Κυριακή, 6 Μαΐου 2012

Αποτέλεσμα Φιλικού αγώνα μεταξύ Haagen Dazs-Ασφάλειες Γλεντουσάκης

Το Σάββατο 05/05/12 στις 16:15 στο κλειστό "Μελίνα Μερκούρη" του Ρεθύμνου, πραγματοποιήθηκε ο φιλικός αγώνας μεταξύ των ομάδων Haagen Dazs - Ασφάλειες Γλεντουσάκης, με την ομάδα από τα Χανιά να παίρνει το ροζ φύλλο αγώνα μετά από ένα πολύ ωραίο παιχνίδι.
Haagen Dazs  -  Ασφάλειες Γλεντουσάκης : 59 - 64 
10λεπτα - 1o: 17-18, 2o: 30-38(13-20), 3o: 47-53(17-15), 4o: 59-64(12-11).
Haagen Dazs (Ξενίδης): Καραμιχάλης 3, Ξενίδης, Βενιανάκης, Σπανόπουλος, Καλαϊτζάκης 14(2), Κυριακόπουλος, Πολιτάκης 22(2), Μπονατάκης 3, Γιοβάνοβιτς, Γκογκίτσας 17(2), Θερμιώτης, Πηγουνάκης.
Ασφάλειες Γλεντουσάκης (Γεωργιλάς, Μουσουράκης): Πετρίδης 17, Χατζησταύρος 18, Πολυζωΐδης 4, Πάκος, Γλεντουσάκης, Μίχας 7, Λεντάρης, Κρασουδάκης 8, Καμπέλης 4, Κατσανεβάκης 6.

Πέμπτη, 3 Μαΐου 2012

Φιλικός αγώνας μεταξύ Haagen Dazs-Ασφάλειες Γλεντουσάκης

      Το Σάββατο 05/05/12 στις 16:15 στο κλειστό "Μελίνα Μερκούρη" του Ρεθύμνου θα διεξαχθεί φιλικός αγώνας μεταξύ της φετινής πρωταθλήτριας ομάδας του εργασιακού πρωταθλήματος καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2011-2012 "Haagen Dazs" με την περσινή πρωταθλήτρια ομάδα του εργασιακού πρωταθλήματος καλαθοσφαίρισης Χανίων 2010-2011 "Ασφάλειες Γλεντουσάκης".
 
 Πρωταθλητές Ρεθύμνου 2011-2012
 Πρωταθλητές Χανιά 2010-2011

Τετάρτη, 2 Μαΐου 2012

Στατιστικά 17ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2011-2012


Στατιστικά 17ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2011-2012

ΣΚΟΡΕΡ
A/A
Όμιλος
Όνομα
Ομάδα
Πόντοι
1
Α
Κανλής
ΥΠ. ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
310
2
Β
Παπαδάκης
ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
275
3
Β
Καλαϊτζάκης
HAAGEN DAZS
252
4
Α
Λαγός 
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
248
5
Α
Λαμπαρδάκης 
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
226
6
Α
Λαδάκης
ΙΑΤΡΟΙ
209
7
Α
Σταθόπουλος
ΙΑΤΡΟΙ
194
8
Β
Αλυγιζάκης
ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
192
9
Α
Αγγελάκης
ΕΜΠΟΡΟΙ
191
10
Α
Καραζούπης
ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
172

ΤΡΙΠΟΝΤΑ
A/A
Όμιλος
Όνομα
Ομάδα
Τρίποντα
1
Α
Δαμανάκης 
ΥΠ. ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
36
2
Β
Καλαϊτζάκης
HAAGEN DAZS
33
3
Α
Λαγός 
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
30
4
Β
Σαββοργιανάκης Μ. 
ΕΚΠ./ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
30
5
Α
Καραζούπης
ΔΗΜ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
27
6
Β
Πετρακάκης
ΕΚΠ./ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
21
7
Β
Παπαδάκης
ΕΚΠ./ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
20
8
Β
Γαλητσιάνου
Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19
9
Α
Μουλίτσας
ΕΜΠΟΡΟΙ
19
10
Α
Νικολιδάκης 
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
19

Μέσος Όρος  Επιθέσεων-Άμυνας Ομάδων
Ομάδα
Μ.Ο. Επίθεσης
Πραγματικών παιχνιδιών
Μ.Ο. Άμυνας
Πραγματικών παιχνιδιών
Εκπαιδευτικοί - Ιδ. Υπάλληλοι
80,38
48,75
Επιχειρηματίες
75,71
53,57
Υπουργείο Εσωτερικών
75,00
59,56
Haagen Dazs
73,25
42,38
Κατασκευαστές
69,75
46,50
Φοιτητές
64,88
54,00
Ιατροί
62,75
66,00
Ιδιωτικοί Υπάλληλοι
62,57
72,71
Έμποροι
61,44
65,22
Ελεύθεροι
Επαγγελματίες
58,78
52,22
Πρωτοβάθμια
58,13
57,25
Δήμος Αγίου Βασιλείου
56,00
57,78
BEST MAGAZINE
54,29
66,86
Πανεπιστήμιο
54,00
57,75
Πτυχιούχοι Φυσικής Αγωγής
45,50
47,00
CretaFarms
44,86
54,43
Metropolis
44,29
74,43
Α.Δ Ρεθύμνου
39,29
59,14
GARDEN ART
32,25
61,75
Ασφαλώς
29,00
82,00

Τρίτη, 1 Μαΐου 2012

Αποτελέσματα ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 17ου ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ


ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 17ου ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 
ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2011-2012
ΧΩΡΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΑΛΛΟΥ


ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΩΝ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2011-2012

  1. Haagen Dazs 
  2. Επιχειρηματίες
  3. Εκπαιδευτικοί/ Ιδ. Υπάλληλοι
  4.  Υπουργείο Εσωτερικών
  5. Κατασκευαστές
  6. Φοιτητές
  7. Πανεπιστήμιο
  8. Δήμος Αγίου Βασιλείου
  9. Ελεύθεροι Επαγγελματίες
  10. CretaFarms  
A1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
  1. Πρωτοβάθμια
  2. Ιατροί
  3. Garden Art 
  4. Best Magazine 
  5. Α.Δ Ρεθύμνου  
  6. Έμποροι
  7. Metropolis
  8. Ιδιωτικοί Υπάλληλοι
  9. Ασφαλώς  
  10. Πτυχιούχοι Φυσικής Αγωγής
A2
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1-16 (περισσότερα εδώ)
ΘΕΣΕΙΣ
A/A
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ Α
ΟΜΑΔΑ Β
1-16
Κ1
18/3
14:15
Επιχειρηματίες
77
GARDEN ART
28
1-16
Κ2
17/3
20:00
Υπουργείο Εσωτερικών
96
BEST MAGAZINE
46
1-16
Κ3
18/3
12:30
Φοιτητές
52
Α.Δ Ρεθύμνου
39
1-16
Κ4
18/3
17:45
Δήμος Αγίου Βασιλείου
58
CretaFarms
47
1-16
Κ5
18/3
16:00
Πανεπιστήμιο
67
Ελεύθεροι
Επαγγελματίες
58
1-16
Κ6
19/3
19:00
Πρωτοβάθμια
37
Κατασκευαστές
86
1-16
Κ7
17/3
18:30
Ιατροί
56
Εκπαιδευτικοί/ Ιδ. Υπάλληλοι
103
1-16
Κ8
18/3
11:00
Έμποροι
48
Haagen Dazs
87
ΘΕΣΕΙΣ
A/A
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1-8
Π1
25/316:15
Επιχειρηματίες
75
Πανεπιστήμιο
56
1-8
Π2
29/320:00
Υπουργείο Εσωτερικών
47
Κατασκευαστές
45
1-8
Π3
28/320:00
Φοιτητές
49
Εκπαιδευτικοί/ Ιδ. Υπάλληλοι
64
1-8
Π4
25/318:00
Δήμος Αγίου Βασιλείου
43
Haagen Dazs
83
9-16
Π5
24/318:00
GARDEN ART
51
Ελεύθεροι
Επαγγελματίες
55
9-16
Π6
24/316:15
BEST MAGAZINE
52 
Πρωτοβάθμια
65
9-16
Π7
26/319:00
Α.Δ Ρεθύμνου
48
Ιατροί
74
9-16
Π8
24/319:45
CretaFarms
48 
Έμποροι
46

ΘΕΣΕΙΣ
A/A
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1-4
Η1
31/319:45
Επιχειρηματίες
76
Εκπαιδευτικοί/ Ιδ. Υπάλληλοι
58
1-4
Η2
1/416:45
Υπουργείο Εσωτερικών
55
Haagen Dazs
67
5-8
Η3
31/318:00
Πανεπιστήμιο
48
Φοιτητές
52
5-8
Η4
1/418:30
Κατασκευαστές
72
Δήμος Αγίου
Βασιλείου
53
9-12
Η5
31/314:45
Ελεύθεροι 
Επαγγελματίες
77
Ιατροί
61
9-12
Η6
1/415:00
Πρωτοβάθμια
38
CretaFarms
44
13-16
Η7
1/413:30
GARDEN ART
52
Α.Δ Ρεθύμνου
41
13-16
Η8
31/316:30
BEST MAGAZINE
72
Έμποροι
69

ΘΕΣΕΙΣ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1-2
8/419:30
Επιχειρηματίες
70
Haagen Dazs
74
3-4
8/417:30
Εκπαιδευτικοί/ Ιδ. Υπάλληλοι
67
Υπουργείο
Εσωτερικών
40
5-6
3/420:00
Φοιτητές
67
Κατασκευαστές
79
7-8
7/819:30
Πανεπιστήμιο
72
Δήμος Αγίου
Βασιλείου
64
9-10
7/816:00
Ελεύθεροι 
Επαγγελματίες
58
CretaFarms
45
11-12
4/419:00
Ιατροί
61
Πρωτοβάθμια
71
13-14
7/817:45
GARDEN ART
62
BEST MAGAZINE
38
15-16
8/415:30
Α.Δ Ρεθύμνου
20
Έμποροι
0