Δευτέρα, 27 Ιανουαρίου 2014

Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής Α1 & Α2 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/2/2014
14:45 (Α1)  Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
16:15 (Α1 ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
17:45 (Α2)  Ιδιωτικοί Υπάλληλοι – Φοιτήτριες
19:15 (Α1)  STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 – ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
21:00 (Α2)  Ιατροί – Voyager

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2/2014
11:00 (Α2)  ΣΥ.ΦΑΡ – Δικηγόροι
12:30 (Α2)  ΤΕΕ Ρεθύμνου – Metropolis
14:00 (Α2)  Xpress Copy – Chaplins
15:45 (Α2)  Cul De Sac – Photo Έκφραση
17:30 (Α1)  ΕΚΠ. ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ
19:15 (Α1)  ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
21:00 (Α1)  HAAGEN DAZS - ΕΛ.ΑΣ

Σάββατο, 25 Ιανουαρίου 2014

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής Α1 & Α2 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1/2014
(Α2)  Metropolis – Ιδιωτικοί Υπάλληλοι 43-37
Διαιτητές: Κότσου, Ανυφαντάκη.
Δεκάλεπτα: 18-7, 9-7, 8-9, 8-14.
Μetropolis (Μακρυδάκης): Λαμπρίδης , Μακρυδάκης,  Σιβαρόπουλος 9, Κλάδος 6, Βασιλάκης Γ. , Σφυρής, Πίτερης 5(1), Τζαγκαράκης, Γιοβάνοβιτς 15(2), Βότσογλου 8.
Ιδιωτικοί Υπάλληλοι (Φουντιδάκης): Μαμαλάκης  5(1), Τσίλιρας 4, Μπαμιάκης, Περπιράκης 6, Καπετανάκης 17(1), Σταυρουλιδάκης , Φουντιδάκης, Γιακουμάκης Α 5.
(Α2)  Chaplins – ΣΥ.ΦΑΡ  33-46
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκουλάκης.
Δεκάλεπτα: 10-8, 8-17, 8-13, 7-8.

Chaplins (Τσαγκαράκης): Γιουλούντας, Βασιλακάκης 4, Χατζάκης 4, Τζωρττζίνης, Αντωνάκης 9, Πατάτας 2, Τζανιδάκης 3, Νικολουδάκης, Καριπίδης 11.
ΣΥΦΑΡ (Παπαδάκης): Ψυχαράκης, Κουκουβάγιας 5, Παπαδάκης 4, Κούνουπας, Ζερβουδάκης 4, Χηνιάδης 4, Κριτσωτάκης 9, Λαμπόβας 6(2), Μπουζουνιεράκης 3, Καβρουλάκης 11(1).
ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ  2013-2014
(Α1)  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ  49-40
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκουλάκης.
Δεκάλεπτα: 11-6, 10-9, 17-9, 11-16.

Πανεπιστήμιο (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης, Βότζης 1, Μάνεσης 21(7), Τρανταλίδης 2, Τζενεβράκης 5(1), Χαιρέτης, Μαθηνός 6, Μπεμπής 2. Ροδινός 12.
Καφενείο Ηρώων (Δημητριάδης): Δημητριάδης 6(1), Μαράκης 2, Αντωνογιαννάκης 5, Βουτσαδάκης 1, Φραγκιαδάκης Μιχ. 4, Χατζής, Γαλλιός 2, Φραγκιαδάκης Ματ., Γαλεράκης 3, Ζαχαρόπουλος 17.
(Α1)  ΕΛ.ΑΣ – Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  82-42
Διαιτητές:. Καθαράκης, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 25-2, 17-8, 18-15, 22-17
ΕΛ.ΑΣ (Τσάβαλος): Πετρίδης, Δαμανάκης 22 (6), Αντουράκης 8 (1), Μαμαλάκης 12, Τριπολιτάκης, Μαλλιαρός 6, Κωσταντινίδης 6, Κανάλης 28.
Α.Δ Ρεθύμνου (Καλοκύρης): Δαφνομάνης  4, Κιαγιάς 18 (2), Καλοκύρης, Παπαδομιχελάκης, Παπάς 2, Ραπτάκης 3, Παπαμιχελάκης 4, Γαλητσιανού 11 (2), Φραγκιουδάκης, Στεφανάκης.

(Α1)  ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΕΚΠ. ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  43-51
Διαιτητές: Καθαράκης, Ανυφαντάκη.
Δεκάλεπτα: 11-10, 12-12, 12-10, 8-19
Ελ. Επαγγελματίες (Γιαννακάκης): Κατσαντώνης 7, Δουβρος 2, Θυμιάτσης, Θεοδοσόπουλος 3 (1), Πατέρας 7,  Δρουδράκης 9 (1), Μαραβελάκης, Αραμπατσόγλου 4, Αλυγιζάκης 6 (1), Συριανόγλου, Μοσχάκης 5.
Εκπ./Ιδ.Υπάλληλοι (Σαβοργιανάκης): Σαββοργινάκης Μ., Καίσαρης, Μίχας 6, Πετρακάκης, Μαθιουδάκης 3 (1), Παπαδάκης 11 (1), Σαββοργινάκης Β. 6, Ιερωνυμάκης 7, Λαμπαρλάκης 18.


ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1/2014
(Α2) Photo Έκφραση – ΤΕΕ Ρεθύμνου  63-27
Διαιτητές: Ανυφαντάκη, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 15-6, 14-7, 14-8,  20-6.

Photo Έκφραση (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκης, Κιουρτσιδάκης 4, Σταγκουράκης 10, Οικονομάκης, Ρούλιος 16, Γκούτζος, Μακρυδάκης 2, Μανωλουδάκης, Μανιατάκης 12, Σαλβαράκης 6 (2), Κόκας 5 (1), Παπαδογιαννάκης 8.
ΤΕΕ Ρεθύμνου (Νικολάου): Λελεδάκης, Μπερβανάκης Γ., Νικολάου 10, Λαμπρινός 6, Μαλάς 4, Μπερβανάκης Σ. , Μπουρμπάκης, Ρουσσάκης 7, Σφακιανάκης, Δασκαλάκης Ν., Καλησπεράκης.


(Α2)  Voyager – Xpress Copy  22-59
Διαιτητές: Χριστινάκης Βασ., Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 8-9, 3-12, 8-15, 3-23.

Voyager (Δροσουλάκης): Διβαρης 6 (1), Ανδρεαδάκης 2, Λάζαρης 5, Ευαγγελιδάκης 1, Κωσταντινίδης, Dont 2, Μυλωνάς, Σταυρουλιδάκης, Ρογδάκης 6.
Xpress Copy (Χατζηδάκης): Φιτσανάκης, Κεφαλογιάννης, Καλογεράκης 2, Ορφανουδάκης 25, Γιακουμπής 3, Φεσσάς 6, Πιοτογιαννάκης 7 (1),Τζουλάκης 6, Σπίτας 5, Μουλίτσας 5 (1), Ηλιάκης.

(Α1)  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80  28-64
Διαιτητές: Καθαράκης, Χριστινάκης Βασ.
Δεκάλεπτα: 8-12, 6-20, 5-16, 9-16.

Πρωτοβάθμια (Δαμιανός): Παπαδήμας, Ξαφόπουλος, Νικολιδάκης 3, Κυριακάκης, Πρίτσκας 6, Δαμιανός 2, Παλτατσίδης 3 (1), Κουτσοδιάκου, Ψύρρας 5 (1), Τασιούλης 9, Ασπρούλης, Γρηγοράκης.
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 (Πετράκης): Καπαρός, Ρωμανιουδάκης 11 (1), Αγγελάκης 8, Βασιλάκης Ε., Βουγιουκαλάκης, Ρακιντζής 5, Πολιτάκης 12 (1), Καραβάνης 14, Βελονάκης 14 (1), Κιαγιαδάκης, Πετράκης, Κυρμιζάκης.

 
(Α2)  Δικηγόροι – Cul De Sac  38-68
Διαιτητές: Χριστινάκης Επαμ., Χριστινάκης Βασ.
Δεκάλεπτα: 11-19, 10-14, 12-20, 5-15.

Δικηγόροι (Τζανουδάκης): Αργυρόπουλος 3 (1), Κοτζαμπασάκης 5, Παπαδάκης Δ. 2, Παυλόπουλος 9 (1), Παπαδάκης Κ. , Νικολιδάκης, Πετρακάκης 6, Πετροπουλάκος 9, Γεωργαλής 4, Ραπτάκης, Τζανουδάκης.
Cul de Sac (Κυδωνάκης): Καζάνης 6, Παλαφούτης Σ. 9 (3), Φιτζανάκης, Γουρτζάκης, Καμπουράκης 2, Παυλιδάκης 2, Χριστουλάκης 2, Χαροκοπάκης, Σταράκης 2, Παλαφούτης Μ. 19 (5), Παπαδόπουλος 6, Καθαράκης 20 (2).

(Α2)  Φοιτήτριες – Ιατροί  32-53
Διαιτητές: Χριστινάκης Επαμ., Θεοδωράκης
Δεκάλεπτα: 5-11, 12-21, 5-3, 10-18.

Φοιτήτριες (Προβιάς): Λάππα 9, Μπόθου 6, Ξανθέα 4, Επιτροπάκη 2, Κουρμπέτη, Χρονοπούλου, Κίτσιου 2, Καραταράκη  5 (1), Κεραμισάνου, Τρούλη 4.
Γιατροί (Παρασκάκης): Χόμπης 9, Τζανάκης  8, Ζαφείρης 18, Ζαχαράκης 10, Παρασχάκης  8.

(Α1)  ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ  70-61
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Αρτεμάκη
Δεκάλεπτα: 16-12, 12-19, 11-17, 31-13.

Δήμος Αγίου Βασιλείου (Θεοδοσουλάκης): Καλλιγιάννης 27 (4), Παπαδάκης Εμ. 2, Κανακάκης 7, Παπαδάκης Χ. 4, Βιολάκης 6, Καλογεράκης 1, Καραζούπης 13 (1), Παπαδογιαννάκης, Παναγιωτάκης 4, Θεοδοσουλάκης 6.
Φοιτητές (Προβιάς): Ασλάνογλου, Πελιβανίδης 3, Φραντζεσκάκης, Παπαγούρας 10, Κονιτόπουλος 7 (1), Κασάπης 23 (2), Παπαγρηγορίου 15 (3), Σεγρεδάκης, Μπούκουρας 1, Κόης 2.

(Α1) ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΣΙΑΣ - HAAGEN DAZS:  42-66 
Διαιτητές: Καμπίτσης, Αρτεμάκη.
Δεκάλεπτα: 7-16, 7-13, 7-19, 21-18.
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΣΙΑΣ  (Μαθιουλάκης): Οικονόμου, Ζαφειρόπουλος 3(1), Σταυρουλάκης Ν., Γιαμπουδάκης, Γκάτζιας 1, Ανυφαντάκης 6, Σταυρουλάκης Χ. 8(2), Μπραζιώτης 2, Σταυρουλάκης-Παττακός 4, Τσίχλης, Χαρκιανάκης, Ζουμπεράκης 18.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης) : Ξενίδης 5(1), Κούμολος 36(8), Πλεμένος 6(2), Χατζηδάκης 2, Μπονατάκης 3, Βασιλείου 9(1), Σπανόπουλος 5, Κουγιουμτζής.

Δευτέρα, 20 Ιανουαρίου 2014

Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής Α1 & Α2 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1/2014
14:45 (Α2)  Metropolis – Ιδιωτικοί Υπάλληλοι
16:15 (Α2)  Chaplins – ΣΥ.ΦΑΡ
17:45 (Α1)  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ
19:15 (Α1)  ΕΛ.ΑΣ – Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
21:00 (Α1)  ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΕΚΠ. ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1/2014
11:00 (Α2)  Photo Έκφραση – ΤΕΕ Ρεθύμνου
12:30 (Α2)  Voyager – Xpress Copy
14:00 (Α1)  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80
15:45 (Α2)  Δικηγόροι – Cul De Sac
17:30 (Α2)  Φοιτήτριες – Ιατροί
19:15 (Α1)  ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ
21:00 (Α1)  ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ – HAAGEN DAZS

Κυριακή, 19 Ιανουαρίου 2014

Αποτελέσματα 7ης Αγωνιστικής Α1 & Α2 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

(Α2) Γιατροί – Metropolis  41-62
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μακρογιάννης
Δεκάλεπτα: 9-14, 18-29, 26-42, 41-61
Γιατροί (Σιβαρόπουλος): Χόμπης 8, Ζαφείρης 6, Σταυρουλάκης 2, Σανταλάκης, Καταρτζής 2, Τζανάκης 7 (1), Σιβαρόπουλος, Καλφόπουλος, Βασιλάκης 8, Ζαχαράκης 8 (1), Παρασχάκης.
Μ
etropolis (Μακρυδάκης): Λαμπρίδης 8, Μακρυδάκης, Μπικάκης, Σιβαρόπουλος 2, Κλάδος, Βασιλάκης Γ. 2, Σφυρής, Πίτερης 10 (2), Τζαγκαράκης, Γιοβάνοβιτς 14, Βότσογλου 12, Χριστουλάκης 14 (1).

(Α1) Εκπ./Ιδ.Υπάλληλοι – Πανεπιστήμιο  64-58

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μακρογιάννης
Δεκάλεπτα: 16-13, 42-28, 49-49, 64-58

Εκπ./Ιδ.Υπάλληλοι (Σαβοργινάκης Μ.): Σαβοργινάκης Μ., Πετρακάκης, Μαθιουδάκης 4, Καίσαρης 7, Σαβοργινάκης Β. 2, Μίχας 3, Παπαδάκης 28 (2), Ιερωνυμάκης 2, Λαμπαρδάκης 18 (1).
Πανεπιστήμιο (Τρανταλίδης):
 Βιδιαδάκης 2, Βότζης 5 (1), Μάνεσης 8 (2), Τρανταλίδης, Τζενεβράκης 8, Χαιρέτης 4, Μαθηνός 4, Μπαραδάκης 2, Μπεμπής 13 (1), Ροδινός 12 (1).

 
Photo by © A.T Photography
(Α2) Xpress Copy – Φοιτήτριες  70-26
Διαιτητές: Μακρογιάννης, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 17-7, 35-7, 49-9, 70-26

Xpress Copy (Χατζηδάκης): Κεφαλογιάννης 11, Καλογεράκης 5 (1), Ορφανουδάκης 5 (1), Γιακουμπής 16 (4), Φεσσάς 2, Μουλίτσας 16 (4), Τζουλάκης 9 (1), Σπίτας 6, Ηλιάκης.
Φοιτήτριες (Προβιάς): Λάππα 8, Μπόθου, Ξανθέα 6, Επιτροπάκη 4, Χρονοπούλου 4, Κίτσιου 3, Καραταράκη, Κεραμισάνου 1,
 Σκριμιζέα.

(Α1) Φοιτητές – Πρωτοβάθμια  55-51
Διαιτητές: Καθαράκης, Ανυφαντάκη
Δεκάλεπτα: 8-9, 25-27, 38-45, 55-51

Φοιτητές (Προβιάς): Ασλάνογλου 2, Πελιβανίδης 2, Φραντζεσκάκης 4, Παπαγούρας 3, Κονιτόπουλος 12, Κανουπάκης 2, Κασάπης 14 (2), Παπαγρηγορίου 6 (2), Σεγρεδάκης 1, Κόης 6,
  Μπούκουρας 2.
Πρωτοβάθμια
 (Δαμιανός): Παπαδήμας 9, Ξαφόπουλος 7 (1), Νικολιδάκης 19 (5), Πλιανός, Δαμιανός, Πρίτσκας 6, Κουτσοδιάκου, Ψύρρας 3 (1), Τασιούλης 1, Ασπρούλης, Παλτατσίδης 6 (2).


(Α1)  HAAGEN DAZS – Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ  99-40

Διαιτητές: Ανυφαντάκη, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 33-8, 55-18, 75-27, 99-40

HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Ξενίδης 13, Καλαϊτζάκης 30 (7), Χατζηδάκης 13 (3), Πλεμμένος 4 (1), Γκογκίτσας 23 (7), Πηγουνάκης 16 (4).
Α.Δ Ρεθύμνου (Καλοκύρης): Δαφνομήλης 2, Καλοκύρης 9, Ζολώτας 2, Ραπτάκης 12, Γαλητσιάνου 9 (3), Φραγκιουδάκης 6, Παπαδομιχελάκης.



ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1/2014
(Α2) Chaplins – Voyager  56-44
Διαιτητές: Χανιαλάκης, Ανυφαντάκη
Δεκάλεπτα: 18-13, 36-27, 46-32, 56-44

Chaplins (Τσαγκαράκης): Γιουλούντας 3, Καριπίδης 11 (1), Βαγιωνάκης, Βασιλακάκης 13 (1), Χατζάκης 7 (1), Ανδρονικίδης 4, Αντωνάκης 18, Πατάτας.
Voyager (Δροσουλάκης): Διβαρης 13 (3), Ανδρεαδάκης, Λάζαρης 16, Ευαγγελιδάκης 8, Κωσταντινίδης 2, Dont, Μυλωνάς, Σταυρουλιδάκης, Ρογδάκης 5 (1).


(Α2) ΣΥ.ΦΑΡ – Cul De Sac  47-61
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Χανιαλάκης
Δεκάλεπτα: 12-19, 24-28, 29-38, 47-61
ΣΥΦΑΡ (Παπαδάκης): Ψυχαράκης, Κουκουβάγιας 4, Παπαδάκης 3 (1), Κούνουπας, Ζερβουδάκης 4, Χηνιάδης 4, Κριτσωτάκης 7, Λαμπόβας 19 (5), Μπουζουνιεράκης 4, Καβρουλάκης
 2.
Cul de Sac (Κυδωνάκης): Καζάνης 5, Φιτσανάκης, Παπαδάκης, Καμπουράκης, Παυλιδάκης 1, Σταράκης, Παλαφούτης Μ. 19 (4), Καθαράκης 24 (2), Παπαδόπουλος 12.


(Α1)  STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 – ΕΛ.ΑΣ  70-44
Διαιτητές: Καθαράκης, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 20-18, 42-24, 55-27, 70-44
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 (Πετράκης): Καπαρός 6 (1), Ρωμανιουδάκης, Αγγελάκης, Φωτάκης, Λαδάκης, Ρακιντζής 2, Πολιτάκης 20, Καραβάνης 18, Βελονάκης 14 (1), Κιαγιαδάκης, Βροντάκης 7 (1), Κυρμιζάκης 3.
ΕΛ.ΑΣ (Γιαλητσιάνου): Πετρίδης, Δαμανάκης 14 (4), Αντουράκης 6 (1), Μαμαλάκης, Μαλλιαρός 3, Κωνσταντινίδης 4, Πατέντας 8, Κανλής 9 (1).

(Α2) ΤΕΕ Ρεθύμνου – Δικηγόροι 29-56

Διαιτητές: Χριστινάκης Νων., Μαραγκάκης
Δεκάλεπτα: 12-17, 14-25, 19-44, 29-56

ΤΕΕ Ρεθύμνου (Σφακιανάκης): Λελεδάκης, Μπερβανάκης Γ. 3, Νικολάου 6, Μαθιουδάκης, Μπερβανάκης Σ. 9 (1), Ρουσσάκης 4, Σφακιανάκης, Δασκαλάκης Ν. 7, Καλησπεράκης.
Δικηγόροι
 (Τζανουδάκης): Αργυρόπουλος 9 (1), Πετροπουλάκος 13, Παπαδάκης Κ. 9, Παυλόπουλος 2, Προκοπάκης 2, Παπαδάκης Ι., Κοτζαμπασάκης 5 (1), Πετρακάκης 10, Γεωργαλής 4, Καλαϊτζάκης 2.

(Α1)  ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ – ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  53-66

Διαιτητές: Χριστινάκης Νων., Μαραγκάκης
Δεκάλεπτα: 14-13, 33-27, 45-49, 53-66
Καφενείο Ηρώων (Δημητριάδης): Δημητριάδης 3, Μαράκης, Αντωνογιαννάκης 9, Βουτσαδάκης, Φραγκιαδάκης Μιχ. 7 (1), Χατζής, Βαρούχας, Δασκαλάκης 23 (1), Γαλλιός, Φραγκιαδάκης Ματ., Γαλεράκης 1, Ζαχαρόπουλος
 10.
Δήμος Αγίου Βασιλείου
 (Θεοδοσουλάκης): Ρουκουνάκης 2, Καλλιγιάννης 20, Παπαδάκης Εμ., Κανακάκης 3, Παπαδάκης Χ. 10 (1), Βιολάκης 1, Καλογεράκης, Καραζούπης 9 (2), Παπαδογιαννάκης, Παπαδάκης Στ., Παναγιωτάκης 13, Θεοδοσουλάκης 8.

(Α1)  ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  44-52
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 6-10, 21-26, 37-39, 44-52

Στοά Μελωδίας (Μαθιουλάκης): Οικονόμου, Ζαφειρόπουλος 3(1), Σταυρουλάκης Ν. 7, Γιαμπουδάκης, Γκάτζιας 8, Ανυφαντάκης, Σταυρουλάκης Χ., Μπραζιώτης , Σταυρουλάκης-Παττακός, Τσίχλης 1, Χαρκιανάκης 5, Ζουμπεράκης 20.
Ελ. Επαγγελματίες (Γιαννακάκης): Κατσαντώνης  10, Δούβρος 2, Θυμιατζής, Θεοδοσόπουλος 5(1), Πατέρας 15(1), Δρουδάκης 4, Μαραβελάκης , Αραμπατζόγλου, Αλυγιζάκης 10, Συριανόγλου 6(2), Μοσχάκης.
(Α2)  Ιδιωτικοί Υπάλληλοι – Photo Έκφραση  54-57
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ανυφαντάκη.
Δεκάλεπτα: 11-8, 21-27, 38-40, 54-57

Ιδιωτικοί Υπάλληλοι (Φουντιδάκης): Μαμαλάκης 7 , Τσίλιρας 8(1), Μπαμιάκης 1, Αδράμης 3, Περπιράκης 20, Καπετανάκης 12(2), Σταυρουλιδάκης , Μυρσιλής, Φουντιδάκης 3(1), Γιακουμάκης Α.
Photo Έκφραση (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκης 7(1), Μανιατάκης 8, Κιουρτσιδάκης , Σταγκουράκης 5, Ρούλιος 10, Βασιλάκης 11, Οικονομάκης 8, Μακρυδάκης, Μανωλουδάκης, Σαλβαράκης 6, Κόκας 2, Γκούτζος.

Παρασκευή, 17 Ιανουαρίου 2014

Φωτογραφίες από την Πρωτοχρονιάτικη πίτα 2014

Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου διοργανώνοντας το 19ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014 και η οργανωτική επιτροπή του εργασιακού μπάσκετ έκοψαν την πρωτοχρονιάτικη πίτα τους μαζί με όλες τις ομάδες που συμμετέχουν την Τετάρτη 15 Ιανουαρίου 2014. 
     Ο τυχερός από την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας ήταν ο αρχηγός της ομάδας Πρωτοβάθμιας!!! Πάντα τυχερός και καλές νίκες στην ομάδα του... Καλή χρονιά σε όλους με υγεία και καλά παιχνίδια να έχουμε όλοι μας!!!

Κυριακή, 12 Ιανουαρίου 2014

Πρωτοχρονιάτικη πίτα την Τετάρτη 15 Ιανουαρίου 2014 και ώρα 18.00

Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου διοργανώνοντας το 19ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014 και η οργανωτική επιτροπή του εργασιακού μπάσκετ κόβουν την πρωτοχρονιάτικη πίτα τους μαζί με όλες τις ομάδες που συμμετέχουν. Παρακαλούνται όλοι οι αρχηγοί των ομάδων του πρωταθλήματος (και οποίος παίχτης ομάδας θέλει) να παρευρεθούν την Τετάρτη 15 Ιανουαρίου 2014 και ώρα 18.00 στο κλειστό γυμναστήριο του Πανεπιστημίου.

Θέματα συζήτησης: 
  • Τροποποίηση καταστατικού για τον υποβιβασμό των ομάδων στην Α2 κατηγορία.

Σάββατο, 11 Ιανουαρίου 2014

Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής Α1 & Α2 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2014
14:45 (Α2)  Ιατροί – Metropolis
16:15 (Α1)  ΕΚΠ. ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
17:45 (Α2)  Xpress Copy – Φοιτήτριες 
19:15 (Α1)  ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
21:00 (Α1)  HAAGEN DAZS – Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1/2014
11:00 (Α2)  Chaplins – Voyager
12:30 (Α2)  ΣΥ.ΦΑΡ – Cul De Sac
14:00 (Α1)  STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 – ΕΛ.ΑΣ
15:45 (Α2)  ΤΕΕ Ρεθύμνου – Δικηγόροι
17:30 (Α1)  ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ – ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
19:15 (Α1)  ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
21:00 (Α2)  Ιδιωτικοί Υπάλληλοι – Photo Έκφραση

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής Α1 & Α2 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2014

(Α2)  Δικηγόροι – Ιδιωτικοί Υπάλληλοι  62-34
Διαιτητές: Καλαϊτζής , Μαρκουλάκης.
Δεκάλεπτα: 23-7, 34-22, 46-25, 62-34.
Δικηγόροι (Γεωργαλής): Αργυρόπουλος 29 (2), Παπαδάκης Ι., Καλαϊτζάκης 5, Τσικνάκης 2, Παπαδάκης Κ. 7, Νικολιδάκης, Πετρακάκης 6, Πετροπουλάκος 13, Γεωργαλής,  Ραπτάκης.
Ιδιωτικοί Υπάλληλοι (Φουντιδάκης): Μαμαλάκης 8, Αδράμης, Περπιράκης 16, Καπετανάκης 8(2), Σταυρουλιδάκης 2, Γιακουμάκης Εμ., Μυρσιλής, Φουντιδάκης, Γιακουμάκης Α.

(Α2)  Metropolis – Xpress Copy  30-66
Διαιτητές: Σμυρνάκης, Καλαϊτζής.
Δεκάλεπτα: 10-12, 18-30, 23-47, 30-66.
Μetropolis (Μακρυδάκης): Λαμπρίδης 3, Μακρυδάκης, Σιβαρόπουλος 4, Κλάδος 4, Βασιλάκης Γ. 2, Τζαγκαράκης, Πίτερης, Σφυρής, Βότσογλου 1, Χριστουλάκης 16(2), Γιοβάνοβιτς, Μπικάκης.
Xpress Copy (Χατζηδάκης): Φιτσανάκης 4, Κεφαλογιάννης 4, Ορφανουδάκης 16, Γιακουμπής 12(3), Ηλιάκης 6, Φεσσάς 4,  Σπίτας 6, Πιοτογιαννάκης 7,  Μουλίτσας 2, Τζουλάκης 5.

(Α1)  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ  50-46
Διαιτητές: Καλαϊτζής , Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 9-8, 21-24, 37-37, 50-46
Πανεπιστήμιο (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης 2, Μάνεσης 2, Τρανταλίδης 3(1), Μπαραδάκης 7, Μπεμπής 14, Ροδινός 8, Τζενεβράκης 6(1), Παπαδογιαννάκης, Χαιρέτης 8.
Στοά Μελωδίας (Μαθιουλάκης): Οικονόμου, Ζαφειρόπουλος, Σταυρουλάκης Ν. 15(2), Γιαμπουδάκης, Γκάτζιας 9, Ανυφαντάκης, Σταυρουλάκης Χ., Μπραζιώτης 4, Σταυρουλάκης-Παττακός 3, Τσίχλης 6, Χαρκιανάκης, Ζουμπεράκης 9.
(Α1)  ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – HAAGEN DAZS  47-76
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκουλάκης.
Δεκάλεπτα: 13-16, 18-45, 22-57, 47-76

Ελ. Επαγγελματίες (Γιαννακάκης): Κατσαντώνης  10, Θεοδοσόπουλος 2, Πατέρας 16 (3), Δρουδάκης 8, Μαραβελάκης , Αραμπατζόγλου, Αλυγιζάκης 6, Συριανόγλου 5, Μοσχάκης.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης) : Ξενίδης 4, Πλεμένος 12(2), Καλαϊτζάκης 23(3), Σπανόπυλος, Χατζηδάκης 4, Μπονατάκης, Θερμιώτης, Γκογκίτσας 19(2), Πηγουνάκης 12(3), Σπανόπουλος 2.

(Α1)  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ  46-41

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ανυφαντάκη.
Δεκάλεπτα: 8-9, 20-20, 32-31, 46-41
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Παπαδήμας 2, Ξαφόπουλος , Νικολιδάκης 3(1), Δαμιανός , Πρίτσκας 12 , Κιοσσές, Ψύρρας 16(2), Τασιούλης 7(1) , Ασπρούλης 2, Γρηγοράκης 1, Πλιανός 4, Κουτσοδιάκου.
Καφενείο Ηρώων (Δημητριάδης): Δημητριάδης 10, Μαράκης , Λίτινας, Βουτσαδάκης , Φραγκιαδάκης Μιχ. , Χατζής, Βαρούχας, Δασκαλάκης 6, Γαλλιός , Φραγκιαδάκης Ματ. , Γαλεράκης 2, Ζαχαρόπουλος 18(1), Αντωνογιαννάκης 5.

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1/2014
(Α2)  Voyager – ΣΥ.ΦΑΡ  43-51
Διαιτητές: Σμυρνάκης, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 6-9, 18-19, 26-38, 43-51
Voyager (Μυλωνάς): Διβάρης 12 (1), Δαφέρμος, Λάζαρης 13, Δροσουλάκης, Σταυρουλιδάκης 2, Ανδρεαδάκης 4, Κωσταντινίδης 6 (1), Dont, Μυλωνάς, Ρογδάκης 6.
ΣΥΦΑΡ (Παπαδάκης): Κουκουβάγιας 12 (2), Παπαδάκης Μ. 6, Κούνουπας, Ζερβουδάκης 3, Χηνιάδης 2, Κριτσωτάκης 21, Λαμπύβας 7, Καβρουλάκης.

(Α2)  Cul De Sac – ΤΕΕ Ρεθύμνου  38-34
Διαιτητές: Σμυρνάκης, Ανυφαντάκη
Δεκάλεπτα: 12-14, 17-16, 29-21, 38-34
Cul de Sac (Κυδωνάκης): Καζάνης 4, Παλαφούτης Σ. 8 (2), Φιτσανάκης, Πάνου, Καμπουράκης, Παυλιδάκης 2, Χριστουλάκης 1, Χαροκοπάκης, Σταράκης 4, Παλαφούτης Μ. 10 (2), Καθαράκης 7, Παπαδάκης 2.

ΤΕΕ Ρεθύμνου (Σφακιανάκης): Μπουρμπάκης, Νικολάου 15, Λαμπρινός 9, Ρουσσάκης, Σφακιανάκης 4, Δασκαλάκης Μ. 6, Καλησπεράκης.
(Α2)  Photo Έκφραση – Ιατροί   42-46
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Ανυφαντάκη
Δεκάλεπτα: 9-6, 24-20, 27-27, 42-46
Photo Έκφραση (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκης 6, Κιουρτσιδάκης 2, Σταγκουράκης 13 (1), Βασιλάκης, Οικονομάκης 4, Γκούτζος, Μακρυδάκης, Ρούλιος 12 (1), Μανωλουδάκης, Μανιατάκης, Σαλβαράκης, Παπαδογιαννάκης 5.
Γιατροί (Σιβαρόπουλος): Χόμπης 2, Μελεσσανάκης, Ζαφείρης, Κανταρτζής 4, Τζανάκης 4, Σανδαλάκης, Σιβαρόπουλος 2, Καλφόπουλος, Βασιλάκης 16, Ζαχαράκης 13, Παρασχάκης , Σταυρουλάκης 5.

(Α1)  Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80  41-75
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 3-20, 12-42, 21-57, 41-75
Α.Δ Ρεθύμνου (Καλοκύρης): Κυριακάκης, Τζατζάκης 5, Κιαγιάς 5 (1), Καλοκύρης 6, Ζολώτας 4, Κουκουμπεδάκης 9 (3), Παπαδομιχελάκης 2, Φραγκιουδάκης 10.
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 (Πετράκης): Καπαρός 9 (1), Ρωμανιουδάκης 14, Κυρμιζάκης 15 (3), Ρακιντζής 6 (2), Πολιτάκης 11, Καραβάνης 9, Κιαγιαδάκης 11, Πετράκης.


(Α2)  Φοιτήτριες – Chaplins   33-56
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σταυρουλάκης
Δεκάλεπτα: 4-7, 11-22, 20-46, 33-54
Φοιτήτριες (Προβιάς): Λάππα 9, Μπόθου, Ξανθέα 3, Επιτροπάκη 5, Χρονοπούλου 4, Κίτσιου, Καραταράκη, Κεραμισάνου 4, Δοξάκη 4, Τρούλη 4.
Chaplins (Τσαγκαράκης): Γιουλούντας, Καριπίδης 12, Νικολουδάκης 4, Διομανταράκης 12, Ανδρονικίδης, Χατζάκης 4, Τζανιδάκης 2, Τζωρτζίνης 2, Αντωνάκης 9, Πατάτας 9.


(Α1)  ΕΛ.ΑΣ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ   64-53
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 17-20, 36-27, 47-37, 64-53
ΕΛ.ΑΣ (Τσάβαλος): Δαμανάκης 10 (3), Αντουράκης 11 (2), Μαμαλάκης 12, Μαλλιαρός 9, Κωνσταντινίδης, Κανλής 22 (2).
Φοιτητές (Προβιάς): Αρσάνογλου 2, Πελιβανίδης 1, Φραντζεσκάκης 7 (1), Παπαγούδας, Κονιτόπουλος 9 (1), Κανουπάκης, Κασάπης 6 (1), Μπουκουρας 4, Παπαγρηγορίου 6, Ασλάνογλου, Σεγρεδάκης, Κόης 18.


(Α1)  ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΕΚΠ. ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ   56-82
Διαιτητές: Σμυρνάκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 12-22, 24-53, 40-66, 56-82
Δήμος Αγίου Βασιλείου (Θεοδοσουλάκης): Ρουκουνάκης 3, Παπαδάκης Γ., Παπαδάκης Εμ. 3 (1), Κανακάκης 8, Παπαδάκης Χ. 21 (2), Καλογεράκης , Καραζούπης 4, Παπαδογιαννάκης 4, Παπαδάκης Στ., Παναγιωτάκης 6, Θεοδοσουλάκης 7.
Εκπ./Ιδ.Υπάλληλοι (Σαβοργινάκης Μ.):
Σαβοργινάκης Μ. 5 (1), Πετρακάκης 12 (4), Μαθιουδάκης 2, Καίσαρης 8, Σαβοργινάκης Β., Μίχας 17 (3), Παπαδάκης 16, Ιερωνυμάκης 9, Λαμπαρδάκης 13.