Δευτέρα, 28 Νοεμβρίου 2016

Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 3η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 03/12/2016
15:30 (A2-B) KLADOS TOURS – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (EΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
17:00  (A2-Α) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - ΜΕTROPOLIS
18:30  (A1) ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL
20:15  (A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – STUDIO RETHYMNO

ΚΥΡΙΑΚΗ 04/12/2016
11:00 (A2-A) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ - ΡΑΨΩΔΙΑ
12:30 (A2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΑΘΙΒΟΛΕΣ 
14:00 (A2-Α) CRETA FARMS - ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE
15:30 (Α1) ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - PHΟTO ΕΚΦΡΑΣΗ
17:15 (A1) PLATANOS TOURS – ΦΟΙΤΗΤΕΣ

ΡΕΠΟ (Α1): XPRESS COPY

ΑΝΑΒΟΛΕΣ: 
(A2-Α) BUENO - L'Étoile du Sud
(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΙΑΤΡΟΙ (8/1/2017)

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 20 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.
* ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΟΜΑΔΩΝ : Θα παρακαλέσουμε όλες τις ομάδες να μας στείλουν μια φωτογραφία με e-mail στο BasketRethymno@yahoo.gr το ρόστερ της ομάδας τους  για αρχείο στην "καρτέλα ΟΜΑΔΕΣ" http://www.basketrethymno.gr/p/blog-page_02.html

Σάββατο, 26 Νοεμβρίου 2016

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 3η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016
(A2-B) MUEBLO PLUS - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 44-51
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Τσικριτζάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα: 08-12, 22-24, 34-33, 44-51.
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης) : Τσεδάκης Ν. 2, Κάλντι 8, Θυμάκης 3(1), Τσιλιεδάκης Λ. 5,  Χατζηδάκης 12(3), Φιλας 6, Ρακιτζής 3(1), Κλάδος 3(1), Βρακίδης 2.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Τζανουδάκης): Αργυρόπουλος 11(1), Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 16, Καλαϊτζάκης, Παπαδάκης Κ. 8, Γεωργαλής 2, Πετροπουλάκος 10, Νικολιδάκης, Παπαδάκης Ι., Σακελαρίδης 2, Φανουργάκης, Κουτσουράκης.

(A2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ) 43-39

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης Δημητρουλάκης Μανώλης
Δεκάλεπτα: 13-05, 25-17, 33-26, 43-39.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Παλτατσίδης 7(1), Σταυριανάκη, Ξενιτόπουλος, Μάσκας 8(2), Μανωλουδάκης, Χατζηδάκης, Λεβεντάκης 3, Δαμιανός 3, Βουμβουράκης 4, Νικολιδάκης 8(2), Διαμαντής 7.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Λάππα 17(2), Κουμπούλη 6, Μαρκοπούλου, Τσικριτσάκη 2, Βουρδουμπά, Μαστροκώστα, Νικολούλια 13(2), Ξανθέα Θ., Ξανθέα Ι. 1.

(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 35-69

Διαιτητές: Πελίκα Μαρία, Δημητρουλάκης Μανώλης
Δεκάλεπτα: 08-12, 12-31, 20-54, 35-69.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Κουτσουμπελίτης 3(1), Λίτινας 5, Ζούκης 2, Μίγλης 4, Μυλωνάς 2, Φουτζόπουλος 4, Αναγνωστόπουλος 6(1), Βλάσης 2, Θεοδωρόπουλος, Στάμος 7(1).
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Μαμαλάκης Σ.) : Πολυδωρόπουλος 2, Μαλλιαρός, Μαμαλάκης Σ. 4, Παρθενιώτης 4, Τσιχλής 10(1), Μαμαλάκης Ν. 13(1), Φουντουκίδης 16(1), Πατέντας 19(1).

(A1) ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 40-62

Διαιτητές: Πελίκα Μαρία, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 07-13, 13-31, 23-48, 40-62.
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Μήτσιου, Δαμανάκης  Κ. 20(2), Κιαγιάς, Ξανθόπουλος 1, Καλοκύρης4, Δαμανάκης Στ., Γεωργακάκης, Κυριακάκης, Παπαμιχελάκης 6, Σαμπουντζής, Σερσεμής, Κυριακάκης Β. 9.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Ροδινός-Τρανταλίδης): Γαβαλάκης, Μανέτας 13, Τρανταλίδης 5(1), Αντουράκης 9, Μαθηνός 8, Μιχαλάκης 13(1), Χαιρέτης 1, Σεργεδάκης 13(4).

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2016
(A2-B) RETHYMNO SOCCER CLUB - CRETAN INOX  30-46
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Τσικριτζάκη
Δεκάλεπτα: 05-04, 12-19, 21-31, 30-46
RETHYMNO SOCCER CLUB (Μιξάκης Ν.): Καράλης 6 (1), Νικολακάκης, Νταγκουνάκης 2, Νικολετάκης, Θεοδοσόπουλος 8 (2), Παπαδάκης 10, Κλαψινός, Λαζόπουλος 2, Ανυφαντάκης.
CRETAN INOX (Πολυδωρόπουλος): Ψωμάς 6, Προδρόμου 9, Μακρής 10 (1), Βαβουράκης 2, Λιαδάκης 4, Βελονάκης, Κατσαβούνης, Γκόγκος 1, Μακαρδονάς 14.

(A2-Β) DOMEK – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ  56-36
Διαιτητές: Φλουρής, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 20-13, 33-22, 45-32, 56-36
DOMEK (Λαγουδάκης): Δούκας 15 (3), Μαθιουδάκης Α. 7 (1), Ντρέκος 6, Κατσαντώνης Γ. 8, Κορωνάκης, Βουρτζούμης Ηλ., Αποστολάκης 13 (1), Λαγουδάκης 7 (1).
NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς): Ζαμπετάκης 2, Βιδιαδάκης 3, Μαρίνος 8 (1), Γρηγοράκης, Φραγκιαδάκης, Καλλέργης 4, Κουταλάς, Βότζης 15 (2), Γαβράς 4, Αντωνάκης.

THINK VILLA 2016-2017
(A2-B) THINK VILLA – ΣΥΦΑΡ  48-46
Διαιτητές: Φλουρής, Ρόμπου 
Δεκάλεπτα: 10-12, 21-16, 31-28, 48-46
THINK VILLA (Καζίλας): Λεμπιδάκης, Στεργιάκης 2, Πολιουδάκης 15 (2), Καζίλας 2, Πηγουνάκης Φρ. 8 (1), Βροντάκης 6, Αντωνίου 10 (2), Καμαρίτης, Κόκκινος 3, Αστρινάκης 2.
ΣΥΦΑΡ (Παπαδάκης): Παπαδόπουλος 5, Χηνιάδης 3, Παπαδάκης Μ. 1, Κούνουπας, Τεριζόγλου, 3 (1), Ζερβουδάκης 9, Μπουζουνιεράκης 4, Καβρουλάκης 7, Παναγιωτάκης 14 (1).
(A1) STUDIO RETHYMNO – PLATANOS TOURS  82-57
Διαιτητές: Μαρινάκης, Τσικριτζάκη 
Δεκάλεπτα: 24-10, 40-29, 61-38, 82-57
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ (Μ. Σαββοργινάκης): Σαββοργινάκης Μ. 11 (3), Καραβάνης 16 (2), Μαθιουδάκης, Μίχας 4, Πετρακάκης, Παπαδάκης 12, Σαββοργινάκης Β. 6, Ιερονυμάκης 19 (2), Καίσαρης 2, Κανλής 12 (1).
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Βροντάκης, Φωτάκης 20 (2), Αγγελάκης, Κανταρτζής, Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Κιαγιαδάκης 9, Ζουμπεράκης, Πάτσης, Λαμπαρδάκης 10 (2), Ντάσιος, Καραγιάννης 13, Καρατζέτζος 3.

Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL 2016-2017
(A1)Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL-PHΟTO ΕΚΦΡΑΣΗ  80-75
Διαιτητές: Kαθαράκης, Μαρινάκης 
Δεκάλεπτα: 23-19, 39-45, 63-60, 80-75
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL (Κατσουλάκης): Συντηχάκης 11 (2), Κλήμος 12, Κανακάκης 2, Παπαδάκης 2, Οικονομίδης 13 (3), Καλογεράκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 19 (2), Παπαδογιαννάκης Π., Θεοδοσουλάκης, Χρυσουλάκης 21 (1), Παπαπαναγιώτου.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κυδωνάκης 8, Κιουρτσιδάκης, Κωνσταντινίδης 2, Μαραυγάκης 35 (5), Πατέρας 4, Νύκταρης, Βασιλάκης Γ., Νταλιάνης 4, Σταυρουλάκης 4, Χαρκιανάκης 4, Βασιλάκης Β.14 (2), Ρωμανιουδάκης.

ΡΕΠΟ: (A1) ΙΑΤΡΟΙ
            (A2-B) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΝΑΒΟΛΕΣ : 

(A1) XPRESS COPY - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
(A2-B) KLADOS TOURS - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (3/12/2016)

Δευτέρα, 21 Νοεμβρίου 2016

Πρόγραμμα 3ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 3η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016
15:30  (A2-B) MUEBLO PLUS - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
17:00  (A2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
18:30  (A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
20:15  (A1) ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2016
12:00 (A2-B) RETHYMNO SOCCER CLUB - CRETAN INOX
13:30 (A2-Β) DOMEK – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
15:00 (A2-B) THINK VILLA - ΣΥΦΑΡ
16:45 (A1) STUDIO RETHYMNO – PLATANOS TOURS
18:30 (A1) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL - PHΟTO ΕΚΦΡΑΣΗ

ΡΕΠΟ: (A1) ΙΑΤΡΟΙ
            (A2-B) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΝΑΒΟΛΕΣ : 
(A1) XPRESS COPY - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
(A2-B) KLADOS TOURS - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (3/12/2016)

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 20 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.
* ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΟΜΑΔΩΝ : Θα παρακαλέσουμε όλες τις ομάδες να μας στείλουν μια φωτογραφία με e-mail στο BasketRethymno@yahoo.gr το ρόστερ της ομάδας τους  για αρχείο στην "καρτέλα ΟΜΑΔΕΣ" - http://www.basketrethymno.gr/p/blog-page_02.html

Σάββατο, 19 Νοεμβρίου 2016

Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 2η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2016
(A2-Α) METROPOLIS - L'Étoile du Sud 41 - 44
Διαιτητές : Θεοδωράκης Στάθης, Τσικριτζάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα : 7-10, 15-29, 28-37, 41-44
METROPOLIS (Καλέργης) : Νικολουδάκης, Σωμαθιανός, Κεραμιανάκης 2, Παναγιωτόπουλος 1, Παπαδογιαννάκης 12, Μυριοκεφαλιτάκης 15, Σιβαρόπουλος 6, Πίτερης 2, Μπαγιατάκης 2, Κονταξάκης, Μπεγέτης 1.
L'Étoile du Sud (Παπαδάκης) : Πατάτας, Μαυράκης 2, Βουτσαδάκης 2, Φραγκιαδάκης Μιχ. 3(1), Παπαδάκης 2, Βαρούχας 10(1), Δασκαλάκης 21(2), Γαλλίος, Φραγκιαδάκης Μαθ. 2, Παυλιδάκης 2.

(A1) PLATANOS TOURS - XPRESS COPY 74 - 62

Διαιτητές : Θεοδωράκης Στάθης, Τσικριτζάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα : 13-20, 38-31, 59-46, 74-62.
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Φωτάκης 21(1), Βροντάκης, Αγγελάκης 16, Κανταρτζής 6, Βουγιουκαλάκης Μ., Πάτσης 5, Λαμπαρδάκης 3, Ντάσιος, Καρατζέτζος, Καραγιάννης 23.
XPRESS COPY (Ξενίδης):  Φιτσανάκης 18, Κεφαλογιάννης, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 20, Βασιλείου 6(1), Φεσσάς, Τσουλάκης 4, Ζήσιμος 3(1), Σπιτάς 8, Χατζηδάκης 1, Πιοτογιαννάκης 2.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 2015-2016
(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL 60-65
Διαιτητές : Καθαράκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα : 19-09, 31-26, 51-51, 60-65
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Μανέτας 17(1), Τρανταλίδης, Τζενεβράκης 3, Αντουράκης 10, Μαθηνός 2, Μιχαλάκης 11(1), Χαιρέτης 1, Σεργεδάκης 14(3), Ροδινός 2.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL (Κατσουλάκης): Σιντιχάκης 12(3), Κανακάκης 2, Παπαδάκης 14(3), Οικονομίδης 13(1), Καλογεράκης 2, Παπαδογιαννάκης Γ. 22(1), Παπαδογιαννάκης Π., Θεοδοσουλάκης, Παπαπαναγιώτου.

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2016
RETHYMNO SOCCER CLUB 2016-2017
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 2016-2017
(A2-Β) RETHYMNO SOCCER CLUB – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 30-53
Διαιτητές: Μακρόγιαννης, Μπουζουνιεράκης
Δεκάλεπτα: 03-15, 10-33, 23-43, 30-53
RETHYMNO SOCCER CLUB (Καλογεράκης Γ.): Δάνδολος, Νικολακάκης 9 (3), Καλογεράκης 3, Νταγκουνάκης, Νικολετάκης, Θεοδοσόπουλος 8 (1), Αντωνόπουλος 2, Παπαδάκης 6, Κλαψινός, Λαζόπουλος 2, Ανυφαντάκης.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Τζανουδάκης): Αργυρόπουλος 15, Τζανουδάκης 4, Κακλαμάνος 10, Καλαϊτζάκης 6 , Παπαδάκης Κ. 6, Γεωργαλής, Πετροπουλάκος 3, Νικολιδάκης, Παπαδάκης Ι. 2, Σακελαρίδης 2, Φανουργάκης 5, Προκοπάκης
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ  2016-2017
(A2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 43-49
Διαιτητές: Μακρόγιαννης, Μπουζουνιεράκης
Δεκάλεπτα: 07-07, 14-16, 38-31, 43-49
ΡΑΨΩΔΙΑ (Πατεράκη): Χόμπης Γ. 2, Τσικινάς 8, Πατεράκη, Ξενάκης 10, Νιωτάκης, Βεργίτσης, Γκάμπλιας 10, Βερυκάκης 9 (1), Ψαθάκης, Χόμπης Β. 4.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Ρηβόπουλος, Διαμαντής 7, Ξενιτόπουλος 7 (1), Μάσκας 15 (3), Χατζηδάκης, Λεβεντάκης 6, Δαμιανός 2, Βουμβουράκης, Νικολιδάκης 12 (2), Μανωλουδάκης.

(A2-Α) CRETA FARMS – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 55-54 (Καν. αγώνας 48-48)
Διαιτητές: Πετράκης, Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 13-15, 20-28, 41-36, 48-48 (Καν. αγώνας), 55-54
CRETA FARMS (Μαθιουλάκης): Μπραζιώτης 4, Ανυφαντάκης 11 (2), Κριτσωταλάκης Κ., Κριτσωταλάκης Β. 5 (1), Μαραγκουδάκης 4, Σταυρουλάκης Ε. 11, Γιαννούλης, Σταυρουλάκης Χ. 20 (5).
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Ξενάκης 9 (1), Αποστολάκης 5, Ρούλιος  Α. 29, Χατζησπύρος 3 (1), Μακρυδάκης, Κουκάκης, Οικονομάκης 8 (1), Παπαδογιαννάκης.

(A2-Α) BUENO ΗOTEL - ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 42-63
Διαιτητές: Πετράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 05-16, 18-28, 34-48, 42-63
BUENO HOTEL (Μυλωνάς): Σταθοπούλου 12 (4), Αδρονικίδης, Σταυρουλιδάκης 2, Ανδρεαδάκης, Σταγκουράκης 4, Κοπανάκης 6, Κωνσταντινίδης 2, Αρσενίδης 13, Χατζάκης 3, Μυλωνάς.
ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE (Γιαννακάκης): Δημητριάδης, Δουζίνας 10, Λίτινας 6 (1), Πολοπετράκης, Δούβρος 4, Αντωνογιαννάκης 4, Τρουλλινός 10, Σταυρουλάκης 7 (1), Καλαϊτζάκης 18 (4), Γαμβρέλας 4.

(A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΙΑΤΡΟΙ 58-42
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 17-09, 34-24, 48-30, 58-42
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος): Θεοδοσόπουλος, Ζουμπεράκης 12, Γκάτζιας 9, Δρουδάκης, Δουλγεράκης 1, Μαραβελάκης 6, Αραμπατζόγλου 4, Συριανόγλου 11 (3), Κατσαντώνης 12, Μοσχάκης.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Γούδας 5, Περαντωνάκης, Σταυρουλάκης 3, Ζαχαράκης 7 (1), Τζανάκης 17 (3), Μουχασίρης, Φουσταλιεράκης 2, Σαμωνάκης 4, Παρασκάκης 6.

(A1)     ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 56-67
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 15-19,24-32,41-52,56-67
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ(Μαμαλάκης Σ.) : Πολυδωρόπουλος 6, Μαλλιαρός 4, Μαμαλάκης Σ. 2,Τσιμπισκάκης 15(3), Τσιχλής 11(2), Μαμαλάκης Ν. 6, Φουντουκίδης 12.
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινακης Μ. 5(1), Καραβάνης 10, Παπαδάκης 12(1), Σαββοργινάκης Β. 5(1), Ιερωνυμάκης 12, Καίσαρης 21(5).
ΡΕΠΟ (A1):  ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΝΑΒΟΛΕΣ: 
(A1)     PHΟTO ΕΚΦΡΑΣΗ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ
(A2-Α) ΑΘΙΒΟΛΕΣ – ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ

Δευτέρα, 14 Νοεμβρίου 2016

Πρόγραμμα 2ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 2η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2016
17:00  (A2-Α) METROPOLIS - L'Étoile du Sud
18:30  (A1)    PLATANOS TOURS - XPRESS COPY
20:15  (A1)    ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2016
11:00 (A2-Β) RETHYMNO SOCCER CLUB – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
12:30 (A2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
14:00 (A2-Α) CRETA FARMS – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
15:30 (A2-Α) BUENO - ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE
17:15 (A1)     ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΙΑΤΡΟΙ
19:00 (A1)     ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ

ΡΕΠΟ (A1):  ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΝΑΒΟΛΕΣ: 
(A1)     PHΟTO ΕΚΦΡΑΣΗ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ
(A2-Α) ΑΘΙΒΟΛΕΣ – ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 20 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.
* ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΟΜΑΔΩΝ : Θα παρακαλέσουμε όλες τις ομάδες να μας στείλουν μια φωτογραφία με e-mail στο BasketRethymno@yahoo.gr το ρόστερ της ομάδας τους  για αρχείο στην "καρτέλα ΟΜΑΔΕΣ" - http://www.basketrethymno.gr/p/blog-page_02.html

Ευχαριστήρια επιστολή από την ομάδα του ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ «ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ» , 11-11-2016

Ευχαριστήρια επιστολή από την ομάδα του 
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ «ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ», 11-11-2016



Ανακοίνωση απο την Επιτροπή Ποινών, 14/11/2016

Κύριοι καλησπέρα, 
     εκ μέρους της επιτροπής ποινών θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι για το συμβάν που έγινε στον αγώνα CRETAN INOX - THINK VILLA επιβάλλουμε στον αθλητή - προπονητή της ομάδας THINK VILLA Πηγουνάκη Αστρινό ποινή 4 αγωνιστικών βάση την εφαρμογή του άρθρου 66.
http://www.esake.gr/img/eidikos-peitharhikos-2015-16.pdf

Απο την επιτροπή ποινών: 
Αραμπαζόγλου
Κανακάκης
Καραβάνης

Ανακοίνωση για νέα δελτία και για τις αναβολές αγώνων.

  • ΝΕΑ ΔΕΛΤΙΑ : Κάθε Τετάρτη και ώρα 17.00 θα περνούμε τα νέα δελτία ώστε το Σαββατοκύριακο να μπορούν να παίξουν οι νέοι παίχτες. Οριστικές αλλαγές στο ρόστερ της κάθε ομάδας (μόνο προσθήκη ΝΕΩΝ παιχτών) θα μπορούν να γίνουν έως 12/12/2016.
  • ΑΝΑΒΟΛΕΣ για το 2016-2017: Εγγράφως κάθε Τετάρτη και ώρα 16.00-18.00 στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου προς την επιτροπή του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017. ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ!!!  Απαγορεύεται η αναβολή αγώνων χωρίς την έγκριση της Οργανωτικής Επιτροπής Μπάσκετ. Σε περίπτωση αναβολής παιχνιδιού, οι ομάδες ειδοποιούνται για την αναβολή τουλάχιστον 48 ώρες πριν την καθορισμένη ημερομηνία διεξαγωγής. Αδυναμία προσέλευσης ομάδας σε αγώνα γίνεται δεκτή κατόπιν γραπτής αίτησης από τον υπεύθυνο της ομάδας προς την οργανωτική επιτροπή με ημερομηνία τουλάχιστον 5 μέρες πριν από τον προγραμματισμένο αγώνα. Μετά από συνεδρίαση της οργανωτικής επιτροπής εάν γίνει δεκτό το αίτημα ορίζει νέα ημερομηνία του αγώνα.Σε περίπτωση μη έγκαιρης ενημέρωση η ομάδα μηδενίζεται και καταβάλει και το αντίστοιχο συνολικό κόστος αγώνα όπως έχει ορίσει η Οργανωτικής Επιτροπής Μπάσκετ. Ομάδα που δεν θα παρουσιασθεί 2 (δυο) φορές αποβάλλεται από την συνέχεια των αγώνων.

Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2016

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 2η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Β' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2016
(A2-B) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - KLADOS TOURS 42-63
Διαιτητές : Θεοδωράκης Στάθης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα : 10-20, 20-35, 28-46, 42-63.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Τζανουδάκης) : Αργυρόπουλος 4, Τζανουδάκης 3, Κακλαμάνος 10(1), Καλαϊτζάκης 7(1) , Παπαδάκης Κ. 4, Γεωργαλής, Πετροπουλάκος 6, Νικολιδάκης, Παπαδάκης Ι. 2, Σακελαρίδης 5, Φανουργάκης 1.
KLADOS TRAVEL (Κλάδος) :  Χριστουλάκης 35(4), Κλάδος 4, Πετρίδης 2, Καλλιγιάνης, Νταουντάκης 6, Jovanivic 2, Καραμπαζάκης, Γερουκάκης 14(2).

(A1) ΙΑΤΡΟΙ - PLATANOS TOURS 29-50
Διαιτητές : Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα : 4-10, 10-26, 20-42, 29-50.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Γούδας 4, Σταυρουλάκης, Ζαχαράκης 11(2), Τζανάκης7, Φουσταλιεράκης 2, Σαμωνάκης 2, Παρασκάκης 3.
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Φωτάκης 17, Αγγελάκης 8, Κανταρτζής 2, Βουγιουκαλάκης Μ., Πάτσης 7, Λαμπαρδάκης 9(1), Ντάσιος 5, Καρατζέτζος 2.

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2016
RETHYMNO SOCCER CLUB 2016-2017
(A2-B) ΕΠΙΧΕΙΡ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - RETHYMNO SOCCER CLUB 53-46
Διαιτητές : Θεοδωράκης Στάθης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα : 14-12, 27-28, 39-41, 53-46.
ΕΠΙΧΕΙΡ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λιανδρής, Δίβαρης 2, Λαδάκης 17(4), Δοξαστάκης, Τζανιδάκης 12, Αλεξάκης, Καπετανάκης 13(3), Βαρδάκης 7, Φουντιδάκης 2.
RETHYMNO SOCCER CLUB (Καλογεράκης Δ.) : Λαζόπουλος 2, Νικολακάκης 16(4), Καλογεράκης Δ. 1, Ντακουναλάκης, Νικολετάκης, Θεοδωσ'οπουλος 12(1), Δάνδολος 7, Παπαδάκης Α. 4, Κλαψινός 2, Ανυφαντάκης 2.
CRETAN INOX 2016-2017
(A2-B) CRETAN INOX - THINK VILLA 50-38
Διαιτητές : Θεοδωράκης Στάθης, Καλαϊτζής Κωνσταντίνος.
Δεκάλεπτα : 16-06, 28-18, 40-32, 50-38.
CRETAN INOX (Πολυδορόπουλος) : Ψωμάς 4, Προδρόμου 11, Μακρής 21(3), Βαβουράκης, Λιαδάκης 2, Βελονάκης, Αντωνάκης, Κατσαβούνης 5(1),  Γκόγκος 2, Ζούλης, Μακαρδονάς 5.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Αστρ.) : Λεμπιδάκης, Στεργιάκης, Πολιουδάκης 2, Καζίλας 9(2), Πηγουνάκης Φρ. 2, Βροντάκης 1, Αντωνίου 15(1), Καμαρίτης, Μαυρομάτης, Κόκκινος 3, Αστρινάκης 6, Πηγουνάκης Αστρ.
NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 2016-2017
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2016-2017
(A2-B) NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 45-55
Διαιτητές : Καλαϊτζής Κωνσταντίνος, Ρόμπου Βενετία.
Δεκάλεπτα : 11-16, 22-23, 30-40, 45-55.
NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς) : Φραγιαδάκης, Βιδιαδάκης 2, Μαρίνος 4(1), Γρηγοράκης 6, Καλλέργης 6, Κουταλάς, Παραδεισανός 5, Βότζης 7(2), Βάμβακας, Γαβράς 12(4), Μπόρας 3(1).
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κούμουλος) : Μαθιουδάκης, Κούμουλος 23(4), Λαμπρινός 2, Χουστουλάκης 2, Γαλερός 4, Βουλγαρέλης, Καλαϊτζάκης Ι. , Δασκαλάκης Μ. 21, Ξενίδης 3, Σφακιανάκης, Δασκαλάκης Ν. , Καλησπεράκης.
ΣΥΦΑΡ 2016-2017
DOMEK 2016-2017
(A2-B) ΣΥΦΑΡ – DOMEK 44-31
Διαιτητές : Μαρινάκης Θεοχάρης, Δημητρουλάκης Μανώλης.
Δεκάλεπτα : 06-19, 15-24, 30-27, 44-31.
ΣΥΦΑΡ (Παπαδάκης) : Παπαδόπουλος 10, Παπαδάκης Μ. 5, Κούνουπας, Τεριζόγλου, 6(1), Ζερβουδάκης 13, Λαμπόβας, Μπουζουνιεράκης 2, Καβρουλάκης 8.
DOMEK (Διαλεκτός) : Λουκάς 7(2), Μαθιουδάκης Α., Ντρέκος 2, Κατσαντώνης Γ., Κορωνάκης 11(1), Αποστολάκης 3(1), Λαγουδάκης 8(2).
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2016-2017
(A1) ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ- ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 19-51
Διαιτητές : Μαρινάκης Θεοχάρης, Δημητρουλάκης Μανώλης.
Δεκάλεπτα : 02-13, 07-23, 14-35, 19-51.
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Μήτσιου, Δαμανάκης  Κ. 7, Κιαγιάς, Ξανθόπουλος 5, Καλοκύρης, Δαμανάκης Στ., Γεωργακάκης, Κυριακάκης, Παπαμιχελάκης, Σαμπουντζής, Σερσεμής, Κυριακάκης Β. 7.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος): Θεοδοσόπουλος, Ζουμπεράκης 21, Γκάτζιας , Δρουδάκης 10, Μαραβελάκης 2, Αραμπατζόγλου 2, Συριανόγλου 5(1), Κατσαντώνης 5(1), Μοσχάκης 6.
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 2016-2017
PHΟTO ΕΚΦΡΑΣΗ 2016-2017
 
(A1) STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ – PHΟTO ΕΚΦΡΑΣΗ 53-59
Διαιτητές : Χριστινάκης Βασίλης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα : 18-17, 32-33, 43-47, 53-59.
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ (Μ. Σαββοργινάκης): Σαββοργινάκης Μ. 6(2), Καραβάνης 16(2), Πετρακάκης, Παπαδάκης 3(1), Σαββοργινάκης Β. 5(1), Ιερονυμάκης 7(1), Καίσαρης 16(1).
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κυδωνάκης 5 (1), Κιουρτσιδάκης, Κωνσταντινίδης, Μαραυγάκης 27(6), Πατέρας 6(2), Νύκταρης 15(3), Βασιλάκης Γ., Νταλίανης 1, Σταυρουλάκης 5(1), Χαρκιανάκης, Βασιλάκης Β., Ρωμανιουδάκης. 
ΦΟΙΤΗΤΕΣ 2016-2017 
(A1) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 65-55
Διαιτητές : Χριστινάκης Βασίλης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα : 18-12, 31-25, 52-42, 65-55.
Διαιτητές: Χριστινακης, Καθαράκης
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL (Κατσουλάκης): Κλήμος 28, Κανακάκης 8, Παπαδάκης 3(1), Οικονομίδης 8, Καλογεράκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 9(1), Παπαδογιαννάκης Π., Θεοδοσουλάκης, Χρυσουλάκης 9.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Καρπούζης 11(1), Λίτινας 6(2), Βασίλογλου 11(3), Μίγλης 4, Μυλωνάς, Φουτζόπουλος, Αναγνωστόπουλος 10, Ζούκης, Βλάσης, Θεοδωρόπουλος 2, Στάμος 11(1).

ΡΕΠΟ:
(A2-B) MUEBLO PLUS
(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΑΝΑΒΟΛΗ: (A1) XPRESS COPY - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Δευτέρα, 7 Νοεμβρίου 2016

Πρόγραμμα 1ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 2η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Β' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2016
16:00 (A2-B) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - KLADOS TOURS
17:30 (A1) ΙΑΤΡΟΙ - PLATANOS TOURS

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2016
11:00 (A2-B) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - RETHYMNO SOCCER CLUB
12:30 (A2-B) CRETAN INOX - THINK VILLA
14:00 (A2-B) NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
15:30 (A2-B) ΣΥΦΑΡ – DOMEK
17:15 (A1) ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ- ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
19:00 (A1) STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ – PHΟTO ΕΚΦΡΑΣΗ
21:00 (A1) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL - ΦΟΙΤΗΤΕΣ

ΡΕΠΟ:
(A2-B) MUEBLO PLUS
(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΑΝΑΒΟΛΗ: (A1) XPRESS COPY - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 20 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.
* ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΟΜΑΔΩΝ : Θα παρακαλέσουμε όλες τις ομάδες να μας στείλουν μια φωτογραφία με e-mail στο BasketRethymno@yahoo.gr το ρόστερ της ομάδας τους  για αρχείο στην "καρτέλα ΟΜΑΔΕΣ" - http://www.basketrethymno.gr/p/blog-page_02.html

ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ 5ου ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ 2016 (30/10/2016)

ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ 
5ου ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ 2016 (30/10/2016)
Μεγάλος Τελικός
ΗΡΑΚΛΕΙΟ  «ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ»  - ΡΕΘΥΜΝΟ  «HAAGEN DAZS B.C.» 56 - 74

Δημοσιογραφική κάλυψη αγώνων
Κατσαντώνης Γιάννης (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
Παπαδογιαννάκης Παντελής (Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.)
Τρανταλίδης Χρήστος (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ)
Photo Ekfrasi


ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ 5ου ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ 2016 (30/10/2016)

ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ 
5ου ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ 2016 (30/10/2016)
Μικρός Τελικός
ΛΑΣΙΘΙ   «ΑΓΡΟΤΕΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»  ΧΑΝΙΑ  «ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ» 47 - 57

Δημοσιογραφική κάλυψη αγώνων
Κατσαντώνης Γιάννης (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
Παπαδογιαννάκης Παντελής (Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.)
Τρανταλίδης Χρήστος (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ)
Photo Ekfrasi


ΒΙΝΤΕΟ Β' ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ ΤΟΥ 5ου ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ 2016 (29/10/2016)

ΒΙΝΤΕΟ Β' ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ ΤΟΥ 
5ου ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ 2016 (29/10/2016)
Α’ Ημιτελικός
ΗΡΑΚΛΕΙΟ  «ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ»  - ΧΑΝΙΑ  «ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ» 64-62

Δημοσιογραφική κάλυψη αγώνων
Κατσαντώνης Γιάννης (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
Παπαδογιαννάκης Παντελής (Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.)
Τρανταλίδης Χρήστος (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ)
Photo Ekfrasi


ΒΙΝΤΕΟ Α' ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ ΤΟΥ 5ου ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ 2016 (29/10/2016)

ΒΙΝΤΕΟ Α' ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ ΤΟΥ 
5ου ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ 2016 (29/10/2016)
Β’ Ημιτελικός
ΗΡΑΚΛΕΙΟ  «ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ»  - ΧΑΝΙΑ  «ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ» 64-62

Δημοσιογραφική κάλυψη αγώνων
Κατσαντώνης Γιάννης (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)
Παπαδογιαννάκης Παντελής (Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.)
Τρανταλίδης Χρήστος (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ)
Photo Ekfrasi


ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ 5ου ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ 2016 (30/10/2016)

ΟΛΕΣ 495 ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ
ΤΕΛΙΚΟΥΣ
5ου ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ 2016

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ 5ου ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ 2016