Τετάρτη, 21 Δεκεμβρίου 2016

Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά 2017!!!

     Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου διοργανώνοντας το 22ο Εργασιακό  Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017 και η οργανωτική επιτροπή του εργασιακού μπάσκετ εύχονται σε όλους του παίχτες "Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά με υγεία και ευτυχία!!!" 
     Ορίζεται γενική συνάντηση όλων των εκπροσώπων των ομάδων την Τετάρτη 11/01/2017 και ώρα 18:30 στο κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου.

Θέματα : 

  • Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας
  • Αναβολές
  • Προγραμματισμός Αγώνων
  • Διαιτησία Αγώνων.
  • Ενστάσεις
  • Προτάσεις – απόψεις (Κατηγορίες Α1 & Α2 για το 2017-2018)

Κυριακή, 18 Δεκεμβρίου 2016

Πρόγραμμα 5ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου και 6η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017.

ΣΑΒΒΑΤΟ 07/01/2017
15:30  (Α2-A) ΑΘΙΒΟΛΕΣ - BUENO 
17:00  (A2-Α) L'Étoile du Sud - ΡΑΨΩΔΙΑ
18:30  (A2-ΒΕΠΙΧΕΙΡ. & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – NEΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 08/01/2017
11:30 (A2-B) RETHYMNO SOCCER CLUB – DOMEK 
13:00 (A2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - METROPOLIS
14:30 (A2-B) ΣΥΦΑΡ – MUEBLO PLUS
16:00 (A2-
ΑΟΙΩΝΟΣ/BARCODE - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
17:30 (A1) 
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΙΑΤΡΟΙ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

19:15 (A1) XPRESS COPY - ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)


ΤΕΤΑΡΤΗ 11/01/2017
20:00 (A2-B) CRETAN INOX – TEE ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΡΕΠΟ (A2-B):
 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ


ΑΝΑΒΟΛΕΣ:

(A2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – CRETA FARMS
(A2-B) THINK VILLA – KLADOS TOURS

Σάββατο, 17 Δεκεμβρίου 2016

Αποτέλεσμα 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου και 5η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017.

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2016
(A2-A) CRETA FARMS - L'Étoile du Sud  59-52 παρ. (59-52 καν.)
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 03-16, 19-26, 35-39, 52-52, παρ. 59-52.
CRETA FARMS (Μαθιουλάκης): Μπραζιώτης, Καραογλάνης 1, Σταυρουλάκης Ν. 9(1), Κριτσωταλάκης Κ. 33(6), Κριτσωταλάκης Β. 3(1), Σταυρουλάκης Β. 4, Σταυρουλάκης Χ. 9.
L'Étoile du Sud (Παπαδάκης) : Παυλιδάκης 9, Μαυράκης 2, Βουτσαδάκης 4, Φλουρής 6, Παπαδάκης, Βαρούχας 8(2), Δασκαλάκης 10, Γαλλίος 9(1), Φραγκιαδάκης Μαθ., Γαλεράκης, Πατάτας 4.

(A2-B) NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 41-54
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 13-13, 29-34, 32-44, 41-54.
NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς): Βάμβακας, Βότζης 10(1), Μαρίνος 7, Γρηγοράκης 5, Καλλέργης 4, Φραγιαδάκης 2, Παραδεισανός, Κουταλάς, Γαβράς 10(2), Ζαμπετάκης 3.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 24(3), Τζανουδάκης 8, Κακλαμάνος 3, Καλαϊτζάκης 10(1), Παπαδάκης Κ., Γεωργαλής, Πετροπουλάκος 2, Νικολιδάκης, Παπαδάκης Ι., Σακελαρίδης 3, Φανουργάκης 4, Προκοπάκης.

(A2-B) RETHYMNO SOCCER CLUB – THINK VILLA 0-20(ΑΑ)
(A2-Β) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 58-45
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 19-18, 34-24, 45-34, 58-45
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κούμουλος): Μαθιουδάκης 7, Κούμουλος 10(2), Μπονατάκης 4, Γαλερός 19(4), Καπετανάκης, Καλαϊτζάκης 2, Δασκαλάκης Μ. 4, Ξενίδης 6, Δασκαλάκης Ν. 6, Καλησπεράκης, Χριστουλάκής, Σφακιανάκης.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης 19(3), Δοξαστάκης Μ., Καλοϊδάς 2, Αλεξάκης, Καπετανάκης 6(2), Κύλης 7, Βαρδάκης 11(3), Φουντιδάκης.

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2016
(A2-B) KLADOS TOURS – ΣΥΦΑΡ 49-38
ΔιαιτητέςΘεοδωράκηςΡόμπου 
Δεκάλεπτα: 09-17, 24-23, 35-31, 49-38
KLADOS TOURS (
Πετράκης): Χριστουλάκης 14 (2), ΠετράκηςΚλάδος 11, ΠερακάκηςΠετρίδηςΚαλλιγιάννηςΝταουντάκης4, Jovanovic 13 (1), ΚαραμπατσάκηςΓερουκάκης 7 (1), ΤζαγκαράκηςΧειμωνίδης.

ΣΥΦΑΡ (Παπαδάκης): Παπαδόπουλος 4, Χηνιάδης 4, Κούνουπας, Τεριζόγλου, 3 (1), Λαμπόβας 3 (1), Ζερβουδάκης 9 (1), Καβρουλάκης 4, Παναγιωτάκης 11 (2).

(A2-Α) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 52-45
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 13-08, 21-20, 38-30, 52-45
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Ξενάκης, Αποστολάκης 6, Ρούλιος  Α. 24, Σαρτζετάκης, Ρούλιος Κ., Λαδάκης, Μανιατάκης 8, Κουκάκης 10 (1), Οικονομάκης 4 (1), Παπαδογιαννάκης.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Παλτατσίδης, Ρηγόπουλος, Σταυριανάκη, Διαμαντής 5, Ξενιτόπουλος 7 (1), Μάσκας 9 (1), Χατζηδάκης, Λεβεντάκης 10, Δαμιανός 4, Βουμβουράκης, Νικολιδάκης 10 (1), Μανωλουδάκης.

(
A1) XPRESS COPY – KOYMOI ΡΕΘΥΜΝΟΥ 36-51 

Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 04-13, 15-26, 24-43, 36-51
XPRESS COPY (Ξενίδης): Φιτσανάκης 4, Πιοτογιαννάκης 2, Ορφανουδάκης 2, Χατζηδάκης 5 (1), Φεσσάς 4, Ζήσιμος 8 (2), Σπιτάς 6, Βασιλείου, Γιαννούλης 5.
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καραβάνης): Πολυδωρόπουλος, Μαλλιαρός, Θανάσης, Μαμαλάκης Σ. 6, Τσιχλής, Μαμαλάκης Ν. 6, Φουντουκίδης 13, Πατέντας 13 (1), Παρθενιώτης 13.

ΡΕΠΟ (A2-B): DOMEK
ΑΝΑΒΟΛΕΣ: (A2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE
                      (A2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – BUENO
                      (A2-A) ΑΘΙΒΟΛΕΣ – ΜΕTROPOLIS
                      (A2-B) MUEBLO PLUS – CRETAN INOX

Τετάρτη, 14 Δεκεμβρίου 2016

Ανακοίνωση για τις αναβολές απο την οργανωτική επιτροπή του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

Από την οργανωτική επιτροπή του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017 απαγορεύονται οι ΑΝΑΒΟΛΕΣ αγώνων από το νέο έτος 2017. Όσες ομάδες δεν προσέρχονται στον προγραμματισμένο αγώνα τους θα μηδενίζονται με 20-0 και θα καταβάλει το αντίστοιχο συνολικό κόστος του αγώνα (90€). Ομάδα που δεν θα παρουσιασθεί 2 (δυο) φορές αποβάλλεται από την συνέχεια των αγώνων.

Ανακοίνωση απο την Επιτροπή Ποινών, 14/12/2016

Κύριοι καλησπέρα, 
      εκ μέρους της επιτροπής ποινών θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι για το συμβάν που έγινε στον αγώνα μεταξύ Xpress copy - Πανεπιστήμιο αποφασίσαμε ότι, επιβάλλουμε ποινή 2 αγωνιστικών στους αθλητές Καλογεράκη Γεώργιο (Xpress copy) και Μανέτα Μάριο (Πανεπιστήμιο) βάση την εφαρμογή του άρθρου 6A.
Απο την επιτροπή ποινών: 
Αραμπαζόγλου
Κανακάκης
Καραβάνης

Κυριακή, 11 Δεκεμβρίου 2016

Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου και 5η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017.

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2016
15:30  (A2-A) CRETA FARMS - L'Étoile du Sud
17:00  (A2-B) NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
18:30  (A2-B) RETHYMNO SOCCER CLUB – THINK VILLA
20:00  (A2-Β) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2016
15:00  (A2-B) KLADOS TOURS – ΣΥΦΑΡ
16:45  (A2-Α) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
18:30  (A1) XPRESS COPY - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

ΡΕΠΟ (A2-B): DOMEK
ΑΝΑΒΟΛΕΣ: (A2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE
                      (A2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – BUENO
                      (A2-A) ΑΘΙΒΟΛΕΣ – ΜΕTROPOLIS
                      (A2-B) MUEBLO PLUS – CRETAN INOX
* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 20 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΟΜΑΔΩΝ : Θα παρακαλέσουμε όλες τις ομάδες να μας στείλουν μια φωτογραφία με e-mail στο BasketRethymno@yahoo.gr το ρόστερ της ομάδας τους  για αρχείο στην "καρτέλα ΟΜΑΔΕΣ" http://www.basketrethymno.gr/p/blog-page_02.html

Σάββατο, 10 Δεκεμβρίου 2016

Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 4η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Β' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2016
(A2-B) CRETAN INOX – KLADOS TOURS 37-61
ΔιαιτητέςΘεοδωράκηςΡόμπου 
Δεκάλεπτα: 05-07, 10-29, 17-50, 37-61
CRETAN INOX (Θανάσης): Προδρόμου 10, Μακρής 6, Βαβουράκης 4, Φραγκιουδάκης, Λιαδάκης, Βελονάκης 8 (2), Κατσαβούνης, Αντωνάκης,Γκόγκος 1, Μακαρδονάς 7 (1).
KLADOS TRAVEL (Πετράκης): Χριστουλάκης 21 (3), Πετράκης, Κλάδος 8, Χειμωνίδης, Πετρίδης, Καλλιγιάννης, Νταουντάκης 5, Jovanovic 9 (1),Καραμπατσάκης 2, Γερουκάκης 16 (3), Τζαγκαράκης.

(A2-B) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (καν. 52-52) α’ παρ. 55-57
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 13-12, 20-25, 38-35, καν. 52-52, α’ παρ. 55-57
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 7, Τζανουδάκης 3, Κακλαμάνος 24 (2), Καλαϊτζάκης 4, Παπαδάκης Κ. 13, Γεωργαλής 2, Πετροπουλάκος, Νικολιδάκης, Παπαδάκης Ι., Σακελαρίδης, Φανουργάκης 2.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ξενίδης): Καπετανάκης 3, Μαθιουδάκης 25, Λαμπρινός, Μπονατάκης 4, Γαλερός 9, Βουλγαρέλης, Δασκαλάκης Μ. 14, Ξενίδης 2, Σφακιανάκης, Δασκαλάκης Ν., Καλησπεράκης.

(A1) ΙΑΤΡΟΙ – ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 33-37
Διαιτητές: Τσικριτσάκη, Ρόμπου 
Δεκάλεπτα: 10-06, 14-16, 18-32, 33-37
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Γούδας 2, Περαντωνάκης 5 (1), Σταυρουλάκης 6, Ζαχαράκης 10 (1), Τζανάκης 6 (2), Φουσταλιεράκης, Σαμωνάκης, Παρασκάκης 2, Σιβαρόπουλος 2.
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Μήτσιου, Δαμανάκης  Κ. 15 (3), Κιαγιάς 3, Μπουλούμπασης 4, Ξανθόπουλος 4, Καρυπίδης 7, Καλοκύρης, Γεωργακάκης, Παπαμιχελάκης, Σερσεμής, Κυριακάκης Β. 4.

(Α1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – PLATANOS TOURS 69-60
Διαιτητές: Καμπιτσάκης, Χριστινάκης Β.
Δεκάλεπτα: 21-10, 33-25, 51-41, 69-60
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κυδωνάκης 10, Κιουρτσιδάκης 2, Κωνσταντινίδης, Μαραυγάκης, Πατέρας 8 (1), Νύκταρης 8 (2), Νταλιάνης 7, Σταυρουλάκης 9, Χαρκιανάκης 2, Βασιλάκης Β.23 (2).
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Κλειδαράς, Βροντάκης (1), Φωτάκης 10, Αγγελάκης 2, Κανταρτζής 7, Βουγιουκαλάκης Μ. 4, Δολαψάκης, Ζουμπεράκης, Πάτσης 6, Λαμπαρδάκης 17 (3), Ντάσιος, Καραγιάννης 11.

ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2016-2017
(A1) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.CSTATHOURAKIS S-CONTROL - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 66-59
Διαιτητές: Καμπιτσάκης, Χριστινάκης Β.
Δεκάλεπτα: 27-17, 42-32, 57-46, 66-59
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL (Κατσουλάκης): Τσαχάκης, Συντυχάκης 13 (3), Κλήμος 17, Κανακάκης, Παπαδάκης, Οικονομίδης 6, Καλογεράκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 16 (2), Παπαδογιαννάκης Π., Θεοδοσουλάκης 2,  Χρυσουλάκης 12 (1).
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καίσαρης): Πολυδωρόπουλος 5 (1), Μαλλιαρός 2, Θανάσης 3, Μαμαλάκης Σ. 2,  Τσιμπισκάκης, Τσίχλης 2, Μαμαλάκης Ν. 2, Φουντουκίδης 6, Πατέντας 35 (1), Παρθενιώτης.



ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2016
(A2-BΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - MUEBLO PLUS 41-53
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 16-13, 27-54, 36-44, 41-53
ΕΠΙΧΕΙΡ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Παπαδάκης Ι., Δοξαστάκης 2, Τζανιδάκης 16, Αλεξάκης, Καπετανάκης 12(4), Βαρδάκης 6(2), Φουντιδάκης 5(1), Καλοϊδάς.
MUEBLO PLUS (Τσιλιεδάκης N.) : Τσιλιεδάκης Ν., Τσαφαράκης, Παπαδάκης 17(1), Τσιλιεδάκης Λ. 11(1), Χατζηδάκης 8(2), Φίλας 9, Ρακιτζής 2, Τζεδάκης, Κάλντι 6,

(A2-BΣΥΦΑΡ – RETHYMNO SOCCER CLUB 58-35

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Τσικριτσάκη.
Δεκάλεπτα: 19-7 , 33-14 , 45-26, 58-35
ΣΥΦΑΡ (Παπαδάκης) : Καβρουλάκης 4, Παπαδάκης 6, Κούνουπας,  Τερζόγλου 20(4), Χήνιαδης 4, Παπαδόπουλος 18(1), Ζερβουδάκης,  Λαμπόβας 3(1), Μπουζουνιεράκης 3.    
RETHYMNO SOCCER CLUB (Μιξάκης):   Νικολακάκης 2,  Καλογεράκης,  Νταγκουνάκης, Νικολετάκης 2, Θεοδοσόπουλος 17 (3), Δάνδαλος 1, Παπαδάκης 13.

(A2-Β) THINK VILLA - DOMEK  40-46
Διαιτητές : Πελίκα, Δημητρουλάκης.
Δεκάλεπτα : 13-15, 25-24, 33-36, 40-46.
THINK VILLA (Αντωνίου) : Λεμπιδάκης, Θερμιώτης, Πολιουδάκης19(3), Καζίλας 10(1), Πηγουνάκης Φ. 5, Βροντάκης, Αντωνίου, Καμαρίτης, Μαυρομάτης, Κόκκινος 6, Αστρινάκης, Στεργιάκης.
DOMEK (Δούκας): Δούκας 23(6), Κορωνάκης, Βουρτζούμης Ηλ., Ντρέκος 3, Κατσαντώνης 3,
Μαθιουδάκης Α. 1, Λαγουδάκης 9(1), Αποστολάκης 7(1).

ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 2016-2017
(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ) (A2-A) ΑΘΙΒΟΛΕΣ – ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 65-39
Διαιτητές : Πελίκα, Δημητρουλάκης.
Δεκάλεπτα : 13-13, 27-21, 47-27, 65-39.
ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Ι.) : Μελαδάκης Γ. 10(1), Βαρδάκης19(2), Λιανδρής 11, Λιγκουνάκης 6(1), Μελαδάκης Σ. 7, Παλαφούτης 8(1), Μελαδάκης Μ. 3.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Λάππα 8, Βουρδουμπά 1, Κουμπούλη, Μαρκοπούλου 3(1), Τσικριτσάκη, Μαστροκώστα, Νικολούλια 8, Ξανθέα Θ., Καζά 16, Ξανθέα Ι. 3(1).
 
 ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 2016-2017

(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 40-64
ΔιαιτητέςΜαρινάκηςΡόμπου 
Δεκάλεπτα: 14-10, 20-28, 30-41, 40-64.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Καρπούζης 3(1), Λίτινας 4, Βασίλογλου 3(1), Μίγλης, Ζούκης 3(1), Φουτζόπουλος 3, Αναγνωστόπουλος 5, Οικονόμου 2, Βλάσης 2, Θεοδωρόπουλος, Στάμος 15.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος): Μοσχάκης 4, Γκάτζιας 9, Μαραβελάκης, Θεοδοσόπουλος 3(1), Κατσαντώνης 9, Πολιτάκης 8(1), Αλυγιζάκης 15, Συριανόγλου, Δρουδάκης, Ζουμπεράκης 14.
 XPRESS COPY 2016-2017
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 2016-2017
(Α1) XPRESS COPY - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 53-52
ΔιαιτητέςΜαρινάκηςΡόμπου 
Δεκάλεπτα: 15-15, 28-31, 39-46, 53-52.
XPRESS COPY (Ξενίδης):  Φιτσανάκης 6, Πιοτογιαννάκης 4, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 13(1), Χατζηδάκης 4, Φεσσάς 4, Τσουλάκης, Ζήσιμος 3(1), Σπιτάς 4, Βασιλείου 7(1), Γιαννούλης 6.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης-Ροδινός): Γαβαλάκης, Μανέτας 10, Τρανταλίδης 9(3), Τζενεβράκης 9, Αντουράκης 3, Μαθηνός 3, Μιχαλάκης 4, Χαιρέτης 2, Σεργεδάκης 12(3).

ΡΕΠΟ (
A2-B): ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
ΡΕΠΟ (
A1): STUDIO RETHYMNO

Κυριακή, 4 Δεκεμβρίου 2016

Πρόγραμμα 5ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 4η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Β' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2016
15:00 (A2-B) CRETAN INOX – KLADOS TOURS
16:30 (A2-B) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18:00
(A1) ΙΑΤΡΟΙ – ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19:30 (Α1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – PLATANOS TOURS
21:00
 (A1) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2016
11:30 (A2-B) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - MUEBLO PLUS
13:00 (A2-B) ΣΥΦΑΡ – RETHYMNO SOCCER CLUB
14:30 (A2-Β) THINK VILLA - DOMEK
16:00 (
A2-A) ΑΘΙΒΟΛΕΣ – ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
17:45 (
A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
19:30 (Α1) XPRESS COPY - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΡΕΠΟ (
A2-B): ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
ΡΕΠΟ (
A1): STUDIO RETHYMNO


* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 20 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.
* ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΟΜΑΔΩΝ : Θα παρακαλέσουμε όλες τις ομάδες να μας στείλουν μια φωτογραφία με e-mail στο BasketRethymno@yahoo.gr το ρόστερ της ομάδας τους  για αρχείο στην "καρτέλα ΟΜΑΔΕΣ" http://www.basketrethymno.gr/p/blog-page_02.html