Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018

Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2018
(Α1)  XPRESS COPY - MUEBLO PLUS 58-48

Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 25-06, 31-28, 46-34, 58-48.
XPRESS COPY (Πιοτογιαννάκης) : Πιοτογιαννάκης 6(2), Γιαννούλης, Καλογεράκης 4, Ορφανουδάκης 11, Γκάτσιας 8(1), Σπιτάς 8, Ζουμπεράκης 16, Κεγιαδάκης 6, Μαθηνός.
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης) : Κοντουδάκης 12, Καλιδωνάκης 13, Χατζηδάκης 10(1), Κλάδος, Φίλας 7, Παπαδάκης 6, Βρακίδης.

(Α2-A) THINK VILLA - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ  (καν. 48-48) παρ. 61-49

Διαιτητές: Μακρογιάννης Γιάννης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 07-15, 23-24, 34-36, καν. 48-48, παρ. 61-49.
THINK VILLA (Καζίλας, Πλεμένος) : Καμαρείτης 5(1), Αντωνίου 15(2), Πολιουδάκης 6, Καζίλας 19, Στεργίακης 4, Πηγουνάκης 19.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός) : Σταυριανάκη 1, Νικολιδάκης 10(2), Μισιργής 12(1), Δαμιανός 3, Λεβεντάκης 9, Παπατριανταφύλλου 6, Μανωλουδάκης 2, Διαμαντής 6.

(Α2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 0-20 (AA)


(A1)  PLATANOS TOURS - ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 63-45
Διαιτητές: Σταυρουλάκης Μανώλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 11-17, 22-19, 41-38, 63-45.
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης M.): Καρπουζάκης 16, Δαμανάκης 17(3), Αγγελάκης 21(1), Καταρτζής 3, Βουγιουκαλάκης M. 6, Βελονάκης.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 6, Κατσαντώνης 12, Λυκάκης 5, Ανεζάκης 10(2), Αλυγιζάκης 2, Θεοδοσόπουλος Σ., Συριανόγλου 3(1), Τσιμπισκάκης 6(2), Δρουδάκης.

(Α1)  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. - ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 64-76
Διαιτητές: Σταυρουλάκης Μανώλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 21-20, 31-45, 42-64, 64-76.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιννάκης Μ.): Σαβοργιννάκης Μ. 11(3), Μαθιουδάκης 3(1), Ξανθόπουλος, Πετρακάκης 9(3), Παπαδάκης 21(2), Παναγιωτάκης, Σαβοργιννάκης Β. 13, Σερσεμής 7.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Πολυδωρόπουλος): Πολυδωρόπουλος 15(1), Μαλλιαρός, Μαμαλάκης Σ. 2, Κυδωνάκης 9(2), Τσιχλής 7(1), Μαμαλάκης Ν. 13, Φουντουκίδης 13(1), Μουλίτσας 7(2), Κανλής 10(1).

Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2018
(Α2-A) DOMEK – ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 39-66

Διαιτητές: Ρόμπου Βενετία, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 10-17, 14-26, 23-49, 39-66
DOMEK (Δούκας) : Δούκας 7(1), Ντρέκος 4,  Κατσαντώνης 10, Μαθιουδάκης 2, Παλιεράκης 3, Αποστολάκης 13.
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 18(2), Σταρράς 9(1), Μαραγκουδάκης 10(1), Μεξης 7, Βασιλακάκης, Παναγιουλάκης 4, Καλυβιανάκης 8(1),  Λελεδάκης 4, Ρουμαντζής, Νεονάκης 4, Διβανής 1.

(Α2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 44-47
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 12-13, 21-22, 35-33, 44-47.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης) : Χόμπης Γ. 2, Χόμπης  Β. 4, Μαλανδρίνος 5(1), Αθανασιάδης, Ξενάκης 15, Νιωτάκης, Βεργίτσης 3(1), Βερυκάκης, Παλαφούτης 15(3).
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης) : Βότζης 8, Βαμβακάς, Μαρίνος 22(1), Μάνεσης, Γρηγοράκης 5, Καλλέργης 2, Παραδεισανός 4, Φραγκιαδάκης 1, Γαβράς 2, Μπουλούμπασης 3(1), Μπαραδάκης.

(Α2-A) ΓΙΑΤΡΟΙ – ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 49-36
Διαιτητές: Καμπίτσης Μιχάλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 13-03, 19-22, 39-32, 49-36.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος) : Γούδας 4, Σιβαρόπουλος 3(1), Ζαχαράκης 6, Αργυρίου 8, Τζανάκης 10, Παρασκάκης 6, Βλαχοπάνος, Μουχασίρης 3, Παπαδόπουλος 4, Σαμωνάκης 5.
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Δημητριάδης, Δουζίνας 5, Λίτινας 7(2),  Αντωνόπουλος, Γαλερός 3, Κλάδος 1, Δούβρος 6, Καραογλάνης 6, Σταυρουλάκης Ν. 3(1), Γαμβρέλας 4, Καλλιτσουνάκης 1.

(Α1)  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - HAAGEN DAZS BC 61-72

Διαιτητές: Καμπίτσης Μιχάλης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 16-16, 33-38, 44-60, 61-72.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τζενεβράκης, Ροδινός): Φωτάκης 2, Πελιβανίδης 11, Μανέττας 11(1), Τρανταλίδης 3(1),  Τζενεβράκης, Αντουράκης 13(2), Λαμπαρδάκης 12(1), Χαιρέτης 6, Σεγρεδάκης 3(1).
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης, Ξενίδης) : Λαγουδάκης 9(2), Κούμουλος 33(8),  Καλαϊτζάκης 25(6), Πλεμένος 3(1), Μπονατάκης, Γκοκίτζας 2, Πηγουνάκης, Χατζηδάκης.

(A1)  ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 36-74


(A1)  Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 74-62

ΡΕΠΟ: (Α2-A) CRETAN INOX

Δευτέρα, 12 Φεβρουαρίου 2018

Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2018
13:15 (Α1)  XPRESS COPY - MUEBLO PLUS
15:00 (Α2-A) THINK VILLA - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
16:30 (Α2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
18:15 (A1)  PLATANOS TOURS - ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
20:00 (Α1)  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. - ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ

Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2018
11:30 (Α2-A) DOMEK – ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
13:00 (Α2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
14:30 (Α2-A) ΓΙΑΤΡΟΙ – ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE
16:15 (Α1)  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - HAAGEN DAZS BC
18:00 (A1)  ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
19:45 (A1)  Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. - ΦΟΙΤΗΤΕΣ

ΡΕΠΟ: (Α2-A) CRETAN INOX

Κυριακή, 11 Φεβρουαρίου 2018

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2018
(Α2-Β) BUENO HOTEL – ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ  55-58
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 09-10, 30-28, 47-45, 55-58
BUENO HOTEL (Μυλωνάς): Παπαδάκης, Ανδρεδάκης 13 (3), Σταυρουλιδάκης 4, Σταγκουράκης 15, Χατζάκης 2, Βαζιουράκης 4, Μυλωνάς, Αρσενίδης 17.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Πανόπουλος 6, Θεοδωράκης, Απανωμεριτάκης 5, Βροντάκης 28, Ξηράς 16, Ρεχερ 2, Φουσταλιεράκης 1.
(Α2-Β) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  51-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 14-09, 35-18, 47-26, 51-39
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαμβουράκης 2, Αντωνάκης 2, Χασιώτης 2, Πολιτάκης 20, Περάκης 7, Ζάχος 8, Κυριακάκης 6, Γιαννούλης, Λιανέρης 4.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης 6, Σκούφογλου 2, Καπετανάκης 3 (1), Περδίκης 4, Τζανιδάκης 14, Φιλιππάκης 3 (1), Βαρδάκης, Φουντιδάκης, Κοπανάκης 7.
(A1)  PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ.  95-49
Διαιτητές: Καθαράκης, Βασιλάκης
Δεκάλεπτα: 20-12, 39-21, 68-34, 95-49
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Πατέρας 7 (1), Σταυρουλάκης 13, Κιουρτσιδάκης 6, Νύκταρης 9 (1), Νταλιάνης 8, Μαραυγάκης 9 (1), Κωνσταντινίδης, Βασιλάκης 43 (6).
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιννάκης Μ.): Σαβοργιννάκης Μ. 9 (1), Μαθιουδάκης 2, Ξανθόπουλος 4, Παπαδάκης 10 (1), Παναγιωτάκης 8, Σαβοργιννάκης Β. 16, Σερσεμής.

(Α1)  ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  55-69
Διαιτητές: Φιλιππάκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 09-11, 24-33, 38-49, 55-69
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 9, Κατσαντώνης 7, Λυκάκης 10, Ανεζάκης 5, Αραμπατζόγλου, Θεοδοσόπουλος Σ., Συριανόγλου 2, Τσιμπισκάκης 15 (3), Δρουδάκης 7.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 14 (2), Χρυσουλάκης 4, Κλήμος 7, Καίσαρης 20 (2), Καλογεράκης 2, Παπαδάκης 3 (1), Παπαδογιαννάκης Γ. 13, Παπαδογιαννάκης Π., Θεοδοσουλάκης, Οικονομίδης 6.

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2018
(Α2-Β) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ - SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ 42-49
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 07-17, 16-29, 25-36, 42-49.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μπαγιαρτάκης) : Χειμωνίδης 12, Σωμαθιανός 5, Πλευράκης 2, Νικολιδάκης 13, Σφυράκης, Κεραμιανάκης, Μπεγέτης, Μπαγιαρτάκης, Παναγιωτόπουλος 10(1). 
SAILING EXPERIENCE/REVANS CAFE (Κατσουλάκης) : Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης, Τσαχάκης 10(2), Σταθόπουλος 18(4), Παυλιδάκης 2, Παπαδάκης 2, Ουρανός,  Παρασύρης 2, Κορωνάκης 4, Μεταξάκης, Τσαγκαρούλης 11(1).

(Α2-Β) ΣΥΦΑΡ - L' ETOILE DU SUD 29-54
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 06-08, 16-13, 18-38, 29-54.
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας Α.) : Καβρουλάκης, Παπαδάκης Μ. 2, Κούνουπας Α., Χηνιάδης,  Ζερβουδάκης 24(4), Αδραμής 3.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.) : Παυλιδάκης Γ. 12, Βουτσαδάκης 6, Παπαδάκης Ν. 6, Βαρούχας 14(4), Γαλλιός 5(1), Μαυράκης 4, Παπιομίτογλου, Σταράκη 2, Γαλεράκης 5(1).

(Α2-Β) KLADOS TOURS - MACRON STORE 58-68
Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 11-19, 33-34, 48-59, 58-68.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς) : Χριστουλάκης 12, Γερουκάκης 10(2), Κλάδος 15, Περακάκης, Κανελάκης 2, Πετρίδης 2, Νταουντάκης 6, Γιοβάνοβιτς, Καθαράκης 11.
MACRON STORE (Δοξαστάκης) : Τσαφαράκης 4, Δοξαστάκης 4 , Αυγέρης, Κόνιας , Καρατζέτζος Γ. 30(1), Κάβουρας 5, Καρατζέτζος Κ. 9(1), Μπενάκης 16(2).

(Α1)  MUEBLO PLUS - PLATANOS TOURS 62-43
Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 10-08, 26-16, 40-28, 62-43.
MUEBLO PLUS (Τσιλεδάκης Ν.): Κοντουδάκης 16, Καλιδωνάκης 7, Τσιλεδάκης Λ. 2, Χατζηδάκης 3, Κλάδος 2, Φίλας 20(2), Παπαδάκης 12(1), Βρακίδης.
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Β.): Συμεωνίδης, Δαμανάκης 6(1), Αγγελάκης 10,  Καταρτζής 4, Βελονάκης 3, Καρπουζάκης 10(1), Γεωργίου 7, Βουγιουκαλάκης Β. 3.

(Α1)  HAAGEN DAZS BC - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 94-39
Διαιτητές: Κουλιεράκη Χρύσα, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 29-10, 50-21, 69-25, 94-39.
HAAGEN DAZS (Πλεμμένος) : Θερμιώτης 4, Λαγουδάκης 2, Κούμουλος 39(7),  Καλαϊτζάκης 14(1), Βασιλείου, Μπονατάκης 12, Γκοκίτζας 9(3), Πηγουνάκης 5(1), Χατζηδάκης 9(1).
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αποστολάκης): Ξενάκης, Ρούλιος Α. 21, Οικονομάκης 2, Αποστολάκης 4, Ρούλιος Κ. , Θωμαδάκης , Ζουμπουλάκης Ν., Αντουράκης 12(1).

(A1)  ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ - XPRESS COPY 68-37
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Κουλιεράκη Χρύσα
Δεκάλεπτα: 22-06, 33-09, 56-25, 68-37.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Πολυδωρόπουλος): Πολυδωρόπουλος 7(1), Μαλλιαρός 6, Πατέντας, Θανάσης 2, Μαμαλάκης Σ. 2, Κυδωνάκης 3, Σαπουντζής, Τσιχλής 15(3), Μαμαλάκης Ν. 10, Φουντουκίδης 7(1), Μουλίτσας 3(1), Κανλής 13(2).
XPRESS COPY (Καλογεράκης): Γιαννούλης 5, Καλογεράκης 2, Ορφανουδάκης 13(1), Γκάτσιας 2, Σπιτάς 6, Κεγιαδάκης 9.

(A1)  ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 54-50
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 09-15, 24-23, 39-40, 54-50.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Μυλωνάς 2, Λίτινας, Μίγκλης 6(1), Καρακεσίσογλου 5, Ψαρουδάκης 9(1), Παπαγρηγορίου 10(2), Αναγνωστόπουλος 6, Κόης 6, Στάμος 10.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Πελιβανίδης 2, Μανέττας 2, Τρανταλίδης,  Τζενεβράκης 7(1), Αντουράκης 7(2), Λαμπαρδάκης 20(2), Χαιρέτης, Σεγρεδάκης 12(2).

ΡΕΠΟ: (Α2-Β) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ

Τρίτη, 6 Φεβρουαρίου 2018

Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2018
15:30 (Α2-Β) BUENO HOTEL - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
17:00 (Α2-Β) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
18:30 (A1)  PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ.
20:15 (Α1)  ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2018
10:30 (Α2-Β) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ - SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ
12:00 (Α2-Β) ΣΥΦΑΡ - L' ETOILE DU SUD
13:30 (Α2-Β) KLADOS TOURS - MACRON STORE
15:00 (Α1)  MUEBLO PLUS - PLATANOS TOURS
16:45 (Α1)  HAAGEN DAZS BC - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
18:30 (A1)  ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ - XPRESS COPY
20:15 (A1)  ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΡΕΠΟ: (Α2-Β) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ

Σάββατο, 3 Φεβρουαρίου 2018

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' και B' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2018
(Α2-Β) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 41-36
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 13-10, 22-20, 30-31, 41-36.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης) : Περδίκης 4, Σπανός, Λαδάκης 17(2), Σκούφογλου, Τζανιδάκης 4, Καλοειδάς, Καπετανάκης 3(1), Φιλιππάκης 6(2), Βαρδάκης, Κοπανάκης 7, Φουντιδάκης.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης Μ.) : Σωμαθιανός, Ζίανας, Πλευράκης 4, Νικολουδάκης 10, Σφυράκης, Χειμωνίδης 8, Μπεγέτης, Μπαγιαρτάκης 2,  Παναγιωτόπουλος 7, Προκοπάκης 5.

(Α2-Α) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – THINK VILLA 57-38
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 9-10, 24-14, 40-25, 57-38
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 17, Τζανουδάκης 6, Κακλαμάνος 16, Καλαϊτζάκης Α. , Παπαδάκης Κ., Γεωργαλής 2, Σακελλαρίδης 6, Φανουργάκης , Παπαδάκης Ι., Προκοπάκης 2, Ψωράκης 4, Πετροπουλάκος 4.
THINK VILLA (Θερμιώτης) : Καμαρείτης , Αντωνίου 13(3), Κουνδουράκης 2, Πολιουδάκης 13(3), Καζίλας 6, Αστρινάκης 1, Στεργίακης 3(1), Κόκκινος.

(A2-B) L' ETOILE DU SUD - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 63-51
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Φλουρής Νίκος
Δεκάλεπτα: 15-16, 32-27, 45-42, 63-51.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.) : Παυλιδάκης 22 ,Βουτσαδάκης 10 , Παπαδάκης Ν. , Βαρούχας 10(2) , Γαλλιός 8(2), Μαυράκης 11, Σταράκη 2, Παπιολύτογλου.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Βουρδούμπα 3, Κρεμασμενάκης 4 , Γιαπιτσόγλου , Ρόμπου, Πασχαλίδη 2, Γιαλαμά 18(4), Ξανθέα Ι. 6, Καζά 18.

(Α2-B) MACRON STORE - ΣΥΦΑΡ 51-47
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Φλουρής Νίκος
Δεκάλεπτα: 14-06,23-20,35-31,51-47
MACRON STORE (Δοξαστάκης) : Τσαφαράκης 6, Δοξαστάκης 2 , Αυγέρης, Κόνιας 1 , Καρατζέτζος Γ. 35(2), Παπαδάκης , Κάβουρας , Δασκαλάκης, Καρατζέτζος Κ. 7(1), Σαρχώσης 
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας Α.) : Καβρουλάκης 2 , Παπαδάκης Μ. 12(1), Κούνουπας Α. 2, Χηνιάδης 9 , Ζερβουδάκης 18 , Λαμπόβας , Αδραμής 4.

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2018
(Α2-Α) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – DOMEK  58-43
Διαιτητές: Καθαράκης, Φιλιππάκης
Δεκάλεπτα: 15-17, 34-28, 50-41, 58-43
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης) : Βαμβακάς 16 (2), Μαρίνος, Μάνεσης 10 (2), Γρηγοράκης 4, Ζαμπετάκης 6, Παραδεισανός 5, Φραγκιαδάκης 7, Γαβράς, Μπουλούμπασης 4.
DOMEK (Δούκας) : Δούκας 18 (3), Καλλιγας,  Βουρτζούμης, Ντρέκος 5,  Κατσαντώνης 4, Μαθιουδάκης 3 (1), Παλιεράκης 10, Αποστολάκης 3.

(Α2-Α) CRETAN INOX – ΡΑΨΩΔΙΑ  58-38
Διαιτητές: 08-11, 33-17, 50-27, 58-38
Δεκάλεπτα: Καθαράκης, Φιλιππάκης
CRETAΝ INOX (Θανάσης) :  Ψωμάς 4, Καρυπίδης 6, Βελονάκης 6, Θεοδωρόπουλος 7 (1), Γκόγκος 2, Λεωνιδάκης 10, Κυλάφης 10, Κατσαβίδης 11 (1), Μακαρδονας 2.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης) : Χόμπης Γ. 6, Πολυμίλης 3, Τσικινάς 2, Μαλανδρίνος 9 (2), Ξενάκης 10, Νιωτάκης 6, Βερικάκης 2.

(Α2-B) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - KLADOS TOURS  42-58
Διαιτητές: Πελίκα, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 07-18, 23-36, 36-46, 42-58
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Φουσταλιεράκης) : Καλογεράκης 6, Πανόπουλος 6, Ρεχερ, Απανωμεριτάκης 13 (3), Βροντάκης 10 (1), Ξηράς 5, Ζουμπεράκης, Φουσταλιεράκης 2.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς) : Χριστουλάκης 18 (2), Γερακάκης 14, Κλάδος 6, Περακάκης, Πετρίδης, Κανελάκης 3, Νταουντάκης, Γερουκάκης 12, Γιοβάνοβιτς, Καθαράκης 5.

 (Α2-Α) ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ – ΓΙΑΤΡΟΙ  51-53
Διαιτητές: Πελίκα, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 10-09, 20-18, 30-37, 51-53
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 29 (2), Λελεδάκης, Τσόγκας 4, Βασιλακάκης, Παναγιουλάκης 3, Μεξης 4, Νεονάκης 1, Μαραγκουδάκης 5 (1), Σταρράς 4, Διβανής 1.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασχάκης) : Γούδας 4, Σιβαρόπουλος, Ζαχαράκης 3, Αργυρίου 8, Τζανάκης 24 (2), Παρασκάκης 10, Βλαχοπάνος 1, Μουχασίρης 2, Γιακουμάκης 1.

(Α2-A) ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  63-54
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 15-19, 32-31, 44-43, 63-54
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Δημητριάδης 2, Ερηνάκης 22 (4), Δουζίνας 5 (1), Λίτινας 2, Καλλιτσουνάκης 8 , Γαλερός 12 (2), Αντωνογιαννάκης 3, Γαμβρέλας 7, Σταυρουλάκης Ν. ,2 Καραογλάνης.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ξενίδης) : Τερζιόγλου 4, Λαμπρινός 8, Δασκαλάκης Μ. 14, Μαθιουδάκης 23, Ξενίδης 5.

(A2-Β) SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ - BUENO HOTEL 58-41
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 29-10, 34-16, 38-21, 55-41
SAILING EXPERIENCE/REVANS CAFE (Κατσουλάκης) : Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης 2, Τσαχάκης 16(3), Ουρανός 4, Σταθόπουλος 18(2), Παρασύρης 4, Ελευθεράκης 2, Τσαγκαρούλης 3(1), Κορωνάκης 6 .
BUENO HOTEL (Μυλωνάς) : Παπαδάκης, Αδρεαδάκης 2, Βαζιουράκης 3, Σταθοπούλου 6(2), Σταυρουλιδάκης 2, Κοπανάκης 11(1), Μυλωνάς, Αρσενίδης 17.

ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ & (Α2-Β) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ