Δευτέρα, 25 Φεβρουαρίου 2019

Πρόγραμμα προημιτελικών Α1 & Α2 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 2 Μαρτίου 2019
15:15 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΙΑΤΡΟΙ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
17:00 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) KLADOS TOURS – THINK VILLA
18:45 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΧΟΡΕΥΤΕΣ
20:30 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

Κυριακή 3 Μαρτίου 2019
10:30 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
12:15 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - MACRON STORE
14:00 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) PLATANOS TOURS – OLYMPIC/BONOBO
15:45 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ
17:30 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – SAILING EXPERIENCE
19:15 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) PHOTO ΈΚΦΡΑΣΗ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
21:00 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) HAAGEN DAZS – PROJECT PLUS IKE

Δευτέρα 4 Μαρτίου 2019
19:00 (Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΤΡΑΠΕΖΕΣ – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ

Σάββατο, 23 Φεβρουαρίου 2019

Αποτελέσματα αναβολών Α2 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 23 Φεβρουαρίου 2019
(Α2-Β)  OLYMPIC/BONOBO - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 40-56
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 06-20, 21-26, 31-43, 40-56
OLYMPIC/BONOBO (Αποστολάκης, Φοβάκης): Παλιαράκης 7, Δούκας 13(2), Κονταξάκης 2, Προντανοβιτς 7(1), Μαθιουδάκης Α., Κατσαντώνης Ι. 11(1), Βασιλάκης, Κατσαντώνης  Γ.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 28(9), Σταράς, Παπαδογιαννης Ν. 9, Μαραγκουδάκης, Καλυβιανάκης 8, Λελεδάκης 5(1), Νεονάκης 4, Ρουμαντζής, Μεξης 2, Διβανης.

(Α2-Α)  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΑ - KLADOS TOURS  34-63
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λολι.
Δεκάλεπτα: 13-14, 15-31, 23-44, 34-63.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Λιάκος 10, Σταυριανάκη 2, Πλιάτσικα 2, Χλιαουτάκης 3(1), Διαμαντής, Ξενιτόπουλος 2, Λεβεντάκης 2, Τσιγκουλης 5(1), Νικολιδάκης 8,  Καβρουλάκης.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς): Κλάδος 12, Κανελλάκης 2, Πετρίδης, Γερουκάκης 14(2), Γιοβάνοβιτς 11(1), Καθαράκης 12, Νταουντάκης 12.

Κυριακή, 17 Φεβρουαρίου 2019

Αποτελέσματα 11ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α' & Β' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 16 Φεβρουαρίου 2019
(Α2-Β) L'ETOILE DU SUD - WOWPARKING  45-31
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 14-15, 22-19, 32-20, 45-31.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Μαυράκης 15, Παπιομύτογλου 5(1), Παυλιδάκης 23, Παπαδάκης Ν. 2, Γαλλιός.
WOW!PARKING (Σαμψών): Πολυμίλης 15(1), Τσιμπισκάκης 3(1), Κουνδουράκης Γ. 7(1), Κουταλάς Μ.,  Σταράς Γ., Σαμψών Σ. 6.

(Α2-Β) THINK VILLA - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 44-31
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 13-04, 19-12, 29-19, 44-31
THINK VILLA (Κόκκινος, Πηγουνάκης Α.): Αντωνίου 10(2), Ξενίδης 1, Πολιουδάκης 9(1), Πηγουνάκης Φ. 5, Φεσσάς 14, Κουνδουναράκης,  Κόκκινος 5, Αστρινάκης Ε.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης Κ.): Ξενάκης, Ρούλιος Α. 17, Περιστεράκης 4, Αποστολάκης, Ρούλιος Κ., Χατζησπύρος, Οικονομάκης Κ., Οικονομάκης Ι. 1, Ζουμπουλάκης 9(1).

(Α2-Β) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 42-56
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 12-11, 17-28, 30-40, 42-56.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Βότζης 6(2), Μαρίνος 6, Ζαμπετάκης 5, Μπαραδάκης 4, Γρηγοράκης 2, Παραδεισανός, Uglava, Γαβράς Ν. 12(2), Φραγκιαδάκης, Γαβράς Σ. 7.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 20(5), Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 19, Ζουρίδης, Σακελλαρίδης 2, Ψωράκης 7(1), Παπαδάκης Γ., Φανουργάκης 4, Προκοπάκης 2, Γεωργαλής.

(Α2-Α) ΙΑΤΡΟΙ - PLATANOS TOURS 52-47
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 18-04, 27-20, 40-30, 52-47.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Ζαχαράκης, Τζανάκης, Παρασκάκης 9, Κόκας, Μπούτσιας 18, Γιακουμάκης 7,  Ανδρονικίδης, Αργυρίου 5, Γούδας 4, Μουχασίρης, Βλαχοπάνος 9(1), Σιβαρόπουλος.
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 9(1), Δαμανάκης 20(4), Αγγελάκης 7, Βαρδάκης, Περδίκης 5, Βουγιουκαλάκης Μ. 1, Παπαδάκης 5, Κέρδος.
  
Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019
(Α2-Α) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 52-50
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 11-08, 20-16, 40-30, 52-50.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Διαμαντάκης 2, Λαδάκης 19(3), Παπαδογιαννης 4, Τζανιδάκης 7, Καπετανάκης 7(1), Μονογιός 8, Σκούφογλου 5(1), Συμεωνίδης, Φουντιδάκης.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Πετράκης, Τσιομπίκας, Θεοδωράκης 2, Φωτάκης, Ξηρας 20, Απανομεριτάκης 17, Πανόπουλος 2, Σταυρουλάκης 5, Ρεκχερ, Βροντάκης, Φουσταγιεράκης 4.

(Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 53-54
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 10-13, 20-24, 39-44, 55-56.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 6, Σταματάκης 8(2), Ξενάκης 8, Νιωτάκης, Καρίμποφ 10, Βεργίτσης 7(1), Μπαλαφούτης 16(2).
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Παπαδοπούλου 15(4), Κόης 19, Πασχαλίδη 2, Χατζηβασίλης, Κορογωνα, Βουρδουμπά 6, Βλάσης 14.

(Α2-Α) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  46-33
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 11-13, 19-24, 32-28, 46-33.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περάκης): Βαβουράκης 2, Κεφαλογιάννης 3, Μελαδάκης Σ. 5(1), Καραδάκης Ν. 11(1), Ζάχος 6, Περάκης 5(1), Κυριακάκης 8, Αντωνάκης, Πολιτάκης 6, Κανακάκης.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης): Λαμπρινός, Τεριζόγλου 4, Νικολάου 4(1), Χουστουλάκης, Λαγουδάκης 3(1), Μαθιουδάκης 8,  Καλογεράκης 2, Δασκαλάκης Μ. 10, Κυριακόπουλος 2, Σφακιανάκης, Κεφαλογιάννης.

(Α2-Α) ΤΡΑΠΕΖΕΣ - ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. 29-40
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 06-17, 13-29, 22-37, 29-40.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης): Ρωμανιουδάκης 12(2), Σωμαθιανός 2,  Ζιάνας 2, Πλευράκης, Παναγιωτόπουλος 5, Νικολουδάκης 6, Ηλιάκης 2, Κονταξάκης, Μπαγιαρτάκης.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης 3(1), Δουζίνας 6(1), Λίτινας A. 13(3), Αντωνόπουλος 1, Κλάδος, Γαλερός 2, Δούβρος 9, Καραογλάνης 3, Σταυρουλάκης Π. 1, Σταυρουλάκης Ν., Καλιτσουνάκης 2.

Οι αγώνες δεν πραγματοποιηθήκαν λόγω αδυναμίας των διαιτητών 
(Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΑ - KLADOS TOURS
(Α2-Β) OLYMPIC/BONOBO - ΧΟΡΕΥΤΕΣ

Τετάρτη, 13 Φεβρουαρίου 2019

Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α' & Β' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 16 Φεβρουαρίου 2019
14:30 (Α2-Β) L'ETOILE DU SUD - WOW! PARKING
16:00 (Α2-Β) THINK VILLA - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
17:45 (Α2-Β) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
19:30 (Α2-Α) ΙΑΤΡΟΙ - PLATANOS TOURS
  
Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019
10:00 (Α2-Α) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
11:30 (Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ

16:45 (Α2-Α) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18:30 (Α2-Α) ΤΡΑΠΕΖΕΣ - ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ.


ΠΡΟΣΟΧΗ:
Οι δύο αγώνες δεν θα πραγματοποιηθούν λόγω αδυναμίας των διαιτητών
(ενημέρωση 16/2 και ώρα 22:00)

13:15 (Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - KLADOS TOURS
15:00 (Α2-Β) OLYMPIC/BONOBO - ΧΟΡΕΥΤΕΣ

Αποτελέσματα αγώνων αναβολών Α2 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

ΤΕΤΑΡΤΗ 13/2/2019
(A2-A) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 57-59
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 13-11, 23-30, 34-40, 57-59.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Διαμαντάκης, Λαδάκης 32(1), Τζανιδάκης 2, Καπετανάκης, Συμεωνίδης, Φουντιδάκης, Δροσόπουλος 16(1), Μονογυος 4(1), Σκούφογλου 3(1).
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Λιάκος, Σταυριανάκη 2, Χναουτάκης 2, Διαμαντής 17(1), Παπαντριανταφύλλου 2, Ξενιτόπουλος 4(1), Λεβεντάκης 6, Νικολιδάκης 24(1), Πλιατσικα, Καβρουλάκης 2.

(Α2-B) WOW! PARKING – THINK VILLA 42-64
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 07-17, 18-29, 30-36, 42-64.
WOW!PARKING (Σαμψών): Πολυμίλης 16(1), Τσιμπισκάκης 2, Κουνδουράκης Γ. 3, Κουνδουράκης Σ. 13(1), Βελονάκης 4, Σαμψών Σ. 4.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.): Ξενίδης, Πολιουδάκης 7(1),  Καζίλας 8, Πηγουνάκης Φ. 17, Φεσσάς 5, Κουνδουναράκης, Αντωνίου 15(1), Κόκκινος 2, Αστρινάκης 10, Καμαρίτης.

(A2-A) KLADOS TOURS - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 52-58
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 11-05, 25-22, 36-40, 52-58.
KLADOS TOURS (Κλάδος, Καθαράκης): Καραμπατσάκης 3(1), Κλάδος 10, Περακάκης, Καθαράκης 10(1), Κανελλάκης, Νταουντάκης 6, Πετρίδης, Γερουκάκης 17(5), Γιοβάνοβιτς 6(1).
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περάκης): Βαβουράκης 6, Κεφαλογιάννης 4, Μελαδάκης Σ. 3(1), Καραδάκης Ν. 23, Κανακάκης, Ζάχος 5(1), Περάκης 11, Κυριακάκης 6. 

Σάββατο, 9 Φεβρουαρίου 2019

Αποτελέσματα 11ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 10ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου 2019
(A2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΙΑΤΡΟΙ 52-63
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 08-19, 19-28, 34-45, 52-63.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ουρανός): Τεριζόγλου 9(2), Νικολάου 2, Χουστουλάκης 4, Λαγουδάκης  3(1),  Λαμπρινός 2, Καλογεράκης 3(1), Δασκαλάκης Μ. 12, Κυριακόπουλος Ν. 3, Σφακιανάκης, Κεφαλογιάννης 14.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Ζαχαράκης, Γούδας  6, Σιβαρόπουλος, Μουχασίρης, Μπούτσιας 16, Γιακουμάκης 5, Ανδρονικίδης 4, Παρασκάκης 6, Σαμωνάκης 4, Τζανάκης 22(3), Αργυρίου.


ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 2018-2019
(Α2-A) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 50-49
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 05-11, 14-25, 32-34, 50-49.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Πετράκης): Πετράκης, Θεοδωράκης, Τσιομπίκας, Ξηρας, Απανομεριτάκης, Πανόπουλος 2, Σταυρουλάκης 4, Ρεκχερ, Βροντάκης 18(4), Φωτάκης 23(1), Φουσταγιεράκης 3, Κορωνάκης.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Λιάκος 7, Σταυριανάκη 5, Παλτατζίδης 9(3), Διαμαντής 9(1), Παπαντριανταφύλλου, Ξενιτόπουλος 2, Λεβεντάκης, Τσιγκουλης 3(1), Νικολιδάκης 12(1), Πλιατσικα, Καβρουλάκης 2.
(Α2-A) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. – ΡΑΨΩΔΙΑ 51-35
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 15-04, 26-14, 43-23, 51-35.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης 2, Δουζίνας 16, Λίτινας A., Αντωνόπουλος, Γαλερός 2, Πολοπετράκης 7(1), Δούβρος 11, Καραογλάνης 4, Σταυρουλάκης Ν. 4, Καλιτσουνάκης 5.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 4, Σταματάκης 8, Μαλανδρινός, Ξενάκης 7(1), Νιωτάκης 8, Βεργίτσης 3(1), Ψαθάκης, Καρίμποφ 1, Μπαλαφούτης 4(1).


(Α1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ – SAILING EXPERIENCE 56-42
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 14-14, 33-24, 45-28, 56-42.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 8(2), Πατέρας 9(3), Σταυρουλάκης 8(1), Κιουρτσιδάκης, Νύκταρης 3(1), Νταλιάνης 4, Μαραυγάκης 8, Πιρπινάκης 10, Βασιλάκης 6(1).
SAILING EXPERIENCE (Κανακάκης): Παπαπαναγιώτου 2, Μακεδάκης 4(1), Ουρανός, Σταθόπουλος 4, Παυλιδάκης 4, Τσαγκαρούλης 14(1), Καρπουζάκης 5, Κορωνάκης 9(1).
Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2019
(Α2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ  33-60
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 10-13, 19-30, 27-49, 33-60
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Παπαδοπούλου 7 (1), Πασχαλίδη 6, Κορογώνα, Χατζηβασίλης 4, Βουρδουμπά 10, Βλάσης 6.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περάκης): Κεφαλογιάννης 2, Μελαδάκης Σ., Καραδάκης Ν. 38 (2), Ζάχος 8 (2), Περάκης 6, Αντωνάκης 2, Κυριακάκης 4. 

(Α2-APLATANOS TOURS – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  62-41
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 09-16, 25-25, 46-31, 62-41
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 13(1), Δαμανάκης 16 (5), Αγγελάκης 8, Βαρδάκης, Βουγιουκαλάκης Μ. 8, Ζουμπεράκης 9, Σκέρλος, Περδίκης 8, Μαλλιαρός.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Διαμαντάκης, Παπαδογιαννάκης, Λαδάκης 29 (4), Τζανιδάκης 6, Καπετανάκης 3 (1), Συμεωνίδης 2, Φουντιδάκης 1.

(A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – HAAGEN DAZS BC  54-71
Διαιτητές: Καθαράκης, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 12-19, 28-40, 40-58, 54-71
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 4, Λυκάκης 16 (4), Γιαννούλης 9 (1), Αλυγιζάκης 2, Κατσαντώνης 8, Συριανόγλου, Ανεζάκης 4 (1), Τσιμπισκάκης 7 (1), Δρουδάκης 4.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης, Ξενίδης): Φιτσανάκης 2, Κούμουλος 20 (5), Θερμιώτης 3, Καλαϊτζάκης 18 (2), Βασιλείου, Λαγουδάκης 9 (1), Γκογκίτσας 3 (1), Σπιτάς 8, Χατζηδάκης 11(1), Πηγουνάκης.

(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ  51-58
Διαιτητές: Καθαράκης, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 13-13, 23-30, 35-44, 51-58
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Σαρρής 3 (1), Λίτινας, Καρπούζης 9, Ψαρουδάκης 11 (1), Καρακεσίσογλου 3, Πελιβανίδης 22 (1), Σεγρεδάκης 3 (1), Θεοδωρόπουλος, Παπαδοκωνσταγκάκης.
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Γκόγκος): 
Καρυπίδης 4, Φοβάκης 9 (3), Λεωνιδάκης, Ψωμάς 6, Γκόγκος, Κατσαβίδης 19, Αρσενίδης 12, Μακαρδονας 8.

(Α1) PROJECT PLUS IKE  – Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  62-73
Διαιτητές: Ξυλάς, Μαρινάκης
Δεκάλεπτα: 25-13, 43-39, 56-59, 62-73
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης): Κλάδος 3 (1), Τσιλεδάκης Λ. 7 (1), Χατζηδάκης 21 (3), Καλυδωνάκης 8, Κοντουδάκης 10, Παπαδάκης Α. 13 (1), Μαρίνος.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Παπαδογιαννάκης Γ.): Ζουμπεράκης 14, Χρυσουλάκης 16 (2), Παπαδάκης 5 (1), Παπαδογιαννάκης Γ. 21 (4), Παπαδογιαννάκης Π. 2, Θεοδωσουλάκης, Οικονομίδης 15 (3).

(Α1) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 59-58
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Μαρινάκης Θεοχάρης
Δεκάλεπτα: 13-12, 31-27, 47-42, 59-58.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Μαμαλάκης Σ.): Θανάσης, Κυδωνάκης 4, Διάκου 6, Μουλίτσας 4, Μαμαλάκης Ν. 11, Μαμαλάκης Σ. 9(1), Λιονάκης 25.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 16(2), Γκάτζιας, Ορφανουδάκης 16, Τρανταλίδης, Χόμπης, Μιχαλάκης 7(1), Λαμπαρδάκης 19(3), Μαθηνός 4, Ροδινός.

(A2-A) KLADOS TOURS – ΤΡΑΠΕΖΕΣ 63-69

Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Μαρινάκης Θεοχάρης
Δεκάλεπτα: 19-18, 20-29, 42-51, 63-69.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς): Κλάδος 2, Καθαράκης 14(2), Κανελλάκης 6(1), Νταουντάκης 28(3), Πετρίδης, Γερουκάκης 8, Γιοβάνοβιτς 5.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης): Ρωμανιουδάκης 28(5), Σωμαθιανός 7,  Ζιάνας, Πλευράκης 5, Παναγιωτόπουλος 11(1),  Νικολουδάκης 13, Ηλιάκης, Κονταξάκης 5, Μπαγιαρτάκης.

ΡΕΠΟ: (Α1) ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ


ΤΕΤΑΡΤΗ 13/2/2019

19:00 (A2-A) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
20:30 (Α2-B) WOW! PARKING – THINK VILLA
22:00 (A2-A) KLADOS TOURS - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ

Κυριακή, 3 Φεβρουαρίου 2019

Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 10ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου 2019
14:30 (A2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΙΑΤΡΟΙ
16:00 (Α2-A) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
17:45 (Α2-A) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. – ΡΑΨΩΔΙΑ
19:30 (Α1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ – SAILING EXPERIENCE

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2019
10:00 (Α2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
11:30 (Α2-A) PLATANOS TOURS – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
13:15 (A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – HAAGEN DAZS BC
15:00 (A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ 
16:45 (Α1) PROJECT PLUS IKE  – Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
18:30 (Α1) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
20:15 (A2-A) KLADOS TOURS – ΤΡΑΠΕΖΕΣ

ΡΕΠΟ: (Α1) ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 13/2/2019
19:00 (A2-A) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
20:30 (Α2-B) WOW! PARKING – THINK VILLA
22:00 (A2-A) KLADOS TOURS - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ

Σάββατο, 2 Φεβρουαρίου 2019

Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής Α2-Α και 10ης Αγωνιστικής Α2-Β του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου 2019
(Α2-B) ΧΟΡΕΥΤΕΣ – L'ETOILE DU SUD 64-44
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 08-12, 23-27, 37-35, 64-44.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 19(1), Παπαδογιαννης Ν. 9, Μαραγκουδάκης 20(2), Καλυβιανάκης 6, Τσόγκας, Βασιλακάκης 2, Λελεδάκης 6(1), Καζάνης 2.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Περαντωνάκης, Παπιομύτογλου, Παπαδάκης Ν. 3(1), Γαλλιός 5(1), Μαυράκης 12, Φραγκιαδάκης Μ. 24(1).

(Α2-A) ΤΡΑΠΕΖΕΣ – ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 56-60
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 09-09, 23-25, 36-36, 56-60.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης): Ρωμανιουδάκης 15, Σωμαθιανός,  Ζιάνας, Παναγιωτόπουλος 9,  Νικολουδάκης 12, Ηλιάκης 1, Κονταξάκης 7(1),  Πιοτογιαννάκης 12(2), Μπαγιαρτάκης.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Πετράκης 3(1), Τσιομπίκας, Θεοδωράκης, Φωτάκης 21(3), Ξηρας 17(2), Απανομεριτάκης 4, Πανόπουλος 2, Σταυρουλάκης 2, Ρεκχερ, Βροντάκης 4, Φουσταγιεράκης 7(1), Κορωνάκης.

(Α2-B) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  – ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 34-40
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 05-11, 19-19, 24-29, 34-40.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 6(1), Τζανουδάκης, Κακλαμάνος 11, Καλαϊτζάκης Α. 2, Ζουρίδης, Σακελλαρίδης, Ψωράκης 9(2), Παπαδάκης Γ., Φανουργάκης, Χηνιάδης 6.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Κανακάκης, Καλιγιάννης Κ.): Κυραμαριός, Καλιγιάννης Κ. 18(1), Καλλιγιάννης Μ. 14(2), Πετράκης, Κανακάκης 8, Μαράτος, Κονσολάκης.

(A2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ – KLADOS TOURS 46-77
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Τσεκούρας Βαγγέλης
Δεκάλεπτα: 09-14, 16-36, 30-58, 46-77.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 10, Σταματάκης 9, Ξενάκης 9, Νιωτάκης 6, Ψαθάκης, Καρίμποφ 2, Μπαλαφούτης 10(1).
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς): Κλάδος 14, Κανελλάκης 4, Νταουντάκης 38, Πετρίδης, Γερουκάκης 11(1), Γιοβάνοβιτς 10(1).

(A2-B) MACRON STORE – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 58-48
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Τσεκούρας Βαγγέλης
Δεκάλεπτα: 12-06, 25-17, 37-27, 58-48.
MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε., Κόνιας 2, Τσαφαράκης, Μπενάκης 10, Φωτάκης, Παπαδάκης Α. 7(1), Κάβουρας 6, Αυγέρης, Καρατζέτζος Κ. 2, Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 17, Πριναράκης 14(2).
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Βότζης 8, Μαρίνος 10, Ζαμπετάκης 8, Μπαραδάκης 2, Γρηγοράκης, Παραδεισανός 2, Uglava 8(2), Γαβράς Σ. 8(1), Φραγκιαδάκης, Καλλέργης 2.

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019
(Α2-A) ΙΑΤΡΟΙ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  80-54
Διαιτητές: Λόλι, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 14-14, 38-24, 52-37, 80-54.

ΙΑΤΡΟΙ (Παρασκάκης): Κόκας 6 (2), Γιακουμάκης 10, Ζαχαράκης 7 (1), Γούδας 8, Βλαχοπάνος 8 (2), Τζανάκης 7 (1), Μπούτσιας 22, Μουχασίρης, Ανδρονικίδης 2, Παρασκάκης 10.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Διαμαντάκης, Παπαδογιαννης, Γιακουμάκης 2, Μονογιός 17 (2), Λαδάκης 11 (1), Τζανιδάκης 12, Σκούφογλου, Καπετανάκης 9 (3), Συμεωνίδης, Φουντιδάκης 3 (1).

(Α2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – PLATANOS TOURS  50-63
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 19-14, 28-33, 39-53, 50-63
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Λιάκος, Διαμαντής 14, Ξενιτόπουλος 4 (1), Λεβεντάκης 4, Χλιαουτάκης, Ζερβουδάκης 6, Τσιγκουλης 12 (2), Νικολιδάκης 8 (1), Καβρουλάκης 2.

PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 28 (5), Δαμανάκης 7 (2), Αγγελάκης 14, Βαρδάκης, Περδίκης 6, Μαλλιαρός4, Βουγιουκαλάκης Μ. 4.

(Α2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ  59-33
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 18-04, 33-12, 41-26, 59-33
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ουρανός): Νικολάου 9 (1), Καλογεράκης 9 (1), Λαγουδάκης 11 (1), Κεφαλογιάννης 10, Μαθιουδάκης, Σφακιανάκης, Χουστουλάκης, Τεριζόγλου 8, Λαμπρινός, Δασκαλάκης Μ. 12.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Φουτζόπουλος): Παπαδοπούλου 16 (4), Πασχαλίδη, Μαστροκώστα, Χατζηβασίλης 4, Βουρδουμπά 8, Βλάσης 5.

(Α2-A) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. 51-40
Διαιτητές: Πετράκης Γιώργος, Τσεκούρας Βαγγέλης
Δεκάλεπτα: 14-08, 28-23, 40-29, 51-40.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαβουράκης 7, Κεφαλογιάννης 3, Μελαδάκης Σ. 1, Καραδάκης Ν. 27, Ζάχος 6(2), Περάκης 3, Κυριακάκης 4.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης, Δουζίνας 5, Λίτινας A. 7(1), Γαλερός 3, Πολοπετράκης 16, Δούβρος, Καραογλάνης 7, Σταυρουλάκης Π., Σταυρουλάκης Ν., Καλιτσουνάκης 2.

(Α1) PROJECT PLUS IKE – ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ! 58-56
Διαιτητές: Πετράκης Γιώργος, Τσεκούρας Βαγγέλης
Δεκάλεπτα: 17-15, 34-29, 49-36, 58-56.
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης): Καλυδωνάκης 10(1), Τσιλεδάκης Λ. 6, Ρακιντζής 11(3), Παπαδάκης Α.3, Χατζηδάκης 11(3), Κοντουδάκης 17, Κλάδος, Μαρίνος.
ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ (Σαβοργινάκης Μ.):  Σαβοργινάκης Μ., Σαπουντζής, Τσιχλής 8(1), Ξανθόπουλος 4, Παπαδάκης Θ. 16(2), Παρθενιώτης 2, Παναγιωτάκης 6(2), Σαβοργιαννάκης Β. 20(2).

(Α2-B) BUENO HOTEL – OLYMPIC/BONOBO 0-20 AA

Αναβολή λόγω διαιτητών (Α2-B) WOW! PARKING – THINK VILLA 


ΡΕΠΟ: (Α2-B) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ