Τρίτη, 18 Φεβρουαρίου 2020

Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 8ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου 2020
14:30 (A2) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ - PLATANOS TOURS
16:00 (A2) THINK VILLA - NRG RETHYMNO BC
17:45 (A2) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
19:30 (A1) ΓΙΑΤΡΟΙ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
21:15 (A1) BEST CAR IKE - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 2020
10:00 (A2) ΧΟΡΕΥΤΕΣ - ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ.
11:30 (A2) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - MACRON STORE
13:15 (A2) KLADOS TOURS - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC
15:00 (A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - SAILING EXPERIENCE
16:45 (A1) HAAGEN DAZS BC - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
18:30 (A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - BILLIA'S
20:15 (A1) OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ - KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS

Κυριακή, 16 Φεβρουαρίου 2020

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής A3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου 2020
(A3) L'ETOILE DU SUD – ΡΑΨΩΔΙΑ 51 - 45
Διαιτητές: Σταμάτης, Θεοδωράκης.
Δεκάλεπτα: 14-10, 09-13, 17-09, 11-19.
L'ETOILE DU SUD (Παπαδάκης): Ζουρμπαράκης Σ. 7(1), Καλοείδας Α. 1, Παπαδάκης Ν. 2, Γαλλιός Ι. 6(2), Παυλιδάκης Γ. 14, Καθαράκης Β. 21(3), Παπιομύτογλου Σ.  
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 1, Κριτσωταλλάκης Κ. 10(2), Παυλιδάκης Σ. 5(1), Σταματάκης Α. 6(1), Ξενάκης Λ. 13, Νιωτάκης Α. 5(1), Βεργίτσης Γ. 3(1), Ασβέστας Κ. , Ψαθάκης Λ. , Χόμπης Β. 2.

(A3) ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 80 - 43
Διαιτητές: Σταμάτης, Σταγάκη.
Δεκάλεπτα: 11-06, 18-13, 22-07, 29-17.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ (Σεγρεδάκης): Χρηστουορίδης Σ. 6, Καλλιτσούνας Γ. 10, Αλεξανδράκης Π 17(1), Λιοδάκης Ν. 21(1), Βουρβαχάκης Α. 9(1), Αγγελάκης Γ. 17.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης Α. 13(2), Τζαγκαράκης Ν. 4, Παπαδογιάννης Β. , Τζανουδάκης Σ. 9, Καπετανάκης Ι. 5(1), Κακλαμάνος Ι. 12, Μιχαλάκης Γ. , Φουντιδάκης Ι. 

(A3) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΓΙΑΤΡΟΙ Α3 65 - 45
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Σταμάτης.
Δεκάλεπτα: 15-11, 09 -19, 20-02, 21-07.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Λιάκος Ν. , Κατσόγιαννος Θ. 6, Παλτατσίδης Σ. 3(1), Μάσκας Θ. 3, Παπατριανταφύλλου Γ. 4, Δαμιανός Β. 6, Διαμάντης Π. 6, Λεβεντάκης Χ. , Ζεβρουδάκης Π. 10, Νικολιδάκης Β. 2, Σταθόπουλος Κ. 25(5), Καβρουλάκης Β. 
ΓΙΑΤΡΟΙ Α3( Ανδρονικίδης): Βλαχοπάνος Γ. 13(2), Κόκας 7(1), Ανδρονικίδης Α. 7, Μουχασίρης Γ. 5(1), Σαλωνάκης Μ. 1, Κριθαράκης Β. 12.

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2020
(A3) ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 - OLYMPIC/BONOBO 65-36
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Σταμάτης.
Δεκάλεπτα: 11-07, 19-10, 21-10, 14-09.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 (Βλάσσης): Ισχάκης Δ. 8, Διακάτου Ε. 2, Χατζηδάκης Ι. 3, Στέρπης Δ. , Ματθαιουδάκης Λ. 17(5), Σταματάκης Ε, 2, Καργιώτης Σ. 13(2), Ροκάι Β. 5, Πεπονάκης Μ. 2, Χιοκτούρης Γ. 5(1), Νάσος Κ. , Δράκος Σ. 8.
OLYMPIC/BONOBO(Φοβάκης): Χαζιράκης Ν. 3, Δούκας Ι. 8(2), Αποστολάκης Ν. 5, Βροντάκης Π., Prodanovic M. 11(2), Κατσαντώνης Ι. 7, Κατσαντώνης Γ. 2.

(A3) BUENO HOTEL - ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES 43-49
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 05-15, 11-14, 12-10, 11-10.
BUENO HOTEL (Σταγκουράκης): Ανδρεαδάκης Σ. 8(1), Κοπανάκης Μ. 9(1), Σταγκουράκης Δ. 12, Σταυρουλιδάκης Γ. 7, Δαφέρμος Μ. 5(1), Κόλκας Α., Ατλασής Κ., Μοτάκης Γ. 2.
ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES (Νταλιάνης): Λαζαράνης 16, Τρύφων Γ., Παναγιουλάκης Σ. 2, Νικολακάκης Γ. 17, Φασουλάκης Λ. 11, Φουντουλάκης Β. 3, Μασαούτης Ε. 14(2), Νικολακάκης Γ. 17.

Δευτέρα 17 Φεβρουαρίου 2020
(A3) ACE PARKING - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 36-53
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λελεδάκης.
Δεκάλεπτα: 10-11, 04-12, 17-22, 05-08.
ACE PARKING (Σαμσών): Τσίκινας Λ., Χαροκοπάκης Σ. 2, Παναγιωτόπουλος Μ. 18(1), Βελονάκης Γ. 1, Τσιμπισκάκης Ν., Κουταλάς Μ. 8(2), Κλώναρης Μ. 3(1), Χαροκοπάκης Γ. 4.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατζουλάκης, Ουρανός): Λαμπρινός Σ. 2, Νικολάου Γ. 8, Λαγουδάκης Γ. 5(1),  Πατατας Γ. 2, Συμεωνίδης Κ. 4, Δασκαλάκης Μ. 12, Μαθιουδάκης Σ. 8, Καλησπεράκης Σ., Χουσουλάκης 2, Παπαδόππουλος Χ 10(3).

Τετάρτη, 12 Φεβρουαρίου 2020

Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής A3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου 2020
16:00 (A3) L'ETOILE DU SUD - ΡΑΨΩΔΙΑ
17:45 (A3) ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
19:30 (A3) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΓΙΑΤΡΟΙ Α3

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2020
17:00 (A3) ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 - OLYMPIC/BONOBO
18:45 (A3) BUENO HOTEL - ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES

Δευτέρα 17 Φεβρουαρίου 2020
21:00 (A3) ACE PARKING - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Σάββατο, 8 Φεβρουαρίου 2020

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου 2020
(A2) NRG RETHYMNO BC - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 46-68
Διαιτητές: Καθαράκης, Σταμάτης.
Δεκάλεπτα: 19-16, 07-17, 12-14, 8-21.
NRG RETHYMNO (Γκόγκος Α.): Αρσενίδης Γ. 4, Γκόγκος Α. 3(1), Λιαδάκης Ν. 6, Πολυμίλης Χ. 7, Ψωμάς Α. 1, Κυλάφης Φ. 10, Βελονάκης Η., Μακαρδόνας Δ. 15.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ(Πετράκης Σ.): Μπενάκης Γ. 11(1), Παλαφούτης Σ. 15(5), Ξηράς Μ. 17(1), Απανωμεριτάκης Χ. 1, Σταυρουλάκης Γ. 5, Reher B., Βροντάκης Γ. 6(2), Φουσταλιεράκης Ε., Λιάκος Δ. 13.

(A2) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 58-52
Διαιτητές: Καθαράκης, Σταμάτης.
Δεκάλεπτα: 15-12, 12-15, 13-13, 18-12.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Παπαδάκης Ν.):Ρούλιος Α. 18(1), Μποτονάκης Σ. 14, Αποστολάκης Θ. 1, Ρούλιος Κ. 6, Οικονομάκης Κ. 2, Χριστοφοράκης Γ. 2, Χατζησπύρος Γ., Περιστεράκης Γ. 3, Ξενάκης Σ. 8(1), Ζαφειράκης Ν. 2.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ (Κατσουλάκης, Τσαγκαρούλης): Πισκοπακης Γ. 1, Καλλιγιάννης Κ. 19, Καλογεράκης Γ. 7, Μαράτος Κ. 2, Βασιλάκης Μ. 18, Καλλιγιάννης Μ. 5(1).

(A2) PLATANOS TOURS - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 34-51
Διαιτητές:Νικολιδάκη, Λελεδάκη.
Δεκάλεπτα: 05-16, 02-06, 13-13, 14-16.
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης Κ.): Δαμανάκης Κ. 15(5), Βαρδάκης Η. 4(1), Βελονάκης Γ., Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Ζουμπεράκης Ν. 7, Παπαδάκης Ι. 4, Μαλλιαρός Ν. 2.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός Ε.): Καπαρός Ε. 12(2), Παπαδογιάννης Ν. 7, Μακεδάκης Ν. 3(1),  Τσίγκας Γ. 4, Καλυβιαννάκης Χ. 25(2), Ρουμάντζης Ι.

(A1) SAILING EXPERIENCE - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 45-50
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδακη.
Δεκάλεπτα:15-10, 12-13, 00-13, 18-14.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης Ι. , Κανακάκης): Γαβαλάκης Ι., Φοβάκης Ι. 7(2), Ουρανός Κ., Καρπουζάκης Μ. 19(2) , Παυλιδάκης Μ. 6, Τσαγκαρούλης Μ.11(1), Κορωνακης Ε. 7(1).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Βλάσσης Κ., Μακροδημητρη Ε.): Σαρρής Μ. 4, Λίτινας Δ., Μυλωνάς Η., Καρακεσισογλου Β. 12, Ψαρουδάκης Σ., Αντωνιάδης Κ., Καρπούζης Ε. 11(1), Χρήστου, Αντωνίου , Αναγνωστάκης Κ. 2, Βλάσσης Κ., Πανερης Γ. 8, Κόης Ι. 13.

(A1) KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS - BEST CAR IKE 85-58
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα:23-16, 24-12, 26-08, 12-22.
KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS (Καίσαρης Θ.): Πολυδωροπουλος Κ. 10(1), Λεωνιδάκης Χ. 12(2), Καίσαρης Θ. 20(3), Μαμαλάκης Σ. 10(2), Μίχας , Κυδωνάκης Σ. 13(1), Λεβάκης Μ. 9(1), Λιονάκης Μ.11.
BEST CAR IKE (Σταυρουλάκης Α.): Κλάδος Κ. 11(3), Χριστουλακης Χ. 6(1), Ρακιντζής 6(2), Χατζηδάκης Ν. 24(1) , Κανταρτζής Κ. , Παπαδάκης Α. 8(1), Τσιλεδάκης Λ.3(1).

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου 2020
(A2) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ 61-35
Διαιτητές:Καθαράκης, Σταμάτης.
Δεκάλεπτα: 07-11, 13-08, 22-11, 10-11
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος Ε.): Θεοδοσόπουλος Ε. 5(1), Μαρίνος Ι. 8(1), Φραγκιαδάκης Χ., Γρηγοράκης Φ. 2, Μπαραδάκης Β. 8, Γαβράς Σ. 17(2), Γαβράς Ν. 12(4).
THINK VILLA (Καζίλας Δ.): Παπαδάκης Μ. 6, Πολιουδάκης Σ. 7(1), Καζίλας Δ. 7(1), Πηγουνάκης Φ. 9(1), Δαγαράκης Ε. 2, Κουδουναράκης Λ. 10.

ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ.-ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 61-55
Διαιτητές:Καθαράκης, Σταμάτης.
Δεκάλεπτα: 11-08, 17-04, 25-11, 08-12.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας Ι.): Δημητριάδης Α. 6(2), Δουζίνας Γ. 9(1), Ερηνάκης Ι. 22(4), Γαλερός Σ. 2, Δούβρος Ν. 6, Καραογλάνης Χ. 1, Σταυρουλάκης Π. 5(1), Τρουλινός Ν. 7(1), Γαμβρέλας Γ. 2, Καλλιτσουνάκης Κ. 
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Κονταξάκης Ν.): Σταματόπουλος Β. 3, Σωμαθιανός Ε. 15, Ηλιάκης Ε. 11(1), Μπαγιαρτάκης Γ. 2, Αλεφαντινός Γ. 2, Κονταξάκης Ν. 2.

MACRON STORE - KLADOS TOURS παρ.63-56, καν. 50-50
Διαιτητές: Μπουζουνιεράκης, Τεπερίδης.
Δεκάλεπτα: 08-13, 09-13, 19-11, 14-13, 13-06.
MACRON STORE (Καρατζέτζος Κ.-Παπαδάκης Α.): Δοξαστάκης Ε., Καρατζέτζος Γ. 16(1), Νικολάου Α. 10, Πριναράκης Φ. 12, Κόνιας Ε. 4, Κάβουρας Γ. 14(2), Τσαφαράκης Μ., Καρατζέτζος Κ. 17(3).
KLADOS TOURS (Κλάδος Π.): Περδίκης Β. 6, Πίτερης Ι. 13, Κλάδος Ι. 13(1), Jovanovic B., Χρυσικός Δ. 24(3).
(Α1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - ΓΙΑΤΡΟΙ 55-57
Διαιτητές: Μπουζουνιερακης, Τεπεριδης.
Δεκάλεπτα:14-11, 08-09, 12-19, 21-18.
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης Ν. , Βασιλάκης Β.): Κιουρτσιδάκης Ν. 2, Σταυρουλάκης Α. 7(1), Νύκταρης Κ. 15(1), Κωνσταντινίδης Π., Νταλιάνης Α. 4, Παρασύρης Κ  3(1), Πατέρας Ν. 13(3),  Μπιρλιράκης Κ. 11.
ΓΙΑΤΡΟΙ (Κανδυλάκης Ι.): Ζαχαράκης Α., Αργυρίου Ν. , Καληδονάκης Ν., Νταουντάκης Ε. 14, Μπούτσιας Σ. 14, Γιακουμάκης , Κοντουδάκης Ε. 10, Οικονομάκης, Παρασκακης Ε. 2, Πολιτακης Ν.14, Γούδας Β. 3.
(Α1) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΉ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΉΜΙΟ 71-59
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Λελεδάκη Σ.
ΔΕΚΆΛΕΠΤΑ:22-14, 12-09, 19-15, 18-21.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περράκης Ε.): Βαβουράκης Τ. 19, Κεφαλογιάννης Ε. 8, Μελαδάκης Σ. 5(1), Καραδάκης Ν. 13(1), Σεγρεδάκης Ν. 5(1), Περράκης Ε. 11(2), Κυριακάκης Κ. 10.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης Χ.): Χαιρέτης Γ. 4, Σακελλαρίδης Δ., Γερουκάκης , Τρανταλίδης Χ. 3(1), Τζενεβρακης Γ. 5, Χομπης Γ. Θωμαδάκης Η. 8(1), Μιχαλάκης Η.23(3), Μαθηνός Π.16(2).

(Α1) OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ - HAAGEN DAZS BC 69-44
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Νικολιδακη Θ.
Δεκάλεπτα:16-06, 10-10, 27-12, 16-16.
OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ (Παπαδάκης Μ.): Οικονομίδης Γ. 4, Κούμουλος Γ. 9(3), Ορφανουδάκης Γ. 2, Παπαδάκης Μ. 2, Παπαδογιαννάκης Γ. 12(1), Συντιχάκης Μ. 5(1), Καφφετζάκης Δ. 13(3), Χρυσουλάκης Α. 10(1) Φωτάκης Ι. 3, Ζουμπεράκης Κ. 9.
HAAGEN DAZS (Καλαϊτζάκης Μ.): Πλεμμένος Θ 3(1), Ξενίδης Γ. 2, Χατζηδάκης Μ. 8(2), Βασιλείου Ε. 3(1), Θερμιώτης Ι. 17, Μπονατάκης , Σπιτάς Β. 9, Καλογεράκης Γ., Μπονατάκης Γ. 2.

(Α1) BILLIA'S - ΕΛΕΎΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΊΕΣ 57-52
Διαιτητές: Νικολιδακη Θ., Λελεδάκη Σ.
ΔΕΚΆΛΕΠΤΑ:17-11, 11-17, 15-13, 14-11.
BILLIA'S (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 3(1), Σταθακης Π., Σερσέμης Δ. 2, Παπαδάκης Θ. 23(1), Τσιχλής 13(3), Αντουράκης Μ.11(3), Σαβοργιαννάκης Β. 5(1), Παναγιωτάκης Μ.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπαζόγλου Α.): Μοσχάκης Κ. 3, Κατσαβίδης Α. 15(1), Γιαννούλης Δ. 8(2),  Αλυγιζάκης Ε. 3, Κατσαντώνης Ι. 8, Βασιλόπουλος Π  2, Τσιμπισκάκης Ν. 9, Δρουδάκης Γ. 4.

Τρίτη, 4 Φεβρουαρίου 2020

Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-202

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου 2020
14:30 (A2) NRG RETHYMNO BC - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
16:00 (A2) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ
17:45 (A2) PLATANOS TOURS - ΧΟΡΕΥΤΕΣ
19:30 (A1) SAILING EXPERIENCE - ΦΟΙΤΗΤΕΣ
21:15 (A1) KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS - BEST CAR IKE

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου 2020
10:00 (A2) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ
11:30 (A2) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - THINK VILLA
13:15 (A2) MACRON STORE - KLADOS TOURS
15:00 (A1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - ΓΙΑΤΡΟΙ
16:45 (A1) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
18:30 (A1) OCEAN BC / ΣΠΗΛΙ - HAAGEN DAZS BC
20:15 (A1) BILLIA'S - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ