Τρίτη, 30 Οκτωβρίου 2018

Πρόγραμμα 3ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 3ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 3 Νοεμβρίου 2018
15:00 (Α2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ    – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
16:30 (Α2-A) ΙΑΤΡΟΙ – ΡΑΨΩΔΙΑ
18:15 (Α2-A) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. – PLATANOS TOURS
20:00 (Α1)  N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ – SAILING EXPERIENCE

Kυριακή 4 Νοεμβρίου 2018
10:30 (Α2-Β) MACRON STORE – BUENO HOTEL
12:00 (Α2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
13:30 (Α2-A) KLADOS TOURS     – ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
15:15 (Α2-A) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ
17:00 (A1) HAAGEN DAZS BC    – ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ
18:45  (Α1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ

ΡΕΠΟ: (Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Σάββατο, 27 Οκτωβρίου 2018

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής Κατηγορίας B' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 27 Οκτωβρίου 2018
(Α2-Β) ΧΟΡΕΥΤΕΣ   – MACRON STORE 46-43
Διαιτητές: Καμπίτσης Μιχάλης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 03-05, 13-19, 24-27, 46-43.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ(Καπαρός): Καπαρός 12, Σταρράς 5, Παπαδογιαννης Ν. 3, Μαραγκουδάκης 6(1), Μεξης 8, Λελεδάκης 10(2), Ρουμαντζής, Καζάνης, Τσόγκας, Βασιλακάκης, Καλυβιανάκης 2, Νεονάκης.
MACRON STORE (Δοξαστάκης Ε.): Δοξαστάκης Ε. 3, Αυγέρης, Κόνιας, Μπενάκης 15, Τσαφαράκης 6, Φωτάκης, Παπαδάκης Α. 2, Κάβουρας 3(1), Καρατζέτζος Γ. 14(2), Καρατζέτζος Β.

(Α2-Β) BUENO HOTEL – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 46-70
Διαιτητές: Ενδρίν Λόλι, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 17-15, 24-38, 34-50, 46-70.
BUENO HOTEL (Σταγκουράκης): Κοπανάκης 20, Ανδρεδάκης 5, Σταυρουλιδάκης 4, Σταγκουράκης 10, Χατζάκης 2, Βαζιουράκης, Μυλωνάς, Ηλιάκης 5(1).
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 15(2), Τζανουδάκης 4, Κακλαμάνος 16, Καλαϊτζάκης Α. 6,  Σακελλαρίδης 6, Φανουργάκης 8, Ψωράκης 11(1), Προκοπάκης, Παπαδάκης Γ., Κινιάδης 4.

(Α2-Β) THINK VILLA – OLYMPIC/BONOBO  37-34

Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 12-11, 20-18, 31-22, 37-34.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Δ.): Ξενίδης 5, Πολιουδάκης 3, Καζίλας 11, Πηγουνάκης Φ. 4, Κουνδουράκης 2, Καμαρίτης, Ζήσιμος 12(2).
OLYMPIC/BONOBO (Κατσαβίδης): Δούκας 3(1), Παπουτσής 6, Βασιλάκης 1, Μαθιουδάκης, Κατσαντώνης 2, Παλιεράκης 7, Προντανιβιτς, Αποστολάκης 15(3).

(Α2-Β) WOW! PARKING – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 44-55

Διαιτητές: Καμπίτσης Μιχάλης, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 12-07, 16-18, 28-32, 44-55.
WOW! PARKING (Σαμψών): Πολυμίλης 7(1), Τσιμπισκάκης, Τσικινάς , Σταρράς 7(1), Κυριακάκης 11, Κουταλάς 3(1), Βελονάκης Γ.9(2), Βελονάκης Ε.5, Κουνδουράκης Γ., Πατήρας, Σαμψών 2.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Μαρίνος 5, Φραγκιαδάκης, Βότζης 13, Γρηγοράκης,  Παραδεισανός 5, Γαβράς Σ. 6, Μάνεσης 9(3), Μπαραδάκης 17, Καλλέργης.

(Α2-Β) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 48-51

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 08-19, 19-33, 31-42, 48-51.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης Μ.): Αντουράκης 11, Οικονομάκης Ι. 1, Ρούλιος Α. 25,  Οικονομάκης Κ. 2, Περιστεράκης 2, Αποστολάκης 6, Ρούλιος Κ. 1, Χατζησπύρος.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Γαβαλάκης Γ.): Πετράκης, Κυραμαρίος 15(3), Καλλιγιάννης Μ. 12(2), Περάκης, Κανακάκης 4, Πισκοπάκης, Λοθρες 7(1), Μαράτος 1, Πετρακάκης 12.

ΡΕΠΟ: (Α2-Β) L'ETOILE DU SUD

Τρίτη, 23 Οκτωβρίου 2018

Ανακοίνωση από την Επιτροπή ποινών του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-19, 23-10-2018

    Η  Επιτροπή ποινών του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης   Ρεθύμνου 2018-2019 στη συνεδρίαση του στις 23/10/2018, αφού έλαβε υπόψη το Φ.Α. και τις αναφορές  των  ορισμένων διαιτητών για τον αγώνα (Α2-Β) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΧΟΡΕΥΤΕΣ  (Σάββατο 20 Οκτωβρίου 2018), αποφάσισε ομόφωνα την  ποινή αποκλεισμού  τεσσάρων (4) αγωνιστικών στον αθλητή Γαβράς Ν.  (ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)  σύμφωνα με το άρθρο 4ο των κανονισμών του . Ε Π.Κ.Π.Κ.
Οι ποινές, με την επιφύλαξη των διατάξεων των άρθρων 15 και 16 του παρόντος, επιβάλλονται με βάση όσα αναφέρονται στο Φύλλο Αγώνα.

Επιτροπή ποινών
ΑΡΑΜΠΑΖΟΓΛΟΥ
ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΑΚΗΣ

Δευτέρα, 22 Οκτωβρίου 2018

Πρόγραμμα 3ης Αγωνιστικής Κατηγορίας B' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 27 Οκτωβρίου 2018
14:30 (Α2-Β) ΧΟΡΕΥΤΕΣ   – MACRON STORE
16:00 (Α2-Β) BUENO HOTEL – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
17:30 (Α2-Β) THINK VILLA – OLYMPIC/BONOBO
19:00 (Α2-Β) WOW! PARKING – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
20:30 (Α2-Β) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ

ΡΕΠΟ: (Α2-Β) L'ETOILE DU SUD

Κυριακή, 21 Οκτωβρίου 2018

Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 2ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 20 Οκτωβρίου 2018
(Α2-Β) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΧΟΡΕΥΤΕΣ 38-54
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 11-15, 18-29, 25-39, 38-54.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Μαρίνος 3(1), Φραγκιαδάκης, Βότζης 9(1), Γρηγοράκης 7,  Παραδεισανός 6, Γαβράς 5, Μάνεσης 5(1), Μπαραδάκης 3(1).
ΧΟΡΕΥΤΕΣ(Καπαρός): Καπαρός 15(2), Σταρράς 8, Παπαδογιαννης Ν. 7, Μαραγκουδάκης 16(1), Μεξης 2, Λελεδάκης 2, Ρουμαντζής, Καζάνης, Παναγιουδάκης 4.

(Α2-Β) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ – WOW! PARKING 42-30
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 09-04, 18-13, 33-19, 42-30.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Γαβαλάκης Γ.): Πετράκης 5, Κυραμαρίος 2, Καλλιγιάννης Μ. 14(1), Περάκης, Κανακάκης 15, Πισκοπάκης, Λοθρες 4, Μαράτος 2.
WOW! PARKING (Δαμβουνέλας, Σαμψών): Πολυμίλης 10, Τσιμπισκάκης 3(1), Τσικινάς 4(1), Σταρράς 3, Κυριακάκης 3, Κουταλάς 3(1), Βελονάκης, Κουνδουράκης Γ. 4.

(Α1) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ 68-63
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης Ενδρίν Λόλι
Δεκάλεπτα: 14-20, 25-36, 47-50, 68-63.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Θανάσης): Πολυδωρόπουλος 2, Μαμαλάκης Ν. 9, Θανάσης 5, Μαμαλάκης Σ. 3(1), Κυδωνάκης 9, Καίσαρης 14(2), Φουντουδάκης 8, Μουλίτσας 1, Κανλής 17(2).
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Καρυπίδης): Ψωμάς 3, Βελονάκης 4, Κατσαβίδης 13, Κυλλάφης 7, Λεωνιδάκης 23(2), Μακαρδονας 13(1), Θεοδωρόπουλος.

(Α1) PROJECT PLUS IKE – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 42-50
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης Ενδρίν Λόλι
Δεκάλεπτα: 09-09, 21-26, 33-41, 42-50.
PROJECT PLUS IKE (Φιλας): Κοντουδάκης 8, Ρακιτζής 6(2), Μαρίνος, Τσιλεδάκης Λ. 5, Χατζηδάκης 8(1), Κλάδος 2, Βασιλάκης 2, Παπαδάκης Α. 9(1), Κάντι, Καλυδωνάκης 2.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου, Θεοδορόπουλος): Μοσχάκης 1, Κατσαντώνης 16, Γιαννούλης 5(1), Λυκάκης 1, Ανεζάκης 12, Αραμπατζόγλου, Τσιμπισκάκης 6(2), Δρουδάκης 9.

Kυριακή 21 Οκτωβρίου 2018
(Α2-BOLYMPIC/BONOBO – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 21-39
Διαιτητές: Ενδρίν Λόλι, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 05-09, 11-12, 11-26, 21-39.
OLYMPIC/BONOBO (Κατσαβίδης): Δούκας 3(1), Παπουτσής 8, Μίλαν 2, Βασιλάκης, Μαθιουδάκης, Κατσαντώνης 2, Παλιεράκης 6.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης Κ.): Αντουράκης 7(1), Οικονομάκης Ι. 4(1), Ρούλιος Κ. 3(1), Ξενάκης 6(1), Οικονομάκης Κ. 8(2), Περιστεράκης 2, Ζουμπουλάκης Ν. 5, Αποστολάκης 4.

(Α2-Β) L'ETOILE DU SUD – THINK VILLA 28-33
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Ενδρίν Λόλι.
Δεκάλεπτα: 03-06, 13-17, 24-28, 28-33.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παυλιδάκης Γ. 17, Σταράκη 2, Παπαδάκης Ν. 2, Γαλλιός 4, Φραγκιαδάκης 3.
THINK VILLA (Πηγουνάκης): Αντωνίου 7(1), Ξενίδης 4, Πολιουδάκης 8, Καζίλας 6, Πηγουνάκης Φ. 2, Κουνδουράκης 2, Καναρίτης, Κόκκινος 2, Αστρινάκης 2.
(Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – HAAGEN DAZS  49-59
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 12-14, 20-25, 36-45, 49-59
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Σαρρής, Λίτινας 3 (1), Ψαρουδάκης 4, Πελιβανίδης 13 (1), Ζούκης 4, Μίγλης, Τσίχλης, Σεγρεδάκης 8 (2), Γαλυφιανάκης 3 (1), Φώτου 14 (1), Θεοδωρόπουλος, Κατάκης.
HAAGEN DAZS (Πλεμμένος-Ξενίδης): Λαγουδάκης 7 (1), Φιτζανάκης, Καλαϊτζάκης 18 (5), Σπιτάς 4, Βασιλείου, Μπονατάκης 3, Χατζηδάκης Μ. 4 (1), Γκογκίτσας 6 (2), Μητρόπουλος 3 (1), Πλεμμένος 14 (1).
(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – PHOTOEΚΦΡΑΣΗ  59-91
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 12-23, 25-41, 37-70, 59-91
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 5 (1), Γκάτζιας 7 (1), Ορφανουδάκης 19, Θωμαδάκης, Τρανταλίδης, Χόμπης 2, Λαμπαρδάκης 9, Κανουπάκης 2, Μαθηνός 7 (1), Χαιρέτης 8.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Πατέρας 5 (1), Σταυρουλάκης 7 (1), Κιουρτσιδάκης, Νύκταρης 11 (2), Μαραυγάκης 16 (2), Κωνσταντινίδης, Χατζηκωνσταντίνου 5, Πιρπινάκης 16 (1), Μπιρλιράκης, Βασιλάκης 31 (3).
(A1) ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ – Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  59-65
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 17-17, 26-37, 39-52, 59-65
ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 3 (1), Σαπουνζής, Τσιχλής 16 (2), Ξανθόπουλος, Παρθενιώτης 4, Παπαδάκης Θ. 9, Σαβοργιαννάκης Β. 21 (3) , Σερσέμης 6.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 9 (1), Ζουμπεράκης 6, Μίχας 9 (1), Καλογεράκης, Χρυσουλάκης 10 (2), Παπαδάκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 17 (3), Θεοδοσουλάκης, Παπαδογιαννάκης Π., Οικονομίδης 14 (1).

ΡΕΠΟ: (Α1) SAILING EXPERIENCE & (Α2-ΒΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

Δευτέρα, 15 Οκτωβρίου 2018

Πρόγραμμα 2ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 2ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

ΠΡΟΣΟΧΗ :
Αλλαγή στις ώρες των αγώνες των 2 πρώτων της Κυριακής λόγω αδυναμίας κάλυψης από τον Σύνδεσμο Διαιτητών Καλαθοσφαίρισης Κρήτης.

Σάββατο 20 Οκτωβρίου 2018
15:00 (Α2-Β) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΧΟΡΕΥΤΕΣ
16:30 (Α2-Β) 
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ – WOW! PARKING 
18:00 (Α1) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ
19:45 (Α1) 
PROJECT PLUS IKE – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

Kυριακή 21 Οκτωβρίου 2018

10:30 (Α2-BOLYMPIC/BONOBO – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
12:15 (Α2-Β) L'ETOILE DU SUD – THINK VILLA

16:30 (Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – 
HAAGEN DAZS
18:15 (
A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – PHOTO ΈΚΦΡΑΣΗ
20:00 (
A1) ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ – Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.

ΡΕΠΟ
: (Α1) SAILING EXPERIENCE & (Α2-ΒΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

Σάββατο, 13 Οκτωβρίου 2018

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και Α2-Β' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 13 Οκτωβρίου 2018
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 2018-2019

(Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 32-29
Διαιτητές: Δημητρουλάκης Μανώλης, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 08-01, 14-13, 26-19, 32-29.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος):  Λιάκος, Σταυριανάκη 4, Παλτατσίδης, Παπατριανταφύλου, Ξενιτόπουλος, Λεβεντάκης, Τσιγκουλης 13(1), Νικολιδάκης 11(1), Καβρουλάκης 4.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Παπαδοπούλου 6(2), Γιαλαμά 8(2), Πασχαλίδη, Ανταλης, Μαστροκώστα 2, Κιπ, Βουρδουμπά, Γιαπιτσογλου, Βλάσης 4, Κόης 9

(Α2-Α) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 42-37
Διαιτητές: Δημητρουλάκης Μανώλης, Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 08-12, 18-17, 28-23, 42-37.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης): Δαγαράκης 3, Τεριζογλου 3, Νικολάου 5, Χουστουλάκης, Λαμπρινός, Λαγουδάκης 5(1), Δασκαλάκης Μ. 5, Κεφαλογιάννης 16, Σφακιανάκης, Καλισπεράκης.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης, Ηλιάκης): Γιακουμπής 4, Σωμαθιανός 2, Ζίανας, Πλευράκης 3(1), Νικολουδάκης 4, Ηλιάκης 2, Παναγιωτόπουλος 10, Μπαγιαρτάκης, Κονταξάκης 11, Προκοπάκης 6.

(Α1)  NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ – ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ 59-68
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 12-14, 26-34, 40-51, 59-68.
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Θανάσης): Ψωμάς 5, Καρυπίδης 8, Βελονάκης, Κατσαβίδης 17, Αρσενίδης 8, Κυλλάφης 1, Λεωνιδάκης 8, Μακαρδονας 12(1).
ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 12(4) , Σαπουνζής 2, Τσιχλής 17(3), Ξανθόπουλος 2, Παρθενιώτης 2, Παπαδάκης Θ. 25(4), Σαβοργιαννάκης Β. 5(1) , Σερσέμης 3.

(Α1)  HAAGEN DAZS – PROJECT PLUS IKE 56-50
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 12-08, 21-21, 32-39, 56-50.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Φιτζανάκης 4, Καλαϊτζάκης 18(2), Σπιτάς 9, Μπονατάκης, Χατζηδάκης Μ. 2, Γκογκίτσας 7(1), Πλεμμένος 11(1), Θερμιώτης 5.
PROJECT PLUS IKE (Τσιλεδάκης Λ.): Καλυδωνάκης 6(2), Κυριτάκης 13(2), Μαρίνος, Τσιλεδάκης Λ. 5(1), Χατζηδάκης 3(1), Κλάδος, Ρακιτζής 3(1), Κοντουδάκης 10, Καλφι 4, Φιλα Κ., Παπαδάκης Α. 6.

Kυριακή 14 Οκτωβρίου 2018
(Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 43-62
Διαιτητές: Καθαράκης, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 13-13, 25-33, 36-44, 43-62
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ.): Χόμπης Γ. 2, Σταματάκης 4, Ξενάκης 13 (1), Νιωτάκης 2, Βεργίτσης, Αθανασιάδης 2, Μαλανδρίνος, Χόμπης Β. 2, Καρίμποφ 7 (1), Παλαφούτης 11 (3).
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περράκης): Βαμβουράκης 18, Κεφαλογιάννης 14, Λαδάκης, Καραδάκης Ν. 9, Αντωνάκης, Πολιτάκης 13, Περάκης 6, Ζάχος, Κανακάκης, Λιανδρής 2, Λιανέρης.


(Α2-Α) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. 52-55
Διαιτητές: Φλουρής, Σιβαρόπουλος
Δεκάλεπτα: 16-21, 26-33, 37-39, 52-55
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Σπανός, Τζαγκαράκης, Παπαδογιαννάκης 3, Δροσουλάκης 20, Μονογιός 2, Λαδάκης 16 (4), Τζανιδάκης, Σκούφογλου 2, Καπετανάκης 3 (1), Συμεωνίδης 4, Φουντιδάκης 2.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Σταυρουλάκης Ν. 9 (1), Γαλερός 7 (1), Κλάδος 3 (1), Δουζίνας 7 (1),  Δούβρος 16 (1), Σταυρουλάκης Π. 6, Αντωνόπουλος 7, Καλιτσουνάκης.


Α2-Α) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - ΓΙΑΤΡΟΙ 54-48
Διαιτητές: Φλουρής, Σιβαρόπουλος
Δεκάλεπτα: 15-07, 30-17, 39-37, 54-48
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Πετράκης): Πετράκης, Θεοδωράκης, Ξηρας 19(1), Απανωμεριτάκης 2, Πανόπουλος 2, Σταυρουλάκης, Ρεχερ, Βροντάκης 10 (1), Φουσταγιεράκης 4, Φωτάκης 17 (2), Κορωνάκης.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Γούδας 13 (1), Κόκας, Βλαχοπάνος, Ζαχαράκης 8 (1), Γιακουμάκης 2, Τζανάκης 7, Αργυρίου 10, Παρασκάκης 5, Παπαδόπουλος 3, Μουχασίρης, Ανδρονικίδης, Σιβαρόπουλος.
 

(Α2-Α) PLATANOS TOURS – KLADOS TOURS 44-36
Διαιτητές: Χριστινάκης Β., Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 07-05, 10-17, 25-29, 44-36
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 8 (1), Δαμανάκης 13 (1), Αγγελάκης 16, Σκέρλος, Ζουμπεράκης, Βουγιουκαλάκης Μ. 5, Κανταρτζής, Περδίκης, Μαλλιαρός 2.

KLADOS TOURS (Κλάδος): Καραμπατσάκης, Κλάδος, Περακάκης, Κανελλάκης 4, Νταουντάκης 16, Γιοβάνοβιτς 1, Καθαράκης 11 (1), Γερουκάκης 4.

 PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 2018-2019
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 2018-2019
(Α1)  PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 66-37
Διαιτητές: Καθαράκης, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 21-11, 36-21, 53-30, 66-37
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης-Χατζηκωνσταντίνου): Χριστινάκης 6 (2), Πατέρας 3 (1), Σταυρουλάκης 2, Κιουρτσιδάκης, Νύκταρης 13 (3), Νταλιάνης 6, Μαραυγάκης 20 (3), Νικολακάκης, Κωνσταντινίδης 1, Χατζηκωνσταντίνου, Μπιρλιράκης 2, Βασιλάκης 13 (1).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 1, Κατσαντώνης 10, Γιαννούλης 5 (1), Λυκάκης 4 (1), Ανεζάκης 5, Αραμπατζόγλου, Τσιμπισκάκης 10 (2), Δρουδάκης 2.

 Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 2018-2009
ΦΟΙΤΗΤΕΣ 2018-2019
(A1)  Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – ΦΟΙΤΗΤΕΣ  65-55
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Λόλι
Δεκάλεπτα: 22-17, 34-19, 47-30, 65-55
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης-Κανακάκης): Συντυχάκης 2, Ζουμπεράκης 18, Μίχας 7 (1), Καλογεράκης, Χρυσουλάκης 14, Παπαδάκης 3 (1), Παπαδογιαννάκης Γ. 9 (1), Θεοδοσουλάκης, Παπαδογιαννάκης Π., Οικονομίδης 12 (1).

ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς):
 Σαρρής 2, Λίτινας 5 (1), Καρακεσίσογλου 13, Ψαρουδάκης 6, Πελιβανίδης 16 (1), Ζούκης, Τσίχλης, Σεγρεδάκης 11 (3), Γαλυφιανάκης, Θεοδωρόπουλος, Κατάκης.
 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 2018-2019
SAILING EXPERIENCE 2018-2019

(A1)  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – SAILING EXPERIENCE 50-53
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Λόλι
Δεκάλεπτα: 08-11, 15-16, 29-29, 50-53.

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 6, Γκάτζιας 2, Ορφανουδάκης 14, Θωμαδάκης, Τρανταλίδης, Χόμπης, Λαμπαρδάκης 5, Μιχαλάκης 4, Κανουπάκης 4(1), Μαθηνός 9(1), Χαιρέτης 4.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης, Μακεδάκης 2, Ουρανός, Σταθόπουλος 8, Παυλιδάκης, Τσαχάκης 8(1), Τσαγκαρούλης 20(1), Παρασύρης 1, Καρπουζάκης 14(2), Κορωνάκης 15.

ΡΕΠΟ: (Α1) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ

Τρίτη, 9 Οκτωβρίου 2018

Πρόγραμμα 1ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και Α2-Β' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 13 Οκτωβρίου 2018
15:00 (Α2-ΑΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
16:30 (
Α2-ΑΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18:00 (
Α1)  NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ
19:45 (
Α1)  HAAGEN DAZS – PROJECT PLUS IKE
Kυριακή 14 Οκτωβρίου 2018
10:30 (Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
12:00 (Α2-Α) 
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ.
13:30 (Α2-Α) 
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - ΓΙΑΤΡΟΙ
15:00 (Α2-Α) 
PLATANOS TOURS – KLADOS TOURS
16:45 (Α1)  
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
18:30 (
A1)  Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. - ΦΟΙΤΗΤΕΣ
20:15 (
A1)  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – SAILING EXPERIENCE

ΡΕΠΟ: (Α1) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 20 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.

Ανακοίνωση από την Επιτροπή ποινών του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-19

Η  Επιτροπή ποινών του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-19 στη συνεδρίαση του στις 10/10/2018, αφού έλαβε υπόψη του το Φ.Α. και τις αναφορές των ορισμένων διαιτητών για τον αγώνα (Α2.Α) TEE ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΡΑΨΩΔΙΑ  (Κυριακή 7 Οκτωβρίου 2018), αποφάσισε ομόφωνα την ποινή αποκλεισμού δύο (2) αγωνιστικών στον αθλητή  ΨΑΘΑΚΗΣ (ΡΑΨΩΔΙΑ)  σύμφωνα με το άρθρο 5ο των κανονισμών του . Ε Π.Κ.Π.Κ.

Επιτροπή ποινών
ΑΡΑΜΠΑΖΟΓΛΟΥ
ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΑΚΗΣ

Σάββατο, 6 Οκτωβρίου 2018

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' & Β' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 6 Οκτωβρίου 2018
 ΧΟΡΕΥΤΕΣ 2018-2019
(Α2-ΒΧΟΡΕΥΤΕΣ - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 64-45
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Λολι Ενδριν.
Δεκάλεπτα: 09-09, 26-24, 42-31, 64-45.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ(Καπαρός ): Καπαρός 24(5), Σταρράς, Παπαδογιαννης 1, Τσόγκας 3(1), Βασιλακάκης, Μαραγκουδάκης 10(2), Καλυβιαννάκης 8, Μεξης 6, Λελεδάκης 6, Νεονάκης 2, Ρουμαντζής, Καζάνης 4.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Γαβαλάκης Γ.): Πετράκης 2, Καλλιγιάννης Κ. 17, Κυραμαρίος 6(2), Καλλιγιάννης Μ. 12(2), Περάκης, Κανακάκης 8.


 ΙΑΤΡΟΙ 2017-2018
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 2018-2019
(Α2-Α) ΙΑΤΡΟΙ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 58-54
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Λολι Ενδριν.
Δεκάλεπτα: 13-16, 35-29, 48-40, 58-54.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιββαρόπουλος): Γούδας 1, Κόκας, Μπουτσιάς 28(2), Γιακουμάκης 2, Τζανάκης 15(2), Αργυρίου 2, Παρασκάκης 6, Παπαδόπουλος 2, Σταυρουλάκης, Ανδρονικίδης 2, Σιββαρόπουλος.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαμβουράκης 3, Αντωνάκης, Κανακάκης 2, Καραδάκης 3, Πολιτάκης 18, Περάκης 18(2), Ζάχος 4(1), Κυριακάκης 1, Γιαννούλης, Λιανδρής 5, Λιανέρης.


MACRON STORE 2018-2019
(Α2-Β) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – MACRON STORE 48-53
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 14-12, 25-26, 34-35, 48-53.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 17(1), Τζανουδάκης 4, Κακλαμάνος 17, Καλαϊτζάκης Α. 4,  Σακελλαρίδης, Φανουργάκης 3, Ψωράκης 3(1), Πετροπουλάκος, Προκοπάκης, Παπαδάκης Γ.
MACRON STORE (Καρατζέτζος Κ.): Δοξαστάκης, Καρατζέτζος Γ. 21, Αυγέρης, Κόνιας, Μπενάκης 7(1), Δασκαλάκης Μ., Τσαφαράκης 4, Φωτάκης 8, Παπαδάκης Α. 1, Κάβουρας 2, Καρατζέτζος Κ. 10(2), Καρατζέτζος Β.



ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. 2018-2019
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 2018-2019
(Α2-Α) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ  30-24
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 0-4, 8-13, 15-15, 30-24.
ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ (Λίτινας): Δημητριάδης 1, Δουζίνας, Λίτινας 2, Σταυρουλάκης Ν. 10(2), Πολοπετράκης 1, Αντωνόπουλος 4, Δούβρος 7, Καραογλάνης 4, Σταυρουλάκης Π., Γαλερός, Γαμβρέλας 1, Καλιτσουνάκης. 
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Λεβεντάκης):  Λιάκος 4, Σταυριανάκη 4, Παλτατσίδης 3(1), Ζερβουδάκης 4, Παπατριανταφύλου 3, Διαμαντής, Λεβεντάκης, Τσίγκαλης 2, Νικολιδάκης 2, Καβρουλάκης 2.

Kυριακή 7 Οκτωβρίου 2018
OLYMPIC/BONOBO 2018-2019
(Α2-Β) WOW! PARKING – OLYMPIC/BONOBO 0-20

(Α2-Α) KLADOS TOURS – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  56-56 καν. Αγώνας (α’ παράταση 60-64)
Διαιτητές: Μαρινάκης, Λόλις
Δεκάλεπτα: 10-15, 27-30, 45-41, 56-56

KLADOS TOURS (Κλάδος): Καραμπατσάκης 8 (1), Κλάδος 4, Περακάκης 1, Πετρίδης, Κανελλάκης, Νταουντάκης 31, Γερουκάκης 16 (3).
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Δροσουλάκης 15, Μονογιός 7, Λαδάκης 28 (4), Παπαδογιάννης 2, Τζανιδάκης 5, Σκούφογλου 5 (1), Καπετανάκης 2, Φουντιδάκης.

(Α2-Β) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – L'ETOILE DU SUD  31-18
Διαιτητές: Λόλις, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 09-06, 12-10, 24-13, 31-18.

ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης): Αντουράκης 5 (1), Χατζησπύρος, Οικονομάκης Ι. 7 (1), Ρούλιος Κ., Ξενάκης 6, Οικονομάκης Κ. 9 (1), Περιστεράκης, Ζουμπουλάκης Ν. 4.
LETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παυλιδάκης Γ. 14, Περαντωνάκης, Σταράκη, Γαλεράκης, Παπιομύτογλου, Παπαδάκης Ν., Γαλλιός, Μαυράκης 4.

(Α2-Β) BUENO HOTEL – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ  37-46
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 03-14, 12-29, 27-38, 37-46

BUENO HOTEL (Σταγκουράκης): Κοπανάκης 9, Ανδρεδάκης 4, Σταυρουλιδάκης 1, Σταγκουράκης 12, Χατζάκης 5, Βαζιουράκης 6, Μυλωνάς.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Μαρίνος 10 (1), Φραγκιαδάκης 4, Βότζης 8 (1), Ζαμπετάκης, Γρηγοράκης 7 (1), Καλλέργης 2, Παραδεισανός 7, Γαβράς 2, Μάνεσης 6 (2).


(Α2-Α) TEE ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΡΑΨΩΔΙΑ  53-43
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 12-07, 34-17, 43-27, 53-43
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης): Νικολάου 6 (2), Καλογεράκης 3 (1), Λαγουδάκης, Κεφαλογιάννης 11, Μαθιουδάκης 8, Καλησπεράκης, Χουστουλάκης 4, Τεριζογλου18 (4), Λαμπρινός, Δασκαλάκης Μ. 3.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 5, Σταματάκης 5, Πολυμίλης 5, Ξενάκης 5, Νιωτάκης 2, Βεργίτσης 3 (1), Μαλανδρίνος 2, Χόμπης Β. 8, Καρίμποφ 7 (1), Ψαθάκης, Παλαφούτης 6 (1).

(Α2-Α) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – PLATANOS TOURS 47-65

Διαιτητές: Μπουζουνιεράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 17-18, 28-37, 34-51, 47-65.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Φουσταγιεράκης): Πετράκης, Ξηρας 29(2), Απανωμεριτάκης, Γιανόπουλος 2, Σταυρουλάκης 1, Ραιχερ 4, Βροντάκης 8(2), Φουσταγιεράκης 3(1).
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 25(3), Δαμανάκης 13, Αγγελάκης 16, Ζουμπεράκης, Παπαδάκης 3(1), Βουγιουκαλάκης Μ. 4, Βαρδάκης, Περδίκης 2, Μαλλιαρός 2, Κλειδαράς.

ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 2018-2019

(Α2-Α) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 32-82
Διαιτητές: Μπουζουνιεράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 05-20, 13-41, 23-62, 32-82.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Παπαδοπούλου 5, Γιαλαμά 16(4), Πασχαλίδη 2, Ανταλης 3, Μαστροκώστα, Καραγώνα, Κιπ, Βουρδουμπά 4, Γιαπιτσογλου 2.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης, Ηλιάκης): Ρωμανιουδάκης 10, Σωμαθιανός 9, Σίανας 4, Νικολουδάκης 21, Κονταξάκης 2, Περαντωνάκης 4, Παναγιωτόπουλος 13, Πιοτογιαννακής 8(1), Γιακουμπής 8, Προκοπάκης 8.

ΡΕΠΟ (Α2-Β): THINK VILLA