Κυριακή 27 Μαρτίου 2022

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α2-A Κατηγορίας και 5ης Αγωνιστικής Α2-B Κατηγορίας του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2021-2022.

 Σάββατο 26 Μαρτίου 2022
(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 53-72.
Διαιτητές: Θεοδωράκης,  Μαρινάκης.
Δεκάλεπτα:09-20, 16-14, 07-13, 21-25.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Βλάσσης Κ.): Ισχάκης Δ. , Ψαρουδάκης Σ. 17(3), Σεγρεδάκης Ν. 1, Αντωνιάδης Κ. 4, Ματθαιουδάκης Λ. 4, Αντωνίου Ε. 1, Καριώτης Σ. , Δάσκαλος Μ. 9, Μπαϊράμης Ε. , Σταματάκης Ε. 6(2), Βλάσσης Κ. , Πανέρης Γ. 11.
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης Ν.): Χριστινάκης Β. , Κιουρτσιδάκης Ν. 2, Τσαχάκης Ι. 22(5), Βασιλάκης Ε. , Μαραγκουδάκης Β. 2 , Νύχταρης Κ. 14(3), Δολιανήτης Δ. 12(1), Σταυρουλάκης Α. 4, Παρασύρης Κ. 9(3), Καραγιαδάκης Χ. , Κανλής Κ. 7(1).
(A2-Α) ΧΟΡΕΥΤΕΣ – ΟΙΩΝΟΣ/ΙΚΟΝΕΣ 51-52.
Διαιτητές: Θεοδωράκης,  Μαρινάκης.
Δεκάλεπτα: 17-08, 11-15, 15-15, 08-14.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Λελεδάκης Μ.): Καπαρός Ε. 21(2), Παπαδογιάννης Ν. 5, Μακεδάκης Β. 4, Κιοσσές Β., Καζάνης Γ., Σειραγάκης Β. 2, Τσόγκας Γ., Χρυσικός Δ. 10, Ρουμαντζής Ι., Καλυβιαννάκης Χ. 9(1), Λελεδάκης Μ.
ΟΙΩΝΟΣ/ΙΚΟΝΕΣ (Αντουράκης Μ.): Δημητριάδης Α. 6, Δουζίνας Γ. 8(2), Σταυρουλάκης Ν. 7, Μπαραδάκης Β. 11, Αλεβυζάκης Σ., Καραογλάνης Χ. 4, Καλλιτσουνάκης Κ. 2, Δούβρος Ν. 12, Σταυρουλάκης Π., Αντωνόπουλος Γ. 2.

Κυριακή 27 Μαρτίου 2022
(A2-B) ΚΡΕΠΑΛ BC – L’ETOILE DU SUD 52-41
Διαιτητές: Καλίτσης, Τεπερίδης
Δεκάλεπτα: 11-07, 07-13, 16-04, 18-17.
ΚΡΕΠΑΛ BC (Καραμήτρος): Κόκλας Α. 6, Παπαδουλάκης Ε. 23(2), Ανδρεαδάκης Σ. 8, Uglava Γ. , Σταυρουλιδάκης Γ. , Μάνεσης Π. 5(1), ΚαλαϊτζάκηςΖ. 3(1), Τσαλμπούρης Γ. 7, Ιωαννίδης Α. , Αδράμης Ν. 
L’ETOILE DU SUD (Παπιομύτογλου): Παπιομύτογλου Ζ. 3(1), Σαχινίδης Σ. 9, Παυλιδάκης Γ. 9, ΖουρμπάκηςΣ. 7, Καλοείδας Α. 3, Γαλιός Ι. 10.

(A2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ARKADI BC 
47-48
Διαιτητές: Καμπίτσης, Τεπερίδης
Δεκάλεπτα: 06-09, 14-10, 07-10, 20-19.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης): Παπαδουράκης Γ. , Λαμπρινός Σ. , Νικολάου Γ. , Καλογεράκης Γ. 11(2), Παπαδόπουλος Χ. 5(1), Μαθιουδάκης Σ. , Συμεωνίδης Κ. , Κεφαλογιάννης Γ. 9, Σφακιανάκης Κ. , Σπίτας Β. 16, Δαγαράκης Λ. 6, 
ARKADI BC (Σεγρεδάκης): Θωμαδάκης Η. 9(1), Δαϊράτζης Ι. , Καρλάκης Ε. , Καρατζέτζος Κ. 4, Βουρβαχάκης Α. 28(6), Δοξαστάκης Ε. 2, Αγγελάκης Ι. 5.

(A2-B) THINK VILLA - ΤΡΑΠΕΖΕΣ 40-51
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Πετρόπουλος
Δεκάλεπτα: 07-15, 12-10, 16-18, 05-08.
THINK VILLA (Κόκκινος): Παραδεισανός Σ. 9, Παπαδάκης Μ. 3, Πολιουδάκης Σ. 11(1), Καλογεράκης Ι. 12, Κουνδουράκης Λ. 5
ΤΡΑΠΕΖΕΣ (Μαυραγάκης Χ.): Δούκας Ι. 3, Σωμαθιανός Ε. , Ηλιάκης Ε. 7, Περαντωνάκης Γ. 19(2), Κονταξάκης Ν. , Νικολουδάκης Κ. , Φαγκρέζος Ι. 4, Οικονομάκης Ι. 10(3), Μούλιτσας Δ. , Μπαγιαρυάκης Γ. , Πιοτογιάννης Σ. 8(2), Μαρίνος Ι.

(A2-Β) ZGAS.GR - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 56-38
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Πετρόπουλος
Δεκάλεπτα: 13-04, 18-19, 16-05, 09-10.
ZGAS.GR (Ζουμπουλάκης): Περισγεράκης Ι. , Ζουμπουλάκης Ν. 5(1), Μποτονάκης Σ. 16, Ζαφειράκης Ν. 5, Ρούλιος Κ. 2, Οικονομάκης Κ. 5(1), Μιχαλάκης Μ. 3(1), Ρούλιος Α. 11, Ζαφειράκης Σ. , Γριποδιανός Ε. 4, Ανδρονικίδης Α. 5(1)
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Λεβεντάκης.): Κάβουρας Γ. 3, Διαμάντης Π. 17, Παλτατσίδης Σ. , Κατσόγιαννος Θ. 4, Ξενιτόπουλος Σ. 6, Λεβεντάκης Χ. , Ξανθάκης Μ. 8(1), Καβρουλάκης Β.

Δευτέρα 28 Μαρτίου 2022
(A2-A) ΓΙΑΤΡΟΙ – PLATANOS TOURS 
47-51
Διαιτητές: Θεοδωράκης,  Λελεδάκης.
Δεκάλεπτα: 11-18, 07-11, 09-08, 20-14.
ΓΙΑΤΡΟΙ (Κανδυλάκης Ι.): Γιακουμάκης Γ. 3, Γιακουμάκης Μ. 3, Κανδυλάκης Ι., Μπούτσιας Σ. 25(2), Σφακιανάκης Μ., Καθαράκης Φ. 2, Βαρούχας Μ. 2, Τζανάκης Γ. 8 , Σταυρουλάκης Θ. , Πελτέκης Α., Γρηγοράκης Γ. 2, Βότζης Ι. 2.
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Μ.) : Μαρίνος Ι. 9(2), Αγγελάκης Κ. 16, Ζουμπεράκης Ν. 9,  Μαλλιαρός Ν. 2, Γαβράς Σ. 11(1), Σκέρλος Λ., Βαρδάκης Η., Βελονάκης Γ. 2, Παπαδάκης Ι. 3.

Τετάρτη 30 Μαρτίου 2022
(Α2-B) OLYMPIC/DELARTE - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 41-45
Διαιτητές: Θεοδωράκης,  Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 09-11, 10-11, 12-06, 10-17
OLYMPIC-DELARTE (Φοβάκης, Αποστολάκης): Παυλάκης Ι. 2, Αποστολάκης Ν. 8(1), Κατσαβίδης Α. 17, Σουπιόνα Χ. , Βασιλάκης Α, , Σκουλούδης Μ., Κατσαντώνης Ι. 7(1), Κατσαντώνης Γ. 4, Αρσενίδης Γ. 3.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης Γ.): Ρωμανιουδάκης Χ. 19(2), Παλαφούτης Ι., Ξηρας 10, Απανωμεράκης Χ. 9, Σταυρουλάκης Γ. 2, Christian B. 2,  Φουσταγεράκης Ε. 3(1), Κουταλάς Μ., Βροντάκης Γ.

Δευτέρα 21 Μαρτίου 2022

Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής Α2-A Κατηγορίας και 5ης Αγωνιστικής Α2-B Κατηγορίας του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2021-2022.

Σάββατο 26 Μαρτίου 2022
18:30 (A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
20:30 (A2-Α) ΧΟΡΕΥΤΕΣ – ΟΙΩΝΟΣ/ΙΚΟΝΕΣ

Κυριακή 27 Μαρτίου 2022
11:00 (A2-B)
ΚΡΕΠΑΛ BC – L’ETOILE DU SUD
13:00 (A2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ARKADI BC
15:00 (A2-B) THINK VILLA - ΤΡΑΠΕΖΕΣ 
17:00 (A2-Β) ZGAS.GR - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

Δευτέρα 28 Μαρτίου 2022
20:30 (A2-A
) ΓΙΑΤΡΟΙ – PLATANOS TOURS

Τετάρτη 30 Μαρτίου 2022
22:00 (Α2-B) OLYMPIC/DELARTE - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
(Αλλαγη λόγω αδυναμίας κάλυψης του αγώνα από τον ΣΥ.Δ.ΚΑ.Κ. στις 26/3)

ΠΡΟΣΟΧΗ κατά την είσοδο στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο θα γίνεται έλεγχος σε ΟΛΟΥΣ με τη χρήση ψηφιακής πλατφόρμας αναγνώρισης για "πιστοποιητικά εμβολιασμού, νοσήσαντες κατά το τελευταίο τρίμηνο, PCR και rapid tests τουλάχιστον 48 ώρες πριν. Οι ανήλικοι θεατές θα εισέρχονται με δήλωση αρνητικού αυτοδιαγνωστικού ελέγχου (self-test), που έχει διενεργηθεί την ίδια ημέρα. Οι παρευρισκόμενοι θεατές να μην υπερβαίνουν το πενήντα τοις εκατό (50%) της πληρότητας των εξεδρών και τήρηση απόστασης ενάμισι (1,5) μέτρου μεταξύ τους. 
Η χρήση μάσκας είναι υποχρεωτική καθ' όλη τη διάρκεια παραμονής στο γήπεδο (μάσκα μόνο υψηλής αναπνευστικής προστασίας FFP2 ή N95 ή εναλλακτικά διπλή μάσκα). 

Ανακοίνωση από την Επιτροπή Ποινών, 21/3/2022

 Η  Επιτροπή ποινών του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης   Ρεθύμνου 2021-22 στη συνεδρίαση του στις 21/03/2 αφού έλαβε υπόψη  το Φ.Α. και τις αναφορές  των ορισμένων διαιτητών για τον αγώνα (Α2-Β) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – OLYMPIC/DELARTE (Σάββατο 19 Μαρτίου 2022), αποφάσισε ομόφωνα την  ποινή αποκλεισμού  μια (1) αγωνιστικης στον αθλητήΤσιμπούρης Κ (ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ)  σύμφωνα με το άρθρο 4ο  των κανονισμών του . Ε Π.Κ.Π.Κ.2021-22.

Επιτροπή ποινών
ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΑΚΗΣ
ΔΟΥΒΡΟΣ

Κυριακή 20 Μαρτίου 2022

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 4ης Αγωνιστικής Α2-B Κατηγορίας του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2021-2022

 Σάββατο 19 Μαρτίου 2022
(Α2-Β) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – OLYMPIC/DELARTE 43-68
Διαιτητές: Λελεδάκης , Πετρόπουλος Γ.
Δεκάλεπτα: 11-07, 13-08, 07-24, 12-28.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ( Δαμιανός Β.): Λιάκος Ν. 2, Διαμάντης Π. 5(1), Μάσκας Θ. 1, Κατσόγιαννος Θ. 2, Ξενιτόπoυλος 10(2), Τσιμπούκης 3(1), Ξανθάκης Μ. 12, Ζερβουδάκης Π. 1, Κωνσταντακόπουλος Σ. 7, Καβρουλάκης Β. 
OLYMPIC/DELARTE (Φοβάκης Γ.): Παυλάκης Ι. 9(1), Αποστολάκης Ν. 13(2), Κατσαβίδης Α. 28(3), Σουπιώνα Χ., Σαρτσετάκης Σ. 8, Κατσαντώνης Ι. 7(2), Κατσαντώνης Γ., Σκουλούδης Β. 2, Βασιλάκης Α., Φιλλιπάκης Β.
 
(A2-Β) L’ETOILE DU SUD – ZGAS.GR 36-59
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ. , Πετρόπουλος Γ.
Δεκάλεπτα: 09-25, 08-10, 10-18, 09-06.
L’ETOILE DU SUDD (Παπιομύτογλου Ζ.): Παπιομύτογλου Ζ. , Παυλιδάκης Γ. 10, Καθαράκης Β. 15, Ζουρμπάκης Σ. 5(1), Καλοείδας Α. 6(1), Γαλλιός Ι.
ZGAS.GR (Ανδονκίδης Α.): Περιστεράκης Ι., Ζαφειράκης Σ. 3(1), Ρούλιος Κ., Μιχαλάκης Μ. 3(1), Μποτονάκης Σ. 23(1), Ζαφειράκης Ν. 8, Ζαφειράκης Σ. 3(1), Ανδονκίδης Α., Ταταράκης Ε., Οικονομάκης 6(2), Ρούλιος Α. 16(2).

(A1) KLADOS TOURS - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 70-50.
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ. , Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 14-12, 20-14, 18-14, 18-10.
KLADOS TOURS (Petway B.): Βαρανάκης Ε. 11(1), Jovanovic B. , Κλάδος Π. , Ορφανουδάκης Γ. 8, Θεωδοσουλάκης Γ. 2, Πετρίδης Ι. 2, Πατέρας Ν. 12(2), Αντουράκης Μ. 15(2), Περδίκης Β. 8, Ιερωνυμάκης Κ. 12.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλήδης Χ.) : Οικονομάκης Λ. 19(2) Χαιρέτης Γ. 8, Μιχαλάκης Γ. , Λίτινας Δ. 8(2), Τρανταλίδης Χ. , Παπαδάκης Γ. 2, Μιχαλάκης Η. 7, Χατζηδάκης Ε. , Ροδινός Ε. 6.

Κυριακή 20 Μαρτίου 2022
(A2-Β) ΤΡΑΠΕΖΕΣ – ΚΡΕΠΑΛ BC 64-65
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ. , Πετρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 14-16, 19-19, 22-16, 09-14.
ΤΡΑΠΕΖΕΣ (Μαραυγάκης Χ.): Περαντωνάκης Ι. 20, Σωμαθιανός Ε., Ηλιάκης Ε. 2, Μαρίνος Ι. 8, Κονταξάκης Ν., Σγουρός Δ., Μουλίτσας Δ. 9(2), Φαγκρέζος Ι. 14, Δούκας Ι. 3(1), Πιοτογιαννάκης Σ. 3, Οικονομάκης Ι. 3(1), Αργυρίου Ν. 3.
ΚΡΕΠΑΛ BC (Καραμήτρος Κ.): Σταυρουλιδάκης Γ. 6, Μάνεσης Π. 9(3), Καλαϊτζάκης Ζ. 8, Καραμήτρος Κ, Uhlava 4, Παπαδουλάκης Ε. 35(4), Ανδρεαδάκης Σ. 2, Αδράμης Ν. 1.

(A2-Β) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – THINK VILLA 49-46
Διαιτητές: Καθαράκης Β, Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα: 11-04, 10-14, 16-08, 12-20.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης Γ.): Ρωμανιουδάκης Χ. 24(4), Παλαφούτης Ι. 3(1), Ξηρας 13, Απανωμεράκης Χ. 4, Σταυρουλάκης Γ. , Reher B. 2 ,  Φουσταγεράκης Ε. 3(1), Βροντάκης Γ., Κουταλάς Μ.
THINK VILLA (Χατζηκωσταντίνου Ι.): Παραδεισιανός Σ., Παπαδάκης Μ. 9(1), Πολιουδάκης Σ. 7(1), Καζίλας Δ. 14, Καλογεράκης Γ. 8, Κουνδουράκης Λ. 2, Καμαρίγης Σ. 3(1), Κόκκινος Δ., Πηγουνάκης Φ. 6.

(A1) BEST CAR – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 48-56
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα: 15-15, 09-22, 12-10, 12-09.
BEST CAR (Χατζηδάκης Ν.) : Busovska M., Καληδονακης Ν. 7(1), Παπαδάκης Α. 14(2), Χατζηδάκης Ν., Καταρτζης Κ. 2, Κουντουδακης Ε. 18(1), Κλάδος Κ, Τσιλιεδάκης Λ. 5.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου Α.): Μοσχάκης Κ. 7, Γιαννούλης Δ. 8(1), Συριανόγλου Γ. 10(2), Αλυγιζάκης Ε. 6, Βασιλόπουλος Π. 2, Τσιμπισκάκης Ν. 11, Δρουδάκης Γ. 10, Αραμπατζόγλου Α. 2.

(A1) KOUMOI RETHYMNOU BC – HAAGEN DAZS BC 62-37
Διαιτητές: Καμπίτσης, Σταυρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 11-14, 20-09, 20-12, 11-02.
KOUMOI RETHYMNOY BC (Μίχας Κ.) : Λεωνιδάκης Χ. 8, Σαπουντζής Γ, Καίσαρης Θ. 13(2), Μίχας Κ. 6, Ορφανός Δ. 9(3), Λιονάκη Μ. 15, Μαμαλάκης Σ. 11(3), Λεβάκης Μ.
HAAGEN DAZS BC (Πλεμμένος Θ., Γκογκίζας Χ.): Τριχάκης Γ. 2, Ξενίδης Γ., Χατζηδάκης Μ. 14(2), Καλαϊτζάκης Μ. 12(1), Μπονατάκης Γ. 2, Κουγιουμτζής, Πλεμμένος Θ. 7, Βασιλείου Ε.

(A1) ΣΠΗΛΙ BC – BEST FOR 90-77
Διαιτητές: Καμπίτσης, Σταυρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 33-28, 15-16, 17-15, 25-18.
ΣΠΗΛΙ BC (Παπαδογιαννακης Π.): Παπαδογιαννάκης Γ. 9(3), Οικονομίδης Γ. 27(2), Χρυσουλάκης Α. 32(7), Παπαδάκης Χ. , Παπαδάκης Γ. 6(1), Συντιχακης Μ. , Πολιτάκης Ν., Παπαδογιαννάκης Π., Ζουμπεράκης Κ. 16.
BEST FOR (Σαββοργινακης Μ.): Σαββοργιαννακής Μ. 8(2), Λαδακης Α., Παπαδάκης Θ. 13(1), Μακαρδονάς Δ., Κιλάφης Φ. 19, Τσιχλής Λ. 19(5), Σαββοργιαννακής Β. 18(2), Βελονάκης Η.
 
Σάββατο 26 ή Κυριακή 27 Μαρτίου 2022
(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ

Πέμπτη 17 Μαρτίου 2022

Πρόγραμμα 6ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 4ης Αγωνιστικής Α2-B Κατηγορίας του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2021-2022.

Σάββατο 19 Μαρτίου 2022
14:30 (Α2-Β) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – OLYMPIC/DELARTE
16:30 (A2-Β) L’ETOILE DU SUD – ZGAS.GR
20:30 (A1) KLADOS TOURS - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Κυριακή 20 Μαρτίου 2022
11:00 (A2-Β) ΤΡΑΠΕΖΕΣ – ΚΡΕΠΑΛ BC
13:00 (A2-Β) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – THINK VILLA
15:00 (A1) BEST CAR – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
17:00 (A1) KOUMOI RETHYMNOU BC – HAAGEN DAZS BC
19:00 (A1) ΣΠΗΛΙ BC – BEST FOR
 
26-27 Μαρτίου 2022
(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (μεταφορά αγώνα λόγω κρουσμάτων covid)

ΠΡΟΣΟΧΗ κατά την είσοδο στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο θα γίνεται έλεγχος σε ΟΛΟΥΣ με τη χρήση ψηφιακής πλατφόρμας αναγνώρισης για "πιστοποιητικά εμβολιασμού, νοσήσαντες κατά το τελευταίο τρίμηνο, PCR και rapid tests τουλάχιστον 48 ώρες πριν. Οι ανήλικοι θεατές θα εισέρχονται με δήλωση αρνητικού αυτοδιαγνωστικού ελέγχου (self-test), που έχει διενεργηθεί την ίδια ημέρα. Οι παρευρισκόμενοι θεατές να μην υπερβαίνουν το πενήντα τοις εκατό (50%) της πληρότητας των εξεδρών και τήρηση απόστασης ενάμισι (1,5) μέτρου μεταξύ τους. 
Η χρήση μάσκας είναι υποχρεωτική καθ' όλη τη διάρκεια παραμονής στο γήπεδο (μάσκα μόνο υψηλής αναπνευστικής προστασίας FFP2 ή N95 ή εναλλακτικά διπλή μάσκα). 

Σάββατο 12 Μαρτίου 2022

Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 3ης Αγωνιστικής Α2-A Κατηγορίας του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2021-2022.

Σάββατο 12 Μαρτίου 2022
(A1) HAAGEN DAZS BC - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 58-51.
Διαιτητές: Δημητρουλάκης Ε. , Πετρόπουλος Γ.
Δεκάλεπτα:09-19, 19-08, 10-12, 20-12.
HAAGEN DAZS BC (Γκογκίτσας Χ.): Λαμπαρδάκης Μ. 30(2), Πλεμμένος Θ. , Ξενίδης Γ. 2 , Βασιλείου Ε. 3, Τριχάκης Γ. 5, Μπονατάκη Γ. 6, Χατζηδάκης Μ. 12, Κουγιουμουτζής Γ.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΉΜΙΟ (Τρανταλιδής Χ., Χατζηδάκης Β.): Οικονομάκης Λ. 5(1), Καλιγιάννης Ε. 4, Παπαδάκης Γ. 10, Λίτινας Δ. 2, Τρανταλίδης Χ. , Μπέμπης Σ. 7, Μιχαλάκης Η. 13(2), Χαιρέτης Γ. 2, Μιχαλάκης Γ. , Ροδινός Ε. 8(2).

(A1) KOUMOI RETHYMNOY BC - BEST CAR 72-46
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα:17-09, 12-12, 23-09, 20-16.
KOUMOI RETHIMNOY BC (Καίσαρης Θ.): Μίχας Κ. 14(2), Λεωνιδάκης Χ. 6, Μαμαλάκης Σ. 6(2), Λιονάκης Μ. 14, Σαπουντζής Γ. 6, Καφετζάκης Δ. 2, Λεβκάης Μ. 13(3), Καίσαρης Θ. 11(2).
BEST CAR( Καληδονάκης Ν.): Κουντουδάκης Ε. 10(1), Τσιλεδάκης Λ. 15(1), Παπαδάκης Α. 16, Χατζηδάκης Ν. 3, Καταρτζής Κ. 2.

Κυριακή 13 Μαρτίου 2022
(A2-A) ARKADI BC - BILLIAS BC 66-32 
Διαιτητές: Καθαράκης, Πετρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 14-11, 11-11, 19-08, 22-02.
ARKADI BC (Σεγρεδάκης): Χριστοφορίδης Α. , Θωμαδάκης Η. 11, Καλλιτσουνάκης Γ. 15(1), Αλεξανδράκης Π. 13(3), Λιοδάκης Ν. 3(1), Καρλάκης Ε. , Καρατζέτζος Κ. 6, Βουρβαχάκης Α. 14(4), Δοξαστάκης Ε. , Αγγελάκης Ι. 4
BILLIAS BC (Δούκας): Γιακουμάκης Ε. 15(2), Βασιλείου Ρ. 11, Μαραγκουδάκης Κ. , Περπιράκης Ι. 3(1), Βαρλάκης Ε. 3.

(A2-A) PLATANOS TOURS - ΟΙΩΝΟΣ/ΙΚΟΝΕΣ 59-48
Διαιτητές: Καθαράκης, Τεπερίδης.
Δεκάλεπτα: 15-14, 13-07, 18-16, 13-11.
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης): Μαρίνος Ι. 8(1), Φωτάκης Σ. 23(5), Βουγιουκαλάκης Μ. , Σκέρλος Λ. , Βαρδάκης Η. 4(1), Μαλλιαρός Ν. 2, Παπαδάκης Ι. 1, Βελονάκης Γ. , Γαβράς Σ. 21(2),
ΟΙΩΝΟΣ/ΙΚΟΝΕΣ (Αντουράκης): Δημητριάδης Α. 4, Δουζίνας Γ. 11(2), Σταυρουλάκης Ν. 13(2), Μπαραδάκης Β. 10, Γαλερός Σ. 5(1), Αλεβυζάκης Σ. 2, Καραογλάνης Χ. , Σκούφογλου Σ. 1, Καλλιτσουνάκης Κ. 2.

(A1) BEST FOR - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 62-49
Διαιτητές: Πετρόπουλος Γ. ,Τεπεριδης.
Δεκάλεπτα: 15-09, 19-18, 10-08, 18-14.
BEST FOR (Βελονάκης Η.) : Βελονάκης Η. , Παπαδάκης Θ.  16(2), Μακαρδονας Δ. 5, Σερσεμής Δ. 2, Κυλάφης Φ. 13, Τσιχλής Λ. 17(3), Σαββοργιαννακής Β. 9.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Βλάσσης Κ.): Σεγρεδακης Ν. 4(1), Τανισχιδης Χ. 3, Ψαρουδάκης Σ. 6, Αντωνιάδης Κ. 2, Ματθαιουδάκης Λ. 3, Αντωνίου Ε. 2, Καριωτης Σ. , Δάσκαλος Μ. 15(2), Σταματάκης Ε. , Λεβέντης Θ. 4, Βλάσσης Κ. 3, Πανερης Γ. 7.
(A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΣΠHΛΙ BC 54-76
Διαιτητές: Θεωδορακης Ε. , Μακρογιαννης Ι.
Δεκάλεπτα: 14-17, 13-24, 22-17, 05-18.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΊΕΣ (Αραμπατζόγλου Α): Μοσχάκης Κ. , Ανεζάκης Μ. 9(1), Συριανόγλου Γ. 2, Αλυγιζάκης Ε. 8, Βασιλόπουλος Π. 6, Τσιχλάκης Μ. 8, Τσιμπισκάκης Ν. 14(3), Δρουδάκης Γ. 7.
ΣΠΗΛΙ BC (Παπαδογιαννακης Γ.): Παπαδογιαννάκης Γ. 12(2), Οικονομίδης Γ. 23(3), Χρυσουλάκης Α. 10(2), Παπαδάκης Χ. , Παπαδάκης Γ. , Συντιχακης Μ. , Πολιτάκης Ν. 12, Παπαδογιαννάκης Π. 2, Ζουμπεράκης Κ. 17.
KLADOS TOURS 2021-2022
(A1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - KLADOS TOURS 62-70
Διαιτητές: Θεοδωράκης Ε. , Μακρόγιαννης Ι.
Δεκάλεπτα: 16-13, 12-21, 16-18, 18-18.
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης Ν.): Κιουρτσιδάκης Ν. , Τσαχ'αακης Ι. 17(5), Βασιλάκης Ε. , Μαραγκουδάκης Β. 2, Δολιανήτης Δ. 8(1), Νταλιάνης Α. 9, Σταυρουλάκης Α. 7(1), Κανλής Κ. 19(1).
KLADOS TOURS (Petway B.): Περδικης Β. 4, Jovanovic B. 8(2), Κλάδος Π. , Ορφανουδακης Γ. 22(1), Θεωδοσουλακης Γ. , Πετρίδης Ι. , Πατέρας Ν. 5, Αντουράκης Μ. 18(2), Βαραν'ακης Ε. 4, Ιερωνυμάκης Κ. 9(1).
Δευτέρα 13 Μαρτίου 2022
(A2-A) ΓΙΑΤΡΟΙ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 52-45
Διαιτητές: Θεοδωράκης Ε. , Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα: 09-05, 14-10, 04-11, 14-17.
ΓΙΑΤΡΟΙ (Κανδυλάκης Ι..): Γιακουμάκης Ι. 5, Γιακουμάκης Ε. 4, Ζαχαράκης Α., Σιβαρόπουλος Ν. 1,  Μουτάφης Γ. 5(1), Μπούτσιας Σ. 15, , Τζανάκης Ι. 12(2), Καθαράκης Φ. 3, Σταυρουλάκης Α. 2, Κανδυλάκης Ι. 2, Πελτέκης Α., Βαρούχας Ε. 3.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Νικολάου Γ.) : Παπαδουράκης Γ. 8, Λαμπρινός Σ., Νικολάου Γ., Χουστουλάκης Ε. , Δαγαράκης Ε. 2,  Συμεωνίδης Κ.1, Σπιτάς Β. 15(1), Σφακιανάκης Κ., Καλογεράκης Γ. 6(1), Μαθιουδάκης Σ.13(1), Χρόνης Γ. Παπαδόπουλος Χ.

Τετάρτη 16 Μαρτίου 2022
(A1)  ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 69-56.
Διαιτητές: Πετρόπουλος Γ. , Λελεδακης.
Δεκάλεπτα:21-10, 16-17, 12-15, 20-14.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Βλάσσης Κ.): Σεγρεδάκης Ν. 14(3), Ψαρουδάκης Σ. 10, Μπάλτσιος Κ. , Αντωνιάδης Κ. 3, Ματθαιουδάκης Λ. 4, Αντωνίου Ε. 3(1), Καριώτης Σ. , Δάσκαλος Μ. 11(2), Μπαϊράμης Ε. 4, Λεβέντης Θ. 3(1), Βλάσσης Κ. 1, Πανερης Γ. 16.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου Α.): Μοσχάκης Κ. 2, Ανεζάκης Ε. 2, Γιαννούλης Δ. 3(1), Συριανόγλου Γ. , Αλυγιζάκης Ε. 2, Κατσαντώνης Ι. 9, Βασιλόπουλος Π. , Τσιχλάκης Μ. 8(1), Τσιμπισκάκης Ν. 19(3), Δρουδάκης Γ. 11.

Πέμπτη 10 Μαρτίου 2022

Πρόγραμμα 5ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 3ης Αγωνιστικής Α2-A Κατηγορίας του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2021-2022.

Σάββατο 12 Μαρτίου 2022
18:30 (A1) HAAGEN DAZS BC - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
20:30 (A1) KOUMOI RETHYMNOY BC - BEST CAR

Κυριακή 13 Μαρτίου 2022
11:00 (A2-A) ARKADI BC - BILLIAS BC 
13:00 (A2-A) PLATANOS TOURS - ΟΙΩΝΟΣ/ΙΚΟΝΕΣ
15:00 (A1) BEST FOR - ΦΟΙΤΗΤΕΣ
17:00 (A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΣΠHΛΙ BC
19:00 (A1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - KLADOS TOURS

Δευτέρα 13 Μαρτίου 2022
20:30 (A2-A) ΓΙΑΤΡΟΙ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Τετάρτη 16 Μαρτίου 2022
21:00 (A1)  ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

ΠΡΟΣΟΧΗ κατά την είσοδο στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο θα γίνεται έλεγχος σε ΟΛΟΥΣ με τη χρήση ψηφιακής πλατφόρμας αναγνώρισης για "πιστοποιητικά εμβολιασμού, νοσήσαντες κατά το τελευταίο τρίμηνο, PCR και rapid tests τουλάχιστον 48 ώρες πριν. Οι ανήλικοι θεατές θα εισέρχονται με δήλωση αρνητικού αυτοδιαγνωστικού ελέγχου (self-test), που έχει διενεργηθεί την ίδια ημέρα. Οι παρευρισκόμενοι θεατές να μην υπερβαίνουν το πενήντα τοις εκατό (50%) της πληρότητας των εξεδρών και τήρηση απόστασης ενάμισι (1,5) μέτρου μεταξύ τους. 
Η χρήση μάσκας είναι υποχρεωτική καθ' όλη τη διάρκεια παραμονής στο γήπεδο (μάσκα μόνο υψηλής αναπνευστικής προστασίας FFP2 ή N95 ή εναλλακτικά διπλή μάσκα).

Τετάρτη 9 Μαρτίου 2022

Ανακοίνωση από την Επιτροπή ποινών & Οργανωτική επιτροπή του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου, 9/3/2022

 Επιτροπή ποινών & Οργανωτική επιτροπή  του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης   Ρεθύμνου  συνεδρίασε  στις  09/03/2022, αφού έλαβε υπόψη  το Φ.Α. και την αναφορά ιατρού για τον αγώνα (A2-Α) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - PLATANOS TOURS (Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2022), αποφάσισε ομόφωνα την  ποινή αποκλεισμού  πέντε (5) αγωνιστικών στους

  • ΚΥΡΙΤΣΙΜΠΑΣΑΚΗΣ Κ. ( PLATANOS TOURS) ,
  • ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ  Δ. (PLATANOS TOURS) ,
  • ΤΣΙΓΑΡΑΣ Κ. ( PLATANOS TOURS),
  • ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ Χ. ( PLATANOS TOURS).

Η ομάδα  PLATANOS TOURS  μηδενίζεται για τον αγώνα (A2-Α) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - PLATANOS TOURS σύμφωνα με το άρθρο 7ο του καταστατικού Ε Π.Κ.Π.Κ.2021-22

Οργανωτική επιτροπή &  Επιτροπή ποινών

Σάββατο 5 Μαρτίου 2022

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 3ης Αγωνιστικής Α2-Β Κατηγορίας του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2021-2022.

Σάββατο 5 Μαρτίου 2022
(Α2-Β) OLYMPIC/DELARTE - THINK VILLA 67 - 48
Διαιτητές: Καθαράκης, Τεπερίδης
Δεκάλεπτα: 08-04, 25-14, 15-18, 19-12.
OLYMPIC/DELARTE (Φοβάκης): Παυλάκης Ι. 14(4), Αποστολάκης Ν. 10(2), Κατσαβίδης Α. 19(1), Σουπιώνα Χ. 4, Σαρτσετάκης Σ. 8, Κατσαντώνης Ι. 8(2), Κατσαντώνης Γ. 4, 
THINK VILLA (Βλάσσης): Παραδεισιανός Σ. 6, Παπαδάκης Μ. 4, Πολουδάκης Σ. 4, Καζίλας Δ. 13(1), Καλογεράκης Γ. 14(1), Κουνδουράκης Λ. 2, Καμαρίγης Σ. 3(1), Κόκκινος Δ. 2,
(A2-Β) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - L' ETOILE DU SUD 71 - 56
Διαιτητές: Τεπερίδης, Πετρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 14-14, 23-12, 16-19, 18-11.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ( Δαμιανός Β.): Λιάκος Ν. 6, Διαμάντης Π. 12, Κάβουρας Γ. , Μάσκας Θ. 12(2), Κατσόγιαννος Θ. 10, Λεβεντάκης Χ. , Ξανθάκης Μ. 12(2), Κωνσταντακόπουλος Σ. 19(1), Καβρουλάκης Β. ,
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παπιομύτογλου Ζ. , Παυλιδάκης Γ. 8, Καθαράκης Β. 21(3), Ζουρμπάκης Σ. 16(2), Καλοείδας Α. 5(1), Παπαδάκης Ν. ,Γαλλιός Ι. 6(2).
ΠΑΝΕΠΙΣΤΉΜΙΟ 2021-222
(Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΉΜΙΟ - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 63-71.
Διαιτητές: Καθαρακης Β. , Πετρόπουλος Γ.
Δεκάλεπτα:20-12, 13-19, 18-18, 12-22.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΉΜΙΟ (Τρανταλιδης Χ.): Οικονομάκης Λ. 6, Μιχαλάκης Γ. , Σακελλαρίδης Δ. , Λιτινας Λ. 11(2), Τρανταλιδης Χ. , Παπαδάκης Γ. , Χαιρέτης Γ. , Μπέμπης Σ. 9, Μιχαλάκης Η. 13(1), Νταουντακης Μ. 18(1), Ροδινός Μ. 6.
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης Ν. ): Χριστινακης Β. 12(3), Κιουρτσιδάκης Ν. , Τσαχακης Ι. 8, Βασιλάκης Ε. , Μαραγκουδάκης Β. 9, Νυκταρης Κ. 20(4), Δολιανήτης Δ. 2, Σταυρουλάκης Α. 6, Παρασύρης Κ. 2, Κανλης Κ. 12.

Κυριακή 6 Μαρτίου 2022
(A2-Β) ZGAS.GR - ΤΡΑΠΕΖΕΣ 59-41
Διαιτητές: Λελεδάκη, Πετρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 23-08, 09-10, 13-17, 14-06.
ZGAS.GR (Ζουμπουλάκης): Περιστεράκης Ι., Ζαφειράκης Σ. 6(2), Ρούλιος Κ. 8, Μιχαλάκης Μ. 11(3), Μποτονάκης Σ. 18(1), Ζαφειράκης Ν. 9, Ανδονκίδης Α. 2, Τσαπάκης Ν. 5.
ΤΡΑΠΕΖΕΣ (Μακριδάκης Ε.): Δούκας Ι. 3(1), Σωμαθιανός Ε. , Μουλίτσας Δ. 13(3), Μαρίνος Ι. 6, Φαγκρέζος Ι. 1, Οικονομάκης Ι. 3(1), Αργυρίου Ν. 3, Μπαγιαργάκης Γ. , Περαντωνάκης Ι. 6, Προκοπάκης Α. 4, Ηλιάκης Ε, Πιοτογιαννάκης 2.

(A1) KLADOS TOURS - BEST FOR 20-0 (ΑΑ) 

(A1) ΣΠHΛΙ BC - KOUMOI RETHYMNOY BC 61-63
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 19-14, 16-19, 15-16, 11-14.
ΣΠHΛΙ BC (Παπαδογιαννακης Π.) : Οικονομίδης Γ. 14(2), Παπαδογιαννάκης Γ. 9(1), Παπαδάκης Χ. , Συντιχάκης Μ. 3(1), Πολιτάκης Ν. 5, Παπαδογιαννάκης Π. 2, Χρυσουλάκης Α. 14, Ζουμπεράκης Κ. 12, Παπαδάκης Γ. 2.
KOUMOI (Καίσαρης Θ) : Μίχας Κ. 10(2), Λεωνιδακης Χ. 13, Λιονάκης Μ. 19(1), Μαμαλάκης Ν. 2, Μαμαλάκης Σ., Ορφανός Δ., Σαπουντζής Γ. , Λεβακης Μ. 2, Καίσαρης Θ. 17(4).

Τετάρτη 9 Μαρτίου 2022
(A2-Β) ΚΡΕΠΑΛ BC - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 44-57
Διαιτητές: Θεωδοράκης , Καθαράκης.
Δεκάλεπτα:11-17, 07-17, 11-13, 15-10.
ΚΡΕΠΑΛ BC (Καραμήτρος Κ. Κόλκας Κ.): Σταυρουλιδάκης Γ.  4, Κολοκάθης Π. 7, Μάνεσης Π. 6(2), Τσαμπούρης Γ. 6, Καλαϊτζάκης Ζ. 7, Καραμήτρος Κ, Uhlava 3, Παπαδουλάκης 11(3).
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης Γ.): Ρωμανιουδάκης Χ. 26(2), Παλαφούτης Ι. 2, Ξίρας 14, Σταυρουλάκης Γ. 6(1), Κουταλάς 2,  Φουσταγεράκης Ε. 3(1), Βροντάκης Γ. 4.

(A1)  BEST CAR - HAAGEN DAZS BC 44-49
Διαιτητές: Θεωδοράκης , Πετρόπουλος Γ.
Δεκάλεπτα: 5-17, 16-10, 13-10, 10-12.
BEST CAR (Σταυρουλάκης Α.): Busovska M. 6, Καληδονάκης Ν. 3(1), Παπαδάκης Α. 7,  Τσιλεδάκης Λ. 17(2), Τσιλεδάκης Ν. , Καταρτζής Κ. , Κουντουδάκης Ε. 11.
HAAGEN DAZS BC (Γκογκίζας Χ.) : Τριχάκης Γ. , Λαμπαρδάκης Μ. 20(2), Χατζηδάκης Μ. 6, Ξενίδης Γ. 6, Βασιλείου Ε. 5(1), Μπονατάκη Γ. , Θερμιώτης Ι. , Κουγιουμτζής Γ. 7(2), Πλεμμένος Θ. 5(1).

Τετάρτη 16 Μαρτίου 2022

21:00 (A1)  ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 


Τετάρτη 2 Μαρτίου 2022

Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 3ης Αγωνιστικής Α2-Β Κατηγορίας του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2021-2022.

Σάββατο 5 Μαρτίου 2022
14:30 (Α2-Β) OLYMPIC/DELARTE - THINK VILLA
16:30 (A2-Β) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - L' ETOILE DU SUD
18:30 (A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ

Κυριακή 6 Μαρτίου 2022
13:00 (A2-Β) ZGAS.GR - ΤΡΑΠΕΖΕΣ 
17:00 (A1) KLADOS TOURS - BEST FOR
19:00 (A1) ΣΠHΛΙ BC - KOUMOI RETHYMNOY BC

Τετάρτη 9 Μαρτίου 2022
20:30 (A2-Β) ΚΡΕΠΑΛ BC - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
22:00 (A1)  BEST CAR - HAAGEN DAZS BC

Τετάρτη 16 Μαρτίου 2022
21:00 (A1)  ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

ΠΡΟΣΟΧΗ κατά την είσοδο στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο θα γίνεται έλεγχος σε ΟΛΟΥΣ με τη χρήση ψηφιακής πλατφόρμας αναγνώρισης για "πιστοποιητικά εμβολιασμού, νοσήσαντες κατά το τελευταίο τρίμηνο, PCR και rapid tests τουλάχιστον 48 ώρες πριν. Οι ανήλικοι θεατές θα εισέρχονται με δήλωση αρνητικού αυτοδιαγνωστικού ελέγχου (self-test), που έχει διενεργηθεί την ίδια ημέρα. Οι παρευρισκόμενοι θεατές να μην υπερβαίνουν το πενήντα τοις εκατό (50%) της πληρότητας των εξεδρών και τήρηση απόστασης ενάμισι (1,5) μέτρου μεταξύ τους. 
Η χρήση μάσκας είναι υποχρεωτική καθ' όλη τη διάρκεια παραμονής στο γήπεδο (μάσκα μόνο υψηλής αναπνευστικής προστασίας FFP2 ή N95 ή εναλλακτικά διπλή μάσκα).