Τετάρτη, 22 Φεβρουαρίου 2017

Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 10ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2017
15:30  (A2-B) ΣΥΦΑΡ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
17:00  (A2-B)
CRETAN INOX - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
18:30  (Α1) ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΙΑΤΡΟΙ
20:15  (A1) PHΟTO ΕΚΦΡΑΣΗ - XPRESS COPY

ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2017
12:45 (A2-B) MUEBLO PLUS - DOMEK
14:30 (A2-Β) KLADOS TOURS - TEE ΡΕΘΥΜΝΟΥ
16:15 (A1)
PLATANOS TOURS - ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18:00 (A1)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
19:45 (
Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - STUDIO RETHΥΜΝΟ

(A2-B) RETHYMNO SOCCER CLUB - NEΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 0-20 (AA)
(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
 (A2-A) ΑΘΙΒΟΛΕΣ – ΜΕTROPOLIS  0-20(AA)

ΡΕΠΟ (A2-B): THINK VILLA
ΡΕΠΟ (A1): Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL

Σάββατο, 18 Φεβρουαρίου 2017

Αποτελέσματα 10ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 8ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2017
(A2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ - METROPOLIS 42-47
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 08-12, 20-23, 33-32, 42-47
ΡΑΨΩΔΙΑ (Πατεράκη-Χόμπης): Χόμπης Γ. 2, Τσικινάς 3, Πατεράκη, Ξενάκης 10, Νιωτάκης, Βεργίτσης 6 (2), Γκάμπλιας 20 (3), Ψαθάκης 1, Χόμπης Β.
METROPOLIS (Σιβαρόπουλος): Σιβαρόπουλος 11, Σωμαθιανός, Βότσογλου 12, Πίτερης 5 (1), Κονταξάκης 6 (1), Παναγιωτόπουλος 8, Μπεγέτης 5.
 
(A2-Α) CRETA FARMS - BUENO 69-51
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 11-10, 35-22, 52-36. 69-51

CRETA FARMS (Μαθιουλάκης): Καραογλάνης 5, Σταυρουλάκης Ν. 9 (1), Κριτσωταλάκης Κ. 8, Δαφέρμος, Κριτσωταλάκης Β. 9 (2), Σταυρουλάκης-Παττακός Ε. 12, Σταυρουλάκης Χ. 26 (6).
BUENO HOTEL (Δροσουλάκης): Παπαδάκης Π. 2, Δροσουλάκης, Αδρονικίδης 14, Κοπανάκης 3, Σταυρουλιδάκης 2, Ανδρεαδάκης, Σταγκουράκης 21 (1), Χατζάκης, Αρσενίδης 9.
(Α1) ΙΑΤΡΟΙ - PHΟTO ΕΚΦΡΑΣΗ  50-59
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 7-18, 21-37, 35-49, 50-59
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Μουκασίρης 4, Περαντωνάκης 14 (2), Ζαχαράκης 11 (1), Τζανάκης 9 (1), Σιβαρόπουλος , Φουσταλιεράκης, Σαμωνάκης 4, Παρασκάκης 8, Παπαδόπουλος.

PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κυδωνάκης 6, Κιουρτσιδάκης 1, Κωνσταντινίδης, Πατέρας 3, Μπουρμπάκης, Νύκταρης 13 (3), Βασιλάκης Γ., Σταυρουλάκης 6, Χαρκιανάκης, Βασιλάκης Β. 30 (5), Ρωμανιουδάκης.
(A1) STUDIO RETHΥΜΝΟ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.CSTATHOURAKIS S-CONTROL 70-65
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Αρτεμάκη 
Δεκάλεπτα: 17-13, 35-27, 51-44, 70-65
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ., Καραβάνης 15 (1), Μίχας 11 (1), Παπαδάκης 17 (2), Σαββοργινάκης Β. 3 (1), Ιερωνυμάκης 9, Καίσαρης 13 (2), Κανλής 1.

Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL (Κατσουλάκης): Τσαχάκης 2, Συντιχάκης 3 (1), Καλλιγιάννης 2, Κλήμος 10, Κανακάκης 4, Παπαδάκης Χ., Οικονομίδης 10 (1), Καλογεράκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 9, Παπαδογιαννάκης Π., Θεοδοσουλάκης, Χρυσουλάκης 25 (2).
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2017
(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ) (Α2-ΒRETHYMNO SOCCER CLUB - DOMEK 0-20 (AA)

(A2-ΑΑΘΙΒΟΛΕΣ - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 0-20 (AA)


(A2-ΑΟΙΩΝΟΣ/BARCODE - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 71-35
Διαιτητές: Πετράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 15-05, 33-14, 57-29, 71-35.
ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE (Γιαννακάκης): Δημητριάδης 2, Λίτινας 11(3), Κλάδος 8, Δούβρος, Τρουλλινός 8, Σταυρουλάκης 4, Γαμβρελάς 14, Καλλιτσουνάκης 7, Καλαϊτζάκης 17(3).
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Λάππα, Ρόμπου): Λάππα 9, Ρόμπου 2, Βουρδουμπά, Κρεμασμενάκης, Τσικριτσάκη, Μαστροκώστα, Νικολούλια 16(2), Ξανθέα Θ. 2, Ξανθέα Ι. 6(2).

(A2-Α) L'Étoile du Sud - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 59-37

Διαιτητές: Ρασούλη, Πετράκης .
Δεκάλεπτα: 14-04, 32-12, 39-29, 59-37.
L'Étoile du Sud (Βουτσαδάκης): Παυλιδάκης 16, Πατάτας, Βουτσαδάκης 1, Παπαδάκης, Βαρούχας 10(1), Δασκαλάκης 24, Γαλλιός 2, Φραγκιαδάκης Μαθ. 6, Γαλεράκης, Μαυράκης.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Παλτατσίδης 6(2), Σταυριανάκη 2, Ξενιτόπουλος, Μάσκας 15(3), Χατζηδάκης, Λεβεντάκης 1, Δαμιανός, Βουράκης, Νικολιδάκης 4, Διαμαντής 9.

(A1) 
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 41-71

Διαιτητές: Ρασούλη, Νικολιδάκη 
Δεκάλεπτα: 11-23, 22-40, 28-53, 41-71.
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης):  Μήτσιου, Δαμανάκης  Κ. 23(5), Καλοκύρης 6, Ξανθόπουλος 1, Καρυπίδης 5, Σαμπουντζής, Κυριακάκης 6, Σερσεμής, Κουκουμπεδάκης.
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καραβάνης): Μαλλιαρός 12, Θανάσης 6(1), Μαμαλάκης Σ. 9(1), Τσιχλής 8, Μαμαλάκης  Ν. 18, Πατέντας 18.

PLATANOS TOURS 2016-2017
(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - PLATANOS TOURS καν. 71-71, παρ. 80-75
Διαιτητές: Καμπίτσης, Μακρογιάννης.
Δεκάλεπτα: 17-15, 31-36, 55-58, 71-71, παρ. 80-75.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Γαβαλάκης, Μανέτας, Καπαρός, Τρανταλίδης 2, Τζενεβράκης 7(1), Αντουράκης 24(4), Μπαραδάκης 14, Μιχαλάκης 2, Χαιρέτης, Σεγρεδάκης 26(4), Ροδινός 5(1).
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Μ.): Φωτάκης 15, Βροντάκης 3(1), Αγγελάκης 11(1), Κανταρτζής 10(2), Βουγιουκαλάκης Μ. 6, Γεωργίου 8, Καραγιάννης 6, Λαμπαρδάκης 16.
(Α1) XPRESS COPY - ΦΟΙΤΗΤΕΣ  40-30
Διαιτητές: Καμπίτσης, Μακρογιάννης.
Δεκάλεπτα: 9-10,19-19,32-24,40-30
XPRESS COPY(Ξενίδης): Γιαννούλης 6(1), Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 15, Βασιλείου 1, Πιοτογιαννάκης 7(1), Σπιτάς 8, Χατζηδάκης 3.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ(Προβιάς): Καρπούζης 13(1), Λίτινας 2, Ζούκης, Μίγκλης, Μυλωνάς, Φουτζόπουλος 4, Κουτσουμπελίτης, Βλάσσης 1, Θεοδωρόπουλος, Στάμος 10.

ΡΕΠΟ (A1): ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 01/03/2017
(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ(A2-A) BUENO - L'Étoile du Sud 42-48
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Τσικριτσάκη.
Δεκάλεπτα: 11-11, 23-25, 30-38, 42-48.
BUENO HOTEL (Μυλωνάς): Παπαδάκης, Σταθοπούλου 12(3), Αδρονικνίδης 4, Σταγκουράκης 3,  Σταυρουλιδάκης 3, Κοπανάκης 4, Κωνσταντίνιδης, Ανδρεαδάκης 4, Αρσενίδης 9.
L'Étoile du Sud (Φραγκιαδάκης Μαθ.) : Μαυράκης, Πατάτας 2, Βουτσαδάκης 2, Παυλιδάκης 13, Παπαδάκης 1, Βαρούχας 3, Δασκαλάκης 16, Γαλλίος 4(1), Φραγκιαδάκης Μαθ. 7, Γαλλεράκης.

Τρίτη, 14 Φεβρουαρίου 2017

Πρόγραμμα 10ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 8ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2017
15:30  (A2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ - METROPOLIS
17:00  (A2-
Α) CRETA FARMS - BUENO
18:30  (Α1) ΙΑΤΡΟΙ - PHΟTO ΕΚΦΡΑΣΗ
20:15  (A1) STUDIO RETHΥΜΝΟ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2017
11:00  (Α2-Β) RETHYMNO SOCCER CLUB - DOMEK (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
12:30 (A2-Α) ΑΘΙΒΟΛΕΣ - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
14:00 (A2-Α) ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
15:30 (A2-Α) L'Étoile du Sud - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
17:15 (A1)
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19:00 (A1)
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - PLATANOS TOURS
20:45 (
Α1) XPRESS COPY - ΦΟΙΤΗΤΕΣ

ΡΕΠΟ (A1): ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 01/03/2017
19:00 (A2-A) BUENO - L'Étoile du Sud (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

Σάββατο, 11 Φεβρουαρίου 2017

Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου και εξ αναβολής Α2-Α του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017.

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2017
(A2-B) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - CRETAN INOX 66-63
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 20-22, 34-31, 44-49, 66-63.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 15(2), Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 30, Καλαϊτζάκης, Παπαδάκης Κ. 3, Γεωργαλής 2, Πετροπουλάκος 12, Νικολιδάκης, Παπαδάκης Ι. 2, Προκοπάκης, Σακελαρίδης, Φανουργάκης.
CRETAN INOX (Θανάσης): Ψωμάς 12, Βελονάκης 1, Θεοδορόπουλος, Κατσαβούνης 8(1), Γκόγκος 3(1), Βαβουράκης, Κατσαβίδης 20, Φραγκιουδάκης 3, Μακαρδόνας 16(2).

(A2-B) DOMEK - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 35-53

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 06-12, 14-31, 19-44, 35-53.
DOMEK (Δούκας) : Δούκας 2, Μαθιουδάκης 6, Μηναδάκης 3(1), Βουρτζούμης Ηλ., Ντρέκο, Κατσαντώνης Γ. 2, Κορωνάκης 12, Αποστολάκης 9(1), Λαγουδάκης 1.
ΕΠΙΧΕΙΡ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης 9(1), Τζανιδάκης 18, Αλεξάκης, Καπετανάκης 9(3), Κύλης 10, Βαρδάκης 7(1), Φουντιδάκης, Γιακουμάκης.

(A2-B) NEΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - THINK VILLA 38-58
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Ρασούλη
Δεκάλεπτα: 13-13, 21-28, 26-41, 38-58.
NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς): Βάμβακας 9(1), Βότζης 9(1), Κουταλάς 7(1), Γρηγοράκης 2, Παραδεισανός 6, Βιδιαδάκης, Φραγιαδάκης, Γαβράς 2, Ζαμπετάκης 3.
THINK VILLA (Πλέμμένος) : Θερμιώτης 21, Πολιουδάκης 14(1), Καζίλας 9(1), Πηγουνάκης Φ. 2, Αντωνίου 9(1), Κόκκινος 3, Αστρινάκης, Στεργιάκης.

(A2-B) MUEBLO PLUS - KLADOS TOURS 56-46
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Ρασούλη
Δεκάλεπτα: 18-09,37-30,44-42,56-46.
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης) : Τσιλιεδάκης Ν., Τσαφαράκης, Θυμάκης, Τσιλιεδάκης Λ. 8(2), Χατζηδάκης 8(1), Φίλας 12,  Τζεδάκης, Κάλντι 10, Κλάδος 14(4), Παπαδάκης 4.
KLADOS TRAVEL (Πετράκης): Χριστουλάκης 22(4), Πετράκης, Κλάδος 7, Περακάκης 2, Πετρίδης 3, Καλλιγιάννης, Νταουντάκης 5, Jovanovic 6, Γερουκάκης 1.

(A2-B) TEE ΡΕΘΥΜΝΟΥ - RETHYMNO SOCCER CLUB 53-44
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 20-09, 33-25, 42-33, 53-44
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Γαλερός): Καλαϊτζάκης, Μαθιουδάκης 19(2), Γαλερός 16(3), Δασκαλάκης Μ. 14, Σφακιανάκης, Δασκαλάκης Ν. 4.
RETHYMNO SOCCER CLUB (Θεοδοσόπουλος): Καραλής 7, Νικολακάκης 8(2), Καλογεράκης 5(1), Νταγκουνάκης 2, Θεοδοσόπουλος 13(3), Αντωντοπουλος 1, Παπαδάκης Α. 8.

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2017
(A2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – METROPOLIS  (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)  68-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 17-05, 38-17, 48-37, 68-39

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Παλτατσίδης 16 (3), Σταυριανάκη, Διαμαντής 7, Ξενιτόπουλος, Μάσκας 17 (2), Κιοσσές, Λεβεντάκης 4, Δαμιανός 5, Βουμβουράκης 4, Νικολιδάκης 15 (3), Μανωλουδάκης.
METROPOLIS (Μπαγιαρτάκης): Νικολουδάκης 7, Σωμαθιανός 2, Κεραμιανάκης, Βότσογλου, Πίτερης 4, Κονταξάκης 4 (1), Παναγιωτόπουλος 11, Παπαδογιαννάκης 1, Μπεγιέτης 10.

(A2-Α) ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)  53-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 13-14, 29-23, 38-30, 53-39
ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE (Γιαννακάκης): Δημητριάδης, Δουζίνας 6 (2), Λίτινας 3 (1), Πολοπετράκης, Κλάδος, Δούβρος 13, Αντωνογιαννάκης 2, Τρουλλινός 7, Σταυρουλάκης 2, Γαμβρελάς 7, Καλλιτσουνάκης, Καλαϊτζάκης 13 (1).

ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Αποστολάκης, Αντουράκης 12 (1), Ρούλιος  Α. 16, Σαρτζετάκης, Ρούλιος Κ., Λαδάκης, Χατζησπύρος, Γαλάνης 5, Κουκάκης 2, Οικονομάκης 4.

ΤΕΤΑΡΤΗ 15/02/2017
(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ) (A1) XPRESS COPY - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  47-60
Διαιτητές: Θεοδωράκης , Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 13-16,27-33,38-53,47-60.
XPRESS COPY (Πιοτογιαννάκης): Φιτσανάκης 2,Καλογεράκης 2, Οργανουδάκης 8, Φεσσας 3(1), Σπιτάς 19, Χατζηδάκης 2, Γιαννούλης 11(1).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος): Μοσχάκης 5, Κατσαντώνης 14(1), Μαραβελάκης 7, Γκατζιάς 4, Πολιτάκης 11(3), Αραμπατζογλου, Αλυγιζάκης 7, Συριανόγλου, Δρουδάκης, Ζουμπεράκης 12.


ΡΕΠΟ (A2-B): ΣΥΦΑΡ
(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ) (A2-A) ΑΘΙΒΟΛΕΣ – BUENO  0-20 (ΑΑ)

Τρίτη, 7 Φεβρουαρίου 2017

Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου και εξ αναβολής Α2-Α του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017.

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2017
15:00 (A2-B) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - CRETAN INOX
16:30 (A2-B)
DOMEK - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
18:00 (A2-B) NEΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - THINK VILLA
19:30 (A2-B) MUEBLO PLUS - KLADOS TOURS
21:00 (A2-B)
TEE ΡΕΘΥΜΝΟΥ - RETHYMNO SOCCER CLUB

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2017
18:30 (A2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – METROPOLIS  (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
20:00 (A2-Α) ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 15/02/2017
19:00 (A1) XPRESS COPY - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)


ΡΕΠΟ (A2-B): ΣΥΦΑΡ
(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ) (A2-A) ΑΘΙΒΟΛΕΣ – BUENO  0-20 (ΑΑ)

Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2017

Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017.

ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2017
(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ) (A2-B) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 36-43
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 02-08, 11-18, 26-25, 36-43
ΕΠΙΧΕΙΡ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης):
 Δοξαστάκης 4, Τζανιδάκης 18, Αλεξάκης, Καπετανάκης 6 (2), Κύλης 5, Βαρδάκης, Φουντιδάκης, Γιακουμάκης 3.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 4, Τζανουδάκης 4, Κακλαμάνος 17, Καλαϊτζάκης 14, Παπαδάκης Κ., Γεωργαλής, Πετροπουλάκος, Νικολιδάκης, Παπαδάκης Ι. 2, Προκοπάκης, Σακελαρίδης 2, Φανουργάκης.

Ltoile du Sud 2016-2017
(A2-ALtoile du Sud - ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE  45-53
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 09-15, 26-35, 36-51, 45-53
L'Étoile du Sud (Βουτσαδάκης): Μαυράκης 5, Βουτσαδάκης 2, Παπαδάκης, Βαρούχας 3, Δασκαλάκης 13 (1), Γαλλιός 4 (1), Φραγκιαδάκης Μαθ. 4, Γαλεράκης, Παυλιδάκης 14.
ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE (Γιαννακάκης): Δημητριάδης, Δουζίνας 3 (1), Λίτινας, Πολοπετράκης 6, Κλάδος, Δούβρος 7 (1), Αντωνογιαννάκης, Τρουλλινός 4, Σταυρουλάκης, Γαμβρελάς 2, Καλλιτσουνάκης 2, Καλαϊτζάκης 29 (4).


(Α1) STUDIO RETHΥΜΝΟ - XPRESS COPY 70-35
Διαιτητές: Καθαράκης, Μαρινάκης
Δεκάλεπτα: 16-14, 38-19, 52-29, 70-35

STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ (Καραβάνης): Σαββοργινάκης Μ. 3 (1), Καραβάνης 17, Μίχας, Παπαδάκης 20 (4), Σαββοργινάκης Β. 2, Ιερωνυμάκης 7, Καίσαρης, Κανλής 21.
XPRESS COPY (Ξενίδης): Κεφαλογιάννης 10, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 2, Χατζηδάκης 2, Φεσσάς 5 (1), Ζήσιμος 8 (2), Σπιτάς 2, Βασιλείου 6 (2), Γιαννούλης.


(A1) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 72-63
Διαιτητές: Μαρινάκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 16-15, 36-27, 55-38, 72-63

Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL (Κατσουλάκης): Συντιχάκης 6, Καλλιγιάννης, Κλήμος 13, Κανακάκης 5, Παπαδάκης Χ. 5, Οικονομίδης 10, Καλογεράκης 1, Παπαδογιαννάκης Γ. 24 (2), Παπαδογιαννάκης Π., Θεοδοσουλάκης, Χρυσουλάκης 8, Παπαπαναγιώτου.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μαραβελάκης 3, Πολιτάκης 5, Αλυγιζάκης 10, Ζουμπεράκης 10, Γκάτζιας 5, Δρουδάκης 10, Συριανόγλου 5 (1), Κατσαντώνης 15.

ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2017
(A2-AΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 25-43
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 04-08, 08-18, 17-31, 25-43.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Κρεμασμενάκης, Ρόμπου 2, Κουμπούλη 6, Βουρδουμπά 4, Γιαπίτσογλου, Ξανθέα Θ. 2, Ξανθέα Ι. 11(1).
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης) : Οικονομάκης 15(2), Ρούλιος Κ. 13, Ξενάκης 8, Μανιατάκης 5, Μακρυδάκης, Ρούλιος  Α., Σαρτζετάκης 2, Παπαδογιαννάκης.
(A2-A) METROPOLIS - CRETA FARMS 36-42
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Μακρογιάννης.
Δεκάλεπτα: 09-06, 17-19, 26-30, 36-42.
METROPOLIS (Μπαγιατάκης) : Νικολουδάκης 8, Ζιάνας, Κονταξάκης 12(1), Βότσογλου 6, Μπαγιατάκης 2, Σιβαρόπουλος 6, Μπεγέτης 2.
CRETA FARMS (Μαθιουδάκης) : Μπραζιώτης 2, Καραογλάνης 10, Σταυρουλάκης Ν., Κριτσωτάκης Β. 2, Κριτσωτάκης Κ. 13. Μαραγκουδάκης, Σταυρουλάκης Β. 7, Σταυρουλάκης Ν. 8(1).
(A1) PHΟTO ΕΚΦΡΑΣΗ – ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 94-57
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Μακρογιάννης.
Δεκάλεπτα: 22-09, 48-28, 67-34, 94-57.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης):  Κυδωνάκης 4, Κιουρτσιδάκης 3(1), Κωνσταντινίδης, Μαραυγάκης 24(4), Πατέρας 11(2), Νύκταρης 12(2), Βασιλάκης Γ., Μπουρμπάκης, Σταυρουλάκης 7, Χαρκιανάκης 4, Βασιλάκης Β. 29(6), Ρωμανιουδάκης. 
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης):  Μήτσιου, Δαμανάκης  Κ. 25(6), Καλοκύρης 5(1), Ξανθόπουλος 9, Καρυπίδης 14, Σαμπουντζής, Γεωργακάκης, Κυριακάκης 4, Σερσεμής, Κυριακάκης Β.
(A1) ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 90-52
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα : 16-16, 41-29, 61-44, 90-52.
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καραβάνης): Πολυδωρόπουλος 13, Θανάσης 5(1), Μαμαλάκης Σ. 13(1), Τσιχλής 11(3), Φουντουκίδης 13, Πατέντας 25(1), Παρθενιώτης 8.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Μανέτας 10, Τρανταλίδης 5(1), Τζενεβράκης 2, Αντουράκης 11(1), Μιχαλάκης 6, Σεργεδάκης 18(6).


(Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΙΑΤΡΟΙ 50-31
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα : 09-10, 24-15, 30-23, 50-31.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Καρπούζης 13, Λίτινας 9(1), Λιοπυράκης, Φουτζόπουλος 6, Μίγλης 7(1), Βλάσης 8, Στάμος 7.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Παπαδόπουλος 2, Μουχασίρης, Ζαχαράκης 11(1), Περαντωνάκης 8(1), Τζανάκης 5(1), Παρασκάκης , Φουσταλιεράκης, Σαμωνάκης 1, Σταυρουλάκης 2, Σιβαρόπουλος 2.

ΡΕΠΟ (A1): PLATANOS TOURS

ΔΕΥΤΕΡΑ 06/02/2017
(A2-AΑΘΙΒΟΛΕΣ - ΡΑΨΩΔΙΑ 55-38
Διαιτητές: Θεοδωράκης,  Ρόμπου.
Δεκάλεπτα : 12-12, 33-18, 43-29, 55-38.
ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Ι.) : Μελαδάκης I. 5(1), Καθαράκης 22(2), Παλαφούτης Μ. 6(2),  Παλαφούτης Σ. 6(2), Λυγκουνάκης 12, Σερεμέτης 2, Μελαδάκης Μ. 2.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ.) :  Χόμπης Γ. 6, Τσικινάς 3, Πατεράκη, Ξενάκης 16, Νιωτάκης, Βεργίτσης 3(1), Ψαθάκης 10, Χόμπης Β.

(A2-AΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – BUENO 46-51
Διαιτητές: Θεοδωράκης,  Ρόμπου.
Δεκάλεπτα : 06-13, 15-20, 26-36, 46-51.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Παλτατσίδης 6(2), Διαμαντής 15(2), Σταυριανάκη 2, Μάσκας 4, Λεβεντάκης 4, Δαμιανός 2, Νικολιδάκης 12(2).
BUENO HOTEL (Μυλωνάς): Σταθοπούλου 6(2), Αδρονικίδης 6, Σταγκουράκης  17, Σταυρουλιδάκης 2, Κοπανάκης 8, Κωνσταντινίδης, Ανδρεαδάκης 1, Χατζάκης 3, Αρσενίδης 8.

ΤΕΤΑΡΤΗ 8/2/2017
(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ) (A2-Β) ΣΥΦΑΡ – MUEBLO PLUS   38-75
Διαιτητές: Καθαράκης, Τσικριτζάκη.
Δεκάλεπτα : 08-15, 15-48, 26-55, 38-75.
ΣΥΦΑΡ (Παπαδάκης) : Καβρουλάκης 6, Παπαδόπουλος 12,  Παπαδάκης Μ. 7, Κούνουπας, Τεριζόγλου 4(1), Χήνιαδης 6, Λαμπόβας 3(1).
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης) : Τσεδάκης Ν. 2, Τζαφαράκης 2, Θυμάκης 5(1), Τσιλιεδάκης Λ. 5(1), Χατζηδάκης 11(1), Φιλας 10(1), Ρακιτζή, Τζεδάκης 7, Κλάδος 9, Κάλντι 10, Παπαδάκης 14(3).

ΠΕΜΠΤΗ 09/02/2017
(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ) (A2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – CRETA FARMS 42-59
Διαιτητές Θεοδωράκης, Καθαράκης 
Δεκάλεπτα: 12-13,29-30,38-49,42-59 
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ  (Στάμος): Λάππα 12(3), Ρόμπου, Βουρδουμπά 2, Τσικριτσάκη, Πολοπετράκη 4, Νικολούλια 14(2), Ξανθέα θ., Ξανθέα Ι. 10(2)

CRETA FARMS (Μαθιουλάκης): Καραογλάνης 12, Σταυρουλάκης Ν. 23(1), Δαφέρμος, Κριτσωταλλάκης κ. 10, Μαραγκουδάκης, Σταυρουλάκης-Παττακός 4, Σταυρουλάκης Χ. 9(1)