Τετάρτη, 20 Δεκεμβρίου 2017

Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά 2018!!

   Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου διοργανώνοντας το 23ο Εργασιακό  Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018 και η οργανωτική επιτροπή του εργασιακού μπάσκετ εύχονται σε όλους του παίχτες "Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά με υγεία και ευτυχία!!!" 
     Ορίζεται γενική συνάντηση όλων των εκπροσώπων των ομάδων την Τετάρτη 10/01/2018 και ώρα 18:00 στο κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου.


Θέματα :
  • Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας
  • Προγραμματισμός Αγώνων
  • Διαιτησία Αγώνων

Σάββατο, 16 Δεκεμβρίου 2017

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου και 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2017
(Α2-Β)  ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 54-35
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 15-11, 21-24, 40-31, 54-35.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Φουσταλιεράκης) : Καλογεράκης, Πανόπουλος 2, Μπέντζαμιν 4, Θεοφωράκης 1, Απανωμεριτάκης 11, Βροντάκης 13, Σταυρουλάκης Γ. 9, Ζουμπεράκης 8, Φουσταλιεράκης 6.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς) : Γιαμαλά 6, Πολοπετράκη 4, Γιαπιτσογλου, Πασχαλίδη 2, Βουρδούμπα 2, Μαστροκώστα, Κρεμασμενάκης 2, Ξανθέα Θ. 4, Καζά 11(1), Ξανθέα Ι. 4.

(Α2-Β) SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ - ΣΥΦΑΡ  71-48
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 14-06, 33-14, 56-25, 71-48.
SAILING EXPERIENCE/REVANS CAFE (Κατσουλάκης) : Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης 8, Τσαχάκης 8(2), Ουρανός 9(1), Σταθόπουλος 18(3), Παυλιδάκης 12, Δαφέρμος 3(1), Μεταξάκης 2, Παρασύρης, Ελευθεράκης 2, Κορωνάκης 9(1).
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας Α.) : Ζερβουδάκης 2, Κούνουπας Α., Χηνιάδης 2, Κριτσωτάκης 30(5), Ζερβουδάκης 2, Αδραμή 12(1).

(Α2-A) DOMEK – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 30-49
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 04-11, 13-19, 20-37, 30-49.
DOMEK (Δούκας) : Δούκας, Παλλιεράκης 5(1), Καλλιγας 7, Βουρτζούμης, Ντρέκος 2, Κατσαντώνης, Λαγουδάκης 3(1), Αποστολάκης 13(1).
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 9(1), Τζανουδάκης 3, Κακλαμάνος 14, Καλαϊτζάκης Α. 10, Σακελλαρίδης 4, Γεωργαλής, Πετροπουλάκος 4, Φανουργάκης, Παπαδάκης Ι., Προκοπάκης, Ψωράκης 5(1).

(Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ – ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE  31-55
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 07-13, 13-21, 26-40, 31-55
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ) : Χόμπης Γ. 2, Πολυμίλης 5, Τσικινάς 11, Ξενάκης 5, Νιωτάκης, Βεργίτσης, Μαλανδρίνος 2, Χόμπης Β. 1, Παλαφούτης 5 (1).
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Δημητριάδης, Γαλερός 5 (1), Δουζίνας 8 (1),  Λίτινας 2, Σταυρουλάκης Ν. 5 (1), Δούβρος 6, Καραογλάνης 6, Σταυρουλάκης Π. 2, Ερηνάκης 11 (1), Αντωνόπουλος 4, Γαμβρέλας 4, Καλιτσουνάκης 2.

Kυριακή 17 Δεκεμβρίου 2017
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 2017-2018
(Α2-Β) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. - KLADOS TOURS 53-81
 Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 13-11, 26-29, 42-59, 53-81.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης) : Παλαφούτης 4(1), Σπανός 2, Καλοειδάς 2, Τζανιδάκης 10, Καπετανάκης 3(1), Φιλιππάκης 5(1), Περδίκης 14,  Βαρδάκης 9(2), Κοπανάκης 4, Φουντιδάκης.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς) : Χριστουλάκης 28(6), Γερουκάκης 11(1), Κλάδος 14, Περακάκης 2, Κανελάκης, Νταουντάκης 16, Γιοβάνοβιτς, Καθαράκης 10.

(Α2-Β) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ - BUENO HOTEL 40-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 05-11, 22-18, 31-23, 40-39.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης Μ.) : Κονταξάκης 8, Πλευράκης 11, Κεραμιανάκης 4, Μπεγέτης, Μπαγιαρτάκης 10(2), Προκοπάκης 7.
BUENO HOTEL (Μυλωνάς) : Παπαδάκης, Ξανθόπουλος, Σταγκουράκης 9(2), Σταυρουλιδάκης, Κοπανάκης 14(1), Αδρεαδάκης 9, Βαζιουράκης, Μυλωνάς 2, Αδρονικίδης 5.

(Α2-Β ) L' ETOILE DU SUD - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 45-52
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Σαλβαράκη Μυρτώ
Δεκάλεπτα: 07-09, 19-26, 33-35, 45-52.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.) : Παυλιδάκης Γ. 19, Βουτσαδάκης 9,
Παπαδάκης Ν. 4, Βαρούχας 5(1), Γαλλιός 5(1), Μαυράκης 3.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος) : Βαβουράκης 7, Αντωνάκης, Πολιτάκης 32,
Περάκης,  Ζάχος 2, Κυριακάκης 9, Γιαννούλης, Λιανέρης 2

(Α2-A) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – CRETAN INOX 51-75
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 11-18, 22-32, 46-54, 51-75.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς) : Βότζης 8(2), Βαμβακάς 1, Μαρίνος 8, Γρηγοράκης, Καλλέργης 6, Μάνεσης 12(4), Παραδεισανός 6, Βιδιαδάκης, Φραγκιαδάκης 2, Γαβράς 8,
Μπουλούμπασης,  Σαχινίδης.
CRETAΝ INOX (Θανάσης) :  Ψωμάς 5, Κατσαβίδης 16(2), Βελονάκης 6, Καρυπίδης 4, Θεοδωρόπουλος 3, Γκόγκος 4, Λεωνιδάκης 20(3), Κυλάφης 6, Μαραρδονας 11.

(Α2-Α) ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (καν.) 44-44 , (παρ.) 50-55
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 10-04, 22-23, 44-32, (καν.) 44-44 , (παρ.) 50-55
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 19(2), Σταράς 2, Μαραγκουδάκης 7(2), Τσόγκας 4, Βασιλάκης 4, Παραγιουδάκης, Καλυβιανάκης, Μεξης 6, Λελεδάκης 2, Πωλιουδάκης 2, Νονάκης, Διβανής 4.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός) : Λιάκος 11, Σταυριανάκη, Νικολιδάκης 22(5), Μισιργής, Κιοσές 4, Δαμιανός 4, Ξενιτόπουλος, Λεβεντάκης 2, Μανολουδάκης, Διαμαντής 12.

(A2-Α) ΙΑΤΡΟΙ – THINK VILLA 44-39
Διαιτητές: Τσικριτσάκη Βασιλική, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 09-13, 21-18, 34-29, 44-39.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος) : Γούδας 4, Αργυρίου 4, Ζαχαράκης 6, Γιακουμάκης 4, Τζανάκης 13(1), Παρασχάκης 4, Βλαχοπάνος 3, Σαμωνάκης 6, Σιβαρόπουλος.
THINK VILLA (Καζίλας) : Στεριάκης, Καμαρίτης, Αντωνίου 22(5), Καζίλας 4, Πηγουνάκης 8(1), Κουνδουναράκης, Περιστεράκης 3, Κόκκινος, Αστρινάκης 2.

ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ & (Α2-B)  MACRON STORE

Τρίτη, 12 Δεκεμβρίου 2017

Πρόγραμμα 3ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου και 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2017
15:00 (Α2-Β)  ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
16:30 (Α2-Β) SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ - ΣΥΦΑΡ
18:15 (Α2-A) DOMEK – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
20:00 (Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ – ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE

Kυριακή 17 Δεκεμβρίου 2017
10:45 (Α2-Β) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. - KLADOS TOURS
12:15 (Α2-Β) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ - BUENO HOTEL
14:00 (Α2-Β ) L' ETOILE DU SUD - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
15:30 (Α2-A) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – CRETAN INOX
17:15 (Α2-Α) ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
19:00 (A2-Α) ΙΑΤΡΟΙ – THINK VILLA

ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ & (Α2-B)  MACRON STORE

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 20 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.

Ανακοίνωση από την Επιτροπή Ποινών, 11/12/2017

     Η Επιτροπή ποινών του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018 στη συνεδρίαση του στις 11/12/2017.  Αφού έλαβε υπόψη του το Φ.Α. και τις αναφορές των ορισμένων διαιτητών για τον αγώνα (Α1)  XPRESS COPY – PLATANOS TOURS  (Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2017), αποφάσισε ομόφωνα την  ποινή αποκλεισμού  μιας (1) αγωνιστικών στον αθλητή  #7 Κανταρτζής  ( PLATANOS TOURS) σύμφωνα με το άρθρο 3ο των κανονισμών του . Ε Π.Κ.Π.Κ. δύο (2) αγωνιστικών στον αθλητή  #5 Δαμάνακης  ( PLATANOS TOURS)  σύμφωνα με το άρθρο 5ο των κανονισμών του . Ε Π.Κ.Π.Κ.

Επιτροπή ποινών 2017-2018
ΑΡΑΜΠΑΖΟΓΛΟΥ
ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΑΚΗΣ

Σάββατο, 9 Δεκεμβρίου 2017

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 3ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2017
(Α2-Β) L' ETOILE DU SUD– MACRON STORE 34-37
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 14-10, 17-12, 23-22, 34-37.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.) : Παυλιδάκης Γ. 16, Βουτσαδάκης 6,
Παπαδάκης Ν. , Βαρούχας 9(2), Γαλλιός, Μαυράκης 3.
MACRON STORE (Δοξαστάκης) : Τσαφαράκης 3, Δοξαστάκης, Καρατζέτζος Γ. 20(1), Σαρχωσης, Κόνιας 2, Αυγέρης, Δασκαλάκης, Καρατζέτζος Κ. 10, Παπαδάκης 2.

(Α2-Β) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ  30-55
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 06-10, 10-25, 17-41, 30-55.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Βουρδούμπα 2, Κρεμασμενάκης 4, Γιαπιτσόγλου 9, Τσικριτσάκη 8(2), Ρόμπου, Μαστροκώστα, Ξανθέα Θ.,  Ξανθέα Ι. 7.
SAILING EXPERIENCE/REVANS CAFE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης 6, Παπαπαναγιώτου 11, Δαφέρμος 6,  Σταθόπουλος 4, Παυλιδάκης 6, Παπαδάκης Γ. 4, Παρασύρης 4, Τσαχάκης 14.
(Α1)  XPRESS COPY – PLATANOS TOURS  67-64
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα     Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 15-10, 22-24, 46-43, 67-63.
XPRESS COPY (Φεσσάς): Κεφαλογιάννης 2, Ζήσιμος 14(3), Ορφανουδάκης 11, Γκάτσιας 3, Σπιτάς 14, Ζουμπεράκης 18, Γιαννούλης 5(1).
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Μ.) :  Κλειδαράς 2, Δαμανάκης 10(1), Αγγελάκης 14, Κανταρτζής, Βουγιουκαλάκης Ε. 7, Βελονάκης 2, Καρπουζάκης 24(4), Βουγιουκαλάκης Μ. 5.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 2017-2018
 
 HAAGEN DAZS BC 2017-2018

(Α1) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – HAAGEN DAZS BC 69-79
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 17-17, 27-36, 47-61, 69-79.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Σαπουντζής): Μαμαλάκης Σ., Πατέντας 17, Θανάσης 7, Πολυδωρόπουλος, Κυδωνάκης 14(3), Μαμαλάκης Ν. 12, Τσιχλής 8(2), Κανλής 11.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης, Ξενίδης) : Θερμιώτης 8, Κούμουλος 35(5),
Χατζηδάκης 2, Λαγουδάκης 12(2), Καλαϊτζάκης 8(2), Βασιλείου, Μπονατάκης, Γκοκίτσας 9(1), Κουγιουμουτζής 2, Πηγουνάκης 3(1).


Kυριακή 10 Δεκεμβρίου 2017
(Α2-Β) ΣΥΦΑΡ  – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 34-74
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σαλβαράκη Μυρτώ
Δεκάλεπτα: 02-19, 11-36, 26-51, 34-74.
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας Α.) : Καβρουλάκης 7(1), Παπαδάκης, Ζερβουδάκης, Κούνουπας Α., Χηνιάδης 10, Κριτσωτάκης 13(2), Ζερβουδάκης, Λαπόβας 2, Αδραμής 2.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης) : Περδίκης 4, Λαδάκης 12(2), Κοπανάκης 17, Καπετανάκης 8(2), φιλιππάκης 18(4), Βαρδάκης 13(1), Φουντιδάκης 2.

(Α2-B) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - BUENO HOTEL 59-37
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 20-02, 32-16, 45-27, 59-37.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος) : Βαβουράκης 5, Καζάνης 4, Πολιτάκης 25(1),
Περάκης 10,  Ζάχος 5(1), Κυριακάκης 1, Γιαννούλης 4, Λιανέρης 5.
BUENO HOTEL (Σταυρουλιδάκης) : Αδρεαδάκης 2, Αδρονικίδης, Σταγκουράκης 2, Μοτάκης, Σταυρουλιδάκης, Κοπανάκης 8, Βαζιουράκης, Μυλωνάς, Σταθοπούλου 11(3),  Αρσενίδης 14, Ηλιάκης.

(Α2-Β) KLADOS TOURS – ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 89-37
Διαιτητές: Ρόμπου Βενετία, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 12-07, 39-15, 59-19, 89-37.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς) : Χριστουλάκης 27(3), Γερουκάκης 22, Κλάδος 12(2), Περακάκης, Νταουντάκης 8, Γιοβάνοβιτς, Καθαράκης 20.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης Μ.) : Κονταξάκης 2, Σωμαθιανός, Ζιάνας, Πλευράκης 6(1), Κεραμιανάκης 3(1), Μπεγέτης 11, Χειμωνίδης 9, Προκοπάκης 6.

(Α1)  ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 62-36
Διαιτητές: Καθαράκης, Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 19-11, 38-17, 50-25, 62-36
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 8, Κατσαντώνης 12, Αραμπατζόγλου 4, Μαραβελάκης 6, Θεοδοσόπουλος Σ. 4 (1), Συριανόγλου 1, Τσιμπισκάκης 14 (2), Δρουδάκης 13.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ρούλιος Α.): Οικονομάκης 5, Παπαδογιαννάκης, Λαδάκης 4, Χατζησπύρος, Αποστολάκης 8, Ρούλιος Κ. 12, Ζουμπουλάκης 7.

MUEBLO PLUS 2017-2018
 
ΦΟΙΤΗΤΕΣ 2017-2018
 
(Α1)  MUEBLO PLUS – ΦΟΙΤΗΤΕΣ  68-58
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 12-12, 29-24, 44-43, 68-58
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης): Κοντουδάκης 5, Καλιδωνάκης 9, Τσιλεδάκης Λ. 7 (1), Χατζηδάκης 17 (3), Κλάδος 8 (2), Φίλας 12 (1), Παπαδάκης 17, Βρακίδης.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Ψαρουδάκης 4, Ζούκης 14, Μίγκλης, Ηλιόπουλος 2, Θεοδωρόπουλος 1, Καρακεσίσογλου 6 (1), Λίτινας, Γεωργάκης 3 (1), Στάμος 28 (1).
(A1)  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. – Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  79-84
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Φιλιππάκης
Δεκάλεπτα: 19-27, 44-35, 65-58, 79-84
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιαννάκης Μ.): Σαβοργιαννάκης Μ. 33 (5), Μαθιουδάκης, Ξανθόπουλος, Πετρακάκης 6 (2), Παπαδάκης 24, Παναγιωτάκης, Σαβοργιαννάκης Β. 16.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 18 (4), Χρυσουλάκης 11, Κανακάκης 7, Μπούτσιας 14, Καίσαρης 10, Παπαδάκης 2, Παπαδογιαννάκης Γ. 8 (2), Παπαδογιαννάκης Π. 2, Θεοδωσουλάκης 2, Οικονομίδης 10.
(A1)  PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 80-56
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 20-14, 36-26, 57-41, 80-56.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κιουρτσιδάκης 4, Μαραυγάκης 16(2), Νικολακάκης, Νύχταρης 8(2), Χατζηκωνσταντίνου 8(1), Βασιλάκης 32(1), Σταυρουλάκης 10(2),  Κωνσταντινίδης 2.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Φωτάκης 13, Πελιβανίδης 7, Τρανταλίδης, Αντουράκης 9(1), Λαμπαρδάκης 11(1), Χαιρέτης 4, Σεγρεδάκης 12(2).

ΡΕΠΟ: (Α2-Β) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ

Δευτέρα, 4 Δεκεμβρίου 2017

Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 3η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2017
15:00 (Α2-Β) L' ETOILE DU SUD– MACRON STORE
16:30 (Α2-Β) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ
18:15 (Α1)  XPRESS COPY – PLATANOS TOURS
20:00 (Α1)  ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – HAAGEN DAZS BC

Kυριακή 10 Δεκεμβρίου 2017
10:45  (Α2-Β) ΣΥΦΑΡ  – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛ.
12:15  (Α2-B) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - BUENO HOTEL
14:00 (Α2-Β) KLADOS TOURS – ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ
15:30 (Α1)  ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
17:15 (Α1)  MUEBLO PLUS – ΦΟΙΤΗΤΕΣ
19:00 (A1)  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. – Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
20:45 (A1)  PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΡΕΠΟ: (Α2-Β) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 20 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.

Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 2η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2017
(Α2-A) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 53-47
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 15-07, 32-21, 42-33, 53-47.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 13(2), Τζανουδάκης, Κακλαμάνος 9, Καλαϊτζάκης Α. 10, Σακελλαρίδης 2, Πετροπουλάκος 13, Προκοπάκης 6, Ψωράκης.
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 13(1), Σταράς 5(1), Ρουμαντζής, Βασιλάκης 2, Μαραγκουδάκης 11(1), Καλυβιανάκης 8, Νεονάκης 2, Λελεδάκης 2, Μεξης, Διβανής 4.
CRETAN INOX  2017-2018
(Α2-A) CRETAN INOX – ΙΑΤΡΟΙ  50-30
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 19-04, 28-11, 37-19, 50-30.
CRETAΝ INOX (Θανάσης) :  Ψωμάς 4, Κατσαβίδης 15(3), Βελονάκης 2, Καρυπίδης 8, Θεοδωρόπουλος 8, Γκόγκος, Λεωνιδάκης 6, Κυλάφης 3, Μαραρδονας 4.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος) : Γούδας 2, Σκυργιανόγλου 2, Ζαχαράκης 5(1), Τζανάκης 12(1), Παρασχάκης 4, Βλαχοπάνος, Σαμωνάκης, Μουχασίδης 3, Σιβαρόπουλος 2.

(Α1) ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – MUEBLO PLUS  33-43
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 10-11, 16-27, 24-36, 33-43.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου) : Μοσχάκης 2, Κατσαντώνης 8, Συριανόγλου 6(1), Μαραβελάκης 2, Θεοδοσόπουλος Σ., Θεοδοσόπουλος Μ., Περαντωνάκης, Τσιμπισκάκης 13(2), Δρουδάκης 2, Χατζηνικολάου.
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης) : Κοντουδάκης 7, Καλιδωνάκης 4, Τσιλιεδάκης Λ. 3, Χατζηδάκης 14, Κλάδος, Ρακιντζής,  Φίλας 13, Παπαδάκης 2, Βρακίδης.

(Α1) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – PLATANOS TOURS 45-61
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 07-16, 21-27, 32-46, 45-61.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης) : Ξενάκης 2, Οικονομάκης 11, Αποστολάκης 18, Ρούλιος Κ. 2, Λαδάκης Ν. 3(1), Ζουμπουλάκης Ν. 7(1), Παπαδογιανάκης Π. 2.
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Μ.) :  Κλειδαράς 8(1), Καρπουζάκης 14(2), Δαμανάκης 4, Αγγελάκης 19, Κανταρτζής 10, Βουγιουκαλάκης Μ. 6.

Kυριακή 3 Δεκεμβρίου 2017
(Α2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΡΑΨΩΔΙΑ 50-43
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Σαλβαράκη Μυρτώ
Δεκάλεπτα: 12-11, 22-17, 33-32, 50-43.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ξενίδης) : Νίνας, Τερζιόγλου 13(1), Νικολάου, Χουστουλάκης, Λαμπρινός 5, Ξενίδης 2, Κεραμιανός 21,  Δασκαλάκης Μ. 9, Σφακιανάκης, Καλησπεράκης.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ) : Χόμπης Γ. 12(2), Πολυμίλης 8, Τσικινάς 2, Ξενάκης 11, Βερτίτσης, Βερικάκης 8(2), Ψαθάκη 2.

(Α2-A) ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE – DOMEK 58-30
Διαιτητές: Ρόμπου Βενετία, Σαλβαράκη Μυρτώ
Δεκάλεπτα: 18-10, 31-18, 47-24, 58-30.
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Γαλερός 4(1), Δουβλινάς 4,  Λίτινας 3, Δούβρος 7, Καραογλάνης 4, Σταυρουλάκης Π. 5(1), Ερηνάκης 21(3), Γαμβρέλας 4, Καλιτσουνάκης 6.
DOMEK (Γεωργίου, Δούκας) : Μαλλιεράκης 10(2), Δούκας 3(1), Καλλιγας 4, Βουρτζούμης, Ντρέκος 4, Κατσαντώνης, Παπαδάκης, Μαθιουδάκης 3(1), Λαγουδάκης, Αποστολάκης 6(2).

(Α2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 58-49
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία.
Δεκάλεπτα: 09-11, 34-24, 42-32, 58-49
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Λιάκος 8, Διαμαντής 17, Παπατριανταφύλλου 5, Δαμιανός, Λεβεντάκης 4, Μισιργής 12 (2), Νικολιδάκης 10 (1), Μανολουδάκης 2.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς): Μαρίνος 5 (1), Βιδιαδάκης, Φραγκιαδάκης, Βότζης 9 (1), Μπουλούμπασης 5 (1), Γρηγοράκης, Καλλέργης, Βαμβακάς 3 (1), Παραδεισανός 12, Γαβράς 3 (1), Σαχινίδης 3 (1), Μάνεσης 9 (3).

(Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 66-56

Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Φιλιππάκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 17-14, 32-25, 43-42, 66-56
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Ροδινός): Φωτάκης 6, Πελιβανίδης 5, Τζενεβράκης 3 (1), Τρανταλίδης, Αντουράκης 12, Λαμπαρδάκης 16, Χαιρέτης 2, Σεγρεδάκης 22 (4).
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 10 (2), Μαθιουδάκης 3 (1), Ξανθόπουλος 1, Πετρακάκης 3 (1), Παπαδάκης 21 (3), Παναγιωτάκης 5, Σαβοργιαννάκης Β. 13 (3), Σερσέμης.
 ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 2017-2018
 
(Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ  50-68 
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 13-23, 25-36, 32-58, 50-68
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Οικονόμου): Ψαρουδάκης 12 (1), Μυλωνάς 2, Ζούκης, Μίγλης, Ηλιόπουλος 8, Καρακεσίσογλου 8 (1), Αναγνωστόπουλος 12, Γιωργάκης, Στάμος 8 (1).
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Κανλής): Πολυδωρόπουλος 6, Θανάσης 2, Μαμαλάκης Σ. 3 (1), Κυδωνάκης 13 (1), Τσιχλής 12 (4), Μαμαλάκης Ν. 14, Φουντουκίδης 4, Σαπουντζής 2, Πατέντας 12, Μουλίτσας.

(A1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.– XPRESS COPY  72-51
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Πετράκης Γιώργος.
Δεκάλεπτα: 22-03, 39-20, 57-31, 72-51.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 4, Χρυσουλάκης 22 (3), Κλήμος 11, Κανακάκης, Μπούτσιας 7, Καίσαρης 16 (1), Παπαδάκης, Παπαδογιαννάκης Π., Οικονομίδης 12 (2).
XPRESS COPY (Φεσσάς): Κιαγιαδάκης 2, Κεφαλογιάννης 5, Ζήσιμος 3 (1), Ορφανουδάκης 12 (2), Γκάτσιας 5 (1), Σπιτάς 10, Ζουμπεράκης 8, Γιαννούλης 2, Πιοτογιαννάκης 4.

 
HAAGEN DAZS BC 2017-2018
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 2017-2018
 
(A1) HAAGEN DAZS BC – PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 66-73
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Πετράκης Γιώργος
Δεκάλεπτα: 19-17, 36-38, 57-57, 66-73.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης) : Λαγουδάκης 6(2), Κούμουλος 27(4), Πλεμμένος 3(1), Καλαϊτζάκης 14(4), Θερμιώτης 8, Χατζηδάκης 3, Γκοκίτσας 5, Κουγιουμουτζής, Πηγουνάκης.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 8 (2), Κιουρτσιδάκης, Μαραυγάκης 10, Νικολακάκης, Νύχταρης 11(3), Χατζηκωνσταντίνου 8, Βασιλάκης 28(3), Σταυρουλάκης 5(1), Πατέντας 1, Κωνσταντινίδης 2. 
 ΡΕΠΟ: (Α2-Α) THINK VILLA