Παρασκευή, 28 Ιανουαρίου 2011

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α' ΦΑΣΗΣ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 
ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2010-2011

ΧΩΡΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΑΛΛΟΥ

Α' ΦΑΣΗ






1η αγωνιστική
Σάββατο, 5 Φεβρουαρίου
14:30
ΓΙΑΤΡΟΙ
-
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
Σάββατο, 5 Φεβρουαρίου
16:15
Α' ΒΑΘΜΙΑ
-
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
Σάββατο, 5 Φεβρουαρίου
18:00
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
-
GARDEN ART
Κυριακή, 6 Φεβρουαρίου
10:30
HAAGEN DAZ
-
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ
Κυριακή, 6 Φεβρουαρίου
12:15
ΕΜΠΟΡΟΙ
-
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ
Κυριακή, 6 Φεβρουαρίου
14:00
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
-
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
Κυριακή, 6 Φεβρουαρίου
15:45
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ
-
CRETA FARM
Κυριακή, 6 Φεβρουαρίου
17:30
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
-
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ










2η αγωνιστική
Σάββατο, 12 Φεβρουαρίου
14:30
Α' ΒΑΘΜΙΑ
-
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο, 12 Φεβρουαρίου
16:15
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
-
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
Σάββατο, 12 Φεβρουαρίου
18:00
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
-
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
Σάββατο, 12 Φεβρουαρίου
19:45
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
-
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Κυριακή, 13 Φεβρουαρίου
10:30
GARDEN ART
-
CRETA FARM
Κυριακή, 13 Φεβρουαρίου
12:15
HAAGEN DAZ
-
ΓΙΑΤΡΟΙ
Κυριακή, 13 Φεβρουαρίου
14:00
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ
-
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
Κυριακή, 13 Φεβρουαρίου
15:45
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ
-
ΕΜΠΟΡΟΙ










3η αγωνιστική
Σάββατο, 19 Φεβρουαρίου
14:30
ΓΙΑΤΡΟΙ
-
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
Σάββατο, 19 Φεβρουαρίου
16:15
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
-
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ
Σάββατο, 19 Φεβρουαρίου
18:00
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ
-
GARDEN ART
Σάββατο, 19 Φεβρουαρίου
19:45
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
-
Α' ΒΑΘΜΙΑ
Δευτέρα, 21 Φεβρουαρίου
19:00
CRETA FARM
-
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
Δευτέρα, 21 Φεβρουαρίου
20:30
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
-
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
Τετάρτη, 23 Φεβρουαρίου
19:30
ΕΜΠΟΡΟΙ
-
HAAGEN DAZ
Τετάρτη, 23 Φεβρουαρίου
21:00
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
-
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ










4η αγωνιστική
Σάββατο, 26 Φεβρουαρίου
14:30
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ
-
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
Σάββατο, 26 Φεβρουαρίου
16:15
ΕΜΠΟΡΟΙ
-
ΓΙΑΤΡΟΙ
Σάββατο, 26 Φεβρουαρίου
18:00
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
-
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο, 26 Φεβρουαρίου
19:45
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
-
GARDEN ART
Κυριακή, 27 Φεβρουαρίου
10:30
HAAGEN DAZ
-
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
Κυριακή, 27 Φεβρουαρίου
12:15
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
-
CRETA FARM
Κυριακή, 27 Φεβρουαρίου
14:00
Α' ΒΑΘΜΙΑ
-
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Κυριακή, 27 Φεβρουαρίου
15:45
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ
-
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ










5η αγωνιστική
Σάββατο, 12 Μαρτίου
14:30
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
-
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ
Σάββατο, 12 Μαρτίου
16:15
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
-
ΕΜΠΟΡΟΙ
Σάββατο, 12 Μαρτίου
18:00
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ
-
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
Σάββατο, 12 Μαρτίου
19:45
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
-
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
Κυριακή, 13 Μαρτίου
10:30
CRETA FARM
-
Α' ΒΑΘΜΙΑ
Κυριακή, 13 Μαρτίου
12:15
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
-
HAAGEN DAZ
Κυριακή, 13 Μαρτίου
14:00
GARDEN ART
-
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
Κυριακή, 13 Μαρτίου
15:45
ΓΙΑΤΡΟΙ
-
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ










6η αγωνιστική
Σάββατο, 19 Μαρτίου
14:30
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
-
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο, 19 Μαρτίου
16:15
Α' ΒΑΘΜΙΑ
-
GARDEN ART
Σάββατο, 19 Μαρτίου
18:00
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
-
ΓΙΑΤΡΟΙ
Σάββατο, 19 Μαρτίου
19:45
ΕΜΠΟΡΟΙ
-
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ





Κυριακή, 20 Μαρτίου
12:15
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
-
CRETA FARM
Κυριακή, 20 Μαρτίου
14:00
HAAGEN DAZ
-
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
Κυριακή, 20 Μαρτίου
15:45
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ
-
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ
Κυριακή, 20 Μαρτίου
17:15
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
-
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ










7η αγωνιστική
Σάββατο, 26 Μαρτίου
14:30
ΓΙΑΤΡΟΙ
-
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ
Σάββατο, 26 Μαρτίου
16:15
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
-
ΕΜΠΟΡΟΙ
Σάββατο, 26 Μαρτίου
18:00
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
-
Α' ΒΑΘΜΙΑ
Σάββατο, 26 Μαρτίου
19:45
GARDEN ART
-
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
Κυριακή, 27 Μαρτίου
17:15
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ
-
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
Κυριακή, 27 Μαρτίου
12:15
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
-
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
Κυριακή, 27 Μαρτίου
14:00
CRETA FARM
-
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Κυριακή, 27 Μαρτίου
15:45
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ
-
HAAGEN DAZ