Κυριακή, 16 Δεκεμβρίου 2012

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής A1 και 4ης Αγωνιστικής A2 Κατηγορίας

Σάββατο 15/12/2012
ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ 68-64
Δεκάλεπτα: 23-17, 43-36, 56-45, 68-64
Διαιτητές: Νύκταρης, Λαδάκης
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Φραγκιδάκης 9 (1), Φρατζεσκάκης, Καββαδίας 19 (5), Κουνουπάκης, Καρακεσίσογλου 12, Μουδόπουλος 2, Λαγός 14 (2), Κόης 12.
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ (Αντουράκης): Αντουράκης 9, Γκάτζιας 2, Πιοτογιαννάκης, Μίχας 12 (1), Κατσανεβάκης 24, Κεφαλογιάννης, Μαθηνός, Τζαγκαράκης, Δουλγεράκης 5, Ζουμπεράκης 12.
METROPOLIS – Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 35-57
Δεκάλεπτα: 9-23, 14-29, 22-47, 35-57
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Λαδάκης
METROPOLIS (Μακριδάκης)Βασιλάκης Ζ., Παυλόπουλος 7 (1), Σιβαρόπουλος 17, Μακριδάκης 5 (1), Βασιλάκης Γ., Jovanovic 4, Βότσογλου 2.
Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Θανάσης, Κυριακάκης 6, Παπαδομιχελάκης 3 (1), Καλοκύρης 5 (1), Ζολώτας 2, Φραγκιουδάκης 6, Νησωτάκης 3, Κουκουμπεδάκης 2, Κουνατίδης 10 (1), Γαλητσιάνου 9 (1), Κιαγιάς 11 (1), Μαλλιαρός.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 48-34
Δεκάλεπτα: 16-10, 21-12, 35-22, 48-34
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Χειμωνίδης
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκης, Κιουρτσιδάκης 2, Σταγκουράκης 6, Βασιλάκης, Γιανναράκης, Ρούλιος 24 (1), Μακρυδάκης, Παλαφούτης Ι. 4 (1), Μανιατάκης 2, Σαλβαράκης 4, Κόκας 1, Καραδάκης 5.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Τασιούλης): Καλυβιανάκη, Παλτατσίδης 6 (2), Νικολιδάκης 15 (3), Γρηγοράκης, Κάτσιος 2, Τσιμπούρης 4, Τασιούλης 4, Μάσκας 3.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 87-52
Δεκάλεπτα: 21-06, 40-19, 63-35, 87-52
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Χειμωνίδης
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαββοργινάκης Β.) Σαββοργινάκης Μ., Καίσαρης 18 (1), Καραβάνης 8, Πετρακάκης 5 (1), Μαθιουδάκης 2, Παπαδάκης 5, Πατέρας 14 (2), Σαββοργινάκης Β. 8, Ιερωνυμάκης 6, Λαμπαρδάκης 21.
ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Θεοδωσουλάκης): Τζανακάκης, Καλιγιάννης 26 (2), Κανακάκης 2, Παπαδάκης Χ. 9 (1), Καλογεράκης, Παπαδογιαννάκης, Περαντωνάκης 3 (1), Παναγιωτάκης 6, Θεοδωσουλάκης 6.

Κυριακή 16/12/2012
Chaplins - Γυμναστές Έμποροι 49-92
Δεκάλεπτα: 6-26, 18-38 , 32-60 , 49-92
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Λαδάκης.
CHAPLINS (Τζωρτζίνης): Γιουλούντας , Τζωρτζίνης, Διαμανταράκης 6(1), Λεμπιδάκης 5(1), Χατζάκης 8(1), Νικολουδάκης 8(2), Αντωνάκης 19(1),Αστρινάκης 3.
ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ/ΕΜΠΟΡΟΙ (Μιχαλάκης): Βροντάκης 4, Αγγελάκης 20, Βουγιουκαλάκης Μ, Ανδριώτης 26 (1), Βουγιουκαλάκης Β. 10, Ρούτσιας 23, Σανδαλάκης 9(1), Γεωργίου.

ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - OLIVALOE 39-74
Δεκάλεπτα: 6-26, 18-35 , 26-50 , 39-74
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Λαδάκης.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Σουμπασάκης): Λαμπρινός 4, Νικολάου 9(1), Περόπουλος, Μαθιουδάκης 10, Δασκαλάκης 4, Πολυχρονάκης 10, Σφακιανάκης , Καλησπεράκης 2.
OLIVALOE (Κασιμάτης): Χριστινάκης Επ.. 20(2), Μαρκατζάκης 6(1), Κουντουδάκης 16, Καληδονάκης 8, Ερινάκης 24(2), Μπουζουνιεράκης.

Μαρουβάς - Cul De Sac 64-40

Δεκάλεπτα: 19-6, 32-19 , 38-30 , 64-40
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Λαδάκης.
ΜΑΡΟΥΒΑΣ (Δημητριάδης): Δημητριάδης 14, Μαράκης 2, Αντωνογιαννάκης 6, Βουτσαδάκης 4, Φραγκιαδάκης Μιχ. 5, Χατζής , Βαρούχας 7(1), Φραγκιαδάκης Ματ. , Γαλεράκης 3, Ζαχαρόπουλος 23.
CUL DE SAC (Χριστουλάκης): Λαμπρίδης 6 (1), Καμπουράκης, Φιτσανάκης 2, Γιουρτζάκης , Χριστουλάκης 2, Καζάνης 21, Σταράκης 2,  Κλαψινός, Τσουμπάκης 7, Μανωλουδάκης.

 Ελεύθεροι Επαγγελματίες - Haagen Dazs 52-87
Δεκάλεπτα: 18-21, 30- 42, 42-66 , 52-87
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Λαδάκης.
Ελεύθεροι Επαγγελματίες (Γιαννακάκης): Μοσχάκης 8, Δούβρος 6, Θεοδωσόπουλος Σ.10(2), Κυρμιζάκης 4(1), Δρουδάκης 8, Μαραβελάκης, Αραμπατζόγλου 5, Αλυγιζάκης , Συριανόγλου 6(2), Θεοδωσόπουλος Μ. , Σαμωνάκης 5.
HAAGEN DAZS (Πλεμμένος): Σπανόπουλος 4, Κυριακόπουλος , Χατζηδάκης 6,  Καλαϊτζάκης 36 (5), Γκογκίτσας 20(2), Πηγουνάκης, Πλεμμένος 7, Θερμιώτης 14.
Πανεπιστήμιο - Creta Farms 53-61
Δεκάλεπτα: 11-19, 22-36, 37-50, 53-61
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Λαδάκης.
Πανεπιστήμιο (Τρανταλίδης)  Βιδιδάκης 2, Μάνεσης 7(1), Βότζης , Τρανταλίδης 4(1), Ροδινός 13, Καλογεράκης 1,  Τζενεβράκης 8(1), Χαιρέτης 6, Ζήσης, Χατζημαρκάκης 2, Μπαραδάκης 10.
Creta Farms (Μπραζιώτης): Σταυρουλάκης Χ., Σταυρουλάκης Ν. 10(1), , Μουλίτσας 11(2), Παττακός-Σταυρουλάκης 9 , Τσίχλης 10, Σπίτας 7,  Ζαφειρόπουλος , Ανυφαντάκης 14(1).
Επιχειρηματίες - ΕΛ.ΑΣ 60-48
Δεκάλεπτα: 9-12, 28-19, 38-33, 60-48
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Λαδάκης.
Επιχειρηματίες (Βασιλάκης):  Κουγιουμτζής 11(2), Τσάβαλος 17, Κασταντώνης 9, Κατσαβίδης 11, Παλαφούτης, Καθαράκης 7,  Τριπολιτάκης 5.
 ΕΛ.ΑΣ (Γαλητσιάνου): Μαμαλάκης 13, Δαμανάκης Κ. 3(1), Πατέντας 2, Πετρίδης 3 , Ξανθόπουλος 2, Κανλής 22, Παρθενιώτης 3.

Τρίτη, 11 Δεκεμβρίου 2012

Πρόγραμμα 3ης Αγωνιστικής A1 και 4ης Αγωνιστικής A2 Κατηγορίας

Σάββατο 15/12/2012
15:00  Κατασκευαστές - Φοιτητές
16:45  METROPOLIS - Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18:30  Photo Εκφραση - Πρωτοβάθμια
20:15  Εκπαιδευτικοί Ιδ. Υπάλληλοι - Δήμος Αγίου Βασιλείου

Κυριακή 16/12/2012
10:30  Chaplins - Γυμναστές Έμποροι
12:00  ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - OLIVALOE
13:45  Μαρουβάς - Cul De Sac
15:30  Ελεύθεροι Επαγγελματίες - Haagen Dazs
17:15  Πανεπιστήμιο - Creta Farms
19:00  Επιχειρηματίες - ΕΛ.ΑΣ

Σάββατο, 8 Δεκεμβρίου 2012

Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής για την Α1 κατηγορίας 2012-2013

Σάββατο 8/12/2012 
Ιατροί - Ιδιωτικοί Υπάλληλοι  63-56 (Α2 Κατηγορία) 
Δεκάλεπτα: 12-13 , 20-27, 37-48, 63-56
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Νύχταρης
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Τζανάκης 2, Μελεσσανάκης, Κοπανάκης, Ορφανουδάκης 22(2),  Νικολιδάκης , Σιβαρόπουλος, Ζαφείρης 11, Λίτινας 2, Ζαχαράκης , Λαδάκης 18, Καλφόπουλος, Παρασχάκης 8.

ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Καπετανάκης): Τζαγκαράκης 19(2), Αδράμης , Περπιράκης 20(2), Γιακουμάκης Α., Καπετανάκης 10(2), Σταυρουλάκης, Γιακουμάκης Μ. 7(1) , Φουντιδάκης .
Creta Farms
Creta Farms - Εκπαιδευτικοί Ιδ. Υπάλληλοι 36-73
Δεκάλεπτα: 10-21 , 24-31, 27-55 , 36-73
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Λαδάκης

Creta Farms (Μπραζιώτης): Σταυρουλάκης 7(1), Μουλίτσας , Παττακός-Σταυρουλάκης 10 , Τσίχλης 6, Κανακάκης , Γιαννουλάκης , Ζαφειρόπουλος 6(1), Ανυφαντάκης7(1) .
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ (Σαββοργινάκης Β): Σαββοργινάκης Μ, Πετρακάκης , Μαθιουδάκης 2, Παπαδάκης 19(2), Σαββοργινάκης Β. 6, Πατέρας 15(3), Καίσαρης 9, Καραβάνης 7, Ιερονυμάκης 9(1), Λαμπαρδάκης 6.

ΕΛ.ΑΣ
ΕΛ.ΑΣ - Πανεπιστήμιο 58-60
Δεκάλεπτα: 18-,14 39-25 , 51-41 , 58-60
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Λαδάκης

ΕΛ.ΑΣ (Καλοκύρης) : Βιολάκης 4, Μαμαλάκης 17, Δαμανάκης Κ. 5(1), Χαροκόπος-Χριστόπουλος 2, Κωστόκολος, Παππάς,  Ξανθόπουλος 2, Παπαμιχελάκης , Κανλής 21(2), Παρθενιώτης 7.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης)  Βιδιδάκης 6(1), Μάνεσης 8(2), Βότζης 2, Τρανταλίδης 12(2), Ροδινός 15(1), Καλογεράκης 2,  Τζενεβράκης 15.

Haagen Dazs
 
 
 
Haagen Dazs - Επιχειρηματίες 67-54
Δεκάλεπτα: 25-16,42-31,54-42,67-54
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Λαδάκης
HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Κούμολος 25(5), Κυριακόπουλος 1, Καραμιχάλης 2, Μπονατάκης 6, Χατζηδάκης ,  Καλαϊτζάκης 17 (3), Βασιλείου , Γκογκίτσας 10, Θερμιώτης , Πηγουνάκης, Πλεμμένος 6(2), Ξενίδης.
Επιχειρηματίες (Δαμανάκης Στεφ.) : Τσάβαλος 11(1), Κασταντώνης 6, Κατσαβίδης 9, Παλαφούτης, Καθαράκης 16(2), Κιαγιαδάκης 12, Τριπολιτάκης.

Κυριακή 9/12/2012

ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - Α.Δ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 42-45  (Α2 Κατηγορία) 
Δεκάλεπτα: 11-09, 23-17, 26-30, 42-45
Διαιτητές: Λαδάκης, Νύκταρης
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ(Σουμπασάκης): Μπερβανάκης Γ. 2, Νικολάου 9 (1), Λαμπρινός, Μαθιουδάκης 16 (1), Μπερβανάκης Στ. 5, Δασκαλάκης 7, Σφακιανάκης, Καλησπεράκης 3.
Α.Δ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Θανάσης 5, Κουκουμπεδάκης 5, Γαλητσιάνου 8 (2), Καλοκύρης 4, Ζολώτας, Φραγκιουδάκης, Νησωτάκης, Μαλλιαρός, Κουνατίδης 8, Κιαγιάς 6 (1), Παπαδομιχελάκης, Κυριακάκης 9.

ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ 60-65
Δεκάλεπτα: 12-14, 34-27, 41-50, 60-65
Διατητές: Νύκταρης, Λαδάκης
ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Παπαδάκης Χ.): Τζανακάκης 2, Καλιγιάννης 29 (4), Ηλιάκης 2, Κανακάκης 8, Παπαδάκης Χ., Καλογεράκης, Γαζώνας 6, Παπαδογιαννάκης, Παναγιωτάκης 6, Θεοδωσουλάκης 7.
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ (Αντουράκης): Αντουράκης 7, Γκάτζιας 2, Πιοτογιαννάκης, Μίχας 12 (2), Κατσανεβάκης 16, Τζαγκαράκης 5 (1), Δουλγεράκης 5, Ζουμπεράκης 18.

Τρίτη, 4 Δεκεμβρίου 2012

Πρόγραμμα 2ης Αγωνιστικής A1 Κατηγορίας

H 2η Αγωνιστική A1 Κατηγορίας του 18ου  Εργασιακού  Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2012-2013:

Σάββατο 8/12/2012 
15:00  Ιατροί - Ιδιωτικοί Υπάλληλοι (Α2 Κατηγορία)
16:30  Creta Farms - Εκπαιδευτικοί Ιδ. Υπάλληλοι
18:15  ΕΛ.ΑΣ - Πανεπιστήμιο
20:00  Haagen Dazs - Επιχειρηματίες

Κυριακή 9/12/2012
11:00   ΤΕΕ Ρεθύμνου - Α.Δ. Ρεθύμνου (Α2 Κατηγορία)
12:45   Δήμος Αγίου Βασιλείου - Κατασκευαστές

Κυριακή, 2 Δεκεμβρίου 2012

Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής για την Α2 κατηγορία

Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής για την Α2 κατηγορία που έγινε στο Κλειστό Γυμναστήριο Ρεθύμνου «Μελίνα Μερκούρη» την Κυριακή 2 Δεκεμβρίου 2012:

ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – CUL DE SAC 40-37
Δεκάλεπτα: 6-13, 17-22, 29-28, 40-37
Διαιτητές: Νύχταρης, Λαδάκης
ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Καπετανάκης): Μυσιρλής, Τζαγκαράκης 10, Αδράμης 3, Περπιράκης 14, Γιακουμάκης, Καπετανάκης 8 (2), Σταυρουλάκης 2, Φουντιδάκης 3.
CUL DE SAC (Χριστουλάκης): Λαμπρίδης 9 (2), Καμπουράκης, Φιτσανάκης 3, Γιουρτζάκης 2, Χριστουλάκης 5, Καζάνης 12 (1), Σταράκης 2, Μελισσινάκης 4, Κλαψινός.

ΓΙΑΤΡΟΙ – CHAPLINS 63-41
Δεκάλεπτα: 15-9, 26-18, 47-26, 63-41
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Νύχταρης
ΓΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Χόμπης 4, Μελεσσανάκης, Βάλνας, Ορφανουδάκης 10, Τζανάκης 10, Νικολιδάκης 5, Σιβαρόπουλος, Ζαφείρης 7 (1), Λίτινας 8, Ζαχαράκης 6, Λαδάκης 13 (1).
CHAPLINS (Τζωρτζίνης): Γιουλούντας 2, Τζωρτζίνης, Διαμανταράκης 4, Αγγελίδης 4, Λεμπιδάκης 8 (1), Χατζάκης 3, Νικολουδάκης 9 (2), Βασιλακάκης, Αντωνάκης 11.
ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ/ΕΜΠΟΡΟΙ – METROPOLIS 65-51
Δεκάλεπτα: 13-9, 27-25, 52-39, 65-51
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Λαδάκης
ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ/ΕΜΠΟΡΟΙ (Μιχαλάκης): Φωτάκης 7 (1), Βροντάκης 1, Αγγελάκης 13, Βουγιουκαλάκης Μ, Βρεττός, Ανδριώτης 11 (1), Βουγιουκαλάκης Β. 15, Ρούτσιας 8, Σανδαλάκης, Πετράκης, Μιχαλάκης 10.
METROPOLIS (Μακριδάκης): Βασιλάκης Ζ. 3 (1), Σφυρής 6 (1), Παυλόπουλος 8, Μακριδάκης 2, Βασιλάκης Γ. 4, Πίτερης 8 (2), Jovanovic 13, Σιβαρόπουλος 3 (1), Βότσογλου 4.
Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 59-35
Δεκάλεπτα: 17-6, 33-16, 46-24, 59-35
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Λαδάκης
Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Θανάσης 2, Κουκουμπεδάκης 8, Μαλλιαρός, Καλοκύρης 2, Ζολώτας 10, Φραγκιουδάκης 6, Νησωτάκης, Παπάς, Κουνατίδης 19 (2), Κιαγιάς 8, Παπαδομιχελάκης, Κυριακάκης 4.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Φραγκιαδάκης, Κιουρτσιδάκης 2, Σταγκουράκης 7, Βασιλάκης, Ρούλιος 9, Μακρυδάκης, Παλαφούτης Ι. 5 (1), Μανιατάκης 3 (1), Σαλβαράκης 3 (1), Κόκας, Καραδάκης 6.
ΜΑΡΟΥΒΑΣ – OLIVALOE 32-79
Δεκάλεπτα: 7-18, 12-41, 24-61, 32-79
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Λαδάκης
ΜΑΡΟΥΒΑΣ (Δημητριάδης): Δημητριάδης 2, Αντωνογιαννάκης 9, Βουτσαδάκης 2, Φραγκιαδάκης Μιχ. 10, Χατζής 3, Βαρούχας, Πατάτας, Φραγκιαδάκης Ματ. 2, Γαλεράκης, Ζαχαρόπουλος 4.
OLIVALOE (Κασιμάτης): Παπαγγελής 22, Χριστινάκης Β. 4, Μαρκατζάκης 11 (2), Σταυρουλάκης 6 (2), Κουντουδάκης 14, Καληδονάκης 13, Κασιμάτης 9.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 45-42
Δεκάλεπτα: 15-3, 26-14, 37-24, 45-42
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Λαδάκης
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Σφακιανάκης): Λαμπρινός 1, Νικολάου 5, Καπετανάκης, Περόπουλος, Γιαννάκης, Μπερβανάκης 13, Μαθιουδάκης 10, Δασκαλάκης 10, Μπουρμπάκης, Σφακιανάκης 4, Καλησπεράκης 2.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Ορφανός, Καλυβιανάκη 2, Παλτατσίδης 10 (2), Νικολιδάκης 9 (2), Γρηγοράκης 4, Κάτσιος, Δαμιανός 5, Τασιούλης 2, Μάσκας 8, Ασπρούλης 2.