Πέμπτη, 30 Μαρτίου 2017

Πρόγραμμα Τελικών Αγώνων του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2017
17:00 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 7-8) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - PLATANOS TOURS
18:45 (A1 
ΘΕΣΕΙΣ 1-4) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - ΚΟΥΜΟΙ
20:30 (A1 
ΘΕΣΕΙΣ 1-4) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ BC STATHOURAKIS S-CONTROL – STUDIO RETHYMNO

ΔΕΥΤΕΡΑ 3/42017
21:00 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 5-6)  XPRESS COPY - ΦΟΙΤΗΤΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04/2017
18:15 (A2 ΘΕΣΕΙΣ 3-4) ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE - THINK VILLA
20:00 ΤΕΛΙΚΟΣ Α2  MUEBLO PLUS - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 09/04/2017 (ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ)
18:00  ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Α1
20:00  ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Α1

Αποτέλεσμα Ημιτελικού Αγώνα του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017, 29-3-2017

ΤΕΤΑΡΤΗ 29/03/2017
(A1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) XPRESS COPY – PLATANOS TOURS 64-54
Διαιτητές: Φιλιππάκης, Τσικριτζάκη.
Δεκάλεπτα: 17-16, 37-27, 48-41, 64-54.
XPRESS COPY (Ξενίδης): Γιαννούλης 6, Φιτζανάκης, Καλογεράκης 5(1), Ορφανουδάκης 17, Φεσσάς 9(1), Τζουλάκης 8, Σπιτάς 8, Χατζηδάκης 5(1), Πιοτογιαννάκης 6.
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Ζουμπεράκης, Αγγελάκης 15, Κανταρτζής 3, Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Κιαγιαδάκης 17, Γεωργίου 4, Ντάσιος, Λαμπαρδάκης 13(2).

Κυριακή, 26 Μαρτίου 2017

Αποτελέσματα Ημιτελικών αγώνων του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/03/2017
(A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE – MUEBLO PLUS καν. 50-50, παρ. 55-60
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 12-09, 19-26, 38-42, καν. 50-50, παρ.55-60
ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE (Γιαννακάκης): Δουζίνας, Λίτινας 12(1), Καλαϊτζάκης 23, Κλάδος, Δούβρος 4, Αντωνογιαννάκης 2, Σταυρουλάκης, Τρουλλινός 9, Γαμβρελάς 5, Καλλιτσουνάκης.
MUEBLO PLUS (Τσιλεδάκης N.): Κάλντι 2, Τσαφαράκης 2, Βρακίδης, Τσιλεδάκης Λ. 2, Χατζηδάκης 22(2), Κλάδος 9(1), Ρακιτζής 1, Παπαδάκης 3(1), Φίλα 19.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 2016-2017
(A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) THINK VILLA – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 28-50
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Φιλιππάκη
Δεκάλεπτα: 09-18, 15-32, 18-41, 28-50.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.) : Βροντάκης 5, Στεργιάκης 3(1), Πολιουδάκης 2, Καζίλας 2, Πηγουνάκης Φ. 2, Αντωνίου 9, Καμαρίτης 3(1), Κόκκινος, Αστρινάκης 2.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ανδρονικίδης): Ρούλιος  Α. 24, Οικονομάκης 5(1), Αποστολάκης, Αντουράκης 11(1), Ρούλιος Κ., Ξενάκης 4, Χατζησπύρος, Μανιατάκης, Κουκάκης 6, Σαρτζετάκης, Παπαδογιαννάκης.

(A1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 58-55
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης 
Δεκάλεπτα: 12-19, 23-26, 42-41, 58-55.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Λίτινας 23(5), Μίγκλης 7, Μυλωνάς 3, Φουτζόπουλος 12, Βλάσσης, Σταμος 13.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Γκάτζιας 3, Μαραβελάκης 6, Θεοδοσόπουλος, Πολιτάκης 9(2), Δρουδάκης 14, Ζουμπεράκης 23.
PLATANOS TOURS 2016-2017
(A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) STUDIO RETHYMNO – PLATANOS TOURS 75-44
Διαιτητές: Θεοδωράκης,  Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 17-07,  39-16, 58-26, 75-44
STUDIO RETHΥΜΝΟ (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 8(2), Μίχας 4, Καραβάνης 27(2), Παπαδάκης 6(2), Κανλής 7, Σαββοργινάκης Β., Ιερωνυμάκης 7, Καίσαρης 16(2).
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Πάτσης 2, Βροντάκης, Αγγελάκης 4, Κανταρτζής 2, Βουγιουκαλάκης Μ. 4, Κιαγιαδάκης 4, Γεωργίου 2, Ζουμπεράκης, Φωτάκης 9(1), Λαμπαρδάκης 5, Δολαψάκης 12.

Δευτέρα, 20 Μαρτίου 2017

Πρόγραμμα Ημιτελικών του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/03/2017
15:45 (A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) ΟΙΩΝΟΣ/BARCODEMUEBLO PLUS
17:30 (A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) THINK VILLA – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
19:15 (
A1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) 
ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
21:00 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) STUDIO RETHYMNO – PLATANOS TOURS

Κυριακή, 19 Μαρτίου 2017

Αποτελέσματα Προημιτελικών του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2017
(A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) CRETA FARMS –  THINK VILLA 37-53
Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Φλουρής.
Δεκάλεπτα: 08-14, 18-24, 25-41, 37-53.
CRETA FARMS (Σταυρουλάκης): Μπραζιώτης 1, Καραογλάνης 2, Σταυρουλάκης Ν. 16(3), Κριτσωταλάκης Κ. 2, Κριτσωταλάκης Β. 4, Σταυρουλάκης-Παττακός Ε. 6, Γιαννούλης 4, Ανυφαντάκης 2.
THINK VILLA (Πλεμμένος) : Στεργιάκης, Θερμιώτης 12(1), Πολιουδάκης 9(1),  Καζίλας 3, Πηγουνάκης Φ. 8(2), Βροντάκης 4, Αντωνίου 10, Κόκκινος 4, Αστρινάκης 3(1).

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2017
(A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) MUEBLO PLUS - L'Étoile du Sud 64-32
Διαιτητές: Φιλιππάκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 17-07, 38-13, 54-22, 64-32
MUEBLO PLUS (Τσιλεδάκης N.): Τσαφαράκης 2, Τσιλεδάκης Λ. 4, Βρακίδης, Παπαδάκης 14 (2), Κλάδος 9 (2), Χατζηδάκης 20 (2), Φίλα 7 (1), Ρακιτζής, Κάλντι 8.
L'Étoile du Sud (Γαλεράκης): Μαυράκης 2, Βουτσαδάκης 6, Πατάτας 2, Παπαδάκης 2, Βαρούχας, Δασκαλάκης 13, Γαλλιός 5 (1), Γαλεράκης, Παυλιδάκης 2.

(A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΟΙΩΝΟΣ/BARCODEKLADOS TOURS 63-55
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 19-09, 23-25, 44-36, 63-55
ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE (Γιαννακάκης): Δουζίνας 8 (2), Λίτινας 2, Πολοπετράκης 12, Κλάδος, Δούβρος 3, Αντωνογιαννάκης 2, Τρουλλινός 6, Σταυρουλάκης, Γαμβρελάς 6, Καλλιτσουνάκης, Καλαϊτζάκης 24 (4).
KLADOS TOURS (Πετράκης): Χριστουλάκης 26 (5), Πετράκης, Κλάδος 12, Περακάκης 1, Πετρίδης 1, Καλλιγιάννης, Νταουντάκης 10 (1), Jovanovic, Γερουκάκης 5.

(A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 36-50
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 04-17, 11-23, 25-36, 36-50
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ξενίδης):
Λαμπρινός 2, Μπονατάκης 4, Γαλερός 10 (1), Δασκαλάκης Μ. 11 (1), Ξενίδης 9, Δασκαλάκης Ν., Καλησπεράκης.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Γαλάνης, Αποστολάκης 10, Ρούλιος Κ., Παπαδογιαννάκης, Αντουράκης 8, Ρούλιος  Α. 17 (1), Κουκάκης 3 (1), Σαρτζετάκης, Ξενάκης 3 (1), Χατζησπύρος 6 (2), Μανιατάκης, Οικονομάκης 3 (1).


(A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROLXPRESS COPY 56-48
Διαιτητές: Φιλιππάκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 20-16, 31-20, 48-33, 56-48
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL (Κατσουλάκης): Συντιχάκης 6, Καλλιγιάννης, Κανακάκης 2, Παπαδάκης Χ. 4, Οικονομίδης 12 (2), Καλογεράκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 9 (3), Παπαδογιαννάκης Π. 2, Χρυσουλάκης 21 (2).
XPRESS COPY (Φεσσάς): Κεφαλογιάννης 5, Καλογεράκης 5 (1), Ορφανουδάκης 10, Χατζηδάκης 2, Φεσσάς 2, Τζουλάκης 4, Πιοτογιαννάκης 3 (1), Σπιτάς 2, Βασιλείου 10 (2), Γιαννούλης 5 (1).


(A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) STUDIO RETHYMNO – PLATANOS TOURS. (26/3 21:00)

Σάββατο, 18 Μαρτίου 2017

Συνάντηση Ομάδων την Τετάρτη 22/3/2015 και ώρα 19:30 στο κλειστό γυμναστήριο του Πανεπιστημίου.

Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου διοργανώνει το 22ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017 ορίζεται γενική συνάντηση όλων των εκπροσώπων των ομάδων την Τετάρτη 22/3/2015 και ώρα 19:30 στο κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου.

Θέματα : 
  • Προγραμματισμός Αγώνων Τελικών (Κατηγορίες Α1 & Α2)
  • Διαιτησία Αγώνων.
  • Ενστάσεις - Ποινές.
  • Προτάσεις – απόψεις.

Τετάρτη, 15 Μαρτίου 2017

Πρόγραμμα Προημιτελικών του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2017
18:15 (A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) CRETA FARMS –  THINK VILLA          
20:00 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) STUDIO RETHYMNO – PLATANOS TOURS

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2017
14:00 (A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) MUEBLO PLUS - L'Étoile du Sud
15:45 (A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE – KLADOS TOURS
17:30 (A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
19:15 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL – XPRESS COPY

Ανακοίνωση απο την Επιτροπή Ποινών, 14/03/2017

Κύριοι καλησπέρα,
       εκ μέρους της επιτροπής ποινών θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι για το συμβάν που έγινε στον αγώνα  "ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΣΥΦΑΡ"  επιβάλλουμε στον αθλητή της ομάδας "ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ& ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ" Λαδακη Αντρέα ποινή μία (1) αγωνιστικής βάση την εφαρμογή του άρθρου 3γ. 
    Ευχόμαστε να είναι η τελευταία ποινή!

Από την επιτροπή ποινών: 
Αραμπαζόγλου
Κανακάκης
Καραβάνης

Σάββατο, 11 Μαρτίου 2017

Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου και 11ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2017
(A2-A)  ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - L'Étoile du Sud  39-60
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 07-13, 17-30, 33-45, 39-60.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Λάππα): Λάππα 22(1), Ρόμπου 2, Κρεμασμενάκης 3, Τσικριτσάκη 2, Μαστροκώστα 2, Νικολούλια 8(1), Γιαπιτσογλου.
L'Étoile du Sud (Γαλεράκης): Παυλιδάκης 11, Πατάτας 4, Βουτσαδάκης 14, Βαρούχας 11(1), Δασκαλάκης 11, Γαλλιός 2, Γαλεράκης 3(1), Μαυράκης 4.

(A2-B)   ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - THINK VILLA 43-55

Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 08-10, 15-27, 30-38, 43-55.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 11(1), Τζανουδάκης 3, Κακλαμάνος 22, Καλαϊτζάκης 2, Παπαδάκης Κ. 4, Γεωργαλής, Πετροπουλάκος, Παπαδάκης Ι., Προκοπάκης, Σακελαρίδης, Φανουργάκης 1.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.) : Βροντάκης 4, Θερμιώτης 14, Πολιουδάκης 11(3), Καζίλας 9, Πηγουνάκης Φ., Αντωνίου 10(1), Κόκκινος 7(1), Αστρινάκης, Στεργιάκης.

(A2-B)   ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΣΥΦΑΡ 35-49

Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 05-18, 16-28, 24-41, 35-49.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης 3, Δοξαστάκης Μ., Τζανιδάκης 8, Αλεξάκης 3, Καπετανάκης 6(1). Κύλης 13, Βαρδάκης 2, Φουντιδάκης, Γιακουμάκης.
ΣΥΦΑΡ (Παπαδάκης): Καβρουλάκης 4, Παπαδάκης 2, Τεριζόγλου 12(3), Χηνιάδης 6, Ζερβουδάκης 15, Παπαδόπουλος 10.

(A2-B)   NEΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - KLADOS TOURS 42-76

Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Τσικριτζάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 05-22, 19-36, 28-52, 42-76.
NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς): Φραγιαδάκης 4, Μαρίνος 2, Κουταλάς, Γρηγοράκης 2, Καλλέργης 6, Βιδιαδάκης, Παραδεισανός 1, Βότζης 10, Βάμβακας 7, Γαβράς 2, Ζαμπετάκης 8.
KLADOS TOURS (Πετράκης): Χριστουλάκης 27(4), Πετράκης, Κλάδος 11, Περακάκης, Πετρίδης 2, Καλλιγιάννης, Νταουντάκης 18(1), Jovanovic 3, Γερουκάκης 15(1).

(Α1) (ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 59-42

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Τσικριτζάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 14-11, 25-13, 41-35, 59-42
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Μαμαλάκης Σ.): Πολυδωρόπουλος 2, Μαλλιαρός, Θανάσης 7(1), Μαμαλάκης Σ. 5(1), Τσίχλης , Μαμαλάκης Ν. 14, Φουντουκίδης 14(2), Πατέντας 17(2), Παρθενιώτης.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος): Μοσχάκης 5, Γκάτζιας 7(1), Μαραβελάκης, Θεοδοσόπουλος, Κατσαντώνης, Πολιτάκης 10(1), Αραμπατζόγλου, Αλυγιζάκης 8(1), Συριανόγλου, Δρουδάκης , Ζουμπεράκης 12.

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2017
(A2-A) ΜΕTROPOLIS - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ  39-61
Διαιτητές: Καθαράκης, Φιλιππάκης 
Δεκάλεπτα: 07-20, 16-31, 29-43, 39-61

METROPOLIS (Κονταξάκης): Νικολουδάκης 12, Σιβαρόπουλος 7, Σωμαθιανός, Παπαδογιαννάκης, Κονταξάκης 7, Παναγιωτόπουλος 7, Μπεγέτης 6.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Αποστολάκης 9, Παπαδογιαννάκης, Αντουράκης 10 (2), Ρούλιος  Α. 18, Σαρτζετάκης 2, Ξενάκης 9 (1), Χατζησπύρος 4, Οικονομάκης 9 (1).

(A2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - CRETA FARMS  70-63
Διαιτητές: Τσικριτσάκη, Ρόμπου 
Δεκάλεπτα: 22-13, 38-35, 57-51, 70-63
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Σταυριανάκη 6, Διαμαντής 22 (2), Μάσκας 19 (3), Λεβεντάκης 1, Δαμιανός 3, Βουμβουράκης, Νικολιδάκης 19 (4), Μανωλουδάκης.

CRETA FARMS (Μαθιουλάκης): Μπραζιώτης 2, Καραογλάνης 10, Σταυρουλάκης Ν. 15, Κριτσωταλάκης Κ. 14, Κριτσωταλάκης Β. 8 (2), Σταυρουλάκης-Παττακός Ε. 8, Σταυρουλάκης Χ. 6 (2).

(A2-ABUENO – ΡΑΨΩΔΙΑ  62-49
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Τσικριτσάκη 
Δεκάλεπτα: 16-17, 30-25, 39-43, 62-49

BUENO HOTEL (Μυλωνάς): Παπαδάκης Π. 4, Αδρονικίδης 2, Κοπανάκης 18, Κωνσταντινίδης, Σταυρουλιδάκης 5, Ανδρεαδάκης 7, Σταγκουράκης 14, Σταθοπούλου, Μυλωνάς 3, Αρσενίδης 9.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης): Χόμπης Γ. 3, Τσισκάκης, Τσικινάς 4, Ξενάκης 12, Βεργίτσης 7 (1), Γκάμπλιας 15 (1), Ψαθάκης 8.

(A2-Β) TEE ΡΕΘΥΜΝΟΥ - MUEBLO PLUS  75-61
Διαιτητές: Τσικριτσάκη, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 17-17, 37-31, 56-41, 75-61
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κούμουλος): Κούμουλος 29 (5), Καλαϊτζάκης, Μαθιουδάκης 4, Μπονατάκης 11 (2), Γαλερός 4, Δασκαλάκης Μ. 25, Ξενίδης 2, Σφακιανάκης, Δασκαλάκης Ν., Καλησπεράκης.
MUEBLO PLUS (Τσιλεδάκης N.-Σταυρουλάκης): Τσιλεδάκης Ν. 11 (1), Βρακίδης, Θυμάκης, Παπαδάκης 4 (1), Κλάδος 4 (1), Χατζηδάκης 12 (3), Φίλας 22 (3), Ρακιτζής, Τζεδάκης, Κάλντι 8.
 
(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ (A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΙΑΤΡΟΙ) 64-58
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 13-18, 27-29, 48-42, 64-58
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Μαθηνός): Γαβαλάκης, Μανέτας 17, Τρανταλίδης 3(1),  Αντουράκης 15(1), Τζενεβράκης 14(1), Σεγρεδάκης 3(1), Ροδινός 12.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασκάκης): Αργυρίου, Σκυργιανόγλου 4, Ζαχαράκης 14, Περαντωνάκης 16(1), Τζανάκης 5(1), Παρασκάκης 8, Σαμωνάκης 11, Μουχασίρης.
(Α1) (ΘΕΣΕΙΣ 1-8) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 63-48
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης 
Δεκάλεπτα: 15-06, 33-19, 48-31, 63-48.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κυδωνάκης 8(2), Κιουρτσιδάκης, Κωνσταντινίδης 3(1), Πατέρας 7, Μαραυγάκης 18(2), Νύκταρης 6, Βασιλάκης Γ. 13(1), Σταυρουλάκης 4, Ρωμανιουδάκης 4.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Καρπούζης 5(1), Λίτινας 6(2), Μίγκλης, Μυλωνάς 2, Φουτζόπουλος 2, Βλάσσης 2, Θεοδωρόπουλος 2, Σταμος 29(1).

(A2-A) ΑΘΙΒΟΛΕΣ - ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 0-20(AA)
(A2-B) DOMEK - CRETAN INOX 0-20 (ΑΑ)

ΡΕΠΟ (A2-B): RETHYMNO SOCCER CLUB

Τρίτη, 7 Μαρτίου 2017

Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου και 11ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2017
15:30 (A2-A)  ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - L'Étoile du Sud
17:00 (A2-B)   
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - THINK VILLA
18:30 (A2-B)   
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΣΥΦΑΡ
20:00 (A2-B)   NEΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - KLADOS TOURS
21:30 (Α1) (ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2017
12:30 (A2-A)   ΜΕTROPOLIS - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
14:00 (A2-A)   ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - CRETA FARMS
15:30 (A2-A)   BUENO - ΡΑΨΩΔΙΑ
17:15 (A2-
Β)   TEE ΡΕΘΥΜΝΟΥ - MUEBLO PLUS
19:00
(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ (A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΙΑΤΡΟΙ)
20:30 (Α1) (ΘΕΣΕΙΣ 1-8) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ

(A2-A) ΑΘΙΒΟΛΕΣ - ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 0-20(AA)
(A2-B) DOMEK - CRETAN INOX 0-20 (ΑΑ)

ΡΕΠΟ (A2-B): RETHYMNO SOCCER CLUB

Δευτέρα, 6 Μαρτίου 2017

Συνάντηση Ομάδων την Τετάρτη 8/3/2015 και ώρα 19:00 στο κλειστό γυμναστήριο του Πανεπιστημίου.

Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου διοργανώνει το 22ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017 ορίζεται γενική συνάντηση όλων των εκπροσώπων των ομάδων την Τετάρτη 8/3/2015 και ώρα 19:00 στο κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου.

Θέματα : 
  • Προγραμματισμός Αγώνων Τελικών (Κατηγορίες Α1 & Α2)
  • Διαιτησία Αγώνων.
  • Ενστάσεις - Ποινές.
  • Προτάσεις – απόψεις.

Κυριακή, 5 Μαρτίου 2017

Αποτελέσματα 11ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 10ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2017
(A2-B) ΣΥΦΑΡ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  41-47
Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Ρόμπου 
Δεκάλεπτα: 08-19, 20-27, 28-39, 41-47
ΣΥΦΑΡ (Παπαδάκης Μ.): Παπαδόπουλος 6, Παπαδάκης Μ., Χηνιάδης 6, Κούνουπας, Τεριζόγλου, 12 (3), Ζερβουδάκης 11, Καβρουλάκης 2, Μπουζουνιεράκης 4.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Παπαδάκης Ι.): Αργυρόπουλος 7 (1), Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 14, Καλαϊτζάκης 4, Παπαδάκης Κ. 6, Γεωργαλής, Παπαδάκης Ι., Προκοπάκης, Σακελαρίδης 4, Φανουργάκης 10.

(A2-B) CRETAN INOX - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  48-52

Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Ρόμπου 
Δεκάλεπτα: 16-10, 33-22, 46-34, 48-52

CRETAN INOX (Θανάσης): Ψωμάς 22, Προδρόμου 6, Βαβουράκης 3, Φραγκιουδάκης 10, Βελονάκης 2, Γκόγκος, Ζούλης 5.
ΕΠΙΧΕΙΡ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης 19 (1), Δοξαστάκης, Τζανιδάκης 13, Αλεξάκης, Καπετανάκης 3 (1), Κύλης, Καλοιδάς 11 (2), Βαρδάκης 6, Φουντιδάκης, Γιακουμάκης.

(Α1) ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΙΑΤΡΟΙ  77-44
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης 
Δεκάλεπτα: 25-12, 39-23, 62-32, 77-44
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Μαμαλάκης Σ.): Πολυδωρόπουλος 9 (1), Μαλλιαρός, Θανάσης 8 (2), Μαμαλάκης Σ. 8, Τσίχλης 5 (1), Μαμαλάκης Ν. 18, Φουντουκίδης 13 (1), Πατέντας 6 (1), Παρθενιώτης 10.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασκάκης): Γούδας 2, Μουχασίρης 6, Περαντωνάκης 16 (2), Τζανάκης 7 (1), Σαμωνάκης 2, Παρασκάκης 11.

 
(A1) PHΟTO ΕΚΦΡΑΣΗ - XPRESS COPY  70-60
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης 
Δεκάλεπτα: 12-14, 29-27, 51-41, 70-60
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κυδωνάκης 7, Κιουρτσιδάκης, Κωνσταντινίδης, Πατέρας 13 (1), Μαραυγάκης 18 (1), Νύκταρης 11 (2), Βασιλάκης Γ., Σταυρουλάκης 9, Χαρκιανάκης 4, Βασιλάκης Β. 8, Ρωμανιουδάκης.
XPRESS COPY (Ξενίδης): Καλογεράκης 3 (1), Ορφανουδάκης 18, Χατζηδάκης 2, Φεσσάς, Τζουλάκης, Πιοτογιαννάκης 6 (1), Σπιτάς 10, Βασιλείου 14 (3), Γιαννούλης 7.

ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2017
(A2-B) MUEBLO PLUS - DOMEK  20-0 (ΑΑ)

(A2-ΒKLADOS TOURS - TEE ΡΕΘΥΜΝΟΥ 32-53
Διαιτητές: Καθαράκης , Ξενάκης
Δεκάλεπτα: 02-15, 16-29, 23-44, 32-53.
KLADOS TRAVEL (Πετράκης): Χριστουλάκης, Πετράκης, Κλάδος 4, Πετράκης, Πετρίδης, Καλλιγιάννης, Νταουντάκης 10, Jovanovic 5(1), Γερουκάκης 13(3).
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κούμολος): Ξενίδης 2, Κούμολος 19(5), Καλαϊτζάκης, Μαθιουδάκης 1, Γαλερός 12(1), Μπονατάκης 6, Δασκαλάκης Μ. 13, Σφακιανάκης, Δασκαλάκης Ν., Καλησπεράκης.

(A1) 
PLATANOS TOURS - ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  73-58
Διαιτητές: Φιλιπάκης, Τσικριτσάκη.
Δεκάλεπτα: 11-12, 36-18, 58-36, 73-58.
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Κλειδαράς 2,  Βροντάκης, Αγγελάκης 12, Κανταρτζής 6, Βουγιουκαλάκης Μ. 4, Πάτσης 3, Γεωργίου 6, Φωτάκης, Καραγιάννης 8, Λαμπαρδάκης 15, Δολαψάκης 17.
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Μήτσιου 4, Δαμανάκης  Κ. 30(7), Καλοκύρης 9, Σαμπουντζής, Κυριακάκης 12, Σερεμής 3.

(A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 72-69
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Τσικριτσάκη.
Δεκάλεπτα: 12-17, 32-34, 54-58, 72-69.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος): Μοσχάκης 4, Κατσαντώνης 13, Μαραβελάκης 2, Θεοδοσόπουλος, Πολιτάκης 7(1), Γκάτζιας 11(2), Αραμπατζόγλου, Αλυγιζάκης 11(1), Συριανόγλου, Δρουδάκης 4, Ζουμπεράκης 20.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Γαβαλάκης, Μανέτας 17, Τρανταλίδης,  Αντουράκης 9(1), Μπαραδάκης 16(1), Χαιρέτης 2, Σεγρεδάκης 24(2), Ροδινός 1.

(Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - STUDIO RETHΥΜΝΟ 38-88
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 08-23,24-36,26-59,38-88.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Σταμος): Καρπούζης 2, Ζούκης 10, Μίγκλης 2, Μυλωνάς 2, Φουτζόπουλος 10, Βλάσσης 2, Θεοδωρόπουλος 2, Σταμος 8.
STUDIO RETHΥΜΝΟ (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 8, Μίχας 15(2), Καραβάνης 15(1), Παπαδάκης 12, Σαββοργινάκης Β. 8, Ιερωνυμάκης 14, Καίσαρης 16.

(A2-BRETHYMNO SOCCER CLUB - NEΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 0-20 (AA)
(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ) 
 (A2-A) ΑΘΙΒΟΛΕΣ – ΜΕTROPOLIS  0-20(AA)

ΡΕΠΟ (A2-B): THINK VILLA
ΡΕΠΟ (A1): Α.ΟΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL