Τρίτη, 31 Δεκεμβρίου 2013

Καλή χρονιά 2014!!! Συνάντηση των ομάδων.

Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου διοργανώνοντας το 19ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014 και η οργανωτική επιτροπή του εργασιακού μπάσκετ εύχονται σε όλους του παίχτες καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία!!!  Oρίζεται γενική συνάντηση όλων των αρχηγών των ομάδων του πρωταθλήματος την Τετάρτη 8 Ιανουαρίου 2014 και ώρα  17.30 - 18.30  στο κλειστό γυμναστήριο του Πανεπιστημίου.

Θέματα συζήτησης: 
  • Προγραμματισμός Αγώνων 2014
  • Οικονομικός απολογισμός
  • Διαιτησία.

Πρόγραμμα 6ης Αγωνιστικής Α1 & Α2 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2014
14:30 (Α2)  Δικηγόροι – Ιδιωτικοί Υπάλληλοι
16:00 (Α2)  Metropolis – Xpress Copy
17:30 (Α1)  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ
19:15 (Α1)  ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – HAAGEN DAZS
21:00 (Α1)  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1/2014
11:00 (Α2)  Voyager – ΣΥ.ΦΑΡ
12:30 (Α2)  Cul De Sac – ΤΕΕ Ρεθύμνου
14:00 (Α2)  Photo Έκφραση – Ιατροί
15:45 (Α1)  Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80
17:30 (Α2)  Φοιτήτριες – Chaplins
19:15 (Α1)  ΕΛ.ΑΣ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ
21:00 (Α1)  ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΕΚΠ. ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ

Δευτέρα, 16 Δεκεμβρίου 2013

Χριστουγεννιάτικο Πάρτυ του Δικηγορικού Συλλόγου Ρεθύμνου στις 20 Δεκεμβρίου 2013

Πρόσκληση για όλες τις ομάδες του Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014 σε Χριστουγεννιάτικο Πάρτυ. Διοργάνωση από τις εργασιακές ομάδες ποδοσφαίρου και καλαθοσφαίρισης του Δικηγορικού Συλλόγου Ρεθύμνου, την Παρασκευή 20 Δεκεμβρίου 2013 και ώρα 22:00 στο Bar-Restaurant Μαΐστρος.  

Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου 2013

Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής Α1 & Α2 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2013
(Α2)  Ιατροί - Δικηγόροι  39-51
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκουλάκης.
Δεκάλεπτα: 7-15, 16-29, 26-43, 39-51.
Δικηγόροι (Τζανουδάκης): Αργυρόπουλος 15 (2), Παπαδάκης Ι., Καλαϊτζάκης 7(1), Τσικνάκης 4, Παπαδάκης 13, Νικολιδάκης, Κοτζαμπασάκης, Πετρακάκης 2, Πετροπουλάκος 8, Γεωργαλής, Τζανουδάκης 2, Ραπτάκης.
Γιατροί (Σταυρουλάκης): Χόμπης 4, Σταυρουλάκης 1, Τζανάκης 10(1), Καταρτζής 8, Καλφόπουλος 2, Ζαχαράκης 5 , Παρασχάκης 2, Βασιλάκης 4, Ζαφείρης 3.
 
(Α1)  ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 77-66
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκουλάκης.
Δεκάλεπτα: 13-12, 24-25, 55-39, 77-66.

Ελ. Επαγγελματίες (Γιαννακάκης): Κατσαντώνης 19 (2), Δούβρος 2, Θυμιατζής 1, Θεοδοσόπουλος, Πατέρας 16 (2), Δρουδάκης 2, Αραμπατζόγλου 13(2), Αλυγιζάκης 5, Συριανόγλου 3 (1), Μοσχάκης 11.
Πανεπιστήμιο (Τρανταλίδης): Χειμωνίδης 2, Βότζης, Μάνεσης 7 (1), Τρανταλίδης 3(1), Μαμαλάκης, Μπαραδάκης 5(1), Μαθηνός 2, Μπεμπής 18, Ροδινός 9(2), Τζενεβράκης 18(2), Χαιρέτης 2.
(Α2)  Xpress Copy - Photo Έκφραση 56-48
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ανυφαντάκη.
Δεκάλεπτα: 15-9, 20-18, 31-33, 56-48
Xpress Copy (Χατζηδάκης): Φιτσανάκης 6, Κεφαλογιάννης, Ζήσιμος , Ορφανουδάκης 15, Γιακουμπής 3(1), Ηλιάκης 1, Φεσσάς 2,  Σπίτας, Πιοτογιαννάκης 7(1),  Μουλίτσας 20(4), Καλογεράκης.
Photo Έκφραση (Κιουρτσιδάκης): Μανιατάκης, Κιουρτσιδάκης 5(1), Σταγκουράκης 12, Ρούλιος 20, Βαλιλάκης 8, Οικονομάκης, Μακρυδάκης, Μανωλουδάκης, Σαλβαράκης 3(1), Κόκας, Παπαδογιαννάκης, Γκούτσος 2.
ΕΚΠ. ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 57-50 
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 10-13, 27-28, 39-33, 57-50

Εκπ./Ιδ.Υπάλληλοι (Σαβοργιανάκης): Σαβοργιανάκης Μ. 12(4), Πετρακάκης 3(1) , Μαθιουδάκης , Καίσαρης 7 , Σαβοργιανάκης Β. 3, Μίχας  8, Παπαδάκης 15(1), Ιερωνυμάκης, Λαμπαρδάκης  9.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Παπαδήμας 10, Ξαφόπουλος 4 , Νικολιδάκης , Κυριακ’ιδης, Δαμιανός , Πρίτσκας 10 , Κιοσσές  2, Ψύρρας 12(2), Τασιούλης 7(1) , Ασπρούλης , Γρηγοράκης, Πλιανός 3(1), Κουτσοδιάκου 2.

(Α1) ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ - ΕΛ.ΑΣ 39-88
Διαιτητές: Σμυρνάκης, Σταυρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 5-26, 19-44, 31-54, 39-88
Καφενείο Ηρώων (Δημητριάδης): Δημητριάδης 6(1), Μαράκης 2, Λίτινας, Βουτσαδάκης 6, Φραγκιαδάκης Μιχ. 5(1), Χατζής, Βαρούχας, Δασκαλάκης 8, Γαλλιός , Φραγκιαδάκης Ματ. 2, Γαλεράκης , Ζαχαρόπουλος 10 .
ΕΛ.ΑΣ (Γιαλητσιάνου): Πετρίδης 3, Δαμανάκης 12(4) , Αντουράκης 11(2), Τριπολιτάκης, Μαμαλάκης 7, Μαλλιαρός 10, Κωνσταντινίδης 8, Πατέντας 18, Κανλής 19 .

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2013
(Α2) ΣΥ.ΦΑΡ. - ΤΕΕ Ρεθύμνου  44-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ανυφαντάκη.
Δεκάλεπτα: 9-10, 29-15, 33-31, 44-39,
ΣΥΦΑΡ (Παπαδάκης): Ψυχαράκης 4, Κουκουβάγιας, Παπαδάκης 7, Κούνουπας, Ζερβουδάκης 12, Χηνιάδης 9, Κριτσωτάκης 8, Λαμπόβας 2, Κοτζαμπουζούκης, Μπουζουνιεράκης, Καβρουλάκης 2.

ΤΕΕ Ρεθύμνου (Σφακιανάκης): Λελεδάκης, Μπερβανάκης Γ. 10 (2), Νικολάου 5 (1), Λαμπρινός 7, Μαθιουδάκης, Μπερβανάκης Σ. 12, Μπουρμπάκης, Δασκαλάκης Μ., Ρουσσάκης 4, Σφακιανάκης , Δασκαλάκης Ν., Καλησπεράκης 1.


(Α2) Chaplins – Metropolis  34-66
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκουλάκης.
Δεκάλεπτα: 6-16, 13-39, 25-50, 34-66.

Chaplins (Τσαγκαράκης): Γιουλούντας 5 (1), Καριπίδης 14, Βαγιωνάκης, Αγγελίδης 7, Πατάτας 2, Τζανακάκης, Ανδρονικίδης 5 (1), Αντωνάκης 1.
Μ
etropolis (Μακρυδάκης): Λαμπρίδης 9 (1), Μακρυδάκης, Σιβαρόπουλος, Κλάδος 8, Βασιλάκης Γ. 2, Τζαγκαράκης 3 (1), Πίτερης 8 (1), Σφυρής, Βότσογλου 2, Χριστουλάκης 32 (3), Γιοβάνοβιτς 3 (1).


(Α2) Ιδιωτικοί Υπάλληλοι - Cul de Sac  51-63
Διαιτητές: Σμυρνάκης, Μαρκουλάκης.
Δεκάλεπτα: 16-8, 26-26, 41-44, 51-63.
Ιδιωτικοί Υπάλληλοι (Φουντιδάκης): Τζαγκαράκης 25 (5), Αδράμης 2, Περπιράκης 9 (1) , Καπετανάκης 7 (1), Σταυρουλιδάκης, Γιακουμάκης Εμ., Διδασκάλου 8, Φουντιδάκης, Μπαμιαδάκης.

Cul de Sac (Κυδωνάκης): Καζάνης 4, Παλαφούτης Σ. 3 (1), Καθαράκης 24 (3), Φιτσανάκης 1, Καμπουράκης, Παπαδάκης 3, Παυλιδάκης, Χριστουλάκης 7 (1), Πάνου, Σταράκης, Παλαφούτης Μ. 12 (1), Παπαδόπουλος 9 (1).


(Α2) Voyager – Φοιτήτριες  55-49
Διαιτητές: Σμυρνάκης, Ανυφαντάκη.
Δεκάλεπτα: 15-15, 41-32, 46-38, 55-49.

Voyager (Δροσουλάκης): Διβαρης, Ανδρεδάκης 9, Λάζαρης 22 (1), Δροσουλάκης, Ευαγγελιδάκης 4, Κωσταντινίδης 8, Dont, Σταυρουλιδάκης, Ρογδάκης 12 (2).
Φοιτήτριες (Προβιάς): Λάππα 25 (1), Μπόθου 4, Ξανθέα 2, Κουρμπέτη 4, Κίτσιου 5, Καραταράκη 5 (1), Κεραμισάνου,
 Τρούλη 4.


(Α1) Φοιτητές - Α.Δ. Ρεθύμνου  72-61
Διαιτητές: Σμυρνάκης, Ξυλάς
Δεκάλεπτα: 15-11, 34-28, 56-41, 72-61

Φοιτητές (Προβιάς): Ασλάνογλου, Φραντζεσκάκης 2, Κανουπάκης 2, Κασάπης 25 (2), Παπαγρηγορίου 11 (2), Σεγρεδάκης 13 (3), Κατσανεβάκης 15, Κόης 4, Μπουκουρας. 
Α.Δ Ρεθύμνου (Καλοκύρης): Δαφνομήλης 5, Παπαδομιχελάκης, Κυριακάκης 15, Κιαγιάς 7 (1), Καλοκύρης, Κουκουμπεδάκης 7, Παρθενιώτης 2, Παπάς 3, Ραπτάκης 3, Παπαμιχελάκης 6, Γιαλητσιάνου 13 (1), Κλειδής.

(Α1) Στοά Μελωδίας - Δήμος Αγ. Βασιλείου  77-63
Διαιτητές: Ξυλάς, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 23-11, 37-24, 58-40, 77-63

Στοά Μελωδίας (Μαθιουλάκης): Οικονόμου, Ζαφειρόπουλος, Σταυρουλάκης Ν. 10, Γιαμπουδάκης, Γκάτζιας 20 (1), Ανυφαντάκης 4, Σταυρουλάκης Χ. 3, Μπραζιώτης, Σταυρουλάκης-Παττακός 1, Τσίχλης 5 (1), Χαρκιανάκης 12, Ζουμπεράκης 22.
Δήμος Αγίου Βασιλείου (Θεοδοσουλάκης): Ρουκουνάκης, Κανακάκης 2, Παπαδάκης Χ. 6, Βιολάκης 9, Καλογεράκης 2, Καραζούπης 24 (4), Παπαδογιαννάκης 5, Παπαδάκης Στ. 2, Παναγιωτάκης 7, Θεοδοσουλάκης 6.

(Α1)  HAAGEN DAZS - STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80  86-49
Διαιτητές: Καθαράκης, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 26-9, 51-20, 66-39, 86-49.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης) : Ξενίδης, Κούμουλος 37 (7), Καλαϊτζάκης 8(1), Βασιλείου 6, Χατζηδάκης 4, Μπονατάκης 4, Θερμιώτης 9, Γκογκίτσας 18(2), Πηγουνάκης.
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 (Βουγιουκαλάκης) : Καπαρός 5, Κυρμιζάκης 2, Βελονάκης 1, Βασιλάκης Ε 17 (3), Λαδάκης 6,  Πολιτάκης 3, Βουγιουκαλάκης, Ρακιντζής 5, Μιχαλάκης 5 (1), Καραβάνης 3, Βελονάκης 4, Ρωμανιουδάκης 2.

Δευτέρα, 9 Δεκεμβρίου 2013

Πρόγραμμα 5ης Αγωνιστικής Α1 & Α2 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2013
14:30 (Α2)  Ιατροί - Δικηγόροι
16:00 (Α1)  ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
17:30 (Α2)  Xpress Copy - Photo Έκφραση
19:15 (Α1)  ΕΚΠ. ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
21:00 (Α1) ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ - ΕΛ.ΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2013
11:00 (Α2)  ΣΥ.ΦΑΡ - ΤΕΕ Ρεθύμνου
12:30 (Α2)  Chaplins - Metropolis
14:00 (Α2)  Ιδιωτικοί Υπάλληλοι - Cul De Sac
15:45 (Α2)  Voyager - Φοιτήτριες
17:30 (Α1)  ΦΟΙΤΗΤΕΣ - Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19:15 (Α1)  ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ - ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
21:00 (Α1)  HAAGEN DAZS - STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80

Σάββατο, 7 Δεκεμβρίου 2013

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α1 & Α2 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/12/2013
(Α2)  Photo Έκφραση - Chaplins  61-43
Διαιτητές: Ανυφαντάκη, Μαρκουλάκης.
Δεκάλεπτα: 17-5, 31-14, 48-29, 61-43.

Photo Έκφραση (Κιουρτσιδάκης): Μανιατάκης, Κιουρτσιδάκης 2, Σταγκουράκης 14(2), Ρούλιος 21, Βαλιλάκης 11, Οικονομάκης 5(1), Μακρυδάκης, Μανωλουδάκης, Σαλβαράκης 4, Κόκας, Παπαδογιαννάκης 4.
Chaplins (Τσαγκαράκης): Γιουλούντας 2, Βαγιωνάκης 3(1), Τζωρτζίνης 4, Διαμανταράκης 4,  Τζανιδάκης, Ανδροκνικίδης 5(1), Αντωνάκης 9, Πατάτας 14, Αγγελίδης 2.
(Α2)  Δικηγόροι - Xpress Copy 30-51
Διαιτητές: Ανυφαντάκη, Μαρκουλάκης.
Δεκάλεπτα: 10-6, 19-22, 27-33, 30-51.
Δικηγόροι (Τζανουδάκης): Αργυρόπουλος 15 (3), Προκοπάκης, Παυλόπουλος, Τσικνάκης, Παπαδάκης, Νικολιδάκης, Φανουργάκης, Πετρακάκης 3(1), Πετροπουλάκος 6, Γεωργαλής 2, Τζανουδάκης 4, Ραπτάκης.
Xpress Copy (Χατζηδάκης): Φιτσανάκης 4, Ζήσιμος 4, Ορφανουδάκης 14, Γιακουμπής 7, Ηλιάκης 2, Φεσσάς 3,  Σπίτας 9, Πιοτογιαννάκης 6,  Μουλίτσας 2.
(Α1)  STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 89-51
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 13-10, 37-20, 61-33, 89-51
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 (Βουγιουκαλάκης): Γεωργίου, Ρωμανιουδάκης 7(1), Αγγελάκης 6, Βασιλάκης Ε.19(1) , Λαδάκης 9(1), Βουγιουκαλάκης, Ρακιντζής 7(1), Μιχαλάκης 11(1), Καραβάνης 14, Βελονάκης 2, Φωτάκης 2, Κιαγιαδάκης 12.
Φοιτητές (Κατσανεβάκης ): Γιανωούλης, Παπαγούρας 4, Φραντζεσκάκης 1, Κονιτόπουλος 12(2), Κανουπάκης 2, Κασάπης 17 (3), Αρσάνογλου 5(1), Παπαγρηγορίου, Σεγρεδάκης 3(1), Κατσανεβάκης 7.
(Α1)  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - HAAGEN DAZS 50-73
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 13-10, 37-20, 61-33, 89-51
Πανεπιστήμιο (Τρανταλίδης): Χειμωνίδης 3, Βότζης, Μάνεσης 9 (3), Τρανταλίδης 2, Μαμαλάκης, Μπαραδάκης 4(1), Μαθηνός 6, Μπεμπής 12, Ροδινός 10,Τζενεβράκης 4, Χαιρέτης.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Ξενίδης, Σπανόπουλος 5, Κυριακόπουλος, Καλαϊτζάκης 12(1), Βασιλείου  8(2), Χατζηδάκης 2, Μπονατάκης , Πλεμμένος  10(1), Θερμιώτης 5, Γκογκίτσας 28(3), Πηγουνάκης 3(1).
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 2013-2014
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ 2013-2014
(Α1)  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ 46-63
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ασπρούλη.
Δεκάλεπτα: 14-8, 23-20, 31-37, 46-63.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Ξαφόπουλος , Νικολιδάκης 14(2), Θεοδωράκης, Δαμιανός 2, Πρίτσκας 9(1), Κιοσσές , Ψύρρας 2, Τασιούλης 7(1), Ασπρούλης 2, Γρηγοράκης 2, Πλιανός 6(2), Κουτσοδιάκου.
Στοά Μελωδίας (Μαθιουδάκης): Οικονόμου, Ζαφειρόπουλος 5(1), Γιαμπουδάκης, Σταυρουλάκης Ν.  9(1),  Γκάτζιας 14(2), Ανυφαντάκης, Σταυρουλάκης Χ. 6(2), Μπραζιώτης, Σταυρουλάκης - Παττακός , Τσίχλης 5(2), Χαρκιανάκης , Ζουμπεράκης 24.

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2013

(Α2)  Cul de Sac – Γιατροί  50-46
Διαιτητές: Καμπίτσης, Πελίκα
Δεκάλεπτα: 10-15, 26-25, 38-42, 50-46

Cul de Sac (Κυδωνάκης): Καζάνης 8, Παλαφούτης Σ. 3 (1), Φιτσανάκης, Καθαράκης 18 (2), Γιουρτζάκης, Καμπουράκης, Παπαδάκης, Χριστουλάκης, Θεοδώρου, Σταράκης, Παλαφούτης Μ.  9, Σταυρουλάκης , Τσουπάκης , Παπαδόπουλος 12.
Γιατροί (Σιβαρόπουλος): Χόμπης 6, Σταυρουλάκης 6, Τζανάκης 7(1),Καταρτζής 5(1), Σιβαρόπουλος, Καλφόπουλος, Ζαχαράκης 8 , Παρασχάκης 7, Βασιλάκης, Ζαφείρης 7.

(Α2)  Metropolis – Voyager  76-33

Διαιτητές: Καμπίτσης, Πελίκα
Δεκάλεπτα: 16-10, 41-19, 51-23, 76-33

Μetropolis (Μακρυδάκης): Βασιλάκης Ζ., Μακρυδάκης, Σιβαρόπουλος 3, Κλάδος 17, Βασιλάκης Γ. 4, Πίτερης 10 (2), Σφυρής 2, Χριστουλάκης 40 (5).
Voyager (Δροσουλάκης): Διβαρης 1, Ανδρεαδάκης 2, Λάζαρης 10, Δροσουλάκης, Σταυρουλιδάκης Σ. 14 (2), Κωσταντινίδης, Dont 4, Ρογδάκης 2.



(Α2)  Φοιτήτριες – ΣΥ.ΦΑΡ.  39-67
Διαιτητές: Καλαϊτζής, Ανυφαντάκη
Δεκάλεπτα: 12-15, 17-32, 27-44, 39-67

Φοιτήτριες (Κεραμισάνου): Λάππα 11, Μπόθου 6, Κουρμπέτη 6, Χρονοπούλου 14, Κίτσιου 2, Κεραμισάνου, Τρούλη.
ΣΥΦΑΡ (Παπαδάκης):  Χηνιαδάκης 16, Κουκουβάγιας 6, Παπαδάκης 17 (1), Κούνουπας 2, Ζερβουδάκης , Κριτσωτάκης 11, Λαμπόβας 4, Καβρουλάκης 11.


(Α1)  Α.Δ. Ρεθύμνου - Καφενείο Ηρώων  44-53
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 10-8, 17-24, 30-32, 44-53

Α.Δ Ρεθύμνου (Καλοκύρης): Κυριακάκης 11 (1), Τζατζάκης 1, Κιαγιάς, Καλοκύρης 2, Ζολώτας, Παρθενιώτης 12, Παπάς, Ραπτάκης, Παπαμιχελάκης 6, Γιαλητσιάνου 7 (1), Φραγκιουδάκης 5 (1), Κουκουμπεδάκης.
Καφενείο Ηρώων (Δημητριάδης): Δημητριάδης 9 (1), Μαράκης, Λίτινας, Βουτσαδάκης 2, Φραγκιαδάκης Μιχ. 5, Χατζής, Βαρούχας, Δασκαλάκης 21, Γαλλιός 2, Φραγκιαδάκης Ματ. 4, Γαλεράκης 2, Ζαχαρόπουλος 8.

(Α1)  ΕΛ.ΑΣ. - Εκπ./Ιδ. Υπάλληλοι  51-59

Διαιτητές: Χριστινάκης Ε., Χριστινάκης Βασ
Δεκάλεπτα: 14-18, 20-33, 38-45, 51-59

ΕΛ.ΑΣ (Γιαλητσιάνου): Πετρίδης, Δαμανάκης 3 (1), Αντουράκης 12, Τριπολιτάκης, Μαμαλάκης 12, Μαλλιαρός, Κωνσταντινίδης, Πατέντας 12, Κανλής 12 (1).
Εκπ./Ιδ.Υπάλληλοι (Σαβοργιανάκης): Σαβοργιανάκης Μ. 8 (2), Πετρακάκης 3 (1), Μαθιουδάκης 2, Καίσαρης 6, Σαβοργιανάκης Β. 6, Μίχας 7, Παπαδάκης 11 (1), Ιερωνυμάκης, Λαμπαρδάκης 16 (1).



(Α1)  Δήμος Αγ. Βασιλείου - Ελεύθεροι Επαγγελματίες  49-68

Διαιτητές: Χριστινάκης Ε., Χριστινάκης Βασ.
Δεκάλεπτα: 15-10, 18-32, 26-52, 49-68

Δήμος Αγίου Βασιλείου (Θεοδοσουλάκης): Ρουκουνάκης 2, Καλλιγιάννης 2, Παπαδάκης Εμ., Κανακάκης 1, Παπαδάκης Χ. 24 (1), Βιολάκης 4, Καλογεράκης, Παπαδογιαννάκης, Παπαδάκης Στ. 2, Παναγιωτάκης 14 (2), Θεοδοσουλάκης.
Ελ. Επαγγελματίες (Γιαννακάκης): Κατσαντώνης 19 (2), Δούβρος 2, Θυμιατζής, Θεοδοσόπουλος, Πατέρας 13 (1), Δρουδάκης 2, Αραμπατζόγλου 10, Αλυγιζάκης 8, Συριανόγλου 3 (1), Μοσχάκης 11.


(Α2) ΤΕΕ Ρεθύμνου - Ιδ. Υπάλληλοι 54-65
Δεκάλεπτα: 19-11, 27-28, 41-52, 54-65
Διαιτητές: Καθαράκης Β, Μαρκουλάκης Ε
ΤΕΕ Ρεθύμνου (Νικολάου): Μπουρμπάκης, Νικολάου 8, Λαμπρινός 2, Μαθιουδάκης 18, Μαλας, Μπερβανάκης Σ. 13 (1), Ρουσσάκης, Δασκαλάκης Μ. 8, Μπερβανάκης Γ, Λελεδάκης 5 (1), Δασκαλάκης ΣΝ., Καλησπεράκης.
Ιδ. Υπάλληλοι (Φουντιδάκης): Μαμαλάκης, Τζαγκαράκης 26 (2), Αδρανης 2, Περπιράκης 7 (1), Μπαμιαδάκης, Καπετανάκης 7 (1), Σταυρουλάκης, Γιακουμάκης Ε., Διδασκάλου 23 (1), Γιακουμάκης Ι.

Δευτέρα, 2 Δεκεμβρίου 2013

Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής Α1 & Α2 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/12/2013
14:30 (Α2)  Photo Έκφραση - Chaplins
16:00 (Α2)  Δικηγόροι - Xpress Copy
17:30 (Α1)  STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 - ΦΟΙΤΗΤΕΣ
19:15 (Α1)  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - HAAGEN DAZS
21:00 (Α1)  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2013
11:00 (Α2)  Cul De Sac - Ιατροί
12:30 (Α2)  Metropolis - Voyager
14:00 (Α2)  Φοιτήτριες - ΣΥ.ΦΑΡ
15:45 (Α1)  Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ
17:30 (Α1)  ΕΛ.ΑΣ - ΕΚΠ. ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
19:15 (Α1)  ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
21:00 (Α2)  ΤΕΕ Ρεθύμνου - Ιδιωτικοί Υπάλληλοι

Κυριακή, 1 Δεκεμβρίου 2013

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής Α1 & Α2 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11/2013
(A2) ΣΥ.ΦΑΡ – Ιδ. Υπάλληλοι  34-61
Διαιτητές: Ανυφαντάκη , Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 12-13, 23-27, 27-40, 34-61
ΣΥΦΑΡ (Παπαδάκης): 
Μπουζουνιεράκης 5 (1), Ψυχαράκης, Κουκουβάγιας 10 (1), Παπαδάκης 2, Κούνουπας 4, Ζερβουδάκης, Χηνιάδης, Κριτσωτάκης 5, Λαμπόβας 6 (2), Καβρουλάκης 2.
Ιδιωτικοί Υπάλληλοι (Φουντιδάκης): Μαμαλάκης 5, Τζαγκαράκης 20 (4), Αδράμης 7, Περπιράκης, Μπαμιαδάκης, Καπετανάκης 12 (4), Σταυρουλιδάκης, Γιακουμάκης Εμ., Διδασκάλου 17, Φουντιδάκης, Γιακουμάκης Ι.

(A1) Καφενείο Ηρώων – 
STUDIO RETHYMNO 9.80  29-62

Διαιτητές: Καθαράκης, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 3-16, 14-32, 18-47, 29-62
Καφενείο Ηρώων (Δημητριάδης): Δημητριάδης 1, Μαράκης 4, Λίτινας 8 (2), Βουτσαδάκης, Φραγκιαδάκης Μιχ. 2, Χατζής, Φραγκιαδάκης Ματ., Βαρούχας2 , Δασκαλάκης, Γαλιός 2, Γαλεράκης, Ζαχαρόπουλος 9.

STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 (Βουγιουκαλάκης): Καπαρός 10 (2), Κυρμιζάκης 5 (1), Αγγελάκης 12, Βασιλάκης Ε. 8, Λαδάκης 4, Βουγιουκαλάκης, Ρακιντζής 8, Μιχαλάκης, Καραβάνης 9, Βελονάκης 4, Ρούτσιας 2.

(A1) Ελεύθεροι Επαγγελματίες – Πρωτοβάθμια  64-42

Διαιτητές: Ανυφαντάκη, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 6-13, 21-18, 32-37, 64-42

Ελ. Επαγγελματίες(Γιαννακάκης): Κατσαντώνης 24 (2), Δούβρος 1, Θυμιατζής, Θεοδοσόπουλος, Πατέρας 7 (1), Δρουδάκης 4, Μαραβελάκης 6, Αραμπατζόγλου 7 (1), Αλυγιζάκης 9, Συριανόγλου, Μοσχάκης 6.
Πρωτοβάθμια (Κυριακίδης): Παπαδήμας 5, Κουτσοδιάκου, Πλιανός 14 (2), Κυριακίδης 5 (1), Νικολιδάκης 3 (1), Πρίτσκας 10, Τασιούλης 5, Ασπρούλης.

(A1) Εκπ./Ιδ. Υπάλληλοι – Α.Δ. Ρεθύμνου  75-44
Διαιτητές: Ξυλάς, Χριστινάκης Β.
Δεκάλεπτα: 19-11, 41-21, 53-30, 75-44

Εκπ./Ιδ.Υπάλληλοι (Σαβοργινάκης): Σαβοργινάκης Μ. 4, Πετρακάκης 6 (2), Μαθιουδάκης 5, Καίσαρης 11, Σαβοργινάκης Β. 3, Μίχας 7, Παπαδάκης 20 (1), Ιερωνυμάκης 6, Λαμπαρδάκης 13 (1).
Α.Δ Ρεθύμνου (Καλοκύρης): Δαφνομήλης, Κυριακάκης, Κιαγιάς 4, Καλοκύρης 4, Ζολώτας 2, Παπαδομιχελάκης 2, Παπάς 2, Ραπτάκης 2, Παπαμιχελάκης 4, Γιαλητσίανου 9 (2), Φραγκιουδάκης 4, Κουκουμπεδάκης 11 (2).

(A1) Πανεπιστήμιο – Δήμος Αγ. Βασιλείου  58-65
Διαιτητές: Ξυλάς, Χριστινάκης Β.
Δεκάλεπτα: 18-21, 32-32, 43-52, 58-65

Πανεπιστήμιο (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης, Χειμωνίδης 10 (1), Βότζης 2, Μάνεσης 6 (2), Τρανταλίδης 4 (1), Μαμαλάκης 4, Μπαραδάκης 14, Μαθηνός 7, Μπεμπής 2, Ροδινός 9.
Δήμος Αγίου Βασιλείου (Θεοδοσουλάκης): Ρουκουνάκης, Καλλιγιάννης 24, Παπαδάκης Εμ. 2, Κανακάκης 8, Παπαδάκης Χ. 6, Βιολάκης, Καλογεράκης 2, Παπαδογιαννάκης 4, Παπαδάκης Στ., Παναγιωτάκης 10, Θεοδοσουλάκης 9.


ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2013

(A2) Γιατροί – ΤΕΕ Ρεθύμνου  68-34
Διαιτητές: Καμπίτσης, Αρτεμάκη
Δεκάλεπτα: 16-4, 32-10, 47-27, 68-34
Γιατροί (Σιβαρόπουλος): Χόμπης 9, Μελεσσανάκης, Σταυρουλάκης 1, Μπλαβάκης, Τζανάκης 20 (1), Σιβαρόπουλος 3 (1), Καλφόπουλος 2, Βασιλάκης 11, Ζαχαράκης 16, Ζαφείρης 6.

ΤΕΕ Ρεθύμνου (Σφακιανάκης): Μπερβανάκης Γ., Νικολάου 4, Λαμπρινός 2, Λελεδάκης 2, Μαθιουδάκης 14, Μπερβανάκης Σ. 8, Μπουρμπάκης, Μαλάς 2, Ρουσσάκης 2, Σφακιανάκης, Δασκαλάκης Ν., Καλησπεράκης
(A2) Voyager – Photo Έκφραση  28-67
Διαιτητές: Καμπίτσης, Αρτεμάκη
Δεκάλεπτα: 7-13, 15-32, 25-48, 28-67

Voyager (Δροσουλάκης): Διβαρης 6, Ανδρεδάκης 4, Λάζαρης 4, Δροσουλάκης, Ευαγγελιδάκης 3, Κωσταντινίδης 1, Dont, Μυλωνάς, Σταυρουλιδάκης, Ρογδάκης 10 (2).
Photo Έκφραση (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκης 5 (1), Κιουρτσιδάκης 3 (1), Σταγκουράκης 13, Ρούλιος 31, Οικονομάκης 13 (1), Μακρυδάκης, Μανωλουδάκης, Μανιατάκης, Σαλβαράκης 4, Κόκας, Παπαδογιαννάκης.

 (A2) Xpress Copy – Cul de Sac 49-40
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 10-11, 24-18, 39-31, 49-40

Xpress Copy (Χατζηδάκης): Φιτσανάκης 2, Κεφαλογιάννης, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 13, Γιακουμπής 11 (3), Ηλιάκης, Φεσσάς 4, Τζουλάκης 3 (1), Σπίτας 4, Πιοτογιαννάκης 7 (1),  Μουλίτσας 5 (1).
Cul de Sac (Κυδωνάκης): Καζάνης 3, Παλαφούτης Σ. 5 (1), Φιτσανάκης, Γιουρτζιδάκης, Καμπουράκης, Καθαράκης 18 (2), Παπαδάκης, Χριστουλάκης, Σταράκης, Παλαφούτης Μ. 8, Τσουπάκης 2, Παπαδόπουλος 4.


(A2) Chaplins – Δικηγόροι  25-42

Διαιτητές: Καθαράκης, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 10-13, 14-22, 19-33, 25-42

Chaplins (Τσαγκαράκης): Γιουλούντας, Καριπίδης 11 (1), Βαγιωνάκης , Τζωρτζίνης, Νικολουδάκης, Διαμανταράκης, Χατζάκης 6, Τζανιδάκης, Ανδροκνικίδης, Αντωνάκης 6, Πατάτας 2.
Δικηγόροι (Τζανουδάκης): Αργυρόπουλος 23 (3), Προκοπάκης, Παυλόπουλος, Τσικνάκης, Παπαδάκης Κ. 2, Παπαδάκης Δ., Νικολιδάκης, Στεφανάκης, Πετρακάκης 6, Πετροπουλάκος 5, Γεωργαλής 4, Τζανουδάκης 2.


(A2) Φοιτήτριες – Μetropolis  30-54
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Μαρουλάκης
Δεκάλεπτα: 4-10, 17-27, 22-40, 30-54

Φοιτήτριες
 (Προβιάς): Λάππα 7, Μπόθου 6 (1), Ξανθέα, Επιτροπάκη  6, Κίτσιου 2, Τρούλη 2, Καραταράκη 3 (1), Κεραμισάνου, Κουρμπέτη 4.
Μ
etropolis (Μακρυδάκης): Βασιλάκης Ζ., Μακρυδάκης 4, Σιβαρόπουλος 4, Κλάδος 8, Βασιλάκης Γ. 4, Σφυρής, Πίτερης, Τζαγκαράκης 2, Βότσογλου 5, Χριστουλάκης 27 (1).


(A1) HAAGEN DAZS – Φοιτητές  91-50
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Μαρουλάκης
Δεκάλεπτα: 18-7, 42-22, 63-41, 91-50

HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Ξενίδης, Κούμουλος 21 (4), Σπανόπουλος 1, Κυριακόπουλος, Καλαϊτζάκης 10 (1), Βασιλείου 4, Χατζηδάκης 3, Μπονατάκης 1, Πλεμμένος 14 (2), Θερμιώτης 6, Γκογκίτσας 22, Πηγουνάκης 9 (3).
Φοιτητές (Προβιάς): Μπουκουρας 3, Πελιβανίδης, Φραντζεσκάκης 2, Κονιτόπουλος 8, Κασάπης 15 (3), Αρσάνογλου, Παπαγρηγορίου 5 (1), Σεγρεδάκης, Κατσανεβάκης 15, Κόης 2. 


(A1) Στοά Μελωδίας – ΕΛ.ΑΣ. 50-55
Διαιτητές: Κώτσου, Θεοδωράκης
Δεκάλεπτα: 11-10, 27-23, 32-40, 50-55

Στοά Μελωδίας (Μαθιουδάκης): Οικονόμου, Ζαφειρόπουλος, Γιαμπουδάκης, Σταυρουλάκης Ν. 16 (4),  Γκάτζιας 10 (2), Ανυφαντάκης, Σταυρουλάκης Χ., Μπραζιώτης, Σταυρουλάκης - Παττακός 2, Τσίχλης 5, Χαρκιανάκης 2, Ζουμπεράκης 15.
ΕΛ.ΑΣ (Γαλητσιάνου): Πετρίδης 11, Δαμανάκης 12 (2), Αντουράκης 5, Τριπολιτάκης 2, Μαμαλάκης, Μαλλιαρός, Κωνσταντινίδης, Πατέντας 14, Κανλής 11.

Δευτέρα, 25 Νοεμβρίου 2013

Πρόγραμμα 3ης Αγωνιστικής Α1 & Α2 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

    Παρακαλούνται όλες οι ομάδες να είναι 15 λεπτά πριν από την προγραμματισμένη τους ώρα στο γήπεδο για να μην υπάρχουν καθυστερήσεις στους αγώνες.

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11/2013
14:30 (Α2)  ΣΥ.ΦΑΡ – Ιδιωτικοί Υπάλληλοι
16:00 (Α1)  ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ - STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80
17:30 (Α1)  ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
19:15 (Α1)  ΕΚΠ. ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
21:00 (Α1)  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2013
11:00 (Α2)  Ιατροί - ΤΕΕ Ρεθύμνου
12:30 (Α2)  Voyager - Photo Έκφραση
14:00 (Α2)  Xpress Copy - Cul De Sac
15:45 (Α2)  Chaplins - Δικηγόροι
17:30 (Α2)  Φοιτήτριες – Metropolis
19:15 (Α1)  HAAGEN DAZS – ΦΟΙΤΗΤΕΣ
21:00 (Α1)  ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ – ΕΛ.ΑΣ

Σάββατο, 23 Νοεμβρίου 2013

Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής Α1 & Α2 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11/2013

(Α2)  Voyager – Cul De Sac 39-60
Δεκάλεπτα : 2-17, 15-35, 29-48, 39-60.
Διαιτητές:  Ανυφαντάκη, Μαρκουλάκης.
Voyager   (Δροσουλάκης) : Διβαρης 13(1), Δαφέρμος , Λάζαρης 4, Δροσουλάκης, Παγιάννής 2, Ευαγγελιδάκης 3, Κωσταντινίδης 4, Dont 4, Μυλωνάς, Σταυρουλιδάκης, Ρογδάκης 6.
Cul de Sac (Κυδωνάκης): Καζάνης 4, Παλαφούτης Σ., Καθαράκης 15 (2), Γουρτζάκης, Καμπουράκης, Παπαδάκης 5(1), Χριστουλάκης 2, Θεοδώρου, Σταράκης, Παλαφούτης Μ. 17 (2), Σταυρουλάκης 2, Τσουπάκης 5(1), Παπαδόπουλος 10, Πάνου.
(Α2)  Chaplins - ΤΕΕ Ρεθύμνου 38-51
Δεκάλεπτα : 7-8, 19-19, 31-41, 38-51.
Διαιτητές:  Ανυφαντάκη, Μαρκουλάκης.
Chaplins (Τσαγκαράκης): Γιουλούντας 2, Καριπίδης 11(3), Βαγιωνάκης 3(1), Τζωρτζίνης, Αγγελίδης 4, Τζανακάκης, Χατζάκης 8, Τζανιδάκης , Ανδρονικίδης 2, Αντωνάκης 5, Βασιλακάκης 3.
ΤΕΕ Ρεθύμνου (Σφακιανάκης): Μπερβανάκης Γ. , Νικολάου 8, Λαμπρινός , Μαθιουδάκης 15, Μπερβανάκης Σ. 10(2), Μπουρμάκης, Δασκαλάκης Μ. 10, Ρουσσάκης, Σφακιανάκης 4, Δασκαλάκης Ν.2, Καλησπεράκης 2. 
 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  2013-2014
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ  2013-2014
(Α1)  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 38-52
Δεκάλεπτα : 13-14, 23-22, 31-37, 38-52.
Διαιτητές: Καθαράκης, Ανυφαντάκη.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Παπαδήμας 4, Ξαφόπουλος 10 (2), Νικολιδάκης 2, Θεοδωράκης, Δαμιανός, Πρίτσκας 5, Κιοσσές 6, Ψύρρας 9, Τασιούλης 2, Ασπρούλης, Γρηγοράκης , Παλτατσίδης 2.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης, Χειμωνίδης 3, Βότζης , Μάνεσης 6(2), Τρανταλίδης, Τζενεβράκης 13, Χαιρέτης 2, Μπαραδάκης 14, Μπεμπής 10(1), Παπαδογιαννάκης, Ροδινός 4.
ΕΚΠ. ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 2013-2014
(A1)STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 - ΕΚΠ. ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  45-57
Δεκάλεπτα : 4-10, 17-27, 29-36, 45-57
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 (Πετράκης) : Καπαρός 4(1) , Ρωμανιουδάκης 3(1) , Αγγελάκης , Βασιλάκης Ε. 14(1) , Βουγιουκαλάκης, Ρακιντζής 3 , Μιχαλάκης 8(2), Καραβάνης 2, Βελονάκης , Κιαγιαδάκης 11 , Γεωργίου, Φωτάκης.
ΕΚΠ. ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργινάκης): Σαβοργινάκης Μ. 9(3) , Πετραδάκης, Μαθιουδάκης, Καίσαρης 2 ,  Σαβοργινάκης Β. 2 , Μίχας 11 , Παπαδάκης 6 , Ιερωνυμάκης 4 , Λαμπαρδάκης 23(1) .

(Α2)  Xpress Copy - Ιδιωτικοί Υπάλληλοι  72-46
 Δεκάλεπτα : 24-12, 46-29, 60-36, 72-46
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Xpress Copy (Χατζηδάκης) : Φιτσανάκης 4 , Πιοτογιαννάκης 11(1), Καλογεράκης 4(1), Ορφανουδάκης 21 , Γιακουμπής 12(2) , Φεσσάς 4, Τζουλάκης 2, Ζήσιμος , Σπίτας 10, Ηλιάκης 4
Ιδιωτικοί Υπάλληλοι (Φουντιδάκης): Μαμαλάκης 6, Τζαγκαράκης 14(2) , Αδράμης 2, Περπιράκης18(2) , Καπετανάκης 2, Σταυρουλιδάκης, Γιακουμάκης Εμ., Διδασκάλου , Φουντιδάκης, Γιακουμάκης Ι. 4
Διαιτητές & Γραμματεία 23-11-2013 
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11/2013
(Α2)  Metropolis – Photo Έκφραση  59-53
Δεκάλεπτα : 11-12, 35-21, 52-39, 59-53.
Διαιτητές: Καθαράκης, Μαρκουλάκης.
Μετρόπολις (Μακρυδάκης): Βασιλάκης Ζ., Λαμπρίδης 15 (3), Μακρυδάκης, Σιβαρόπουλος 5, Κλάδος 7, Βασιλάκης Γ. 5 (1), Τζαγκαράκης, Βότσογλου 8, Χριστουλάκης 24.
Photo Έκφραση (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκης 1, Κιουρτσιδάκης 3 (1), Σταγκουράκης 18, Βασιλάκης 2, Οικονομάκης 2, Γκούτζος, Μακρυδάκης, Ρούλιος 26(1), Μανιατάκης 1, Σαλβαράκης, Κόκας, Παπαδογιαννάκης.

(Α2)   ΣΥ.ΦΑΡ – Ιατροί 44-56
Δεκάλεπτα : 10-16, 20-30, 34-45, 44-56.
Διαιτητές: Ανυφαντάκη, Μαρκουλάκης.
ΣΥΦΑΡ (Παπαδάκης Θ.): Ψυχαράκης, Κουκουβάγιας 8, Παπαδάκης Μ. 13(4), Κούνουπας, Ζερβουδάκης 2, Χηνιάδης, Κριτσωτάκης 12(1), Λαμπόβας 5(1), Μπουζουνιεράκης 2, Καβρουλάκης 2.
Ιατροί (Σιβαρόπουλος): Χόμπης 12, Μαλεσσανάκης 2, Σταυρουλάκης , Κανταρτζής 4, Τζανάκης 19(3), Σιβαρόπουλος 3, Ζαφείρης 5, Βασιλάκης 3,Καλφόπουλος, Ζαχαράκης 8.

(Α1) Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ 59-79
Δεκάλεπτα : 10-22, 23-39, 34-61, 59-79.
Διαιτητές: Ξυλάς, Καλαϊτζής.
Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης) : Κυριακάκης 6, Τζατζάκης 5, Κιαγιάς 8, Καλοκύρης 1, Ζολώτας 2, Παρθενιώτης 9, Παπάς 2, Ραπτάκης 2, Παπαμιχελάκης 2, Γιαλητσίανου 21(4), Φραγκιουδάκης 1, Κλειδής.
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ (Μαθιουδάκης) : Οικονόμου, Ζαφειρόπουλος 2, Σταυρουλάκης Ν. 4, Γιαμπουδάκης, Γκάτζιας 21(4), Ανυφαντάκης 6(1) , Σταυρουλάκης Χ. 5(1), Μπραζιώτης, Σταυρουλάκης -Παττακός 6, Τσίχλης 9(1), Χαρκιανάκης 10, Ζουμπεράκης 16.
ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2013-2014
(Α1)  ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - HAAGEN DAZS 41-78
Δεκάλεπτα : 10-21, 19-38, 39-58, 41-78.
Διαιτητές: Αρτεμάκης, Καλαϊτζής.
Δήμος Αγίου Βασιλείου (Θεοδοσουλάκης): Ρουκουνάκης, Καλλιγιάννης 20, Παπαδάκης Εμ., Κανακάκης 2, Παπαδάκης Χ. 1, Βιολάκης, Καλογεράκης 6, Παπαδογιαννάκης 2, Παπαδάκης Στ., Παναγιωτάκης 10(1), Θεοδοσουλάκης 5.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Ξενίδης,  Σπανόπουλος 2, Καλαϊτζάκης 29(3), Χατζηδάκης 1, Πλεμμένος 15(3), Θερμιώτης 11, Γκογκίτσας 19(3), Πηγουνάκης.
Δικηγόροι 2013-2014
 Φοιτήτριες 2013-2014
(Α2)  Φοιτήτριες – Δικηγόροι 24-52
Διαιτητές: Αρτεμάκης, Καλαϊτζής.
Δεκάλεπτα: 6-16, 6-22, 14-33, 24-54.
Φοιτήτριες (Προβιάς): Λάππα 7(1) , Μπόθου , Ξανθέα, Επιτροπάκη 3 , Κουρμπέτη 2 , Χρονοπούλου 4 , Κίτσιου, Καραταράκη 4(1), Κεραμισάνου 4, Σκριμιζέα, Νομικού,  Δοξάκη, Τρούλη, Σαίτη.
Δικηγόροι  (Τζανουδάκης): Αργυρόπουλος 17(2), Παπαδάκης , Παυλόπουλος , Παπαδάκης Δ. , Νικολιδάκης 5 , Πετρακάκης 7, Πετροπουλάκος , Γεωργαλής 8(1) , Τζανουδάκης 13, Τσικνάκης 2.

(Α1)  ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ  66-41
Διαιτητές: Καθαράκης Θεοδωράκης, 
Δεκάλεπτα: 16-10 34-19, 50-26, 66-41.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβίας): Φραντζεσκάκης , Κονιτόπουλος 12(2) , Κανουπάκης, Κασάπης 19(3) , Παπαγρηγορίου 2, Σεγρεδάκης 7(1) , Κατσανεβάκης 11 , Κόης 4,  Πελιβανίδης 4, Μπουκουρας 2,Αρσάνογλου 2,Καστρίτσης 3.
ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ (Δημητριάδης): Δημητριάδης 8, Μαράκης 4 , Λίτινας 5 , Βουτσαδάκης , Φραγκιαδάκης Μιχ. , Φραγκιαδάκης Ματ 2. , Βαρούχας , Δασκαλάκης 11, Γαλεράκης 2 , Ζαχαρόπουλος 9.
ΕΛ.ΑΣ 2013-2014
(Α1)  ΕΛ.ΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  48-40
Διαιτητές: Καθαράκης Θεοδωράκης 
Δεκάλεπτα: 8-10, 18-23, 32-32, 48-40.
ΕΛ.ΑΣ (Γιαλητσίανου ): Πετρίδης , Δαμανάκης 9 , Αντουράκης 7 , Τριπολιτάκης , Μαμαλάκης 5 , Μαλλιαρός , Κωνσταντινίδης 2, Πατέντας 18(1), Κανλής 7(1) .
ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Κατσαντώνης 9 , Δούβρος 8, Θυμιατζής, Θεοδοσόπουλος, Πατέρας 3  , Δρουδάκης 3, Μαραβελάκης 5(1), Αραμπατζόγλου 8(1), Αλυγιζάκης 2 , Συριανόγλου , Μοσχάκης 2.