Τρίτη, 24 Δεκεμβρίου 2019

Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά 2020!!!

  Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου διοργανώνοντας το 25ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020 και η οργανωτική επιτροπή του εργασιακού μπάσκετ εύχονται σε όλους τους παίχτες "Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά με υγεία και ευτυχία!!!" 

    Μετά από πρόταση της ομάδας του «ΟΙΩΝΟΣ-ΚΑΡ» τα Σαββατοκύριακα 11-12/1/2020 και 18-19/1/2020 θα μαζευτούν τροφίμων μακράς διάρκειας στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου, προκειμένου αυτά να διατεθούν εκ μέρους του Εργασιακού Πρωταθλήματος Μπάσκετ Ρεθύμνου στο Κοινωνικό Παντοπωλείο Ρεθύμνου.

Η λίστα με τα προϊόντα που μπορούν οι ομάδες να φέρουν είναι:
  • Αλεύρι
  • Ρύζι
  • Όσπρια
  • Γάλα
  • Μακαρόνια και ζυμαρικά
  • Καφέ
  • Ζάχαρη
  • Τοματοπελτές
  • Λάδι
  • Κριθαράκι
  • Δημητριακά
  • Μαρμελάδα
  • Μπισκότα πτι-μπερ ή μιράντα
  • Αλάτι
  • Ξύδι
  • Οδοντόβουρτσες
  • Χαρτί υγείας
  • Χαρτί κουζίνας
  • Οδοντόκρεμες
  • Υγρό πιάτων
  • Απορρυπαντικό πλυντηρίου
  • Σαμπουάν
  • Σερβιέτες
 Η μεγάλη γιορτή των Χριστουγέννων μας καλεί
να κάνουμε πράξη το μήνυμα της αγάπης...

Σάββατο, 21 Δεκεμβρίου 2019

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α2 και Α3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου 2019
(A3) ACE PARKING - ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES 36-45 
Διαιτητές: Ρασούλη Χ., Σταγάκης. 
Δεκάλεπτα: 11-11, 09-09, 09-11, 07-14.
ACE PARKING (Σαμψών Σ): Τσίκινας Ε. 10(1), Χαροκοπάκης Σ., Παναγιωτόπουλος Ε. 7, Ρεβελάκης Γ.7(1), Τσιμπισκάκης Ν. 2, Στάρρας Γ. 10(1).
ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES (Νικολακάκης Γ.): Ορφανίδης Α. 3, Μασαούτης Ε. 7(2), Τρύφων Γ.9(1), Φουντουλάκης Β. 2,, Λαζαράνης Η. 12, Νικολακάκης Γ. 9(1), Μπλεμένος Ι. 3.

(A3) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΓΙΑΤΡΟΙ Α3 47- 37 
Διαιτητές: Ρασούλη Χ., Σταγάκης. 
Δεκάλεπτα: 12 - 06, 15 - 05, 07 - 14, 13 - 12.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης): Παπαδόπουλος Χ. 7(1), Λαμπρινός Σ. 2, Νικολάου Γ. 7(1), Καλησπεράκης Σ. 2, Λαγουδάκης Γ. 6(2), Πατατας Γ. 2, Συμεωνίδης Κ. 6, Δασκαλάκης Μ. 15(1), Σφακιανάκης Κ. 
ΓΙΑΤΡΟΙ Α3 (Τζανάκης.): Ζαφείρης Σ. , Μουχασίρης Γ. 3, Βλαχοπάνος Γ. 15(2), Κόκας Ι. 7(1), Σιβαρόπουλος Ν. , Καθαράκης Φ. 2, Σαμωνάκης Μ. 6, Κριθαράκης Β. 4.

(A3) ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 - ΡΑΨΩΔΙΑ 59-39 
Διαιτητές: Θεοδωράκη., Σταγάκης. 
Δεκάλεπτα: 07-11, 19-06, 10-09, 23-13. 
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 (Προβιάς): Σταματάκης Ε., Καργιώτης Σ. 13(1), Ματθαιουδάκης Λ. 19(3), Νάσος Κ. 7(1), Σταθόπουλος Θ. 2, Πεπονάκης Μ. 4, Σγούρος Δ.2,Χατζηδάκης Ι. 12. 
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης.): Χόμπης Γ. 4, Κριτσωταλάκης Κ. 2, Σκαλίδης Ρ. 9 , Σταματάκης Α. 13(1), Ξενάκης Λ. 4, Νιωτάκης Α. 2, Βεργίτσης Γ. 3(1), Ασβέστας Κ., Ψαθάκης Μ. 2.

(A2) THINK VILLA - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC  38-33 
Διαιτητές: Θεοδωράκης Λελεδάκης. 
Δεκάλεπτα: 07-06, 07-12, 05-05, 19-10. 
THINK VILLA (Καζίλας Δ): Ζήσιμος Α. 5, Παπαδάκης Μ. 8, Καμαρίτης Σ. 3(1), Καζίλας Δ.12(1), Πηγουνάκης Φ. 2, Φέσσας Ν. 3, Κουδουναράκης Λ. 5(1).
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC (Ζουμπουλάκης Μ.):  Περιστεράκης Ι. , Ρούλιος Κ. , Χριστοφοράκης Γ. 2, Μποτωνάκης Σ. 11, Ρούλιος Α. 4, Ζαφειράκης Ν. 7, Οικονομάκης Κ. 9(1).

(A2)  NRG RETHYMNO BC - ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. 52-56
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Λελεδάκη Σταυρούλα. 
Δεκάλεπτα: 08-10, 12-17, 23-16, 09-13.
NRG RETHYMNO BC (Γκόγκος Α.): Θανάσης Ε. 10(2), Λιαδάκης Ν. 11(1), Πολυμήλης Χ. 5(1), Ψωμάς Α., Κυλάφης Φ. 11,  Μακαρδόνας Δ. 15.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας Γ., Σταυρουλάκης Π. ): Δημητριάδης Α. 4, Δουζίνας 9(1), Ερηνάκης Γ. 19(2), Γαλερός Σ. 5(1), Πολοπετράκης Π. 6(1). Κλάδος Ι. 2, Δούβρος Ν. 5, Τρουλλινός Ν. 6, Καλιτσουνάκης Κ.

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2019
(A3)  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - OLYMPIC/BONOBO 49-42
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σταγακη.
Δεκάλεπτα: 21-11, 10-11, 10-12, 08-08.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης Ι.): Λαμπρίδης Μ. 4, Λαδάκης Α. 6, Τζανουδάκης Σ. 2, Γιακουμάκης Ε., Καπετανάκης Ι. 3(1), Κακλαμάνος Τ. 26, Μιχαλάκης Γ. 4, Μονογυιός Κ. 4, Φουντιδακης Ι.
OLYMPIC/BONOBO (Φοβάκης): Αποστολάκης Ν. 15(2), Δούκας 10, Uglava G. 2, Prodanovic M. 3, Βασιλάκης Α. 5(1), Βροντάκης Π., Κατσαντώνης Ι. 7(1), Κατσαντώνης Γ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ 2019-2020
(A3)  ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ - BUENO HOTEL 49-32
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σταγακη.
Δεκάλεπτα: 10-04, 15-08, 10-11, 14-09.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ (Σεγρεδάκης Ν.): Χρηστοφορίδης Σ.,Αλεξανδράκης Π. 23(1), Καλιτσουνάς Γ. 3, Κορομπίλης Χ., Λιοδάκης Ν. 7, Βουρβαχάκης Α. 16(2), Βουρβαχάκης Ν., Δαϊρετζής Ι. 2, Αγγελάκης Ι. 8.
BUENO HOTEL (Σταγκουράκης Δ.): Κοπανάκης Μ. 2, Αποστολάκης Χ., Σταγκουράκης Δ. 16, Ανδρεαδάκης Σ. 5(1), Σταυρουλιδάκης Γ. 5, Δαφέρμος Μ.

(A3)  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - L'ETOILE DU SUD 67-49
Διαιτητές: Κώτσου Α., Μαρινάκης Χ.
Δεκάλεπτα: 16-14, 13-15, 23-11, 15-09.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός Β.): Λιάκος Ν. 8, Κατσόγιαννος Θ. 4, Παλτατσίδης Σ, Μάσκας Θ. 22(3), Παπατριανταφύλλου Γ. 9, Δαμιανός Β. 4, Ξενιτόπουλος Σ. 3(1), Νικολιδάκης Ε. 15(4), Καβρουλάκης Β. 2.
L'ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν., Παπιομύτογλου Ζ.): Παπιομύτογλου Ζ. 4, Παυλιδάκης Γ. 10, Σαχινίδης Σ. 2, Παπαδάκης Ν., Γαλλιός Ι. 3, Καθαράκης Β. 30(6).

(A2)  ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - PLATANOS TOURS 58-48
Διαιτητές: Κώτσου Α., Μαρινάκης Χ.
Δεκάλεπτα: 08-15, 19-09, 11-10, 20-14.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Πετράκης Σ., Φουσταλιεράκης Ε.): Παλαφούτης Σ., Ξηράς Μ. 19, Απανωμεριτάκης Χ. 3(1), Reher B. 4,Βροντάκης Γ. 7(1), Λιάκος Δ. 25(3).
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης Κ.): Δροσουλάκης Κ. 18(4), Δαμανάκης Κ. 1, Τζανιδάκης Κ. 2, Βαρδάκης Η. 8(2), Βελονάκης Γ. 4, Βουγιουκαλάκης Μ. 9, Ζουμπεράκης Ν. 6.

(A2)  ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - MACRON STORE 49-63
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Λελεδάκη Χ.
Δεκάλεπτα: 21-13, 12-13, 05-15, 11-22.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος Ε.): Βότζης Ι. 12(2), Μαρίνος Ι. 2, Μπαραδάκης Β., Γαβράς Σ. 25(3), Θεοδοσόπουλος Ε. 4, Παραδείσανος Σ., Γαβράς Ν. 6(2).
MACRON STORE (Καρατζέτζος Κ.): Καρατζέτζος Γ. 14, Πριναράκης Φ. 29(2), Καρατζέτζος Β. 2, Τσαφαράκης Μ. 2, Κόνιας Ε. 4, Καρατζέτζος Κ. 12.
KLADOS TOURS 2019-2020
(A2) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ - KLADOS TOURS 54-61
Διαιτητές: Καμπιτσής Μ., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 14-19, 09-15, 05-13, 26-14.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Κονταξάκης Μ.- Πιοτογιαννάκης Σ.): Σωμαθιανός Ε. 7,Μπιζιργιαννης Ι., Μανωλουδάκης Κ., Νικολουδάκης Κ. 11, Ηλιάκης Ε. 12, Ρωμανιουδάκης Χ. 18(3), Μπαγιαρτάκης Γ. 3(1), Σταματόπουλος Β. 3.
KLADOS TOURS (Κλάδος Π.): Jovanovic B. 4(1), Περδίκης Β. 12, Κλάδος Π. 1, Αντωνόπουλος Γ. 2, Πετρίδης Ι. 5, Χρυσικός Δ. 32(2).

(A2)  ΧΟΡΕΥΤΕΣ - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ  62-52
Διαιτητές: Καμπιτσής Μ., Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα: 18-16, 12-09, 20-09, 12-18.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός Ε.): Καπαρός Ε. 18(2), Παπαδογιάννης Ν. 4, Μακεδάκης Ν. 6, Λαγουδάκης Ν. 12(1), Βασιλακάκης Μ. 1, Καλυβιανάκης Χ. 11, Μαραγκουδάκης Β. 2, Μεξής Ι., Σταρράς Γ. 8(1), Νεονάκης Ε. 2.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ (Γαβαλάκης Ι.): Παλιεράκης Ε. 4, Κανακάρης Δ. 7, Καλογεράκης Ι. 11, Μαράτος Κ., Βασιλάκης Μ. 11, Καλλιγιάννης Ε. 4, Κονταξάκης Ε. Πετράκης Σ. 10.

Δευτέρα, 16 Δεκεμβρίου 2019

Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής Α2 και Α3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου 2019
15:15 (A3) ACE PARKING - ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES
16:45 (A3) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΓΙΑΤΡΟΙ Α3
18:15 (A3) ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 - ΡΑΨΩΔΙΑ
19:45 (A2) THINK VILLA - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC
21:15 (A2)  NRG RETHYMNO BC - ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ.

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2019
10:00 (A3)  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - OLYMPIC/BONOBO
11:30 (A3)  ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ - BUENO HOTEL
13:15 (A3)  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - L'ETOILE DU SUD
15:00 (A2)  ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - PLATANOS TOURS
16:45 (A2)  ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - MACRON STORE
18:30 (A2)  ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ - KLADOS TOURS
20:15 (A2)  ΧΟΡΕΥΤΕΣ - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ


* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 20 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους. 

Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου 2019

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α1 και 3ης Αγωνιστικής Α3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2019
(A3) BUENO HOTEL - ACE PARKING 47-43
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Λελεδάκη Σταυρούλα
Δεκάλεπτα: 11-09, 09-13, 09-13, 19-08.
BUENO HOTEL (Σταγκουράκης Δ.): Αδρεαδάκης 6, Αποδτολάκης 4, Σταγκουράκης Δ. 7, Κολκας 2, Σταυρουλιδάκης 9, Δαφέρμος Μ., Μοτάκης, Κοπανάκης 19(1).
ACE PARKING (Σαμψών Σ.): Τσικινάς 5, Χαροκοπάκης, Βελονάκης Γ. 11(1), Παναγιωτόπουλος 2, Τσιμπισκάκης Ν., Κλωναρης 6(2), Κουγιουμτζάκης 7, Κουταλάς 5, Κουνδουράκης 7.

(A3) L'ETOILE DU SUD - ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ 65-47
Διαιτητές: Σταμάτης Χρήστος, Λελεδάκη Σταυρούλα
Δεκάλεπτα: 16-11, 13-09, 20-12, 16-09.
L'ETOILE DU SUD (Παυλιδάκης): Περαντωνάκης Γ. 6, Καλοείδας Α., Παπιομύτογλου Ζ. 2, Γαλλιός Ι. 8(1), Καθαράκης Β. 27(5), Παυλιδάκης Γ. 22.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ (Βλάσσης Κ.): Χριστοφορίδης Α., Κορομπλής Χ., Λιοδάκης Ν. 15(3), Αλεξαδράκης Π. 5(1), Βουρβαχάκης Α. 16(4), Βουρβαχάκης Ν. 2, Δαϊρετζής Ι. 2, Αγγελάκης 7.


(A3) OLYMPIC/BONOBO - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 44-78
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λελεδάκη Σταυρούλα.
Δεκάλεπτα: 08-11, 03-24, 13-16, 20-27.
OLYMPIC/BONOBO (Φοβάκης): Δούκας Ι. 8(2), Prodanovic M. 9(2), Βασιλάκης Α., Ιερωνυμάκης Β. 4, Αποστολάκης Ν. 16(2),  15(3), Κατσαντώνης Γ. 2, Βροντάκης 2, Κατσαντώνης Ι. 2.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Παλτατσίδης Σ. 7(1), Μάσκας Θ. 7(1), Διαμάντης Π. 1, Δαμιανός Β. , Σταθόλπουλος 35(5), Λεβεντάκης Χ.7(1), Νικολιδάκης Β. 2, Κατσόγιαννος Θ. 19(1), Καβρουλάκης Β.

(A1) KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS - ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 78-69
Διαιτητές: Θεοδωράκης,Καθαράκης.
Δεκάλεπτα:16-10, 23-18, 19-22, 20-19.
KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS (Θανάσης Ε): Πολυδωρόπουλος Κ. 4, Λεωνιδάκης Χ. 12, Καίσαρης Θ. 14(2), Μαμαλάκης Σ., Μίχας Κ. 11(1) , Κυδωνάκης Σ. 6, Λεβάκης Μ. 9(1) , Μαμαλάκης Ν. 4 , Λιονάκης Μ. 18
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπαζόγλου): Μοσχάκης Κ. 4, Κατσαβίδης Α.16(2) , Λυκάκης, Γιαννούλης Δ. 8(2), Συριανόγλου Γ. 3(1), Αλυγιζάκης Ε. 6, Κατσαντώνης Ι. 13, Βασιλόπουλος , Τσιμπισκάκης Ν. 8 , Δρουδάκης 11 , Ανεζάκης.

(A1) BEST CAR IKE - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 59-45
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα:17-13, 18-08, 10-12, 14-12.
BEST CAR IKE (Καλιδογιαννακης): Κλάδος Κ. 9(3), Ρακιντζής , Βασιλάκης Ι., Χατζηδάκης Ν. 6(1), Τσιαγαράς Κ. 6, Κανταρτζής, Μαρίνος Ι, , Παπαδάκης Α. 18(1), Τσιλεδάκης Λ. 17(3), Μπουντουρακης Α. 2, Μαρίνος Ι. 1.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Μακροδημήτρη Ε.): Γκίκας Χ. 4, Χαιρέτης Γ. 6, Τζενεβράης Γ. 9(1), Χόμπης Γ. 2, Σακελλαρίδης , Τρανταλίδης , Θωμαδάκης Η. 5, Μαθηνός Π. 15(2), Ροδινός Μ. 4(1).

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019
(Α3) ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES-ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ Α3 56-58
Διαιτητές: Φλουρής Ν., Σταμάτης Χ.
Δεκάλεπτα: 15-19, 14-19, 14-08, 13-12.
ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES (Νικολακάκης Γ.): Ορφανίδης Α., Μασαούτης Ε. 2, Τρύφων Γ.,  Φασουλάκης Λ. 14(1), Λαζαράνης Η. 22, Παναγιουλάκης Σ., Νικολακάκης Γ. 12(1), Σκαλούμπακας Α., Μπλεμένος Ι. 1, Φουντουλάκης Β. 5.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ Α3 (Προβιάς Ν.-Βλάσσης Κ.): Σταμάτης Ε. 3(1), Καριώτης Σ 12(2), Νάσος Κ., Σταθόπουλος Θ., Πεπονάκης Μ. 7, Ματθαιουδάκης Λ. 12(1), Στέρπης Δ. 5, Σγουρός Δ. 5, Ροκάι Β. 14(2).

(Α3) ΡΑΨΩΔΙΑ- Τ.Ε.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 41-59
Διαιτητές: Φλουρής Ν., Σταμάτης Χ.
Δεκάλεπτα: 09-10, 10-15, 11-20, 11-14.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρώτης Π.): Χόμπης Γ. 5, Κριτσοταλάκης Κ. 4, Σταματάκης Α. 13, Ξενάκης Λ. 4, Νιωτάκης Α. 6, Βεργίτσης Γ. 3(1), , Ψαθάκης Μ. 2, Ασβεστάς Κ. 4
Τ.Ε.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατζουλάκης Γ.): Νικολάου Γ. 10(1), Χουστουλάκης Μ. 2, Λαγουδάκης Γ. 7(1), Πατάτας Γ., Συμεωνίδης Κ. 6(1), Δασκαλάκης Μ. 14, Μαθιουδάκης Σ. 20, Καλησπεράκης Σ.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 2019-2020
(Α3) ΙΑΤΡΟΙ Α3- ΕΠΙΧΕΙΡ./ ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 33-41
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Σταμάτης Χ.
Δεκάλεπτα: 12-09, 03-08, 10-14, 08-10.
ΙΑΤΡΟΙ Α3 (Τζανάκης Γ.): Ανδρονικίδης Α., Βλαχοπάνος Γ. 11, Κοκάς Ι. 2, Καθαράκης Φ. 8, Μουχασίρης Γ., Σαμωνάκης Μ. 7(2), Δελλής Μ. 1, Κριθαράκης Β. 4.
ΕΠΙΧΕΙΡ./ ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης Ι.): Λαμπρίδης Μ., Λαδάκης Α. 14, Τσαγκαράκης Ν. 5(1), Παπαδογιάννης Β., Τζανουδάκης Σ., Γιακουμάκης Ε. 2,  Καπετανάκης Ι. 3(1), Κακλαμάνος Ι. 14, Μιχαλάκης Γ. , Μονογυιός Κ., Σκουφόγλου Γ. 3(1).

(Α1) OCEAN B.C./ΣΠΗΛΙ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 68-49
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα: 11-13, 21-13, 18-13, 18-10.
OCEAN B.C./ΣΠΗΛΙ (Παπαδογιαννάκης Γ.): Οικονομίδης Γ. 7(1), Κούμουλος Γ. 23(3), Παπαδογιάννακης Γ. 14(2), Ορφανουδάκης Γ. 4, Συντιχάκης Μ. 8, Καφετζάκης Δ. 4, Φωτάκης Ι. 1, Ζουμπεράκης Κ. 7.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς Ν.): Ψαρουδάκης Σ. 10(1), Λίτινας Δ, Μυλωνάς Η., Καρακεσισόγλου Β. 4, Αναγνωστάκης Κ. 6(2), Αντωνιάδης Κ., Καρπούζης Ε. 11(1), Πανέρης Γ. 3, Κατιέ Α., Βλάσσης Κ., Χαλιώτης Α. Κόης Ι. 15.
(Α1) ΙΑΤΡΟΙ- HAAGEN DASZ 54-27
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα: 08-08, 25-07, 15-04, 06-08
ΙΑΤΡΟΙ (Κανδυλάκης): Ζαχαράκης Α. 2, Νταουντάκης Ε. 12, Καληδονάκης 4, Κανδυλάκης Ι., Μπούτσιας Σ. 15(2), Γιακουμάκης Ι., Αργυρίου 3(1), Οικονομάκης Ι., Πολιτάκης Ν. 7(1), Τζανάκης Ι. 11.
HAAGEN DASZ (Πηγουνάκης Α.): Πλεμμένος Θ. 1, Ζιάκος Β. 2, Θερμιώτης Ι. 14, Βασιλείου Ε. 5(1), Σπιτάς Β., Μπονατάκης Γ. 2, Χατζηδάκης Μ. 2, Γκογκίτσας Χ. 1, Καλογεράκης Γ., Πηγουνάκης Α.
(A1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - BILLIA'S καν. 69-69, α' παρ. 84-84, β' παρ. 97-94
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σταυρουλάκης Μανώλης.
Δεκάλεπτα: 15-09, 13-13, 20-31, 21-16, α' παρ. 25-25, β' παρ. 13-10.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης, Σταυρουλάκης): Χριστινάκης Β. Α. 22(5), Κιουρτσιδάκης Ν., Πατέρας Ν. 13(3), Μαραυγάκης Χ. 36(5), Νύκταρης Κ. 9(1), Πιρπινάκης Ν. 14(1), Παρασύρης Κ. 3.
BILLIA'S (Σαββοργιανάκης Μ.): Σαββοργιανάκης Μ. 8(2), Ξανθόπουλος Α., Σταθάκης Π. 2, Σερσέμης Δ., Παπαδάκης Θ. 24(1), Τσιχλής Ε. 27(6), Αντουράκης Μ. 20(2), Σαββοργιανάκης Β. 7(1), Παναγιωτάκης Μ. 6(1).
 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ  2019-2020
(A1) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - SAILING EXPERIENCE 49-48
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σταυρουλάκης Μανώλης.
Δεκάλεπτα: 13-16, 14-09, 08-09, 14-16.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος Δ.): Βαβουράκης 2, Κεφαλογιάννης Ε. 1, Μελαδάκης Σ., Καραδάκης Ν. 13, Σεγρεδάκης Ν. 6(2), Περράκης Ε. 4, Κυριακάκης Κ. 6, Κανλής Κ. 17(3),  Κυριακάκης Β. .
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης Ι., Φοβάκης Ι. 19(4), Ουρανός, Καρπουζάκης Μ. 19(5), Παυλιδάκης Μ. , Τσαχακης Ι. 3(1), Φραγκιαδάκης Π. , Τσαγκαρούλης Μ. 6, Παπαδάκης Γ., Κορωνακης Ε.

Παρασκευή, 13 Δεκεμβρίου 2019

Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής Α1 και 3ης Αγωνιστικής Α3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2019
14:30 (A3) BUENO HOTEL - ACE PARKING
16:00 (A3) L'ETOILE DU SUD - ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ
17:45 (A3) OLYMPIC/BONOBO - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
19:30 (A1) KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS - ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
21:15 (A1) BEST CAR IKE - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019
10:00 (A3) ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES - ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3
11:30 (A3) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
13:15 (A3) ΓΙΑΤΡΟΙ Α3 - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
15:00 (A1) OCEAN BC / ΣΠΗΛΙ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ
16:45 (A1) ΓΙΑΤΡΟΙ - HAAGEN DAZS BC
18:30 (A1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - BILLIA'S
20:15 (A1) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - SAILING EXPERIENCE

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 20 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους. 

Ευχαριστήρια επιστολή από το το Δ.Σ. του Παγκρήτιου Αθλητικού Συλλόγου Κινητικά Αναπήρων & Παραπληγικών.

     H ευχαριστήρια επιστολή που μας έστειλαν από το το Δ.Σ. του Παγκρήτιου Αθλητικού Συλλόγου Κινητικά Αναπήρων & Παραπληγικών.
    Όλες οι ομάδες έδωσαν στην έναρξη του πρωταθλήματος 20€ για την συμμετοχή τους στο φετινό 25ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020. Αυτά τα χρήματα διατέθηκαν προς οικονομική βοήθεια για την αγορά 2 αναπηρικών αμαξιδίων που χρειάζονται για την συμμετοχή τους στο πρωτάθλημα.  

Σάββατο, 7 Δεκεμβρίου 2019

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής Α1 και Α2 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 7 Δεκεμβρίου 2019
(A2) KLADOS TOURS - THINK VILLA 51-41
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 14-07, 14-08, 18-08, 05-18.
KLADOS TOURS (Κλάδος Π.): Πίτερης Ι. 13, Jovanovic B. 5(1), Πετρίδης Ι. 2, Χρυσικός Δ. 28(4),  Περδίκης Β., Αντωνόπουλος Γ., Καλιγιάννης Ε. 3.
THINK VILLA (Κόκκινος Δ.): Ζήσημος Α. 4(1), Παπαδάκης Μ. 6, Πολιουδάκης Σ. 2, Καζίλας Δ. 10(2), Πηγουνάκης Φ. 3, Αντωνίου Α.8 (1), Φεσσάς Ν. 3(1), Κουδούναράκης Λ. 3, Μπριλάκης Σ. 2.

(A2) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ 39-36
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 14-07, 03-11, 11-08, 11-10.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ (Γαβαλάκης Ι.): Κυραμαριός Λ., Κανακάρης Δ. 4, Καλογεράκης Γ. 6, Βασιλάκης Μ. 4, Καλλιγιάννης Μ. 11(1), Κονταξάκης Β., Καλλιγιάννης Κ. 9, Παλιεράκης Μ. 4, Λορθές Κ. 1.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Πιοτογιαννάκης Σ.- Κεραμιανάκης):  Σωμαθιανός Ε., Νικολουδάκης Κ. 12, Ηλιάκης Ε. 9, Μουλίτσας Δ., Μπαγιαρτάκης Γ., Αλεφαντινός Γ. 3(1), Παναγιωτόπουλος Ν. 4, Προκοπάκης Α. 8.

(A2) MACRON STORE - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 52-51
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Πετράκης Γιώργος.
Δεκάλεπτα: 04-07, 22-14, 09-14, 12-16.
MACRON STORE (Καρατζέτζος Γ.): Δοξαστάκης Μ. 4, Καρατζέτζος Γ. 20(1), Καρατζέτζος Β., Πριναράκης Φ. 21(1), Κόνιας Μ. 2, Κάβουρας 5, Τσαφαράκης Μ.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός Μ.): Καπαρός Ε. 23(6), Ρουμάντζης Ι., Μακεδάκης Β. 8, Βασιλακάκης Μ. 4, Κιοσσές Β. 2, Καλυβιαννάκης Χ. 8, Λελεδάκης Μ. Μεξής Ι. 4, Σταρράς Γ. 2, Καζάνης Γ.
(A1) BILLIA'S - KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS 57-71
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Λελεδάκη Σταυρούλα.
Δεκάλεπτα:13-20, 15-20, 08-08, 19-23.
BILLIA'S (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ., Ξανθόπουλος 8, Σερσέμης, Σταθάκης Π., Σερσεμης Δ. 2, Παπαδάκης Θ. 2, Τσιχλής 18(4), Αντουράκης 22(3), Σαβοργιαννάκης Β. 3(1), Παναγιωτάκης Μ. 2.
KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS (Θανάσης Ε.): Πολυδορόπουλος K. 5, Μαμαλάκης Ν. 8, Καίσαρης Θ. 6(1), Μίχας Κ. 12(1), Κυδωνάκης Σ. 10, Μαμαλάκης Σ. 2, Λεβάκης Μ. 7(1), Λεωνιδάκης Χ. 8, Λιονάκης Μ. 13.
(A1) SAILING EXPERIENCE - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 53-67
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Λελεδάκη Σταυρούλα.
Δεκάλεπτα: 08-13, 10-18, 21-22, 14-14.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης, Φοβάκης Ι. 2 , Ουρανός, Καρπουζάκης Μ. 5(1) , Παυλιδάκης Μ. 2, Τσαχακης Ι. 9(3), Φραγκιαδάκης Π. , Τσαγκαρούλης Μ. 18(2), Παπαδάκης Γ. 2, Κορωνακης Ε. 15.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης Β. 18(3), Κιουρτσιδάκης, Σταυρουλάκης Α. 15(2),  Νικολακάκης, Νύκταρης Κ. 10(2), Κωνσταντινίδης, Νταλιάνης Α. 8, Πιρπινάκης , Παρασύρης Κ. 1 , Κεραμιανος Κ. 2, Πατέρας 6(2),  Μπιρλιράκης Κ. 7.

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου 2019
(A2) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ  52-54
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 16-10, 06-16, 15-08, 15-20
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ζουμπουλάκης Ν.): Περιστεράκη Γ., Οικονομάκης Κ. 9(1), Αποστολάκης Θ. 2, Ρούλιος Κ., Λαδάκης Ν., Βατζέλης Β., Μποτονάκης Σ. 14(2), Ξενάκης Σ. 2, Ζαφειράκης Ν. 6, Ρούλιος Α. 19.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης Γ.):  Μπενάκης Γ. 10, Παλαφούτης Σ. 3(1), Απανωμεριτάκης Χ. 8(2), Σταυρουλάκης Γ. 5, Reher B. 4, Βροντάκης Γ. 4, Φουσταλιεράκης Ε., Λιάκος Δ. 21(2).

(A2) PLATANOS TOURS - NRG RETHYMNO BC 59-63
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 16-14, 11-13, 18-21, 14-15.
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης Κ.): Δροσουλάκης Κ. 34(4), Δαμανάκης Κ. 3(1), Σκέρλος Λ., Βαρδάκης Η. 3(1), Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Κλειδαράς Δ. 11(1), Μαλλιαρός Ν. 6, Βελονάκης Γ.
NRG RETHYMNO BC (Πολυδωρόπουλος Κ.-Γκόγκος Α.): Θανάσης Ε. 20(4), Αρσενίδης Γ. 6, Γκόγκος Α., Πολυμήλης Χ. 6, Ψωμάς Α. 2, Κυλάφης Φ. 6, Βελονάκης Η. 3(1), Μακαρδόνας Δ. 20(1).

(A1) HAAGEN DAZS BC - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 80-60
Διαιτητές: Τσεκούρας Ε. , Φλουρης Ν.
Δεκάλεπτα:17-16, 22-14, 16-19, 25-11.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης Γ.): Πλεμμένος Θ. 5, Καλαϊτζάκης Μ. 19(5), Χατζηδάκης Μ. 6(2) , Βασιλείου, Θερμιώτης 15, Σπιτάς Β. 12, Γκογκίτσας Χ. 15(5), Καλογεράκης Γ., Πηγουνάκης Α. 8(2).
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος Δ.): Βαβουράκης 6, Κεφαλογιάννης Ε., Μελαδάκης Σ. , Καραδάκης Ν. , Σεγρεδάκης Ν. 7(1), Περράκης Ε. 9(1), Κυριακάκης Κ. 15, Κανλής Κ. 20(2), Κυριακάκης Β. 3.

(A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ 63 - 77
Διαιτητές: Φλουρης Ν., Τσεκούρας Ε.
Δεκάλεπτα:12-15, 17-14, 19-26, 15-22.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπαζόγλου): Κατσαβίδης Α.10(2) ,Συριανόγλου Γ. 3(1), Αλυγιζάκης Ε. 12 , Κατσαντώνης Ι.14(1), Βασιλόπουλος 4, Τσιμπισκάκης Ν. 6, Λίτινας 11(2), Δρουδάκης , Ανεζάκης Ε. 3(1).
OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ (Κούμουλος): Οικονομίδης Γ. 10(2), Κούμουλος Γ. 12(1), Παπαδογιαννάκης Γ. 5(1), Ορφανουδάκης Γ. 6 , Παπαδάκης Μ., Χρυσουλάκης Α. 15(1), Συντιχάκης Μ. 13(3), Καφφετζάκης Δ. 5(1), Φωτάκης Γ. 4, Ζουμπεράκης Κ. 7.
 ΦΟΙΤΗΤΕΣ 2019-2020
(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - BEST CAR IKE 58-47
Διαιτητές: Καθαρακης, Λελεδάκη.
Δεκάλεπτα:17-8, 17-7, 13-12, 11-20.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς Ν.): Λάτσης Δ. 4, Λίτινας, Σαρρής Μ. 4, Κατιε , Καρακεσισογλου Β. 8 , Αναγνωστάκης Κ. 2, Ψαρουδάκης , Αντωνιάδης Κ. 3 , Καρπουζάκης Ε. 5(1), Χρήστου, Αντωνίου Σ. 12(3), Βλάσσης Κ. 2, Πανερης Γ. 6 , Κόης Ι. 12.
BEST CAR IKE (Σταυρουλάκης Α, Χριστουλάκης Χ.): Κλάδος Κ. , Μπουντουρακης Α. 4, Ρακιντζής , Βασιλάκης Ι., Χατζηδάκης Ν. 16(1), Τσιαγαράς , Κανταρτζής, Μαρίνος Ι 2 , Παπαδάκης Α. 22(2), Τσιλεδάκης Λ. 3.
 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 2019-2020
ΓΙΑΤΡΟΙ 2019-2020
(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΓΙΑΤΡΟΙ 53-77
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λελεδάκη.
Δεκάλεπτα: 12-18, 15-21, 06-23, 20-15.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Μακροδημήτρη Ε., Τρανταλίδης Χ.,): Γκίκας Χ. 8(1), Χαιρέτης Γ. 8, Σακελλαρίδης Δ. 2 , Γερουκάκης Ν. 2 , Τρανταλίδης , Τζενεβρακης Γ. 13(1), Μιχαλάκης Η.5(1), Θωμαδάκης , Δαφέρμος , Μαθηνός Π. 15(1), Ροδινός Ε.
ΓΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος, Παρασχάκης Σ.): Ζαχαράκης Α. 4 , Πολιτακης Ν. 9(1), Αργυρίου Ν. , Καληδονάκης Ν.3(1), Νταουντάκης Ε. 17(1), Μπούτσιας Σ. 20, Γιακουμάκης Ι. 2, Κοντουδάκης Ε. 6, Οικονομάκης, Παρασχάκης Σ. 3, Τζανάκης Ι. 9(1), Γούδας Β.4.
 
Δευτέρα 9 Δεκεμβρίου 2019
(A2) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. - ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 77-47
Διαιτητές: Καθαράκης, Λελεδάκη.
Δεκάλεπτα: 26-12, 18-09, 14-12, 19-14.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας Γ., Δουζινας Γ.): Δημητριάδης Α. 4, Δουζίνας 8(2), Ερηνάκης Γ. 18(2), Κλάδος Ι. 7, Δούβρος Ν. 10, Σταυρουλάκης Π. 2, Τρουλλινός Ν. 14, Γαμβρέλλας Γ. 12, Καλιτσουνάκης Κ. 2.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Βότζης Ι.): Βότζης Ι. 8, Μαρίνος Γ. 1, Θεοδοσόπουλος 8, Γρηγοράκης 2, Παραδεισανός 6,  Γαβράς Ν. 6(2), Γαβράς Σ. 16(2).