Δευτέρα, 24 Φεβρουαρίου 2020

Ανακοίνωση από την Επιτροπή ποινών του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020, 24/2/2020

   Η Επιτροπή ποινών του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης   Ρεθύμνου 2019-20 στη συνεδρίαση του στις 24/2/2020, αφού έλαβε υπόψη του  το Φ.Α. και τις αναφορές  των  ορισμένων διαιτητών για τον αγώνα (A2)  BEST CAR IKE - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ   (Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2020), αποφάσισε ομόφωνα την ποινή αποκλεισμού  μια (1) αγωνιστικής στον αθλητή , ΝΥΚΤΑΡΗ Κ. (PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ σύμφωνα με το άρθρο 4ο  των κανονισμών του . Ε Π.Κ.Π.Κ.2019-20 ( ΕΙΔΙΚΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ-ΕΣΑΚΕ 2019-20.)

Επιτροπή ποινών
ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΑΚΗΣ
ΔΟΥΒΡΟΣ

Σάββατο, 22 Φεβρουαρίου 2020

Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 8ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου 2020
(A2) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ - PLATANOS TOURS 58-48
Διαιτητές: Καμπίτσης, Τεπερίδης.
Δεκάλεπτα: 13-12, 17-11, 17-17, 11-08.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ (Πισκοπακης Γ.): Κανακάκης Δ. 6, Πεγιαδδής Α. 6, Καλογεράκης Γ. 6, Βασιλάκης Μ. 12(1), Καλλιγιάννης Μ. 20(1), Κονταξάκης Β. 2 Καλλιγιάννης Κ. 10(1).
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Μ.): Δροσουλάκης Κ. 15(3), Σκερλος Λ. 3, Βαρδάκης Η. 4, Αγγελάκης Κ. 21, Βουγιουκαλάκης Μ. 5, Βελονάκης Γ.

(A2) THINK VILLA - NRG RETHYMNO BC 42-43
Διαιτητές: Καμπίτσης, Τεπερίδης.
Δεκάλεπτα: 08-14, 12-05, 08-08, 14-16
THINK VILLA(Καζίλας Δ.): Παπαδάκης Μ. 2, Πολιοδάκης Σ. 15(1), Καζίλας Δ. 8, Πηγουνάκης Φ. 6, Κουδουναράκης Λ. 2, Κόκκινος Δ., Καμάριτης Σ. 3(1), Αντώνιου Δ.
NRG RETHYMNO (Γκόγκος): Αρσενίδης Γ. 15, Γκόγκος Α., Πολυμίλης Χ. 2, Ψωμάς Α. 14, Βελονάκης Η. 2, Μακαρδόνας Δ. 10.

(A2) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 54-58
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 12-15, 09-14, 19-14, 14-15.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακριδάκης Μ.): Σωμαθιανός Ε. 14, Πιοτογιαννακης Σ. 10(3), Σταματόπουλος Β. 7, Ηλιακής Ε. 7(1), Μπαγιαρτάκης Γ. 5, Προκοπάκης Α. 5.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος Ε.): Βότζης Ι. 12(2), Μαρίνος Ζ. 7(1), Φραγκιαδάκης Φ., Γρηγοράκης Φ., Μπαραδάκης Β. 13(1), Γαβράς Σ. 13, Παραδείσανος Σ. 8, Θεοδοσόπουλος Ε. 5(1).
(A1) ΓΙΑΤΡΟΙ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ  62-75
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα:23-22, 11-24, 15-11, 13-18.
ΓΙΑΤΡΟΙ (Κανδυλάκης Ι.):Αργυρίου Ν. , Καληδονάκης 3, Νταουντάκης Ε. 1, Μπούτσιας Σ. 20(2), Πολιτακης Ν. 9, Κοντουδάκης Ε. 14, Οικονομάκης Ι., Παρασχάκης Σ. 2, Τζανάκης Ι. 9(1), Γούδας Β. 4.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περράκης Ε.): Βαβουράκης Τ. 12, Κεφαλογιάννης Ε. 5, Μελαδάκης Σ. , Καραδάκης Ν. , Σεγρεδάκης Ν. 28(7), Περράκης Ε. 13, Κυριακάκης Κ. 4, Κυριακάκης Β. 13.
(A1) BEST CAR IKE - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 56-57
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαρακης.
Δεκάλεπτα:13-21, 14-12, 14-12, 15-12.
BEST CAR IKE (Σεγρεδάκης Ν.): Χριστουλάκης Χ. 16(4), Κλάδος Κ. 4, Ρακιντζής Κ., Χατζηδάκης Ν.17(3), Κανταρτζής Κ., Μαρίνος Ι, 3(1), Παπαδάκης Α. 6, Τσιλεδάκης Α. 10(2).
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης Ν.): Σταυρουλάκης Α.10(2), Κιουρτσιδάκης Ν., Μαραυγάκης Χ. 26(6), Νύκταρης Κ. 16(4), Παρασύρης Κ.5(1), Πατέρας Ν.

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 2020
(Α2) ΧΟΡΕΥΤΕΣ - ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. 49-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 09-03, 09-14, 21-13, 10-09.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός Ε.): Καπαρός Ε. 22(5), Λαγουδάκης Ν. 10(1), Μακεδάκης Β. 5(1), Βασιλακάκης Μ. 2, Κιοσσές Ε. 2, Καλυβιανάκης Χ., Ρουμαντζής Ι. 3(1), Παπαδογιάννης Ν. 2, Μεξής Ι. 3.
ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ.(Δημητριάδης Α.): Δημητριάδης Α., Γαλερός Σ. 7(1), Ερηνάκης Ι. 11(1), Σταυρουλακης Ν. 2, Κλάδος Ι. 6(2), Δούβρος Ν. 8, Σταυρουλάκης Π. 3, Καλλιτσουνάκης Χ.2.

(A2) KLADOS TOURS - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 61-24
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Φλουρής.
Δεκάλεπτα: 09-06, 15-05, 21-10, 16-03.
KLADOS TOURS (Κλάδος Π.): Περδίκης Β. 6, Πίτερης Ι. 1, Κλάδος Ι. 14, Jovanovic B. 10(2), Πετρίδης Ι. 2, Αντωνόπουλος Γ. 4, Χρυσικός Δ. 24.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Παπαδάκης Ν.): Παπαδογιάννης Π., Περιστεράκης Γ. 2, Ζουμπουλάκης Ν. 3, Ρούλιος Κ. 1, Οικονομάκης Κ. 11(3), Αντουράκης Μ. 11(3), Χατζησπύρος Γ.

(Α2) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ- MACRON STORE 64-56
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Φλουρής.
Δεκάλεπτα: 11-18, 16-07, 25-10, 12-21.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης Γ.): Μπενάκης Γ. 20(2), Παλαφούτης Σ. 2, Ξηράς Μ. 13(1), Απανωμεριτάκης Χ. 16, Σταυρουλάκης Γ., Reher B., Βροντάκης Γ., Φουσταλιεράκης Ε., Λιάκος Δ. 13(1).
MACRON STORE (Καρατζέτζος Κ): Δοξαστάκης Ε. 4, Καρατζέτζος Γ. 17(2), Καρατζέτζος Β., Πριναράκης Φ. 12, Κόνιας Ε. 4, Κάβουρας Γ. 6, Καρατζέτζος Κ. 13(1).

(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - SAILING EXPERIENCE 52-58
Διαιτητές: Μαρινάκης Θ., Σταυρουλάκης Μ.
Δεκάλεπτα: 13-16, 11-10-14-13, 14-19.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης Χ.): Χαιρέτης Γ. 8, Σακελλαρίδης Δ., Τρανταλίδης Χ. 6(2), Τζενεβρακης Γ. 16, Θωμαδάκης Η. 4, Μαθηνός Π.14(1), Ροδινός Μ. 4.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης Ι. , Μπουρμπαση): Φοβάκης Ι. 6(1), Ουρανός Κ., Καρπουζάκης Μ. 17(3) , Παυλιδάκης Μ., Τσαγκαρούλης Μ. 7, Κορωνακης Ε. 10, Τσαχάκης 18(2).

(A1) HAAGEN DAZS BC - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 55-47
Διαιτητές: Σταυρουλάκης Α. ,Μαρινάκης.
Δεκάλεπτα: 23-11, 10-13, 10-11, 22-12.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης Α., Καλαϊτζάκης Μ.): Πλεμμένος Θ. 16(3), Ξενίδης Γ. 2, Χατζηδάκης Μ. 8, Βασιλείου Ε  1, Θερμιώτης Ι. 14, Μπονατάκης, Σπιτάς Β. 4, Γκογκίτσας Χ. 10(4), Καλογεράκης Γ., Κουγιουμτζής Γ.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπαζόγλου Α.): Μοσχάκης Κ. 6, Κατσαβίδης Α. 3,  Γιαννούλης Δ. 2, Συριανόγλου Γ , Αλυγιζάκης Λ. 6, Κατσαντώνης Ι 1, Βασιλόπουλος Γ., Τσιμπισκάκης Ν. 2, Δρουδάκης Γ 21, Ανεζάκης Ε. 6.
(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - BILLIA'S 49-54
Διαιτητές: Καθαράκης Β, Νικολιδάκη Θ.
Δεκάλεπτα: 08-16, 14-06, 11-19, 16-13
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Βλάσσης Κ., Μακροδημητρη Ε.): Σαρρής Μ. 2, Μυλωνάς Η. 2, Καρακεσισογλου Β., Ψαρουδάκης Σ. 2, Αντωνιάδης Κ., Καρπούζης Ε. 2, Χρήστου 2, Αναγνωστάκης Κ. 18(3), Βλάσσης Κ., Πανερης Γ. 6, Κόης Ι. 15.
BILLIA'S (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 3(1), Σταθακης Π., Σερσέμης Δ., Παπαδάκης Θ. 15(2), Τσιχλής 5, Αντουράκης Μ. 25, Σαβοργιαννάκης Β. 4(1), Παναγιωτάκης Μ. 2, Ξανθόπουλος Α.
(A1) OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ - KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS 64-63
Διαιτητές: Καθαράκης Β, Νικολιδάκη Θ.
Δεκάλεπτα: 18-13, 10-16, 19-21, 17-13.
OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ (Παπαδογιαννάκης Γ.): Οικονομίδης Γ. 10(1), Κούμουλος Γ. 25(2), Ορφανουδάκης Γ. 1, Παπαδογιαννάκης Γ. 5, Συντιχάκης Μ. 8(2), Καφφετζάκης Δ. , Χρυσουλάκης Α. 11(2), Φωτάκης Ι. , Ζουμπεράκης Κ. 4.
KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS (Καίσαρης Θ.): Πολυδωροπουλος Κ. , Λεωνιδάκης Χ. 7(1), Καίσαρης Θ. 3, Μαμαλάκης Σ. 6(2) , Μίχας 14(1), Κυδωνάκης Σ. 2, Λεβάκης Μ. 17(5),  Λιονάκης Μ. 14.

Τρίτη, 18 Φεβρουαρίου 2020

Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 8ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου 2020
14:30 (A2) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ - PLATANOS TOURS
16:00 (A2) THINK VILLA - NRG RETHYMNO BC
17:45 (A2) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
19:30 (A1) ΓΙΑΤΡΟΙ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
21:15 (A1) BEST CAR IKE - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 2020
10:00 (A2) ΧΟΡΕΥΤΕΣ - ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ.
11:30 (A2) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - MACRON STORE
13:15 (A2) KLADOS TOURS - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC
16:00* (A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - SAILING EXPERIENCE
17:45* (A1) HAAGEN DAZS BC - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
19:30* (A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - BILLIA'S
21:15* (A1) OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ - KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS

* Λόγω αδυναμίας κάλυψης από τον σύνδεσμο διαιτητών Κρήτης τα παιχνίδια της Κυριακής μετά τις 15:00 θα πάνε ΟΛΑ μια ώρα μετά!!!

Κυριακή, 16 Φεβρουαρίου 2020

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής A3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου 2020
(A3) L'ETOILE DU SUD – ΡΑΨΩΔΙΑ 51 - 45
Διαιτητές: Σταμάτης, Θεοδωράκης.
Δεκάλεπτα: 14-10, 09-13, 17-09, 11-19.
L'ETOILE DU SUD (Παπαδάκης): Ζουρμπαράκης Σ. 7(1), Καλοείδας Α. 1, Παπαδάκης Ν. 2, Γαλλιός Ι. 6(2), Παυλιδάκης Γ. 14, Καθαράκης Β. 21(3), Παπιομύτογλου Σ.  
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 1, Κριτσωταλλάκης Κ. 10(2), Παυλιδάκης Σ. 5(1), Σταματάκης Α. 6(1), Ξενάκης Λ. 13, Νιωτάκης Α. 5(1), Βεργίτσης Γ. 3(1), Ασβέστας Κ. , Ψαθάκης Λ. , Χόμπης Β. 2.

(A3) ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 80 - 43
Διαιτητές: Σταμάτης, Σταγάκη.
Δεκάλεπτα: 11-06, 18-13, 22-07, 29-17.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ (Σεγρεδάκης): Χρηστουορίδης Σ. 6, Καλλιτσούνας Γ. 10, Αλεξανδράκης Π 17(1), Λιοδάκης Ν. 21(1), Βουρβαχάκης Α. 9(1), Αγγελάκης Γ. 17.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης Α. 13(2), Τζαγκαράκης Ν. 4, Παπαδογιάννης Β. , Τζανουδάκης Σ. 9, Καπετανάκης Ι. 5(1), Κακλαμάνος Ι. 12, Μιχαλάκης Γ. , Φουντιδάκης Ι. 

(A3) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΓΙΑΤΡΟΙ Α3 65 - 45
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Σταμάτης.
Δεκάλεπτα: 15-11, 09 -19, 20-02, 21-07.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Λιάκος Ν. , Κατσόγιαννος Θ. 6, Παλτατσίδης Σ. 3(1), Μάσκας Θ. 3, Παπατριανταφύλλου Γ. 4, Δαμιανός Β. 6, Διαμάντης Π. 6, Λεβεντάκης Χ. , Ζεβρουδάκης Π. 10, Νικολιδάκης Β. 2, Σταθόπουλος Κ. 25(5), Καβρουλάκης Β. 
ΓΙΑΤΡΟΙ Α3( Ανδρονικίδης): Βλαχοπάνος Γ. 13(2), Κόκας 7(1), Ανδρονικίδης Α. 7, Μουχασίρης Γ. 5(1), Σαλωνάκης Μ. 1, Κριθαράκης Β. 12.

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2020
(A3) ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 - OLYMPIC/BONOBO 65-36
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Σταμάτης.
Δεκάλεπτα: 11-07, 19-10, 21-10, 14-09.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 (Βλάσσης): Ισχάκης Δ. 8, Διακάτου Ε. 2, Χατζηδάκης Ι. 3, Στέρπης Δ. , Ματθαιουδάκης Λ. 17(5), Σταματάκης Ε, 2, Καργιώτης Σ. 13(2), Ροκάι Β. 5, Πεπονάκης Μ. 2, Χιοκτούρης Γ. 5(1), Νάσος Κ. , Δράκος Σ. 8.
OLYMPIC/BONOBO(Φοβάκης): Χαζιράκης Ν. 3, Δούκας Ι. 8(2), Αποστολάκης Ν. 5, Βροντάκης Π., Prodanovic M. 11(2), Κατσαντώνης Ι. 7, Κατσαντώνης Γ. 2.

(A3) BUENO HOTEL - ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES 43-49
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 05-15, 11-14, 12-10, 11-10.
BUENO HOTEL (Σταγκουράκης): Ανδρεαδάκης Σ. 8(1), Κοπανάκης Μ. 9(1), Σταγκουράκης Δ. 12, Σταυρουλιδάκης Γ. 7, Δαφέρμος Μ. 5(1), Κόλκας Α., Ατλασής Κ., Μοτάκης Γ. 2.
ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES (Νταλιάνης): Λαζαράνης 16, Τρύφων Γ., Παναγιουλάκης Σ. 2, Νικολακάκης Γ. 17, Φασουλάκης Λ. 11, Φουντουλάκης Β. 3, Μασαούτης Ε. 14(2), Νικολακάκης Γ. 17.

Δευτέρα 17 Φεβρουαρίου 2020
(A3) ACE PARKING - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 36-53
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λελεδάκης.
Δεκάλεπτα: 10-11, 04-12, 17-22, 05-08.
ACE PARKING (Σαμσών): Τσίκινας Λ., Χαροκοπάκης Σ. 2, Παναγιωτόπουλος Μ. 18(1), Βελονάκης Γ. 1, Τσιμπισκάκης Ν., Κουταλάς Μ. 8(2), Κλώναρης Μ. 3(1), Χαροκοπάκης Γ. 4.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατζουλάκης, Ουρανός): Λαμπρινός Σ. 2, Νικολάου Γ. 8, Λαγουδάκης Γ. 5(1),  Πατατας Γ. 2, Συμεωνίδης Κ. 4, Δασκαλάκης Μ. 12, Μαθιουδάκης Σ. 8, Καλησπεράκης Σ., Χουσουλάκης 2, Παπαδόππουλος Χ 10(3).

Τετάρτη, 12 Φεβρουαρίου 2020

Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής A3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου 2020
16:00 (A3) L'ETOILE DU SUD - ΡΑΨΩΔΙΑ
17:45 (A3) ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
19:30 (A3) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΓΙΑΤΡΟΙ Α3

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2020
17:00 (A3) ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 - OLYMPIC/BONOBO
18:45 (A3) BUENO HOTEL - ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES

Δευτέρα 17 Φεβρουαρίου 2020
21:00 (A3) ACE PARKING - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Σάββατο, 8 Φεβρουαρίου 2020

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου 2020
(A2) NRG RETHYMNO BC - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 46-68
Διαιτητές: Καθαράκης, Σταμάτης.
Δεκάλεπτα: 19-16, 07-17, 12-14, 8-21.
NRG RETHYMNO (Γκόγκος Α.): Αρσενίδης Γ. 4, Γκόγκος Α. 3(1), Λιαδάκης Ν. 6, Πολυμίλης Χ. 7, Ψωμάς Α. 1, Κυλάφης Φ. 10, Βελονάκης Η., Μακαρδόνας Δ. 15.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ(Πετράκης Σ.): Μπενάκης Γ. 11(1), Παλαφούτης Σ. 15(5), Ξηράς Μ. 17(1), Απανωμεριτάκης Χ. 1, Σταυρουλάκης Γ. 5, Reher B., Βροντάκης Γ. 6(2), Φουσταλιεράκης Ε., Λιάκος Δ. 13.

(A2) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 58-52
Διαιτητές: Καθαράκης, Σταμάτης.
Δεκάλεπτα: 15-12, 12-15, 13-13, 18-12.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Παπαδάκης Ν.):Ρούλιος Α. 18(1), Μποτονάκης Σ. 14, Αποστολάκης Θ. 1, Ρούλιος Κ. 6, Οικονομάκης Κ. 2, Χριστοφοράκης Γ. 2, Χατζησπύρος Γ., Περιστεράκης Γ. 3, Ξενάκης Σ. 8(1), Ζαφειράκης Ν. 2.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ (Κατσουλάκης, Τσαγκαρούλης): Πισκοπακης Γ. 1, Καλλιγιάννης Κ. 19, Καλογεράκης Γ. 7, Μαράτος Κ. 2, Βασιλάκης Μ. 18, Καλλιγιάννης Μ. 5(1).

(A2) PLATANOS TOURS - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 34-51
Διαιτητές:Νικολιδάκη, Λελεδάκη.
Δεκάλεπτα: 05-16, 02-06, 13-13, 14-16.
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης Κ.): Δαμανάκης Κ. 15(5), Βαρδάκης Η. 4(1), Βελονάκης Γ., Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Ζουμπεράκης Ν. 7, Παπαδάκης Ι. 4, Μαλλιαρός Ν. 2.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός Ε.): Καπαρός Ε. 12(2), Παπαδογιάννης Ν. 7, Μακεδάκης Ν. 3(1),  Τσίγκας Γ. 4, Καλυβιαννάκης Χ. 25(2), Ρουμάντζης Ι.

(A1) SAILING EXPERIENCE - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 45-50
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδακη.
Δεκάλεπτα:15-10, 12-13, 00-13, 18-14.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης Ι. , Κανακάκης): Γαβαλάκης Ι., Φοβάκης Ι. 7(2), Ουρανός Κ., Καρπουζάκης Μ. 19(2) , Παυλιδάκης Μ. 6, Τσαγκαρούλης Μ.11(1), Κορωνακης Ε. 7(1).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Βλάσσης Κ., Μακροδημητρη Ε.): Σαρρής Μ. 4, Λίτινας Δ., Μυλωνάς Η., Καρακεσισογλου Β. 12, Ψαρουδάκης Σ., Αντωνιάδης Κ., Καρπούζης Ε. 11(1), Χρήστου, Αντωνίου , Αναγνωστάκης Κ. 2, Βλάσσης Κ., Πανερης Γ. 8, Κόης Ι. 13.

(A1) KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS - BEST CAR IKE 85-58
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα:23-16, 24-12, 26-08, 12-22.
KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS (Καίσαρης Θ.): Πολυδωροπουλος Κ. 10(1), Λεωνιδάκης Χ. 12(2), Καίσαρης Θ. 20(3), Μαμαλάκης Σ. 10(2), Μίχας , Κυδωνάκης Σ. 13(1), Λεβάκης Μ. 9(1), Λιονάκης Μ.11.
BEST CAR IKE (Σταυρουλάκης Α.): Κλάδος Κ. 11(3), Χριστουλακης Χ. 6(1), Ρακιντζής 6(2), Χατζηδάκης Ν. 24(1) , Κανταρτζής Κ. , Παπαδάκης Α. 8(1), Τσιλεδάκης Λ.3(1).

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου 2020
(A2) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ 61-35
Διαιτητές:Καθαράκης, Σταμάτης.
Δεκάλεπτα: 07-11, 13-08, 22-11, 10-11
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος Ε.): Θεοδοσόπουλος Ε. 5(1), Μαρίνος Ι. 8(1), Φραγκιαδάκης Χ., Γρηγοράκης Φ. 2, Μπαραδάκης Β. 8, Γαβράς Σ. 17(2), Γαβράς Ν. 12(4).
THINK VILLA (Καζίλας Δ.): Παπαδάκης Μ. 6, Πολιουδάκης Σ. 7(1), Καζίλας Δ. 7(1), Πηγουνάκης Φ. 9(1), Δαγαράκης Ε. 2, Κουδουναράκης Λ. 10.

ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ.-ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 61-55
Διαιτητές:Καθαράκης, Σταμάτης.
Δεκάλεπτα: 11-08, 17-04, 25-11, 08-12.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας Ι.): Δημητριάδης Α. 6(2), Δουζίνας Γ. 9(1), Ερηνάκης Ι. 22(4), Γαλερός Σ. 2, Δούβρος Ν. 6, Καραογλάνης Χ. 1, Σταυρουλάκης Π. 5(1), Τρουλινός Ν. 7(1), Γαμβρέλας Γ. 2, Καλλιτσουνάκης Κ. 
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Κονταξάκης Ν.): Σταματόπουλος Β. 3, Σωμαθιανός Ε. 15, Ηλιάκης Ε. 11(1), Μπαγιαρτάκης Γ. 2, Αλεφαντινός Γ. 2, Κονταξάκης Ν. 2.

MACRON STORE - KLADOS TOURS παρ.63-56, καν. 50-50
Διαιτητές: Μπουζουνιεράκης, Τεπερίδης.
Δεκάλεπτα: 08-13, 09-13, 19-11, 14-13, 13-06.
MACRON STORE (Καρατζέτζος Κ.-Παπαδάκης Α.): Δοξαστάκης Ε., Καρατζέτζος Γ. 16(1), Νικολάου Α. 10, Πριναράκης Φ. 12, Κόνιας Ε. 4, Κάβουρας Γ. 14(2), Τσαφαράκης Μ., Καρατζέτζος Κ. 17(3).
KLADOS TOURS (Κλάδος Π.): Περδίκης Β. 6, Πίτερης Ι. 13, Κλάδος Ι. 13(1), Jovanovic B., Χρυσικός Δ. 24(3).
(Α1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - ΓΙΑΤΡΟΙ 55-57
Διαιτητές: Μπουζουνιερακης, Τεπεριδης.
Δεκάλεπτα:14-11, 08-09, 12-19, 21-18.
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης Ν. , Βασιλάκης Β.): Κιουρτσιδάκης Ν. 2, Σταυρουλάκης Α. 7(1), Νύκταρης Κ. 15(1), Κωνσταντινίδης Π., Νταλιάνης Α. 4, Παρασύρης Κ  3(1), Πατέρας Ν. 13(3),  Μπιρλιράκης Κ. 11.
ΓΙΑΤΡΟΙ (Κανδυλάκης Ι.): Ζαχαράκης Α., Αργυρίου Ν. , Καληδονάκης Ν., Νταουντάκης Ε. 14, Μπούτσιας Σ. 14, Γιακουμάκης , Κοντουδάκης Ε. 10, Οικονομάκης, Παρασκακης Ε. 2, Πολιτακης Ν.14, Γούδας Β. 3.
(Α1) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΉ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΉΜΙΟ 71-59
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Λελεδάκη Σ.
ΔΕΚΆΛΕΠΤΑ:22-14, 12-09, 19-15, 18-21.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περράκης Ε.): Βαβουράκης Τ. 19, Κεφαλογιάννης Ε. 8, Μελαδάκης Σ. 5(1), Καραδάκης Ν. 13(1), Σεγρεδάκης Ν. 5(1), Περράκης Ε. 11(2), Κυριακάκης Κ. 10.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης Χ.): Χαιρέτης Γ. 4, Σακελλαρίδης Δ., Γερουκάκης , Τρανταλίδης Χ. 3(1), Τζενεβρακης Γ. 5, Χομπης Γ. Θωμαδάκης Η. 8(1), Μιχαλάκης Η.23(3), Μαθηνός Π.16(2).

(Α1) OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ - HAAGEN DAZS BC 69-44
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Νικολιδακη Θ.
Δεκάλεπτα:16-06, 10-10, 27-12, 16-16.
OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ (Παπαδάκης Μ.): Οικονομίδης Γ. 4, Κούμουλος Γ. 9(3), Ορφανουδάκης Γ. 2, Παπαδάκης Μ. 2, Παπαδογιαννάκης Γ. 12(1), Συντιχάκης Μ. 5(1), Καφφετζάκης Δ. 13(3), Χρυσουλάκης Α. 10(1) Φωτάκης Ι. 3, Ζουμπεράκης Κ. 9.
HAAGEN DAZS (Καλαϊτζάκης Μ.): Πλεμμένος Θ 3(1), Ξενίδης Γ. 2, Χατζηδάκης Μ. 8(2), Βασιλείου Ε. 3(1), Θερμιώτης Ι. 17, Μπονατάκης , Σπιτάς Β. 9, Καλογεράκης Γ., Μπονατάκης Γ. 2.

(Α1) BILLIA'S - ΕΛΕΎΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΊΕΣ 57-52
Διαιτητές: Νικολιδακη Θ., Λελεδάκη Σ.
ΔΕΚΆΛΕΠΤΑ:17-11, 11-17, 15-13, 14-11.
BILLIA'S (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 3(1), Σταθακης Π., Σερσέμης Δ. 2, Παπαδάκης Θ. 23(1), Τσιχλής 13(3), Αντουράκης Μ.11(3), Σαβοργιαννάκης Β. 5(1), Παναγιωτάκης Μ.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπαζόγλου Α.): Μοσχάκης Κ. 3, Κατσαβίδης Α. 15(1), Γιαννούλης Δ. 8(2),  Αλυγιζάκης Ε. 3, Κατσαντώνης Ι. 8, Βασιλόπουλος Π  2, Τσιμπισκάκης Ν. 9, Δρουδάκης Γ. 4.

Τρίτη, 4 Φεβρουαρίου 2020

Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-202

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου 2020
14:30 (A2) NRG RETHYMNO BC - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
16:00 (A2) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ
17:45 (A2) PLATANOS TOURS - ΧΟΡΕΥΤΕΣ
19:30 (A1) SAILING EXPERIENCE - ΦΟΙΤΗΤΕΣ
21:15 (A1) KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS - BEST CAR IKE

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου 2020
10:00 (A2) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ
11:30 (A2) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - THINK VILLA
13:15 (A2) MACRON STORE - KLADOS TOURS
15:00 (A1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - ΓΙΑΤΡΟΙ
16:45 (A1) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
18:30 (A1) OCEAN BC / ΣΠΗΛΙ - HAAGEN DAZS BC
20:15 (A1) BILLIA'S - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

Δευτέρα, 3 Φεβρουαρίου 2020

Ανακοίνωση από την Επιτροπή ποινών του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020, 3/2/2020

     Η Επιτροπή ποινών του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης   Ρεθύμνου 2019-20 στη συνεδρίαση του στις 3/2/2020, αφού έλαβε υπόψη του  το Φ.Α. και τις αναφορές  των  ορισμένων διαιτητών για τον αγώνα (A3) ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES- L'ETOILE DU SUD  (Σάββατο 11 Ιανουαρίου 2020), αποφάσισε ομόφωνα την ποινή αποκλεισμού  μια (1) αγωνιστικής στον αθλητή , ΜΑΣΑΟΥΤΗΣ Ε. (ΓΕΡΑΝΙ.BC)  σύμφωνα με το άρθρο 4ο  των κανονισμών του . Ε Π.Κ.Π.Κ.2019-20 ( ΕΙΔΙΚΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ-ΕΣΑΚΕ 2019-20.)

Επιτροπή ποινών
ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΑΚΗΣ
ΔΟΥΒΡΟΣ

Σάββατο, 1 Φεβρουαρίου 2020

Αποτελέσματα 7ης Αγωνιστικής Α1 και Α3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου 2020
(A3) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 61-53
Διαιτητές: Καθαράκης, Σταματάκης.
Δεκάλεπτα: 11-07, 17-07, 16-16, 17-23.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατζουλάκης, Ουρανός): Λαμπρινός Σ. 1, Νικολάου Γ. 10(1), Λαγουδάκης Γ. 4(1),  Πατατας Γ., Συμεωνίδης Κ., Δασκαλάκης Μ. 22, Μαθιουδάκης Σ. 22, Καλησπεράκης Σ. 2.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 (Προβιάς, Βλάσσης): Δράκος Σ. 10, Σταματάκης Ε. 3(1),  Ματθαιουδάκης Λ. 17(3), Σταθόπουλος Θ. 2,  Καριώτης Σ. 10, Ροκάι Β. 11(1).
L'ETOILE DU SUD 2019-2020
(A3) ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES- L'ETOILE DU SUD 57-66
Διαιτητές: Σταματάκης, Λελεδάκης.
Δεκάλεπτα: 04-10, 16-11, 21-26, 16-19.
ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES (Νταλιάνης): Μπλεμένος Ι., Λαζαράνης 19, Τρύφων Γ. 2, Παναγιουλάκης Σ., Νικολακάκης Γ. 10(1), Φασουλάκης Λ. 10, Φουντουλάκης Β. 2, Μασαούτης Ε. 14(2).
L'ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.):  Παπιομύτογλου Ζ., Παυλιδάκης Γ. 14, Καθαράκης Β. 36(6), Ζουρμπάκης Σ. 2, Καλοείδας Α. 8,  Παπαδάκης Ν., Σαχινίδης Σ., Γαλλιός Ι. 6(1).
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 2019-2020
(A3) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 49-66
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λελεδάκης.
Δεκάλεπτα: 10-24, 17-14, 10-16, 12-12.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 3, Κριτσωταλάκης Κ. 1, Παυλίδης Σ. 3, Σταματάκης 10(2), Ξενάκης Δ. 14, Νιωτάκης Α. 2, Βεργίτσης Γ. 6(2), Ασβεστας Κ., Ψαθάκης Μ. 10.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός Β.): Λιάκος Ν. 8, Σταθόπουλος Κ. 21(2), Παλτατσίδης Σ., Μασκας Θ. 3(1), Παπαντριανταφύλλου Γ. 4, Διαμαντης Π., Ξενιτόπουλος Σ.,  Λεβεντάκης Χ. 6, Ζερβουδάκης Π. 8, Νικολιδάκης Β. 8, Τατσογιαννος Θ, 6, Καβρουλάκης Β. 2.

(A1) HAAGEN DAZS BC - BILLIA'S  40-45

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 16-09, 02-10, 09-20, 13-06.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης Α. Καλαϊτζάκης Μ.): Κουγιουμτζής Γ. , Πλεμμένος Θ. 9(2), Ξενίδης Γ. 2, Χατζηδάκης Μ. 7(1), Θερμιώτης Ι. 12, Μπονατάκης , Σπιτάς Β. 7, Γκογκίτσας Χ. 3(1), Καλογεράκης Γ.
BILLIA'S (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 1, Ξανθόπουλος Α., Σερσέμης, Παπαδάκης Θ. 8(1), Τσιχλής Ε. 9(1), Αντουράκης Μ. 19(3), Σαβοργιαννάκης Β. 6, Παναγιωτάκης Μ. 2.

(A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - SAILING EXPERIENCE 56-50

Διαιτητές: Νικολιδάκη, Σταγάκη.
Δεκάλεπτα: 14-17, 14-16, 16-05, 12-12.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπαζόγλου Α.): Μοσχάκης Κ. 1, Κατσαβίδης Α. 14(1), Γιαννούλης Δ. 1,  Αλυγιζάκης Ε. 12, Λιτινας Α.3(1), Κατσαντώνης Ι. 9, Βασιλόπουλος Π., Τσιμπισκάκης Ν.9(2), Δρουδάκης Γ. 4, Ανεζάκης 3(1).
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης Ι.): Τσαχάκης Ι. 3(1), Φοβάκης Ι. 4, Ουρανός Κ., Καρπουζάκης Μ. 13(2), Παυλιδάκης Μ. 2, Τσαγκαρούλης Μ. 10, Παπαδάκης Γ. 3, Κορωνακης Ε. 15(1).

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου 2020

(A3) ΓΙΑΤΡΟΙ Α3 - ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ 43-48
Διαιτητές: Σταμάτης, Σταγάκη.
Δεκάλεπτα: 16-13, 08 -09, 08-09, 11-17.
ΓΙΑΤΡΟΙ Α3 (Ανδρονικίδης): Παπαδόπουλος Ν. 10, Βλαχοπάνος Γ. 15(4), Ανδρονικίδης Α., Καθαράκης Φ. 2, Μουχασίρης Γ. 2, Δελλής Λ. 7(2), Κριθαράκης Β. 5,
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ (Σεγρεδάκης): Λιοδάκης Ν. 5, Καλλιτσουνας Γ. 18 (1), Κορομπίλης Χ. , Χρηστοφορίδης Σ. 6, Αλεξανδράκης Π. 10(2), Βουρβαχάκης Α. 6(1), Δαϊρατζής Γ. , Αγγελάκης Γ. 12.

(A3) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ACE PARKING 42-53

Διαιτητές: Σταμάτης, Σταγάκη. 
Δεκάλεπτα: 11-17, 05-08, 14-14, 12-14.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης Α. 17(3), Παπαδογιάννης Β. 2, Γιακουμάκης Ε. 5, Καπετανάκης Ι. 6(2), Κακλαμάνος Ι. 10, Φουντιδάκης Ι. , Σκούφογλου Γ. 2,
ACE PARKING (Σαμσών): Τσίκινας Λ. 4, Χαροκοπάκης Σ. 4, Παναγιωτόπουλος Μ. 16, Πατητάρας Α. , Στάρρας Γ. 16, Κουνδουράκης Γ. 2, Βελονάκης Γ. 11(1).

(A3) OLYMPIC/BONOBO - BUENO HOTEL 58-39

Διαιτητές: Σταμάτης, Σταγάκη.
Δεκάλεπτα: 05-06, 21-12, 17-05, 14-17.
OLYMPIC/BONOBO(Φοβάκης): Δούκας Ι.10(2), Χαζιράκης Ν. 3, Uglava G. 6, Prodanovic M. 12(2), Αποστολάκης Ν. 13(1), Βροντάκης Π. , Κατσαντώνης Ι. 14.
BUENO HOTEL (Σταγκουράκης): Ανδρεαδάκης Σ. 7(1), Κοπανάκης Μ. 8, Σταγκουράκης Δ. 18(1), Σταυρουλιδάκης Γ. 4, Δαφέρμος Μ. 2.
(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ  78-69
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα:20-13, 18-21, 21-20, 19-15.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς Ν., Μακροδημητρη Ε.): Σαρρής Μ., Καρακεσισογλου Β. 16(1), Ψαρουδάκης Σ. 5(1), Μυλωνάς Η. 2, Αντωνιάδης Κ., Καρπουζάκης Ε. 11, Χρήστου, Αντωνίου 3(1), Βλάσσης Κ. 3, Πανερης Γ. 11, Αναγνωστάκης Κ. 13(2),  Κόης Ι. 14.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ(Περράκης Ε.): Βαβουράκης Ι. 17(1), Κεφαλογιάννης Ε. 7, Μελαδάκης Σ. , Καραδάκης Ν. 16(1), Σεγρεδάκης Ν.24(3), Περράκης Ε. 7, Κυριακάκης Κ. 8.
 
(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 60-103
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα:12-25, 11-29, 15-21, 22-28.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης Χ., Μακροδημητρη Ε.): Χαιρέτης Γ. 6, Σακελλαρίδης Δ. 2, Τρανταλίδης Χ. 12(4), Χόμπης Γ., Μιχαλάκης Η. 7(1), Θωμαδάκης Η. 8, Μαθηνός Π. 25(1).
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης Ν.): Σταυρουλάκης Α. 5(1), Μαραυγάκης Χ. 29(2), Νύκταρης Κ. 27(5), Πιρπινάκης Ν. 25(4), Παρασύρης Κ., Πατέρας Ν.17(4).
(A1) ΓΙΑΤΡΟΙ - KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS  60-70
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα: 10-21, 18-19, 18-12, 14-18.
ΓΙΑΤΡΟΙ ( Κανδυλάκης Ι.): Ζαχαράκης Α., Τζανάκης Ι. 10, Αργυρίου Ν. 2, Νταουντάκης Ε. 19, Μπούτσιας Σ. 9, Πολιτάκης Ν. 9, Κοντουδάκης Ε. 4,  Οικονομάκης Ι. 3, Καλυδονάκης Ν., Παρασχάκης Σ.
ΚΟΥΜΟΙ BC MARMAL MAMALAKIS (Μίχας Κ.): Πόυδορόπουλος Κ. 5(1), Καίσαρης Θ. 12, Μίχας Κ. 11, Κυδωνάκης Σ. 3(1), Λεβάκης Μ. 11(3), Μαμαλάκης Σ. 2, Λεωνιδάκης 4(1), Λιονάκης Μ. 22.

(A1) BEST CAR IKE - OCEAN BC / ΣΠΗΛΙ 37-74
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 03-17, 11-21, 13-16, 10-20.
BEST CAR IKE (Σταυρουλάκης Α.): Τσιλεδάκης  Λ. 2, Χριστουλάκης Χ. 6(2), Κλάδος Κ. 9(2), Χατζηδάκης Ν. 18(1), Κανταρτζής Κ.
OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ (Παπαδογιαννάκης Γ.): Παπαδογιαννάκης Γ. 13(1), Οικονομίδης Γ.6, Κούμουλος 13(2), Ορφανουδάκης Γ. 8, Παπαδάκης Μ. 6(2), Χρυσουλάκης 2, Συντιχάκης Μ. 7(1), Καφφετζάκης Δ. 3(1), Φωτάκης Γ. 5 , Ζουμπεράκης Κ. 9.