Τρίτη 26 Απριλίου 2022

Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής Α2-A & A2-B Κατηγορίας του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2021-2022.

Σάββατο 30 Απριλίου 2022
15:00 (Α2-A) ΧΟΡΕΥΤΕΣ – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
(A2-Β) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – L’ETOILE DU SUD 20-0
17:00 (A2-B) ΚΡΕΠΑΛ BC – ZGAS.GR

Κυριακή 1 Μάιου 2022
11:00 (A2-Β) THINK VILLA - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
13:00 (A2-Β) OLYMPIC/DELARTE - ΤΡΑΠΕΖΕΣ
20:00 (A2-Α) ΟΙΩΝΟΣ/ΙΚΟΝΕΣ - ΓΙΑΤΡΟΙ

Δευτέρα 2 Μάιου 2022
21:00 (A2-A) PLATANOS TOURS – BILLIAS BC

Τρίτη 19 Απριλίου 2022

Καλό Πάσχα!!!

 

Καλό Πάσχα με υγεία και αγάπη σε όλους!!!

Ανακοίνωση από την Επιτροπή ποινών & Οργανωτική επιτροπή του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου, 19/4/2022

Επιτροπή ποινών & Οργανωτική επιτροπή του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου  συνεδρίασε  στις  19/04/2022, αφού έλαβε υπόψη την αναφορά ιατρού  για τον αγώνα (A1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – KOUMOI την Κυριακή 17 Απριλίου 2022 αποφάσισε ομόφωνα την  ποινή αποκλεισμού  πέντε (5) αγωνιστικών στο Κανλή Κ. (PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ)  ,
Η ομάδα  PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ μηδενίζεται για τον αγώνα (A1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – KOUMOI  σύμφωνα με το άρθρο 7ο του καταστατικού Ε Π.Κ.Π.Κ.2021-22.

Οργανωτική επιτροπή &  Επιτροπή ποινών

Σάββατο 16 Απριλίου 2022

Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 6ης Αγωνιστικής Α2-A Κατηγορίας του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2021-2022.

 Σάββατο 16 Απριλίου 2022
(Α2-B) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – ΖGAS.GR (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ) 34-63
Διαιτητές: Καμπίτσης Μ. , Πετρόπουλος Γ.
Δεκάλεπτα: 06-12, 09-19, 08-16, 11-16.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Φουσταγεράκης Ε.): Ρωμανιουδάκης Χ. 14, Παλαφούτης Ι. 4, Ξηρας 7, Απανωμεράκης Χ., Σταυρουλάκης Γ. 5, Christian B. ,  Φουσταλιεράκης Ε. 3(1), Κουταλάς Μ. 4.
ZGAS.GR (Ανδρονικίδης Α., Ζουμπουλάκης Ν.): Περισγεράκης Ι. 2, Ζουμπουλάκης Ν. 4, Μποτονάκης Σ. 21, Ζαφειράκης Ν. 3(1), Ρούλιος Κ. 3, Οικονομάκης Κ. 4(1), Μιχαλάκης Μ. 6(2), Ρούλιος Α. 12, Ζαφειράκης Σ. 3(1), Τριποδιανός Ε. 2, Ανδρονικίδης Α., Ταταράκης Γ. 2.

(A2-A) ARCADI BC – PLATANOS TOURS 37-46
Διαιτητές: Καμπίτσης Μ. , Πετρόπουλος Γ.
Δεκάλεπτα: 06-17, 05-07, 10-15, 16-07.
ARKADI BC (Σεγρεδάκης Ν., Βλάσσης Κ.): Χριστοφορίδης Σ. 5(1), Δοξαστάκης Ε., Λιοδάκης Ν. 2, Θωμαδάκης Η. 3(1), Δαϊράτζης Ι. , Καρλάκης Ε. 2, Αγγελάκης Ι. 3, Αλεξανδράκης Π. 8(2), Καλλιτσουνάκης Γ. 7, Καρατζέτζος Γ. 7(1).
PLATANOS TOURS (Μαλλιαρός Ν.): Μαρίνος Ι. 9(3), Φωτάκης Σ. 14(2), Ζουμπεράκης Ν. 7,  Βαρδάκης Η. 2, Μαλλιαρός Ν. 4, Βελονάκης Γ. , Γαβράς Σ. 7, Σκέρλος Λ.

(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – BEST CAR 46-38.
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ. , Κατσουγκρης Τ.
Δεκάλεπτα: 15-10, 09-16, 02-08, 20-04.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ( Τρανταλιδης Χ.): Οικονομάκης Λ. 16, Σακελλαρίδης Δ. , Λίτινας Δ. 7(2), Τρανταλίδης Χ. , Μπεμπής Σ. 6, Χαιρέτης Γ. 2, Παπαδάκης Γ. 4, Καλλιγιάννης Μ. , Χατζηδάκης Ε. 1, Νταουντάκης Μ. 8(2), Ροδινός Ε. 2.
BEST CAR (Σταυρουλάκης Α.): Παπαδάκης Α. 5, Καλιδονάκης Ν. 11(1), Τσιλεδάκης Λ. 4, Χατζηδάκης Ν. 8, Καταρτζής Κ. 1, Κλάδος Κ. 3(1), Κουντουδάκης Ε. 6.

(A1) HAAGEN DAZS - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 49-42
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ. , Κατσουγκρης Τ.
Δεκάλεπτα: 09-16, 15-11, 13-05, 12-10.
HAAGEN DAZS BC (Γκογκίτσας Χ.): Πλεμμένος Θ. , Θερμιώτης Ι. 16, Ξενίδης Γ. , Βασιλείου Ε. 4, Τριχάκης Γ. 2, Μπονατάκης Γ. 3(1), Χατζηδάκης Μ. 14(1), Κουγιουμτζής Γ. 3(1), Λαμπαρδάκης Μ. 7(1).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Βλάσσης Κ.): Ψαρουδάκης Σ. 4(1), Βλάσσης Κ. , Τανισχιδης Χ. , Αντωνιάδης Κ. 6, Ματθαιουδάκης Λ. , Λεβέντης Θ. 2, Καριώτης Σ. , Δάσκαλος Μ. 11(1), Χατζηδάκης Ι. 2, Σταματάκης Ε. , Σεγρεδάκης Ν. 5(1), Πανέρης Γ. 12.

Κυριακή 17 Απριλίου 2022
(A2-Α) BILLIAS BC - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 34-76
Διαιτητές: Κατσουγκρής Τ., Τεπερίδης Β.
Δεκάλεπτα: 08-12, 06-25, 11-25, 09-24.
BILLIAS B.C. (Δούκας Ι.): Βασιλείου Ρ. 4, Γιακουμάκης Α. 5(1), Μαραγκουδάκης Κ. 2, Πολιουδάκης Π. 5(1), Περπυράκης Ι. , Σπαντιδάκης Μ. 6(2), Κεραμιανάκης Δ. 3(1), Βαρδάκης Ε. 3(1), Χόμπης Ε. 6.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Τσόγκας Γ.): Καπαρός Ε. 9(3), Παππαδογιάννης Ν. 15(2), Μακεδάκης Β. 9(2), Τσόγκας Γ. 4, Κιοσσές Β. 3, Καλυβιανάκης Χ. 8, Σειραγάκης Β. , Λελεδάκης Ε. 9, Καζανης Γ., Χρυσικός Δ. 14, Μεξης Ι. 5.

(A2-Β) ΤΡΑΠΕΖΕΣ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ) 64-41
Διαιτητές: Κατσουγκρής Τ., Τεπερίδης Β.
Δεκάλεπτα: 09-09, 11-10, 16-15, 10-07.
ΤΡΑΠΕΖΕΣ (Μαυραγάκης Χ.): Δούκας Ι. 9(3), Ηλιάκης Ε. 2, Περαντωνάκης Γ. 14(2), Οικονομάκης Ι. 4(1), Μουλιτσας Δ. 18(4),  Μαρίνος Ι. 12(2), Ηλιάκης Ε. 2, Σγουρος Δ., Αργυρίου Ν. 2, Κονταξάκης Ν 3(1).
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Λεβεντάκης Χ., Ξενιτόπουλος Σ.): Κάβουρας Γ. 2, Διαμάντης Π. 9(1), Ξενιτόπουλος Σ. 7(1), Λεβεντάκης Χ. 5, Ξανθάκης Μ. 3, Τσιμπούρης Κ., Μασκας Θ. 8(1), Ζερβουδάκης Χ. 5, Παλτατσίδης Σ., Κατσόγιαννος Θ. 7(1).

(A2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΟΙΩΝΟΣ/ΙΚΟΝΕΣ 33-42
Διαιτητές: Χρηστινάκης, Πετρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 07-17, 11-04, 08-13, 07-15.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης Ι.): Παπαδουράκης Γ. , Νικολάου Γ. , Καλογεράκης Γ., Παπαδόπουλος Χ., Μαθιουδάκης Σ. 13, Συμεωνίδης Κ. , Κεφαλογιάννης Γ. 9, Σπίτας Β. 3, Δαγαράκης Λ. 6, Χουστουλάκης Ε. 2, Χρόνης Γ. Καλησπεράκης Σ.
ΟΙΩΝΟΣ/ΙΚΟΝΕΣ (Αντουράκης Μ.): Δημητριάδης Α. 9(1), Δουζίνας Γ., Σταυρουλάκης Ν. 12, Μπαραδάκης Β. 12, Αλεβυζάκης Σ. 2, Καραογλάνης Χ. 2, Καλλιτσουνάκης Κ., Δούβρος Ν. 2, Σταυρουλάκης Π. 3, Αντωνόπουλος Γ., Γαλερός Σ., Σκούφογλου Γ.

(A1) BEST FOR – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 81-104
Διαιτητές: Χρηστινάκης, Πετρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 20-25, 19-33, 21-28, 21-18.
BEST FOR (Σαββοργιαννάκης Μ.) : Σαββοργιαννακής Μ. 22(4), Παπαδάκης Θ. 19, Τσιχλής Λ. 24(7), Βελονάκης Η. 2.
ΕΛΕYΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤIΕΣ (Αραμπατζόγλου Α.): Ανεζάκης Ε. 29(6), Συριανόγλου Γ. 19(4), Αλυγιζάκης Ε. 14, Κατσαντώνης Ι. 19, Τσιμπισκάκης Ν. 22(5),  Αμπατζόγλου Α. 1.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 2021-2022
(A1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – KOUMOI RETHYMNOU 44-52 0-20(ποινή)
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ, Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα: 13-12, 09-12, 10-18, 12-10.
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης Ν.): Χριστινάκης Β. 3, Κιουρτσιδάκης Ν., Τσαχάκης Ι. 5(1), Βασιλάκης Ε. , Μαραγκουδάκης Β. , Νύκταρης Κ. 4, Νταλιάνης Α. 4,  Σταυρουλάκης Α. 2, Κανλής Κ. 6, Κιαγιαδάκης Χ. 20.
KOUMOI RETHIMNOY BC (Καίσαρης Θ.): Μίχας Κ. 22(2), Μαμαλάκης Σ., Σαπουντζής Γ., Λεωνιδάκης Χ. 9(1), Ορφανός-Καφετζάκης Δ. 13(1), Μαμαλάκης Ν. 8.
(A1) KLADOS TOURS – ΣΠΗΛΙ BC 61-69
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ, Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα: 06-21, 12-17, 09-13, 33-18.
KLADOS TOURS (Κλάδος Π.) : Jovanovic B. 3(1), Βαρανάκης Ε. 10(2), Κλάδος Π. 4, Ορφανουδάκης Γ. 14, Θεοδοσουλάκης Γ. , Περδίκης Β. 8, Πατέρας Ν., Αντουράκης Μ. 13(2), Ιερωνυμάκης Κ. 9.
ΣΠΗΛΙ BC (Παπαδογιαννακης Π.): Οικονομίδης Γ., Παπαδογιαννάκης G. 10(2), Παπαδάκης X. 3(1), Παπαδάκης Γ. 4, Συντιχάκης Μ. 22(2), Πολιτάκης Ν. 13(3), Παπαδογιαννάκης Π. 2, Κανακάκης Δ., Ζουμπεράκης Κ. 15.

Παρασκευή 15 Απριλίου 2022

Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 6ης Αγωνιστικής Α2-A Κατηγορίας του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2021-2022.

Σάββατο 16 Απριλίου 2022
14:30 (Α2-B) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – ΖGAS.GR (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
16:30 (A2-A) ARCADI BC – PLATANOS TOURS
18:30 (A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – BEST CAR
20:30 (A1) HAAGEN DAZS - ΦΟΙΤΗΤΕΣ

Κυριακή 17 Απριλίου 2022
10:00 (A2-Α) BILLIAS BC - ΧΟΡΕΥΤΕΣ
12:00 (A2-Β) ΤΡΑΠΕΖΕΣ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
14:00 (A2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΟΙΩΝΟΣ/ΙΚΟΝΕΣ
16:00 (A1) BEST FOR – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
18:00 (A1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – KOUMOI RETHYMNOU
20:00 (A1) KLADOS TOURS – ΣΠΗΛΙ BC

Ανακοίνωση από την Επιτροπή Ποινών, 15/4/2022

 Η  Επιτροπή ποινών του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης   Ρεθύμνου 2021-22 στη συνεδρίαση του στις 15/04/2022 αφού έλαβε υπόψη του το Φ.Α. και τις αναφορές  των  ορισμένων διαιτητών για τον αγώνα (A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – HAAGEN DAZS ( Πέμπτη 14 Απριλίου 2022), αποφάσισε ομόφωνα την  ποινή αποκλεισμού  μια (1) αγωνιστικής στον αθλητή Γιαννούλης Δ. (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ)  σύμφωνα με το άρθρο 4ο  των κανονισμών του . Ε Π.Κ.Π.Κ.2021-22.

Επιτροπή ποινών
ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΑΚΗΣ
ΔΟΥΒΡΟΣ

Σάββατο 9 Απριλίου 2022

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 6ης Αγωνιστικής Α2-Β Κατηγορίας του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2021-2022.

Σάββατο 9 Απριλίου 2022
(Α2-B) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΚΡΕΠΑΛ BC 54-36
Διαιτητές: Μαρκόγιαννης Ι. , Τεπερίδης Β.
Δεκάλεπτα: 12-02, 09-13, 21-11, 12-10.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Λεβεντάκης.): Λιάκος Ν 6, Κάβουρας Γ. 2, Διαμάντης Π. 13(1), Ξενιτόπουλος Σ. 11, Λεβεντάκης Χ. 2, Ξανθάκης Μ. 4, Καβρουλάκης Β., Τσιμούρης Κ., Μασκας Θ. 6, Ζερβουδάκης Χ. 2, Κωνσταντόπουλος Σ. 3.
ΚΡΕΠΑΛ BC (Καραμήτρος): Κόκλας Α., Παπαδουλάκης Ε. 15(3), Ανδρεαδάκης Σ. 4, Uglava Γ. 7, Σταυρουλιδάκης Γ. , Μάνεσης Π. 2, ΚαλαϊτζάκηςΖ. 2, Τσαλμπούρης Γ., Ιωαννίδης Α. 4, Αδράμης Ν. 2, Κολοκαθης Π.

(A2-Β) L’ ETOILE DU SUD – THINK VILLA 45-56
Διαιτητές: Μαρκόγιαννης Ι. , Τεπερίδης Β.
Δεκάλεπτα: 11-18, 11-04, 08-14, 15-20.
L’ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παπιομύτογλου Ζ., Παπαδάκης Ν. 1, Σαχινίδης Σ. 8, Καθαράκης 22(4), Ζουρμπάκης Σ. 9(1), Καλοειδας Α. 2, Γαλιός Ι. 3.
THINK VILLA (Παραδεισανός Σ.): Παραδεισανός Σ. 22, Παπαδάκης Μ. 6, Καλογεράκης Ι. 15, Κουνδουράκης Λ. 4, Πηγουνάκης Φ. 6, Καμαρίτης Σ. 3(1).

(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΚLADOS TOURS 62-64.
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Καθαρακης Β.
Δεκάλεπτα: 05-11, 23-15, 16-16, 18-22.
ΦΟΙΤΗΤEΣ (Βλάσσης Κ.): Ψαρουδάκης Σ. 15(3), Βλάσσης Κ. , Κουτουμπας Κ. 3(1), Αντωνιάδης Κ. 7(1), Ματθαιουδάκης Λ. 9(3), Λεβέντης Θ. Καριώτης Σ. 2, Δάσκαλος Μ. 14(3), Χατζηδάκης Ι. 2, Σταματάκης Ε. , Σεγρεδακης Ν. 2, Πανέρης Γ. 8.
KLADOS TOURS (Petway B.) : Jovanovic B. 2, Βαρανάκης Ε. 10(1), Κλάδος Π. 2, Ορφανουδάκης Γ. 22, Θεοδοσουλάκης Γ. , Περδίκης Β. 3, Πατέρας Ν. 5, Αντουράκης Μ. 10, Πετρίδης Ι. , Ιερωνυμάκης Κ. 10.

(A1) BEST CAR - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 36-60.
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ. , Κατσουγκρής Τ.
Δεκάλεπτα: 09-12, 03-16, 09-15, 15-16.
BEST CAR (Καληδονάκης Ν.): Busovska M. , Καληδονάκης Ν. 7(1), Τσιλεδάκης Λ. , Χατζηδάκης Ν. 6, Καταρτζής Κ. 1, Κλάδος Κ. 5(1), Κουντουδάκης Ε. 12, Παπαδάκης Α. 5.
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ (Παρασύρης Κ.): Τσαχάκης Ι. 17(3), Βασιλάκης Ε. , Μαραγκουδάκης Β. , Νύκταρης Κ. 8(2), Δολιανήτης Δ. 13(1) Σταυρουλάκης Α. 1, Παρασύρης Κ. , Κιαγιαδάκης Χ. 21.

Κυριακή 10 Απριλίου 2022
(A2-B) ZGAS.GR – OLYMPIC/DELARTE 53-54
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Κατσουγκρης.
Δεκάλεπτα: 15-13, 14-16, 5-07, 14-12.
ZGAS.GR (Ζουμπουλάκης Ν.): Περισγεράκης Ι. , Ζουμπουλάκης Ν. 4, Μποτονάκης Σ. 23(1), Ζαφειράκης Ν. 4, Ρούλιος Κ., Οικονομάκης Κ. 5(1), Μιχαλάκης Μ., Ταταράκης Ε. 3(1), Ζαφειράκης Σ. , Τριποδιανός Ε. 8(2), Ανδρονικίδης Α. 5(1).
OLYMPIC/DELARTE (Σαρζετάκης Σ., Φοβάκης Ι.): Παυλάκης Ι. 6(2), Αποστολάκης Ν. 11(1),  Σουπιόνα Χ. , Βασιλάκης Α. 2 , Σκουλούδης Μ. 1, Κατσαντώνης Γ., Αρσενίδης Γ. 14, Κατσαβίδης Α. 20(1).

(A2-Β) ΤΡΑΠΕΖΕΣ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 60-38
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Κατσουγκρης.
Δεκάλεπτα: 18-12, 09-02, 11-12, 22-12.
ΤΡΑΠΕΖΕΣ (Μαυραγάκης Χ., Πριναράκης Φ.): Δούκας Ι. 13(3), Σωμαθιανός Ε. 2, Ηλιάκης Ε. 2, Περαντωνάκης Γ. 14(1), Φαγκρέζος Ι. 4, Οικονομάκης Ι. 7(2), Μουλιτσας Δ. 7(1),  Πιοτογιάννης Σ., Μαρίνος Ι. 7(1), Ηλιάκης Ε. 2, Σγουρος Δ., Αργυρίου Ν. 4.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης Γ., Φουσταγεράκης Ε.): Ρωμανιουδάκης Χ. 13(2), Παλαφούτης Ι. 5(1), Απανωμεράκης Χ., Christian B. 13(1),  Φουσταλιεράκης Ε., Βροντάκης Γ. 2, Κουταλάς Μ. 5(1).

(A1) KOUMOI RETHYMNOU – BEST FOR 107-69
Διαιτητές: Θεοδωράκης Ε., Πετρόπουλος Γ.  
Δεκάλεπτα: 24-17, 27-15, 26-16, 30-26.
KOUMOI RETHIMNOY BC (Καίσαρης Θ.): Μίχας Κ. 16(2), Μαμαλάκης Σ. 3(1), Σαπουντζής Γ. 6(2), Λεωνιδάκης Χ. 8(2), Καίσαρης Θ. 29(3), Λιονάκης Μ. 32(2)., Ορφανός Δ. 13(3).
BEST FOR (Σαββοργιαννάκης Μ.) : Σαββοργιαννακής Μ. 11(3), Λαδάκης Α. , Παπαδάκης Θ. 18(1), Μακαρδονας Δ. 9(1), Κυλάφης Φ., Τσιχλής Λ. 27(5), Παναγιωτάκης Μ., Βελονάκης Η. 4., Λαδάκης Α.

(A1) ΣΠΗΛΙ B.C. - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  94-73
Διαιτητές: Θεοδωράκης Ε., Πετρόπουλος Γ.  
Δεκάλεπτα: 18-08, 18-18, 28-18, 30-29.
ΣΠΗΛΙ BC (Παπαδογιαννακης Π.): Οικονομίδης Γ. 32(6), Χρυσουλάκης Α. 15(1), Παπαδάκης Χ. 6(1), Παπαδάκης Γ. 7(2), Συντιχάκης Μ. 8, Πολιτάκης Ν. , Παπαδογιαννάκης Π., Κανακάκης Δ. 5, Ζουμπεράκης Κ. 21.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Μπεμπής Σ, Τρανταλίδης Χ.): Οικονομάκης Λ. 16(3), Σακελλαρίδης Δ. 6, Λίτινας Δ., Τρανταλίδης Χ. 7(2), Μιχαλάκης Γ. 3(1), Παπαδάκης Γ. 26, Χαιρέτης Γ. 15, Στεφανουδάκης Α.

Πέμπτη 14 Απριλίου 2022
HAAGEN DAZS BC 2021-2022
(A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – HAAGEN DAZS BC 55-69.
Διαιτητές: Λελεδάκη Σ. , Πετρόπουλος Γ.
Δεκάλεπτα: 21-22, 11-16, 14-23, 09-08.
ΕΛΕYΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤIΕΣ (Αραμπατζόγλου Α.): Ανεζάκης Ε. 19(3), Γιαννούλης Δ. 2, Συριανόγλου Γ. 7(1), Αλυγιζάκης Ε. 9, Κατσαντώνης Ι. 9, Τσιμπισκάκης Ν. 9,  Αμπατζόγλου Α.
HAAGEN DAZS BC (Γκογκιτσας Χ.): Πλεμμένος Θ. 16(2), Τριχάκης Γ. , Ξενίδης Γ. 2, Καλαϊτζάκης Μ. , Βασιλείου Ε. , 5(1), Μπονατάκης Γ. 4, Θερμιώτης Ι. , Χατζηδάκης  Μ. 10, Κουγιουμτζής Γ. 19(3), Λαμπαρδακης Μ. 7(1).

Τρίτη 5 Απριλίου 2022

Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 6ης Αγωνιστικής Α2-Β Κατηγορίας του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2021-2022.

Σάββατο 9 Απριλίου 2022
14:30 (Α2-B)
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΚΡΕΠΑΛ BC
16:30 (A2-Β) L’ ETOILE DU SUD – THINK VILLA
18:30 (A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΚLADOS TOURS
20:30 (A1) BEST CAR - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ

Κυριακή 10 Απριλίου 2022
11:00 (A2-B)
ZGAS.GR – OLYMPIC/DELARTE
13:00 (A2-Β) ΤΡΑΠΕΖΕΣ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
15:00 (A1) KOUMOI RETHYMNOU – BEST FOR
17:00 (A1) ΣΠΗΛΙ B.C. - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Πέμπτη 14 Απριλίου 2022
22:00 (A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – HAAGEN DAZS BC (Αλλαγή λόγω Covid)

Κυριακή 3 Απριλίου 2022

Αποτελέσματα 7ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 5ης Αγωνιστικής Α2-A Κατηγορίας του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2021-2022.

 Σάββατο 2 Απριλίου 2022
(A2-Α) ΑΡΚΑΔΙ BC - ΓΙΑΤΡΟΙ 50-41
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ. , Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα: 11-07, 17-13, 16-11, 06-10.
ARKADI BC (Σεγρεδάκης): Χριστοφορίδης Σ. 2, Δοξαστάκης Ε., Λιοδάκης Ν. 7, Θωμαδάκης Η. 6(2), Δαϊράτζης Ι. , Καρλάκης Ε. 2, Βουρβαχάκης Α. 13(1), Αγγελάκης Ι. 13, Αλεξανδράκης Π., Καλλιτσουνάκης Γ. 7.
ΓΙΑΤΡΟΙ (Τζανάκης Γ.): Γιακουμάκης Ε. 2, Κανδυλάκης Ι., Μπούτσιας Σ. 9, Σφακιανάκης Μ. 4, Καθαράκης Φ. 5(1), Βαρούχας Μ., Τζανάκης Γ. 7, Σταυρουλάκης Α. , Πελτέκης Α., Ζαχαράκης Α., Βότζης Ι. 10(2), Μουτάφης Γ.

(A1) BEST FOR – BEST CAR 52-60.
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ. , Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 08-12, 22-17, 15-06, 08-25.
BEST FOR (Σαββοργιαννάκης Μ.) : Σαββοργιαννακής Μ. 9(3), Λαδάκης Α. , Παπαδάκης Θ. 2, Μακαρδονας Δ. , Σερσεμάς Δ. , Κυλαφης Φ. 10, Τσιχλής Λ. 19(5), Παναγιωτάκης Μ. 3(1), Σαββοργιαννάκης Β. 7(1), Βελονάκης Η. 2.
BEST CAR(Καληδονακης Ν.): Παπαδάκης Α. 13(3), Τσιλεδακης Λ. 9(1), Χατζηδάκης Ν. 12, Καταρτζής Κ. 2, Κλάδος Κ. 9(3), Κουντουδάκης Ε. 15.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ 2021-2022
(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 69-75.
Διαιτητές: Πετρόπουλος Γ. , Καθάρακης Β.
Δεκάλεπτα:12-14, 13-17, 24-24, 20-20.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης Χ., Μιχαλάκης Η.): Οικονομάκης Λ. 4, Καλλιγιάννης Μ. 1, Σακελλαρίδης Δ. , Λίτινας Δ. 4(1), Μιχαλάκης Γ. , Παπαδάκης Γ. 7, Χαιρέτης Γ. 4, Μπεμπής Σ. 7, Μιχαλάκης Η. , Χατζηδάκης Ε., Νταουντάκης Μ. 35(3), Ροδινός Ε. 7.
ΦΟΙΤΗΤΈΣ (Βλάσσης Κ.): Λεβέντης Θ. 2, Ψαρουδάκης Σ. 11(1), Σεγρεδάκης Ν. 14(3), Αντωνιάδης Κ. 6, Ματθαιουδάκης Λ. 15(2), Χατζηδάκης Ι. , Καριωτης Σ. 2, Δάσκαλος Μ. 9(1), Κουτουμπας Κ. 2, Σταματάκης Ε. , Βλάσσης Κ. , Πανέρης Γ. 14.

Κυριακή 3 Απριλίου 2022
(A2-B) THINK VILLA – ΚΡΕΠΑΛ BC (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ) 51-31
Διαιτητές: Πετράκης, Ρασούλη
Δεκάλεπτα: 12-11, 12-05, 13-02, 14-13.
THINK VILLA (Χατζηκωνσταντίνου): Παραδεισανός Σ. 12, Χριστοφορίδης Α. 6(1), Πολιουδάκης Σ. 6(1), Καζίλας Δ. , Πηγουνάκης Φ. 12(2), Καλογεράκης Ι. 12, Κόκκινος Δ. , Κουνδουράκης Λ. 3.
ΚΡΕΠΑΛ BC (Uglava): Κόλκας Α. , Μάνεσης Π. 6(1), Ανδρεδάκης Σ. 2, Uglava G. 6, Καλατζάκης Ζ. 2, Κολοκάθης Π. 9, Ιωαννίδης Α. , Τσαμπούρης Γ. 6

(A2-Α) ΟΙΩΝΟΣ/ΙΚΟΝΕΣ – BILLIAS B.C. 75-28
Διαιτητές: Πετράκης, Ρασούλη
Δεκάλεπτα: 13-05, 24-02, 25-13, 13-08.
ΟΙΩΝΟΣ/ΙΚΟΝΕΣ (Αντουράκης): Δημητριάδης Α. 11(2), Δουζινας Γ. 14(2), Καραογλάνης Χ. 3(1), Αντονόπουλος Γ. 4, Γαλερός Σ. 9(1), Αλεβυζάκης Σ. 8, Δούβρος Ν. 1, Σταυρουλάκης Ν. 10(2), Σταυρουλάκης Π. 7(1), Μπαραδάκης Β. 6, Καλλιτσουνάκης Κ. 2.
BILLIAS B.C. (Δούκας): Ταταράκης Α. , Βασιλείου Ρ. 10(1), Γιακουμάκης Α. 3(1), Μαραγκουδάκης Κ. 1, Πολιουδάκης Π. , Περπυράκης Ι. , Σπαντιδάκης Μ. 5, Κεραμιανάκης Δ. 9(2), Βαρδάκης Ε.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ 2021-2022
(A2-Α) PLATANOS TOURS - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 60-64
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 14-15, 15-13, 14-13, 16-18.
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης): Μαρίνος Ι. 16(4), Φωτάκης Σ. 19(2), Αγγελάκης Κ. 8, Ζουμπεράκης Ν. 8, Βουγιουκαλάκης Μ. , Βαρδάκης , Μαλλιαρός Ν. 4, Βελονάκης Γ. , Γαβράς Σ. 5(1)
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Λελεδάκης): Καπαρός Ε. 15(1), Παππαδογιάννης Ν. 9, Μακεδάκης Β. 20(3), Τσόγκας Γ. 2, Ρουμαντζης Ι. , Κιοσσές Β. 2, Καλυβιανάκης Χ. 2, Χρυσικός Δ. 12, Σειραγάκης Β. , Λελεδάκης Ε. , Καζανης Γ. 2.

(A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – KOUMOI RETHYMNOU  47-74.
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ. , Καθαρακης Β.
Δεκάλεπτα: 08-16, 09-21, 19-16, 11-21.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΊΕΣ (Αραμπατζόγλου Α.): Μοσχάκης Κ. 2, Ανεζάκης Ε. 8(1), Γιαννούλης Δ. 2, Συριανόγλου Γ. , Αλυγιζάκης Ε. 8, Κατσαντώνης Ι. 13, Τσιχλάκης Μ. 10, Τσιμπισκάκης Ν. , Δρουδάκης Γ. 4, Αραμπατζόγλου Α.
KOUMOI RETHIMNOY BC (Καίσαρης Θ.): Μίχας Κ. 7(2), Λεωνιδάκης Χ. 4, Μαμαλάκης Σ. 3(1), Καφετζάκης Δ. 9(3), Σαπουντζής Γ. , Λεβάκης Μ. 12(2), Καίσαρης Θ. 20(3), Λιονάκης Μ. 19.
(A1) HAAGEN DAZS BC – KLADOS TOURS 48-57.
Διαιτητές: Σταυρουλάκης Ε. , Κώτσου Ε.
Δεκάλεπτα: 17-16, 05-13, 14-11, 08-17.
HAAGEN DAZS BC(Γκογκιτσας Χ.): Πλεμμένος Θ. 7, Θερμιώτης Ι. 9, Ξενίδης Γ. 2, Καλαϊτζάκης Μ. 3, Βασιλείου Ε. 5(1), Τριχάκης Γ. 3, Χατζηδάκης Μ. 10, Κουγιουμτζής Γ. , Λαμπαρδάκης Μ. 9.
KLADOS TOURS(PETWAY B.): Βαρανάκης Ε. 5(1), Κλάδος Π. 4, Ορφανουδάκης Γ. 15, Πετρίδης Ι. , Πατέρας Ν. 5(1),  Αντουράκης Μ. 4, Περδίκης Β. 6, Jovanovic B. 12(4), Ιερωνυμάκης Κ. 6.
(A1) PHOTO EKΦΡΑΣΗ – ΣΠΗΛΙ B.C. 60-69.
Διαιτητές: Σταυρουλάκης Ε. ,  Κώτσου Ε.
Δεκάλεπτα: 15-19, 17-21, 13-17, 15-12.
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης Ν.): Χριστινάκης Β. 16(5), Κιουρτσιδάκης Ν. , Τσαχάκης Ι. 7, Βασιλάκης Ε. , Μαραγκουδάκης Β. 2, Νύκταρης Κ. 8(2), Δολιανήτης Δ. 2, Νταλιάνης Α. , Σταυρουλάκης Α. 5(1), Παρασύρης Κ. , Κιαγιαδάκης Χ. 13, Κανλής Κ. 7(1).
ΣΠΗΛΙ BC (Παπαδογιαννακης Π.): Οικονομίδης Γ. 18(2), Παπαδογιαννάκης Γ. 3(1), Χρυσουλάκης Α. 23(1), Παπαδάκης Χ. 13(2), Παπαδάκης Γ. , Συντιχάκης Μ. , Πολιτάκης Ν. , Παπαδογιαννάκης Π. 2, Ζουμπεράκης Κ. 10.

Δευτέρα 4 Απριλίου 2022
(Α2-B) L’ ETOILE DU SUD – OLYMPIC/DELARTE 38-53
Διαιτητές: Λελεδάκης, Πετρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 08-15, 12-24, 11-05, 07-09.
L' ETOILE DU SUD (Παπιομύτογλου Ζ.): Παπιομύτογλου Ζ. 2, Παυλιδάκης Γ. 10(1), Καθαράκης Β. 15, Τσουπάκης Σ. 4,νΓαλλιός Ι. 7(2).
OLYMPIC/DELARTE (Μακεδάκης, Φοβάκης): Παυλάκης Ι. 9(3), Αποστολάκης Ν. 14(2), Κατσαβίδης Α., Σαρτσετάκης Σ. 6, Κατσαντώνης Ι., Κατσαντώνης Γ. 2, Απσενίδης Γ. 18, Σουπιώνα Χ., Βασιλάκης Α., Σκουπουδάκης Μ. 2.

Παρασκευή 1 Απριλίου 2022

Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 5ης Αγωνιστικής Α2-A Κατηγορίας του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2021-2022.

Σάββατο 2 Απριλίου 2022
16:30 (A2-Α) ΑΡΚΑΔΙ BC - ΓΙΑΤΡΟΙ
18:30 (A1) BEST FOR – BEST CAR
20:30 (A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ

Κυριακή 3 Απριλίου 2022
10:00 (A2-B) THINK VILLA – ΚΡΕΠΑΛ BC (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
12:00 (A2-Α) ΟΙΩΝΟΣ/ΙΚΟΝΕΣ – BILLIAS B.C.
14:00 (A2-Α) PLATANOS TOURS - ΧΟΡΕΥΤΕΣ
16:00 (A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – KOUMOI RETHYMNOU
18:00 (A1) HAAGEN DAZS BC – KLADOS TOURS
20:00 (A1) PHOTO EKΦΡΑΣΗ – ΣΠΗΛΙ B.C.

Δευτέρα 4 Απριλίου 2022
22:00 (Α2-B) L’ ETOILE DU SUD – OLYMPIC/DELARTE (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

ΠΡΟΣΟΧΗ κατά την είσοδο στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο θα γίνεται έλεγχος σε ΟΛΟΥΣ με τη χρήση ψηφιακής πλατφόρμας αναγνώρισης για "πιστοποιητικά εμβολιασμού, νοσήσαντες κατά το τελευταίο τρίμηνο, PCR και rapid tests τουλάχιστον 48 ώρες πριν. Οι ανήλικοι θεατές θα εισέρχονται με δήλωση αρνητικού αυτοδιαγνωστικού ελέγχου (self-test), που έχει διενεργηθεί την ίδια ημέρα. Οι παρευρισκόμενοι θεατές να μην υπερβαίνουν το πενήντα τοις εκατό (50%) της πληρότητας των εξεδρών και τήρηση απόστασης ενάμισι (1,5) μέτρου μεταξύ τους. 
Η χρήση μάσκας είναι υποχρεωτική καθ' όλη τη διάρκεια παραμονής στο γήπεδο (μάσκα μόνο υψηλής αναπνευστικής προστασίας FFP2 ή N95 ή εναλλακτικά διπλή μάσκα).