Τετάρτη, 27 Απριλίου 2011

Παρακολουθήστε τον Μεγάλο Τελικό 2011 σε μαγνητοσκόπηση εδώ

ΤΕΛΙΚΟΣ 2010-2011
16ου ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑTΟΣ
ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Παρακολουθήστε τον Μεγάλο Τελικό σε μαγνητοσκόπηση εδώ... 
HAAGEN DAZS – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ  71 - 85
Κυριακή 17/04/2011
Την μαγνητοσκοπημένη μετάδοση μπορείτε να την
δείτε και μέσα από Δικτυακό μας κανάλι
http://www.livestream.com/daor1 

πατήστε εδώ για να δείτε τον αγώνα...


ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
Δεκάλεπτα : 20-25, 41-48, 54-70, 71-85
Διαιτητές : Βαλούρδος, Παπαϊωάννου Μιχ.
Haagen Dazs (Ξενίδης): Ξενίδης, Βενιανάκης, Κυριακόπουλος, Καλαϊτζάκης 16 ( 3 ), Θερμιώτης 4, Βασιλείου 6, Πολιτάκης 25 ( 4 ), Μπονατάκης 5, Μακρυδάκης, Γκογκίτσας 6 ( 1 ), Jovanovic, Πηγουνάκης 9 ( 2 ).
Επιχειρηματίες (Πλεμμένος): Κουγιουμουτζής 31 ( 6 ), Καθαράκης 8 ( 1 ), Τσάβαλος 6, Βασιλάκης 15 ( 3 ), Σταράκης, Λαμπρίδης, Λαμπαρδάκης 19 ( 2 ), Παλαφούτης Ι., Χριστουλάκης, Κιαγιαδάκης 5, Παλαφούτης Ε. 1. 

Δευτέρα, 25 Απριλίου 2011

Στατιστικά Παιχτών ανά Ομάδα - (Πόντοι-Τρίποντα)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

HAAGEN DAZS
(ΠΟΝΤΟΙ 734 ΥΠΕΡ-545 ΚΑΤΑ)
ΠΑΙΚΤΗΣΘΕΣΗΠΟΝΤΟΙΤΡΙΠΟΝΤΑ
ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ    1     75       11
ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ    1     52         3
ΞΕΝΙΔΗΣ    1       4         0
ΘΕΡΜΙΩΤΗΣ    2     61         0
ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ    2       4         0
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ    2       2         0
ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ    3   186       14
ΠΗΓΟΥΝΑΚΗΣ    3     47         6
ΠΙΤΕΡΗΣ    3       3         1
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    4     38         1
ΜΠΟΝΑΤΑΚΗΣ    4     63         2
ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ    4     14         0
ΓΚΟΓΚΙΤΣΑΣ    5   183       32
JOVANOVIC    5       2         0
COACH:ΞΕΝΙΔΗΣ

Κυριακή, 24 Απριλίου 2011

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ 2010-2011

ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΌΝΤΩΝ ΑΝΑ ΑΓΏΝΑ

ΘΕΣH
ΟΜΑΔΕΣ
ΑΓ
Ν
Η
ΕΠ.
ΑΜ.
ΔΙΑΦ.
"1"
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
10
10
0
811
484
327
"2"
HAAGEN DAZS
10
9
1
734
545
189
"3"
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
10
7
3
532
511
21
"4"
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ
10
6
4
584
601
-17
"5"
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
10
6
4
664
522
142
"6"
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛ.
10
5
5
640
667
-27
"7"
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ
10
5
5
587
599
-12
"8"
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
10
4
6
552
573
-21
"9"
ΕΜΠΟΡΟΙ
10
4
6
531
565
-34
"10"
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
10
5
5
533
538
-5
"11"
ΓΙΑΤΡΟΙ
10
5
5
556
591
-35
"12"
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗ MEDICA/ΕΚΜΕΚ
10
4
6
566
602
-36
"13"
Α' ΒΑΘΜΙΑ
10
3
7
483
598
-115
"14"
CRETA FARM
10
3
7
424
572
-148
"15"
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
10
2
8
526
660
-134
"16"
GARDEN ART*
10
1
9
276
458
-182
GARDEN ART (έχει 3 μηδενισμούς)


ΣΚΟΡΕΡ (σε 10 αγώνες)
1.ΛΑΔΑΚΗΣ (ΓΙΑΤΡΟΙ)224
2.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ)190
3.ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ (HAAGEN DAZS)186
4.ΓΚΟΓΚΙΤΣΑΣ (HAAGEN DAZS)183
5.ΠΑΤΕΡΑΣ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ)183
6.ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)177
7.ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)167
8.ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ (ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ)167
9.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Θ. (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ)167
10.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Χ. (ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/ΕΚΜΕΚ)150


ΤΡΙΠΟΝΤΑ (σε 10 αγώνες)
1.ΣΑΒΒΑΟΓΛΟΥ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ)33
2.ΓΚΟΓΚΙΤΣΑΣ (HAAGEN DAZS)32
3.ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ Κ. (ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ)29
4.ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)28
5.ΤΣΑΒΑΛΟΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)24
6.ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ (Α' ΒΑΘΜΙΑ)23
7.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ)21
8.ΣΥΡΓΙΑΝΟΓΛΟΥ (ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ)19
9.ΤΡΑΝΤΑΛΙΔΗΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ)17
10.ΚΑΡΑΖΟΥΠΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK)17

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 2010-2011


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 16ου ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 
ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2010-2011
ΧΩΡΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΑΛΛΟΥ

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ  - Περισσότερα εδώ,,,
ΘΕΣΕΙΣ
A/A
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
9-16
8
02/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
14:30
ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
53
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
62
9-16
7
02/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
16:15
ΕΜΠΟΡΟΙ
54
CRETA FARM
39
1-8
2
02/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
18:00
ΠΑΝ./ΦΟΙΤΗΤΕΣ
48
ΥΠ. ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
58
1-8
3
02/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
19:45
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓ.
64
ΠΤ.ΦΥΣ.ΑΓΩΓΗΣ
69
9-16
6
03/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
14:30
ΓΙΑΤΡΟΙ
67
Α' ΒΑΘΜΙΑ
62
9-16
5
03/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
16:15
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK
67
GARDEN ART
56
1-8
1
03/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
18:00
HAAGEN DAZS
64
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
53
1-8
4
03/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
19:45
ΕΚΠΑΙΔEYTIKOI
/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟI
40
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
54


ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ  - Περισσότερα εδώ,,,
ΘΕΣΕΙΣ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
 Αρ
13-16
09/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
14:30
GARDEN ART
0
CRETA FARM
20
  15
13-16
09/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
16:15
Α' ΒΑΘΜΙΑ
58
ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
52
  16
5-8
09/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
18:00
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
69
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
44
  11
5-8
09/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
19:45
ΠΑΝ./ΦΟΙΤΗΤΕΣ
57
ΕΚΠΑΙΔEYTIKOI
/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟI
67
  12
9-12
10/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
14:30
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK
61
ΕΜΠΟΡΟΙ
65
  13
9-12
10/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
16:15
ΓΙΑΤΡΟΙ
60
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
65
  14
1-4
10/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
18:00
HAAGEN DAZS
82
ΠΤΥΧ.ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
49
 9
1-4
10/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
19:45
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
42
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
81
  10



ΤΕΛΙΚΟΙ  - Περισσότερα εδώ,,,
ΘΕΣΕΙΣ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
15 - 16
16/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
16:15
GARDEN ART
50
ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
52
13 - 14
14/04 ΤΕΤΑΡΤΗ
19:00
CRETA FARM
44
Α' ΒΑΘΜΙΑ
45
11 - 12
16/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
18:00
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK
52
ΓΙΑΤΡΟΙ
62
9 - 10
16/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
19:45
ΕΜΠΟΡΟΙ
56
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
45
7 - 8
14/04 ΤΕΤΑΡΤΗ
20:30
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
62
ΠΑΝ./ΦΟΙΤΗΤΕΣ
70
5 - 6
17/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
16:15
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
73
ΕΚΠΑΙΔEYTIKOI
/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟI
63
3 - 4
17/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
18:00
ΠΤΥΧ.ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
59
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
67
1 - 2
17/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
19:45
HAAGEN DAZS
71
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕ
85

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΩΝ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2011
1.    ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
2.    HAAGEN DAZS
3.    ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
4.    ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ
5.    ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
6.    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
7.    ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ
8.    ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
9.    ΕΜΠΟΡΟΙ 
10.  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
11.  ΓΙΑΤΡΟΙ 
12.  ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK
13.  Α’ ΒΑΘΜΙΑ
14.  CRETA FARM
15.  ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
16.  GARDEN ART