Τετάρτη, 29 Ιανουαρίου 2020

Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής Α1 και Α3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου 2020
14:30 (A3) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3
16:00 (A3) ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES- L'ETOILE DU SUD
17:45 (A3) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
19:30 (A1) HAAGEN DAZS BC - BILLIA'S 
21:15 (A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - SAILING EXPERIENCE 

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου 2020
10:00 (A3) ΓΙΑΤΡΟΙ Α3 - ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ
11:30 (A3) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ACE PARKING
13:15 (A3) OLYMPIC/BONOBO - BUENO HOTEL
15:00 (A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
16:45 (A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ
18:30 (A1) ΓΙΑΤΡΟΙ - KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS 
20:15 (A1) BEST CAR IKE - OCEAN BC / ΣΠΗΛΙ

Σάββατο, 25 Ιανουαρίου 2020

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής Α2 και Α3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020
(A3) L'ETOILE DU SUD - BUENO HOTEL 68-44
Διαιτητές: Νικολιδάκη- Λελεδάκη.
Δεκάλεπτα: 28-08, 19-09, 06-10, 15-11.
L'ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Σαχινίδης Σ. 4, Παυλιδάκης Γ. 16, Καθαράκης Β. 17(4), Καλοείδας Α. 11(1), Παπαδάκης Ν. , Παπιομύτογλου Ζ., Ζουρμπάκης Σ. 5(1), Γαλλιός Ι. 9(2)
BUENO HOTEL (Σταυρουλιδάκης): Κοπανάκης Μ. 15, Αποστολάκης Χ., Σταγκουράκης Δ. 10(1), Κόλκας Α., Σταυρουλιδάκης Γ. 7, Ανδρεάκης Σ. 10(2), Μοτάκης Γ., Δαφέρμος Μ. 2.

(A3) ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 86-46
Διαιτητές: Πετράκης, Λελεδάκη.
Δεκάλεπτα: 09-07, 34-06, 18-13, 25-20.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 (Προβιάς-Βλάσσης-Μακροδημήτρη):Ισχακης Δ. 14(1), Στέρπης Δ. 4, Πεπονάκης Μ. 2, Σταθόπουλος Θ. 4, Ματθαιουδάκης Λ. 31(8), Νασος Κ., Καριώτης Σ. 15(1), Δράκος Σ. 10(2), Ροκάι Β. 6.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης Α. 20, Γιακουμάκης Ε. 1, Καπετανάκης Ι. 3(1), Κακλαμάνος Π. 18, Μιχαλάκης Γ. 2, Φουντιδάκης Ι. , Σκούφογλου Γ. 2.

(A3) ACE PARKING - ΓΙΑΤΡΟΙ Α3  37-31
Διαιτητές: Μπουζουνεράκης, Τεπερίδης.
Δεκάλεπτα: 10-06, 09-07, 05-08, 13-10.
ACE PARKING (Σαμψων): Τσικινάς Λ. 5, Χαροκοπάκης Σ. 5, Κουνδουράκης Σ. 9(1), Πατηταράς Α. 2, Κουνδουράκης Γ. 1, Παναγιωτόπουλος Μ. 1, Βελονάκης Γ. 14(4).
ΙΑΤΡΟΙ Α3 (Τζανάκης Ι.): Μουχασίρης Γ., Σιβαρόπουλος Ν. 6(2), Κοκκάς Ι. 3(1), Ανδρονικίδης 2, Καθαράκης Φ. 6, Σαμονάκης Ν. 2, Δελλής Μ. 8, Κριθαράκης Β. 4.

(A2) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ - KLADOS TOURS 38-77
Διαιτητές: Μπουζουνιεράκης, Τεπερίδης
Δεκάλεπτα: 14-21, 10-21, 08-14, 06-21.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ (Γαβαλάλης Ι.): Κυραμαριός Μ., Κανακάκης Δ. 7(1), Καλογεράκης Γ. 14, Μαράτος Κ., Πισκοπάκης Γ., Κονταξάκης Β., Πετράκης Σ. 6, Πεγιαδάκης Α. 11(1).
KLADOS TOURS (Κλάδος Π.):  Γιοβάνοβιτς Β. 10(2), Πίτερης Ι. 15(2), Κλάδος Π. 8, Περδίκης Β. 4, Καλλιγιάννης Ε., Χρυσικός Δ. 38(4), Πετρίδης Ι. 2.

(A2) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 75-48
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολίδάκη.
Δεκάλεπτα: 23-15, 16-19, 20-02, 16-12
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Πετράκης Σ.): Πετράκης Σ. 12(4), Μπενάκης Γ. 6, Παλαφούτης Σ. 9(3), Ξηράς Μ. 19, Απανωμεριτάκης Χ. 5, Reher B. 2, Βροντάκης Γ. 6(2), Φουσταλιεράκης Ε. 2, Λιάκος Δ. 14(1).
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος Ε.): Βότζης Ι. 8(2), Μαρίνος Ι. 21(4), Γρηγοράκης 2, Παραδείσανος Σ., Θεοδοσόπουλος Ε. 4, Γαβράς Σ. 13(2), Γαβράς Ν.

Κυριακή 26  Ιανουαρίου 2020
(A3) ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ - ΡΑΨΩΔΙΑ 46-40
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Λαλαδάκης.
Δεκάλεπτα: 08-13, 05-11, 20-09, 13-07.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ (Σεγρεδάκης Ν., Βλάσσης Κ.): Χρηστοφορίδης Σ. 3, Καλιτσουνας Γ.7, Λιοδάκης Ν. 11(1), Αλεξανδράκης Π. 10, Κορομπίλης Χ. 2, Δαιρετζής Ι. 1, Αγγελάκης Ι. 12.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 2, Κριτσωταλάκης Κ. 11(1), Παυλίδης Σ. 3(1), Σταματάκης 15(1), Ξενάκης Δ. 7,  Βεργίτσης Γ. , Ασβεστας Κ. 2, Ψαθάκης Μ.

(A3) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES 77-26
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Λαλαδάκης.
Δεκάλεπτα: 22-07, 17-02, 23-06, 15-10.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός Β.): Παλτατσίδης Σ. 11(2), Σταθόπουλος Κ. 31(2), Τατσογιαννος Γ. 8, Δαμιανός Β. 5,  Ξενιτόπουλος Σ. 3(1),  Λεβεντάκης Χ. 6,  Νικολιδάκης Β. 10(2), Καβρουλάκης Β. 3(1).
ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES (Οικονομίδης Γ.): Μπλεμένος Ι., Λαζαράνης 17(2), Τρύφων Γ. 2, Ορφανίδης Α., Παναγιουλάκης Σ., Νικολακάκης Γ. 5(1), Φασουλάκης Λ. 2, Φουντουλάκης Β. 

(A3) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - OLYMPIC/BONOBO 50-41
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 17-08, 12-09, 15-09, 06-15.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατζουλάκης, Ουρανός): Νικολάου Γ., Χουστουλάκης Ε. 6, Λαγουδάκης Γ. 4,  Πατατας Γ., Συμεωνίδης Κ., Δασκαλάκης Μ. 18,  Παπαδόπουλος Χ. 5, Μαθιουδάκης Σ. 17.
OLYMPIC/BONOBO (Φοβάκης): Χατζιρακης 11(1), Δούκας Ι. 7(1), Uglava G. 5, Prodanovic M. 6(2),  Αποστολάκης Ν. 8, Ιερωνυμάκης Β. , Κατσαντώνης Ι. 4, Κατσαντώνης Γ.

(A2) THINK VILLA - ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ.  42-47
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Κουλιεράκης Χ.
Δεκάλεπτα: 02-06, 12-17, 10-15, 18-09.
THINK VILLA (Καζίλας Δ.): Μπριλλάκης Σ., Παπαδάκης Μ. 5, Πολιουδάκης Σ. 13(2), Καζίλας Δ. 12(2), Πηγουνάκης Φ., Δαγαράκης Ε. 4, Κουδουναράκης Λ. 1, Κόκκινος Δ.7(1).
ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ.  (Λίτινας Ι.): Δημητριάδης Α. 2, Δουζινας Γ. 14(2), Γαλέρος Σ. 2, Σταυρουλάκης Ν. 5, Κλάδος Ι., Δούβρος Ν. 13, Καραογλάνης Χ. 2, Σταυρουλάκης Π. 4, Τρουλινός Ν. 5.

(A2)  ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ - PLATANOS TOURS 32 - 29
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Λελεδάκης Σ.
Δεκάλεπτα: 10-09, 08-09, 05-05, 09-06.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ (Κούμουλος): Ρωμανιουδάκης Χ. 13(1), Σωμάθιανος Ε. 6, Κονταξάκης Ν. 2, Σταματόπουλος Β. 4, Νικολουδάκης Κ. 5, Ηλιάκης Ε. , Μπαγιαρτάκης Γ. , Προκοπάκης Α. 2. 
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης): Δροσουλάκης Κ. 7(2), Βελονάκης Γ. 4, Βουγιουκαλάκης Λ. , Βαρδάκης Η. ,Ζουμπεράκης Ν. 13, Μαλλιαρός Ν. 3, Σκέρλος Λ.

(A2)  ΧΟΡΕΥΤΕΣ - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC 59-38
Διαιτητές: Μαρινάκος, Γλεκούρας. 
Δεκάλεπτα: 21-06, 06-13, 15-04, 17-15
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός Ε. 20(3), Μακεδάκης Β. 1, Τσόγκας Γ. 7, Βασιλάκης Λ. , Κιοσσές Β. 6, Καλυβιανάκης Χ. 7(1), Στάρρας Γ. 5(1), Μεξής Γ. 4, Λαγουδάκης Ν. 9, Καζάνης Γ. 
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC (Ζουμπουλάκης): Περιστεράκης Ι. 4, Ρούλιος Α. 7, Αποστολάκης Θ. 4, Ρούλιος Κ. 2, Οικονομάκης Κ. 6(2), Χατζησπύρος Γ. 2, Χριστοφοράκης Γ. 1, Αντουράκης Λ. 4, Ξενάκης Σ. 2, Ζαφειράκης Ν. 6.

(A2)  NRG RETHYMNO BC - MACRON STOR 48-64
Διαιτητές: Μαρινάκος, Τσεκούρας.
Δεκάλεπτα: 13-13, 09-16, 19-18, 07-17.
NRG RETHYMNO BC (Γκόγκος): Αρσενίδης Γ. 18(1), Γκόγκος Α, . Βελονάκης Η. 6, Ψωμάς Α. 8, Μακαρδόνας Δ. 16(1).
MACRON STORE (Καρατζέτζος Κ.): Δοξαστάκης Ε. 4, Καρατζέτζος Γ. 12, Νικολάου Α. , Πριναράκης Φ. 25(2), Κόνιας Ε. 6, Κάβουρας Γ. 4, Τσαφαράκης Μ. 2, Καρατζέτζος Β. , Καρατζέτζος Κ. 11(1).

Τετάρτη, 22 Ιανουαρίου 2020

Πρόγραμμα 6ης Αγωνιστικής Α2 και Α3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020
15:15 (A3) L'ETOILE DU SUD - BUENO HOTEL
16:45 (A3) ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
18:15 (A3) ACE PARKING - ΓΙΑΤΡΟΙ Α3
19:45 (A2) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ - KLADOS TOURS
21:15 (A2) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ

Κυριακή 26  Ιανουαρίου 2020
10:00 (A3) ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ - ΡΑΨΩΔΙΑ
11:30 (A3) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES
13:15 (A3) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - OLYMPIC/BONOBO
15:00 (A2) THINK VILLA - ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. 
16:45 (A2)  ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ - PLATANOS TOURS
18:30 (A2)  ΧΟΡΕΥΤΕΣ - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC
20:15 (A2)  NRG RETHYMNO BC - MACRON STOR

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 20 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους. 

Τρίτη, 21 Ιανουαρίου 2020

Δωρεά τροφίμων από τις ομάδες του εργασιακού μπάσκετ Ρεθύμνου για το Κοινωνικό Παντοπωλείο Ρεθύμνου

Η οργανωτική επιτροπή του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020 μετά από πρόταση της ομάδας του «ΟΙΩΝΟΣ-ΚΑΡ» τα Σαββατοκύριακα 11-12/1/2020 και 18-19/1/2020 μαζεύτηκαν τροφίμων μακράς διάρκειας στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου, προκειμένου αυτά να διατεθούν στο Κοινωνικό Παντοπωλείο Ρεθύμνου. Συγχαρητήρια σε όλες τις ομάδες για την αλληλεγγύη προς τους συνανθρώπους μας!!!
Εδώ η σχετική ανακοίνωση από το Κοινωνικό Παντοπωλείο Δήμου Ρεθύμνης
21 Ιανουαρίου στις 10:36 π.μ.
" Ο εθελοντισμός κι η αλληλεγγύη συσχετίζονται με την αφύπνιση της προσφοράς και της δοτικότητας από τον άνθρωπο για το συνάνθρωπο. Έτσι, η ανθρωπιστική παιδεία, που θα δώσει προβάδισμα στα πνευματικά ιδεώδη έχει καθοριστικό ρόλο. Σε αυτό το πνεύμα ανθρωπισμού και κοινωνικής προσφοράς, αντιπροσωπεία του 25ου ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2019-2020 που διοργανώνει το ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ, το απόγευμα της Δευτέρας 20/1/2020, προσήλθε στον χώρο του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ρεθύμνης (Σύμπραξη Δ. Ρεθύμνης και ΑΜΚΕ <<Ξένιος Ζευς>>) προσφέροντας τρόφιμα μακράς διαρκείας και είδη ατομικής υγιεινής για τις ωφελούμενες οικογένειες της Δομής. Για ακόμα μια φορά φάνηκε η αλληλεγγύη που υπάρχει ανάμεσα στους συμπολίτες μας μιας και ο αθλητισμός είναι ένας κοινωνικός θεσμός ο οποίος αντικατοπτρίζει τη δεδομένη κοινωνία και τον πολιτισμό της. Σας ευχαριστούμε όλους θερμά!!  "

Σάββατο, 18 Ιανουαρίου 2020

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής Α1 και 5ης Αγωνιστικής Α3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020
(A2) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 37-54
Διαιτητές: Κώτσου Χ., Μαλλιαράκη Μ.
Δεκάλεπτα: 10-09, 08-18, 03-12, 16-15.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης Α. 2, Δουζίνας Γ. 10(2), Ερηνάκης Ι. 7, Σταυρουλάκης Ν. 5(1), Πολοπετράκης Π. Γαλερός Σ. 2, Δούβρος Ν. 3, Καραογλάνης Χ., Σταυρουλάκης Π. 2, Τρουλινός Ν. 6, Γαμβρέλας Γ., Καλλιτσουνάκης Κ.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Πετράκης Σ.): Μπενάκης Γ. 7, Παλαφούτης Σ. 6(2), Ξηράς Μ. 12, Απανωμεριτάκης Χ. 2, Τσιομπίκας Ν., Reher B. 2, Βροντάκης Γ. 2, Φουσταλιεράκης Ε., Λιάκος Δ. 23(5).

(A2) KLADOS TOURS - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 63-58
Διαιτητές: Κώτσου Χ., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 15-16, 12-12, 15-16, 21-14
KLADOS TOURS (Κλάδος Π.):  Πίτερης Ι. 13(2), Κλάδος Π. 6, Αντωνόπουλος Γ. 2, Γιοβάνοβιτς Β. 15(1), Πετρίδης Ι., Χρυσικός Δ. 18(1), Περδίκης Β. 7, Καλλιγιάννης 2.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός Ε.): Καπαρός Ε. 12(1), Λαγουδάκης Ν. 25 (6), Μακεδάκηε Β. 8(2), Βασιλακάκης Μ., Κιοσσές Β., Παπαδογιάννης Ν., Μέξης Γ. 8, Λελεδάκης Μ. 5, Νεονάκης Μ.

(A2) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ 57-33
Διαιτητές: Καθαράκης, Μαλλιαράκη.
Δεκάλεπτα: 14-3, 9-7, 17-16, 17-7.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ζουμπουλάκης Ν.): Περιστεράκης Ι. 2, Μποτονάκης 20(1), Αποστολάκης Θ. 2, Ρούλιος Κ. 2, Ρούλιος Α. 21, Οικονομάκης Α. 3(1), Ξενάκης Σ. 7(1), Χριστοφοράκης Γ.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠ. ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Κονταξάκης): Ρωμανιουδάκης Χ. 8(1), Σωμαθιανός Ε. 5, Μανωλουδάκης Κ., Νικολουδάκης Κ. 3, Ηλιάκης Ε. 7, Σταματόπουλος Β. 5, Παναγιωτόπουλος Ν., Μπαγιαρτάκης Γ., Αλεφαντινός Γ. 5(1).

(Α1) SAILING EXPERIENCE - BILLIA'S 63-61
Διαιτητές: Τσεκούρας, Τεπεριδης.
Δεκάλεπτα:17-14, 10-19, 23-17, 13-15.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης Ι.): Τσαχακης Ι. 11(3), Φοβάκης Ι.23(7), Ουρανός Κ., Καρπουζάκης Μ 7(1), Παυλιδάκης Μ. 2, Φραγκιαδάκης Π. , Τσαγκαρούλης Μ. 10(1), Παπαδάκης Γ. 2, Κορωνακης Ε.8.
BILLIA'S (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 9(3), Σταθακης Π., Σερσέμης Δ. 2, Παπαδάκης Θ. 16(4), Σαπουνζής Γ., Τσιχλής Ε. 17(4), Αντουράκης Μ. 14(2), Σαβοργιαννάκης Β. 3.

(Α1) OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ - ΓΙΑΤΡΟΙ 105-72
Διαιτητές: Τσεκούρας, Τεπεριδης.
Δεκάλεπτα:29-17, 22-17, 27-22, 28-16.
OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ (Παπαδάκης Μ.): Παπαδογιαννάκης Γ. 7(1), Οικονομίδης Γ.6(2), Κούμουλος 41(7), Ορφανουδάκης Γ. 10, Παπαδάκης Μ.7, Συντιχάκης Μ. 11, Καφφετζάκης Δ.8, Φωτάκης Γ. 8 , Ζουμπεράκης Κ. 7.
ΓΙΑΤΡΟΙ ( Παρασχάκης Σ.): Ζαχαράκης Α.13(1) , Αργυρίου Ν. 2, Κανδυλάκης Ι., Νταουντάκης Ε. 15(2), Μπούτσιας Σ. 13, Οικονομάκης Ι. 11(3), Παρασχάκης Σ. 5, Τζανάκης Ι. 13(1).

Κυριακή 19 Ιανουαρίου 2020
(Α2) PLATANOS TOURS-THINK VILLA 45-34
Διαιτητές: Καθαράκης, Φλουρής.
Δεκάλεπτα: 05-07, 12-04, 11-08, 17-15
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης Κ.): Δροσουλακης Κ. 22(2), Δαμανάκης Κ. 1, Ζουμπεράκης Ν. 6, Βαρδάκης Η. 10(1), Σκερλος, Τζανάκης Γ., Βελονάκης Γ., Βουγιουκαλάκης Μ. 1, Μαλλιαρός Ν. 5.
THINK VILLA (Καζίλας Δ.): Παπαδάκης Μ. 2, Καζίλας Δ. 14, Πηγουνάκης Φ. 2, Δαγαράκης Ε. 2, Φεσσάς Ν. 7, Κουδουναράκης Λ., Κόκκινος Δ. 5, Καμάριτης Σ.

(Α2) MACRON STORE- ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 56-51
Διαιτητές: Καθαράκης, Φλουρής.
Δεκάλεπτα: 13-13, 12-09, 13-11, 18-18.
MACRON STORE (Καρατζέτζος Κ.): Δοξαστάκης Μ. 6, Καρατζέτζος Γ. 16(1), Πριναράκης Φ. 16(1), Κόνιας Ε. 1, Καρατζέτζος Β., Τσαφαράκης Μ. 6, Κάβουρας Γ., Καρατζέτζος Κ. 11
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ (Γαβαλάλης Ι.): Κυραμαριός Μ., Πεδιάδες Α. 13(3), Καλλιγιάννης Κ. 8(1), Καλογεράκης Ι. 8, Μαράτος Κ., Βασιλάκης Μ. 14(1), Καλλιγιάννης Ε., Κονταξάκης Ε. 1, Κανακάκης Δ. 7

(Α2) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ- NRG RETHYMNO BC 44-53
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαλλιαράκη.
Δεκάλεπτα: 18-11, 13-14, 09-16, 10-12.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος): Βότζης Ι. 18(3), Βαμβακάς Ε., Μαρίνος Ι. 3(1), Παραδείσανος Σ. 5, Γαβράς Σ. 13(3), Γαβράς Ν. 6(2).
NRG RETHYMNO BC (Γκόγκος Α.): Αρσενίδης Γ. 16, Γκόγκος Α., Λιαδάκης Ν. 5, Βελονάκης Η., Πολυμίλης Χ. 5(1), Ψωμάς Α. 5, Κυλάφης Φ. 21, Μακαρδόνας Δ. 2.

(Α1) ΚΟΥΜΟΙ BC MARMAL MAMALAKIS- ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 99-79
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαλλιαράκη.
Δεκάλεπτα: 33-17, 26-15,20-15, 20-27.
ΚΟΥΜΟΙ BC MARMAL MAMALAKIS (Μίχας Κ.): Καίσαρης Θ.26(4), Μίχας Κ. 10, Κυδωνάκης Σ. 4, Λεβάκης Μ. 19(5), Μαμαλάκης Ν. 16, Μαμαλάκης Σ. 5, Λιονάκης Μ. 19(2).
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Μιχαλάκης Η. - Μακροδημήτρη Ε.): Χαιρέτης Γ., Σακελλαρίδης Δ. 6, Μιχαλάκης Η. 16, Μαθηνός Π. 46(3), Ροδινός Ν. 6(2).

(Α1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ- ΦΟΙΤΗΤΕΣ 66-56
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 15-10, 13-20, 21-09, 17-17.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης-Βασιλάκης): Χριστινάκης Β. 15(3), Κιουρτσιδάκης, Μαραυγάκης Χ. 31(5), Νύκταρης Κ. 9(2),Παρασύρης Κ., Πατέρας Ν. 6(2), Σταυρουλάκης Α. 5(1).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Κόης Ι. 9, Λάτση Σ. 3(1), Κατιέ Α., Αντωνιάδης Κ. 2, Βλάσσης Κ., Καρακεσίσογλου Β. 6, Πανέρης Γ. 16, Αντωνίου Σ., Σαρρής Η., Αναγνωστάκης Κ., Ψαρουδάκης Σ. 11(2).

(Α1) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 63-81
Διαιτητές: Ξυλάς, Χριστινάκης.
Δεκάλεπτα: 08-29, 18-19, 18-17, 19-16.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος Δ.): Βαβουράκης 10, Μελαδάκης Σ. 6, Καραδάκης Ν. 21(1), Σεγρεδάκης Ν. 6(1), Περράκης Ε. 14(2), Κυριακάκης Κ. 6.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπαζόγλου): Μοσχάκης Κ. 8, Ανεζάκης Ε. 23(3), Γιαννούλης Δ. 8, Κατσαβίδης Α. 12,  Αλυγιζάκης Ε. 11, Λίτινας Α. 2, Κατσαντώνης Ι. 9, Βασιλόπουλος Π. 2 , Τσιμπισκάκης Ν. 4, Δρουδάκης Γ. 4.

(Α1) BEST CAR IKE - HAAGEN DASZ 45-53
Διαιτητές: Ξυλάς, Χριστινάκης.
Δεκάλεπτα: 09-15, 04-11, 14-11, 13-16.
BEST CAR IKE (Σταυρουλάκης Α.- Καλιδονάκης Ν.): Τσιλεδάκης  Λ. 6(1), Ρακιντζής Κ. 4(1), Παπαδάκης Α. 14, Χατζηδάκης Ν. 13(1), Κανταρτζής Κ., Κλάδος Κ. 6(2), Μαρίνος Ι. 4.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης Α.- Καλαϊτζάκης Μ.): Σπιτάς Β. 2, Ξενίδης Γ.,Πλεμμένος Θ. 6,  Χατζηδάκης Μ. 5, Μπονατάκης,  Θερμιώτης Ι. 18, Γκογκίτσας Χ. 5(1), Κουγιουμουτζής Γ. 17(5).

Τρίτη, 14 Ιανουαρίου 2020

Πρόγραμμα 6ης Αγωνιστικής Α1 και 5ης Αγωνιστικής Α3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020
14:30 (A2) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
16:00 (A2) KLADOS TOURS - ΧΟΡΕΥΤΕΣ
17:45 (A2) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ
19:30 (A1) SAILING EXPERIENCE - BILLIA'S
21:15 (A1) OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ - ΓΙΑΤΡΟΙ

Κυριακή 19 Ιανουαρίου 2020
10:00 (A2) PLATANOS TOURS - THINK VILLA
11:30 (A2) MACRON STORE - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ
13:15 (A2) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - NRG RETHYMNO BC
15:00 (A1) KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
16:45 (A1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ
18:30 (A1) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
20:15 (A1) BEST CAR IKE - HAAGEN DAZS BC

Δευτέρα, 13 Ιανουαρίου 2020

Ανακοίνωση από την Επιτροπή ποινών του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020, 13/1/2020

Η  Επιτροπή ποινών του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης   Ρεθύμνου 2019-20 στη συνεδρίαση του στις 13/01/2019, αφού έλαβε υπόψη του  το Φ.Α. και τις αναφορές  των  ορισμένων διαιτητών για τον αγώνα (A1) BILLIA'S - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 71-62 (Σάββατο 11 Ιανουαρίου 2020), αποφάσισε ομόφωνα την  ποινή αποκλεισμού  Επτά (7) αγωνιστικών στον αθλητή , ΚΑΝΛΗ .Κ (ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ)  σύμφωνα με το άρθρο 4ο και 5ο των κανονισμών του ΕΙΔΙΚΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ-ΕΣΑΚΕ 2019-20.

Επιτροπή ποινών
ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΑΚΗΣ
ΔΟΥΒΡΟΣ

Σάββατο, 11 Ιανουαρίου 2020

Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής Α1 και Α3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 11 Ιανουαρίου 2020
(A3) ΓΙΑΤΡΟΙ Α3 - ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 36-68
Διαιτητές: Καμπίτσης, Δημητρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 02-12, 14-29, 06-11, 14-16.
ΓΙΑΤΡΟΙ Α3 (Σιβαρόπουλος): Σιβαρόπουλος Ν. 1, Βλαχοπάνος Γ. 9(1), Ανδρονικίδης Α. 5, Καθαράκης Φ. 3(1), Σαμωνάκης Μ. 3, Δελής Μ. 11, Κριθαράκης Β. 4,
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 (Βλάσσης ): Καριώτης Σ. 16(4), Ισχακης Δ. 18(2), Δράκος Σ. 6, Ροκάι Β. 4, Πεπονάκης Μ. 4, Ματθαιουδάκης Λ. 7(1), Στέρπης Δ. 8(1), Χατζηδάκης Ι. 2, Σταματάκης Ε. 3(1), Χιοκτούρης Γ. 

(A3) BUENO HOTEL - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 44-79
Διαιτητές: Καμπίτσης, Δημητρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 08-17, 11-21, 05-18, 20-23.
BUENO HOTEL (Σταυρουλιδάκης): Σταγκουράκης Δ. 12, Κόλκας Α. 6(1), Σταυρουλιδάκης Γ. 4, Κοπανάκης Μ. 12, Ανδρεάκης Σ. 9, Μοτάκης Γ. 1.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Λιάκος Ν. 2, Κατσόγιαννος Θ. 9(1), Παλτατσίδης Σ. 5(1), Μάσκας Θ. 9(1), Σταθόπουλος Κ. 25(5), Δαμιανός Β. 4, Λεβεντάκης Χ. Ξενιτόπουλος Σ. 5(1), Ζερβουδάκης Π. 8, Νικολιδάκης Β. 9(1), Καβρουλάκης Β. 3.

(A3) ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES - ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ 36-59
Διαιτητές: Καμπίτσης, Δημητρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 11-21, 07-12, 12-11, 06-15.
ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES (Οικονομίδης): Φουντουλάκης Β. , Μασαούτης Ε. 10(1), Μπλεμένος Ι. 3(1), Τρύφων Γ. 1, Ορφανίδης Α. , Νικολακάκης Γ. 8(1), Λαζαράνης η. 10, Φασουλάκης Λ. 4.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ (Σεγρεδάκης Ν.): Χρηστοφορίδης Σ. 3(1), Καλιτσουνας Γ.14, Λιοδάκης Ν. 5(1), Αλεξανδράκης Π. 9(1), Κορομπίλης Χ. , Βουρβαχάκης Α. 17(3), Δαιρετζής Ι. 2, Αγγελάκης Ι. 9.

(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - OCEAN BC / ΣΠΗΛΙ 49-58
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα:12-06, 14-19, 12-08, 11-25.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Χαιρέτης Γ. 8, Μπεμπής Σ. 7, Σακελλαρίδης 4, Τρανταλίδης 2, Μαθηνός Π. 9, Μιχαλάκης Η. 19(3), Ροδινός Μ. 
OCEAN B.C./ΣΠΗΛΙ (Οικονομίδης Γ.): Οικονομίδης Γ. 17(3), Ορφανουδάκης Γ. 10, Παπαδάκης Χ., Συντιχάκης Μ. 15, Καφετζάκης Δ. 10(1), Φωτάκης Ι. 2, Ζουμπεράκης Κ. 4.
(A1) BILLIA'S - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ  71-62
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα:14-10, 18-25, 20-16, 19-11.
BILLIA'S (Σαββοργιανάκης Μ.): Σαββοργιανάκης Μ., Σταθάκης Π., Παπαδάκης Θ. 20(2), Σαπουντζής Γ. 2, Τσιχλής Ε. 7(1), Αντουράκης Μ. 12(1), Σαββοργιανάκης Β. 16(1), Παρθενιώτης Α. 8(1), Παναγιωτάκης Μ. 6.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Κυριακάκης Κ.): Βαβουράκης 6, Μελαδάκης Σ. 2, Καραδάκης Ν. 13(1), Σεγρεδάκης Ν. 14(2), Περράκης Ε. 2, Κυριακάκης Κ. 6, Κανλής Κ. 19(3).
 Γραμματεία 11/1/2020
Προσφορά ομάδων για το Κοινωνικό Παντοπωλείο Ρεθύμνου 11/1/2020

Κυριακή 12 Ιανουαρίου 2020
(A3) ΡΑΨΩΔΙΑ - ACE PARKING 58 -37
Διαιτητές: Καθαράκης, Σιβαρόπουλος
Δεκάλεπτα: 24-08, 15-13, 09-04, 10-12
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 12, Κριτσωταλάκης Κ. 4, Παυλίδης Σ. 9(1), Ξενάκης Δ. 3, Νιωτάκης Α. 8, Βεργίτσης Γ. 20(6), Ψαθάκης Μ. 2.
ACE PARKING(Χαροκοπάκης): Χαροκοπάκης Σ. 9(1), Ρεβελάκης Γ. 5, Κουνδουράκης Γ. , Πατητάρας Α. 8, Κουτάλας Μ. 10(2), Παναγιωτόπουλος Μ. 5.

(A3) OLYMPIC/BONOBO - L'ETOILE DU SUD 52-55
Διαιτητές: Χριστινάκης, Σιβαρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 16-05, 02-22, 16-16, 12-03.
OLYMPIC/BONOBO (Φοβάκης): Δούκας Ι.13(2), Vglava G. 3(1), Prodanovic M. 7(1), 
Βασιλάκης Α. 2, Αποστολάκης Ν. 12(1), Ιερωνυμάκης Β. 2, Κατσαντώνης Ι. 7, Κατσαντώνης Γ. 6.
L'ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Σαχινίδης Σ. 4, Καλοείδας Α. , Παπαδάκης Ν. , Παπιομύτογλου Ζ. 6(2), Γαλλιός Ι. 7(2), Παυλιδάκης Γ. 15, Καθαράκης Β. 23(3).
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2019-2020
(A3) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 50-58
Διαιτητές: Χριστινάκης, Σιβαρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 11-17, 14-14, 11-14, 14-13.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης Α. 20(4), Τζανουδάκης Σ. 4, Γιακουμάκης Ε. 2, Καπετανάκης ι. 3(1), Κακλαμάνος Π. 15, Μιχαλάκης Γ. 3, Φουντιδάκης Ι. , Σκούφογλου Γ. 3.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατζουλάκης): Λαμπρινός Σ. 7(1), Νικολάου Γ. 4, Μαθιουδάκης Σ. 21, Λαγουδάκης Γ. 3(1), Πατατας Γ. 2, Δασκαλάκης Μ. 11, Σφακιανάκης Κ. 4, Παπαδόπουλος Χ. 4, Καλησπεράκης Σ. 2.
(A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 53-63
Διαιτητές:Μπουζουνιερακης, Φλουρης.
Δεκάλεπτα:10-20, 11-18, 14-09, 18-16.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπαζόγλου): Κατσαβίδης Α.6 , Λυκάκης Μ. 10(2), Γιαννούλης 5(1), Συριανόγλου , Αλυγιζάκης Ε. 11, Κατσαντώνης Ι. 6, Βασιλόπουλος Π. 2 , Τσιμπισκάκης Ν. 9(2), Δρουδάκης Γ. 4.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης Β. 2, Κιουρτσιδάκης, Σταυρουλάκης Α. 9(1), Μαραυγάκης Χ. 21(5), Νικολακάκης, Νύκταρης Κ. 17(5),Παρασύρης Κ. 2, Πατέρας Ν. 5,  Μπιρλιράκης Κ. 7(1).
(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS καν. 71-71, παρ. 83-76
Διαιτητές: Μπουζουνιερακης, Φλουρης.
Δεκάλεπτα: 14-18, 26-18, 17-19, 14-16, παρ. 12-05
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Σαρρής Μ. 7(1), Καρπούζης Ε. 4, Καρακεσισογλου Β. 14 , Ψαρουδάκης Σ.2,  Αναγνωστάκης Κ.20(4),  Χρήστου Ε.4 ,Βλάσσης Κ. 2, Πανερης Ι. 10 , Κόης Ι. 20.
KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS (Μίχας Κ.): Πολυδωροπουλος Κ. 10, Λεωνιδάκης Χ. 12(2), Μαμαλάκης Σ., Μίχας Κ. 4, Κυδωνάκης Σ.16, Μαμαλάκης Ν.12, Λιονάκης Μ. 22(1).

(A1) HAAGEN DAZS BC - SAILING EXPERIENCE 50-41
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Κατσου.
Δεκάλεπτα: 11-12, 14-09, 15-11, 10-09.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης Α. , Καλαϊτζάκης Μ.): Πλεμμένος Θ. 14(1), Ξενίδης Γ. 4 , Χατζηδάκης Μ. 7, Θερμιώτης Ι.10, Μπονατάκης , Σπιτάς Β. 10, Γκογκίτσας Χ. 3(1), Τριχακης Γ. 2
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης, Ζαμπετακης): Γαβαλάκης Ι., Φοβάκης Ι. 10(3), Ουρανός Κ., Καρπουζάκης Μ. 9(2) , Παυλιδάκης Μ. 2 , Τσαγκαρούλης Μ. 11(1), Τσαχακης Ι. 5(1), Κορωνακης Ε. 4.

(A1) ΓΙΑΤΡΟΙ - BEST CAR IKE 61-55
Διαιτητές: Κατσου, Σταυρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 20-09, 07-20, 14-13, 20-13.
ΓΙΑΤΡΟΙ (Παρασχάκης Σ.): Ζαχαράκης Α. 2 , Αργυρίου Ν. , Καληδονάκης 3(1) , Νταουντάκης  13, Μπούτσιας 23(1), Γιακουμάκης Ε. 13, Κοντουδάκης Ε. 5, Οικονομάκης, Παρασχάκης Σ. , Πολιτακης Ν. 11(1), Τζανάκης Ι.4, Γούδας Β.
BEST CAR IKE (Σταυρουλάκης Α.): Κλάδος Κ. 6(2), Χατζηδάκης Ν. 15(2) , Τσιαγαράς , Κανταρτζής Κ. 4, Μαρίνος Ι 4, Παπαδάκης Α. 13(1) , Τσιλεδάκης Λ.13(1).