Κυριακή, 23 Μαρτίου 2014

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ Α1 & A2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
1. HAAGEN DAZS (Πρωταθλητές Α1)
2. ΕΛ.ΑΣ
3. ΕΚΠ./ ΙΔ. ΥΠΑΛΛ
4. ΦΟΙΤΗΤΕΣ
5. STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80
6. ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ
7. ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
8. ΔΗΜ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
10. ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
11. Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
12. ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
1. XPRESS COPY (Πρωταθλητές Α2)
2. PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
3. CUL DE SAC
4. METROPOLIS
5. ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
6. ΙΑΤΡΟΙ
7. ΣΥ.ΦΑΡ.
8. ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
9. ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
10. CHAPLINS
11. VOYAGER
12. ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ

Αποτελέσματα αγώνων Τελικών Α1 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

 Πρωταθλητές Α1 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού 
Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014
 η ομάδα των HAAGEN DAZS.

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/3/2014
Α1 θέσεις 5-6
STUDIO RETHYMNO 9,80 – ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ  67-62
Διαιτητές: Κώτσου, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 15-15, 18-14, 11-22, 23-11
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 (Ρωμανιουδάκης): Καπαρός, Ρωμανιουδάκης, Κιαγιαδάκης 19, Αγγελάκης 20, Πετράκης, Θεοφάνης, Πολιτάκης, Βελονάκης 18 (1), Βροντάκης 10 (2), Βουγιουκαλάκης Μ.
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ (Μαθιουλάκης): Ζαφειρόπουλος, Ν. Σταυρουλάκης 10 (1), Γκάτζιας 5 (1), Ανυφαντάκης, Σταυρουλάκης Χ., Μπραζιώτης 1, Σταυρουλάκης-Παττακός 2, Τσίχλης 11 (1), Χαρκιανάκης 8, Ζουμπεράκης 25 (1).

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Α1
ΕΚΠ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ  59-50
Διαιτητές: Βαλούρδος, Καρανικόλα Ελ.
Δεκάλεπτα: 13-12, 14-9, 12-20, 20-9
ΕΚΠ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Μ. Σαββοργινάκης): Μ. Σαββοργινάκης, Καίσαρης 16 (1), Μίχας 14 (2), Πετρακάκης 6 (2), Μαθιουδάκης, Παπαδάκης, Β. Σαββοργινάκης, Ιερωνυμάκης 8, Λαμπαρδάκης 15 (2).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Ν. Προβιάς): Πελιβανίδης, Φραντζεσκάκης 2, Παπαγούρας, Κοντιόπουλος 14 (2), Κασάπης 7 (1), Παπαγρηγορίου, Σεγρεδάκης, Κατσανεβάκης 18, Κόης 9.

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Α1
HAAGEN DAZS
  ΕΛ.ΑΣ. 
HAAGEN DAZS - ΕΛ.ΑΣ.  73-57
Διαιτητές: Βαλούρδος, Καρανικόλα Ελ.
Δεκάλεπτα: 16-21, 29-3, 15-15, 13-18
HAAGEN DAZS (Γ. Ξενίδης - Λαδάκης): Ξενίδης, Κούμουλος 23 (3), Σπανόπουλος, Θερμιώτης 3, Πλεμμένος 11 (2), Χατζηδάκης 2, Καλαϊτζάκης 13 (3), Βασιλείου 4, Μπονατάκης 3, Γκογκίτσας 9 (3), Κουγιουμουτζής 2, Πηγουνάκης 3 (1).
ΕΛ.ΑΣ.
 (Γαλητσιάνου-Κ. Δαμανάκης): Πετρίδης, Δαμανάκης, Αντουράκης 10 (1), Τσάβαλος 4, Τριπολιτάκης 4, Μαμαλάκης 6, Μαλλιαρός 2, Κωνσταντινίδης, Πατέντας 24, Κανλής 7.

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/3/2014
A1  (θέσεις 7-8) 
ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΔΗΜ.ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  62-54
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρασούλη
Δεκάλεπτα: 17-9, 14-15, 16-14, 15-16
ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Μ. Γιαννακάκης): Κατσαντώνης 13 (1), Δούβρος, Θυμιατζής, Σ. Θεοδοσόπουλος 6 (2), Δρουδάκης 4, Μαραβελάκης 2, Αραμπατζόγλου 8, Αλυγιζάκης 21 (2), Συριανόγλου 8 (2), Μοσχάκης.
ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Θεοδοσουλάκης): Ρουκουνάκης 2, Καραζούπης 11 (1), Κανακάκης 15, Παπαδάκης Χ. 12, Παπαδάκης Σ. 2, Παπαδογιαννάκης 2, Θεοδοσουλάκης 10.

Σάββατο, 22 Μαρτίου 2014

Ζωντανή Μετάδοση Τελικού 2013-2014

Ζωντανή Μετάδοση Τελικού 2013-2014
Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου
(LIVE) Σάββατο 22 Μαρτίου 2014 και ώρα 20:00 

http://www.livestream.com/basketrethymno
Οι μαγνητοσκοπημένοι αγώνες του 
Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 

Τρίτη, 18 Μαρτίου 2014

Πρόγραμμα αγώνων Τελικών Α1 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/3/2014
16:45  (θέσεις 5-6)
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 980 - ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ

18:30 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΕΚΠ.ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ

20:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
HAAGEN DAZS - ΕΛ.ΑΣ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/3/2014
13:00  (θέσεις 7-8)
ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΔΗΜ.ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Αποτελέσματα αγώνων ημιτελικών Α1 & Α2 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/3/14
(Α1)  Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ 47-42 (θέσεις 11-12)
Διαιτητές: Καθαράκης, Μαρκουλάκης.
Δεκάλεπτα: 12-11, 13-8, 10-14, 12-9.
Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Δαφνομήλης 2, Κιαγιάς 11(3), Καλοκύρης 9 (1), Ραπτάκης 5, Παπαμιχελάκης 8, Γαλητσιάνου 10(2), Φραγκιουδάκης 2, Παπαδομιχελάκης
ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ (Γαλεράκης): Δημητριάδης 12 (2), Μαράκης 1, Βαρούχας 8 (2), Φραγκιαδάκης 1, Γαλεράκης 5.

(Α1)  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 43-35  (θέσεις 9-10)
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ανυφαντάκη.
Δεκάλεπτα: 12-12, 8-7, 8-5, 16-11.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Χαιρέτης): Βιδιαδάκης , Μαθηνός 2, Βότζης 6 , Μάνεσης 6 (2), Χαιρέτης 2, Τζενεβράκης 7, Μαμαλάκης, Ροδινός 20 (1), Μπεμπής.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Παπαδήμας, Ξαφόπουλος, Πλιανός 6, Κιοσσές 4, Δαμιανός, Παλτατσίδης , Κουτσολιάκου, Ψύρρας 18 (4), Πρίτσκας 1, Νικολιδάκης 6 (1), Γρηγοράκης, Ασπρούλης.

(Α1)  ΔΗΜ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80  55-58  (θέσεις 5-8)
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ανυφαντάκη.
Δεκάλεπτα: 19-11, 7-27, 13-9, 16-11.
ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Θεοδοσουλάκης): Ρουκουνάκης , Καραζούπης 11 (1),  Παπαδάκης Μ. 2, Κανακάκης 18, Παπαδάκης Χ. 15, Βιολάκης, Καλογεράκης 3 (1), Παπαδάκης Σ., Παπαδογιαννάκης, Παναγιωτάκης, Θεοδοσουλάκης 6.
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 (Ρωμανιουδάκης): Καπαρός 12 (2), Κιαγιαδάκης, Αγγελάκης 3, Γεωργίου 2,  Ρακιντζής 4, Πολιτάκης 21 (4), Βελονάκης 14,  Βροντάκης 2, Βουγιουκαλάκης Μ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/3/14
(Α2)  ΤΕΕ Ρεθύμνου - Voyager 44 - 39 (από αναβολή)
Διαιτητές: Καλαϊτζής, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 6-8, 14-6, 9-9, 15-16
ΤΕΕ Ρεθύμνου (Σφακιανάκης): Νικολάου 17 (1), Λαμπρινός 9, Μπερβανάκης Σ. 10 (1), Μπουρμπάκης, Σφακιανάκης 2, Δασκαλάκης 2, Καλησπεράκης 4.
Voyager (Δροσουλάκης): Λάζαρης 19, Δροσουλάκης 1, Σταυρουλιδάκης, Ανδρεδάκης 3 (1), Dont 2, Ρογδάκης 7 (1), Μυλωνάς 7.
 CUL DE SAC 2014
PHOTO ΕΚΦΡΑΣH 2014
(Α2) CUL DE SAC - PHOTO ΕΚΦΡΑΣH 42 - 52 (θέσεις 2-3)
Διαιτητές: Καλαϊτζής, Ανυφαντάκη.
Δεκάλεπτα: 12-13, 16-16, 10-7, 4-16.
Cul De Sac (Κυδωνάκης): Καζάνης 5, Καμπουράκης 1, Καθαράκης 16 (3), Παπαδάκης, Φιτσανάκης, Χριστουλάκης 2, Ι. Παλαφούτης 2, Μ. Παλαφούτης 14 (1), Παπαδόπουλος 2.
Photo Έκφραση (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκης, Κιουρτσιδάκης 3 (1), Σταγκουράκης 12 (2), Βασιλάκης 7 (1), Ρούλιος 17, Μακρυδάκης, Μανιατάκης 10, Σαλβαράκης 3 (1), Κόκας, Παπαδογιαννάκης.

(Α1) ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ - ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 49 - 47 (θέσεις 5-8)
Διαιτητές: Χριστινάκης, Ανυφαντάκη.
Δεκάλεπτα: 8-13, 10-11, 8-13, 23-10.
Στοά Μελωδίας (Μαθιουλάκης): Ζαφειρόπουλος 1, Ν. Σταυρουλάκης 9 (2), Γκάτζιας 9 (1), Ανυφαντάκης, Χ. Σταυρουλάκης 5 (1), Μπραζιώτης, Σταυρουλάκη-Παττακός, Τσίχλης 6, Χαρκιανάκης 2, Κ. Ζουμπεράκης 17.
Ελεύθεροι Επαγγελματίες (Μ. Γιαννακάκης): Κατσαντώνης 18, Δούβρος, Θυμιατζής, Σ. Θεοδοσόπουλος, Πατέρας, Δρουδάκης 10, Μαραβελάκης, Αραμπατζόγλου, Αλυγιζάκης 4, Συριανόγλου, Μοσχάκης 15.
(Photo By Nikh Kitsiou)
Περισσότερες Φωτογραφίες στο Facebook
(Α1)  HAAGEN DAZS - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 82 - 60  (θέσεις 1-4)
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σταυρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 21-10, 18-18, 16-14, 27-18.
Haagen Dazs (Γ. Ξενίδης): Θερμιώτης 3, Κούμουλος 17 (1), Πλεμμένος 8 (1), Χατζηδάκης, Καλαϊτζάκης 15 (4), Βασιλείου 13, Μπονατάκης, Γκογκίτσας 10, Κουγιουμουτζής 3, Πηγουνάκης 11 (3).
Φοιτητές (Ν. Προβιάς): Πελιβανίδης 5, Φραντζεσκάκης 3 (1), Παπαγούρας 7, Κοντιόπουλος 10 (2), Κασάπης 10 (2), Παπαγρηγορίου 6, Σεγρεδάκης, Κατσανεβάκης 9, Κόης 10.

(Α1) ΕΚΠ./ ΙΔ. ΥΠΑΛΛ - ΕΛ.ΑΣ. 50 - 57  (θέσεις 1-4)
Διαιτητές: Χριστινάκης, Σταυρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 13-10, 14-16, 7-11, 16-20.
Εκπαιδευτικοί/Ιδ. Υπάλληλοι (Μ. Σαββοργινάκης): Μ. Σαββοργινάκης, Καίσαρης 11 (1), Μίχας 14 (1), Πετρακάκης, Μαθιουδάκης 1, Παπαδάκης 3, Β. Σαββοργινάκης 6, Ιερωνυμάκης 4, Λαμπαρδάκης 11.
ΕΛ.ΑΣ. (Γαλητσιάνου-Κ. Δαμανάκης): Πετρίδης 7, Αντουράκης 8, Τσάβαλος 18 (1), Τριπολιτάκης, Μαμαλάκης 8, Μαλλιαρός, Κωνσταντινίδης, Πατέντας 3, Κανλής 13.

Κυριακή, 9 Μαρτίου 2014

Πρόγραμμα αγώνων ημιτελικών Α1 & Α2 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/3/14
16:15 (Α1)  Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ (θέσεις 11-12)
18:00 (Α1)  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (θέσεις 9-10)
19:45 (Α1)  ΔΗΜ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 (θέσεις 5-8)

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/3/14
13:30 (Α2)  ΤΕΕ Ρεθύμνου - Voyager (από αναβολή)
15:00 (Α2)  CUL DE SAC - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (θέσεις 2-3)
16:45 (Α1)  ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ - ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (θέσεις 5-8)
18:30 (Α1)  HAAGEN DAZS - ΦΟΙΤΗΤΕΣ (θέσεις 1-4)
20:15 (Α1)  ΕΚΠ./ ΙΔ. ΥΠΑΛΛ - ΕΛ.ΑΣ (θέσεις 1-4)

Σάββατο, 8 Μαρτίου 2014

Αποτελέσματα αγώνων προημιτελικών Α1 & Α2 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/3/2014 
 
(Α2 - θέσεις 2-5) METROPOLIS - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 32-34
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκουλάκης.
Δεκάλεπτα: 10-13, 5-3, 11-13, 6-5.
Μetropolis (Μακρυδάκης): Λαμπρίδης 2, Μακρυδάκης, Σιββαρόπουλος, Κλάδος 2, Βασιλάκης Γ. , Πλευράκης 17(2), Πίτερης 9(1), Βότσογλου, Γιοβάνοβιτς 2, Τσαγκαράκης.
Photo Έκφραση (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκης, Κιουρτσιδάκης 2, Σταγκουράκης 8, Βασιλάκης 6, Οικονομάκης, Μακρυδάκης, Μανωλουδάκης, Ρούλιος 14, Σαλβαράκης, Μανιατάκης 2, Κόκας, Παπαδογιαννάκης 2.
(Α1 - θέσεις 9-12) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 58-41
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 8-13,16-8, 15-12, 19-8.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης , Μαθηνός 8, Βότζης , Μάνεσης 10(2), Τρανταλίδης 7(1), Χαιρέτης 2, Τζενεβράκης 13, Μαμαλάκης, Ροδινός 18.
Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Δαφνομήλης 6, Τζανάκης, Κιαγιάς 13(2), Καλοκύρης 1, Ραπτάκης 11, Παπαμιχελάκης 6, Γαλητσιάνου 4(1), Παπαδομιχελάκης, Κουκουμπεδάκης.
 
(Α1 - θέσεις 1-8) HAAGEN DAZS - ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  84-58
Διαιτητές: Καθαράκης, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 23-14, 16-12, 18-14, 27-18
HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Ξενίδης, Κούμουλος 12 (3), Καλαϊτζάκης 20 (1), Βασιλείου, Χατζηδάκης 2, Πλεμμένος 10 (1), Γκογκίτσας 29 (3), Κουγιουμτζής, Πηγουνάκης 11 (1).
ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Θεοδοσουλάκης): Ρουκουνάκης 2, Καλλιγιάννης 14, Παπαδάκης Μ. 2, Κανακάκης 8, Παπαδάκης Χ. 14 (1), Βιολάκης 2, Καλογεράκης, Παπαδάκης Σ., Παπαδογιαννάκης, Καραζούπης 1, Παναγιωτάκης 2, Θεοδοσουλάκης 13.


ΚΥΡΙΑΚΗ 9/3/2014
(Α2 από αναβολή)  Ιδιωτικοί Υπάλληλοι – Chaplins  57-45
Διαιτητές: Χανιαλάκης, Πελίκα
Δεκάλεπτα: 22-9, 7-18, 16-9, 12-9
Ιδιωτικοί Υπάλληλοι (Φουντιδάκης): Μαμαλάκης 20 (1), Τσίλιρας, Τζαγκαράκης 14 (1), Περπιράκης, Καπετανάκης 5 (1), Γιακουμάκης Ι., Μπαμιάκης, Φουντιδάκης 5 (1), Γιακουμάκης Εμ. 13.
Chaplins (Τσαγκαράκης): Γιουλούντας 2, Τζωρτζίνης, Τσαγκαράκης, Ανδρονικίδης, Χατζάκης 2, Τζανιδάκης 10, Αντωνάκης 11, Καρυπίδης 20 (2).

(Α2 από αναβολή)  Φοιτήτριες - ΤΕΕ Ρεθύμνου  39-55
Διαιτητές: Χανιαλάκης, Πελίκα
Δεκάλεπτα: 5-18, 11-9, 13-17, 10-11
Φοιτήτριες (Προβιάς): Λάππα 8, Μπόθου, Κίτσιου, Ξανθέα, Επιτροπάκη 17 (1), Τρούλη 6, Καραταράκη 5 (1), Κεραμισάνου, Κουρμπέτη.
ΤΕΕ Ρεθύμνου (Σφακιανάκης): Λαμπρινός 8, Μακρυδάκης 22, Μπουρμπάκης 2, Σφακιανάκης 8, Δασκαλάκης 9, Καλησπεράκης 6.

(Α1 - θέσεις 9-12) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ  52-32
Διαιτητές: Χριστινάκης Βασ., Πελίκα
Δεκάλεπτα: 11-12, 13-2, 10-12, 18-6
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Παπαδήμας 3, Ξαφόπουλος, Πλιανός 5 (1), Κιοσσές, Δαμιανός 4, Παλτατσίδης 2, Κουτσολιάκου, Ψύρρας 13 (2), Πρίτσκας 6, Νικολιδάκης 14 (3), Γρηγοράκης 5.
ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ (Λίτινας): Δημητριάδης 8 (2), Μαράκης 2, Αντωνογιαννάκης 3, Χατζής 7 (1), Βαρούχας 2, Φραγκιαδάκης Ματ. 3, Γαλεράκης 2, Ζαχαρόπουλος 5.

(Α1 - θέσεις 1-8) ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ  60-35
Διαιτητές: Χριστινάκης Βασ., Μαρινάκης
Δεκάλεπτα: 13-2, 16-17, 18-0, 13-16
ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 2, Καίσαρης 9 (1), Μίχας 8 (1), Πετρακάκης 8 (2), Μαθιουδάκης 2, Παπαδάκης Θ. 12 (2), Σαββοργινάκης Βασ. 1, Ιερωνυμάκης 2, Λαμπαρδάκης 16.
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ (Μαθιουλάκης ): Ζαφειρόπουλος, Σταυρουλάκης Ν. 3 (1), Γκάτζιας 6 (1), Ανυφαντάκης 3 (1), Σταυρουλάκης Χ. 3 (1), Μπραζιώτης, Σταυρουλάκης – Παττακός, Τσίχλης 2, Χαρκιανάκης 10, Ζουμπεράκης 8.

(Α1 - θέσεις 1-8) ΕΛ.ΑΣ - ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  59-51
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρινάκης
Δεκάλεπτα: 13-15, 12-15, 16-8, 18-13
ΕΛ.ΑΣ. (Γαλητσιάνου): Πετρίδης 17, Αντουράκης 7 (1), Τσάβαλος 10 (1), Μαμαλάκης 4, Μαλλιαρός, Κωνσταντινίδης 2, Πατέντας 8 (1), Κανλής 11 (1).
ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Κατσαντώνης 15 (1), Δούβρος, Θυμιατζής, Θεοδοσόπουλος, Πατέρας 10, Δρουδάκης 5, Μαραβελάκης, Αραμπατζόγλου 2, Αλυγιζάκης 13 (2), Συριανόγλου, Μοσχάκης 6.


(Α1 - θέσεις 1-8) STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 – ΦΟΙΤΗΤΕΣ  51-58
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 11-18, 13-8, 11-17, 16-15
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 (Πετράκης): Καπαρός 4 (1), Πετράκης, Αγγελάκης 2, Λαδάκης, Ρακιντζής, Πολιτάκης 10, Καραβάνης 23, Γεωργίου 2, Κιαγιαδάκης 10, Βροντάκης, Βουγιουκαλάκης Μ.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Πελιβανίδης 9, Φραντζεσκάκης 1, Κονιτόπουλος 7 (1), Κασάπης 25 (2), Μπούκουρας 1, Σεγρεδάκης, Κατσανεβάκης 13, Κόης 2.

Χωρίς Αγώνα 

(Α2) CUL DE SAC - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 20-0