Κυριακή 27 Φεβρουαρίου 2022

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 2ης Αγωνιστικής Α2-A Κατηγορίας του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2021-2022.

Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2022

(A2-Α) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - PLATANOS TOURS 20-0 (34-96)
Διαιτητές: Καθαράκης, Λελεδάκη.
Δεκάλεπτα: 11-31, 04-27, 06-20, 13-16.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης Ι.) : Παπαδουράκης Γ. 4, Λαμπρινός Σ. 2, Νικολάου Γ. 5, Συμεωνίδης Κ. 4, Μαθιουδάκης Σ. 14, Παπαδόπουλος Χ. 5.
PLATANOS TOURS (Κλειδαράς Δ.) : Μαρίνος Ι. 6(2), Φωτάκης Σ. 6(1), Ζουμπεράκης Ν. 11, Χριστουλάκης Χ. 28(6), Κυριτσιμπασάκης Κ. 6, Μαλλιαρός Ν. 2, Παττακός Ε. 19(3), Κλειδαράς Δ., Γαβράς Σ. 16.

(A1) KOUMOI RETHYMNOY BC - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 82-65.
Διαιτητές: Πετράκης, Φλουρής.
Δεκάλεπτα: 23-18, 18-12, 21-16, 13-16.
KOUMOI( Καίσαρης Θ) : Μίχας Κ. 8, Λεωνιδακης Χ. 9, Λιονάκης Μ. 21, Μαμαλάκης Ν. 2, Μαμαλάκης Σ. 2, Καφετζακης Δ. 8(2), Σαπουντζής Γ. , Λεβακης Μ. 4, Καίσαρης Θ. 28(5).
ΦΟΙΤΗΕΣ (Βλάσσης Κ) : Ψαρουδακης Σ. , Αντωνιάδης Κ. 4, Ματθαιουδάκης Λ. 14(1), Βλάσσης Κ. , Δάσκαλος Μ. 4(1) , Σεγρεδακης Ν. 11(2), Σταματάκης Ε. , Πανερης Γ. 16(1), Χρήστου Ε. 11, Τανισχιδης , Καριωτης Σ. 4, Μπαιραμης Ε. 2.

(A1) BEST FOR - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 66-70
Διαιτητές: Πετράκης-Φλουρής.
Δεκάλεπτα: 12-19, 19-21, 18-12, 17-18.
BEST FOR (Σαββοργινακης Μ.): Σαββοργιαννακής Μ. 7(1), Λαδακης Α. 15(1), Παπαδάκης Θ. 20, Μακαρδονάς Δ. 7. , Κιλάφης Φ. 14, Τσιχλής Λ. 3(1), Παναγιωτάκης Μ.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΉΜΙΟ (Τρανταλιδης Χ., Παπαδάκης Γ.): Οικονομάκης Λ. 15(1), Τρανταλιδης Χ., Καλλιγιάννης Ε. 6, Λιτινας Δ. 5(1), Χαιρέτης 2, Μιχαλάκης Γ., Μιχαλάκης Η. 10(1), Χατζηδάκης Ε. 3, Νταουντακης 14(2), Ροδινός Ε. 9, Μπεμπής Σ. 6.
 
Κυριακή 27 Φεβρουαρίου 2022
(A2-Α) ΧΟΡΕΥΤΕΣ - ARKADI BC 51-49
Διαιτητές:Σταυρουλάκης, Ρασούλη.
Δεκάλεπτα: 19-07, 08-11, 13-15, 11-16.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός Ε.): Καπαρός Ε. 27(7), Παπαδογιάννης Ν. 7, Μακεδάκης Β. 7(1), Μεξής Ι. 1, Κιοσσές Β. 4, Καζάνης Γ. 3, Ρουμαντζής Ι. 2, Σειραγάκης Β.
ARKADI BC (Σεγρεδάκης, Βλάσσης): Χριστοφορίδης Α., Αλεξανδράκης Π. 2, Δοξαστάκης Ε., Καλλιτσουνάκης Γ. 13(1), Λιοδάκης Ν. 12(2), Θωμαδάκης Η. 1, Καρλάκης Ε. , Βουρβαχάκης Α. 14(1), Καρατζέτζος Κ. 2, Δαϊριτζης Ι. 2, Αγγελάκης Ι. 3.

(A2-ΑΟΙΩΝΟΣ-ΙΚΟΝΕΣ - STS PARKING 20-0 (AA)
(A1) HAAGEN DAZS BC - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 57-53.
Διαιτητές: Δημητρουλάκης Ε., Φλουρής Ν.
Δεκάλεπτα:10-12, 11-17, 17-09, 19-15.
HAAGEN DAZS BC (Βασιλείου Ε.) : Ξενίδης Γ. 2, Καλαϊτζάκης Μ. 12(1), Τριχάκης Γ. , Μπονατάκης Γ. 3(1), Θερμιώτης Ι. 4, Κουγιουμουτζής Γ. 11, Πλεμμένος Θ. 25(5).
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης Ν.) :  Χριστινάκης Β. 6(2), Κιουρτσιδάκης Ν. , Βασιλάκης Β. , Μαραγκουδάκης Β. 13, Νύχταρης 12(2), Δολιανήτης 9(2), Νταλιάνης Α. 6, Σταυρουλάκης Α. 7(1), Παρασύρης , Κιαγιαδάκης Χ.
(A1) BEST CAR  - ΣΠHΛΙ BC 50-62
Διαιτητές Λελεδάκη Σ.,  Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα:15-13, 12-19, 08-26, 15-09.
BEST CAR (Σταυρουλάκης Α.): Busovska M. 6, Καληδονάκης Ν. 7(2), Κλάδος Κ. , Τσιλεδάκης Λ. 9, Χατζηδάκης Ν. 3(1), Κουντουδάκης Ε. 12, Τσιλεδάκης Ν. , Παπαδάκης Α. 13(1).
ΣΠHΛΙ BC (Παπαδογιαννακης Π.) : Οικονομίδης Γ. 12(2), Παπαδογιαννάκης Γ. 6(2), Παπαδάκης Χ. 2, Συντιχάκης Μ. 8(1), Πολιτάκης Ν. 11, Παπαδογιαννάκης Π. 3(1), Χρυσουλάκης Α. 9(1), Ζουμπεράκης Κ. 11.

(A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - KLADOS TOURS 51-58
Διαιτητές Καθαράκης Β., Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα: 08-13, 13-17, 19-12, 11-16.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου Α.) : Ανεζάκης Ε. 13(1), Γιαννούλης Δ. 9(1), Συριανόγλου Γ. , Αλυγιζάκης Ε. 10, Κατσαντώνη Ι. 11, Βασιλόπουλος Π. 4, Τσιμπισκάκης Ν. 2, Δρουδάκης Γ. 2.
KLADOS TOURS (Κλάδος Π.) : Περδίκης Β. 2, Jovanovic B. 9(3), Κλάδος Π. 8, Ορφανουδάκης Γ. 12(2), Πετρίδης Ι. , Θεοδοσουλάκης Γ. , Πατέρας Ν. 10, Αντουράκης Μ. 10, Ιερωνυμάκης Κ. 7.
 
Δευτέρα 28 Φεβρουαρίου 2022
(A2-Α) BILLIAS BC - ΓΙΑΤΡΟΙ 17-65
Διαιτητές: Καθαράκης, Λελεδάκης
Δεκάλεπτα: 03-22, 03-15, 08-17, 03-11.
BILLIAS BC (Δούκας): Κεραμινιάκης Δ. 6(2), Γιακουμάκης Α. 2, Ταταράκης Α. 2, Χόμπης Ε. , Πολιουδάκης Π. , Περπιράκης Ι. , Σπαντιδάκης Μ. 7(1).
ΓΙΑΤΡΟΙ (Συβαρόπουλος): Γιακουμάκης Γ. 6, Γιακουμάκης Μ. 4, Ζαχαράκης Α. 4, Μουτάφης Γ. 13(4), Μπούτσιας Σ. 13, Σφακιανάκης Μ. 2, Κανουλάκης Γ. 4, Καθαράκης Φ. 6, Βαρούχας Μ. 2, Τζανάκης Γ. , Σταυρουλάκης Θ. 2, Πελτέκης Α. 9(1).

Δευτέρα 21 Φεβρουαρίου 2022

Πρόγραμμα 3ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 2ης Αγωνιστικής Α2-A Κατηγορίας του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2021-2022.

Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2022
16:30 (A2-Α) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - PLATANOS TOURS
18:30 (A1) KOUMOI RETHYMNOY BC - ΦΟΙΤΗΤΕΣ
20:30 (A1) BEST FOR - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Κυριακή 27 Φεβρουαρίου 2022
11:00 (A2-Α) ΧΟΡΕΥΤΕΣ - ARKADI BC
13:00 (A2-Α) ΟΙΩΝΟΣ-ΙΚΟΝΕΣ - STS PARKING 
15:00 (A1) HAAGEN DAZS BC - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ
17:00 (A1) BEST CAR  - ΣΠHΛΙ BC
19:00 (A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - KLADOS TOURS

Δευτέρα 28 Φεβρουαρίου 2022
20:30 (A2-Α) BILLIAS BC - ΓΙΑΤΡΟΙ

ΠΡΟΣΟΧΗ κατά την είσοδο στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο θα γίνεται έλεγχος σε ΟΛΟΥΣ με τη χρήση ψηφιακής πλατφόρμας αναγνώρισης για πιστοποιητικά εμβολιασμού, νοσήσαντες κατά το τελευταίο τρίμηνο, PCR και rapid tests τουλάχιστον 48 ώρες πριν. Οι ανήλικοι θεατές θα εισέρχονται με δήλωση αρνητικού αυτοδιαγνωστικού ελέγχου (self-test), που έχει διενεργηθεί την ίδια ημέρα. Οι παρευρισκόμενοι θεατές να μην υπερβαίνουν το πενήντα τοις εκατό (50%) της πληρότητας των εξεδρών και τήρηση απόστασης ενάμισι (1,5) μέτρου μεταξύ τους. 
Η χρήση μάσκας είναι υποχρεωτική καθ' όλη τη διάρκεια παραμονής στο γήπεδο (μάσκα μόνο υψηλής αναπνευστικής προστασίας FFP2 ή N95 ή εναλλακτικά διπλή μάσκα).

Δευτέρα 14 Φεβρουαρίου 2022

Ανακοίνωση από την Επιτροπή Ποινών, 14/2/2022

 Η  Επιτροπή ποινών του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης   Ρεθύμνου 2021-22 στη συνεδρίαση του στις 14/02/2022, αφού έλαβε υπόψη του  το Φ.Α. και τις αναφορές των  ορισμένων διαιτητών για τον αγώνα (A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2022), αποφάσισε ομόφωνα την  ποινή αποκλεισμού  μια (1) αγωνιστικής στον αθλητή , ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ. Γ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ)  σύμφωνα με το άρθρο 4ο  των κανονισμών του . Ε Π.Κ.Π.Κ.2021-22  μια (1) αγωνιστικής στον αθλητή , ΤΣΙΧΚΑΚΗΣ Ν. (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ)  σύμφωνα με το άρθρο 4ο  των κανονισμών του . Ε Π.Κ.Π.Κ.2021-22.

Επιτροπή ποινών
ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΑΚΗΣ
ΔΟΥΒΡΟΣ

Σάββατο 12 Φεβρουαρίου 2022

Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 1ης Αγωνιστικής Α2-B Κατηγορίας του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2021-2022.

 Σάββατο 12 Φεβρουαρίου 2022
(A2-B) OLYMPIC-DELARTE - ΚΡΕΠΑΛ BC 51-16
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λελεδάκη.
Δεκάλεπτα: 13-03, 08-05, 16-05, 14-03.
OLYMPIC-DELARTE (Αποστολάκης): Παυλάκης Ι. 9(3), Αποστολάκης Ν. , Κατσαβίδης Α. 13, Σουπιόνα Χ. , Βασιλάκης Α, , Σκουλούδης Μ. 8, Σαρτσετάκης Σ. 9, Κατσαντώνης Ι. 7(1), Φιλιπάκης Ν 4, Κατσαντώνης Γ. 1.
ΚΡΕΠΑΛ BC (Κόλκας): Ανδρεδάκης Σ 3, Σταυρουλιδάκης Γ. 5, Κολοκάθης Π. , Μάνεσης Π. 4, Τσαμπούρης Γ. , Καλαϊτζάκης Ζ. 2, Αδράμης Ν. , Ιωαννίδης Α. 2, Παυλίδης Α.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΝΟΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ  2021-2022
L' ETOILE DU SUD 2021-2022 
Φανέλα αφιερωμένη στη μνήμη του Άλκη Καμπανού από την ομάδα "ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΝΟΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ"
Σε μία συμβολική κίνηση προέβει η ομάδα μπάσκετ του εργασιακού πρωταθλήματος Ρεθύμνου, Λέσχη Τραπεζικών Υπαλλήλων Νομού Ρεθύμνης, ως μία απειροελάχιστη ένδειξη σεβασμού και υποστηρίξης στην μνήμη του Άλκη,  με την δήλωση στο φύλλο αγώνος με το Νούμερο 19 το όνομα του αδικοχαμένου Άλκη Καμπανού και την παρουσίαση της φανέλας πριν την έναρξη του τζάμπολ, με την παρουσία και της αντίπαλής ομάδας L'Etoile du Sud και την γραμματεία του αγώνα. Καθόλη την διάρκεια του αγώνα η εμφάνιση βρισκόταν στην γραμματεία και στο 19 λεπτό της αναμέτρησης οι διαιτητές σταμάτησαν τον αγώνα και τήρησαν ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του Άλκη.
(A2-B) L' ETOILE DU SUD - ΤΡΑΠΕΖΕΣ 46-53
Διαιτητές: Κουκουλεκίδης,  Μαυρογιαννάς.
Δεκάλεπτα: 16-10, 10-08, 13-14, 07-21.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης): Καθαράκης Β. 23(2), Μαυράκης Κ. 2, Ζουρμπάκης Σ. 4(1), Καλοσίδας Α. , Παπαδάκης Ν. , Λιαλιομύλογλου Ζ. 2, Γαλλιός Ι. 6(2), Παυίδάκης Γ. 7. Σαχινίδης Σ.2.
ΤΡΑΠΕΖΕΣ (Μακριδάκης): Δούκας Ι. 5(1), Σωμαθιανός Ε. , Μουλίτσας Δ. 12(3), Μαρίνος Ι. 9(1), Φαγκρέζος Ι. 12, Άλκης , Οικονομάκης Ι. 4(1), Νικολουδάκης Κ. 2, Αργυρίου Ν. 2, Μπαγιαργάκης Γ. , Περαντωνάκης Ι. 5, Προκοπάκης Α. 2.
(A1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - BEST FOR 63-55
Διαιτητές:Κουκουλεκιδης, Μακρογιαννης.
Δεκάλεπτα: 20-11, 10-17, 19-13, 17-11
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ(Κιουρτσιδάκης Ν.): Χριστινάκης Β. 20(5), Κιουρτσιδάκης Ν.  ,Βασιλάκης Β.  ,Μαραγκουδάκης Β. 5, Νυκταρης 9(1), Δολιανήτης Δ. 16, Παρασύρης Κ. 3(1),  Σταυρουλάκης Α. 10(1).
BEST FOR (Σαββοργινακης Μ.): Σαββοργιαννακής Μ. 4(1), Λαδακης Α. 5(1), Παπαδάκης Θ. 13(1), Μακαρδονάς Δ. 5, Σερσεμης Δ.  , Κιλάφης Φ. 10, Τσιχλής Λ. 11(3), Παναγιωτάκης Μ. , Σαββοργιαννακής Β. 7(1).
(A1)  KOUMOI RETHYMNOY BC - KLADOS TOURS 69-51.
Διαιτητές: Καθαρακης, Πετρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 26-14, 14-09, 20-09, 13-14.
KOUMOI RETHYMNOY BC (Καίσαρης Θ.) : Σαπουντζής Γ, Καίσαρης Θ. 19(3), Καφετζακης Δ. 5(1), Μίχας Κ. 2, Μαμαλάκης Ν. 10(1), Λιονάκη Μ 20 , Μαμαλάκης Σ. 13(3).
KLADOS TOURS (Κλάδος Π.) : Iovanovic B. 3(1) , Κλάδος Π. 8, Ορφανουδακης Γ. 4, Πατερας Ν. , Περδικης Β. 5, Πετρίδης Ι. , Θεοδοσουλακης Γ. , Αντουρακης Μ. 15(1)  , Ιερωνυμακης Κ. 16.

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2022
(A2-B) ZGAS.GR - THINK VILLA 48-20
Διαιτητές: Καθαράκης, Πετρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 07-05, 22-05, 10-10, 09-00.
ZGAS.GR (Ζουμπουλάκης): Περιστεράκης Ι. 2, Ζουμπουλάκης Ν. 12, Ζαφειράκης Σ. 2, Ρούλιος Κ. , Οικονομάκης Κ. 2, Μιχαλάκης Μ. , Μποτονάκης Σ. 18(2), Ζαφειράκης Ν. 2, Ρούλιος Α. 10.
THINK VILLA (Φέσσας Ν.): Παπαδάκης Ι. , Πολιουδάκης Σ. 3(1), Καζίλας Δ. 6, Καλογεράκης Σ. 9, Κουδουναράκης Λ. , Κόκκινος Δ. 2, Αστρινάκης Ε. 

(A2-B) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 52-57
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Τεπερίδης.
Δεκάλεπτα: 06-19, 13-11, 18-14, 15-13.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Λιάκος Ν. , Τσιμπούρης Κ. , Κάβουρας Γ. , Μάσκας Θ. 14, Κατσόγιαννος Θ. , Διαμάντης Π. 13(1), Ξενιτόπουλος Σ. , Λεβεντάκης Χ. 10(1) , Ζερβουδάκης Π. 8, Κωνσταντόπουλος Σ. 7, Καβρουλάκης Β.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Φουσταγεράκης): Ρωμανιουδάκης Χ. 23(1), Παλαφούτης Ι. 10(3), Ξίρας 15, Απανωμεράκης Χ. 3(1), Σταυρουλάκης Γ. , Christian B. ,  Φουσταγεράκης Ε. 6(2).

(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - BEST CAR 54-49
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Τεπεριδης.
Δεκάλεπτα: 10-08,11-09,21-20,11-12.
ΦΟΙΤΗΤΈΣ(Βλάσσης Κ): Ισχακης Δ. 5(1), Ψαρουδακης 6(1), Χατζηδάκης Γ. 1, Αντωνιάδης Κ. 4, Ματθαιουδάκης Λ. 6, Βλάσσης Κ. , Μπαιραμης Ε. 2, Δάσκαλος Μ. 10(2), Σεγρεδακης Ν. 8(2), Φουτζοπουλος Γ. 2, Σταματάκης Ε. , Πανερης Γ. 10.
BEST CAR (Χατζηδάκης Ν.) : Busovska M. 5, Καληδονακης Ν. 12(1), Παπαδάκης Α. 3(1), Χατζηδάκης Ν. 7(1), Καταρτζης Κ. 4, Κουντουδακης Ε. 18.

(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 42-57
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Πετρόπουλος Γ.
Δεκάλεπτα: 11-12, 12-16, 09-21, 10-08.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΉΜΙΟ (Τρανταλιδης Χ.): Οικονομάκης Λ., Τρανταλιδης Χ. 3(1), Στεφανουδάκης Α. 2, Λιτινας Δ. 4, Χαιρέτης 4, Παπαδάκης Γ. 7, Μιχαλάκης Γ. , Μαθηνός Π. 8, Μιχαλάκης Η. 7(1), Χατζηδάκης Ε. 3(1), Νταουντακης, Ροδινός Ε. 4.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου Α): Μοσχάκης Κ., Ανεζάκης Ε. 17(2), Γιαννούλης Δ. 9, Συριανόγλου Γ., Τσιχλάκης Μ. 12(1), Κατσαντώνης Ι. 5, Βασιλόπουλος Π. 2, Τσιμπισκάκης Ν. 10(1), Δρουδάκης Γ. 2.

(A1) ΣΠHΛΙ BC - HAAGEN DAZS BC 68-56
Διαιτητές: Καθαράκης Β.,  Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα: 19-08, 19-14, 11-17, 19-17.
ΣΠHΛΙ BC (Παπαδογιαννάκης Π.): Οικονομίδης Γ. 16, Χρυσουλάκης 15(1), Κανακάκης Δ. 4, Παπαδάκης Χ., Συντιχάκης Μ. 12(1), Πολιτάκης 3(1), Παπαδογιαννάκης Γ. 11(3), Παπαδογιαννάκης Π., Ζουμπεράκης Κ. 7.
HAAGEN DAZS BC (Γκογκίζας Χ.): Τριχάκης Γ. 2, Λαμπαρδάκης Ε. 15(2), Ξενίδης Γ. 2, Χατζηδάκης Μ. 6, Καλαϊτζάκης Μ. , Μπονατάκης Γ. 2(1), Θερμιώτης Ι. 12, Κουγιουμτζής 8(2), Πλεμμένος 9(3).

Τετάρτη 9 Φεβρουαρίου 2022

Πρόγραμμα 2ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 1ης Αγωνιστικής Α2-B Κατηγορίας του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2021-2022.

 Σάββατο 12 Φεβρουαρίου 2022

14:30 (A2-B) OLYMPIC-DELARTE - ΚΡΕΠΑΛ BC

16:30 (A2-B) L' ETOILE DU SUD - ΤΡΑΠΕΖΕΣ

18:30 (A1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - BEST FOR

20:30 (A1) KLADOS TOURS - KOUMOI RETHYMNOY BC

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2022

11:00 (A2-B) ZGAS.GR - THINK VILLA

13:00 (A2-B) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 

15:00 (A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - BEST CAR

17:00 (A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

19:00 (A1) ΣΠHΛΙ BC - HAAGEN DAZS BC

ΠΡΟΣΟΧΗ κατά την είσοδο στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο θα γίνεται έλεγχος σε ΟΛΟΥΣ με τη χρήση ψηφιακής πλατφόρμας αναγνώρισης για πιστοποιητικά εμβολιασμού, νοσήσαντες κατά το τελευταίο τρίμηνο, PCR και rapid tests τουλάχιστον 48 ώρες πριν. Οι ανήλικοι θεατές θα εισέρχονται με δήλωση αρνητικού αυτοδιαγνωστικού ελέγχου (self-test), που έχει διενεργηθεί την ίδια ημέρα. Οι παρευρισκόμενοι θεατές να μην υπερβαίνουν το πενήντα τοις εκατό (50%) της πληρότητας των εξεδρών και τήρηση απόστασης ενάμισι (1,5) μέτρου μεταξύ τους. 

Η χρήση μάσκας είναι υποχρεωτική καθ' όλη τη διάρκεια παραμονής στο γήπεδο (μάσκα μόνο υψηλής αναπνευστικής προστασίας FFP2 ή N95 ή εναλλακτικά διπλή μάσκα).

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου 2022

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 1ης Αγωνιστικής Α2-Α Κατηγορίας του 27ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2021-2022

 Σάββατο 5 Φεβρουαρίου 2022

(A2-Α) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - BILLIAS BC 75-19
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 17-09, 18-02, 18-02, 22-05.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης) : Καλησπεράκης Σ., Λαμπρινός Σ. 4, Νικολάου Γ. 2, Χουστουλάκης Ε. 8, Δαγαράκης Ε. 7, Κεφαλογιάννης Ι, Συμεωνίδης Κ.10, Σπιτάς Β. 25, Σφακιανάκης Κ., Καλογεράκης Γ. 3(1), Μαθιουδάκης Σ.16(1).
BILLIAS BC  (Δούκας, Σαρατσιώτης): Ταταράκης 6(2), Βαρδάκης 2, Χόμπης Ε. 2, Ποιλιούδακης Π., Περπιράκης Ι. 2, Σπαντιδάκης Μ. 3(1), Γιακουμάκης Α. 4.

(A2-Α) PLATANOS TOURS - STS PARKING 20-0 (ΑΑ)

(A1) HAAGEN DAZS BC - BEST FOR 62-50
Διαιτητές: Λελεδάκη, Πετρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 19-13, 06-16, 14-09, 23-12. 
HAAGEN DAZS BC (Γκογκίζας Χ.): Τριχάκης Γ. 4, Λαμπαρδάκης Ε. 6(2), Ξενίδης Γ. 2, Χατζηδάκης Μ. 5(1), Καλαϊτζάκης Μ. 9(2), Μπονατάκης Γ. 2, Θερμιώτης Ι. 9, Κουγιουμτζής 15(4), Πλεμμένος 10(2).
BEST FOR  (Σαββοργιαννακής Μ.): Σαββοργιαννακής Μ. 5(1), Παπαδάκης Θ. 16(2), Μακαρδονάς Δ. 10(1), Κιλάφης Φ. 6, Τσιχλής Λ. 5(1), Παναγιωτάκης Μ. 8, Σαββοργιαννακής Β., Βελονάκης.

(A1) ΣΠHΛΙ BC - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 65-57
Διαιτητές: Πετρόπουλος, Λελεδάκη.
Δεκάλεπτα: 09-17, 11-14, 22-13, 23-13.
ΣΠHΛΙ BC (Οικονομίδης Γ.): Παπαδογιαννάκης Γ. 10(1), Παπαδογιαννάκης Π. 3, Παπαδάκης Χ., Κανακάκης Δ. 6, Οικονομίδης Γ. 14(1), Ζουμπεράκης Κ. 32.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Σεγρεδάκης Ν., Ματθαιουδάκης Δ.): Ισχάκης Δ. 8, Πανέρης Γ. 10(1), Χατζιδάκης Ι., Ματθαιουδάκης Δ. 2, Σταματάκης Σ., Καριότης Σ. 6, Ροκάϊ Β. 2, Μπαϊράμης Ε. 5, Σεγρεδάκης Ν. 6(2), Δάσκαλος 14(2), Χρήστου Ε. 4.

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου 2022

ARKADI BC 2021-2022

(A2-Α) ARKADI BC - ΟΙΩΝΟΣ-ΙΚΟΝΕΣ 42-34
Διαιτητές: Πετρόπουλος, Λελεδάκη
Δεκάλεπτα: 11-05, 06-05, 10-16, 15-08.
ARKADI BC (Σεγρεδάκης): Χριστοφορίδης Α. 5, Αλεξανδράκης Π. 9(1), Δοξαστάκης Ε., Καλλιτσουνάκης Γ. 2, Λιοδάκης Ν. 10, Θωμαδάκης Η. , Καρλάκης Ε. , Βουρβαχάκης Α. 9(3), Καρατζέτζος Κ. 2, Δαϊριτζης Ι. 1, Αγγελάκης Ι. 4,
ΟΙΩΝΟΣ-ΙΚΟΝΕΣ (Αντουράκης Μ.): Δημητριάδης Α. 3(1), Λουζινας Γ. 5, Μπαραδάκης Β. 10, Σταυρουλάκης Ν. 6, Γαλερός Σ. 2, Καραογλάνης , Δουβρος Ν. 6, Αλεβυζάκης Σ. , Σταυρουλάκης Π. 2, Σκούφογλου Γ. 
(A2-Α) ΧΟΡΕΥΤΕΣ - ΓΙΑΤΡΟΙ  67-40
Διαιτητές: Καμπίτσης, Λελεδάκη
Δεκάλεπτα: 11-11, 23-09, 16-13, 17-07.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός Ε. 18(1), Παπαδογιάννης Ν. 3, Μακεδάκης Β. 8(2), Μεξής Ι. 6, Κιοσσές Βαγγέλης, Καλυβιανάκης Χ. 6, Καζάνης Γ. 4, Ρουμαντζής Ι. 3, Χρυσικός Δ. 19
ΓΙΑΤΡΟΙ (Τζανάκης Ι.): Σιβαρόπουλος Ν. 2, Ζαχαράκης Α. 2, Μουτάφης Γ. 1, Μπούτσιας Σ. 21(3), Σφακιανάκης Μ. , Τζανάκης Ι. 7, Καθαράκης Φ. 4, Γρηγοράκης Φ. , Σταυρουλάκης Α. 1, Κανδυλάκης Ι. 2, Πελτέκης Α. 
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 2021-2022
(A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 61-69
Διαιτητές: Kαμπιτσής, Πετρόπουλος 
Δεκάλεπτα:  16-18, 07-12, 21-17, 15-22.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου Α): Αραμπατζόγλου Α. , Ανεζάκης Ε. 16(4), Γιαννούλης Δ. 3(1), Συριανόγλου Γ. 5(1), Τσιχλάκης Μ. 19(2), Κατσαντώνης Ι. 9, Βασιλόπουλος Π. 2, Τσιμπισκάκης Ν. 3, Δρουδάκης Γ. 4 .
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ(Κιουρτσιδάκης Ν. ): Χριστινάκης Β. 16(1), Κιουρτσιδάκης Ν.  ,Βασιλάκης Β.  ,Μαραγκουδάκης Β. 4, Δολιανήτης Δ. 14, Παρασύρης Κ. 6(1), Κιαγιαδάκης Χ. 13, Σταυρουλάκης Α. 16(1).,
(A1) BEST CAR - KLADOS TOURS 25-49
Διαιτητές:Θεοδωρουλακης, Καθαρακης.
Δεκάλεπτα: 07-17 05-07, 04-16, 09-09.
BEST CAR (Σταυρουλάκης Α): Busovska M. , Τσιλεδακης Ν. 3, Παπαδάκης Α. 2, Τσιλεδακης Α. 7(1), Χατζηδάκης Ν. 2, Κοντουδακης Α. 11.
KLADOS TOURS (Κλάδος Π.): Iovanovic B.  6(2), Θεοδοσουλακης 2, Κλάδος Π. 2, Ορφανουδακης Γ. 21(1), Πετρίδης Ι.  , Περδικης Β. 4, Αντουρακης Μ.  , Ιερωνυμακης Κ. 14(1).

(A1) KOUMOI RETHYMNOY BC - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 73-47
Διαιτητές: Θεοδωρουλακης, Καθαρακης.
Δεκάλεπτα: 13-10, 15-10, 13-13, 24-14.
KOUMOI RETHYMNOY BC (Καίσαρης Θ): Λεωνιδακης Χ. 5, Καίσαρης Θ. 13(1), Μίχας Κ. 13(1), Μαμαλάκης Ν. 9, Λεβακης Μ. 19(3), Σαπουντζής Γ.  , Μαμαλάκης Σ. 14(4).
ΠΑΝΕΠΙΣΤΉΜΙΟ (Τρανταλιδης Χ.): Οικονομάκης Λ. 7(1), Καλλιγιαννης Μ. 4, Στεφανουδάκης Α. , Λιτινας Δ., Χαιρέτης 4, Παπαδάκης Γ. 1, Μιχαλάκης Γ. , Μπεμπής Σ. 2, Μιχαλάκης Η. 12(2), Χατζηδάκης Ε. 2, Νταουντακης 11(1), Ροδινός Ε. 4.