Σάββατο, 26 Φεβρουαρίου 2011

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής 16ου Εργασιακού

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής 16ου Εργασιακού 
Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2010-2011



ΣΑΒΒΑΤΟ 26-02-2011


ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  14:30
(ΚΩΤΣΟΥ - ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ)
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 76 - 68
EΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ :(Σαββοργινάκης Β):Σαββοργινάκης Μ. 3 (1), Παπαδομιχελάκης , Παναγιωτάκης 2, Πετρακάκης 8(2), Μαθιουδάκης 4, Παπαδάκης 16 (1), Παπαδογιάννης 8, Σαββοργινάκης Β, Πατέρας 27 (1), Μπαραδάκης
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ: ΦΡΑΓΚΙΔΑΚΗΣ 7 (1), ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ , ΣΑΒΒΑΟΓΛΟΥ 17 (3), , ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5 (1), ΛΑΓΟΣ 37 (6), ΜΟΥΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗΣ 6, ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ 10 (2)
 ΓΙΑΤΡΟΙ


ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  16:15
(ΚΩΤΣΟΥ – ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ)
ΕΜΠΟΡΟΙ - ΓΙΑΤΡΟΙ 51 - 57
ΕΜΠΟΡΟΙ: (ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ) ΦΩΤΑΚΗΣ 2, ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ 7 (1), ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ , ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ 9, ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗΣ, ΔΟΥΒΡΟΣ 3, ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΛΑΚΗΣ Β. 5, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 10, ΣΚΟΥΦΟΓΛΟΥ 4, ΜΟΥΛΙΤΣΑΣ
ΓΙΑΤΡΟΙ : (ΣΙΒΑΡΟΠΟΥΛΟΣ) ΛΑΔΑΚΗΣ 28, ΛΙΤΙΝΑΣ 6, ΣΦΑΚΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΣΙΒΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 3 (1), ΒΟΛΑΝΑΚΗΣ 10, ΠΑΡΑΣΚΑΚΗΣ, ΣΑΟΥΝΑΤΣΟΣ 6(1), ΣΑΚΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ 4

ΔΙΑΤΗΤΕΣ


ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  18:00
(ΖΩΝΤΑΝΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)  (ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ)
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ  80 - 60

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ: (ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗΣ) ΚΟΥΓΙΟΥΜΟΥΤΖΗΣ 3, ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ, ΚΑΘΑΡΑΚΗΣ 6, ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ, ΤΣΑΒΑΛΟΣ 24, ΣΤΑΡΑΚΗΣ, ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ 5, ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗΣ 25, ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ 4, ΚΥΡΙΑΔΑΚΗΣ 15 
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ: ΠΕΤΡΑΚΗΣ, ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ 13, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ 2, ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ, ΝΙΚΑΚΗΣ 3 (1), ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 5 (1) , ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ 22, ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ 8, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 7 (1)



ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ


ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 19:45 
 (ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ)
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ- GARDEN ART    73 - 33
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ: ΡΩΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ 8, ΓΚΑΤΖΙΑΣ, ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ 12, ΚΑΠΑΡΟΣ 19, ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ 6, ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ 2, ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ, ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ 5, ΖΟΥΜΠΕΡΑΚΗΣ 21
GARDEN ART: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 8, ΨΙΣΤΑΚΗΣ 3, ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 2, ΤΣΙΓΔΙΝΟΣ 6, ΜΑΡΑΚΗΣ 10, ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 4

ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ - GARDEN ART
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ- GARDEN ART

ΚΥΡΙΑΚΗ  27-02-2011

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 10:30
HAAGEN DAZS – ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ   74 - 52
(ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΚΑΘΑΡΑΚΗΣ)
HAAGEN DAZ: (ΞΕΝΙΔΗΣ) ΞΕΝΙΔΗΣ, ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ 8. TOVANOVIC, ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2, ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ 18 (2), ΜΠΟΝΑΤΑΚΗΣ 11, ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ 8, ΓΚΟΓΚΙΤΣΑΣ 12 (3), ΠΙΤΕΡΗΣ, ΠΗΓΟΥΝΑΚΗΣ 15 (2)
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ: ΜΠΑΜΠΙΝΙΤΩΤΗΣ 7 (1), ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ 5, ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ, ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ 10, ΦΟΒΑΚΗΣ 2, ΚΑΛΙΟΝΤΖΗΣ 4, ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ 21, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ 3

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 12:15
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ – CRETA FARM  42 - 27
 (ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ – ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ: (ΚΑΛΟΚΥΡΗΣ) ΒΙΟΛΑΚΗΣ 2, ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ 6, ΓΟΥΓΟΥΛΙΑΣ, ΚΙΤΑΝΟΒΣΚΙ 10, ΚΑΛΟΚΥΡΗΣ 1, ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΜΠΕΔΑΚΗΣ, ΠΑΝΤΑΓΙΑΣ 7, ΠΑΤΕΝΤΑΣ 15, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1, ΚΑΝΛΗΣ
CRETA FARMS: ΒΟΥΜΒΟΥΡΑΚΗΣ 6, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ, ΤΣΟΥΡΔΑΛΑΚΗΣ, ΚΑΝΑΚΗΣ 16, ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ, ΧΙΟΝΑΚΗΣ, ΜΠΡΑΖΙΩΤΗΣ 2, ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 3

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 14:00
Α’ ΒΑΘΜΙΑ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  50 - 60
(ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ – ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: ΔΑΜΙΑΝΟΣ 7, ΧΟΡΔΑΚΗΣ 11, ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ 8 (2), ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ 5 (1), ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ 6, ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ 6, ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ 1, ΠΑΛΤΑΤΣΙΔΗΣ 5 (1)
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ: ΒΙΔΙΑΔΑΚΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 5, ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗΣ 2, ΤΖΕΝΕΒΡΑΚΗΣ 9 (1), ΤΡΑΝΤΑΛΙΔΗΣ 8 (2), ΚΟΡΑΧΑΗΣ 2, ΜΑΥΡΙΔΗΣ 4, ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΑΚΗΣ 16 (1), ΧΑΙΡΕΤΗΣ, ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΑΚΗΣ 14

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 15:45
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/ΕΚΜΕΚ – ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  47 - 61 
 (ΖΩΝΤΑΝΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ) (ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΚΑΘΑΡΑΚΗΣ)
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ: (ΘΕΟΔΟΣΟΥΛΑΚΗΣ) ΚΑΡΝΑΒΑΣ 2, ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ, ΗΛΙΑΚΗΣ 3, ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ 6, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 8, ΘΕΟΔΟΣΟΥΛΑΚΗΣ 6, ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1, ΚΑΡΑΖΟΥΠΗΣ 21, ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ , ΒΟΤΖΗΣ
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ: ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ 2, ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 8, ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ 14, ΘΥΜΙΑΤΖΗΣ 2, ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ 17, ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ 5, ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ 7, ΣΑΜΩΝΑΚΗΣ

Πέμπτη, 24 Φεβρουαρίου 2011

Live Μετάδοση αγώνα - Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 18.00

Προγραμματισμένες Ζωντανές Μεταδόσεις Αγώνων

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ - 18:00 
 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ    -     ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ
  (ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Π. - ΤΡΑΝΤΑΛΙΔΗΣ Χ.)



Δέιτε τους αγώνες εδώ "ΑΓΩΝΕΣ  Live"


ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ - 15:45 
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/ΕΚΜΕΚ - ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
(ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ: ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ Σ. - ΤΡΑΝΤΑΛΙΔΗΣ Χ.)

Σχολιασμός της 3ης αγωνιστικήςτου 16ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης


Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής του 16ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης-Βαθμολογίες-Σκόρερ-Τρίποντα-Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής 16ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης
19/02/2011 , http://daor.gr/index.php?id=6,571,0,0,1,0

                                                                Α' ΟΜΙΛΟΣ
ΓΙΑΤΡΟΙ – ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 44 - 65

Πάλεψαν αλλά δεν τα κατάφεραν οι Γιατροί απέναντι στους Νέους Επαγγελματίες που ήταν σαφώς καλύτεροι και με περισσότερες επιλογές σε άμυνα και επίθεση. Οι νικητές που προηγήθηκαν απ’την αρχή και δεν απειλήθηκαν σε κανένα σημείο του παιχνιδιού ,  δείχνουν βελτιωμένοι από παιχνίδι σε παιχνίδι και βρίσκουν την σταθερότητα που χρειάζονται για την συνέχεια . Από  τους  Νέους Επαγγελματίες που είχε πέντε παίχτες με διψήφιο αριθμό πόντων ξεχώρισαν Αραμπατζόγλου Α.  με 15 πόντους και 4 τριπ. ,  Δρουδάκης Γ.  με  15 πόντους , χωρίς όμως να υστερήσουν οι υπόλοιποι. .Για τους Γιατρούς άλλο ένα καλό παιχνίδι για τον Λίτινα Α. ( 18 ποντ., 4 τριπ. ) και σταθερός ο Σιβαρόπουλος Α. ( 11 ποντ. , 2 τριπ. ) .
Διαιτητές : Κατσανεβάκης Αντ., Θεοδωράκης Στ.
Γιατροί (Σιβαρόπουλος): Σκαρτσιλάκης, Δημόπουλος 2, Λίτινας 18 ( 4 ), Σφακιανάκης, Σιβαρόπουλος 11 ( 2), Βολακάκης 9, Σαουνάτσος 4 ( 1 ).
Νέοι Επαγγελματίες (Γιαννακάκης): Θεοδοσόπουλος 4, Κανελλόπουλος, Αλυγιζάκης 10, Θυμιατζής, Αραμπατζόγλου 15 ( 4 ), Μαραβελάκης 10, Συριανόγλου 11 ( 3 ), Δρουδάκης 15.

ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ 49 - 64

Σάββατο, 19 Φεβρουαρίου 2011

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής 16ου Εργασιακού

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής 16ου Εργασιακού 
Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2010-2011

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  14:30

ΓΙΑΤΡΟΙ – ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 44 - 65 
ΓΙΑΤΡΟΙ :(ΣΙΒΑΡΟΠΟΥΛΟΣ) ΣΚΑΡΤΣΙΛΑΚΗΣ, ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΛΙΤΙΝΑΣ 18(4), ΣΦΑΚΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΣΙΒΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 11 (2), ΒΟΛΑΚΑΚΗΣ 9, ΣΑΟΥΝΑΤΣΟΣ 4(1)
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ: (ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ) ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ 10, ΘΥΜΙΑΤΖΗΣ, ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ 15 (4), ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ 10, ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ 11 (3), ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ 15


ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  16.15
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ   49-64
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ: (ΜΙΧΑΣ) ΗΛΙΑΚΗΣ 2, ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ 6, ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ 15, ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ 3(1), ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ 2, ΦΟΒΑΚΗΣ, ΚΑΛΙΟΝΤΖΗΣ, ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ 19, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ 2
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ: ΦΡΑΓΚΙΔΑΚΗΣ 6, ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ 2, ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 21 (5), ΣΑΒΒΑΟΓΛΟΥ 14 (2), ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΛΑΓΟΣ 13 (2),ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗΣ, ΜΟΥΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ 8


ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  18:00
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ – GARDEN ART  20 - 0
ΝΙΚΗ 20-0 ΧΩΡΙΣ ΑΓΩΝΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΥΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ.
ΕΝΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ GARDEN ART ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΣ. 

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 19:45  

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – Α’ ΒΑΘΜΙΑ  84-41
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ: (ΠΛΕΜΕΝΟΣ) ΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ Ι, ΚΑΘΑΡΑΚΗΣ 16, ΤΣΑΒΑΛΟΣ 21 (5), ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ 9 (1), ΛΑΜΠΡΑΔΑΚΗΣ 24 (3), ΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ Ε, ΚΙΑΓΙΑΔΑΚΗΣ 14
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ: ΠAΛΤΑΤΣΙΔΗΣ 15 (3), ΔΙΑΜΙΑΝΟΣ 14, ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ, ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ 8, ΑΣΠΡΟΥΛΗΣ 4
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ 20-02-2011


ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 19:00
CRETA FARM - ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ  32-78
CRETA FARM: ΒΟΥΜΒΟΥΡΑΚΗΣ 6, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ 6, ΚΑΝΑΚΗΣ 4, ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ, ΤΡΥΦΩΝ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ 10, ΜΠΡΑΖΙΩΤΗΣ 3, ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ, ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ: (ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ) ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ 7, ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ, ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ 9 (1), ΚΑΠΑΡΟΣ 14 (2), ΓΚΑΤΖΙΑΣ 10 (2), ΠΙΟΤΟΓΕΝΝΑΚΗΣ11, ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ 6, ΦΕΣΣΑ 2, ΡΩΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ, ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ 4, ΖΟΥΜΠΕΡΑΚΗΣ 15


ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 20:30 
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ 46-55
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ: (ΤΡΑΝΤΑΛΙΔΗΣ) ΒΙΔΙΑΔΑΚΗΣ 5(1), ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 8 , ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗΣ, ΤΖΕΝΕΒΡΑΚΗΣ 7 (1), ΤΡΑΝΤΑΛΙΔΗΣ 8 (2), ΚΟΡΑΧΑΗΣ 4, ΜΑΥΡΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΙΜΑΡΚΑΚΗΣ 8, ΜΕΛΙΣΟΥΡΓΑΚΗΣ 6
ΥΠ. ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ: (ΚΑΛΟΚΥΡΗΣ) ΚΑΛΟΚΥΡΗΣ 4, ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ 9 (3), ΚΙΤΑΝΟΒΣΚΙ 13, ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ, ΚΑΜΠΑΣ 2 ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ, ΚΥΡΑΙΑΚΑΚΗΣ, ΠΑΝΤΑΓΙΑΣ 2, ΚΑΝΛΗΣ 24, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1



CRETA FARM


 CRETA FARM - ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
TIME OUT ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 19:30 
ΕΜΠΟΡΟΙ – HAAGEN DAZS 40 -72
ΕΜΠΟΡΟΙ: (ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ) ΦΩΤΑΚΗΣ 2, ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ 2, ΚΑΣΑΠΑΣ, ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΛΑΚΗΣ, ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ 23 (3), ΣΙΒΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 9 (1), ΔΟΥΒΡΟΣ, ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΛΑΚΗΣ 3, ΣΚΟΥΦΟΓΛΟΥ, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
HAAGEN DAZ: (ΞΕΝΙΔΗΣ) ΞΕΝΙΔΗΣ , ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ , ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ 9, ΘΕΡΜΙΩΤΗΣ 5, ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ 22 (2), ΜΠΟΝΑΤΑΚΗΣ 5, ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ 2, ΓΚΟΓΚΙΤΣΑΣ 29 (5), ΠΙΤΕΡΗΣ, ΠΗΓΟΥΝΑΚΗΣ


ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 21:00 
ΕΚΠΑΙΔ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/ΕΚΜΕΚ   68 - 52


Τετάρτη, 16 Φεβρουαρίου 2011

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 3ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Πρόγραμμα 3ης Αγωνιστικής 16ου Εργασιακού 
Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2010-2011

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  14:30
ΓΙΑΤΡΟΙ – ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  16.15
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  18:00
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ – GARDEN ART
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 19:45  
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – Α’ ΒΑΘΜΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 19:00
CRETA FARM - ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 20:30
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 19:30
ΕΜΠΟΡΟΙ – HAAGEN DAZS
ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 21:00
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/ΕΚΜΕΚ





Photo_by_Persefoni Patrick Baritaki

Τρίτη, 15 Φεβρουαρίου 2011

Σχολιασμός 2ης Αγωνιστικής του 16ου Εργασιακού Πρωταθλήματος

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής του 16ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης-Βαθμολογίες-Σκόρερ-Τρίποντα-Πρόγραμμα 3ης Αγωνιστικής 16ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης
13/02/2011, http://daor.gr/index.php?id=6,570,0,0,1,0
Με δύο μεγάλες εκπλήξεις και βομβαρδισμό τριπόντων , σημαδεύτηκε η 2η αγωνιστική του 16ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης , που διοργανώνει ο ΔΑΟΡ σε συνεργασία με το Πανεπιστήμιο Κρήτης στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Γάλλου .Θύματα των εκπλήξεων οι Κατασκευαστές που έχασαν δίκαια από τους αποφασισμένους παίχτες του Πανεπιστημίου με 50 -52  και οι Εκπαιδευτικοί / Ιδ.Υπάλληλοι από τους πιο ψυχωμένους Νέους Επαγγελματίες με 47- 49 .
Στα  υπόλοιπα ματς ,  που τα περισσότερα  κινήθηκαν σε φυσιολογικά επίπεδα , ξεχωρίσαμε την νίκη των Φοιτητών Πανεπιστημίου επί των Εμπόρων με 61- 58 και την πρώτη νίκη του Garden Art επί της Creta Farm με 47- 44 .Συνεχίζουν αήττητοι το Haagen Dazs ( 83 -59 τους Γιατρούς ) , Δήμος Λάμπης ( 64- 43 τους Ιδ. Υπάλληλους ) , Επιχειρηματίες ( 83- 50 το Υπουργείο Εσωτερικών ) και Πτυχιούχοι Φυσικής Αγωγής ( 60 – 51 την Α/Βάθμια) .Χαρακτηριστικό τέλος της αγωνιστικής τα πάρα πολλά τρίποντα που σημειώθηκαν τόσο από παίχτες όσο και από  ομάδες .Ενδεικτικό το παιχνίδι Υπουργείο Εσωτερικών – Επιχειρηματίες που σημειώθηκαν ( κρατηθείτε !! ) 21 τρίποντα αριθμός μεγάλος όχι μόνο για εργασιακό πρωτάθλημα , ενώ κάτι ανάλογο συνέβη και στο Haagen Dazs- Γιατροί με τα συνολικά τρίποντα να φτάνουν τα 15 .Άτυπος νικητής στον διαγωνισμό αυτό ο Δαμανάκης Κ του Υπ.Εσωτερικών με 7  ακολούθησε ο Βασιλάκης των Επιχειρηματιών και ο Καπετανάκης των Ιδ.Υπαλλήλων με 5 , ενώ από 4 σημείωσαν οι Ψιστάκης του Garden Art και Νικολιδάκης της Α/Βαθμιας .Και σε αυτήν την αγωνιστική τα νερά των αγώνων ήταν μία χορηγία από την εταιρία ΒΟΤΟΜΟΣ <<ΝΕΡΑ ΖΑΡΟΣ>>.

Αναλυτικότερα : 

Κυριακή, 13 Φεβρουαρίου 2011

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής του 16ου Εργασιακού Πρωταθλήματος

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής του 16ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης-Βαθμολογίες
13/02/2011

  Α' ΟΜΙΛΟΣ

1HAAGEN DAZ4
2ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ4
3ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ3
4ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ3
5ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ3
6ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ3
7ΕΜΠΟΡΟΙ2
8ΓΙΑΤΡΟΙ2

ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  49 - 47 
Διαιτητές : Χριστινάκης , Καρανικόλα Ε.
Νέοι Επαγγελματίες (Συριανόγλου): Μαραβελάκης 7, Συριανόγλου 8 ( 1 ), Δρουδάκης, Θεοδοσόπουλος, Κανελλόπουλος 15, Θυμιατζής 2, Αραμπατζόγλου 13 ( 3 ), Σαμωνάκης 4, Αλυγιζάκης.
Εκπαιδευτικοί/Ιδ.Υπάλληλοι (Σαββοργινάκης Μ.): Παπαδομιχελάκης, Παναγιωτάκης, Πετρακάκης 5 ( 1 ), Μαθιουδάκης 5 ( 1 ), Παπαδάκης Θ. 16, Σαββοργινάκης Β. 2, Πατέρας 17 ( 1 ), Μπαραδάκης 2.


HAAGEN DAZS – ΓΙΑΤΡΟΙ  83 - 59 
Διαιτητές : Καρανικόλα Α., Καρανικόλα Ε.
Haagen Dazs (Ξενίδης): Ξενίδης 2, Βενιανάκης 7, Καλαϊτζάκης 23 ( 3 ), Βασιλείου 13, Πολιτάκης 17 ( 1 ), Μπονατάκης 6, Γκογκίτσας 10 ( 2 ), Πηγουνάκης 5 ( 1 ).
Γιατροί (Σιβαρόπουλος): Λαδάκης 19 ( 2 ), Ηλιάκης 3, Σακελλαρίδης, Δημόπουλος 4, Λίτινας 3 ( 1 ), Σφακιανάκης, Σιβαρόπουλος 15 ( 3 ), Σκαρτσιλάκης, Βασιλάκης 4 ( 1 ), Βολακάκης 11, Σαουνάτσος.

ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK – ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  64 - 43
Διαιτητές : Θεοδωράκης Σ., Καθαράκης Β.
Δήμος Λάμπης Medica/Εκμέκ (Θεοδοσουλάκης): Καρνάβας, Τζανακάκης, Ηλιάκης, Κανακάκης 8, Παπαδάκης Χ. 35 ( 2 ), Μπαζιώτης 5, Μαυρομιχελάκης, Θεοδοσουλάκης 2, Παπαδογιαννάκης 4, Καραζούπης 7 ( 1 ), Βασιλάκης Γ. 2, Βότζης 1.
Ιδιωτικοί Υπάλληλοι (Φοβάκης): Ηλιάκης, Μπαμπινιώτης 1, Σταγκουράκης 8, Καπετανάκης 17 ( 5 ), Περπιράκης 9 ( 1 ), Φοβάκης 5 ( 1 ), Καλιοντζής 2, Σταυρουλάκης 1



ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΕΜΠΟΡΟΙ  61 - 58 
Διαιτητές : Θεοδωράκης Σ., Καθαράκης Β. 
Πανεπιστήμιο/Φοιτητές (Παπαϊωάννου): Φραγκιδάκης 16, Φραντζεσκάκης 2, Παπαϊωάννου 14 ( 1 ), Σαββάογλου 2, Γεωργίου 9, Λαγός 14 ( 2 ), Μουδόπουλος – Αθανασίου, Γαρεφαλάκης 4.
Έμποροι (Σταματογιαννάκης): Δούβρος 5, Αγγελάκης 13, Κατσαντώνης 7, Σκούφογλου, Σιβαρόπουλος 2, Βουγιουκαλάκης Β. 11, Φωτάκης 1, Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Μουλίτσας 7, Κασάπας, Παπαδάκης Μ. 10.


Β' ΟΜΙΛΟΣ


1ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ4
2ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ4
3ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ4
4ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ3
5GARDEN ART3
6ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ2
7CRETA FARM2
8Α' ΒΑΘΜΙΑ2
Α’ΒΑΘΜΙΑ – ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ  51 - 60
Διαιτητές : Θεοδωράκης Σ., Παπαϊωάννου Μ.
Α’ Βάθμια (Δαμιανός): Παλτατσίδης 2, Δαμιανός 6, Μελισσανάκης 8 ( 2 ), Χουρδάκης 12, Γιακουμάκης 2, Σταυράκης 5 ( 1 ), Νικολιδάκης 12 ( 4 ), Θεοδωράκης, Τασιούλης 3, Ασπρούλης 1.
Πτυχιούχοι Φυσικής Αγωγής (Δαμανάκης Σ.): Πετράκης 3 ( 1 ), Κακλαμάνος 7, Μπενάκης, Τζαγκαράκης 5, Σταυρουλάκης, Χειμωνίδης 3, Κουρμούλης, Δαμανάκης Σ. 18, Κυριακάκης 5, Παπαδάκης Ζ. 19 ( 1 ). 

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ  50 - 83
Διαιτητές : Κατσανεβάκης Α., Καρανικόλα Α.
Υπουργείο Εσωτερικών (Καλοκύρης): Βιολάκης 4, Κωνσταντινίδης, Πατέντας, Κιτανόφσκι 10 ( 2 ), Καλοκύρης, Ξανθόπουλος 2, Δαμανάκης 24 ( 7 ), Φραγκιαδάκης, Πανταγιάς 1, Κοκοτσάκης, Κανλής, Κυριακάκης 8.
Επιχειρηματίες (Πλεμμένος): Κουγιουμτζής 12 ( 3 ), Παλαφούτης Ι. 3 ( 1 ), Καθαράκης, Βασιλάκης 22 ( 5 ), Τσάβαλος 12 ( 3 ), Σταράκης, Λαμπρίδης 7 ( 1 ), Λαμπαρδάκης 14, Παλαφούτης Ε. 2, Κιαγιαδάκης 11. 

ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  50 - 52
Διαιτητές : Χριστινάκης , Καρανικόλα Ε.
Κατασκευαστές (Μιχαλάκης): Κανακάκης 6 ( 2 ), Μιχαλάκης 6, Ανυφαντάκης 12 ( 1 ), Γκάτζιας 6, Φεσσάς 7, Πιοτογιαννάκης 12 ( 3 ), Δουλγεράκης, Καλογεράκης 3 ( 1 ), Ζουμπεράκης 5.
Πανεπιστήμιο (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης 2, Παπαδογιαννάκης 10, Κατριτζιδάκης, Τζενεβράκης 9 ( 1 ), Τρανταλίδης 7 ( 2 ), Κοραχάης 1, Χατζημαρκάκης 10 ( 1 ), Μελισσουργάκης 13. 

GARDEN ART – CRETA FARM  47 - 44
Διαιτητές : Καρανικόλα Α., Καρανικόλα Ε.
Garden Art (Ψιστάκης Εμ.): Δημητριάδης 2, Ψιστάκης Εμ. 21 ( 4 ), Μαράκης 12, Τζανουδάκης 2, Ψιστάκης Χ. 4, Δημητράκης, Τσιγδινός, Φραγκιαδάκης 6.
Creta Farm (Οικονόμου): Βουμβουράκης 4, Οικονόμου 3, Σταυρουλάκης 13 ( 3 ), Παπαδάκης, Τσουρδαλάκης 1, Κανάκης 7, Μαθιουλάκης, Χιονάκης, Γιαννούλης, Μπραζιώτης 6 ( 2 ), Ζαφειρόπουλος 10 ( 1 ).



ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
 ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 


ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ

 
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ
 
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ - ΔΙΑΤΗΤΕΣ


 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΕΜΠΟΡΟΙ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΕΜΠΟΡΟΙ

ΣΚΟΡΕΡ

 1.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Χ.     44
 2.ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Ε.        43
 3.ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ Σ.     42
 4.ΠΑΤΕΡΑΣ                  40
 5.ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ             37
 6.ΛΑΓΟΣ                        37
 7.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ      35
 8.ΓΚΟΓΚΙΤΣΑΣ           31
 9.ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ       31
10.ΚΑΡΤΕΡΗΣ                30


ΤΡΙΠΟΝΤΑ

 1.ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Ε.             8              
 2.ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ              7
 3.ΓΚΟΓΚΙΤΣΑΣ               6
 4.ΛΑΓΟΣ                           6
 5.ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ         5
 6.ΤΣΑΒΑΛΟΣ                  5
 7.ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ            5
 8.ΨΙΣΤΑΚΗΣ Ε.               4
 9.ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ   4
10.ΚΑΡΑΖΟΥΠΗΣ            4





3η αγωνιστική
Σάββατο, 19 Φεβρουαρίου
14:30
ΓΙΑΤΡΟΙ
-
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
Σάββατο, 19 Φεβρουαρίου
16:15
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
-
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ
Σάββατο, 19 Φεβρουαρίου
18:00
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ
-
GARDEN ART
Σάββατο, 19 Φεβρουαρίου
19:45
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
-
Α' ΒΑΘΜΙΑ
Δευτέρα, 21 Φεβρουαρίου
19:00
CRETA FARM
-
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
Δευτέρα, 21 Φεβρουαρίου
20:30
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
-
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
Τετάρτη, 23 Φεβρουαρίου
19:30
ΕΜΠΟΡΟΙ
-
HAAGEN DAZ
Τετάρτη, 23 Φεβρουαρίου
21:00
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
-
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ