Κυριακή, 2 Ιουνίου 2013

Όλες οι Ομάδες του 18ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2012-2013 (Φωτογραφίες - Παίχτες)

 18ο ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2012-2013

Οι ομάδες της Α1 Κατηγορία του 18ου  Εργασιακού  Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2012-2013:
  1. Haagen Dazs
  2. Επιχειρηματίες
  3. Εκπαιδευτικοί/ Ιδ. Υπάλληλοι
  4. ΕΛ.ΑΣ (πρώην Υπουργείο Εσωτερικών)
  5. Κατασκευαστές
  6. Φοιτητές
  7. Πανεπιστήμιο
  8. Δήμος Αγίου Βασιλείου
  9. Ελεύθεροι Επαγγελματίες
  10. Creta Farms
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ - Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
 Haagen Dazs
Επιχειρηματίες

Εκπαιδευτικοί/ Ιδ. Υπάλληλοι

ΕΛ.ΑΣ
Κατασκευαστές
Φοιτητές
 Πανεπιστήμιο
Δήμος Αγίου Βασιλείου

Ελεύθεροι Επαγγελματίες
 Creta Farms

Οι ομάδες της  Α2 Κατηγορία του 18ου  Εργασιακού  Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2012-2013:
  1. Photo Έκφραση
  2. Metropolis
  3. Μαρουβάς (πρώην Garden Αrt)
  4. Πρωτοβάθμια
  5. Ιατροί
  6. Α.Δ.Ρεθύμνου
  7. Οlivaloe
  8. Cul de Sac
  9. ΤΕΕ Ρεθύμνου
  10. Γυμναστές-Έμποροι
  11. Ιδιωτικοί Υπάλληλοι
  12. Chaplin's
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ - Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γυμναστές-Έμποροι
ΤΕΕ Ρεθύμνου
 Cul de Sac
 Πρωτοβάθμια
 Metropolis
 Μαρουβάς
Α.Δ.Ρεθύμνου
 Photo Έκφραση
Ιατροί
Ιδιωτικοί Υπάλληλοι
Chaplin's

Στατιστικά 18ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2012-2013 (Α1 & Α2)

Στατιστικά 18ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2012-2013
Α1 - Κατηγορία

ΣΚΟΡΕΡ (9η Αγωνιστική)
1
Καλαϊτζάκης
HAAGEN DAZS
205
2
Κούμουλος
HAAGEN DAZS
177
3
Καββαδίας
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
151
4
Κανλής
ΕΛ.ΑΣ
149
5
Κατσανεβάκης
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
133
6
Καλλιγιάννης
ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
125
7
Λαμπαρδάκης 
ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
122
8
Γκογκίτσας
HAAGEN DAZS
121
9
Ροδινός
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
114
10
Καραβάνης
ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
111
11
Καθαράκης 
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
111
12
Ζουμπεράκης
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
108
ΤΡΙΠΟΝΤΑ (9η Αγωνιστική)
1
Κούμουλος
HAAGEN DAZS
42
2
Καββαδίας
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
30
3
Καλαϊτζάκης
HAAGEN DAZS
28
4
Δαμανάκης 
ΕΛ.ΑΣ
21
5
Τρανταλίδης
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
19
6
Βασιλάκης
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
18
7
Τσάβαλος
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
15
8
Mουλίτσας
CRETA FARMS
15
9
Καθαράκης 
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
14
10
Πατέρας
ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
12
11
Σταυρουλάκης Ν.
CRETA FARMS
12

Ομάδα
(9η Αγωνιστική)
Μ.Ο. 
Επίθεσης
Πραγματικών παιχνιδιών
Μ.Ο.
Άμυνας
Πραγματικών παιχνιδιών
HAAGEN DAZS
84,11
55,89
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 
69,78
57,89
ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
69,33
45,33
ΦΟΙΤΗΤΕΣ 
66,00
61,38
ΕΛ.ΑΣ
59,88
54,50
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
59,78
64,33
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
54,00
72,22
ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
53,00
68,44
ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
52,56
71,78
CRETA FARMS
51,11
66,67

Α2 - Κατηγορία

ΣΚΟΡΕΡ (11η Αγωνιστική)
1
Αγγελάκης
ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ-ΕΜΠΟΡΟΙ
192
2
Ορφανουδάκης
ΙΑΤΡΟΙ
176
3
Ρουτσιας
ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ-ΕΜΠΟΡΟΙ
169
4
Ζαχαρόπουλος
ΜΑΡΟΥΒΑΣ
159
5
Αντωνάκης
CHAPLIN'S
148
6
Μαθιουδάκης
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
134
7
Νικολιδάκης 
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
132
8
Χριστινάκης Επ.
OLIVALOE
129
9
Περπιράκης 
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
125
10
Σταγκουράκης 
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ
123
ΤΡΙΠΟΝΤΑ (11η Αγωνιστική)
1
Νικολιδάκης 
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
22
2
Καπετανάκης
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
17
3
Χριστινάκης Β.
OLIVALOE
16
4
Γαλητσιάνου
Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
15
5
Περπιράκης 
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
11
6
Σταγκουράκης 
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ
11
7
Μαρκατζάκης
OLIVALOE
10
8
Ανδριώτης
ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ-ΕΜΠΟΡΟΙ
9
9
Λίτινας
ΙΑΤΡΟΙ
9
10
Παλτατζίδης 
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
9

Ομάδα

(11η Αγωνιστική)
Μ.Ο. Επίθεσης
Πραγματικών παιχνιδιών
Μ.Ο. Άμυνας
Πραγματικών παιχνιδιών
OLIVALOE
80,70
40,50
ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ/ΕΜΠΟΡΟΙ
71,18
45,00
ΙΑΤΡΟΙ
55,45
53,27
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
52,64
49,09
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 
51,90
50,20
Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
50,00
44,50
ΜΑΡΟΥΒΑΣ
49,64
49,18
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
48,18
64,73
CHAPLINS
48,10
63,80
ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 
46,44
62,44
METROPOLIS 
45,55
45,91
CUL DE SAC
36,56
74,67