Δευτέρα, 10 Δεκεμβρίου 2018

Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου 2018
(Α2-Α) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. 0-20 (ΑΑ)
16:00 (Α2-Α) ΙΑΤΡΟΙ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
17:45 (Α1) PROJECT PLUS IKE – SAILING EXPERIENCE
19:30 (Α1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου 2018
10:00 (Α2-Α) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
11:30 (Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ – PLATANOS TOURS
13:15 (Α2-Α) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ    – KLADOS TOURS
15:00 (Α2-Α) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
16:45 (Α1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ – ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ
18:30 (A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ
20:15 (A1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ

ΡΕΠΟ: (Α1) HAAGEN DAZS BC

Κυριακή, 9 Δεκεμβρίου 2018

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Β' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου 2018
(Α2-Β) L'ETOILE DU SUD – MACRON STORE 33-42
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 07-12, 14-22, 25-28, 33-42.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παυλιδάκης Γ. 15, Μαυράκης 11, Παπαδάκης Ν.  Γαλλιός, Παπιομύτογλου 6(1), Σταράκη 2.
MACRON STORE (Δοξαστάκης Ε.): Δοξαστάκης Ε. 9, Πριναράκης, Τσαφαράκης, Μπενάκης, Παπαδάκης Α. 4, Κάβουρας 4, Καρατζέτζος Κ. , Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 19(2), Κόνιας 6, Φωτάκης, Αυγέρης.

(Α2-Β) THINK VILLA – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 39-52

Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 06-15, 16-26, 29-39, 39-52.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.): Αντωνίου 9, Ξενίδης 4, Κουδουναράκης Λ., Πολιουδάκης 13(3),  Καζίλας 9, Κόκκινος 4, Αστρινάκης.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 19(4), Τζανουδάκης, Κακλαμάνος 14, Καλαϊτζάκης Α. 8, Παπαδάκης Κ. 9(1) , Ζουρίδης, Σακελλαρίδης, Γεωργαλής, Ψωράκης 2, Προκοπάκης, Παπαδάκης Γ. 2 , Χηνιάδης.
(Α1) SAILING EXPERIENCE – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 45-46
Διαιτητές: Καμπίτσης Μιχάλης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 11-16, 18-25, 29-30, 45-46.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης 6, Ζαμπετάκης 5(1), Σταθόπουλος 3(1), Τσαχάκης 1, Παπαδάκης, Τσαγκαρούλης 17, Παπαπαναγιώτου, Παρασύρης, Καρπουζάκης 6, Κορωνάκης 7(1).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 6, Γιαννούλης 5(1), Θεοδοσόπουλος, Ανεζάκης 3(1), Τσιμπισκάκης 12(2), Δρουδάκης 8, Αλυγιζάκης 9(1), Κατσαντώνης 3(1), Συργιανόγλου.
(Α1) N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ – PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 62-99
Διαιτητές: Καμπίτσης Μιχάλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 13-28, 24-55, 42-69, 62-99.
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Γκόγκος, Θανάσης): Φοβάκης 4(1), Βελονάκης 4,  Λεωνιδάκης 5(1), Γκόγκος, Κατσαβίδης 17(1), Ψωμάς 5(1), Αρσενίδης 14, Μακαρδονας 13(1).
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης Β. 20(4), Κιουρτσιδάκης, Νυκταρης 11(3),  Σταυρουλάκης 2, Πατέρας 3, Κωνσταντινίδης 2, Βασιλάκης 45(5), Πιρπινάκης Ν. 18(4). 

Kυριακή 9 Δεκεμβρίου 2018
(Α2-Β) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – BUENO HOTEL  46-24
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σιβαρόπουλος
Δεκάλεπτα: 10-0, 24-07, 36-20, 46-24
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης): Αποστολάκης 13, Χατζησπύρος 8, Οικονομάκης Ι. 4, Ρούλιος Α. 5, Ρούλιος Κ. 3, Ξενάκης 4, Οικονομάκης Κ. 2, Περιστεράκης 4, Ζουμπουλάκης Ν. 3 (1).
BUENO HOTEL (Σταυρουλιδάκης): Κοπανάκης 7 (1), Μοτάκης, Ανδρεδάκης 2, Σταυρουλιδάκης, Σταγκουράκης, Κόλκας 3 (1), Βαζιουράκης 12.

(Α2-Β) WOW! PARKING – ΧΟΡΕΥΤΕΣ  45-58

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σιβαρόπουλος
Δεκάλεπτα: 12-19, 26-31. 35-40, 45-58
WOW!PARKING (Σαμψών): Πολυμίλης Χ. 11 (1), Κουνδουράκης Γ., Πατηταράς 4, Παρασύρης, Σαμψών, Κουνδουράκης Σ. 14 (1), Βελονάκης 10 (1), Κουταλάς 6 (2).
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 19, Μαραγκουδάκης, Καλυβιανάκης 6, Παπαδογιαννης Ν. 6, Μεξης 12, Παναγιουλάκης 2, Ρουμαντζής, Νεονάκης, Λελεδάκης 9 (1), Καζάνης 4, Διβάνης.

(Α2-Β) OLYMPIC/BONOBO – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ  28-39

Διαιτητές: Αρτεμάκη, Λόλι
Δεκάλεπτα: 08-11, 16-20, 19-33, 28-39
OLYMPIC/BONOBO (Κατσαβίδης): Κονταξάκης 11 (1), Δούκας 3, Μαθιουδάκης 2, Κατσαντώνης Ι. 9, Κατσαντώνης Γ., Βασιλάκης, Προντανοβιτς 3 (1), Αποστολάκης.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Μαρίνος 4, Φραγκιαδάκης, Βότζης 7 (1), Ζαμπετάκης 10, Μπουλούμπασης, Γρηγοράκης, Παραδεισανός, Γαβράς Σ. 8, Μάνεσης 6 (2), Γαβράς Ν. 4 (1).

(A2-A) ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. – KLADOS TOURS  47-47 (καν. Αγώνας), 58-52 (α’ παρ.)

Διαιτητές: Αρτεμάκη, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 15-21, 26-28, 32-38, 47-47 (καν. Αγώνας), 58-52 (α’ παρ.)
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Λίτινας 3 (1), Δημητριάδης, Σταυρουλάκης Ν. 8, Γαλερός 9 (1), Κλάδος 3 (1), Καραογλάνης, Δουζίνας 5,  Δούβρος 12, Σταυρουλάκης Π. 7 (1), Αντωνόπουλος 4, Αντωνογιαννάκης, Καλιτσουνάκης.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς): Σχοινάς 16 (2), Κλάδος 3, Περακάκης 3 (1), Κανελλάκης 2, Νταουντάκης 15, Γιοβάνοβιτς 12 (1), Πετρίδης 1, Γερουκάκης.

(Α1) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – PROJECT PLUS IKE  66-33

Διαιτητές: Λόλι, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 18-06, 29-22, 45-33, 66-33
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Θανάσης): Πολυδωρόπουλος 13, Θανάσης 3, Κυδωνάκης, Μουλίτσας, Μαμαλάκης Ν. 21, Φουντουκίδης 14, Καίσαρης 15 (2).
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης): Κλάδος 3 (1), Τσιλεδάκης Λ. 2, Χατζηδάκης 2, Καλυδωνάκης 11 (1), Κοντουδάκης, Παπαδάκης Α. 15 (1), Μαρίνος.

(A1) ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ 61-48
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 14-15, 28-32, 46-38, 61-48.
ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 8(2), Τσιχλής  Ε.18(4), Παπαδάκης Θ. 20(3), Σερσέμης, Σαββοργινάκης Β. 15(1).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Σαρρής 2, Τσίχλης Σ. 2, Καρπούζης 2, Καρακεσίσογλου 10, Ψαρουδάκης 8(1), Πελιβανίδης 17(4), Σεγρεδάκης 3(1), Μίγλης,  Παπαδοκωνσταντάκης, Γαλυφιανάκης 2, Θεοδωρόπουλος 2, Κατάκης.

ΡΕΠΟ: (Α1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. & (Α2-B) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ

(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – HAAGEN DAZS BC *

* Θα πραγματοποιηθεί άλλη μέρα λόγω πένθους.

Παρασκευή, 7 Δεκεμβρίου 2018

Ανακοίνωση από την ομάδα του WOW! PARKING, 7-12-2018

WOW!!! PARKING ( ΟΜΑΔΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ Α2Β)

   Η απόφαση των φιλών και συνεργατών μου να συμμετέχουμε στο εργασιακό πρωτάθλημα μπάσκετ Ρεθύμνου μου έδωσε ένα κίνητρο ώστε να φτιάξουμε μια ομάδα που θα γίνει παρέα και θα μας χαρίσει όμορφες στιγμές με ανταγωνισμό και ιδρώτα ...ώστε να γίνουμε και εμείς ένα κομμάτι αυτής της πολύ σοβαρής διοργάνωσης .Δεν σας κρύβω ότι έμεινα με ανοικτό το στόμα από την οργάνωση και την τάξη που υπάρχει στο πρωτάθλημα και μπράβο σε όλους !!!
   Παίξαμε κάποιους αγώνες και φτάσαμε στην πρώτη μας νίκη την Κυριακή 2/12 ...δυστυχώς όμως δεν την χαρήκαμε αυτή την νίκη λόγο ενός σοβαρού επεισοδίου μεταξύ παίκτη της ομάδας μας και αντίπαλου (όσο αντίπαλος μπορεί να θεωρηθεί κάποιος ) ... που είχε σαν αποτέλεσμα την τιμωρία και των δυο αλλά και την δημιουργία μια κάκιστης εικόνας για την ομάδα μας προς όλους...
   Θέλω λοιπόν να ζητήσω ένα ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ πρώτα από την απέναντι ομάδα για το γεγονός από τις υπόλοιπες ομάδες και την οργανωτική επιτροπή διότι τέτοιες ενέργειες δεν τιμούν κανένα μας και κυρίως μας πληγώνουν βαθιά..!!
   Η ομάδα μας θα συνεχίσει να συμμετέχει στο πρωτάθλημα και να είστε σίγουροι ότι μέσα από αυτό έμαθε πράγματα τσαλακώθηκε αλλά θα προχωρήσει.

Ειλικρινά συγγνώμη απ όλους ...!!
Συνεχίστε αυτήν την υπέροχη προσπάθεια για μια 
εξαιρετική διοργάνωση και εμείς είμαστε πλάι σας..!!

Με τιμή
WOW!! PARKING
Σαμψών Στέλιος

Δευτέρα, 3 Δεκεμβρίου 2018

Πρόγραμμα 6ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Β' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου 2018
14:30 (Α2-Β) L'ETOILE DU SUD – MACRON STORE
16:00 (Α2-Β) THINK VILLA – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
17:30 (Α1) SAILING EXPERIENCE – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
19:00 (Α1) N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ – PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ

Kυριακή 9 Δεκεμβρίου 2018
10:00 (Α2-Β) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ      – BUENO HOTEL
11:30 (Α2-Β) WOW! PARKING – ΧΟΡΕΥΤΕΣ
13:15 (Α2-Β) OLYMPIC/BONOBO – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
15:00 (A2-A) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. – KLADOS TOURS
16:45 (Α1) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – PROJECT PLUS IKE
20:15 (A1) ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ

ΡΕΠΟ: (Α1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. & (Α2-B) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ

(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – HAAGEN DAZS BC *
* Θα πραγματοποιηθεί άλλη μέρα λόγω πένθους.

Ανακοίνωση από την Επιτροπή ποινών του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-19, 3-12-2018

   Η  Επιτροπή ποινών του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-19 στη συνεδρίαση του στις 03/12/2018, αφού έλαβε υπόψη του  το Φ.Α. και τις αναφορές  των  ορισμένων διαιτητών για τον αγώνα (Α2-Β) BUENO HOTEL – WOW! PARKING (Kυριακή 2 Δεκεμβρίου 2018), αποφάσισε ομόφωνα την  ποινή αποκλεισμού  εντεκα (11) αγωνιστικών στον αθλητή Μυλωνάς Π. (BUENO HOTEL)  σύμφωνα με το άρθρο 6ο ,21ο , 24ο,των κανονισμών την  ποινή αποκλεισμού  δεκατεσσαρων (14) αγωνιστικών στον αθλητή Κυριακάκης Π. (WOW! PARKING)  σύμφωνα με το άρθρο 7ο ,21ο , 24ο,των κανονισμών του . Ε Π.Κ.Π.Κ. Σε περίπτωση υποτροπής επιβάλλεται αποκλεισμός δια παντως απο το  Εργασιακό Πρωταθλήμα  Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου καθώς τέτοιες συμπεριφορές δεν τιμούν τον εργασιακό αθλητισμό...  Οι ποινές, με την επιφύλαξη των διατάξεων των άρθρων 15 και 16 του παρόντος, επιβάλλονται με βάση όσα αναφέρονται στο Φύλλο Αγώνα.

Επιτροπή ποινών
ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΑΚΗΣ

Κυριακή, 2 Δεκεμβρίου 2018

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α' & Β Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 1 Δεκεμβρίου 2018
(Α2-Β) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 41-40
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σιβαρόπουλος Μανώλης
Δεκάλεπτα: 15-07, 25-16, 30-29, 41-40.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 9(2), Τζανουδάκης 1, Κακλαμάνος 21, Καλαϊτζάκης Α. , Παπαδάκης Κ. , Ζουρίδης, Σακελλαρίδης 2, Φανουργάκης, Ψωράκης 2, Προκοπάκης, Παπαδάκης Γ. , Κινιάδης 6.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ζουμπουλάκης): Ξενάκης 2, Ζουμπουλάκης 9(2), Περιστεράκης 2, Ρούλιος Κ. 6, Ρούλιος Α. 19, Αποστολάκης 2.
(Α2-A) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. – ΙΑΤΡΟΙ καν. 47-47, παρ. 55-58.
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σιβαρόπουλος Μανώλης
Δεκάλεπτα: 11-11, 15-26, 30-36, καν. 47-47, παρ. 55-58.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης , Δουζίνας 2, Λίτινας 6(2), Δούβρος 11, Καραογλάνης 8, Σταυρουλάκης Π. 3(1), Σταυρουλάκης Ν. 25(4), Καλιτσουνάκης, Γαλερός, Πολοπετράκης, Γαμβρελας.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Γούδας 8, Σιβαρόπουλος, Βλαχοπάνος 11(1), Τζανάκης 17(2), Μπούτσιας 9(1), Σαμωνάκης, Γιακουμάκης 11.

(Α2-B) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ    – L'ETOILE DU SUD 50-37
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Τσικριτσάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα: 16-07, 31-17, 41-26, 50-37.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης Μ.): Βότζης 1, Μαρίνος, Φραγκιαδάκης, Γρηγοράκης 2,  Παραδεισανός 3, Γαβράς Σ. 15, Μάνεσης, Μπουλούμπασης, Καλλέργης 1, Uglava 12(1), Ζαμπετάκης 17, Βαμβακάς.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παυλιδάκης Γ. 12, Μαυράκης 11, Παπαδάκης Ν. 7, Γαλλιός 5(1), Παπιομύτογλου 2, Σταράκη.

(Α2-Α) PLATANOS TOURS – ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 60-40
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Τσικριτσάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα: 06-09, 22-20, 44-27, 60-40.
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 14(2), Δαμανάκης 10(2), Αγγελάκης 6, Παπαγρηγορίου 9, Σκέρλος, Βουγιουκαλάκης Μ. 6, Περδίκης 9, Μαλλιαρός 6, Βαρδάκης.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαβουράκης 4, Μελαδάκης Σ., Καραδάκης Ν. 6, Ζάχος, Πολιτάκης 6, Κυριακάκης 7, Κεφαλογιάννης 4, Περάκης 13(3).

(Α2-A) KLADOS TOURS – ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 85-37
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 16-11, 36-19, 57-29, 85-37.
KLADOS TOURS (Κλάδος): Καραμπατσάκης 11(2), Σχοινάς 23(1), Κλάδος, Κανελλάκης 8, Νταουντάκης 37(1), Γιοβάνοβιτς 6.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Φουτζόπουλος): Παπαδοπούλου 9(3), Πασχαλίδη 2, Χατζηβασίλης, Βουρδουμπά 10, Βλάσης 11(1), Κιπ 5, Χατζηβασίλης. 

Kυριακή 2 Δεκεμβρίου 2018
(Α2-A) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΡΑΨΩΔΙΑ 62-49
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 16-08, 37-13, 43-20, 62-49
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Παπαδογιαννάκης 2, Μονογιός 9 (1), Λαδάκης 17 (1), Τζανιδάκης 20, Σκούφογλου 2, Καπετανάκης 8 (2), Συμεωνίδης 2, Φουντιδάκης 2, Γιακουμάκης 2.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ.): Χόμπης Γ., Σταματάκης 14, Ξενάκης 14, Νιωτάκης 2, Βεργίτσης, Αθανασιάδης, Χόμπης Β. 10, Καρίμποφ 2, Παλαφούτης 7 (1).

(Α2-Β) BUENO HOTEL – WOW! PARKING 54-60
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 07-13, 28-26, 39-39, 54-60
BUENO HOTEL (Σταγκουράκης): Κοπανάκης 20, Ανδρεδάκης 9 (1), Σταυρουλιδάκης 7, Βαζιουράκης 16, Μυλωνάς 2.
WOW!PARKING (Σαμψών): Πολυμίλης Χ. 9, Τσιμπισκάκης, Κουνδουράκης Γ., Βελονάκης 6, Κουνδουράκης Σ. 20, Κυριακάκης 22, Κουταλάς 3 (1).

(Α2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ  46-48
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 17-09, 27-22, 35-44, 46-48
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Λιάκος 2, Πλιάτσικα, Διαμαντής, Μανωλουδάκης 2, Παπατριανταφύλλου 2, Ξενιτόπουλος 2, Λεβεντάκης, Χλιαουτάκης 1, Τσιγκουλης 10, Νικολιδάκης 25 (5), Καβρουλάκης 2.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Πιοτογιαννάκης): Περαντωνάκης 22, Σωμαθιανός 8, Ζίανας, Κονταξάκης 3, Νικολουδάκης 4, Ηλιάκης, Μπαγιαρτάκης, Ρωμανιουδάκης 11.

(Α2-B) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ – OLYMPIC/BONOBO  51-44
Διαιτητές: Φλουρής, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 19-07, 31-16, 37-33, 51-44
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Γαβαλάκης Γ.-Κατσουλάκης): Κυραμαριός 8 (2), Κανακάκης 22, Κονσολάκης 2, Πισκοπάκης 8 (2), Λοθρες 11 (1).
OLYMPIC/BONOBO (Κατσαβίδης): Κονταξάκης 6, Μαθιουδάκης 3, Κατσαντώνης Ι. 16 (2), Κατσαντώνης Γ. 4, Προντανοβιτς 13 (1), Αποστολάκης 2.

(A2-B) MACRON STORE   – THINK VILLA  55-49
Διαιτητές: Φλουρής, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 14-11, 25-18, 42-30, 55-49
MACRON STORE (Αυγέρης): Δοξαστάκης Ε., Κόνιας 4, Πριναράκης 9, Τσαφαράκης, Μπενάκης 13, Παπαδάκης Α., Κάβουρας 3 (1), Καρατζέτζος Κ. 11 (1), Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 15.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.): Αντωνίου 15 (1), Ξενίδης 2, Κουδουναράκης, Πολιουδάκης 4, Φεσσάς 5 (1), Καμαρίτης, Καζίλας 20, Κόκκινος 3, Αστρινάκης, Πηγουνάκης Φ.
(A2-A) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  47-51
Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Φλουρής
Δεκάλεπτα: 13-11, 22-33, 34-45, 47-51
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Τσιομπίκας 2, Θεοδωράκης, Απανωμεριτάκης 15, Πανόπουλος 11, Σταυρουλάκης, Ρεκχερ, Βροντάκης 17 (5), Φουσταλιεράκης 2, Κορωνάκης.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης-Ουρανός): Νικολάου 3 (1), Καλογεράκης 1, Λαγουδάκης 1, Κεφαλογιάννης 32, Σφακιανάκης, Καλησπεράκης, Χουστουλάκης 2, Τεριζόγλου 4 (1), Δασκαλάκης Μ. 8.
(A1)  Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ  58-76
Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 15-25, 27-42, 40-53, 58-76
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 5 (1), Ζουμπεράκης 10, Μίχας 2, Χρυσουλάκης 12, Παπαδάκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 19 (1), Παπαδογιαννάκης Π. 3 (1), Οικονομίδης 7 (1).
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Θανάσης): Πολυδωρόπουλος 14 (2), Λιονάκης 10, Κυδωνάκης 8, Θανάσης 3, Καίσαρης 19 (1), Μαμαλάκης Ν. 7, Μαμαλάκης Σ. 8 (1), Φουντουκίδης 7, Μουλίτσας.

ΡΕΠΟ: (Α2-B) ΧΟΡΕΥΤΕΣ