Τρίτη, 23 Δεκεμβρίου 2014

Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά

Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου διοργανώνοντας το 20ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2014-2015 και η οργανωτική επιτροπή του εργασιακού μπάσκετ εύχονται σε όλους του παίχτες "Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά με υγεία και ευτυχία!!!" 

Πέμπτη, 18 Δεκεμβρίου 2014

Η ομάδα των Δικηγόρων προσκαλεί όλους τους παίχτες του Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης 2014-2015, στο Πάρτυ που διοργανώνουν την Δευτέρα 22 Δεκεμβρίου 2014 και ώρα 22:00 στις «Φράουλες» με ελεύθερη είσοδο.

Πέμπτη, 11 Δεκεμβρίου 2014

Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 3ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορία Α & B' Ομίλου 2014-2015

Τετάρτη 10/12/2014
(A2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - VOYAGER  37-52
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκουλάκης Α.
Δεκάλεπτα: 10-16, 16-31, 29-21, 37-52.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς) : Κάζα 8, Ξανθέα, Επιτροπάκη 7, Καραταράκη 14(2), Τρούλη, Κεραμισάνου 2, Κίτσιου 6(1). 
VOYAGER (Μυλωνάς): Δίβαρης 9(1), Παπαδάκης Π. 7(1) , Λάζαρης 13, Κοκονας , Σταυρουλιδάκης 4, Κωνσταντινίδης 6, Ανδρεαδάκης 4, Ανδρονικίδης 3, Γατούδης 6
 
Παρασκευή 12/12/2014
(A1)   ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  67-52
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 17-10, 29-24, 41-38, 67-52
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Μενέτας 6 , Κονιτόπουλος 24(1), Αναγνωστόπουλος 4(1) , Αθανασόπουλος  3, Βλάχος, Καρακεσίσογλου 10, Σεγρεδάκης , Γεωργιόπουλος, Οικονόμου 2, Δούκας, Κόης 9, Πελιβανίδης 9.

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης 3(1), Μαθηνός 6, Βότζης 13(3), Μάνεσης 3(1), Τρανταλίδης, Χαιρέτης , Τζενεβράκης 5, Μιχαλάκης 13(1), Ροδινός 9, Παπαδογιαννάκης.

Σάββατο 13/12/2014

(A2-B) GARDEN ART - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 40-55
Διαιτητές: Καθαράκης, Μαρκουλάκης Α.
Δεκάλεπτα: 4-10, 12-24, 25-36, 40-55.
GARDEN ART (Φραγκιαδάκης): Φουντουλάκης 5(1), Μαράκης, Βουτσαδάκης 4, Βαρούχας 6, Φραγκιαδάκης Μιχ. 8, Γαλλιός 4, Πατάτας, Φραγκιαδάκης Ματ. 11, Κολυβάκης 2.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  (Τζανουδάκης) : Αργυρόπουλος 13, Τζανουδάκης, Κακλαμάνος 23, Καλαϊτζάκης 4(1), Παπαδάκης Κ. 9, Γεωργαλής, Νικολιδάκης, Πετροπουλάκος 4, Παπαδάκης Ι., Φανουργάκης 2.

(A2-A) ΑΘΙΒΟΛΕΣ - ΓΙΑΤΡΟΙ 50-64

Διαιτητές: Κώτσου, Σταυρουλάκης
Δεκάλεπτα: 11-18, 19-31, 35-47, 50-64.

ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Ι.): Μελαδάκης Ι. 12(2), Δρακάκης 13(3), Αντωνάκης, Βαρδάκης 13, Σερεμέτης 7(1), Μελαδάκης Μαρ. 3, Σμπυράκης 2.

ΓΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Φουσταλιεράκης 3Κατναρτζής 8,Γούδας 9, Σαμωνάκης 4, Σιβαρόπουλος ,Ζαφείρης 2, Παρασκάκης 8, Βασιλάκης 6, Σταυρουλάκης, Μπλαβάκης , Ζαχαράκης 24.

(A1)  ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ -  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ- ΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  51-86 
Διαιτητές: Κώτσου, Σταυρουλάκης
Δεκάλεπτα: 5-17, 20-46, 38-70, 51-86 

ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ (Μαθιουλάκης): Σταυρουλάκης Ν. 13 (3), Γκάτζιας  6 (1), Ανυφαντάκης, Σταυρουλάκης Χρ. 5 (1), Μαραγκουδάκης 4, Τσίχλης 5 (1), Χαρκιανάκης 4, Ζουμπεράκης 14.
ΕΚΠ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Μ. Σαββοργινάκης): Μ. Σαββοργινάκης 12 (4), Καίσαρης 20 (1), Μίχας 12, Πετρακάκης 8 (2), Μαθιουδάκης 7 (1), Παπαδάκης 6, Β. Σαββοργινάκης 7 (1), Ιερωνυμάκης 4.

(A2-A) COSTA-COSTA - ΣΥ.ΦΑ.Ρ 53-43
Διαιτητές: Καμπίτσης, Μακρογιάννης Γ.
Δεκάλεπτα: 11-14, 28-26, 35-33, 53-43.
COSTA-COSTA (Σιβαρόπουλος): Χριστουλάκης 12 (2), Οικονόμου, Τζαγκαράκης 2,Σιβαρόπουλος 8, Τεριζόγλου 10 (1), Βασιλάκης Γ. 2, Σφυρής, Πλευράκης 9 (2), Κλάδος 8, Σαμψών 2.
ΣΥ.ΦΑ.Ρ. (Παπαδάκης Θ.): Παναγιωτάκης 4, Κούνουπας, Χηνιάδης, Κριτσωτάκης 23(3), Ζερβουδάκης  6, Μπουζουνιεράκης 6, Καβρουλάκης 4.

(A2-B) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 30-50
Διαιτητές: Καμπίτσης, Μακρογιάννης Γ.
Δεκάλεπτα: 2-8, 12-24, 15-36, 30-50
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Καζίλας): Λεμπιδάκης, Αντωνίου 11(1), Καζίλας  3, Καμαρίτης 10(2), Σφακιανάκης 1, Κόκκινος, Βροντάκης, Μαυρομάτης, Πηγουνάκης 3 (1), Αστρινάκης 2, Νικολουδάκης.
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Μαμαλάκης): Γκόγκος, Κυριακάκης, Θανάσης, Μαμαλάκης Σ.11 (2), Ουρανός, Μακρυδάκης, Γεωργακάκης 7, Κλωνάρης 7 (1), Ψωμάς 6, Φουντουκίδης 19, Μαμαλάκης Α., Σπυριδάκης.

Κυριακή 14/12/2014

(A2-B) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ  33-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στ., Ανυφαντάκη
Δεκάλεπτα: 7-8, 16-16, 23-29, 33-39
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Σφακιανάκης): Λαγουδάκης, Λαμπρινός 2, Ρουσάκης, Γαλερός 5 (1), Μπερβανάκης 7 (1), Μπουρμπάκης 2, Δασκαλάκης Μ. 12, Ξενίδης, Σφακιανάκης, Δασκαλάκης Ν. 5 (1), Καλησπεράκης.
ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Αντουράκης): Καπαρός 5, Ρωμανιουδάκης 10(2), Περαντωνάκης 3, Θεοδοσόπουλος 8 (2), Σαμψών, Μανιατάκης, Μπαμιάκης, Κεραμιανάκης, Κονταξάκης Ν. 8, Μανιολουδάκης, Τσιμπισκάκης 5.

(A2-B) ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ  46-66
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στ., Ανυφαντάκη
Δεκάλεπτα: 8-13, 20-31, 35-50, 46-66
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Γιακουμάκης): Παραδεισανός, Αλεξάκης, Τζαγκαράκης 10 (2), Δοξαστάκης, Σταθόπουλος 27 (1), Καπετανάκης 9 (1), Γιακουμάκης, Φουντιδάκης, Παυλάκης.
ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ (Δημητριάδης): Δημητριάδης 4, Δουζίνας, Λίτινας 16 (4), Παντελάκης 17, Πολοπετράκης 6, Γαμβρελάς 7, Αντωνογιαννάκης 14, Σταυρουλάκης 2, Γαλεράκης.

(A2-A) S/M 7 DAYS – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ  45-56
Διαιτητές: Καλαϊτζής, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 5-10, 14-21, 24-33, 45-56

S/M 7 DAYS (Καθαράκης): Καζάνης 6, Παλαφούτης Σ. 3 (1), Παναγιωτόπουλος, Παυλιδάκης 6, Χριστουλάκης, Παλαφούτης Μ. 8, Παπαδόπουλος 4, Σταράκης 2, Καθαράκης 16 (1).
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Νικολιδάκης) : Νικολιδάκης 12, Ξαφόπουλος 6, Παλτατσίδης, Βουμβουράκης, Πλιανός 14, Κιοσσές, Δαμιανός 5 (1), Τασιούλης 19 (2).
(A2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ - Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ  19-73
Διαιτητές: Καλαϊτζής, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 5-19, 10-34, 18-55, 19-73
ΡΑΨΩΔΙΑ (Xόμπης) : Βαμβακάς 3 (1), Σαπουτζής 2, Γρηγοράκης 6, Νιωτάκης, Τζιρίτας 3 (1), Βερυκάκης 3, Σταυρουλάκης Β. 2, Πατεράκη.
Α.Δ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Μπουλούμπασης 11 (1), Καραγιάννης 17, Κιαγιάς, Καλοκύρης, Καρυπίδης 15, Πολυδωρόπουλος 2, Ξανθόπουλος 7, Παπαμιχελάκης 11, Γαλητσιάνου 8, Κουκουμπεδάκης 2, Κλειδής , Παπαδομιχελάκης.

(A1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  41-77
Διαιτητές: Χριστινάκης Επ., Αρτεμάκη
Δεκάλεπτα: 3-21, 13-45, 27-65, 41-77
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκης 3, Κιουρτσιδάκης 6 (2), Σταγκουράκης 10 (1), Βασιλάκης, Οικονομάκης, Ρούλιος 18 (2), Μακριδάκης, Μανιατάκης 3 (1), Μπερνιδάκης, Κουλουριώτης 1, Μανιάτογλου.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μοσχάκης 1, Δούβρος, Τριπολιτάκης, Θεοδοσόπουλος 6 (2), Βασιλάκης 11 (2), Μαραβελάκης 2, Πολιτάκης 18 (2), Αραμπατζόγλου 2, Αλεβιζάκης 8, Συριανόγλου 7 (2), Δρουδάκης 9, Κιαγιαδάκης 13.

(A1) HAAGEN DAZS - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  73-44
Διαιτητές: Χριστινάκης Επ., Αρτεμάκη
Δεκάλεπτα: 23-6, 43-18, 62-32, 73-44

HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Πλεμμένος 11 (3), Κούμουλος 12 (2), Χατζηδάκης 4, Καλαϊτζάκης 19 (4), Κυρμιζάκης 2, Πουλ. 10, Γκογκίτσας 8 (2), Κυριακόπουλος , Πηγουνάκης 7 (1).
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Θεοδοσουλάκης): Παπαδάκης Μ. 2, Κανακάκης 1, Παπαδάκης Χαρ. 11, Τσάβαλος 8, Καλογεράκης 4, Σταυρουλάκης 7, Παπαδογιαννάκης, Παπαδάκης Στ., Οικονομίδης 11, Θεοδοσουλάκης .

(A1)  ΕΛ.ΑΣ - XPRESS COPY 57-41

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 16-9, 26-21, 39-31, 57-41
XPRESS COPY (Χατζηδάκης): Πιοτογιαννάκης 5, Καλογεράκης 1, Ορφανουδάκης 6, Ηλιάκης 8, Γιακουμπής 4(1), Ζήσιμος 5(1),Σπίτας 5(1),  Φεσσας 5(1).,Κεφαλογιάννης, Τζανάκης.
ΕΛ.ΑΣ (Γαλητσιάνου): Δαμανάκης 8(1), Καραβάνης 19, Πετρίδης 4, Λαμπαρδάκης 2, Μαμαλάκης 1, Κωνσταντινίδης 4, Κανλής 19(3), Μαλλιαρός.


ΡΕΠΟ : (A2-B) PLATANOS TOURS

Τρίτη, 9 Δεκεμβρίου 2014

Πρόγραμμα 2ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 3ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορία Α & B' Ομίλου 2014-2015

Τετάρτη 10/12/2014
20:30 (A2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ VOYAGER

Παρασκευή 12/12/2014
21.15 (A1)    ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Σάββατο 13/12/2014
14:30 (A2-B) GARDEN ART - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
16:00 (A2-A) ΑΘΙΒΟΛΕΣ - ΓΙΑΤΡΟΙ
17:30 (A1)     ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ -  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ- ΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
19:15 (A2-A) COSTA-COSTA - ΣΥ.ΦΑ.Ρ
20:45 (A2-B) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Κυριακή 14/12/2014
11.00 (A2-B) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ
12.30 (A2-B) ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ
14.00 (A2-A) S/M 7 DAYS - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
15.30 (A2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ - Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17.00  (A1)    PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
18:45  (A1)    HAAGEN DAZS - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
20:30  (A1)    ΕΛ.ΑΣ - XPRESS COPY

 ΡΕΠΟ : (A2-B) PLATANOS TOURS

Σάββατο, 6 Δεκεμβρίου 2014

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 2ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορία Α' & B' Ομίλου 2014-2015

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/12/2014
(Α2-Β) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 62-53

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκογιαννάκης
Δεκάλεπτα: 17-15, 32-25, 45-41, 62-53.

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  (Τζανουδάκης) : Αργυρόπουλος 12(2), Τζανουδάκης 6, Κακλαμάνος 18, Καλαϊτζάκης 5(1), Παπαδάκης Κ. 5, Γεωργαλής, Πετροπουλάκος 9(1), Παπαδάκης Ι. 5, Φανουργάκης 2.
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Λαδάκης): Τζαγκαράκης 13(1), Δοξαστάκης 5, Σταθόπουλος 30(2), Καπετανάκης 5(1), Γιακουμάκης, Φουντιδάκης, Αλεξάκης, Παραδεισανός.

(Α2-Α) ΣΥ.ΦΑ.Ρ. - ΑΘΙΒΟΛΕΣ  55-51

Διαιτητές: Σμυρνάκης, Μαρκογιαννάκης
Δεκάλεπτα: 6-8, 27-16, 39-31, 55-51.

ΣΥ.ΦΑ.Ρ. (Παπαδάκης Μ.): Παναγιωτάκης 19, Χηνιαδάκης, Ψυχαράκης, Παπαδάκης Μ., Μπουζουνιεράκης, Κούνουπας, Κουκουβάγιας, Κριτσωτάκης 15(3)Ζερβουδάκης 15(1), Λαμπόβας 2, Καβρουλάκης 4,Μουζουνιεράκης.
ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Ι.): Μελαδάκης Ι. 8(1), Δρακάκης 6(1), Αντωνάκης, Βαρδάκης 23(3), Σερεμέτης 5, Μελαδάκης Μαρ. 7, Σμπυράκης 2.
(Α2-Α) ΓΙΑΤΡΟΙ- ΡΑΨΩΔΙΑ  49-29
Διαιτητές: Σμυρνάκης, Ξυλάς
Δεκάλεπτα: 16-7, 27-11, 34-23, 49-29.
ΓΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Μαστέλος 1, Κατναρτζής 2,Γούδας 9, Σαμωνάκης 9(1), Σιβαρόπουλος 4,Ζαφείρης 9, Βασιλάκης 15, Σταυρουλάκης.
ΡΑΨΩΔΙΑ (XόμπηςXόμπης 2, Σαπουτζής, Γρηγοράκης 5, Νιωτάκης, Τζιρίτας 2, Γκάμπλιας 6, Βερικάκης 5, Σταυρουλάκης Β. 3, Πατεράκη 6.
 XPRESS COPY 2014-2015
(Α1)   ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. - XPRESS COPY  58-32
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ξυλάς
Δεκάλεπτα: 16-8, 31-21, 46-23, 58-32.
ΕΚΠ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Μ. Σαββοργινάκης): Μ. Σαββοργινάκης 9(2), Καίσαρης 15, Μίχας 10, Πετρακάκης 3(1), Μαθιουδάκης, Παπαδάκης, Β. Σαββοργινάκης 2, Ιερωνυμάκης 19.
XPRESS COPY (Χατζηδάκης): Πιοτογιαννάκης 5(1), Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 6(2), Ηλιάκης 2, Τζουλάκης 6, Ζήσιμος,Σπίτας 10,  Τζανάκης 3.
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/12/2014
(Α2-Β) ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ  60-37
Διαιτητές: Καμπίτσης, Καλαϊτζής
Δεκάλεπτα: 12-3, 31-10, 45-27, 60-37
ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ (Δημητριάδης): Δημητριάδης 3, Λίτινας 10 (3), Παντελάκης 4, Ζαχαρόπουλος 19, Γαμβρελάς 5, Αντωνογιαννάκης 5, Σταυρουλάκης 12 (1), Γαλεράκης 2.
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Καζίλας): Αντωνίου 10 (2), Πολιουδάκης 6, Καζίλας 7, Λεμπιδάκης 6 (2), Βροντάκης 4, Μαυρομάτης, Καμαρίτης 2, Κωστούλας 2.

(Α2-Β) PLATANOS TOURS - GARDEN ART  71-36
Διαιτητές: Καμπίτσης, Καλαϊτζής
Δεκάλεπτα: 21-8, 41-23, 56-28, 71-36
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Καρνάβας 2, Βροντάκης 5 (1), Αγγελάκης 20, Βουγιουκαλάκης Β. 6, Βουγιουκαλάκης Μ. 9, Γεωργίου 4, Βελονάκης 17 (1), Φωτάκης 8, Πετράκης.
GARDEN ART (Φραγκιαδάκης): Μαράκης, Βουτσαδάκης 8, Βαρούχας 6 (2), Φραγκιαδάκης Μ. 9 (1), Γαλλιός, Φουντουλάκης, Πατάτας, Φραγκιαδάκης Ματ. 11 (1), Κολυβάκης 2.

(Α2-Α) VOYAGER - COSTA-COSTA  31-49
Διαιτητές: Σμυρνάκης, Χριστινάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 4-10, 10-22, 16-39, 31-49
VOYAGER (Μυλωνάς): Δίβαρης 7 (2), Παπαδάκης Παν. 4, Κοκονάς Ι., Σταυρουλιδάκης 1, Κωνσταντινίδης 4, Ντοντ, Ανδρεδάκης 5 (1), Ανδρονικίδης 8, Μυλωνάς 2.
COSTA-COSTA (Σιβαρόπουλος): Χριστουλάκης 20, Οικονόμου 2, Σιβαρόπουλος 8, Τεριζόγλου 2, Βασιλάκης Γ. 2, Πίτερης, Βότσογλου, Κλάδος 15

(Α2-Α) Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - S/M 7 DAYS  55-70
Διαιτητές: Χριστινάκης Βασίλης, Χανιαλάκης
Δεκάλεπτα: 16-13, 24-27, 39-47, 55-70
Α.Δ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Δαφνομήλης, Καραγιάννης 11, Κιαγιάς, Καλοκύρης, Καρυπίδης 18, Ξανθόπουλος 3, Ραπτάκης, Κουκουμπεδάκης, Γαλητσιάνου 19 (5), Φραγκιουδάκης 4, Παπαδομιχελάκης.
S/M 7 DAYS (Καθαράκης): Καζάνης 8, Παλαφούτης Σ. 3, Παναγιωτόπουλος 6, Παυλιδάκης 4, Παλαφούτης Μ. 12, Παπαδόπουλος 10, Καθαράκης 27 (2).
 ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2014-2015
(Α2-Β) ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  62-20
Διαιτητές: Καθαράκης, Χανιαλάκης
Δεκάλεπτα: 19-9, 34-13, 53-14, 62-20
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Μαμαλάκης): Γκόγκος, Θανάσης, Μαμαλάκης 10 (2), Γεωργακάκης 14, Κλωνάρης 4, Ψωμάς 10, Φουντουκίδης 24, Τζωρτζινάκης.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Νικολάου): Μπουρμπάκης, Νικολάου 1, Λαμπρινός, Ξενίδης 1, Μπερβανάκης 16 (2), Ρουσσάκης, Δασκαλάκης Μ. 2, Λαγουδάκης, Δαασκαλάκης Ν.
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ 2014-2015
 HAAGEN DAZS 2014-20105
(Α1) ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ - HAAGEN DAZS  47-74
Διαιτητές: Χριστινάκης Επ., Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 13-15, 21-32, 26-49, 47-74
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ (Μαθιουλάκης): Σταυρουλάκης Ν. 2, Γκάτζιας 7 (1), Ανυφαντάκης 2, Σταυρουλάκης Χρ. 5 (1), Μαραγκουδάκης 7, Τσίχλης 5 (1), Χαρκιανάκης 10, Ζουμπεράκης 9.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Πλεμμένος 21 (5), Κούμουλος 20 (3), Χατζηδάκης 4, Καλαϊτζάκης 15 (1), Κυρμιζάκης 3, Μπονατάκης 3, Πουλ. 5, Γκογκίτσας, Κουγιουμτζής 3, Πηγουνάκης.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 2014-2015
ΦΟΙΤΗΤΕΣ  2014-2015
(Α1) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. - ΦΟΙΤΗΤΕΣ  59-51
Διαιτητές: Χριστινάκης Επ., Θεοδωράκης Στ.
Δεκάλεπτα: 13-14, 24-25, 42-37, 59-51
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Θεοδωσουλάκης): Κανακάκης 2, Παπαδάκης Χαρ. 12, Τσάβαλος 10 (2), Καλογεράκης, Σταυρουλάκης 15, Παπαδογιαννάκης 2, Οικονομίδης 17 (2), Θεοδωρουλάκης 1.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Μενέτας 4, Κονιτόπουλος 13, Παπαγούρας, Αθανασόπουλος 6, Βλάχος 4, Καρακεσίσογλου, Σεγρεδάκης 2, Γεωργιόπουλος, Αναγνωστόπουλος 5, Δούκας, Ηλιόπουλος 2, Στάμος 15.

ΔΕΥΤΕΡΑ 8/12/2014

 ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 2014-2015
(Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ  74-30
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκουλάκης.
Δεκάλεπτα: 17-6, 36-19, 53-21, 74-30
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς) : Λάππα 6, Κουμπούλη, Καζά 9, Ξανθέα Θ.1 , Επιτροπάκη, 2 Κίτσιου 1, Καραταράκη 5(1), Τρούλη 2, Μπαρκατσα, Δοξάκη 4.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Νικολιδάκης) : Νικολιδάκης 13(3), Ξαφόπουλος 16, Παλτατσίδης 4, Πλιανός 15(2), Κιοσσές 23, Δαμιανός, Θεοδωράκης, Τασιούλης 3, Ασπρούλης.


 PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 2014-2015
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 2014-2015
(Α1)  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ  60-37
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 19-11, 30-24, 41-33, 60-37.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης 2, Μαθηνός 10, Βότζης 6(1), Μάνεσης 6(2), Τρανταλίδης, Χαιρέτης 8, Τζενεβράκης 10, Μιχαλάκης 16(1), Ροδινός 2, Παπαδογιαννάκης.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκης, Κιουρτσιδάκης 3 (1), Σταγκουράκης 11, Βασιλάκης, Οικονόμου 2, Ρούλιος 14, Μακρυδάκης, Μανιατάκης, Σαλβαράκης 5 (1), Κουλουριώτης 2, Μανιάτογλου.

ΡΕΠΟ (Α2-Β): ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ  (Α1)  ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΕΛ.ΑΣ

Τετάρτη, 26 Νοεμβρίου 2014

Πρόγραμμα 1ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 2ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορία Α' & B' Ομίλου 2014-2015

Καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες του εργασιακού πρωταθλήματος μπάσκετ!!!!  
Παρακαλούνται όλες οι ομάδες να είναι ακριβής στην ώρα έναρξης των αγώνων που έχουν προγραμματιστεί ώστε να μην έχουμε καθυστερήσεις. Οι ομάδες θα πρέπει να βρίσκονται 30 λεπτά πριν στο κλειστό γυμναστήριο του Πανεπιστημίου από την προγραμματισμένη ώρα έναρξης του αγώνα τους, για προθέρμανση και διατάσεις που είναι απαραίτητες για όλους μας ώστε να αποφύγουμε πιθανούς τραυματισμούς…

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/12/2014
14:30 (Α2-Β) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
16:00 (Α2-Α) ΣΥ.ΦΑ.Ρ. - ΑΘΙΒΟΛΕΣ
17:30 (Α2-Α) ΓΙΑΤΡΟΙ- ΡΑΨΩΔΙΑ
19:00 (Α1)    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. - XPRESS COPY

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/12/2014

11:00 (Α2-Β) ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
12:30 (Α2-Β) PLATANOS TOURS - GARDEN ART
14:00 (Α2-Α) VOYAGER - COSTA-COSTA
15:30 (Α2-Α) Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - S/M 7 DAYS
17:00 (Α2-Β) ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18:45 (Α1)    ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ - HAAGEN DAZS
20:30 (Α1)    Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.- ΦΟΙΤΗΤΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 8/12/2014

20:00 (Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
21:30 (Α1)    ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ

ΡΕΠΟ (Α2-Β): ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ  (Α1)  ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΕΛ.ΑΣ

Τρίτη, 25 Νοεμβρίου 2014

Προσκλήσεις για ΟΛΟΥΣ στο αγώνα "Ρέθυμνο Aegean - Απόλλων Πάτρας CARNA"

Η Ρέθυμνο ΚΑΕ προσκαλεί όλες τις ομάδες Α1 και Α2 του Εργασιακού Πρωταθλήματος στο ματς της ομάδας μας με την ομάδα "Απόλλων Πάτρας CARNA" το Σάββατο 29/11 ώρα 17:00 στο κλειστό Μ.Μερκούρη στα πλαίσια αλληλοστήριξης του Ρεθυμνιώτικου μπάσκετ. Κερδίσετε ΟΛΟΙ προσκλήσεις για το παιχνίδι αρκεί να συμπληρώσετε την φόρμα συμμετοχής στο www.basketrethymno.gr μέχρι την Παρασκευή 28/11 και ώρα 13.00.

Συνολικά 35 παίχτες δήλωσαν συμμετοχή για να παρακολουθήσουν ΔΩΡΕΑΝ τον αγώνα.  Η προέλευση θα γίνει στις 16:15 στην Θήρα 2 του γηπέδου δηλώνοντας το όνομα σας. Ευχαριστούμε ιδιαίτερα την ομάδα του Ρέθυμνο Aegean για την ανοικτή πρόσκληση σε όλους μας…

Κυριακή, 23 Νοεμβρίου 2014

Φωτογραφίες από τους αγώνες του 20ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2014-2015 στο ανοικτό γήπεδο των Τεσσάρων Μαρτύρων το Σάββατο 22/11/2014

Με επιτυχία και την συμμετοχή πάνω από 200 παιχτών του 20ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2014-2015 πραγματοποιήθηκαν οι αγώνες το Σάββατο 22/11/2014  στο ανοικτό γήπεδο των Τεσσάρων Μαρτύρων στο Ρέθυμνο.  Στόχος μας ήταν να αναδείξουμε το πρόβλημα που υπάρχει στους χώρους άθλησης στη πόλη μας για τους δημότες αλλά και τα παιδία μας. 

Παρασκευή, 21 Νοεμβρίου 2014

Aγώνες του 20ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2014-2015 στο ανοικτό γήπεδο των Τεσσάρων Μαρτύρων το Σάββατο 22/11/2014

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Στο 20ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης αθλούνται για άλλη μια χρονιά πάνω από 450 πολίτες του Ρεθύμνου με 29 ομάδες που συμμετέχουν στον θεσμό. Την διοργάνωση του πρωταθλήματος έχει αναλάβει το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο στο Ρέθυμνο. Μετά την κατάληψη από τους φοιτητές υπάρχει πρόβλημα με την διεξαγωγή του αλλά είναι πλέον εμφανής οι ελλείψεις σε υποδομές σε αθλητικούς χώρους στην πόλη του Ρεθύμνου. Το Δημοτικό γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» είναι αποκλεισμένο στους δημότες για ελεύθερη χρήση έστω κάποιες ώρες της βδομάδας αλλά και η πρόσβαση σε σχολεία που υπάρχουν κάποιες υποτυπώδες υποδομές  δεν επιτρέπεται η χρήση τους.  Μοναδικό χώρο πρόσβασης στους δημότες για καλαθοσφαίριση στην πόλη του Ρεθύμνου είναι το ανοικτό γήπεδο των Τεσσάρων Μαρτύρων όταν δεν υπάρχουν και εκεί προπονήσεις σωματείων ή άλλου είδους δραστηριότητες.

Το Σάββατο 22/11/2014 θα πραγματοποιηθούν οι  παρακάτω αγώνες του 20ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2014-2015 στο ανοικτό γήπεδο των Τεσσάρων Μαρτύρων στο Ρέθυμνο
18:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. - XPRESS COPY
19:00 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Α1 – ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Α2
     
Στόχος μας είναι να αναδείξουμε το πρόβλημα που υπάρχει στους χώρους άθλησης στη πόλη μας για τους δημότες αλλά και τα παιδία τους. 

Τρίτη, 11 Νοεμβρίου 2014

Παγκρήτιο Εργασιακό μπάσκετ 2014 - Οι παλαίμαχοι ΟΦΗ παγκρήτιοι πρωταθλητές

Οι παλαίμαχοι του ΟΦΗ, κατέκτησαν τον τίτλο στο Παγκρήτιο Εργασιακό πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης 2014 (Final Four)  διοργάνωσε φέτος ο Δήμος Χανίων, με ημερομηνία διεξαγωγής το Σαββάτο 1η και την Κυριακή 2 Νοεμβρίου 2014 στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Κλαδισού.

Στους ημιτελικούς η ομάδα του ΟΦΗ, αντιμετώπισε τους Haagen Dazs και εκεί φορτσάροντας στο δεύτερο δεκάλεπτο, πήρε την διαφορά της νίκης, με 20 πόντους επικρατώντας με 64-84, έχοντας την περιφέρειά του σε τρομερή βραδιά, ευστοχώντας σε 14 τρίποντα.


Ημιτελικοί:

Ναύσταθμος/Βετεράνοι - Astron Hotel  48-44

Haagen Dazs- Παλαίμαχοι ΟΦΗ   64-84
Δεκάλεπτα: 19-23, 28-45 (ημίχ.), 40-63, 64-84.
Haagen Dazs (Ξενίδης): Ξενίδης, Κούμουλος 18(3), Χατζηδάκης 2, Πλεμμένος 8(1), Καλαϊτζάκης 3(1), Βασιλείου 2, Θερμιώτης 12, Μπονατάκης 2, Γκογκίτσας 14 (2), Κουγιουμτζής 3(1).
Παλάιμαχοι ΟΦΗ (Γ.Γωνιωτάκης): Γωνιωτάκης Γ. 17(5), Δοκιμάκης 17(4), Δελατόλας 23 (2), Χρονάκης, Ζερβάκης, Μπαντάς 4, Τσαγκαράκης , Μαρής 9(3), Βαρδαβάς 2, Γωνιωτάκης Δ. 2, Βεργετάκης 10.



Μικρός τελικός :

Haagen Dazs - Astron Hotel   78-53
 
 
Τελικός : Υπερ...κούπωση για τους παλαίμαχους ΟΦΗ.

Επανάληψη του ημιτελικού είχαμε και στον τελικό για τους μετέπειτα Παγκρήτιους πρωταθλητές, καθώς οι παλαίμαχοι, φορτσάροντας στο δεύτερο δεκάλεπτο, κάνοντας ένα επι μέρους 06-25, πήραν την διαφορά της νίκης κατακτώντας τον  τίτλο και παίρνοντας την σκυτάλη απο τους περυσινούς πρωταθλητές (στο τουρνουά που είχε διεξαχθεί στο Ηράκλειο) , απο τους Haagen Dazs.

Ναύσταθμος/Βετεράνοι - Παλαίμαχοι ΟΦΗ  62-76
Δεκάλεπτα: 15-13, 21-38 (ημίχ.), 36-55, 62-76.
Ναύσταθμος/Βετεράνοι (Χαιρετάκης): Χαιρετάκης, Μίχας 6, Δημητρουλάκης, Πεντάρης 3, Τζουβαδάκης 8, Κοκογιανάκης Δ. 23 (3), Μακρόγιαννης 18 (2), Χάρβεϊ , Κοκογιανάκης Γ. 4.
Παλάιμαχοι ΟΦΗ (Γ.Γωνιωτάκης): Γωνιωτάκης Γ., Δοκιμάκης 18(2), Δελατόλας 22 (2), Ζερβάκης 4, Μπαντάς 6, Επταμηνιτάκης  5(1), Μαρής , Βαρδαβάς 11 (2), Γωνιωτάκης Δ. , Βεργετάκης 10.

MVP του τουρνουά αναδείχτηκε ο παίκτης του ΟΦΗ Α.Βεργετάκης.


Τα πλήρη στατιστικα του ΟΦΗ στους δυο αγώνες του (πηγη:Εργασιακό Πρωτάθλημα Μπάσκετ Στα Χανιά "2)

 
 
 
 

Δευτέρα, 3 Νοεμβρίου 2014

ΑΝΑΒΟΛΗ και ΝΕΟ Πρόγραμμα 1ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 2ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορία Α' & B' Ομίλου 2014-2015

    ΑΝΑΒΑΛΟΝΤΑΙ όλοι οι αγώνες και μετατίθενται για το επόμενο Σαββατοκύριακο (εάν έχει λήξει η κατάληψη στο πανεπιστήμιο).
    Παρακαλούνται ΟΛΟΙ οι αρχηγοί αλλά και ΟΛΟΙ οι παίχτες από τις ομάδες (με τις στολές τους) να συμμετέχουν το Σάββατο 22/11/2014 στους παρακάτω αγώνες που θα διεξαχθούν στο ανοικτό γήπεδο των Tεσσάρων Μαρτύρων στο Ρέθυμνο.
18:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. - XPRESS COPY
19:00 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Α1 – ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Α2
     Στόχος μας είναι να παραβρεθούμε όσο γίνεται περισσότεροι για να αναδείξουμε το πρόβλημα που υπάρχει όχι μόνο με τη διεξαγωγή του πρωταθλήματος αλλά και τους χώρους άθλησης στη πόλη μας. 

Σάββατο, 1 Νοεμβρίου 2014

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορία Α' & B' Ομίλου 2014-2015

Σάββατο 1 Νοεμβρίου 2014

(Α2-B)  ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  28-45

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 10-11, 12-31, 16-37, 28-45.

ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Καζιλας) : Μαυρομάτης, Καμαρίτης, Αστρινάκης, Καζιλας, Αντωνίου 14(1), Σφακιανάκης, Νικολουδάκης, Λεπιδάκης, 6(2), Βροντάκης 2, Κόκκινος 6.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  (Τζανουδάκης) : Αργυρόπουλος 23(3), Τζανουδάκης 2, Παυλόπουλος, Παπαδάκης Κ. 8, Νικολιδάκης, Γεωργαλής 2, Πετροπολάκος 2, Παπαδάκης Ι. 2, Φανουργάκης 6.


ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 2014-2015
(Α2-A)  ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ  31-60
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 6-13, 8-29, 16-43, 31-60.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς) : Λάππα 2, Κουμπούλη, Καζά 9, Ξανθέα Δ., Επιτροπάκη, Κίτσιου 8(2), Καραταράκη 4, Τρούλη 2, Ξανθέα Ι. 5, Κεραμισάνου 1, Μπαρκατσα.
Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης) : Δαφνομήλης, Καρασιάνης 8, Κιαγ'ας 8(1), Καλοκύρης, Καρυπίδης 2, Παπαδομιχελάκης, Ε. Ξανθόπουλος 10, Ραπτάκης 4, Παπαμιχελάκης 6, Γιαλητσιάνου 11(1), Φραγκιουδάκης 11, Κλειδής.
(Α2-B)  ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ  39-60
Διαιτητές: Χανιαλάκης, Μαρινάκης.
Δεκάλεπτα: 12-15, 19-30, 32-43, 39-60.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Σφακιανάκης) : Γαλερός 2, Νικολάου 3(1),  Λαπμρινός Σ. Μαθιουδάκης 17(1),  Λαπμρινός Α. 5, Ρουσσάκης 4, Δασκαλάκης Μ. 8, Σφακιανάκης, Δασκαλάκης Ν., Καλησπεράκης.
ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ (Δημητριάδης) : Δημητριάδης 5, Λίτινας 1, Ζαχαρόπουλος 24, Γαμβρελάς 6, Αντωνογιαννάκης 11,  Σταυρουλάκης 9(3), Γαλεράκης 4. 
COSTA-COSTA 2014-2015
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 2014-2015
(Α2-A)  COSTA-COSTA - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 32-47
Διαιτητές: Χανιαλάκης, Μαρινάκης.
Δεκάλεπτα: 8-10, 13-22, 24-38, 32-47.
COSTA-COSTA (Μακριδάκης-Οικονόμου) : Χριστουλάκης 10(2), Οικονόμου, Τζαγκαράκης, Σιβαρόπυλος 2, Τερίλογλου 2, Βασιλάκης, Λαμπρίδης 3, Μπραζιώτης 2, Σταυρουλάκης 6, Βότσογλου 2, Σαμψών, Κλάδος 5.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Νικολιδάκης) : Νικολιδάκης 12(4), Ξαφόπουλος 8, Παλτατσίδης 6, Πλιανός 4, Κιοσσές 4, Δαμιανός 5(1), Βουμβουράκης 3, Θεοδωράκης, Τασιούλης 4, Ασπρούλης 1.
Κυριακή 2 Νοεμβρίου 2014

(Α2-A)   ΑΘΙΒΟΛΕΣ – VOYAGER  39-26
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Φλουρής
Δεκάλεπτα: 7-4, 19-14, 31-15, 39-26
ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Ι.): Μελαδάκης Ι. 10 (1), Δρακάκης 4, Βαρδάκης 13 (1), Σερεμέτης 4, Μελαδάκης Μαρ. 8.
VOYAGER (Δροσουλάκης): Δίβαρης 8 (2), Παπαδάκης Παν. 2, Λάζαρης 3, Δροσουλάκης, Κοκονάς Ι. 2, Σταυρουλάκης 4, Ανδρεαδάκης 5, Χατζάκης, Ανδρονικίδης 2, Μυλωνάς.

(Α2-B)   GARDEN ART - ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 46-53 (43-43 καν. αγώνας)
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Φλουρής
Δεκάλεπτα: 7-9, 21-18, 33-33, 43-43 (καν.αγώνας), 46-53
GARDEN ART (Φραγκιαδάκης): Μαράκης 7, Ψιστάκης 2, Βουτσαδάκης 11, Φραγκιαδάκης Μ. 6, Βαρούχας 8 (2), Φουντουλάκης 2, Πατάτας 4, Φραγκιαδάκης Ματ. 6.
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Γιακουμάκης): Λαδάκης, Τζαγκαράκης 24 (1), Δοξαστάκης, Σταθόπουλος 13 (1), Καπετανάκης 16 (3), Γιακουμάκης, Φουντιδάκης.
ΓΙΑΤΡΟΙ 2014-2015
ΣΥ.ΦΑ.Ρ. 2014-2015
(Α2-A)   ΓΙΑΤΡΟΙ - ΣΥ.ΦΑ.Ρ.  45-30
Διαιτητές: Σμυρνάκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 11-9, 20-18, 31-21, 45-30
ΓΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Σταυρουλάκης 3, Καταρτζής 6, Γούδας 7, Σαμωνάκης, Σιβαρόπουλος, Ζαφείρης 7, Παρασχάκης 6, Ζαχαράκης 16 (1).
ΣΥ.ΦΑ.Ρ. (Παπαδάκης Θ.): Μπουζουνιεράκης, Ψυχαράκης, Παπαδάκης 8 (1), Κούνουπας, Καβρουλάκης 5, Κριτσωτάκης 3, Ζερβουδάκης 12 (2), Λαμπόβας, Παναγιωτάκης 2.
 PLATANOS TOURS 2014-2015
ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ 2014-2015
(Α2-B)  PLATANOS TOURS - ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ 56-28
Διαιτητές : Θεοδωράκης, Σμυρνάκης 
Δεκάλεπτα: 13-8, 26-11, 42-17, 56-28
PLATANOS TOURS (Πετράκης) : Πετράκης, Αγγελάκης 31, Σανδαλάκης, Βουγιουκαλάκης Μ. 11, Βουγιουκαλάκης Β. , Γεωργίου 6 (2) , Φωτάκης 2, Βροντάκης 6 (2) 
ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Αντουράκης) : Καπαρός 2, Ρωμανιουδάκης 12(2), Κόκας 4(1), Θεοδοσόπουλος 2 , Τσιμπισκάκης 4, Μανιατάκης 4, Κεραμιανάκης, Κονταξάκης, Κονταξάκης, Μπαμιάκης, Σαμψών.
 ΡΑΨΩΔΙΑ  2014-2015
Α2-A)   ΡΑΨΩΔΙΑ - S/M 7 DAYS  38-58
Διαιτητές : Θεοδωράκης, Σμυρνάκης 
Δεκάλεπτα:  12-15, 19-32, 25-48, 38-58.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Xόμπης: Xόμπης , Γρηγοράκης 7, Μιωτάκης, Τζιρίτας 3(1), Γκάμπλιας 20 (4), Βερικάκης, Σταυρουλάκης Β. , Πατεράκη 7 (1).
S/M 7 DAYS (Καθαράκης ) : Kαζάνης 9, Καθαράκης 24(4), Παναγιωτόπουλος 4, Παυλιδάκης 5 , Χριστουλάκης 2, Παλαφούτης 5, Παπαδόπουλος 9.

ΡΕΠΟ (Α2-B) : ΚΟΥΜΟΙ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ