1), Πολιουδάκης 6, Λεμπιδάκης 3, Αντωνίου 2, Καζίλας 8 (1), Βροντάκης, Πηγουνάκης 7 (1), Καμαρίτης.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ(Νικολάου): Μπουρμπάκης, Νικολάου 12, Ξενίδης 10, Μαθιουδάκης 11 (1), Μπερβανάκης 4, Λαγουδάκης 2, Δασκαλάκης Μ. 4, Γαλερός 2,Δασκαλάκης Ν. 6, Σφακιανάκης, Καλησπεράκης.

(Α2-Β) ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ - ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ  26-42 
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στ., Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 5-8, 14-17, 14-26, 26-42
ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ (Δημητριάδης): Δημητριάδης, Δουζίνας 4, Λίτινας 6, Παντελάκης 4, Πολοπετράκης 6, Ζαχαρόπουλος 2, Γαμβρελάς, Αντωνογιαννάκης 4, Μπιρλιράκης, Γαλεράκης.
ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Θεοδοσόπουλος): Καπαρός 9, Ρωμανιουδάκης 9 (3), Καλογεράκης, Περαντωνάκης 4, Θεοδοσόπουλος, Σαμψών, Κονταξάκης Μ. 4, Κεραμιανάκης 1, Κονταξάκης Ν. 7 (1), Τσιμπισκάκης 8 (2).

(Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ – VOYAGER  46-30
Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Πελίκα
Δεκάλεπτα: 17-7, 19-17, 35-22, 46-30
ΡΑΨΩΔΙΑ (Xόμπης): Χόμπης 2, Βαμβακάς 3, Σαπουτζής 5, Γρηγοράκης 2, Τζιρίτας, Γκάμπλιας 27 (1), Βερυκάκης 2, Πατεράκη 5 (1).
VOYAGER (Μυλωνάς): Λάζαρης 10, Παπαδάκης Παν., Κοκονάς Ι., Σταυρουλιδάκης, Κωνσταντινίδης 2, Ντοντ, Ανδρεδάκης 6, Ανδρονικίδης 4, Μυλωνάς, Χατζάκης 6.
 
(Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΣΥ.ΦΑ.Ρ.  49-37
Διαιτητές: Πελίκα, Δημητρουλάκης
Δεκάλεπτα: 16-11, 26-19, 34-27, 49-37
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Νικολιδάκης 13 (1), Ασπρούλης, Παλτατσίδης 3 (1), Βουμβουράκης 2, Πλιανός 10, Κιοσσές 11, Δαμιανός 6, Τασιούλης 4.
ΣΥ.ΦΑ.Ρ. (Παπαδάκης Θ.): Παναγιωτάκης, Κουκουβάγιας, Κούνουπας, Χηνιάδης 12, Κριτσωτάκης 18 (1), Ζερβουδάκης, Λαμπόβας 5 (1), Μπουζουνιεράκης 2, Καβρουλάκης. 
(Α2-Α) S/M 7 DAYS – ΑΘΙΒΟΛΕΣ  48-38
Καμπίτσης, Μαρινάκης   
Δεκάλεπτα: 15-10, 25-13, 34-27, 48-38
S/M 7 DAYS (Χριστουλάκης): Καζάνης 6, Παλαφούτης Σ. 2, Παναγιωτόπουλος 2, Παυλιδάκης 9, Χριστουλάκης 3 (1), Παλαφούτης Μ. 15 (1), Παπαδόπουλος 6, Καθαράκης 5 (1).
ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Σ.): Μελαδάκης Ι., Δρακάκης 9 (1), Αντωνάκης 2, Βαρδάκης 10 (1), Σμπυράκης, Μελαδάκης Σ. 3(1), Σερεμέτης 12 (1), Μελαδάκης Μαρ. 2.
(Α1)  ΦΟΙΤΗΤΕΣ - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ  78-41
Διαιτητές: Καμπίτσης, Μαρινάκης
Δεκάλεπτα: 11-6, 34-16, 60-26, 78-41
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Δούκας 3, Γεωργιόπουλος 3 (1), Μανέτας 5, Αθανασόπουλος 7 (1), Κονιτόπουλος 3, Πελιβανίδης 8, Βλάχος 4, Σεγρεδάκης 9 (3), Αναγνωστόπουλος 3, Οικονόμου 2, Κόης 10, Στάμος 21 (1).
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κιουρτσιδάκης, Μανουσάκης 2, Σταγκουράκης 5, Βασιλάκης, Οικονομάκης, Ρούλιος 30, Μακριδάκης 2, Μανιατάκης 2, Μπερνιδάκης, Κουλουριώτης, Σαλβαράκης, Μανιάτογλου.
(Α1)   Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  67-51
Διαιτητές: Καθαράκης, Καλαϊτζής
Δεκάλεπτα: 12-10, 29-20, 48-34, 67-51
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Θεοδοσουλάκης): Bιολάκης, Καλλιγιάννης, Παπαδάκης Μ., Κανακάκης 6, Παπαδάκης Χαρ. 5, Τσάβαλος 21 (3), Καλογεράκης, Σταυρουλάκης 5, Παπαδογιαννάκης, Παπαδάκης Στ., Οικονομίδης 30 (3), Θεοδοσουλάκης.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μοσχάκης 8, Δούβρος, Τριπολιτάκης 2, Θεοδοσόπουλος 10 (3), Βασιλάκης 13, Μαραβελάκης, Πολιτάκης 13, Συριανόγλου 3 (1), Δρουδάκης 2, Κιαγιαδάκης.
 
(Α1)   HAAGEN DAZS - ΕΛ.ΑΣ  37-60
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καλαϊτζής
Δεκάλεπτα: 15-15, 24-28, 30-45, 37-60.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης) : Θερμιώτης, Κούμουλος 11, Σπανόπουλος, Πλεμμένος 7 (1) , Καλαιτζάκης 4 , Βασιλείου 1 , Κυρμιζάκης1 , Μπονατάκης , Πουλ, Γκογκίτσας 11(1) , Χατζηδάκης 2 , Πηγουνάκης.
ΕΛ.ΑΣ. (Γαλητσιάνου) : Ρακιτζής, Δαμανάκης 7(1), Καραβάνης 12, Πετρίδης 4, Πατέντας 8, Λαμπαρδάκης 15(3), Μαμαλάκης, Κωνσταντινίδης,  Δημουλάς 5,
 Κανλής 9.

Τετάρτη, 11 Φεβρουαρίου 2015

Πρόγραμμα 6ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορία Α' & B' Ομίλου 2014-2015

Όλες οι ομάδες θα πρέπει να βρίσκονται στο γήπεδο 30 λεπτά πριν την καθορισμένη ώρα έναρξης των αγώνων ώστε να μην υπάρχουν καθυστερήσεις! Επίσης παρακαλούνται οι αρχηγοί των ομάδων να παραδίδουν το ρόστερ τους 15 λεπτά πριν ξεκινήσει ο αγώνας στην γραμματεία.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/2/2015
21.30  (Α2-Α) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - COSTA COSTA

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/2/2015
14:30 (Α2-Β) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - PLATANOS TOURS
16:00 (Α2-Β) GARDEN ART - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17:30 (Α2-Α) Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΓΙΑΤΡΟΙ
19:00 (Α1)   ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ - XPRESS COPY
20:30 (Α1)   ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/2/2015
10:30 (Α2-Β) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
12:00 (Α2-Β) ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ - ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ
13:30 (Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ - VOYAGER
15:00(Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΣΥ.ΦΑ.Ρ.
16:30 (Α2-Α) S/M 7 DAYS - ΑΘΙΒΟΛΕΣ
18:00 (Α1)   ΦΟΙΤΗΤΕΣ - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
19:30 (Α1)   Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
21:00 (Α1)   HAAGEN DAZS - ΕΛ.ΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/2/2015
16:00 (Α2-Β) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
17:30 (Α1)    ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΕΛ.ΑΣ (1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΡΕΠΟ : (Α2-Β) ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ

Σάββατο, 7 Φεβρουαρίου 2015

Αποτελέσμα 6ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορία B' Ομίλου 2014-2015

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/2/2015
(6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - από αναβολή)

(Α2-Β) ΡLATANOS TOURS - ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  59-65 
Διαιτητές : Θεοδωράκης. Καθαράκης.
Δεκάλεπτα : 16-21, 37-34 , 48-53 , 59-65
ΡLATANOS TOURS ( Πετράκης): Πετράκης, Βροντάκης 8 (2) , Αγγελάκης  16, Γιάκας 5 , Βουγιουκαλάκης Μ. 2  , Βελονάκης 7 , Φωτάκης 15, Σκούφογλου 6 .
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης) : Λαδάκης31 (3),  Σταθόοπουλος 15 (2) , Καπετανάκης 13 (3) , Γιακουμάκης Εμ. 2 , Φουντιδάκης, Γιακουμάκης Ι. 4  .

Δευτέρα, 2 Φεβρουαρίου 2015

Ανακοίνωση της επιτροπής ποινών του 20ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Ρεθύμνου 2014-2015

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 

         Η Επιτροπή ποινών του 20ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Ρεθύμνου την 2η του μήνα Φεβρουαρίου του έτους 2015 ημέρα της εβδομάδας Δευτέρα και ώρα 14.00΄ συνεδρίασε στο Πανεπιστήμιο στου Γάλλου, με θέμα την επιβολή ποινής, στον  αθλητή της  ομάδας ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ο οποίος είχε αποβληθεί από τους διαιτητές κατά την διάρκεια του  αγώνα ΚΟΥΜΟΙ-ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ,  και έχει αναγραφεί στο Φ.Α. από τους διαιτητές, και αποφάσισε τα κατωτέρω:                
     Ο αθλητής της ομάδας ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ βάσει του άρθρου 66 του Πειθαρχικού δίκαιου της Ε.Ο.Κ (λόγω εξύβρισης των διαιτητών) και τιμωρείται με ποινή τεσσάρων (4) αγωνιστικών η οποία προσμετράτε αρχόμενη από το επόμενο της αποβολής του παιχνίδι.
       
Η  ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΙΝΩΝ
ΚΑΛΟΚΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΑΒΟΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ