Σάββατο, 16 Δεκεμβρίου 2017

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου και 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2017
(Α2-Β)  ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 54-35
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 15-11, 21-24, 40-31, 54-35.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Φουσταλιεράκης) : Καλογεράκης, Πανόπουλος 2, Μπέντζαμιν 4, Θεοφωράκης 1, Απανωμεριτάκης 11, Βροντάκης 13, Σταυρουλάκης Γ. 9, Ζουμπεράκης 8, Φουσταλιεράκης 6.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς) : Γιαμαλά 6, Πολοπετράκη 4, Γιαπιτσογλου, Πασχαλίδη 2, Βουρδούμπα 2, Μαστροκώστα, Κρεμασμενάκης 2, Ξανθέα Θ. 4, Καζά 11(1), Ξανθέα Ι. 4.

(Α2-Β) SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ - ΣΥΦΑΡ  71-48
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 14-06, 33-14, 56-25, 71-48.
SAILING EXPERIENCE/REVANS CAFE (Κατσουλάκης) : Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης 8, Τσαχάκης 8(2), Ουρανός 9(1), Σταθόπουλος 18(3), Παυλιδάκης 12, Δαφέρμος 3(1), Μεταξάκης 2, Παρασύρης, Ελευθεράκης 2, Κορωνάκης 9(1).
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας Α.) : Ζερβουδάκης 2, Κούνουπας Α., Χηνιάδης 2, Κριτσωτάκης 30(5), Ζερβουδάκης 2, Αδραμή 12(1).

(Α2-A) DOMEK – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 30-49
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 04-11, 13-19, 20-37, 30-49.
DOMEK (Δούκας) : Δούκας, Παλλιεράκης 5(1), Καλλιγας 7, Βουρτζούμης, Ντρέκος 2, Κατσαντώνης, Λαγουδάκης 3(1), Αποστολάκης 13(1).
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 9(1), Τζανουδάκης 3, Κακλαμάνος 14, Καλαϊτζάκης Α. 10, Σακελλαρίδης 4, Γεωργαλής, Πετροπουλάκος 4, Φανουργάκης, Παπαδάκης Ι., Προκοπάκης, Ψωράκης 5(1).

(Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ – ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE  31-55
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 07-13, 13-21, 26-40, 31-55
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ) : Χόμπης Γ. 2, Πολυμίλης 5, Τσικινάς 11, Ξενάκης 5, Νιωτάκης, Βεργίτσης, Μαλανδρίνος 2, Χόμπης Β. 1, Παλαφούτης 5 (1).
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Δημητριάδης, Γαλερός 5 (1), Δουζίνας 8 (1),  Λίτινας 2, Σταυρουλάκης Ν. 5 (1), Δούβρος 6, Καραογλάνης 6, Σταυρουλάκης Π. 2, Ερηνάκης 11 (1), Αντωνόπουλος 4, Γαμβρέλας 4, Καλιτσουνάκης 2.

Kυριακή 17 Δεκεμβρίου 2017
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 2017-2018
(Α2-Β) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. - KLADOS TOURS 53-81
 Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 13-11, 26-29, 42-59, 53-81.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης) : Παλαφούτης 4(1), Σπανός 2, Καλοειδάς 2, Τζανιδάκης 10, Καπετανάκης 3(1), Φιλιππάκης 5(1), Περδίκης 14,  Βαρδάκης 9(2), Κοπανάκης 4, Φουντιδάκης.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς) : Χριστουλάκης 28(6), Γερουκάκης 11(1), Κλάδος 14, Περακάκης 2, Κανελάκης, Νταουντάκης 16, Γιοβάνοβιτς, Καθαράκης 10.

(Α2-Β) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ - BUENO HOTEL 40-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 05-11, 22-18, 31-23, 40-39.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης Μ.) : Κονταξάκης 8, Πλευράκης 11, Κεραμιανάκης 4, Μπεγέτης, Μπαγιαρτάκης 10(2), Προκοπάκης 7.
BUENO HOTEL (Μυλωνάς) : Παπαδάκης, Ξανθόπουλος, Σταγκουράκης 9(2), Σταυρουλιδάκης, Κοπανάκης 14(1), Αδρεαδάκης 9, Βαζιουράκης, Μυλωνάς 2, Αδρονικίδης 5.

(Α2-Β ) L' ETOILE DU SUD - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 45-52
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Σαλβαράκη Μυρτώ
Δεκάλεπτα: 07-09, 19-26, 33-35, 45-52.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.) : Παυλιδάκης Γ. 19, Βουτσαδάκης 9,
Παπαδάκης Ν. 4, Βαρούχας 5(1), Γαλλιός 5(1), Μαυράκης 3.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος) : Βαβουράκης 7, Αντωνάκης, Πολιτάκης 32,
Περάκης,  Ζάχος 2, Κυριακάκης 9, Γιαννούλης, Λιανέρης 2

(Α2-A) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – CRETAN INOX 51-75
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 11-18, 22-32, 46-54, 51-75.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς) : Βότζης 8(2), Βαμβακάς 1, Μαρίνος 8, Γρηγοράκης, Καλλέργης 6, Μάνεσης 12(4), Παραδεισανός 6, Βιδιαδάκης, Φραγκιαδάκης 2, Γαβράς 8,
Μπουλούμπασης,  Σαχινίδης.
CRETAΝ INOX (Θανάσης) :  Ψωμάς 5, Κατσαβίδης 16(2), Βελονάκης 6, Καρυπίδης 4, Θεοδωρόπουλος 3, Γκόγκος 4, Λεωνιδάκης 20(3), Κυλάφης 6, Μαραρδονας 11.

(Α2-Α) ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (καν.) 44-44 , (παρ.) 50-55
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 10-04, 22-23, 44-32, (καν.) 44-44 , (παρ.) 50-55
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 19(2), Σταράς 2, Μαραγκουδάκης 7(2), Τσόγκας 4, Βασιλάκης 4, Παραγιουδάκης, Καλυβιανάκης, Μεξης 6, Λελεδάκης 2, Πωλιουδάκης 2, Νονάκης, Διβανής 4.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός) : Λιάκος 11, Σταυριανάκη, Νικολιδάκης 22(5), Μισιργής, Κιοσές 4, Δαμιανός 4, Ξενιτόπουλος, Λεβεντάκης 2, Μανολουδάκης, Διαμαντής 12.

(A2-Α) ΙΑΤΡΟΙ – THINK VILLA 44-39
Διαιτητές: Τσικριτσάκη Βασιλική, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 09-13, 21-18, 34-29, 44-39.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος) : Γούδας 4, Αργυρίου 4, Ζαχαράκης 6, Γιακουμάκης 4, Τζανάκης 13(1), Παρασχάκης 4, Βλαχοπάνος 3, Σαμωνάκης 6, Σιβαρόπουλος.
THINK VILLA (Καζίλας) : Στεριάκης, Καμαρίτης, Αντωνίου 22(5), Καζίλας 4, Πηγουνάκης 8(1), Κουνδουναράκης, Περιστεράκης 3, Κόκκινος, Αστρινάκης 2.

ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ & (Α2-B)  MACRON STORE

Τρίτη, 12 Δεκεμβρίου 2017

Πρόγραμμα 3ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου και 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2017
15:00 (Α2-Β)  ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
16:30 (Α2-Β) SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ - ΣΥΦΑΡ
18:15 (Α2-A) DOMEK – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
20:00 (Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ – ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE

Kυριακή 17 Δεκεμβρίου 2017
10:45 (Α2-Β) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. - KLADOS TOURS
12:15 (Α2-Β) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ - BUENO HOTEL
14:00 (Α2-Β ) L' ETOILE DU SUD - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
15:30 (Α2-A) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – CRETAN INOX
17:15 (Α2-Α) ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
19:00 (A2-Α) ΙΑΤΡΟΙ – THINK VILLA

ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ & (Α2-B)  MACRON STORE

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 20 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.

Ανακοίνωση από την Επιτροπή Ποινών, 11/12/2017

     Η Επιτροπή ποινών του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018 στη συνεδρίαση του στις 11/12/2017.  Αφού έλαβε υπόψη του το Φ.Α. και τις αναφορές των ορισμένων διαιτητών για τον αγώνα (Α1)  XPRESS COPY – PLATANOS TOURS  (Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2017), αποφάσισε ομόφωνα την  ποινή αποκλεισμού  μιας (1) αγωνιστικών στον αθλητή  #7 Κανταρτζής  ( PLATANOS TOURS) σύμφωνα με το άρθρο 3ο των κανονισμών του . Ε Π.Κ.Π.Κ. δύο (2) αγωνιστικών στον αθλητή  #5 Δαμάνακης  ( PLATANOS TOURS)  σύμφωνα με το άρθρο 5ο των κανονισμών του . Ε Π.Κ.Π.Κ.

Επιτροπή ποινών 2017-2018
ΑΡΑΜΠΑΖΟΓΛΟΥ
ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΑΚΗΣ

Σάββατο, 9 Δεκεμβρίου 2017

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 3ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2017
(Α2-Β) L' ETOILE DU SUD– MACRON STORE 34-37
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 14-10, 17-12, 23-22, 34-37.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.) : Παυλιδάκης Γ. 16, Βουτσαδάκης 6,
Παπαδάκης Ν. , Βαρούχας 9(2), Γαλλιός, Μαυράκης 3.
MACRON STORE (Δοξαστάκης) : Τσαφαράκης 3, Δοξαστάκης, Καρατζέτζος Γ. 20(1), Σαρχωσης, Κόνιας 2, Αυγέρης, Δασκαλάκης, Καρατζέτζος Κ. 10, Παπαδάκης 2.

(Α2-Β) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ  30-55
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 06-10, 10-25, 17-41, 30-55.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Βουρδούμπα 2, Κρεμασμενάκης 4, Γιαπιτσόγλου 9, Τσικριτσάκη 8(2), Ρόμπου, Μαστροκώστα, Ξανθέα Θ.,  Ξανθέα Ι. 7.
SAILING EXPERIENCE/REVANS CAFE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης 6, Παπαπαναγιώτου 11, Δαφέρμος 6,  Σταθόπουλος 4, Παυλιδάκης 6, Παπαδάκης Γ. 4, Παρασύρης 4, Τσαχάκης 14.
(Α1)  XPRESS COPY – PLATANOS TOURS  67-64
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα     Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 15-10, 22-24, 46-43, 67-63.
XPRESS COPY (Φεσσάς): Κεφαλογιάννης 2, Ζήσιμος 14(3), Ορφανουδάκης 11, Γκάτσιας 3, Σπιτάς 14, Ζουμπεράκης 18, Γιαννούλης 5(1).
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Μ.) :  Κλειδαράς 2, Δαμανάκης 10(1), Αγγελάκης 14, Κανταρτζής, Βουγιουκαλάκης Ε. 7, Βελονάκης 2, Καρπουζάκης 24(4), Βουγιουκαλάκης Μ. 5.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 2017-2018
 
 HAAGEN DAZS BC 2017-2018

(Α1) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – HAAGEN DAZS BC 69-79
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 17-17, 27-36, 47-61, 69-79.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Σαπουντζής): Μαμαλάκης Σ., Πατέντας 17, Θανάσης 7, Πολυδωρόπουλος, Κυδωνάκης 14(3), Μαμαλάκης Ν. 12, Τσιχλής 8(2), Κανλής 11.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης, Ξενίδης) : Θερμιώτης 8, Κούμουλος 35(5),
Χατζηδάκης 2, Λαγουδάκης 12(2), Καλαϊτζάκης 8(2), Βασιλείου, Μπονατάκης, Γκοκίτσας 9(1), Κουγιουμουτζής 2, Πηγουνάκης 3(1).


Kυριακή 10 Δεκεμβρίου 2017
(Α2-Β) ΣΥΦΑΡ  – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 34-74
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σαλβαράκη Μυρτώ
Δεκάλεπτα: 02-19, 11-36, 26-51, 34-74.
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας Α.) : Καβρουλάκης 7(1), Παπαδάκης, Ζερβουδάκης, Κούνουπας Α., Χηνιάδης 10, Κριτσωτάκης 13(2), Ζερβουδάκης, Λαπόβας 2, Αδραμής 2.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης) : Περδίκης 4, Λαδάκης 12(2), Κοπανάκης 17, Καπετανάκης 8(2), φιλιππάκης 18(4), Βαρδάκης 13(1), Φουντιδάκης 2.

(Α2-B) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - BUENO HOTEL 59-37
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 20-02, 32-16, 45-27, 59-37.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος) : Βαβουράκης 5, Καζάνης 4, Πολιτάκης 25(1),
Περάκης 10,  Ζάχος 5(1), Κυριακάκης 1, Γιαννούλης 4, Λιανέρης 5.
BUENO HOTEL (Σταυρουλιδάκης) : Αδρεαδάκης 2, Αδρονικίδης, Σταγκουράκης 2, Μοτάκης, Σταυρουλιδάκης, Κοπανάκης 8, Βαζιουράκης, Μυλωνάς, Σταθοπούλου 11(3),  Αρσενίδης 14, Ηλιάκης.

(Α2-Β) KLADOS TOURS – ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 89-37
Διαιτητές: Ρόμπου Βενετία, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 12-07, 39-15, 59-19, 89-37.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς) : Χριστουλάκης 27(3), Γερουκάκης 22, Κλάδος 12(2), Περακάκης, Νταουντάκης 8, Γιοβάνοβιτς, Καθαράκης 20.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης Μ.) : Κονταξάκης 2, Σωμαθιανός, Ζιάνας, Πλευράκης 6(1), Κεραμιανάκης 3(1), Μπεγέτης 11, Χειμωνίδης 9, Προκοπάκης 6.

(Α1)  ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 62-36
Διαιτητές: Καθαράκης, Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 19-11, 38-17, 50-25, 62-36
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 8, Κατσαντώνης 12, Αραμπατζόγλου 4, Μαραβελάκης 6, Θεοδοσόπουλος Σ. 4 (1), Συριανόγλου 1, Τσιμπισκάκης 14 (2), Δρουδάκης 13.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ρούλιος Α.): Οικονομάκης 5, Παπαδογιαννάκης, Λαδάκης 4, Χατζησπύρος, Αποστολάκης 8, Ρούλιος Κ. 12, Ζουμπουλάκης 7.

MUEBLO PLUS 2017-2018
 
ΦΟΙΤΗΤΕΣ 2017-2018
 
(Α1)  MUEBLO PLUS – ΦΟΙΤΗΤΕΣ  68-58
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 12-12, 29-24, 44-43, 68-58
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης): Κοντουδάκης 5, Καλιδωνάκης 9, Τσιλεδάκης Λ. 7 (1), Χατζηδάκης 17 (3), Κλάδος 8 (2), Φίλας 12 (1), Παπαδάκης 17, Βρακίδης.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Ψαρουδάκης 4, Ζούκης 14, Μίγκλης, Ηλιόπουλος 2, Θεοδωρόπουλος 1, Καρακεσίσογλου 6 (1), Λίτινας, Γεωργάκης 3 (1), Στάμος 28 (1).
(A1)  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. – Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  79-84
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Φιλιππάκης
Δεκάλεπτα: 19-27, 44-35, 65-58, 79-84
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιαννάκης Μ.): Σαβοργιαννάκης Μ. 33 (5), Μαθιουδάκης, Ξανθόπουλος, Πετρακάκης 6 (2), Παπαδάκης 24, Παναγιωτάκης, Σαβοργιαννάκης Β. 16.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 18 (4), Χρυσουλάκης 11, Κανακάκης 7, Μπούτσιας 14, Καίσαρης 10, Παπαδάκης 2, Παπαδογιαννάκης Γ. 8 (2), Παπαδογιαννάκης Π. 2, Θεοδωσουλάκης 2, Οικονομίδης 10.
(A1)  PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 80-56
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 20-14, 36-26, 57-41, 80-56.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κιουρτσιδάκης 4, Μαραυγάκης 16(2), Νικολακάκης, Νύχταρης 8(2), Χατζηκωνσταντίνου 8(1), Βασιλάκης 32(1), Σταυρουλάκης 10(2),  Κωνσταντινίδης 2.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Φωτάκης 13, Πελιβανίδης 7, Τρανταλίδης, Αντουράκης 9(1), Λαμπαρδάκης 11(1), Χαιρέτης 4, Σεγρεδάκης 12(2).

ΡΕΠΟ: (Α2-Β) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ

Δευτέρα, 4 Δεκεμβρίου 2017

Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 3η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2017
15:00 (Α2-Β) L' ETOILE DU SUD– MACRON STORE
16:30 (Α2-Β) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ
18:15 (Α1)  XPRESS COPY – PLATANOS TOURS
20:00 (Α1)  ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – HAAGEN DAZS BC

Kυριακή 10 Δεκεμβρίου 2017
10:45  (Α2-Β) ΣΥΦΑΡ  – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛ.
12:15  (Α2-B) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - BUENO HOTEL
14:00 (Α2-Β) KLADOS TOURS – ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ
15:30 (Α1)  ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
17:15 (Α1)  MUEBLO PLUS – ΦΟΙΤΗΤΕΣ
19:00 (A1)  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. – Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
20:45 (A1)  PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΡΕΠΟ: (Α2-Β) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 20 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.

Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 2η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2017
(Α2-A) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 53-47
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 15-07, 32-21, 42-33, 53-47.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 13(2), Τζανουδάκης, Κακλαμάνος 9, Καλαϊτζάκης Α. 10, Σακελλαρίδης 2, Πετροπουλάκος 13, Προκοπάκης 6, Ψωράκης.
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 13(1), Σταράς 5(1), Ρουμαντζής, Βασιλάκης 2, Μαραγκουδάκης 11(1), Καλυβιανάκης 8, Νεονάκης 2, Λελεδάκης 2, Μεξης, Διβανής 4.
CRETAN INOX  2017-2018
(Α2-A) CRETAN INOX – ΙΑΤΡΟΙ  50-30
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 19-04, 28-11, 37-19, 50-30.
CRETAΝ INOX (Θανάσης) :  Ψωμάς 4, Κατσαβίδης 15(3), Βελονάκης 2, Καρυπίδης 8, Θεοδωρόπουλος 8, Γκόγκος, Λεωνιδάκης 6, Κυλάφης 3, Μαραρδονας 4.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος) : Γούδας 2, Σκυργιανόγλου 2, Ζαχαράκης 5(1), Τζανάκης 12(1), Παρασχάκης 4, Βλαχοπάνος, Σαμωνάκης, Μουχασίδης 3, Σιβαρόπουλος 2.

(Α1) ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – MUEBLO PLUS  33-43
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 10-11, 16-27, 24-36, 33-43.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου) : Μοσχάκης 2, Κατσαντώνης 8, Συριανόγλου 6(1), Μαραβελάκης 2, Θεοδοσόπουλος Σ., Θεοδοσόπουλος Μ., Περαντωνάκης, Τσιμπισκάκης 13(2), Δρουδάκης 2, Χατζηνικολάου.
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης) : Κοντουδάκης 7, Καλιδωνάκης 4, Τσιλιεδάκης Λ. 3, Χατζηδάκης 14, Κλάδος, Ρακιντζής,  Φίλας 13, Παπαδάκης 2, Βρακίδης.

(Α1) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – PLATANOS TOURS 45-61
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 07-16, 21-27, 32-46, 45-61.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης) : Ξενάκης 2, Οικονομάκης 11, Αποστολάκης 18, Ρούλιος Κ. 2, Λαδάκης Ν. 3(1), Ζουμπουλάκης Ν. 7(1), Παπαδογιανάκης Π. 2.
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Μ.) :  Κλειδαράς 8(1), Καρπουζάκης 14(2), Δαμανάκης 4, Αγγελάκης 19, Κανταρτζής 10, Βουγιουκαλάκης Μ. 6.

Kυριακή 3 Δεκεμβρίου 2017
(Α2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΡΑΨΩΔΙΑ 50-43
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Σαλβαράκη Μυρτώ
Δεκάλεπτα: 12-11, 22-17, 33-32, 50-43.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ξενίδης) : Νίνας, Τερζιόγλου 13(1), Νικολάου, Χουστουλάκης, Λαμπρινός 5, Ξενίδης 2, Κεραμιανός 21,  Δασκαλάκης Μ. 9, Σφακιανάκης, Καλησπεράκης.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ) : Χόμπης Γ. 12(2), Πολυμίλης 8, Τσικινάς 2, Ξενάκης 11, Βερτίτσης, Βερικάκης 8(2), Ψαθάκη 2.

(Α2-A) ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE – DOMEK 58-30
Διαιτητές: Ρόμπου Βενετία, Σαλβαράκη Μυρτώ
Δεκάλεπτα: 18-10, 31-18, 47-24, 58-30.
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Γαλερός 4(1), Δουβλινάς 4,  Λίτινας 3, Δούβρος 7, Καραογλάνης 4, Σταυρουλάκης Π. 5(1), Ερηνάκης 21(3), Γαμβρέλας 4, Καλιτσουνάκης 6.
DOMEK (Γεωργίου, Δούκας) : Μαλλιεράκης 10(2), Δούκας 3(1), Καλλιγας 4, Βουρτζούμης, Ντρέκος 4, Κατσαντώνης, Παπαδάκης, Μαθιουδάκης 3(1), Λαγουδάκης, Αποστολάκης 6(2).

(Α2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 58-49
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία.
Δεκάλεπτα: 09-11, 34-24, 42-32, 58-49
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Λιάκος 8, Διαμαντής 17, Παπατριανταφύλλου 5, Δαμιανός, Λεβεντάκης 4, Μισιργής 12 (2), Νικολιδάκης 10 (1), Μανολουδάκης 2.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς): Μαρίνος 5 (1), Βιδιαδάκης, Φραγκιαδάκης, Βότζης 9 (1), Μπουλούμπασης 5 (1), Γρηγοράκης, Καλλέργης, Βαμβακάς 3 (1), Παραδεισανός 12, Γαβράς 3 (1), Σαχινίδης 3 (1), Μάνεσης 9 (3).

(Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 66-56

Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Φιλιππάκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 17-14, 32-25, 43-42, 66-56
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Ροδινός): Φωτάκης 6, Πελιβανίδης 5, Τζενεβράκης 3 (1), Τρανταλίδης, Αντουράκης 12, Λαμπαρδάκης 16, Χαιρέτης 2, Σεγρεδάκης 22 (4).
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 10 (2), Μαθιουδάκης 3 (1), Ξανθόπουλος 1, Πετρακάκης 3 (1), Παπαδάκης 21 (3), Παναγιωτάκης 5, Σαβοργιαννάκης Β. 13 (3), Σερσέμης.
 ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 2017-2018
 
(Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ  50-68 
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 13-23, 25-36, 32-58, 50-68
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Οικονόμου): Ψαρουδάκης 12 (1), Μυλωνάς 2, Ζούκης, Μίγλης, Ηλιόπουλος 8, Καρακεσίσογλου 8 (1), Αναγνωστόπουλος 12, Γιωργάκης, Στάμος 8 (1).
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Κανλής): Πολυδωρόπουλος 6, Θανάσης 2, Μαμαλάκης Σ. 3 (1), Κυδωνάκης 13 (1), Τσιχλής 12 (4), Μαμαλάκης Ν. 14, Φουντουκίδης 4, Σαπουντζής 2, Πατέντας 12, Μουλίτσας.

(A1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.– XPRESS COPY  72-51
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Πετράκης Γιώργος.
Δεκάλεπτα: 22-03, 39-20, 57-31, 72-51.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 4, Χρυσουλάκης 22 (3), Κλήμος 11, Κανακάκης, Μπούτσιας 7, Καίσαρης 16 (1), Παπαδάκης, Παπαδογιαννάκης Π., Οικονομίδης 12 (2).
XPRESS COPY (Φεσσάς): Κιαγιαδάκης 2, Κεφαλογιάννης 5, Ζήσιμος 3 (1), Ορφανουδάκης 12 (2), Γκάτσιας 5 (1), Σπιτάς 10, Ζουμπεράκης 8, Γιαννούλης 2, Πιοτογιαννάκης 4.

 
HAAGEN DAZS BC 2017-2018
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 2017-2018
 
(A1) HAAGEN DAZS BC – PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 66-73
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Πετράκης Γιώργος
Δεκάλεπτα: 19-17, 36-38, 57-57, 66-73.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης) : Λαγουδάκης 6(2), Κούμουλος 27(4), Πλεμμένος 3(1), Καλαϊτζάκης 14(4), Θερμιώτης 8, Χατζηδάκης 3, Γκοκίτσας 5, Κουγιουμουτζής, Πηγουνάκης.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 8 (2), Κιουρτσιδάκης, Μαραυγάκης 10, Νικολακάκης, Νύχταρης 11(3), Χατζηκωνσταντίνου 8, Βασιλάκης 28(3), Σταυρουλάκης 5(1), Πατέντας 1, Κωνσταντινίδης 2. 
 ΡΕΠΟ: (Α2-Α) THINK VILLA

Δευτέρα, 27 Νοεμβρίου 2017

Πρόγραμμα 3ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 2η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2017
15:00 (Α2-A) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
16:30 (Α2-A) CRETAN INOX – ΙΑΤΡΟΙ
18:00 (Α1) ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – MUEBLO PLUS
19:45 (Α1) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – PLATANOS TOURS

Kυριακή 3 Δεκεμβρίου 2017
10:45 (Α2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΡΑΨΩΔΙΑ
12:15 (Α2-A) ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE – DOMEK
14:00 (Α2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
15:30 (Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ.
17:15 (Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ
19:00 (A1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.– XPRESS COPY
20:45 (A1) HAAGEN DAZS BC – PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ

ΡΕΠΟ: (Α2-Α) THINK VILLA

Ανακοίνωση από την Επιτροπή Ποινών, 27/11/2017

Η Επιτροπή ποινών του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018 στη συνεδρίαση του στις 27/11/2017, αφού έλαβε υπόψη του το Φ.Α. και τις αναφορές των ορισμένων διαιτητών για τον αγώνα (Α1) XPRESS COPY - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  (Kυριακή 26 Νοεμβρίου 2017), αποφάσισε ομόφωνα την  ποινή αποκλεισμού  δύο (2) αγωνιστικών στον αθλητή ΜΑΝΕΤΑ Μ. (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ)  σύμφωνα με το άρθρο 5 των κανονισμών του  ΕΠ.Κ.Π.Κ.

Επιτροπή ποινών 2017-2018
ΑΡΑΜΠΑΖΟΓΛΟΥ
ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΑΚΗΣ

Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017

Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 2η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2017
(Α2-B) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ  59-42
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 17-09, 37-15, 53-24, 59-42
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης) : Σπανός 3, Λαδάκης 7(1), Παλαφούτης, Τζανιδάκης 23, Διλιππάκης 8(1), Καλοειδάς 6, Βαρδάκης 4, Φουντιδάκης, Κοπανάκης 8.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Πολοπετράκη 6, Παπαδοπούλου 9(3), Πασχαλίδη, Ρόμπου, Μαστροκώστα 2, Κρεμασμενάκης 2, Βουρδούμπα 2, Ξανθέα Θ. 2,  Καζά 19(2), Ξανθέα Ι.

(Α2-Β) BUENO HOTEL – KLADOS TOURS  52-73
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 10-20, 31-41, 42-57, 52-73.
BUENO HOTEL (Σταυρουλιδάκης) : Αδρονικίδης 6, Σταγκουράκης 4, Σταυρουλιδάκης 2, Κοπανάκης 9(1), Χατζάκης 4, Αδρεαδάκης 5(1), Σταθοπούλου 6(2),  Αρσενίδης 13.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς) : Χριστουλάκης 39(7), Γερακάκης 8, Κλάδος 6, Περάκης, Πετρίδης 2, Κανελάκης, Νταουντάκης 4, Γιοβάνοβιτς, Καθαράκης 14.

(Α1) MUEBLO PLUS - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 51-35
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 19-08, 39-19, 38-28, 51-35.
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης) : Κοντουδάκης 7, Θυμάκης, Βασιλάκης, Τσιλιεδάκης Λ. 4, Χατζηδάκης 11(2), Κλάδος 8(2), Ρακιντζής 2, Καλιδωνάκης 7, Φίλας 8, Βρακίδης, Παπαδάκης 4.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Ρούλιος Α. 9, Αντουράκης 4 Οικονομάκης 2, Αποστολάκης 11, Ρούλιος Κ. 2, Ζουμπουλάκης 4, Λαδάκης Ν. , Χατζησπύρος 3(1).

(Α1) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – HAAGEN DAZS 40-78
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 15-26, 18-40, 29-65, 40-78.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 8(2) , Ξανθόπουλος 2 , Παπαδάκης 11(1), Παναγωτάκης 6 , Σαβοργιαννάκης Β. 11(1) , Σερσέμης 2.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης) : Θερμιώτης 11(1), Κούμουλος 25(5), Πλεμμένος 4, Χατζηδάκης 5(1), Καλαϊτζάκης 9(3), Βασιλείου 3(1), Λαγουδάκης 12(2), Μπονατάκης, Γκοκίτσας 9(2).

Kυριακή 26 Νοεμβρίου 2017
(Α2-Β) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ -  L' ETOILE DU SUD 45-42
Διαιτητές: Ρόμπου Βενετία, Σαλβαράκη Μυρτώ
Δεκάλεπτα: 06-11, 19-22, 30-31, 45-42.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Φουσταλιεράκης) : Πετράκης, Πανόπουλος 2, Μπέντζαμιν, Θεοφωράκης 2, Απανωμεριτάκης 5, Βροντάκης 18(1), Σταυρουλάκης Γ. 7(1), Ζουμπεράκης 2, Φουσταλιεράκης 9.
L' ETOILE DU SUD (Βουτσαδάκης): Βουτσαδάκης 7, Παπαδάκης Ν. 4, Βαρούχας 10(2), Γαλλιός 2, Παυλιδάκης Γ.12, Γαλεράκης, Μαυράκης 7.   

(Α2-B) MACRON STORE - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 59-29
Διαιτητές: Ρόμπου Βενετία, Σαλβαράκη Μυρτώ
Δεκάλεπτα: 11-05, 25-13, 41-19, 56-29.
MACRON STORE (Δοξαστάκης) : Τσαφαράκης 7, Δοξαστάκης 2,  Μπενάκης 15(2), Σαρχωσης 2, Κόνιας 2, Αυγέρης 2, Δασκαλάκης 4,  Κάβουρας 5(1), Καρατζέτζος Κ. 11(1), Καρατζέτζος Γ. 6.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος) : Βαβουράκης 4, Αντωνάκης 3, Καζάνης, Περάκης 10,  Ζάχος 2, Κυριακάκης 8, Γιαννούλης 2.

(Α2-Β) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ - ΣΥΦΑΡ 37-47 
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 10-12, 16-26, 22-37, 37-47.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης Μ.) : Χειμωνίδης 10, Σωμαθιανός, Ζιάνας 2, Πλευράκης 5, Κεραμιανάκης, Κονταξάκης 5(1), Μπεγέτης, Μπαγιαρτάκης, Προκοπάκης 15.
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας Α.) : Κούνουπας Β. 2, Ζερβουδάκης, Κούνουπας Α., Χηνιάδης 4, Κριτσωτάκης 22(2), Ζερβουδάκης 19, Αδραμής.

(Α1) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 76-34
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 19-1, 35-14, 61-26, 76-34.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Πατέντας) : Πολυδορόπουλος 7(1), Μαλλιαρός 6, Θανάσης 2, Μαμαλάκης Σ. 4, Κυδωνάκης 18(2), Τσιχλής 14(4), Μαμαλάκης Ν. 4, Φουντουκίδης 16(2), Πατέντας, Μουλίτσας 5(1).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Κατσαντώνης 5, Συριανόγλου 3(1), Μαραβελάκης, Θεοδοσόπουλος Σ. 1, Περαντωνάκης 3, Θεοδοσόπουλος Μ. 8(1), Τσιμπισκάκης 10, Μοσχάκης.
(Α1) XPRESS COPY - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 67-78
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 17-19, 35-40, 54-58, 67-78.
XPRESS COPY (Χατζηδάκης) :  Κεγιαδάκης 10, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 16, Γκάτσιας 16(2), Σπιτάς 5, Ζουμπεράκης 17, Γιαννούλης 3(1), Πιοτογιαννάκης.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης) : Φωτάκης 10, Πελιβανίδης 14, Μανέτας 6, Τρανταλίδης 3(1), Αντουράκης 4, Λαμπαρδάκης 21(1), Χαιρέτης 4, Σεγρεδάκης 16(2).
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ  89-66
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 24-12, 50-22, 66-39, 89-66
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 8 (2), Κιουρτσιδάκης 2, Μαραυγάκης 28 (6), Χατζηκωνσταντίνου 19 (1), Νικολακάκης, Κωνσταντινίδης 2, Βασιλάκης 30 (6).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Ψαρουδάκης 1, Μυλωνάς, Ζούκης 6, Μίγκλης 10, Ηλιόπουλος 4,Καρακεσίσογλου 4, Αναγνωστόπουλος 7, Παπαγρηγορίου 14 (3), Θεοδωρόπουλος 2, Κόης 8, Στάμος 10.
 
PLATANOS TOURS – Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 59-72
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Φιλιππάκης
Δεκάλεπτα: 12-23, 31-40, 44-56, 59-72
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Μ.): Κλειδαράς 11 (3), Καρπουζάκης 15 (2), Δαμανάκης 16 (3), Αγγελάκης 7 (1), Κανταρτζής 2, Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Βουγιουκαλάκης Ε., Βελονάκης 6.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ
B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 5, Κλήμος 7, Κανακάκης 2, Μπούτσιας 16, Παπαδογιαννάκης Γ. 16 (2), Καίσαρης 13 (2), Παπαδάκης 5, Καλογεράκης 4, Παπαδογιαννάκης Π. 3 (1), Οικονομίδης 11 (2).

ΡΕΠΟ: (Α2-Β) SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ

Τρίτη, 21 Νοεμβρίου 2017

Πρόγραμμα 2ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 2η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2017
15:00 (Α2-B) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
16:30 (Α2-Β) BUENO HOTEL – KLADOS TOURS
18:15 (Α1)    MUEBLO PLUS - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
20:00 (Α1)    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – HAAGEN DAZS

Kυριακή 26 Νοεμβρίου 2017
10:45 (Α2-Β) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ -  L' ETOILE DU SUD
12:15 (Α2-B) MACRON STORE - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
14:00 (Α2-Β) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ - ΣΥΦΑΡ
15:30 (Α1)   ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
17:15 (Α1)   XPRESS COPY - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
19:00 (A1)   PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ
20:45 (A1)   PLATANOS TOURS – Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.

ΡΕΠΟ: (Α2-Β) SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 20 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.

Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2017
 (Α2-A) DOMEK – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 38-41
Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα, Χριστινάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 14-08, 24-21, 26-35, 38-41.

DOMEK (Δούκας) : Παπαδάκης 4, Δούκας 8(2), Παλιεράκης 7, Καλλιγας 6(1), Ντρέκο, Κατσαντώνης, Λαγουδάκης 8, Αποστολάκης 5(1). 
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καπετανάκης) : Λαμπρινός 2, Τερζιόγλου 1, Νικολάου, Χουστουλάκης, Μαθιουδάκης 26(1), Ξενίδης 4, Δασκαλάκης 8, Καλαϊτζάκης Γ., Σφακιανάκης, Δασκαλάκης Ν., Καλησπεράκης. 

(Α2-Α) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 54-47
Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα, Χριστινάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 09-15, 19-54, 40-40, 54-47.
 
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς) : Μαρίνος 16(1), Βότζης 16(1), Βουλούμπασης 4, Γρηγοράκης 5(1), Καλλέργης 2, Βαμβακάς, Παραδισανός 4, Γαβράς 3(1), Μάνεσης 3(1), Ζαμπετάκης 1. 
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Φανουργάκης 2, Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 19, Καλαϊτζάκης Α. 7, Σακελλαρίδης 2, Γεωργαλής, Πετροπουλάκος, Λαλιώτης 5, Πετράκης, Παπαδάκης, Ι, Προκοπάκης 2, Αργυρόπουλος 8(2).

Kυριακή 19 Νοεμβρίου 2017
(Α2-Α) CRETAΝ INOX - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 45-36
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Μαρινάκης Θεοχάρης
Δεκάλεπτα: 13-06, 22-21, 34-27, 45-36
 
CRETAΝ INOX (Θανάσης): Ψωμάς 2, Γκόγκος, Λιαδάκης 2, Βελονάκης, Κερυπίδης 13(1), Θεοδωρόπουλος, Κυλάφης 5, Κατσαβίδης 5, Λεωνιδάκης 14, Μαραρδονας 4. 
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Παλτατσίδης 3(1), Λίακος 4, Διαμαντής 2, Σταυριανάκη, Παπαντριανταφύλλου 7, Δαμιανός 3(1), Λεβεντάκης, Μισιργής 4, Νικολιδάκης 13(2), Μανολουδάκης. 

(Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ – THINK VILLA 42-48
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Μαρινάκης Θεοχάρης
Δεκάλεπτα: 07-15, 16-20, 29-30, 42-48.

ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ) :
Χόμπης Γ. 6, Παλαφούτης 10(1), Τσικινάς 5, Πατεράκη, Ξενάκης 2, Νιωτάκης 1, Βερτίτσης 8(2), Ψαθάκη, Βερικάκης, Πολυμίλης 7(1), Χόμπης Β. 3
THINK VILLA (Πλεμένος-Πηγουνάκης):
Καμαρίτης, Αντωνίου 11(1), Πολιουδάκης 5, Καζίλας 10, Πηγουνάκης 10, Περιστεράκης 6, Κόκκινος 6, Αστρινάκης, Στεριάκης.

ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 2017-2018

(Α2-Α) ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE – ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 50-44
Διαιτητές: Μαρινάκης Θεοχάρης, Μπουζουνιεράκης Κώστας
Δεκάλεπτα: 07-13, 22-18, 31-27, 50-44
 ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Σταυρούλάκης 8, Αντωνογιαννάκης 2, Λίτινας 5, Γαλερός 21(3), Κλάδος, Δούβρος 2, Καραογλάνης 4, Αντωνόπουλος 2, Γαμβρέλας 4, Καλιτσουνάκης 2. 
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 14(1), Σταράς, Λαλεδάκης 1, Τσόγκας, Βασιλάκης 2, Παναγιουλάκης, Καλυβιανάκης 8, Μεξης, Ρουμαντζής, Μαραγκουδάκης 14(2), Διβανής 5.

ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΙΑΤΡΟΙ

Κυριακή, 12 Νοεμβρίου 2017

Πρόγραμμα 1ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2017
16:30 (Α2-A) DOMEK – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18:00 (Α2-Α) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

Kυριακή 19 Νοεμβρίου 2017
15:00 (Α2-Α) CRETAΝ INOX - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
16:30 (Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ – THINK VILLA
18:00 (Α2-Α) ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE – ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΙΑΤΡΟΙ

Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 1η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2017
L' ETOILE DU SUD 2017-2018
SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFE 2017-2018
(Α2-B) SAILING EXPERIENCE – REVANS CAFE / L' ETOILE DU SUD  54-36
Διαιτητές: Πελίκα, Μπουζουνιεράκης
Δεκάλεπτα: 17-05, 37-09, 45-24, 54-36
SAILING EXPERIENCE/REVANS CAFE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης 2, Φραγκιαδάκης 4, Παπαπαναγιώτου 8, Ουρανός 3 (1), Σταθόπουλος 8 (2), Παυλιδάκης 11 (1), Παπαδάκης Γ. 4, Παρασύρης 6, Κορωνάκης 8.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παυλιδάκης Γ. 17, Παπαδάκης Ν. 6, Βαρούχας 4 (1), Γαλλιός 5 (1), Μαυράκης 4.
(Α2-Β) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ  31-56 
Διαιτητές: Πελίκα, Μπουζουνιεράκης
Δεκάλεπτα: 12-16, 17-28, 23-42, 31-56
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Στάμος): Πολοπετράκη, Γιαπιτζόγλου 2, Πασχαλίδη, Τσικριτσάκη 4, Ρόμπου 4, Μαστροκώστα, Κιπ 5, Βουρδούμπα 2, Ξανθέα Θ. 6, Καζά 6, Κρεμασμενάκης 2.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης Μ.): Κεραμιανάκης 2, Σωματιανός 4, Νικολουδάκης 8, Χειμωνίδης 6, Κονταξάκης 2, Μπεγέτης 5, Μπαγιαρτάκης 6, Παναγιωτόπουλος 2, Προκοπάκης 2.


(Α1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ  57-93
Διαιτητές: Φιλιππάκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 13-29, 28-52, 41-72, 57-93
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Κατσαντώνης 8, Θεοδοσόπουλος Μ., Μαραβελάκης 8, Θεοδοσόπουλος Σ., Συριανόγλου 3 (1), Περαντωνάκης 5 (1), Τσιμπισκάκης 15 (3), Δρουδάκης 18. 
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 23 (5), Κιουρτσιδάκης 3 (1), Κωνσταντινίδης 2, Νύκταρης 14 (2), Σταυρουλάκης 17 (3), Βασιλάκης 34 (5).
 

(Α1) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  53-76
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Φιλιππάκης 
Δεκάλεπτα: 06-22, 19-41, 34-55, 53-76
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Ρούλιος Α. 25, Οικονομάκης, Αποστολάκης 14, Ρούλιος Κ., Ζουμπουλάκης 4, Κουκάκης, Μαρνελάκης 7, Ξενάκης 3 (1).
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Παπαδογιαννάκης Γ. 16 (1), Καίσαρης 19, Παπαδάκης 12 (2), Καλογεράκης 4, Παπαδογιαννάκης Π. 2, Θεοδοσουλάκης 4, Οικονομίδης 19 (1).
Kυριακή 12 Νοεμβρίου 2017
(Α2-Β) MACRON STORE – ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 45-35
Διαιτητές: Καμπίτσης, Δημητρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 7-7, 18-17, 32-24, 45-35
MACRON STORE (Δοξαστάκης) : Δοξαστάκης, Τσαφαράκης 6, Κάβουρας 6, Αυγέρης 3(1), Καρατζέτζος Κ. 9, Καρατζέτζος Γ. 21(1).
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης) : Πανόπουλος, Κα;λογεράκης 8(2), Βροντάκης 14(4), Σταυρουλάκης Γ., Ρεχερ 2, Φουσταλιεράκης 11(3).
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 2017-2018
(Α2-B) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – KLADOS TOURS 32-71
Διαιτητές: Καμπίτσης, Δημητρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 9-27, 13-40, 24-59, 32-71.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος) : Βαβουράκης 1, Αντωνάκης, Χασιώτης 6, Περάκης 6, Ζάχος 2, Κυριακάκης 10(1), Γιαννούλης 7(1).
KLADOS TOURS (Κλάδος) : Χριστουλάκης 23(3), Γερακάκης 9, Κλάδος, Περάκης 2, Πετρίδης 4, Νταουντάκης 17, Γερουκάκης 16.

(Α2-Β) ΣΥΦΑΡ  – BUENO HOTEL 51-59
Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Φιλιππάκης.
Δεκάλεπτα: 10-10, 16-29, 32-43, 51-59.
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας) : Καρβουλάκης, Μπουζουνιεράκης, Ζερβουδάκης 1, Κούνουπας 2, Χηνιάδης 9, Κριτσωτάκης 20, Ζερβουδάκης 19(1), Λαμπόβας, Αδραμής.
BUENO HOTEL (Μυλωνάς) : Αδρεαδάκης 8(1), Αδρονικίδης 3, Σταυρουλάκης 5, Κοπανάκης 12, Σταγκουράκης 7, Χατζάκης 3, Βαζιουράκης 4, Μυλωνάς 2, Αρσενίδης 18.

(Α1) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – MUEBLO PLUS 68-32
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Φιλιππάκης.
Δεκάλεπτα: 18-8, 28-14, 55-25, 68-32
 ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Καρυπίδης) : Πολυδορόπουλος 8, Μαλλιαρός, Θανάσης, Μαμαλάκης Σ. , Κυδωνάκης 11, Τσιχλής 16(4), Μαμαλάκης Ν. 16, Σαμπουντζής 2, Φουντουκίδης 4, Πατέντας 11.
MUEBLO PLUS (Τσιλιεδάκης Ν.) : Θυμάκης, Βασιλάκης 3, Τσιλιεδάκης Λ. 4(1), Χατζηδάκης 10(1), Κλάδος 3(1), Ρακιντζής 3(1), Φίλας 1, Βρακίδης, Παπαδάκης.

(Α1) XPRESS COPY – HAAGEN DAZS 54-58
Διαιτητές: Πετράκης, Τσικριτσάκη.
Δεκάλεπτα: 10-10, 25-17, 34-31, 54-58
XPRESS COPY (Φεσσάς) :  Καλογεράκης 1, Ορφανουδάκης 19, Γκάτσιας 2, Ζήσιμος 12(3), Σπιτάς 5, Ζουμπεράκης 15, Γιαννούλης.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης) :  Χατζηδάκης 2, Πλεμμένος 10(2), Θερμιώτης 7, Καλαϊτζάκης 21(3), Βασιλείου 3(1), Γκοκίτσας 10(1), Πηγουνάκης 5(1).

(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – PLATANOS TOURS 60-44
Διαιτητές: Πετράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 17-8, 41-20, 47-30, 60-44
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης) : Φωτάκης 11, Πελιβανίδης 8, Μανέτας 7(1), Τρανταλίδης, Αντουράκης 5, Λαμπαρδάκης 11(1), Χαιρέτης 10, Σεγρεδάκης 8, Ροδινός.
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Μ.) : Καρπουζάκης 5(1), Δαμανάκης 10(2), Αγγελάκης 20, Κανταρτζής 2, Βουγιουκαλάκης Μ. , Βουγιουκαλάκης Λ. 4, Βελονάκης 3(1).

20:30 (A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  48-54
Διαιτητές: Τσικριτσάκη, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 8-9, 20-30,, 34-47, 48-54.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς) : Μυλωνάς , Μίγλης 8(2) , Ψαρουδάκης 9, Κερακεσισόγλου 10, Ζούκης 3 (1) , Θεοδωρόπουλος, Κόης 5 , Στάμος 13(1).
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 16 (4) , Ξανθόπουλος 8 , Παπαδάκης 20(5) , Παναγωτάκης 2 , Σαβοργιαννάκης Β. 4 , Σερσέμης 4

ΡΕΠΟ (Α2-Β) : ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ