Μοναδική επίσημη ενημέρωση για το Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου

Σάββατο 20 Απριλίου 2024

Βίντεο Μεγάλου Τελικού Α1 Κατηγορίας του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

  

Δημοσιογραφική κάλυψη αγώνα
Κατσαντώνης Γιάννης (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ, παίχτης A.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ BC)
και Σκουντής Βασίλης (Δημοσιογράφος, Παρουσιαστής και Αρθρογράφος) 
 
Photo Ekfrasi

Φωτογραφίες Τελικών του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

 

Δείτε εδώ όλες τις 480 Φωτογραφίες των Τελικών  του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

Η οργανωτική επιτροπή του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024, θέλει να "ευχαριστήσει"


·         Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου και το Πανεπιστήμιο για την άψογη διοργάνωση του Πρωταθλήματος, ιδιαίτερα τον κύριο Προβιά Νικόλαο.

·         Το www.BasketRethymno.gr για την φιλοξενία των αγώνων, τον κύριο Χρήστο Τρανταλίδη

·         Τον Χορηγό «Φωτογραφίες όλων των αγώνων»  Photo Έκφραση, τον κύριο Νίκο Κιουρτσιδάκη.

·         Το Βιβλιοπωλείο «ΣΕΛΙΔΑ» για την εκτύπωση όλων των διπλωμάτων.

·         Την εφημερίδα «Κρητική Επιθεώρηση» και τον κύριο Γιάννη Καλαϊτζάκη.

·         Τους διαιτητές από τον Σύνδεσμος Διαιτητών Καλαθοσφαίρισης Κρήτης που διαχειρίστηκαν με υπευθυνότητα όλους τους αγώνες.

·         Τις φοιτήτριες και τους φοιτητές για την υποστήριξη της γραμματείας σε όλο το πρωτάθλημα.

·         Τους γιατρούς που βρίσκονταν κοντά μας σε όλο το πρωτάθλημα.

·         Tο «Σώμα Εθελοντών Σαμαρειτών Διασωστών» για την βοήθεια τους σε όλους τους αγώνες του πρωταθλήματος.

·         Την επιτροπή ποινών του φετινού πρωταθλήματος.

·         Τους κυρίους Κατσαντώνη Ιωάννη (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟ, Σπήλι BC) και Σκουντή Βασίλη (Δημοσιογράφος, Παρουσιαστής και Αρθρογράφος) για την τηλεοπτική κάλυψη και σχολιασμό του τελικού Α1.

·         Για τα στατιστικά  τον Ηλία Βελονάκη (Ελ.ΑΣ) και Παναγιώτη Διαμαντή (ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ) και Μάνεσης Παύλος (Κ.Ρ.ΕΠΑΛ).

·          Αλλά και όλους που βοήθησαν εθελοντικά καθ’ όλη την διάρκεια του πρωταθλήματος.

Παρασκευή 19 Απριλίου 2024

Απόφαση της επιτροπής ποινών του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024, 15/05/2024

     Η Επιτροπή ποινών του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-24 στη συνεδρίασή της στις 15-04-2024 αφού έλαβε υπόψη της το Φ.Α. για τον αγώνα (A1), KLADOS TOURS - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ, (Κυριακή 07 Απριλίου 2024), αποφάσισε ομόφωνα την ποινή αποκλεισμού έξι (06) αγωνιστικών στον αθλητή, P.B. (KLADOS TOURS) σύμφωνα με τα άρθρα 3.3, 4.2, 5.1 και 12 του πειθαρχικού κανονισμού του ΕΣΑΚΕ.

Η επιτροπή ποινών

Κυριακή 14 Απριλίου 2024

Αποτελέσματα Τελικών A1 & Α2 κατηγορίας του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

Κυριακή 14 Απριλίου 2024
(Α2 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)  
AQUA BEACH - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 51-41
Διαιτητές: Θεοδωράκης Ε., Σταυρουλάκης Ε., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 11-15, 14-04, 10-12, 16-10.
AQUA BEACH (Κατσουλάκης Ι.): Κυριακάκης Π. 4, Τερζάκης Α. 22, Παυλιδάκης Μ. 8, Βελονάκης Ε., Μπιρλιράκης Κ. 7(1), Κανακάκης Η., Κοϊνάκης Ν., Βελονάκης Γ. 2.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Λίτινας Ι., Λίτινας Ε.): Καλογεράκης Γ. 3(1), Νικολάου Γ., Χουστουλάκης Ε., Λαζράκης Η. 9, Νεονάκης Δ., Συμεωνίδης Κ., Δασκαλάκης Μ. 15, Σπιτάς Β., Μουλίτσας Δ. 2, Παπαδόπουλος Χ., Δαγαράκης Λ. 12.
(Α2 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - ΠΛΑΤΑΝΟΣ 48-59
Διαιτητές: Καμπίτσης Μ., Θεοδωράκης Ε., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 14-15, 05-13, 14-10, 15-21.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Παπαδοσηφάκης Ι., Σταυρουλάκης Γ.): Παπαδοσηφάκης Ι. 3, Βροντάκης Γ. 3, Μπενάκης Γ. 8, Παλαφούτης Ι. 17(3), Ξηράς Μ. 15, Reher B.,  Φουσταλιεράκης Ε., Απανωμεριτάκης Χ. 2.
ΠΛΑΤΑΝΟΣ (Πετράκης Ι.): Χριστουλάκης Χ. 8(2), Σηφογιωργάκης Σ., Μπούτσιας Σ. 15(2), Palucas K. 18(1), Περδίκης Β. 6, Κλειδαράς Δ. 3(1), Παπαδάκης Α. 10.
(Α1 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) 
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - KOUMOI BC 78-57
Διαιτητές: Λελεδάκη Σ., Καθαράκης Β., Δημητρουλάκης Ε.
Δεκάλεπτα: 24-18, 17-03, 18-17, 19-19.
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ (Κανλής Κ.): Χριστινάκης Β. 15(3), Κιουρτσιδάκης Ν., Βασιλάκης Ε. 21(3), Νύκταρης Κ. 13(2), Δολιανίτης Δ. 4, Πιρπινάκης Ν. 13(2), Κιαγιαδάκης Χ. 12, Μακριδάκης Μ. 
KOUMOI BC (Καίσαρης Ι.): Μίχας Κ. 10,  Κυδωνάκης Σ. 8(1), Τσιχλής Ε. 3(1), Καφεντζάκης-Ορφανός Δ. 10(2), Λεβάκης Μ. 9(3), Σαπουτζής Γ., Μαμαλάκης Σ. 3(1), Λιονάκης Μ. 12, Μαμαλάκης Ν. 2.

Τρίτη 9 Απριλίου 2024

Πρόγραμμα Τελικών A1 & Α2 κατηγορίας του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

ΧΩΡΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΑΛΛΟΥ
Αφίσα Τελικών Α1 & Α2 Κατηγορίας 2023-2024

Κυριακή 14 Απριλίου 2024
15:00 (Α2 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)  AQUA BEACH - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17:00 (Α2 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - ΠΛΑΤΑΝΟΣ
19:00 (Α1 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)  PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - KOUMOI BC

Κυριακή 7 Απριλίου 2024

Αποτελέσματα Ημιτελικών A1 & Α2 κατηγορίας του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

Σάββατο 06 Απριλίου 2024
(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4)  AQUA BEACH - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 52-57
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 18-18, 10-12, 10-19, 14-08.
AQUA BEACH (Κατσουλάκης Γ.): Κυριακάκης Π. 6, Τσαχάκης Γ. 11(3), Ουρανός Κ., Τερζάκης Α. 22(1),  Παυλιδάκης Μ. 11, Βελονάκης Ε., Μπιρλιράκης Κ., Κανακάκης Η., Κοϊνάκης Ν., Βελονάκης Γ. 2.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Παπαδοσηφάκης Ι., Βροντάκης Γ.): Παπαδοσηφάκης Ι., Βροντάκης Γ. 13(4), Μπενάκης Γ. 13(2), Ξηράς Μ. 11(1), Reher B.,  Φουσταλιεράκης Ε. 5(1),  Λιάκος Δ. 15(2).

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4)  ΠΛΑΤΑΝΟΣ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 71-36
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 15-13, 15-03, 18-11, 23-09.
ΠΛΑΤΑΝΟΣ (Πετράκης Ι.): Χριστουλάκης Χ. 20(3), Μπούτσιας Σ. 25(5), Palucas K. 9, Περδίκης Β. 2, Κλειδαράς Δ., Παπαδάκης Α. 10(1), Σηφογιωργάκης Σ. 5(1).
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Λίτινας Ι., Νικολάου Γ.): Καλογεράκης Γ. 5(1), Νικολάου Γ., Χουστουλάκης Ε. 4, Λαζράκης Η. 4, Συμεωνίδης Κ. 2, Δασκαλάκης Μ. 8, Κεφαλογιάννης  Γ. 5, Σπιτάς Β. 2, Μουλίτσας Δ. 3(1), Παπαδόπουλος Χ., Μαθιουδάκης Σ., Δαγαράκης Λ. 5.

Κυριακή 07 Απριλίου 2024
(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4)  ARKADI BC - KOUMOI BC 63-65
(* απόσυρση ένστασης της ομάδας ARKADI BC) 
Διαιτητές: Μαρκόγιαννης Ι., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 11-13, 23-14, 09-15, 20-23.
ΑΡΚΑΔΙ BC (Αλεξανδράκης Π., Πανέρης Γ.): Χριστοφορίδης Α. 3(1), Λαγουδάκης Ν. 12(2), Σεγρεδάκης Ν. 11(3), Βαρανάκης Ε. 6, Βουρβαχάκης Α. 27(6), Βλάσσης Κ. 2, Αγγελάκης Ι. 2, Θωμαδάκης Η., Λιοδάκης Ν.
KOUMOI BC (Καίσαρης Ι.): Μίχας Κ. 7(1),  Κυδωνάκης Σ. 15(3), Τσιχλής Ε. 4, Καφεντζάκης-Ορφανός Δ. 3(1), Λεβάκης Μ. 8(2), Σαπουτζής Γ., Μαμαλάκης Σ. 2, Λιονάκης Μ. 22(1), Μαμαλάκης Ν. 4.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4)  KLADOS TOURS - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 0-20 (λόγω αποχώρησης ομαδας)

Τετάρτη 3 Απριλίου 2024

Πρόγραμμα Ημιτελικών A1 & Α2 κατηγορίας του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

Σάββατο 06 Απριλίου 2024
16:00 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4)  AQUA BEACH - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
17:45 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4)  ΠΛΑΤΑΝΟΣ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Κυριακή 07 Απριλίου 2024
17:00 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4)  ARKADI BC - KOUMOI BC
18:45 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4)  KLADOS TOURS - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ

Απόφαση της επιτροπής ποινών του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-24 , 3/4/2023

    Η Επιτροπή ποινών του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-24 στη συνεδρίασή της στις 03-04-2024 αφού έλαβε υπόψη της το Φ.Α. και την Έκθεση του διαιτητή για τον αγώνα (A2), ΠΛΑΤΑΝΟΣ - ΕΠΙΠΛΟ ΜΙΧΕΛΗΣ, (Σάββατο 30 Μαρτίου 2024)  αποφάσισε ομόφωνα την ποινή αποκλεισμού τριών (3) αγωνιστικών στον αθλητή, Α.Α. ( ΠΛΑΤΑΝΟΣ) σύμφωνα με τα άρθρα 6 και 12 του πειθαρχικού κανονισμού του ΕΣΑΚΕ.

Η Επιτροπή ποινών

Σάββατο 30 Μαρτίου 2024

Αποτελέσματα προημιτελικών A1 & Α2 κατηγορίας του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

Σάββατο 30 Μαρτίου 2024
(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 73-58
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Πετράκης Α.
Δεκάλεπτα: 15-15, 23-08, 15-14, 20-21.
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης Ν.): Χριστινάκης Β. 24(4), Κιουρτσιδάκης Ν., Πιρπινάκης Ν. 23(2), Κιαγιαδάκης Χ. 20, Νύκταρης Κ. 5(1), Δολιανίτης Δ. 2.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Βλάσσης Κ., Ξυλούρης Θ.): Γαλυφιανάκης Ι.,  Μιχαλος Γ., Γαλυμιτάκης Μ., Αυτιάς Ν. 9, Ματθιουδάκης Λ. 7, Μπονατάκης Σ. 23(4),  Λεβεντης Θ. 2, Συρμογλου Γ. 8, Μαρκάκης Ν., Μαρταβατζης Α., Παπαβασιλείου Π., Ψαρουδάκης Σ. 9(1). 
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2023-2024
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 49-58
Διαιτητές: Πετράκης Κ., Πετράκης Α.
Δεκάλεπτα: 09-16, 07-16, 13-13, 20-13.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Λεβεντάκης Χ.): Ξανθάκης Ε. 1, Αποστολίνας Δ. 11(2), Ξενιτόπουλος Σ. 19(4), Λεβεντάκης Χ. 2,  Τσιμπούρης Κ.. Τζιερτζης Σ. 2, Παλτατσίδης Σ., Δαμιανός Β. 7, Ωττας Δ. 3(1),  Λιάκος Ν. 6, Καραμπατζάκης Ν. 5, Ζερβουδάκης Π.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Λίτινας Ι.): Καλογεράκης Γ. 5(1), Νικολάου Γ., Χουστουλάκης Ε., Λαζράκης Η. 3, Συμεωνίδης Κ. 1, Δασκαλάκης Μ. 10, Κεφαλογιάννης  Γ. 6, Σπιτάς Β. 12, Μουλίτσας Δ. 3, Παπαδόπουλος Χ., Μαθιουδάκης Σ. 12(1), Δαγαράκης Λ. 6.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  ΠΛΑΤΑΝΟΣ - ΕΠΙΠΛΟ ΜΙΧΕΛΗΣ 76-41
Διαιτητές: Πετράκης Κ., Πετράκης Α.
Δεκάλεπτα: 18-12, 23-08, 17-10, 17-11.
ΠΛΑΤΑΝΟΣ (Πετράκης Ι., Σαββοργιανάκης Μ.): Χριστουλάκης Χ. 15(3), Μπούτσιας Σ. 32(2), Palucas K. 10, Περδίκης Β. 9, Ανταλης Α. 4, Κλειδαράς Δ., Παπαδάκης Α. 6.
ΕΠΙΠΛΟ ΜΙΧΕΛΗΣ (Ριτζάκης Α.): Χαλκιάς Λ. 12(1), Κουτουλάκης Ε. 2, Οικονομάκης Α., Πιτσινός Α. 11(1), Μιχελής Π. 8, Κοτσωνας Ε., Βασιλόπουλος Π., Γιαννούλης Ε., Χόμπης Β. 8, Ριτζάκης Α.,  Τσαμαντάκης Γ.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  AQUA BEACH - MACRON 58-38
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 22-08, 15-10, 15-08, 06-12.
AQUA BEACH (Κατσουλάκης Γ., Γιάννης Ε.): Κυριακάκης Π. 8, Τσαχάκης Γ. 16(4), Ουρανός Κ. 5(1), Τερζάκης Α. 14,  Παυλιδάκης Μ. 2, Βελονάκης Ε., Μπιρλιράκης Κ. 8, Κανακάκης Η. 3(1), Κοϊνάκης Ν. 2.
MACRON (Ζαχαράκης Α., Τζανάκης Ι.): Λεκατσάς Γ. 11. Σφακιανάκης Ε., Φωτάκης Σ., Γιακουμάκης Ι. 16, Γιακουμάκης Ε. 2, Καθαράκης Φ. 1, Μουτάφης Γ. 3, Σαμωνάκης Μ., Ζαχαράκης Α., Κανδυλάκης Ι., Βαρούχας Ε., Τζανάκης Ι. 5(1).

Κυριακή 31 Μαρτίου 2024
(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  KOUMOI BC - NOBLE BC 52-49
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 16-10, 11-12, 13-10, 12-17.
KOUMOI BC (Μίχας Κ.): Μίχας Κ. 4,  Κυδωνάκης Σ. 5, Τσιχλής Ε. 5(1), Καφεντζάκης-Ορφανός Δ. 2, Λεβάκης Μ. 6(2), Σαπουτζής Γ., Μαμαλάκης Σ.. 2, Λιονάκης Μ. 20, Μαμαλάκης Ν. 8.
NOBLE BC (Ξενιδης Γ., Πλεμμένος Θ.): Πλεμμένος Θ., Χατζηδάκης Ν., Ξενιδης Γ., Θερμιώτης Ι. 11, Καίσαρης Θ. 14, Παπαδάκης Γ., Φοβάκης Ι. 9(1), Μπονατάκης Γ. 6, Μπιργλιράκης Ε., Χατζηδάκης M. 6.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  ΣΠΗΛΙ BC - ARKADI BC 60-64
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 08-08, 16-13, 17-18, 19-25.
ΣΠΗΛΙ BC (Παπαδογιαννακης Π.): Οικονομίδης Γ., Συντιχάκης Μ. 14(3), Αντουράκης Μ. 2,  Παπαδάκης Γ., Ζουμπεράκης Κ. 4, Βαλμάς Δ. 13(3), Νταουντάκης Ε. 5,  Παπαδογιαννάκης Γ. 20(4), Κατσαντώνης Γ. 2.
ΑΡΚΑΔΙ BC (Αλεξανδράκης Π., Πανέρης Γ.): Χριστοφορίδης Α. 4, Λαγουδάκης Ν. 17(3), Σεγρεδάκης Ν. 3, Βαρανάκης Ε. 21, Βουρβαχάκης Α. 12(2), Βλάσσης Κ. 3, Αγγελάκης Ι. 4.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  KLADOS TOURS - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 84-34
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 22-07, 12-09, 27-10, 23-0.
KLADOS TOURS (Jovanovic B., Καραβάνης Ν.) : Κλάδος Π. 2,  Ορφανουδάκης Γ. 25(2), Γαβράς Σ., Καραδάκης Ν. 9(3),  Robinson J. 12, Petway B. 26(4), Jovanovic B.,  Romanenko V.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Λελεδάκης, Καλυβιανάκης): Καπαρός Ε. 11(2), Κρανας Α., Μακεδάκης Β. 8(2), Κιοσσές Β., Καλυβιανάκης Χ., Χρυσικός Δ., Μεξής Ι. 2, Σειραγάκης Β. 4(1), Καζάνης Γ, 3. 

Τρίτη 26 Μαρτίου 2024

Πρόγραμμα προημιτελικών A1 & Α2 κατηγορίας του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

Σάββατο 30 Μαρτίου 2024
15:00 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ
16:45 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18:30 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  ΠΛΑΤΑΝΟΣ - ΕΠΙΠΛΟ ΜΙΧΕΛΗΣ
20:15 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  AQUA BEACH - MACRON

Κυριακή 31 Μαρτίου 2024
14:00 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  KOUMOI BC - NOBLE BC
15:45 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  ΣΠΗΛΙ BC - ARKADI BC
19:15 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  KLADOS TOURS - ΧΟΡΕΥΤΕΣ

Παρακαλούμε όλες οι ομάδες να βρίσκονται στο γήπεδο, τουλάχιστον 20 λεπτά πριν από την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους!!!

Σάββατο 23 Μαρτίου 2024

Αποτελέσματα αναβολής Α1 και προημιτελικός Α2 κατηγορίας του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

Σάββατο 23 Μαρτίου 2024
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - Κ.Ρ.ΕΠΑΛ 70-65
Διαιτητές: Λελεδάκη Σ., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 14-17, 23-29, 20-10, 13-09.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Παπαδοσηφάκης Ι., Σταυρουλάκης Γ.): Παπαδοσηφάκης Ι., Βροντάκης Γ. 19(1), Απανωμεριτάκης Χ.,  Φουσταλιεράκης Ε. 12(4), Λιάκος Δ., Reher B. 4, Παλαφούτης 8(1), Μπενάκης 27(4), Ξηράς Μ., Σταυρουλάκης Γ.
Κ.Ρ.ΕΠΑΛ (Μάνεσης Π., Καραμήτρος Κ.): Αδράμης Ν. 2, Ανδρεαδάκης Σ. 5,  Καραμήτρος Κ., Σταυρουλιδάκης Γ. , Καλοκάθης Π. 6(2), Καριώτης Σ. 23(2),  Μάνεσης Π. 9(3), Τσαλμπούρης Γ. 6, Κολκας Α. , Κομποδιέτας Κ. 14(4), Σφακιανάκης Ν. 

(Α1 ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)  ΕΛΑΣ / ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 54-45
Διαιτητές: Λελεδάκη Σ., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 16-12, 09-11, 15-13, 14-09.
ΕΛΑΣ/ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ( Μαλλιαρός Γ., Βελονάκης Η.): Δαμανάκης Κ. 15(2), Χιοκτουρης Γ. 15, Κυριακάκης Κ. 2, Σπυράκης Γ. 2, Μαλλιαρός Γ. 5, Οικονομάκης Ι. 4(1), Κώστας Χ. 11, Βελονάκης Η.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης Χ., Μπεμπής Σ.): Σταγκουράκης Δ. 6, Τρανταλίδης Χ., Μιχαλάκης Γ. 3(1), Λίτινας Δ. 11(1),  Σερτεδάκης Μ. 4, Ροδινός Μ. 10(1), Πιταροκοίλης Γ. 2, Μπεμπής Σ. 9.

Κυριακή 10 Μαρτίου 2024

Αποτελέσματα 13ης Αγωνιστικής Α2 κατηγορίας του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

Σάββατο 09 Μαρτίου 2024
(Α2)  L' ETOILE PLAKIAS - Κ.Ρ.ΕΠΑΛ 48-65
Διαιτητές: Κώτσου Ε., Θεοδωράκης Ε.
Δεκάλεπτα: 11-16, 10-22, 18-16, 09-11.
L' ETOILE PLAKIAS (Παπαδάκης Ν.) : Γαλλιός Γ. , Παπιομύτογλου Ζ. 4 , Παυλιδάκης Ν. 4 , Καθαράκης Β. 30(3),  Νικητάκης Β. 10, Παπαδάκης Ν.
Κ.Ρ.ΕΠΑΛ (Μάνεσης Π.): Αδράμης Ν. , Ανδρεαδάκης Σ. 7(1), Καραμήτρος Κ. , Σταυρουλιδάκης Γ. , Καλοκάθης Π. , Καριώτης Σ. 47(5),  Μάνεσης Π. 6(2), Τσαλμπούρης Γ. , Κόλκας Α. 2 , Κομποδιέτας Κ. 3(1), Σφακιανάκης Ν.

(Α2)  ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - MACRON 52-48
Διαιτητές: Κώτσου Ε., Μακρογιαννης Ι.
Δεκάλεπτα: 09-12, 09-11, 16-14, 18-11.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Λίτινας Ι.): Καλογεράκης Γ. 5(1), Συμεωνίδης Κ. 6, Δασκαλάκης Μ. 17, Κεφαλογιάννης  Γ., Σπιτάς Β. 2, Παπαδόπουλος Χ. 2, Μαθιουδάκης Σ. 10(1), Δαγαράκης Λ. 10.
MACRON (Τζανάκης Ι.): Λεκατσάς Γ. 16. Σφακιανάκης Ε. 2, Φωτάκης Σ., Γιακουμάκης Ι. 5, Γιακουμάκης Ε. , Καθαράκης Φ. 2 , Μαρίνος Ι. 6(2), Μουτάφης Γ. 2 , Σαμωνάκης Μ., Βαρούχας Ε. 2, Τζανάκης Ι. 13(1).

(Α1)  ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΟΙΩΝΟΣ 70-59
Διαιτητές: Θεοδωράκης Ε., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 23-12, 11-09, 21-18, 15-20.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Βλάσσης Κ.): Γαρυφιανάκης Ι. 5(1), Μιχαλος Ι. 2, Γαλυμιτάκης Μ. 12(2), Αυτίας Ν. 17(2), Ματθαιουδάκης Λ. 5(1), Μποτονάκης Σ. 10(1), Λεβέντης Β., Συρμογλου Γ. 11,  Μαρκάκης Ν., Παπαβασιλείου Π., Ψαρουράκης Σ. 8(1).
ΟΙΩΝΟΣ (Σταυρούλάκης Π., Καλαϊτζάκης Μ.): Καλαϊτζάκης Μ. 8(2), Δημητριάδης Α. 2, Δουζινας Γ., Γαλερός Σ. 2, Μπολιεράκης Ι. 25(1), Δούβρος Ν. 11, Σταυρούλάκης Π., Σταυρούλάκης Α. 7, Σταυρούλάκης Ν. 4, Ζουμπεράκης Ν.

Κυριακή 10 Μαρτίου 2024
(Α2)  ΕΠΙΠΛΟ ΜΙΧΕΛΗΣ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 64-50
Διαιτητές: Θεοδωράκης Ε.,Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 18-12, 17-12, 10-16, 19-10.
ΕΠΙΠΛΟ ΜΙΧΕΛΗΣ (Ριτζάκης Α.): Χαλκιάς Λ. 6, Κουτουλάκης Ε., Οικονομάκης Α. 7(1), Πιτσινός Α. 21, Μιχελής Π. 8(2), Κοτσωνας Ε., Γρηγοράκης Φ., Βασιλόπουλος Π. 12,  Χόμπης Β. 10, Ριτζάκης Α., Αγγελιδάκης Γ., Τσαμαντάκης Γ.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης Γ.): Βροντάκης Γ. 12(1), Μπενάκης Γ. 12(1), Παλαφούτης Ι. 11(3), Reher Β. 6, Φουσταλιεράκης Ε. 2, Λιάκος Δ. 7.

(Α2)  AQUA BEACH - ΠΛΑΤΑΝΟΣ 46-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης Ε.,Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 16-10, 07-11, 21-07, 02-11.
AQUA BEACH (Κατσουλάκης Γ.): Κυριακάκης Π., Ουρανός Κ., Τερζάκης Α. 24(3),  Παυλιδάκης Μ. 8, Βελονάκης Ε., Μπιρλιράκης Κ. 14(1), Κανακάκης Η. , Κοϊνάκης Ν. , Βελονάκης Γ.
ΠΛΑΤΑΝΟΣ (Πετράκης Ι., Κλειδαράς Δ.): Χριστουλάκης Χ. 10(2), Σηφογιωργάκης Σ. 3(1),  Palucas K. 9, Παπαδάκης Ι.,  Περδίκης Β. 5, Ανταλης Α. 5, Κλειδαράς Δ., Παπαδάκης Α. 7, Σαββοργιανάκης Μ.

BARS BC 2023-2024
(Α2)  ΡΑΨΩΔΙΑ - BARS BC 20-37
Διαιτητές: Θεοδωράκης Ε., Ξυδάκης Γ.
Δεκάλεπτα: 05-09, 02-11, 08-07, 05-10.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Οικονομάκης Κ.): Χόμπης Ε. 4,  Σγουρός Δ., Ξενάκης Ε. 8, Νιωτάκης Α., Παυλιδάκης Ι. 5, Καπετανάκης Ι. 1,  Ρούλιος Κ. 2, Ασβεστας Κ., Λαδάκης Α.
BARS BC (Δούκας Ι., Αντωνίου Α.): Δοξαστάκης Ε. , Δούκας Ι. 10(2), Κομνάς Ι. 3(1), Βασιλείου Ρ., Χόμπης Ε., Ματζουνέας Ε. 1, Σπαντιδάκης Μ. 2, Καλλιγιάννης Ε., Δημάκης Δ. 19(2), Πελτέκης Α. 2, Αντωνίου Α.

(Α1)  KOUMOI BC - ΕΛΑΣ / ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗΣ 66-72
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Μάλαμας Μ.
Δεκάλεπτα: 15-21, 19-19, 13-12, 19-20.
KOUMOI BC (Μίχας Κ.): Μίχας Κ. 14,  Κυδωνάκης Σ. 14(2), Τσιχλής Ε. 7(1), Καφεντζάκης-Ορφανός Δ. 8, Σαπουτζής Γ. 2, Λιονάκης Μ. 19(1), Μαμαλάκης Ν. 2.
ΕΛΑΣ/ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ( Μαλλιαρός Γ., Δαμανάκης Σ.): Δαμανάκης Κ. 21(4), Χιοκτουρης Γ. 18, Κυριακάκης Κ., Σπυράκης Γ. 6, Μαλλιαρός Γ. 6, Οικονομάκης Ι. 3(1), Χρήστου Κ. 18.

(Α2)  THINK VILLA - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 33-51
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 09-18, 02-10, 11-11, 11-12.
THINK VILLA (Κουδουναράκης Λ.): Πολιουδάκης Σ., Παπαδάκης Μ. 3(1), Πηγουνάκης Φ., Καλογεράκης Ι. 20, Παραδεισανός, Μελαδάκης Ι. 10, Κουδουναράκης Λ.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Λεβεντάκης Χ.): Ξανθάκης Ε. 8, Αποστολίνας Δ., Ξενιτόπουλος Σ. 6(2), Λεβεντάκης Χ. 6,  Τσιμπούρης Κ. 6(2), Τζιερτζης Σ. 6, Παλτατσίδης Σ., Δαμιανός Β. 4, Ωττας Δ. 7(1),  Λιάκος Ν. 4, Καραμπατζάκης Ν., Ζερβουδάκης Π. 4.

ΔΣΡ - GRECOTEL 20-0

Δευτέρα 4 Μαρτίου 2024

Πρόγραμμα 13ης Αγωνιστικής Α2 κατηγορίας του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

Σάββατο 09 Μαρτίου 2024
16:15 (Α2)  L' ETOILE PLAKIAS - Κ.Ρ.ΕΠΑΛ
18:30 (Α2)  ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - MACRON
20:15 (Α1)  ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΟΙΩΝΟΣ

Κυριακή 10 Μαρτίου 2024
11:30 (Α2)  ΕΠΙΠΛΟ ΜΙΧΕΛΗΣ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
13:15 (Α2)  AQUA BEACH - ΠΛΑΤΑΝΟΣ
15:30 (Α2)  ΡΑΨΩΔΙΑ - BARS BC
17:15 (Α1)  KOUMOI BC - ΕΛΑΣ / ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗΣ
19:00 (Α2)  THINK VILLA - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ

Παρακαλούμε όλες οι ομάδες να βρίσκονται στο γήπεδο, τουλάχιστον 20 λεπτά πριν από την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους!!!

ΔΣΡ - GRECOTEL 20-0

Κυριακή 3 Μαρτίου 2024

Αποτελέσματα 11ης Αγωνιστικής Α2 κατηγορίας του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

 Σάββατο 02 Μαρτίου 2024
(Α1) ΧΟΡΕΥΤΕΣ - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 57-72
Διαιτητές: Καμπίτσης, Μακρογιάννης
Δεκάλεπτα: 13-28, 14-14, 23-12, 07-18.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ ( Καπαρός Ε.): Καπαρός Ε. 16(3), Μακεδάκης Β. 12(1), Κιοσσές Β. 8, Καλυβιανάκης Χ. 19(3), Μεξής Ι. 2, Νεονάκης Ε., Καζάνης Γ,. Μανιουδάκης Β.
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης Ν.): Χριστινάκης Β. 19(4), Κιουρτσιδάκης Ν. 9(3), Πιρπινάκης Ν. 23(1), Κιαγιαδάκης Χ. 11, Μακριδάκης Μ. 10(2)

(Α1) ΣΠΗΛΙ BC - ΕΛΑΣ / ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 72-65
Διαιτητές: Καμπίτσης , Μπουζουνιεράκης Κ.
Δεκάλεπτα: 18-16, 12-19, 23-16, 19-11.
ΣΠΗΛΙ BC (Παπαδογιαννακης Π.):  Παπαδάκης Χ. 2, Παπαδάκης Γ. 2, Αντουράκης Μ. 11(2),  Παπαδογιαννάκης Γ. 13(3), Οικονομίδης Γ. 33(5), Κατσαντώνης Γ. 11.
ΕΛΑΣ/ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Βελονάκης Η.): Δαμανάκης Κ. 24(6), Μαλλιαρός Γ. 8, Χιοκτούρης Γ. 9, Οικονομάκης Ι. 7(1), Σπυράκης Γ. 2, Χρήστος Κ. 17, Κυριακάκης  Κ. 6., Βελονάκης Η.

(Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΑΡΚΑΔΙ BC 48-56
Διαιτητές: Θεοδωράκης Ε., Μπουζουνιεράκης Κ.
Δεκάλεπτα: 04-18, 11-13, 20-11, 13-14.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης Χ.): Σταγκουράκης Δ. 8, Τρανταλίδης Χ., , Χαιρέτης Γ. 6, Μιχαλάκης Γ. 2, Λίτινας Δ. 12(2),  Σερτεδάκης Μ. 5(1), Γεωργαντάς Χ. 6(2), Χαιρέτης Ι., Ροδινός Μ. 7(1), Πιταροκοίλης Γ. 2.
ΑΡΚΑΔΙ BC (Αλεξανδράκης Π., Σεγρεδάκης Ν.): Χριστοφορίδης Α. 2, Λαγουδάκης Ν. 17(1), Σεγρεδάκης Ν. 10(3), Βαρανάκης Ε. 16, Βουρβαχάκης Α. 3(1), Αλεξανδράκης Π. 3(1), Θωμαδάκης Η.

(Α1) ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - KLADOS TOURS 20-0
(*ένσταση για συμμετοχή παίχτη) 

Κυριακή 03 Μαρτίου 2024
(Α2)  Κ.Ρ.ΕΠΑΛ - THINK VILLA 54-51
Διαιτητές: Θεοδωράκης Ε., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 09-15, 10-17, 11-09, 24-10.
Κ.Ρ.ΕΠΑΛ (Μάνεσης Π., Χριστουλάκης Χ.): Αδράμης Ν. , Ανδρεαδάκης Σ., Καραμήτρος Κ. , Σταυρουλιδάκης Γ. 1, Καλοκάθης Π. 6, Καριώτης Σ. 14,  Μάνεσης Π. 9(3), Τσαλμπούρης Γ. 2, Κολκας Α. , Κομποδιέτας Κ. 22(4), Σφακιανάκης Ν. 
THINK VILLA (Κουδουναράκης Λ, Παπαδάκης Μ.  ): Πολιουδάκης Σ. 4(1), Παπαδάκης Μ. 3(1), Π, Καλογεράκης Ι. 22(1), Παραδεισανός Σ. 11, Κόκκινος Δ.,  Κουδουναράκης Λ. ,  Πηγουνάκης Φ. 11., Μελαδάκης Ι.

(Α1)  KOUMOI BC - ΟΙΩΝΟΣ 83-44
Διαιτητές: Πετράκης Κ., Βλάσσης Κ. 
Δεκάλεπτα: 27-04, 09-11, 24-17, 23-12
KOUMOI BC (Μίχας Κ .): Μίχας Κ. 13(2), Τσιχλής Ε. 18(2) , Κυδωνάκης Σ. 11(1), Σαπουτζής Γ., Μαμαλάκης Σ. 3(1), Λιονάκης Μ. 20, Λεβάκης Μ. 9(3),  Ορφανός Δ. 9(3).
ΟΙΩΝΟΣ (Καλαϊτζάκης Μ., Σταυρούλάκης Π.): Καλαϊτζάκης Μ. 10(2), Δημητριάδης Α. 2, Δουζινας Γ.,  Μπολιεράκης Ι. 13(3), Δούβρος Ν. 4, Σταυρούλάκης Π., Σταυρούλάκης Α. 7(1), Σταυρούλάκης Ν. 8(2)

(Α1)  ΦΟΙΤΗΤΕΣ - NOBLE BC 84-59
Διαιτητές: Πετράκης Κ, Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 24-13, 26-18, 18-20, 16-08
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Βλάσσης Κ., Ξυλούρης Θ.): Ματθιουδάκης Λ. 7(1), Γαλυφιανάκης Ι., Μιχαλος Γ., Γαλυμιτάκης Μ. 13(4), Αυτιάς Ν. 15(1), Μαρταβατζης Α. 6,  Μπονατάκης 12(1), Λεβεντης Θ., Συρμογλου Γ. 16, Παπαβασιλείου Π. 4, Ψαρουδάκης Σ. 11(2). 
NOBLE BC (Πλεμμένος Θ., Ξενιδης Γ.): Χατζηδάκης M. 9, Ξενιδης Γ. 2, Θερμιώτης Ι. 8, Καίσαρης Θ. 30(3), Λαμπαρδάκης Ε. 10(1).

Πέμπτη 29 Φεβρουαρίου 2024

Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής Α2 κατηγορίας του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

Σάββατο 02 Μαρτίου 2024
15:00 (Α1) ΧΟΡΕΥΤΕΣ - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ
16:45 (Α1) ΣΠΗΛΙ BC - ΕΛΑΣ / ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
18:30 (Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΑΡΚΑΔΙ BC
20:15 (Α1) ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - KLADOS TOURS
Κυριακή 03 Μαρτίου 2024
15:15 (Α2)  Κ.Ρ.ΕΠΑΛ - THINK VILLA
17:00 (Α1)  KOUMOI BC - ΟΙΩΝΟΣ
18:45 (Α1)  ΦΟΙΤΗΤΕΣ - NOBLE BC

Παρακαλούμε όλες οι ομάδες να βρίσκονται στο γήπεδο, τουλάχιστον 20 λεπτά πριν από την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους!!!

Αποτέλεσμα 12ης Αγωνιστικής Α2 κατηγορίας του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου", 28/3/2024

Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2024
(Α2) BARS BC - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 42-46
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 08-08, 10-09, 12-12, 12-17.
BARS BC (Δούκας Ι., Σπαντιδάκης Μ.): Δούκας Ι., Κόμνας Ι. 2, Χόμπης Ε., Μαντζουνεας Ε., Σπαντιδάκης Μ. 6(2),  Καλλιγιάννης Ε. 12(1), Δημάκης Δ. 14, Πελτέκης Α. , Ηλιάκης Ε. 11(1), Καλλιγιάννης Ε. 8, Δημάκης Δ. 18(1), Ηλιάκης Ε. 1, Αντωνίου Α. 2.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης Γ., Σταυρουλάκης Γ.): Βροντάκης Γ. 10(1),   Φουσταλιεράκης Ε., Λιάκος Δ. 5, Reher B. 14(4), Παλαφούτης Ι. 17(2), Μπενάκης Γ.

Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024

Αποτελέσματα 12ης Αγωνιστικής Α2 κατηγορίας του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024
(Α2) ΠΛΑΤΑΝΟΣ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 58-51
Διαιτητές: Θεοδωράκης  Ε., Καθαράκης  Β.
Δεκάλεπτα: 18-12, 12-10, 19-10, 09-19.
ΠΛΑΤΑΝΟΣ (Πετράκης Ι.): Χριστουλάκης Χ. 11(1), Μπούτσιας Σ. 19, Palucaj K. 10, Περδίκης Β. 10, Παπαδάκης Α. 4(1), Σηφογιωργάκης Σ., Ανταλής Α. 4.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Λίτινας Ι. ): Καλογεράκης Γ. 7(2), Λαζαράκης Η. 7,  Δασκαλάκης Μ. 15, Μουλίτσας Δ. 6(2), Δαγαράκης , Χουστουλάκης Μ. 10, Παπαδόπουλος Χ., Συμεωνίδης Κ.

(Α2) AQUA BEACH - ΕΠΙΠΛΟ ΜΙΧΕΛΗΣ 58-51
Διαιτητές: Βλάσσης Κ., Μάλαμας Μ.
Δεκάλεπτα: 14-13, 10-18, 15-08, 19-12.
AQUA BEACH (Πριναράκης Φ.): Κυριακάκης Π. 9(1), Ουρανός Κ. 2, Τσαχάκης Γ. 5(1), Τερζάκης Α. 23, Παυλιδάκης Μ. 7 , Κανακάκης Η., Μπιρλιράκης Κ. 12(1), Κοϊνάκης Ν. 2.
ΕΠΙΠΛΟ ΜΙΧΕΛΗΣ (Ριτζάκης Α.): Χαλκιάς Λ. 6, Μιχελής Π. 8, Κοτσωνάς Ε. 2 , Ριτζάκης Α. , Χόμπης Β. 6, Οικονομάκης Α. 2, Τσαμαντάκης Γ., Πιτσινός Α. 16(3), Κοντουδάκης Ε., Βασιλόπουλος Π., Γιαννούλης  Ε.

(Α2) ΔΣΡ - L' ETOILE PLAKIAS 69-46
Διαιτητές: Βλάσσης Κ., Μάλαμας Μ.
Δεκάλεπτα: 11-12, 19-06, 19-13, 20-15
ΔΣΡ (Ανδρονικίδης Α.): Χηνιάδης Φ. 4, Προκοπάκης Μ. 9(1), Ζουμπουλάκης Μ. 22(2), Ταταράκης Ε. 23(2), Ανδρονικίδης Α. 11(1).
L' ETOILE PLAKIAS (Παπιομύτογλου Ζ..): Γαλλιός Γ. 8, Παπιομύτογλου Ζ. , Παυλιδάκης Ν. 13 , Καθαράκης Β.,  Νικητάκης Β. 13(3), Ζουρμπάκης Σ. 6, Καλοειδάς Α. 6(1), Παπαδάκης Ν.
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024
(Α1) ΑΡΚΑΔΙ BC - ΟΙΩΝΟΣ 56-58
Διαιτητές: Θεοδωράκης Ε., Μάλαμας Μ.
Δεκάλεπτα: 11-20, 13-16, 19-11, 13-11.
ΑΡΚΑΔΙ B (Αλεξανδράκης Π., Πανέρης Γ.): Χριστοφορίδης Α., Λαγουδάκης Ν. 16(1) Σεγρεδάκης Ν. 3, Βαρανάκης Ε. 11(1), Βλάσσης Κ. 10, Βουρβαχάκης Α. 10, Αγγελάκης Ι. 4, Θωμαδάκης Η., Λιοδάκης Ν. Πανέρης Γ. 2, Παπαδογιάννης Ν. 4., Αλεξανδράκης Π.
ΟΙΩΝΟΣ (Καλαϊτζάκης Μ., Σταυρούλάκης Π.): Καλαϊτζάκης Μ. 5, Δημητριάδης Α. 2, Δουζινας Γ. 8(2), Γαλερός Σ. 3(1), Μπολιεράκης Ι. 11, Δούβρος Ν. 5, Σταυρούλάκης Π., Σταυρούλάκης Α. 16(1), Σταυρούλάκης Ν. 8(2), Φραγκιαδάκης Π.

(Α2) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΡΑΨΩΔΙΑ 58-45
Διαιτητές: Θεοδωράκης Ε., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 18-07, 15-04, 13-15, 12-19.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ζερβουδάκης Π., Λεβεντάκης Χ.): Ξανθάκης 9(1), Λεβεντάκης Χ. 3(1), Τζιερτζής Σ. 2, Τσιμπούρης Κ. 7(1), Λιάκος Ν. 6, Καραμπατζάκης Ν. 16(2), Ώττας Δ. 4(1), Διαμαντής Π. 5(1), Κατσόγιαννος Θ., Αποστολίνας Δ. 6, Ξενιτόπουλος, Ζερβουδάκης Π.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Οικονομάκης Κ., Νιωτάκης Α.): Λαδάκης Α., Παττακός Γ. 8, Χόμπης Γ. 8, Σγουρός Δ. 4,  Οικονομάκης Κ. 4, Καπετανάκης Ι. 6(1), Σταυριαννουδακης Σ. 6, Ξενάκης Ε. 9, Βαμβακας Π.

ΑΝΑΒΟΛΕΣ
(Α2) BARS BC - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (λόγω μη παρουσίας ιατρού αγώνα)
(A2)  Κ.Ρ.ΕΠΑΛ - THINK VILLA  

Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2024

Πρόγραμμα 12ης Αγωνιστικής Α2 κατηγορίας του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024
15:00 (Α2) ΠΛΑΤΑΝΟΣ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
16:45 (Α2) AQUA BEACH - ΕΠΙΠΛΟ ΜΙΧΕΛΗΣ
18:30 (Α2) ΔΣΡ - L' ETOILE PLAKIAS
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024
12:00 (Α1) ΑΡΚΑΔΙ BC - ΟΙΩΝΟΣ
13:45 (Α2) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΡΑΨΩΔΙΑ
15:30 (Α2) BARS BC - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ

Παρακαλούμε όλες οι ομάδες να βρίσκονται στο γήπεδο, τουλάχιστον 20 λεπτά πριν από την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους!!!

ΑΝΑΒΟΛΗ
(A2)  Κ.Ρ.ΕΠΑΛ - THINK VILLA  (03/03/2024, 15:15)