Κυριακή, 31 Ιανουαρίου 2016

Αποτελέσματα 7ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 6ης Αγωνιστικής Α2-A' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/1/2016
(Α2-A) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΡΑΨΩΔΙΑ  61-48
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Αρτεμάκη.
Δεκάλεπτα: 17-06, 35-17, 55-30, 61-48.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Τζανουδάκης) : Τζανουδάκης 2 , Κακλαμάνος 28, Καλαϊτζάκης  9(1), Παπαδάκης Κ. 2, Γεωργαλής 2, Νικολιδάκης, Πετρακάκης,  Πετροπουλάκος 10 , Παπαδάκης Ι., Προκοπάκης 2 , Φανουργάκης 6.

ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ.) : Χόμπης Γ. 12, Χόμπης Β., Βαμβακάς 11(1), Γρηγοράκης 10. Νιωτάκης, Φραγκιαδάκης 10, Βερυκλακης 5(1).

(Α2-A) ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - BUENO HOTEL. 80-42
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Αρτεμάκη.
Δεκάλεπτα: 14-08, 42-20, 58-25, 80-42.
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Σταυρουλάκης 12(2), Καραγιάννης 13(1), Καλοκύρης 2, Πολυδωρόπουλος 4, Δαμανάκης 22(3), Κυλάφης 14, Φραγκιουδάκης, Μαλλιαρός 6.
BUENO HOTEL (Δροσουλάκης) : Σταθοπούλου 3(1), Ανδρονικίδης 4, Ανδρεαδάκης 7(1), Δροσουλάκης, Σταυρουλιδάκης, Κοπάνακης 6, Μυλωνάς 2, Χατζάκης 5(1), Μοτάκης 15, Παπαδάκης, Κωνσταντινίδης.
(A1)   ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - HAAGEN DAZS B.C. 47-73
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 18-19, 24-30, 32-47, 47-73.
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καραβάνης): ΓκόγκοςΠαρθενιώτης, Μουλίτσας 1, Θανάσης, Μαμαλάκης Στ. 3(1), Γαλερός, Ζολώτας, Γεωργακάκης13(3), Ψωμάς, Μαμαλάκης Ν. 11(1), Φουντουκίδης 16(2), Μακρής.
HAAGEN DAZS B.C. (Ξενίδης): Κουλουριώτης 2, Κούμουλος 29(6), Χατζηδάκη 2, Καλαϊτζάκης 10(1), Βασιλείου 11(1), Γκογκίτσας 11 (2), Πλεμμένος, Κουγιουμτζής 2.
(A1)   ΕΛ.ΑΣ. - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 56-66
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 07-22, 22-35, 31-48, 56-66.
ΕΛ.ΑΣ. (Κανλής): Πατέντας 11(1), Χαρκιανάκης 6, Κανλής 23(4), Κλειδής 14, Σταυρουλάκης 3(1), Σερσένης.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης ): Κιουρτσιδάκης 3 (1),Κυδωνάκης 11(1), Μαραυγάκης 15(1), Νύκταρης 12(4), Κωνσταντινίδης 2, Πατέρας 12(2), Σταυρουλάκης 7(1), Νταλιάνης 4, Σκουρτόπουλος, Μανιατάκης, Μακρυδάκης.

ΚΥΡΙΑΚΗ 31/1/2016 
(Α2-A) PLATANOS TOURS - ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ   61-36
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καραγιάννης
Δεκάλεπτα: 16-11, 28-18, 45-28, 61-36.
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Κλειδαράς, Πετράκης 5 (1), Βροντάκης 6 (2), Αγγελάκης 2, Φωτάκης 16, Γιάκας 2, Βουγιουκαλάκης Μ. 3, Ζουμπεράκης 4, Γεωργίου 1, Σκούφογλου, Βουγιουκαλάκης Β., Χειμωνίδης 22.
ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ (Βουτσαδάκης): Φουντουλάκης 5 (1), Μαράκης, Βουτσαδάκης 2, Παπαδάκης, Δασκαλάκης 12, Γαλλιός 1, Παυλιδάκης 8, Φραγκιαδάκης 2, Πατάτας 6.

(Α2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC  43-64
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καραγιάννης
Δεκάλεπτα: 06-18, 22-34, 34-55, 43-64
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Λάππα 6, Κουμπούλη, Καζά 8, Ξανθέα Θ. 5, Δούκας 4, Μπαρκάτσα 2, Μαστροκώστα, Ξανθέα Ι. 18 (5), Βουρδούμπα.
ΟΙΩΝΟΣ/CUL DE SAC (Πολοπετράκης): Δημητριάδης, Δουζίνας 8, Λίτινας 10 (1), Παντελάκης 7, Πολοπετράκης 7 (1), Δούβρος 11, Αντωνογιαννάκης, Γαλεράκης, Σταυρουλάκης 8, Τρουλλινός 8, Κλάδος 5 (1).

(A1) STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  87-60
Διαιτητές: Κώτσου, Χριστινάκης Επαμ.
Δεκάλεπτα: 25-10, 42-29, 66-41, 87-60
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ (Μ. Σαββοργινάκης): Σαββοργινάκης Μ. 9 (1), Μίχας 14 (1), Πετρακάκης 9 (3), Παπαδάκης 17, Καραβάνης 30 (2), Σαββοργινάκης Β. 8.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Γαβράς 8 (2), Βότζης 11 (2), Τρανταλίδης, Τζενεβράκης 4, Αντουράκης 20 (2), Μαθηνός 6, Χαιρέτης 2, Σεγρεδάκης 9 (3).

(A1) ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ – ΙΑΤΡΟΙ  42-45 α’ παρ. (καν. αγώνας 31-31)
Διαιτητές: Κώτσου, Χριστινάκης Επαμ.
Δεκάλεπτα: 12-08, 22-15, 26-22, 31-31 καν. αγώνας, 42-45 α’ παρ.
ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Θεοδοσόπουλος): Καπαρός 8, Ρωμανιουδάκης 6, Σαμψών 1, Περαντωνάκης 7 (1), Τσιμπισκάκης 9 (2), Κονταξάκης Ν. 4, Κονταξάκης Μ. 7.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασκάκης): Γούδας 10 (1), Ζαχαράκης 1, Καταρτζής 3 (1), Σταυρουλάκης 2, Τζανάκης 14 (1), Λαδάκης 5 (1), Σιβαρόπουλος, Φουσταλιεράκης 2, Σαμωνάκης 4, Παρασκάκης 4.

(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  65-74
Διαιτητές: Χριστινάκης Βασ., Μπουζουνιεράκης
Δεκάλεπτα: 15-25, 31-46, 56-55, 65-74
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Μυλωνάκης, Πελιβανίδης 15, Κονιτόπουλος 7,  Μανέτας 15, Καρπούζης, Καρακεσίσογλου 4, Οικονόμου 6, Μίγλης, Παπαγρηγορίου, Αναγνωστόπουλος 3, Στάμος 15 (1).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μοσχάκης, Βασιλάκης 21 (3), Ερηνάκης 7, Θεοδοσόπουλος, Γκάτζιας 5 (1), Μαραβελάκης, Πολιτάκης 17 (1), Αραμπατζόγλου, Αλυγιζάκης 7, Συριανόγλου, Δρουδάκης 2, Ζουμπεράκης 15.

(Α2-A) METROPOLIS - MHXANIKOI E.E.T.E.M.  45-31
Διαιτητές: Χριστινάκης Βασ., Μπουζουνιεράκης
Δεκάλεπτα: 11-12, 22-14. 26-25, 45-31.
METROPOLIS (Μακρυδάκης) : Νικολουδάκης 13, Σωμαθιανός, Ζιάνας 4, Σιβαρόπουλος, Μυριοκεφαλιτάκης 5, Πλευράκης 16, Παπαδογιαννάκης, Μπαγιαρτάκης 3(1), Βότσογλου, Μπεγιέτης 4.
MHXANIKOI E.E.T.E.M. (Νταλιάνης) : Παπαδάκης Α. 4(1), Σφακιανάκης Μ. 3, Βουρτζούμης Α. 2, Μαραγκουδάκης, Βουρτζούμης Η. 2, Νικολακάκης 2, Κατσαντώνης  3(1), Ξανθός,  Σκουτέλης, Λαγουδάκης 13(3).

ΑΝΑΒΟΛΗ
 (A1)  XPRESS COPY - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE

Δευτέρα, 25 Ιανουαρίου 2016

Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 6ης Αγωνιστικής Α2-A' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/1/2016
15:30 (Α2-A) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΡΑΨΩΔΙΑ
17:00 (Α2-A) ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - BUENO HOTEL
18:30 (A1)   ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - HAAGEN DAZS B.C.
20:15 (A1)   ΕΛ.ΑΣ. - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 31/1/2016 
12:30 (Α2-A) ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ - PLATANOS TOURS
14:00 (Α2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC
15:45 (A1)   STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
17:30 (A1)   ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ - ΙΑΤΡΟΙ
19:15 (A1)   ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
21:00 (Α2-A) METROPOLIS - MHXANIKOI E.E.T.E.M.

ΑΝΑΒΟΛΗ
 (A1)  XPRESS COPY - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 15 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.

Σάββατο, 23 Ιανουαρίου 2016

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 5ης Αγωνιστικής Α2-Β' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/1/2016
(Α2-Β) KLADOS TRAVEL - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 76-49
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Φλουρής.
Δεκάλεπτα: 26-05, 44-26, 59-33, 76-49.
KLADOS TRAVEL (Κλάδος) :  Χριστουλάκης 34(2), Γερουκάκης 20(2), Κλάδος 7, Πετρακάκης, Πετρίδης, Καλλιγιάνης 3, Νταουντάκης, Κοφούλης, Γιοβάνοπιβιτς 12
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λιανδρής, Καναρίδης, Βαρδάκης 11(1), Δοξαστάκης 2, Τζανιδάκης 9, Αλεξάκης 6(2), Καπετανάκης 12(4)  Γιακουμάκης 9, Φουντιδάκης.

(Α2-Β) MUEBLO PLUS - ΑΘΙΒΟΛΕΣ 65-58

Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Φλουρής.
Δεκάλεπτα: 18-17, 33-30, 48-41, 65-58.
MUEBLO PLUS (Χατζηδάκης): Τσιλεδάκης Ν. 7(1), Καλντή 4, Θυμάκης 2, Τσιλεδάκης Λ. 15, Χατζηδάκης 30(4), Βραγκίδης, Σέγκος, Παπαδάκης 7(1).
ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Γ.) : Μελαδάκης Γ. 11(2) , Δραμηλαράκης 2, Καζάνης 13, Μελαδάκης Σ. 2, Καθαρακης 26(1), Μελαδάκης Μ. 4.

(A1)    ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ 77-45

Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 17-17, 40-26, 64-35, 77-45.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μοσχάκης 2, Ερηνάκης 9(1) , Βασιλάκης 16(3), Θεοδοσόπουλος 2, Πολιτάκης 8, Αραμπατζόγλου 2, Αλυγιζάκης 10(1), Συριανόγλου 3(1) , Ζουμπεράκης 23, Δρουδάκης 2.
ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Θεοδοσόπουλος): Καπαρός, Ρωμανιουδάκης 10(2), Σαμψών 2, Κόκας, Περαντωνάκης 2, Τσιμπισκάκης 17(3), Κονταξάκης 10, Μπαμιάκης, Σταματάκης 4, Κεραμιανάκης. 

(A1)    ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - XPRESS COPY 39-50

Διαιτητές: Θεοδωράκης , Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 10-08, 21-23, 27-39, 39-50.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης, Γαβράς, Βότζης, Τρανταλίδης 2, Αντουράκης 17(1), Μαθηνός 8, Χαιρέτης 5, Μιχαλάκης 4, Σεγρεδάκης 2, Ροδινός 1.
XPRESS COPY (Πιοτογιαννάκης) : Καλογεράκης 3(1), Ορφανουδάκης 8, Ηλιάκης 2, Φεσσάς, Ζήσιμος 11(2), Σπιτάς 6, Μακρής 14(2), Γιαννούλης 6.

(A1)   STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ - ΙΑΤΡΟΙ 56-34

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λογιωτατόπουλος.
Δεκάλεπτα: 13-10, 31-13, 40-24, 56-34
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασκάκης ) : Γούδας14(1), Παρασκάκης 5, Λαδάκης, Ζαχαράκης 3, Κανταρτζής 6(2), Τζανάκης , Σαμωνάκης 4, Σταυρουλάκης, Ζαφείρης 2, Φουσταλιεράκης.
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ (Μ. Σαββοργινάκης): Μ. Σαββοργινάκης 6, Μίχας 5, Πετρακάκης 6(1),  Παπαδάκης 15(2) , Καραβάνης 21(1), Β. Σαββοργινάκης 3.


ΚΥΡΙΑΚΗ 24/1/2016
(Α2-Β) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ  43-47
Διαιτητές: Καλαϊτζής, Λογιωτατόπουλος
Δεκάλεπτα: 05-09, 17-24, 34-33, 43-47
ΤΕΕ Ρεθύμνου (Νικολάου): Ξενίδης 6, Νικολάου 4, Κουβαράκης 2, Λαμπρινός , Μαθιουδάκης 18 (1), Χουστουλάκης 4, Δασκαλάκης Μ. 9,  Δασκαλάκης Ν. , Καλησπεράκης.

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Τζεδάκης, Ξαφόπουλος 7 (1), Πλιανός 22 (1), Νικολιδάκης 9 (1), Δαμιανός 3, Χατζηδάκης, Παλτατσίδης 2, Λεβεντάκης 4, Ασπρούλης, Κιοσσές.

(Α2-Β) KΡΕΤΑ ΦΑΡΜ – MHXANIKOI  43-40

Διαιτητές: Καλαϊτζής, Λογιωτατόπουλος
Δεκάλεπτα: 13-12, 26-22, 35-33, 43-40

CRETA FARMS (Μαθιουλάκης): Μπραζιώτης 4, Τσουρδαλάκης, Κριτσωταλλάκης 26, Μαθιουλάκης, Μαραγκουδάκης 7, Σταυρουλάκης 6, Βουμβουράκης.
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Καζίλας): Λεμπιδάκης, Αντωνίου 9, Πολιουδάκης 6, Καζίλας 14, Σφακιανάκης, Κόκκινος 6, Βροντάκης, Πιγουνάκης 5, Αστρινάκης, Κωστούλας, Στεργιάκης.

(Α2-Β) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ - ΣΥ.ΦΑ.Ρ.  55-47

Διαιτητές: Αρτεμάκη, Καραγιάννης
Δεκάλεπτα: 15-14, 26-25, 43-38, 55-47
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ανδρονικιδης): Λαδακης, Ρούλλιος Κ., Αποστολάκης 9, Μανουσάκης, Δημητριάδης 10, Οικονομάκης 2, Παπαδογιαννάκης 4, Χατζησπύρος, Ρουλιος Α. 30.
ΣΥ.ΦΑ.Ρ. (Παπαδάκης Μ.): Τεριζόγλου, Κουκάκης, Μπουζουνιεράκης, Παπαδάκης Μ., Αδράμης, Παναγιωτάκης 10, Κριτσωτάκης 19, Λαμπόβας, Καβρουλάκης 2, Παπαδόπουλος 5, Χηνιαδης, Ζερβουδάκης 11.
(A1) HAAGEN DAZS B.C. - ΕΛ.ΑΣ.  81-56
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Καραγιάννης
Δεκάλεπτα: 21-17, 38-34, 55-48, 81-56
HAAGEN DAZS B.C. (Ξενίδης): Κουλουριώτης, Κούμουλος 29 (5), Θερμιώτης,, Χατζηδάκη, Καλαϊτζάκης 9, Βασιλείου 10 (2), Κυρμιζάκης 2, Μπονατάκης 2, Γκογκίτσας 15 (1), Πλεμμένος 14 (1).
ΕΛ.ΑΣ. (Κανλής): Γαλητσιάνου,Τσίχλης 18 (2), Πετρίδης, Πατέντας 9 (1), Χαρκιανάκης, Κατσίκαρος 16, Κανλής 13 (2).
(A1) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  75-68 β’παρ. (62-62 α’ παρ., 47-47 καν. αγώνας)
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 13-14, 25-21, 38-29, 47-47 καν αγώνας, 62-62 α’παρ., 75-68 β’παρ.)
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE (Κατσουλάκης- Θεοδοσουλάκης): Τσαχάκης 5, Κλήμος 17, Κανακάκης 5, Παπαδάκης 3, Οικονομίδης 24 (2), Καλογεράκης 1, Παπαδογιαννάκης, Θεοδοσουλάκης 2, Λαμπαρδάκης 18 (3).
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Μαμαλάκης Στ.): Παρθενιώτης, Μουλίτσας 2, Θανάσης, Μαμαλάκης Στ. 11, Γαλερός, Ζολώτας 2, Γεωργακάκης 8 (1), Ψωμάς 4, Μαμαλάκης Ν. 14 (1), Φουντουκίδης 13, Μητρόπουλος 14 (1).
(A1)    PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ  82-68
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 20-12, 47-27, 62-49, 82-68.

PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης ): Κιουρτσιδάκης 3 (1),Κυδωνάκης 10, Μπουρμπάκης, Μαραυγάκης 26(2), Νύκταρης 7(1), Κωνσταντινίδης, Πατέρας 18(3), Σταυρουλάκης 8, Νταλιάνης 10, Σκουρτόπουλος.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Μυλωνας, Παπαγρηγορίου , Κονιτόπουλος 14 (1), Μανέτας 3, Καρπούζης 4, Πελιβανίδης 4 (1), Καρακεσίσογλου 6, Οικονόμου , Μίγλης, Αναγνωστόπουλος 12(1), Κόης 6, Στάμος 19 (1).

Τετάρτη, 20 Ιανουαρίου 2016

Κοπή της βασιλόπιτας από τις ομάδες του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016 την Τετάρτη 20 Ιανουαρίου 2016

       Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου και η οργανωτική επιτροπή του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016 και έκοψαν την πρωτοχρονιάτικη πίτα τους μαζί με όλες τις ομάδες που συμμετέχουν. Τυχερή ομάδα για το 2016 ήταν η «ΕΠΙΧΕΙΡ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ» που έτυχε το φλουρί, Καλούς αγώνες με υγεία σε όλους τους αθλητές του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016! 
 

Δευτέρα, 18 Ιανουαρίου 2016

Πρόγραμμα 6ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 5ης Αγωνιστικής Α2-Β' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/1/2016
14:30 (Α2-Β) KLADOS TRAVEL - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
16:00 (Α2-Β) MUEBLO PLUS - ΑΘΙΒΟΛΕΣ
17:30 (A1)    ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ
19:15 (A1)    ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - XPRESS COPY
21:00 (A1)    ΙΑΤΡΟΙ -STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/1/2016
11:00 (Α2-Β) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
12:30 (Α2-Β) KΡΕΤΑ ΦΑΡΜ - MHXANIKOI
14:00 (Α2-Β) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ - ΣΥ.ΦΑ.Ρ.
15:45 (A1)    HAAGEN DAZS B.C. - ΕΛ.ΑΣ.
17:30 (A1)    Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19:15 (A1)    PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 15 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.

Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2016

Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 5ης Αγωνιστικής Α2-A' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/01/2016
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 2015-2016
(Α2-A) BUENO HOTEL - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ  51-35
Διαιτητές: Αρτεμάνη, Μπουζουνιεράκης.
Δεκάλεπτα: 06-06, 17-12, 29-27, 51-35.
BUENO HOTEL (Σταθοπούλου) : Σταθοπούλου 5(1), Ανδρονικίδης 7, Λάζαρης 7, Ανδρεαδάκης 13, Σταυρουλιδάκης 3, Κοπάνακης 3, Ντοντ, Μυλωνάς, Δροσουλάκης, Χατζάκης 13(1), Μοτάκης.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Λάππα 5, Καζά 22, Ξανθέα Θ., Δούκας, Μαρκοπούλου, Μαστροκώστα, Προβιάς, Ξανθέα Ι. 3(1), Βουρδούμπα 4, Κουμπούλη 1, Μπαρκάτσα, Κίτσιου. 

(Α2-A) PLATANOS TOURS - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  59-32

Διαιτητές: Αρτεμάνη, Μπουζουνιεράκης.
Δεκάλεπτα: 18-05, 25-07, 45-16, 59-32.
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Πετράκης 8(2), Βροντάκης 13(1), Αγγελάκης, Φωτάκης 10, Γιάκας 9, Βουγιουκαλάκης Μ., Γεωργίου 5, Ζουμπεράκης 14, Βελονάκης, Χειμωνίδης.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Τζανουδάκης) : Αργυρόπουλος,  Τζανουδάκης , Κακλαμάνος 15, Καλαϊτζάκης 4 , Παπαδάκης Κ. 9, Γεωργαλής 2, Νικολιδάκης, Πετρακάκης,  Πετροπουλάκος , Παπαδάκης Ι., Προκοπάκης, Φανουργάκης 2.

(Α1)    XPRESS COPY - ΙΑΤΡΟΙ  58-39

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 14-13, 28-20, 40-26, 58-39.
PRESS COPY (Νικολουδάκης) : Φιτσανάκης 16, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 11, Ηλιάκης, Πιοτογιαννάκης 4, Φεσσάς 6, Ζήσιμος 6(1), Σπιτάς 2, Μακρής 11(3),Γιαννούλης 2.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασκάκης): Γούδας, Παρασκάκης 7, Λαδάκης 7(1), Ζαχαράκης 2, Κανταρτζής 2, Τζανάκης 10(2), Σαμωνάκης 7, Σταυρουλάκης, Ζαφείρης 4.
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2015-2016
(Α1)    ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  49-56
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 13-07, 22-29, 35-40, 49-56
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καίσαρης, Παπαδάκης Θ.): Γκόκος, Μητρόπουλος 6, Θανάσης 7(1), Μαμαλάκης, Γαλερός 2, Ζολώτας 1, Γεωργακάκης 6(1), Ψωμάς, Παρθενιώτης 6, Μαμαλάκης Στ. 7(1), Φουντουκίδης 14, Μουλίτσας.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης, Γαβαλάκης): Βιδιαδάκης, Γαβράς, Βότζης, Μάνεσης, Τρανταλίδης 7(2), Τζενεβράκης 14(1), Αντουράκης 7, Μαθηνός 3, Χαιρέτης 9, Σεγρεδάκης 11(2), Ροδινός 5(1).

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/01/2016
(Α2-A) MHXANIKOI E.E.T.E.M. - ΡΑΨΩΔΙΑ 53-45
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 12-6, 23-19, 38-30, 53-45
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 
E.E.T.E.M. (Νταλιάνης): Παπαδάκης, Βουρτζούμης Α. 2, Μιναδάκης, Μαραγκουδάκης, Βουρτζούμης Η. 2, Αποστολάκης 8 (1), Κατσαντώνης 9 (1), Σφακιανάκης 8, Λαγουδάκης 10 (1), Ξανθός, Νικολακάκης 14 (2).
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης) : Χόμπης 3, Βαμβακάς, Γρηγοράκης 15. Νιωτάκης 4, Βερικάκης 10 (2), Φραγκιαδάκης 6, Πατεράκη 7.

(Α2-
A) METROPOLIS - ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 33-55

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 5-9, 16-22, 21-37, 33-55
METROPOLIS (Μακρυδάκης) : Νικολουδάκης 2, Σωμαθιανάς, Ζιάνας 4, Μπικάκης 6, Παπαδογιαννάκης, Βότσογλου 2, Πλευράκης 3 (1), Μπαγιαρτάκης, Μπεγιέτης, Σιβαρόπουλος 9.
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Καραγιάννης, Κιαγιάς, Καλοκύρης 4, Ξανθόπουλος 2, Πολυδωρόπουλος 9 (1), Δαμανάκης 15 (5), Κυλάφης 14, Σταυρουλάκης 3 (1), Μαλλιαρός 8, Φραγκιουδάκης.

(Α1) ΕΛ.ΑΣ. - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE 39-73

Διαιτητές: Χριστινάκης Β., Καλαϊτζής
Δεκάλεπτα: 10-16, 25-38, 33-56, 39-73
ΕΛ.ΑΣ. (Κανλής): Γαλητσιάνου 13 (3),Τσίχλης 8, Σερσεμής, Σταυρουλάκης 3, Πετρίδης 2, Κατσίκαρος 5,  Κανλής 8.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE (Κατσουλάκης- Θεοδοσουλάκης): Τσαχάκης 9 (1), Κλήμος 7, Κανακάκης 13, Καλλιγιάννης 9 (1), Παπαδάκης, Οικονομίδης 18 (3), Καλογεράκης 2, Παπαδογιαννάκης 4, Θεοδοσουλάκης, Λαμπαρδάκης 11 (1).


(A1)    ΦΟΙΤΗΤΕΣ - HAAGEN DAZS B.C.  58-85

Διαιτητές: Χριστινάκης, Καλαϊτζής.
Δεκάλεπτα: 20-29, 35-48, 45-69, 58-85.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς) : Παπαγρηγορίου 6 (2), Κονιτόπουλος 8, Μανέτας 2, Καρπούζης 2, Πελιβανίδης 7 (1), Καρακεσίσογλου 4, Οικονόμου 4, Βλάχος, Μίγλης, Αναγνωστόπουλος 6 (1), Κόης, Στάμος 19 (3).
HAAGEN DAZS B.C.(Ξενίδης) : Κουλουριώτης 8 (1), Κούμουλος 20 (3), Θερμιώτης 11, Καλαϊτζάκης 18(3), Κυρμιζάκης 5 (1), Γκογκίτσας 11 (1), Πλεμμένος 12 (1).

ΑΝΑΒΟΛΗ
(Α2-A) ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC - ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ
(Α1)    ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ - STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ
(Α1)    ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ

Τετάρτη, 13 Ιανουαρίου 2016

Πρόγραμμα 5ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 5ης Αγωνιστικής Α2-A' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/01/2016
14:30 (Α2-A) BUENO HOTEL - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
16:00 (Α2-A) PLATANOS TOURS - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
17:30 (Α1)    XPRESS COPY - ΙΑΤΡΟΙ
19:15 (Α1)    ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/01/2016
11:00 (Α2-A) MHXANIKOI E.E.T.E.M. - ΡΑΨΩΔΙΑ
12:30 (Α2-A) METROPOLIS - ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17:30 (Α1)    ΕΛ.ΑΣ. - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE
19:15 (A1)    ΦΟΙΤΗΤΕΣ - HAAGEN DAZS B.C.

ΑΝΑΒΟΛΗ
(Α1)     ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
(Α2-A) ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC - ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ
(Α1)    ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ - STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 15 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.

Πρωτοχρονιάτικη πίτα την Τετάρτη 20 Ιανουαρίου 2016 και ώρα 18.00

Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου διοργανώνοντας το 21ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016 και η οργανωτική επιτροπή του εργασιακού μπάσκετ κόβουν την πρωτοχρονιάτικη πίτα τους μαζί με όλες τις ομάδες που συμμετέχουν. Παρακαλούνται όλοι οι αρχηγοί των ομάδων του πρωταθλήματος (και οποίος παίχτης ομάδας θέλει) να παρευρεθούν την Τετάρτη 20 Ιανουαρίου 2016 και ώρα 18.00 στο κλειστό γυμναστήριο του Πανεπιστημίου.

Θέματα συζήτησης: 
  • Προγραμματισμός αγώνων Α1 και Α2
  • Αναβολές αγώνων

Σάββατο, 9 Ιανουαρίου 2016

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A & B' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/1/2015
(A1-B) ΑΘΙΒΟΛΕΣ - KLADOS TRAVEL 49-72
Διαιτητές: Χριστινάκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 16-11, 26-27, 36-49, 49-72.
ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Γ.) : Μελαδάκης Γ. 11(1) , Βαρδακης 2 Παλαφούτης Σ. 3(1), Καζάνης 4, Μελαδάκης Σ., Καθαρακης 25(1), Μελαδάκης Μ. 4.
KLADOS TRAVEL (Κλάδος) :  Χριστουλάκης 37(2), Γερουκάκης 16(1), Κλάδος 9, Πετρακάκης, Πετρίδης, Καλλιγιάνης, Νταουντάκης 2, Κοφούλης, Γιοβάνοπιβιτς 8.

(A1-B) MHXANIKOI - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 46-43 παρ.

Διαιτητές: Χριστινάκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 06-05, 14-13, 20-26, 38-38, 46-43 παρ.
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Καζίλας): Λεμπιδάκης, Αντωνίου 13(2), Πολιουδάκης 4(1), Καζίλας 3, Καμαρίτης, Σφακιανάκης, Κόκκινος 1, Βροντάκης 5, Μαυρομάτης, Πηγουνάκης 7(1), Αστρινάκης 10, Στεργιάκης 3(1).
ΤΕΕ Ρεθύμνου (Νικολάου): Λαμπρινός, Νικολάου 8, Ξενίδης 4, Μαθιουδάκης 21(1), Δρανδάκης,  Δασκαλάκης Μ. 8, Δρακάκης, Κουβαράκης, Δασκαλάκης Ν. 2, Καλησπεράκης.

(A1-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - METROPOLIS 42-74

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 02-19, 16-41, 28-57, 42-74.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Λάππα 12, Ρόμπου 2, Κουμπούλη 6, Μαστροκώστα 4, Κοτσύφη 5(1), Προβίας 2, Βουρδούμπα 8, Δούκας 3(1).
METROPOLIS (Μακρυδάκης) : Νικολουδάκης 9, Ζιάνας 16, Παπαδογιαννάκης 6, Πλευράκης 25(4), Μπαγιαρτάκης 10(1), Σιβαρόπουλος 6, Μπεγιέτης 2..
(A1-A) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC 42-47
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 09-09, 21-20, 32-26, 42-47
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Τζανουδάκης) : Αργυρόπουλος,  Τζανουδάκης 6 , Κακλαμάνος 17, Καλαϊτζάκης  , Παπαδάκης Κ. 4, Γεωργαλής 2, Νικολιδάκης, Πετρακάκης,  Πετροπουλάκος 6 , Παπαδάκης Ι., Προκοπάκης 4 , Φανουργάκης 3 .
ΟΙΩΝΟΣ/CUL DE SAC (Χρυσουλάκης): Δημητριάδης 6 (1), Δουζίνας 2, Λίτινας 3 (1) , Παντελάκης 12, Πολοπετράκης 4 (1), Δούβρος 10 , Αντωνογιαννάκης 5, Γαλεράκης, Σταυρουλάκης , Τρουλιννός 5.


ΚΥΡΙΑΚΗ 10/1/2015

(A1-A) ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - MHXANIKOI E.E.T.E.M.  83-34
Διαιτητές: Φλουρής, Μπουζουνιεράκης.
Δεκάλεπτα: 23-08, 39-13, 55-24, 83-34.
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Καραγιάννης 15(3), Ξανθόπουλος 4, Καλοκύρης, Πολυδωρόπουλος 8, Δαμανάκης 27(7), Κυλάφης 16, Σταυρουλάκης 3(1), Μαλλιαρός 10.
MHXANIKOI E.E.T.E.M. (Νταλιάνης) : .Νικολακάκης 8(2),  Ξανθός, Βουρτζούμης Η. 2, Κατσαντώνης  4, Μαθιουδάκης, Σφακιανάκης Μ.5(1), Παπαδάκης Α. 6, Βουρτζούμης Α., Μιναδάκης, Μαραγκουδάκης, Αποστολάκης 9(1).

(A1-A) ΡΑΨΩΔΙΑ - PLATANOS TOURS 32-99

Διαιτητές: Φλουρής, Μπουζουνιεράκης.
Δεκάλεπτα: 11-28, 19-49, 24-73, 32-99
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης) : Χόμπης, Βαμβακάς 4(1), Γρηγοράκης 5. Νιωτάκης 2, Φραγκιαδάκης 10, Πατεράκη 11(2).
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Πετράκης 3, Βροντάκης 9(1), Αγγελάκης 35, Φωτάκης 27, Γιάκας 5, Βουγιουκαλάκης Μ., Γεωργίου 6, Ζουμπεράκης 14, Βελονάκης, Σκούφογλου.

(A1-A) ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ - BUENO HOTEL 55-29

Διαιτητές: Καθαράκης, Μαρινάκης.
Δεκάλεπτα: 12-06, 21-10, 38-20, 55-29.
ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ (Βουτσαδάκης): Φουντουλάκης 8(2), Πατάτας 3, Βουτσαδάκης Ν. 5, Φραγκιαδάκης Μ., Παπαδάκης Ν. 3(1), Γαλλιός, Δασκαλάκης 18(1), Βαρούχας 6, Φραγκιαδάκης Μαθ. 6, Παυλιδάκης 6.
BUENO HOTEL (Δροσουλάκης) : Ανδρονικίδης 2, Λάζαρης 6, Ανδρεαδάκης, Σταυρουλιδάκης 7, Κοπάνακης 8, Κωνσταντινίδης 2, Ντοντ, Μυλωνάς 2, Δροσουλάκης, Χατζάκης 2, Μοτάκης.

(A1-B) ΣΥ.ΦΑ.Ρ. - MUEBLO PLUS 41-43

Διαιτητές: Μαρινάκης, Λογιωτατόπουλος
Δεκάλεπτα: 06-08, 14-17, 23-33, 41-43.
ΣΥ.ΦΑ.Ρ. (Παπαδάκης Μ.): Τεριζόγλου 2, Μπουζουνιεράκης 2, Παπαδάκης Μ. 5(1), Αδράμης , Παπασπύρου 7(1), Παναγιωτάκης 17, Λαμπόβας , Καβρουλάκης, Παπαδόπουλος 2, Χηνιαδης 2, Ζερβουδάκης 4.
MUEBLO PLUS (Χατζηδάκης): Τσιλεδάκης Ν. 5(1), Καλντή 4, Θυμάκης, Τσιλεδάκης Λ. 9, Χατζηδάκης 15(1), Βραγκίδης 2, Σέγκος, Παπαδάκης 8.
(A1-B) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ  49-54
Διαιτητές Καθαρακης Λογιωτατόπουλος.
Δεκάλεπτα 08-12, 18-23, 32-34, 49-54.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός) : Λεβεντάκης 2, Τζεδάκης 4, Πλιανός 15 (1), Δαμιανός 3,  Κιοσσές 4, Χατζηδάκης 2, Νικολιδάκης 13 (3), Παλτατσίδης 6 (2),  Ασπρουδης.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ανδρονικιδης) : Λαδακης, Ρούλλιος Κ. 2,   Αποστολάκης 7, Μανουσάκης, Δημητριάδης 15,  Οικονομάκης 2, Παπαδογιαννάκης 1, Σκαρτσιλάκης, Χατζησπύρος 4, Ρουλιος Α. 23.

(A1-B) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - KΡΕΤΑ ΦΑΡΜ  50-43

Διαιτητές Θεοδωράκης, Καραγιάννης,
Δεκάλεπτα 10-11, 27-30, 39-34, 50-43.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λιανδρής 2, Βαρδάκης 3(1), Τζαγκαράκης 19 (2), Δοξαστάκης 2, Τζανιδάκης 16, Αλεξάκης, Καπετανάκης 8 (1)  Γιακουμάκης, Φουντιδάκης.
KΡΕΤΑ ΦΑΡΜ (Βουμβουρακης): Μπραζιώτης 5, Τσουρδαλάκης 2 Κριτσοταλάκης 22(3),  Μαθιουλάκης, Μαραγκουδάκης 4, Σταυρουλάκης 10, Βουμβουράκης.