Δευτέρα, 18 Μαρτίου 2019

Πρόγραμμα ημιτελικών - τελικών Α1 & ημιτελικών Α2 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019.

Σάββατο 23 Μαρτίου 2019
15:30 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 13-16) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - THINK VILLA
17:15 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) PLATANOS TOURS – ΟΙΩΝΟΣ/ΚΑΡ
19:00 (
ΑΘΕΣΕΙΣ 7-8) PROJECT PLUS IKE - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Κυριακή 24 Μαρτίου 2019
10:30 (A2 ΘΕΣΕΙΣ 13-16) OLYMPIC/BONOBO - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
12:00 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-12) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 
13:45 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) ΧΟΡΕΥΤΕΣ – KLADOS TOURS
15:30 (
A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) ΙΑΤΡΟΙ – MACRON STORE 
17:15 (
A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) ΤΡΑΠΕΖΕΣ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
19:00 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-6) 
SAILING EXPERIENCE – ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
20:45 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) 
HAAGEN DAZS – Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.


Τρίτη 26 Μαρτίου 2019
20:30 (A2 ΘΕΣΕΙΣ 9-12) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ

Κυριακή, 17 Μαρτίου 2019

Αποτελέσματα ημιτελικών Α1 & Α2 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 16 Μαρτίου 2019
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-16) OLYMPIC/BONOBO - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 43-64
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Τσικριτσάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα: 05-16, 17-30, 32-46, 43-64.
OLYMPIC/BONOBO (Αποστολάκης-Φοβάκης): Κονταξάκης 11(1), Παλιεράκης 8, Μαθιουδάκης 3(1), Κατσαντώνης Ι. 7(1), Βασιλάκης 2, Προντανοβιτς 12(2).
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 17(3), Τζανουδάκης 11, Κακλαμάνος 16, Καλαϊτζάκης 12, Ζουρίδης, Σακελλαρίδης, Ψωράκης 8, Παπαδάκης Γ., Προκοπάκης, Παπαδάκης K.,Γεωργαλής.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ – MACRON STORE 49-52

Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Τσικριτσάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα: 14-14, 23-28, 38-40, 49-52.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης, Σταυρουλάκης Ν. 13(3), Γαλερός, Κλάδος, Δουζίνας 10, Λίτινας 5, Αντωνόπουλος 4,  Δούβρος 4, Καραογλάνης 6, Πολοπετράκης 3, Σταυρουλάκης Π. 2, , Καλιτσουνάκης 2.
MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε. 1, Αυγέρης, Πριναράκης 7(1), Κόνιας 2, Τσαφαράκης, Μπενάκης 8(1), Παπαδάκης Α., Κάβουρας 3, Καρατζέτζος Κ. 12(1), Φωτάκης 9, Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 10(1).

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – KLADOS TOURS 52-51

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 18-14, 31-22, 39-34, 52-51.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περράκης): Βαβουράκης 4, Κεφαλογιάννης, Μελαδάκης Σ., Καραδάκης Ν. 21(1), Ζάχος 7(1), Περάκης 4, Πολιτάκης 14(1), Αντωνάκης, Κανακάκης, Κυριακάκης 2.
KLADOS TOURS (Κλάδος): Καραμπατσάκης 3(1), Κλάδος 15, Κανελλάκης 3, Πετρίδης 5, Περάκης 2, Γερουκάκης 4, Γιοβάνοβιτς 10(3), Νταουντάκης 9.

Κυριακή 17 Μαρτίου 2019

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-16) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ  55-53
Διαιτητές: Κώτσου, Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 20-15, 31-26, 40-42, 55-53
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ (Κανακάκης-Καλλιγιάννης): Κυραμαριός, Καλιγιάννης Κ. 22 (2), Καλλιγιάννης Μ. 16 (2), Πετράκης 6, Κανακάκης 5, Κονσολάκης, Πισκοπάκης 3 (1), Λοθρες 2, Μαράτος 1.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Θεοδωράκης, Ξηράς 30 (2), Απανωμεριτάκης 2, Πανόπουλος 2, Σταυρουλάκης 8, Benjamin, Βροντάκης 6, Φουσταγεράκης 3, Κορωνάκης 2, Φωτάκης.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-16) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 57-51

Διαιτητές: Κώτσου Λία, Τσικριτσάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα: 22-06, 28-13, 47-33, 57-51.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Βότζης): Βότζης 7(1), Βαμβακάς, Ζαμπετάκης, Μαρίνος 18(3), Μπαραδάκης 8, Γρηγοράκης, Παραδεισανός 7, Γαβράς Ν., Γαβράς Σ. 15(4), Μάνεσης 2, Φραγκιαδάκης.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Λιάκος 1, Παλτατσίδης 13(3), Παπαντριανταφύλλου 1, Πλιάτσικα, Διαμαντής 5, Λεβεντάκης 7, Τσιγκουλης 5(1), Νικολιδάκης 16(3), Καβρουλάκης 3.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) PLATANOS TOURS – IAΤΡΟΙ  53-53 (καν.αγ), 58-71 (α' παρ.)

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 09-11, 25-18, 39-32, 53-53 καν.αγώνας, 58-71 (α παρ.)
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 19 (4), Δαμανάκης 3 (1), Αγγελάκης 18, Ζουμπεράκης, Βουγιουκαλάκης Μ., Σκέρλος, Περδίκης 7, Μαλλιαρός 6, Κλειδαράς 3 (1).
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Ζαχαράκης 3 (1), Τζανάκης 13 (3), Παρασκάκης, Κόκας 2, Μπούτσιας 37 (4), Γιακουμάκης 2,  Ανδρονικίδης, Σαμωνάκης 2, Αργυρίου 6, Γούδας 6, Βλαχοπάνος, Σιβαρόπουλος.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) PROJECT PLUS IKE – SAILING EXPERIENCE 51-57

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 14-13, 30-22, 37-40, 51-57.
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης): Κλάδος, Τσιλεδάκης Λ. 5, Ρακιντζής 9(2), Βασιλάκης Γ., Χατζηδάκης 13(3), Καλυδωνάκης, Κοντουδάκης 8, Παπαδάκης Α. 8, Μαρίνος 8.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης, Τζανιδάκης): Γαβαλάκης 2, Τσαχάκης 12(3), Ζαμπετάκης 22, Παυλιδάκης 8, Τσαγκαρούλης, Παπαπαναγιώτου 8, Κορωνάκης, Σταθόπουλος 5.
(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 57-55
Διαιτητές: Κουλιεράκη Χρύσα, Μπουζουνιεράκης Κώστας.
Δεκάλεπτα: 07-21, 25-34, 42-42, 57-56.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 7, Γιαννούλης 2, Αλυγιζάκης 6, Κατσαντώνης 13(1), Συριανόγλου 16(4),  Τσιμπισκάκης 11(1), Δρουδάκης 2.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Ορφανουδάκης 18(2), Τρανταλίδης 7(2), Μιχαλάκης 12(4), Μαθηνός 18(3), Χόμπης.
(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – PHOTOΈΚΦΡΑΣΗ 51-58
Διαιτητές: Κουλιεράκη, Μπουζουνιεράκης
Δεκάλεπτα: 12-24, 23-39, 41-46, 51-58
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Μίχας): Πολυδωρόπουλος 3 (1), Θανάσης 8 (1), Κυδωνάκης 5 (1), Μαμαλάκης Σ., Διάκου, Μουλίτσας, Μαμαλάκης Ν. 12, Λιονάκης 17 (2), Καίσαρης 6.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 8 (2), Πατέρας, Κιουρτσιδάκης, Νταλιάνης 2, Πιρπινάκης 11 (3), Νύκταρης 6 (2), Μαραυγάκης 6 (1), Κωνσταντινίδης, Σταυρουλάκης 4 (1), Μπιρλιράκης, Βασιλάκης 21 (4).

Δευτέρα 18 Μαρτίου 2019
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΤΡΑΠΕΖΕΣ - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 58-57
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 06-18, 26-28, 41-43, 58-57.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης): Ρωμανιουδάκης 8, Ζιάνας, Σωμαθιανός, Πλευράκης, Παναγιωτόπουλος 8(2), Νικολουδάκης 17, Ηλιάκης 2, Κονταξάκης, Πιοτογιαννάκης 23(3), Μπαγιαρτάκης, Προκοπάκης.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 17(2), Σταρράς 2, Παπαδογιάννης Ν. 2, Τσόγκας, Βασιλακάκης, Μαραγκουδάκης 13(2), Ρουμαντζής,  Καλυβιανάκης 3, Νεονάκης, Μεξης 11, Λελεδάκης 9, Καζάνης.

Τετάρτη  20 Μαρτίου 2019
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-16) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – THINK VILLA 49-30
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 09-10, 19-24, 35-28, 49-30.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Ρούλιος Α. 14, Αποστολάκης 8, Ρούλιος Κ., Οικονομάκης Κ. , Αντουράκης Μ. 8(1), Ζουμπουλάκης Ν. 15, Δημητριάδης 4, Περιστεράκης.

THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.): Ξενίδης 7, Πολιουδάκης 8(2), Πηγουνάκης Φ. 2, Φεσσάς 6, Κουνδουναράκης,  Κόκκινος 4, Αστρινάκης Ε. 3, Καζίλας.

Τετάρτη, 6 Μαρτίου 2019

Πρόγραμμα ημιτελικών Α1 & Α2 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 16 Μαρτίου 2019
14:30 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-16) OLYMPIC/BONOBO - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
16:15 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ – MACRON STORE
19:45 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – KLADOS TOURS

Κυριακή 17 Μαρτίου 2019

11:00 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-16) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
12:45 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-16) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
14:30 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) PLATANOS TOURS - ΙΑΤΡΟΙ
16:15 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) PROJECT PLUS IKE – SAILING EXPERIENCE
18:00 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

19:45 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – PHOTO ΈΚΦΡΑΣΗ

Δευτέρα 18 Μαρτίου 2019
19:00 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΤΡΑΠΕΖΕΣ - ΧΟΡΕΥΤΕΣ
(
Αλλαγή ημέρας λόγω πένθους )

Τετάρτη  20 Μαρτίου 2019
20:30 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-16) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – THINK VILLA

Σάββατο, 2 Μαρτίου 2019

Αποτελέσματα προημιτελικών Α1 & Α2 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 2 Μαρτίου 2019
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΙΑΤΡΟΙ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 65-46
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 14-07, 29-19, 38-34, 65-46.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Ζαχαράκης 3(1), Αργυρίου 6, Σιβαρόπουλος, ΜΠούτσιας 19, Γιακουμάκης 2, Ανδρονικίδης 4, Παρασκάκης 7, Σαμωνάκης, Γούδας 9, Τζανάκης 10(1), Βλαχοπάνος 5.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 6, Τζανουδάκης 4, Κακλαμάνος 10, Καλαϊτζάκης 12(1), Ζουρίδης, Σακελλαρίδης 4, Ψωράκης, Παπαδάκης Γ. 2, Φανουργάκης 4, Προκοπάκης, Γεωργαλής, Χινιαδης 4.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) KLADOS TOURS – THINK VILLA 50-48
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 10-14, 23-28, 28-34, 50-48.
KLADOS TOURS (Καθαράκης): Καραμπατσάκης 5(1), Κλάδος, Κανελλάκης, Πετρίδης 5(1), Γερουκάκης 10(2), Γιοβάνοβιτς 2, Καθαράκης 8(1), Νταουντάκης 20.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.): Αντωνίου 6(1), Ξενίδης, Πολιουδάκης 9(1), Πηγουνάκης Φ. 2, Φεσσάς 14, Κουνδουναράκης,  Κόκκινος 6, Αστρινάκης Ε. 2, Καμαρίτης, Καζίλας 9(1).

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 45-47
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 15-05, 21-27, 28-35, 45-47.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος, Λεβεντάκης): Παλτατσίδης, Χλιαουτάκης, Διαμαντής 6, Ζερβουδάκης 13,  Ξενιτόπουλος 3(1), Λεβεντάκης 6, Τσιγκουλης 10(2), Νικολιδάκης 7(1), Πλιάτσικα, Καβρουλάκης.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 19(2), Μαραγκουδάκης 8(1), Ρουμαντζής, Τσόγκας, Βασιλακάκης, Παπαδογιαννης Ν. 9, Καλυβιανάκης 2, Νεονάκης, Μεξης 2, Λελεδάκης 3, Καζάνης 4, Διβανης.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 69-55
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 27-08, 35-16, 50-29, 69-55.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Καίσαρης): Πολυδορόπουλος 6(1), Κυδωνάκης 2, Διάκου 5, Μαμαλάκης Ν. 8, Μαμαλάκης Σ., Λιονάκης 27(2), Καίσαρης 21(1).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 4, Λυκάκης 11(1), Γιαννούλης 2, Αλυγιζάκης 5, Κατσαντώνης 22(2), Συριανόγλου 3(1), Ανεζάκης 2, Τσιμπισκάκης, Δρουδάκης 6, Αραμπατζόγλου.

Κυριακή 3 Μαρτίου 2019
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 51-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 05-07, 24-16, 40-28, 51-39
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περράκης): Βαβουράκης, Κεφαλογιάννης 2, Μελαδάκης Σ. 5 (1), Καραδάκης Ν. 10, Ζάχος 8 (2), Περάκης 7 (1), Πολιτάκης 12, Αντωνάκης, Κανακάκης, Κυριακάκης 7.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης):
 Αποστολάκης 2, Αντουράκης Μ., Μαρνελάκης 9, Οικονομάκης Γ., Ρούλιος Α. 9, Ρούλιος Κ., Οικονομάκης Κ. 9 (2), Περιστεράκης 4, Ζουμπουλάκης Ν. 6.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - MACRON STORE 32-61
Διαιτητές: Λόλι, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 07-18, 14-30, 24-43, 32-61
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Πετράκης): Πετράκης, Θεοδωράκης, Ξηράς 15 (1), Απανωμεριτάκης, Πανόπουλος 2, Τσιομπίκας, Ρεχερ 2, Βροντάκης, Φουσταλιεράκης 2, Φωτάκης 9, Κορωνάκης 2.
MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε. 3, Αυγέρης, Πριναράκης 13 (1), Κόνιας 1, Τσαφαράκης, Μπενάκης 5 (1), Παπαδάκης Α. 2, Κάβουρας 6 (1), Καρατζέτζος Κ. 5, Φωτάκης 10, Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 16 (1).

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) PLATANOS TOURS – OLYMPIC/BONOBO 83-44
Διαιτητές: Λόλι, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 21-08, 38-24, 61-32, 83-44
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 31 (5), Δαμανάκης, Αγγελάκης 18, Βαρδάκης 10 (2), Βουγιουκαλάκης Μ. 7, Σκέρλος 2, Περδίκης 10, Μαλλιαρός 5.
OLYMPIC/BONOBO (Αποστολάκης-Φοβάκης): Κονταξάκης 5, Δούκας 6 (2), Παλιεράκης 12, Μαθιουδάκης 2, Κατσαντώνης Ι. 6, Κατσαντώνης Γ. 2, Βασιλάκης, Προντανοβιτς 11 (1).

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 53-43
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 10-13, 20-24, 34-27, 53-43
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης 1, Σταυρουλάκης Ν. 21 (4), Γαλερός 3, Κλάδος 2, Δουζίνας 7 (1),  Δούβρος 8, Καραογλάνης 4, Σταυρουλάκης Π. 7 (1), , Καλιτσουνάκης.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Γαβαλάκης Γ.): Κυραμαριός, Καλιγιάννης Κ. 9, Καλλιγιάννης Μ. 15 (3), Πετράκης, Κανακάκης 11, Κονσολάκης 1, Πισκοπάκης 3 (1), Λοθρες 2, Μαράτος 2.
(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – SAILING EXPERIENCE  53-51
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 14-17, 27-30, 43-47, 53-51
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Παπαδογιαννάκης Γ.): Ζουμπεράκης 15, Οικονομίδης 13 (1), Μίχας 4, Παπαδάκης 3, Παπαδογιαννάκης Γ. 17 (2), Παπαδογιαννάκης Π. 1.
SAILING EXPERIENCE (Γαβαλάκης): Τσαχάκης 2, Ζαμπετάκης 18 (2), Ουρανός 3 (1), Παυλιδάκης 5, Τσαγκαρούλης 11 (1), Παπαπαναγιώτου 6, Κορωνάκης 6.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) PHOTO ΈΚΦΡΑΣΗ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 99-49
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 26-13, 50-25, 73-30, 99-49
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 10(2), Πατέρας 6, Σταυρουλάκης 11(2), Κιουρτσιδάκης 3(1), Νύκταρης 11(3), Νταλιάνης 4, Μαραυγάκης 14(2), Πιρπινάκης 18(1), Βασιλάκης 22(3), Κωνσταντινίδης, Χατζηκωνσταντίνου.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 19(4), Γκάτζιας 4, Ορφανουδάκης 11(1), Τρανταλίδης 2, Μιχαλάκης 10(2), Μαθηνός 3(1), Θωμαδάκης, Ροδινός.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) HAAGEN DAZS – PROJECT PLUS IKE 74-53
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 19-09, 34-27, 58-46, 74-53.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης, Κουγιομζής): Λαγουδάκης 6, Κούμουλος 28 (5), Θερμιώτης 8,  Καλαϊτζάκης 12(4), Βασιλείου, Φιτσανάκης 10, Γκογκίτσας, Χατζηδάκης 10(1), Πλέμμένος.
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης, Τσιλεδάκης Λ.): Κλάδος 3(1), Τσιλεδάκης Λ. 7, Χατζηδάκης 14(4), Καλυδωνάκης, Κοντουδάκης 21, Παπαδάκης Α. 8(1), Μαρίνος.

Δευτέρα 4 Μαρτίου 2019
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΤΡΑΠΕΖΕΣ – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 47-42
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 07-14, 20-22, 34-31, 47-42.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης, Μπαγιαρτάκης): Ρωμανιουδάκης 18(1),   Ζιάνας, Πλευράκης 5, Παναγιωτόπουλος 9, Νικολουδάκης 4, Ηλιάκης 2, Κονταξάκης 5, Πιοτογιαννάκης 4.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Βότζης 7(1), Μαρίνος 2, Μπαραδάκης 19, Γρηγοράκης, Παραδεισανός, Uglava 2, Γαβράς Ν. 7(1), Γαβράς Σ. 5.

"Βάλε τρίποντο ζωής"


Αγαπητέ αθλητή και φίλαθλε

"Βάλε τρίποντο ζωής"

1ος πόντος
Αφιέρωσε λίγο χρόνο και ενημερώσου για τη σημασία και τη διαδικασία
της εθελοντικής αιμοδοσίας και δωρεάς μυελού των οστών.
16-17 Μαρτίου στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου

2ος πόντος
Δώσε δείγμα (σάλιο) και γίνε υποψήφιος δότης  μυελού των οστών.
16-17 Μαρτίου στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου

3ος πόντος
Δώσε αίμα και γίνε εθελοντής αιμοδότης
Την ημέρα του μεγάλου τελικού στο
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Ρεθύμνου "Μελίνα Μερκούρη"

Δευτέρα, 25 Φεβρουαρίου 2019

Πρόγραμμα προημιτελικών Α1 & Α2 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 2 Μαρτίου 2019
15:15 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΙΑΤΡΟΙ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
17:00 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) KLADOS TOURS – THINK VILLA
18:45 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΧΟΡΕΥΤΕΣ
20:30 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

Κυριακή 3 Μαρτίου 2019
10:30 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
12:15 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - MACRON STORE
14:00 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) PLATANOS TOURS – OLYMPIC/BONOBO
15:45 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ
17:30 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – SAILING EXPERIENCE
19:15 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) PHOTO ΈΚΦΡΑΣΗ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
21:00 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) HAAGEN DAZS – PROJECT PLUS IKE

Δευτέρα 4 Μαρτίου 2019
19:00 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΤΡΑΠΕΖΕΣ – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ

Σάββατο, 23 Φεβρουαρίου 2019

Αποτελέσματα αναβολών Α2 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 23 Φεβρουαρίου 2019
(Α2-Β)  OLYMPIC/BONOBO - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 40-56
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 06-20, 21-26, 31-43, 40-56
OLYMPIC/BONOBO (Αποστολάκης, Φοβάκης): Παλιαράκης 7, Δούκας 13(2), Κονταξάκης 2, Προντανοβιτς 7(1), Μαθιουδάκης Α., Κατσαντώνης Ι. 11(1), Βασιλάκης, Κατσαντώνης  Γ.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 28(9), Σταράς, Παπαδογιαννης Ν. 9, Μαραγκουδάκης, Καλυβιανάκης 8, Λελεδάκης 5(1), Νεονάκης 4, Ρουμαντζής, Μεξης 2, Διβανης.

(Α2-Α)  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΑ - KLADOS TOURS  34-63
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λολι.
Δεκάλεπτα: 13-14, 15-31, 23-44, 34-63.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Λιάκος 10, Σταυριανάκη 2, Πλιάτσικα 2, Χλιαουτάκης 3(1), Διαμαντής, Ξενιτόπουλος 2, Λεβεντάκης 2, Τσιγκουλης 5(1), Νικολιδάκης 8,  Καβρουλάκης.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς): Κλάδος 12, Κανελλάκης 2, Πετρίδης, Γερουκάκης 14(2), Γιοβάνοβιτς 11(1), Καθαράκης 12, Νταουντάκης 12.

Κυριακή, 17 Φεβρουαρίου 2019

Αποτελέσματα 11ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α' & Β' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 16 Φεβρουαρίου 2019
(Α2-Β) L'ETOILE DU SUD - WOWPARKING  45-31
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 14-15, 22-19, 32-20, 45-31.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Μαυράκης 15, Παπιομύτογλου 5(1), Παυλιδάκης 23, Παπαδάκης Ν. 2, Γαλλιός.
WOW!PARKING (Σαμψών): Πολυμίλης 15(1), Τσιμπισκάκης 3(1), Κουνδουράκης Γ. 7(1), Κουταλάς Μ.,  Σταράς Γ., Σαμψών Σ. 6.

(Α2-Β) THINK VILLA - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 44-31
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 13-04, 19-12, 29-19, 44-31
THINK VILLA (Κόκκινος, Πηγουνάκης Α.): Αντωνίου 10(2), Ξενίδης 1, Πολιουδάκης 9(1), Πηγουνάκης Φ. 5, Φεσσάς 14, Κουνδουναράκης,  Κόκκινος 5, Αστρινάκης Ε.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης Κ.): Ξενάκης, Ρούλιος Α. 17, Περιστεράκης 4, Αποστολάκης, Ρούλιος Κ., Χατζησπύρος, Οικονομάκης Κ., Οικονομάκης Ι. 1, Ζουμπουλάκης 9(1).

(Α2-Β) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 42-56
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 12-11, 17-28, 30-40, 42-56.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Βότζης 6(2), Μαρίνος 6, Ζαμπετάκης 5, Μπαραδάκης 4, Γρηγοράκης 2, Παραδεισανός, Uglava, Γαβράς Ν. 12(2), Φραγκιαδάκης, Γαβράς Σ. 7.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 20(5), Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 19, Ζουρίδης, Σακελλαρίδης 2, Ψωράκης 7(1), Παπαδάκης Γ., Φανουργάκης 4, Προκοπάκης 2, Γεωργαλής.

(Α2-Α) ΙΑΤΡΟΙ - PLATANOS TOURS 52-47
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 18-04, 27-20, 40-30, 52-47.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Ζαχαράκης, Τζανάκης, Παρασκάκης 9, Κόκας, Μπούτσιας 18, Γιακουμάκης 7,  Ανδρονικίδης, Αργυρίου 5, Γούδας 4, Μουχασίρης, Βλαχοπάνος 9(1), Σιβαρόπουλος.
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 9(1), Δαμανάκης 20(4), Αγγελάκης 7, Βαρδάκης, Περδίκης 5, Βουγιουκαλάκης Μ. 1, Παπαδάκης 5, Κέρδος.
  
Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019
(Α2-Α) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 52-50
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 11-08, 20-16, 40-30, 52-50.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Διαμαντάκης 2, Λαδάκης 19(3), Παπαδογιαννης 4, Τζανιδάκης 7, Καπετανάκης 7(1), Μονογιός 8, Σκούφογλου 5(1), Συμεωνίδης, Φουντιδάκης.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Πετράκης, Τσιομπίκας, Θεοδωράκης 2, Φωτάκης, Ξηρας 20, Απανομεριτάκης 17, Πανόπουλος 2, Σταυρουλάκης 5, Ρεκχερ, Βροντάκης, Φουσταγιεράκης 4.

(Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 53-54
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 10-13, 20-24, 39-44, 55-56.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 6, Σταματάκης 8(2), Ξενάκης 8, Νιωτάκης, Καρίμποφ 10, Βεργίτσης 7(1), Μπαλαφούτης 16(2).
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Παπαδοπούλου 15(4), Κόης 19, Πασχαλίδη 2, Χατζηβασίλης, Κορογωνα, Βουρδουμπά 6, Βλάσης 14.

(Α2-Α) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  46-33
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 11-13, 19-24, 32-28, 46-33.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περάκης): Βαβουράκης 2, Κεφαλογιάννης 3, Μελαδάκης Σ. 5(1), Καραδάκης Ν. 11(1), Ζάχος 6, Περάκης 5(1), Κυριακάκης 8, Αντωνάκης, Πολιτάκης 6, Κανακάκης.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης): Λαμπρινός, Τεριζόγλου 4, Νικολάου 4(1), Χουστουλάκης, Λαγουδάκης 3(1), Μαθιουδάκης 8,  Καλογεράκης 2, Δασκαλάκης Μ. 10, Κυριακόπουλος 2, Σφακιανάκης, Κεφαλογιάννης.

(Α2-Α) ΤΡΑΠΕΖΕΣ - ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. 29-40
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 06-17, 13-29, 22-37, 29-40.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης): Ρωμανιουδάκης 12(2), Σωμαθιανός 2,  Ζιάνας 2, Πλευράκης, Παναγιωτόπουλος 5, Νικολουδάκης 6, Ηλιάκης 2, Κονταξάκης, Μπαγιαρτάκης.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης 3(1), Δουζίνας 6(1), Λίτινας A. 13(3), Αντωνόπουλος 1, Κλάδος, Γαλερός 2, Δούβρος 9, Καραογλάνης 3, Σταυρουλάκης Π. 1, Σταυρουλάκης Ν., Καλιτσουνάκης 2.

Οι αγώνες δεν πραγματοποιηθήκαν λόγω αδυναμίας των διαιτητών 
(Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΑ - KLADOS TOURS
(Α2-Β) OLYMPIC/BONOBO - ΧΟΡΕΥΤΕΣ

Τετάρτη, 13 Φεβρουαρίου 2019

Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α' & Β' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 16 Φεβρουαρίου 2019
14:30 (Α2-Β) L'ETOILE DU SUD - WOW! PARKING
16:00 (Α2-Β) THINK VILLA - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
17:45 (Α2-Β) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
19:30 (Α2-Α) ΙΑΤΡΟΙ - PLATANOS TOURS
  
Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019
10:00 (Α2-Α) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
11:30 (Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ

16:45 (Α2-Α) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18:30 (Α2-Α) ΤΡΑΠΕΖΕΣ - ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ.


ΠΡΟΣΟΧΗ:
Οι δύο αγώνες δεν θα πραγματοποιηθούν λόγω αδυναμίας των διαιτητών
(ενημέρωση 16/2 και ώρα 22:00)

13:15 (Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - KLADOS TOURS
15:00 (Α2-Β) OLYMPIC/BONOBO - ΧΟΡΕΥΤΕΣ

Αποτελέσματα αγώνων αναβολών Α2 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

ΤΕΤΑΡΤΗ 13/2/2019
(A2-A) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 57-59
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 13-11, 23-30, 34-40, 57-59.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Διαμαντάκης, Λαδάκης 32(1), Τζανιδάκης 2, Καπετανάκης, Συμεωνίδης, Φουντιδάκης, Δροσόπουλος 16(1), Μονογυος 4(1), Σκούφογλου 3(1).
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Λιάκος, Σταυριανάκη 2, Χναουτάκης 2, Διαμαντής 17(1), Παπαντριανταφύλλου 2, Ξενιτόπουλος 4(1), Λεβεντάκης 6, Νικολιδάκης 24(1), Πλιατσικα, Καβρουλάκης 2.

(Α2-B) WOW! PARKING – THINK VILLA 42-64
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 07-17, 18-29, 30-36, 42-64.
WOW!PARKING (Σαμψών): Πολυμίλης 16(1), Τσιμπισκάκης 2, Κουνδουράκης Γ. 3, Κουνδουράκης Σ. 13(1), Βελονάκης 4, Σαμψών Σ. 4.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.): Ξενίδης, Πολιουδάκης 7(1),  Καζίλας 8, Πηγουνάκης Φ. 17, Φεσσάς 5, Κουνδουναράκης, Αντωνίου 15(1), Κόκκινος 2, Αστρινάκης 10, Καμαρίτης.

(A2-A) KLADOS TOURS - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 52-58
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 11-05, 25-22, 36-40, 52-58.
KLADOS TOURS (Κλάδος, Καθαράκης): Καραμπατσάκης 3(1), Κλάδος 10, Περακάκης, Καθαράκης 10(1), Κανελλάκης, Νταουντάκης 6, Πετρίδης, Γερουκάκης 17(5), Γιοβάνοβιτς 6(1).
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περάκης): Βαβουράκης 6, Κεφαλογιάννης 4, Μελαδάκης Σ. 3(1), Καραδάκης Ν. 23, Κανακάκης, Ζάχος 5(1), Περάκης 11, Κυριακάκης 6. 

Σάββατο, 9 Φεβρουαρίου 2019

Αποτελέσματα 11ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 10ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου 2019
(A2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΙΑΤΡΟΙ 52-63
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 08-19, 19-28, 34-45, 52-63.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ουρανός): Τεριζόγλου 9(2), Νικολάου 2, Χουστουλάκης 4, Λαγουδάκης  3(1),  Λαμπρινός 2, Καλογεράκης 3(1), Δασκαλάκης Μ. 12, Κυριακόπουλος Ν. 3, Σφακιανάκης, Κεφαλογιάννης 14.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Ζαχαράκης, Γούδας  6, Σιβαρόπουλος, Μουχασίρης, Μπούτσιας 16, Γιακουμάκης 5, Ανδρονικίδης 4, Παρασκάκης 6, Σαμωνάκης 4, Τζανάκης 22(3), Αργυρίου.


ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 2018-2019
(Α2-A) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 50-49
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 05-11, 14-25, 32-34, 50-49.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Πετράκης): Πετράκης, Θεοδωράκης, Τσιομπίκας, Ξηρας, Απανομεριτάκης, Πανόπουλος 2, Σταυρουλάκης 4, Ρεκχερ, Βροντάκης 18(4), Φωτάκης 23(1), Φουσταγιεράκης 3, Κορωνάκης.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Λιάκος 7, Σταυριανάκη 5, Παλτατζίδης 9(3), Διαμαντής 9(1), Παπαντριανταφύλλου, Ξενιτόπουλος 2, Λεβεντάκης, Τσιγκουλης 3(1), Νικολιδάκης 12(1), Πλιατσικα, Καβρουλάκης 2.
(Α2-A) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. – ΡΑΨΩΔΙΑ 51-35
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 15-04, 26-14, 43-23, 51-35.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης 2, Δουζίνας 16, Λίτινας A., Αντωνόπουλος, Γαλερός 2, Πολοπετράκης 7(1), Δούβρος 11, Καραογλάνης 4, Σταυρουλάκης Ν. 4, Καλιτσουνάκης 5.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 4, Σταματάκης 8, Μαλανδρινός, Ξενάκης 7(1), Νιωτάκης 8, Βεργίτσης 3(1), Ψαθάκης, Καρίμποφ 1, Μπαλαφούτης 4(1).


(Α1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ – SAILING EXPERIENCE 56-42
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 14-14, 33-24, 45-28, 56-42.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 8(2), Πατέρας 9(3), Σταυρουλάκης 8(1), Κιουρτσιδάκης, Νύκταρης 3(1), Νταλιάνης 4, Μαραυγάκης 8, Πιρπινάκης 10, Βασιλάκης 6(1).
SAILING EXPERIENCE (Κανακάκης): Παπαπαναγιώτου 2, Μακεδάκης 4(1), Ουρανός, Σταθόπουλος 4, Παυλιδάκης 4, Τσαγκαρούλης 14(1), Καρπουζάκης 5, Κορωνάκης 9(1).
Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2019
(Α2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ  33-60
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 10-13, 19-30, 27-49, 33-60
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Παπαδοπούλου 7 (1), Πασχαλίδη 6, Κορογώνα, Χατζηβασίλης 4, Βουρδουμπά 10, Βλάσης 6.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περάκης): Κεφαλογιάννης 2, Μελαδάκης Σ., Καραδάκης Ν. 38 (2), Ζάχος 8 (2), Περάκης 6, Αντωνάκης 2, Κυριακάκης 4. 

(Α2-APLATANOS TOURS – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  62-41
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 09-16, 25-25, 46-31, 62-41
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 13(1), Δαμανάκης 16 (5), Αγγελάκης 8, Βαρδάκης, Βουγιουκαλάκης Μ. 8, Ζουμπεράκης 9, Σκέρλος, Περδίκης 8, Μαλλιαρός.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Διαμαντάκης, Παπαδογιαννάκης, Λαδάκης 29 (4), Τζανιδάκης 6, Καπετανάκης 3 (1), Συμεωνίδης 2, Φουντιδάκης 1.

(A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – HAAGEN DAZS BC  54-71
Διαιτητές: Καθαράκης, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 12-19, 28-40, 40-58, 54-71
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 4, Λυκάκης 16 (4), Γιαννούλης 9 (1), Αλυγιζάκης 2, Κατσαντώνης 8, Συριανόγλου, Ανεζάκης 4 (1), Τσιμπισκάκης 7 (1), Δρουδάκης 4.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης, Ξενίδης): Φιτσανάκης 2, Κούμουλος 20 (5), Θερμιώτης 3, Καλαϊτζάκης 18 (2), Βασιλείου, Λαγουδάκης 9 (1), Γκογκίτσας 3 (1), Σπιτάς 8, Χατζηδάκης 11(1), Πηγουνάκης.

(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ  51-58
Διαιτητές: Καθαράκης, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 13-13, 23-30, 35-44, 51-58
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Σαρρής 3 (1), Λίτινας, Καρπούζης 9, Ψαρουδάκης 11 (1), Καρακεσίσογλου 3, Πελιβανίδης 22 (1), Σεγρεδάκης 3 (1), Θεοδωρόπουλος, Παπαδοκωνσταγκάκης.
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Γκόγκος): 
Καρυπίδης 4, Φοβάκης 9 (3), Λεωνιδάκης, Ψωμάς 6, Γκόγκος, Κατσαβίδης 19, Αρσενίδης 12, Μακαρδονας 8.

(Α1) PROJECT PLUS IKE  – Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  62-73
Διαιτητές: Ξυλάς, Μαρινάκης
Δεκάλεπτα: 25-13, 43-39, 56-59, 62-73
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης): Κλάδος 3 (1), Τσιλεδάκης Λ. 7 (1), Χατζηδάκης 21 (3), Καλυδωνάκης 8, Κοντουδάκης 10, Παπαδάκης Α. 13 (1), Μαρίνος.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Παπαδογιαννάκης Γ.): Ζουμπεράκης 14, Χρυσουλάκης 16 (2), Παπαδάκης 5 (1), Παπαδογιαννάκης Γ. 21 (4), Παπαδογιαννάκης Π. 2, Θεοδωσουλάκης, Οικονομίδης 15 (3).

(Α1) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 59-58
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Μαρινάκης Θεοχάρης
Δεκάλεπτα: 13-12, 31-27, 47-42, 59-58.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Μαμαλάκης Σ.): Θανάσης, Κυδωνάκης 4, Διάκου 6, Μουλίτσας 4, Μαμαλάκης Ν. 11, Μαμαλάκης Σ. 9(1), Λιονάκης 25.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 16(2), Γκάτζιας, Ορφανουδάκης 16, Τρανταλίδης, Χόμπης, Μιχαλάκης 7(1), Λαμπαρδάκης 19(3), Μαθηνός 4, Ροδινός.

(A2-A) KLADOS TOURS – ΤΡΑΠΕΖΕΣ 63-69

Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Μαρινάκης Θεοχάρης
Δεκάλεπτα: 19-18, 20-29, 42-51, 63-69.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς): Κλάδος 2, Καθαράκης 14(2), Κανελλάκης 6(1), Νταουντάκης 28(3), Πετρίδης, Γερουκάκης 8, Γιοβάνοβιτς 5.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης): Ρωμανιουδάκης 28(5), Σωμαθιανός 7,  Ζιάνας, Πλευράκης 5, Παναγιωτόπουλος 11(1),  Νικολουδάκης 13, Ηλιάκης, Κονταξάκης 5, Μπαγιαρτάκης.

ΡΕΠΟ: (Α1) ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ


ΤΕΤΑΡΤΗ 13/2/2019

19:00 (A2-A) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
20:30 (Α2-B) WOW! PARKING – THINK VILLA
22:00 (A2-A) KLADOS TOURS - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ