Σάββατο, 31 Μαρτίου 2012

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ - Αποτελέσματα

Σαββάτο 31/3/2012
(ΘΕΣΕΙΣ 9-12)  Ελεύθεροι Επαγγελματίες - Ιατροί  77 -61
Δεκάλεπτα:22-16, 34-34, 54-43, 77-61
Διαιτητές: Νοβάκος, Θεοδωρουλάκης
ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μοσχάκης 9, Μαμαλάκης , Θυμιατζής 6(2), Θεοδοσόπουλος 3 (1), Δρουδάκης 9, Μαραβελάκης 4, Αραμπατζόγλου 4, Αλυγιζάκης 25, Συργιανόγλου 13 (4), Σαμωνάκης 4.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Σταθόπουλος 20(2), Λαδακης 18(2),Σιβαρόπουλος 5(1), Παρασκάκης 14,Λίτινας 2, Μελεσσανάης 2.


(ΘΕΣΕΙΣ 13-16)  BEST MAGAZINE - Έμποροι (62-62) παράταση 72-69
Δεκάλεπτα:11-9, 22-32, 43-44, 62-62, παρ.72-69
Διαιτητές: Νοβάκος, Θεοδωρουλάκης
BESTMAGAZINE (Κουνδουράκης): Ηλιάκης 4, Κουνδουράκης 9 (1), Σταγκουράκης 8, Λαδάκης 21, Κιουρτσιδάκης 2,Σαλβαράκης, Σπινθουράκης 28(5).
EΜΠΟΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Καλογεράκης 10 , Βουγιουκαλάκης 13 , Σιβαρόπουλος, Δούβρος, Τσίχλης 18(1), Βασιλάκης 5, Μουλίτσας  13(2), Τρουλινός 10.


(ΘΕΣΕΙΣ 5-8)  Πανεπιστήμιο - Φοιτητές 48 - 52
Δεκάλεπτα: 8-8, 19-20, 34-28, 48-52
Διαιτητές: Νοβάκος, Θεοδωρουλάκης
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Χαιρέτης , Χατζημαρκάκης 7(1), Τζενεβράκης 6, Σφακιανάκης, Τρανταλίδης 5(1), Βιδιδάκης 1, Μάνεσης 2, Βότζης 7(1), Μαμαλάκης 2, Κοραχάης, Μελισσουργάκης 12, Ροδινός 6(1).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Φραγκιδάκης 12(1), Φρατζεσκάκης, Καββαδίας 14(1), Γιαννάκης 4, Καρακεσίσογλου 7, Δαββέτας, Γαρεφαλάκης 8, Γεωργίου 4, Κόης 3.
 Εκπαιδευτικοί/ Ιδ. Υπάλληλοι




(ΘΕΣΕΙΣ 1-4)  Επιχειρηματίες - Εκπαιδευτικοί/ Ιδ. Υπάλληλοι 76 - 58
Δεκάλεπτα: 15-10, 30-23, 44-35, 76-58
Διαιτητές: Νοβάκος, Θεοδωρουλάκης.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Χριστουλάκης): Κουγιουμτζής 9, Παλαφούτης Ι., Κατσαντώνης 3, Βασιλάκης 13(3), Λαμπαρδάκης 23(5), Παλαφούτης Ε. 5(1), Καθαράκης 5(1), Σταρράς 2, Χριστουλάκης 1, Κιαγιαδάκης 15.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ(Σαββοργινάκης Β): Σαββοργινάκης Μ.9(3), Παναγιωτάκης 2, Πετρακάκης 3(1), Μαθιουδάκης, Παπαδάκης 22(2), Σαββοργινάκης Β.11, Τζιμπραγός 4(1), Πατέρας 7(1).

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Κυριακή 1/42012
(ΘΕΣΕΙΣ 13-16)  GARDEN ART - Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ  52-41
Δεκάλεπτα: 17-8, 32-17, 41-29, 52-41
Διαιτητές: Νοβάκος, Λαδάκης
GARDEN ART (Δημητριάδης): Δημητριάδης 11 (1), Μαράκης 7, Δημητράκης 2, Βουτσαδάκης 9, Φραγκιαδάκης 4, Γαλεράκης 1, Ζαχαρόπουλος 18.
Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Στεφανάκης Σ.): Νησωτάκης 3 (1), Κουκουμπεδάκης 1, Στεφανάκης, Κλειδής, Κιαγιάς 7 (1), Mαλλιαρός. Παπαδομιχελάκης, Ραπτάκης 4, Γιαλητσιάνου 18 (4), Ζολώτας 8.

(ΘΕΣΕΙΣ 9-12)  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – CRETA FARMS  38-44
Δεκάλεπτα: 6-12, 17-20, 23-31, 38-44
Διαιτητές: Νοβάκος, Λαδάκης
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Κιοσσές, Καλυβιανάκη, Πρίτσκας 4, Παλτατσίδης 7 (1), Νικολιδάκης 15 (1), Κυριακίδης, Ξαφόπουλος 4, Δαμιανός, Τασιούλης 4, Βασιλόπουλος, Θεοδωράκης 4.
CRETA FARMS (Οικονόμου): Σταυρουλάκης-Παττακός 6, Οικονόμου, Σταυρουλάκης N. 6, Κανάκης 4, Μπραζιώτης 5 (1), Γιαννουλάκης, Ανυφαντάκης 15 (3), Ζαφειρόπουλος 8 (2).
 ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ




(ΘΕΣΕΙΣ 1-4)  ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ - HAAGEN DAZS  55-67
Δεκάλεπτα: 17-14, 30-28, 42-49, 55-67
Διαιτητές: Θεοδωρουλάκης, Νοβάκος
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ (Καλοκύρης): Βιολάκης, Δαμανάκης Κ., Χαροκόπος-Χριστόπουλος 2, Κιτανόβσκι 3 (1), Καλοκύρης, Παρθενιώτης 7, Ξανθόπουλος 10 (1), Φραγκιουδάκης, Παπαμιχελάκης 4, Πατέντας 7, Κωνσταντινίδης, Κανλής 22 (1).
HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Καραμιχάλης, Ξενίδης, Βενιανάκης, Καλαϊτζάκης 22 (1), Βασιλείου, Πολιτάκης, Μπονατάκης 9 (2), Σπανόπουλος, Γκογκίτσας 19, Θερμιώτης 14, Πηγουνάκης 3.



(ΘΕΣΕΙΣ 5-8)  ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ - ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  72-53
Δεκάλεπτα: 16-18, 37-28, 53-41, 72-53
Διαιτητές: Θεοδωρουλάκης, Νοβάκος
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ (Αντουράκης): Γκάτζιας 11 (1), Πιοτογιαννάκης 9 (1), Μίχας 16 (1), Κατσανεβάκης 14, Μιχαλάκης, Δουλγεράκης 4, Χατζηδάκης 5, Ζουμπεράκης 13.
ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Κανακάκης): Βασιλάκης Γ., Τζανακάκης, Ηλιάκης, Κανακάκης 9, Βασιλάκης Ζ., Καλογεράκης 5, Μαυρομιχελάκης 13 
(3), Θεοδωσουλάκης, Παπαδογιαννάκης 3, Καραζούπης 13 (3), Ιερωνυμάκης 10, Αποστολάκης.

Πέμπτη, 29 Μαρτίου 2012

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ - Πρόγραμμα Αγώνων

Σαββάτο 31/3/2012
14:45   Ελεύθεροι Επαγγελματίες - Ιατροί (ΘΕΣΕΙΣ 9-12)
16:30   BEST MAGAZINE - Έμποροι (ΘΕΣΕΙΣ 13-16)
18:00   Πανεπιστήμιο - Φοιτητές (ΘΕΣΕΙΣ 5-8)
19:45   Επιχειρηματίες - Εκπαιδευτικοί/ Ιδ. Υπάλληλοι (ΘΕΣΕΙΣ 1-4)

Κυριακή 1/42012

13:30   GARDEN ART - Α.Δ Ρεθύμνου (ΘΕΣΕΙΣ 13-16)
15:00   Πρωτοβάθμια - CretaFarms (ΘΕΣΕΙΣ 9-12)
16:45   Υπουργείο Εσωτερικών - Haagen Dazs (ΘΕΣΕΙΣ 1-4)
18:30   Κατασκευαστές - Δήμ.Αγ.Βασιλείου (ΘΕΣΕΙΣ 5-8)

Δευτέρα 2/4/2012
19:00   Ιδιωτικοί Υπάλληλοι - Metropolis (ΘΕΣΕΙΣ 17-18)

* Συνάντηση όλων των αρχηγών των ομάδων την Δευτέρα 2/4 και ώρα 17.00 στου Γάλλου για ορισμούς των τελικών αγώνων κατάταξης αλλά και προτάσεις για τον Μεγάλο Τελικό στις 8/4...

Σάββατο, 24 Μαρτίου 2012

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ - Αποτελέσματα Αγώνων

Σαββάτο 24/3/2012
(ΘΕΣΕΙΣ 9-16)  BEST MAGAZINE - Πρωτοβάθμια 52 - 65
Δεκάλεπτα:17-19, 23-36, 37-58, 52-65
Διαιτητές: Νοβάκος, Θεοδωρουλάκης
BESTMAGAZINE (Kουρτιδάκης): Κουνδουράκης 17 (1τρ), Σταγκουράκης 6, Λαδάκης 19(1τρ), Κιουρτσιδάκης 3(1)  ,Φιτσανάκης 7(1) .
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ (Δαμιανος) : Πριτσίκας 8, Παλτατσίδης 12(2), Νικολιδάκης 15(5), Κιοσσές 8, Κυριακίδης 3(1), Ξαφόπουλος, Δαμιανός 2, Τασιούλης 7 ,Βασιλόπουλος 4, Θεοδωράκης 6.

(ΘΕΣΕΙΣ 9-16)  GARDEN ART - Ελεύθεροι Επαγγελματίες 51 - 55
Δεκάλεπτα:21-18, 33-23, 44-43, 51-55
Διαιτητές: Νοβάκος, Θεοδωρουλάκης
GARDEN ART (Δημητριάδης): Δημητριάδης 10, Μαράκης 9, Βουτσαδάκης 8, Φραγκιαδάκης 5(1), Γαλεράκης 3, Ζαχαρόπουλος 16.
ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μοσχάκης 5, Μαμαλάκης , Θυμιατζής, Θεοδοσόπουλος 5 (1), Αλεπίδης, Δρουδάκης 10, Μαραβελάκης 1, Αραμπατζόγλου 4, Αλυγιζάκης 19(1), Συργιανόγλου 9 (3), Σαμωνάκης 2.

(ΘΕΣΕΙΣ 9-16)   CretaFarms - Έμποροι 48-46
Δεκάλεπτα: 13-16, 30-30, 41-40, 48-46
Διαιτητές: Νοβάκος, Θεοδωρουλάκης
CRETA FARMS (Οικονόμου): Σταυρουλάκης-Παττακός 16, Οικονόμου, Σταυρουλάκης 5 (1), Κανάκης 8 , Μπραζιώτης 6, Γιαννουλάκης  3 (1), Ανυφαντάκης  2, Ζαφειρόπουλος 8 (2).
EΜΠΟΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Αγγελάκης - , Βουγιουκαλάκης 12 , Σιβαρόπουλος  -,Δούβρος 5, Τσίχλης 20, Βασιλάκης 1, Μουλίτσας  8 (1).

Κυριακή 25/3/2012
 
(ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  Επιχειρηματίες - Πανεπιστήμιο   75 - 56
Δεκάλεπτα: 17-8, 31-30, 62-42, 75-56
Διαιτητές: Λαδάκης, Σταμούλης
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Πλεμμένος): Κουγιουμτζής 5(1), Παλαφούτης Ι., Κατσαντώνης 10, Βασιλάκης 15(2), Λαμπαρδάκης 22, Παλαφούτης Ε., Καθαράκης 13, Σταρράς 10(2), Χριστουλάκης
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Χαιρέτης 8, Χατζημαρκάκης 8(2), Τζενεβράκης 10, Σφακιανάκης, Μάνεσης, Βότζης 13(1), Κοραχάης, Ροδινός 8, Βιδιαδάκη 7(1).
Haagen Dazs  
 
(ΘΕΣΕΙΣ 1-8) Δήμος Αγίου Βασιλείου - Haagen Dazs 43 - 83
Δεκάλεπτα: 13-22, 27-48, 35-66, 43-83
Διαιτητές: Λαδάκης, Σταμούλης
ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Παπαδάκης Χ-Κανακάκης): Βασιλάκης Γ. 2, Τζανακάκης, Ηλιάκης, Κανακάκης 6, Παπαδάκης Χ. 9 (1), Καλογεράκης 3(1), Θεοδοσουλάκης 2, Παπαδογιαννάκης 4, Καραζούπης 13 (2), Ιερωνυμάκης 1, Αποστολάκης 3(1).
HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Σπανόπουλος 6, Ξενίδης, Βενιανάκης, Κυριακόπουλος, Καλαϊτζάκης 19(3), Βασιλείου 4,Πολιτάκης 8, Μπονατάκης 6, Καραμιχάλης, Γκογκίτσας 14 (3), Θερμιώτης 14, Πηγουνάκης 12 (2).

Δευτέρα 26/3/2012
(ΘΕΣΕΙΣ 9-16)   Ιατροί - Α.Δ Ρεθύμνου  74 - 48
Δεκάλεπτα: 18-8, 37-16, 54-31, 74-48
Διαιτητές: Θεοδωρουλάκης, Σταμούλης
ΙΑΤΡΟΙ : Σταθόπουλος 17,Λαδακης 29(2),Σιβαρόπουλος 6,Παρασκάκης 13,Λίτινας 9(1)
Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ : Νησωτάκης 5(1), Κουκουμπεδάκης 6, Κιαγιάς8, Πετειναράκης, Ραπτάκης 11, Κλειδής 8, Γαλητσιάνου 8, Παπαδομιχελάκης 2, Ζολώτας.

Τετάρτη 28/3/2012
(ΘΕΣΕΙΣ 1-8)
Φοιτητές - Εκπαιδευτικοί/Ιδ.Υπάλληλοι  49 - 64
Διαιτητές:Σταμουλής,Λαδάκης
Δεκάλεπτα:9-11,18-24,32-45,49-64
Φοιτητές(Προβιάς): Φραγκιαδάκης 4, Φρατζεσκάκης, Καββαρίας 13(3), Καρακεσίσογλου, Γιαννάκης, Δαββέτας 11(1), Γαρεφαλλάκης 4, Λαγός 12(2), Γεωργίου, Κόης 5
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ(Σαββοργινάκης Β): Σαββοργινάκης Μ.3(1), Παναγιωτάκης 4, Πετρακάκης 5(1), Μαθιουδάκης, Παπαδάκης 20(1), Σαββοργινάκης Β.6, Τζιμπραγός 17(3), Πατέρας 9(1).



Πέμπτη 29/3/2012
(ΘΕΣΕΙΣ 1-8)  Υπουργείο Εσωτερικών - Κατασκευαστές 47 - 45
 Δεκάλεπτα: 10-9, 25-25, 35-35, 47-45
Διαιτητές: Νοβάκος, Θεοδωρουλάκης
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ (Καλοκύρης): Βιολάκης 3, Δαμανάκης Κ. 8 (2), Χαροκόπος-Χριστόπουλος, Κιτανόβσκι 6, Καλοκύρης, Παρθενιώτης 4, Ξανθόπουλος, Φραγκιουδάκης, Παπαμιχελάκης 2, Πατέντας 12, Κωνσταντινίδης, Κανλής 12.
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ (Αντουράκης): Καπαρός, Γκάτζιας 7, Πιοτογιαννάκης 1, Μίχας, Κατσανεβάκης 13, Κεφαλογιάννης 1, Μιχαλάκης, Δουλγεράκης, Χατζηδάκης 2, Φεσσάς 1, Ζουμπεράκης 20.

Τετάρτη, 21 Μαρτίου 2012

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ - Πρόγραμμα Αγώνων

Σαββάτο 24/3/2012
16:15   BEST MAGAZINE - Πρωτοβάθμια (ΘΕΣΕΙΣ 9-16)
18:00   GARDEN ART - Ελεύθεροι Επαγγελματίες (ΘΕΣΕΙΣ 9-16)
19:45   CretaFarms - Έμποροι (ΘΕΣΕΙΣ 9-16)

Κυριακή 25/3/2012
16:15   Επιχειρηματίες - Πανεπιστήμιο (ΘΕΣΕΙΣ 1-8)
18:00   Δήμος Αγίου Βασιλείου - Haagen Dazs (ΘΕΣΕΙΣ 1-8) 

Δευτέρα 26/3/2012
19:00   Α.Δ Ρεθύμνου - Ιατροί (ΘΕΣΕΙΣ 9-16)

Τετάρτη 28/3/2012
20:00   Φοιτητές - Εκπαιδευτικοί/Ιδ.Υπάλληλοι (ΘΕΣΕΙΣ 1-8)

Πέμπτη 29/3/2012
20:00   Υπουργείο Εσωτερικών - Κατασκευαστές (ΘΕΣΕΙΣ 1-8)

Σάββατο, 17 Μαρτίου 2012

Αποτελέσματα Τελικής Φάσης 1-16

Σαββάτο 17/3/2012
 
 
 
ΙΑΤΡΟΙ  -  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  56-103
Δεκάλεπτα: 5-22, 14-56,34-82,56-103
Διαιτητές:  Θεοδωρουλάκης, Νοβάκος. 
ΙΑΤΡΟΙ: Σταθόπουλος 22(2τρ), Σιβαρόπουλος - ,Λαδάκης 6, Παρασχάκης 4, Λιτινας 11, Βολακάκης 13.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ: Σαββοργινάκης Μ 14(4τρ), Παναγιωτάκης 5, Πετρακάκης 12(4τρ), Μαθιουδάκης 10(2τρ), Παπαδάκης 19, Πατέρας 20(2τρ), Σαββοργινάκης Β - ,Τζιμπραγος 15..

(Photos by Nikos Kiourtsidakis)
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ - BESTMAGAZINE  96-46 
Δεκάλεπτα:18-12, 40-27, 71-35, 96-46 
Διαιτητές: Νοβάκος, Θεοδωρουλάκης
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ (Καλοκύρης): Πατέντας 12, Παρθενιώτης 17, Καλοκύρης  - , Δαμανάκης 9 (3τρ), Ξανθόπουλος 7, Κιτανόφσκι 10, Παπαμιχελάκης - , Φραγκιουδάκης 2, Κωνσταντινίδης - , Κανλής 39.
BESTMAGAZINE(Kουρτιδάκης): Κουνδουράκης 12 (1τρ), Σταγκουράκης 5, Σπινθουράκης 10, Λαδάκης 17(1τρ), Κιουρτσιδάκης - ,Φιτσανάκης - ,Σαλβαράκης 2.


Κυριακή 18/3/2012
ΕΜΠΟΡΟΙ – HAAGEN DAZS  48-87
Δεκάλεπτα: 6-26, 22-43, 39-72, 48-87
Διαιτητές: Λαδάκης, Σταμούλης
EΜΠΟΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Καλογεράκης 3, Αγγελάκης 13, Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Σιβαρόπουλος, Δούβρος 4, Τσίχλης 12 (3), Βασιλάκης 8, Βουγιουκαλάκης Ε., Μουλίτσας 6.
HAAGEN DAZS (Βασιλείου): Καραμιχάλης, Ξενίδης, Βενιανάκης 2, Καλαϊτζάκης 33 (6), Βασιλείου, Πολιτάκης, Μπονατάκης 7, Σπανόπουλος 11, Γκογκίτσας 14 (1), Θερμιώτης 13, Πηγουνάκης 7 (1).

ΦΟΙΤΗΤΕΣ – Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ  52-39
Δεκάλεπτα: 6-13, 22-20, 39-24, 52-39
Διαιτητές: Λαδάκης, Σταμούλης
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Φραγκιδάκης, Φρατζεσκάκης 2, Καββαδίας 2, Γιαννάκης 2, Καρακεσίσογλου 2, Δαββέτας 22 (2), Γαρεφαλάκης 2, Λαγός 16 (1), Γεωργίου, Κόης 4.
Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Στεφανάκης Σ.): Νησωτάκης, Κουκουμπεδάκης 7, Δασκαλάκης, Στεφανάκης, Κιαγιάς 10 (2), Καριανάκης, Πετειναράκης 2, Ραπτάκης 1, Κλειδής 2, Γιαλητσιάνου 10 (2), Παπαδομιχελάκης, Ζολώτας 7 (1).

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – GARDEN ART  77-28
Δεκάλεπτα: 14-8, 32-14, 53-23, 77-28
Διαιτητές: Νοβάκος, Θεοδωρουλάκης
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Πλεμμένος): Παλαφούτης Ι., Κατσαντώνης 13, Βασιλάκης 21, Λαμπαρδάκης 24, Παλαφούτης Ε. 9 (1), Καθαράκης 10.
GARDEN ART (Δημητριάδης): Δημητριάδης 4, Μαράκης 2, Δημητράκης 7 (1), Βουτσαδάκης, Φραγκιαδάκης 2, Γαλεράκης 7 (1), Ζαχαρόπουλος 6.
 
 
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  67-58
Δεκάλεπτα: 18-8, 33-20, 48-39, 67-58
Διαιτητές: Νοβάκος, Θεοδωρουλάκης
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Χαιρέτης, Χατζημαρκάκης 24 (5), Τζενεβράκης 18 (1), Σφακιανάκης, Τρανταλίδης 7 (2), Παπαδογιαννάκης, Μάνεσης 4, Βότζης 7, Μαμαλάκης, Κοραχάης, Μελισσουργάκης 3, Ροδινός 4.
ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μοσχάκης 13, Μαμαλάκης 2, Θυμιατζής, Θεοδοσόπουλος 3 (1), Αλεπίδης, Δρουδάκης 11, Μαραβελάκης 2, Αραμπατζόγλου 7 (1), Αλυγιζάκης 10, Συργιανόγλου 6 (2), Σαμωνάκης 4.

ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – CRETA FARMS  58-47 
Δεκάλεπτα: 13-10, 27-21, 41-34, 58-47
Διαιτητές: Νοβάκος, Θεοδωρουλάκης
ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Παπαδάκης Χ-Κανακάκης): Βασιλάκης Γ. 2, Τζανακάκης 2, Ηλιάκης, Κανακάκης 4, Παπαδάκης Χ. 6 (1), Καλογεράκης 2, Μαυρομιχελάκης, Θεοδοσουλάκης 14, Παπαδογιαννάκης, Καραζούπης 14 (2), Ιερωνυμάκης 14, Αποστολάκης.
CRETA FARMS (Οικονόμου): Σταυρουλάκης-Παττακός 18, Οικονόμου, Σταυρουλάκης 5, Παπαδάκης, Κανάκης 7, Μπραζιώτης 10 (1),
Γιαννουλάκης, Ανυφαντάκης 7 (1), Ζαφειρόπουλος.

Δευτέρα 19/3/2012
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ 37- 86
Δεκάλεπτα:12-16, 17-40 ,26-50 ,37-86
Διαιτητές: Νοβάκος, Θεοδωρουλάκης
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ (Δαμιανος) : Καλυβιανάκη, Πριτσίκας, Παλτατσίδης 4, Νικολιδάκης 10, Κιοσσές 2, Κυριακίδης 4, Ξαφόπουλος, Δαμιανός 4, Τασιούλης 4 ,Βασιλόπουλος 9, Θεοδωράκης.
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ(Αντουράκης) : Καπαρός 2, Γκάτσιας 12(1), Πιοτογιαννάκης 7, Μίχας 21(3), Κατσανεβάκης 19, Μιχαλάκης 7, Δουλγεράκης 2, Χατζηδάκης 2, Ζουμπεράκης 14.

Δευτέρα, 12 Μαρτίου 2012

Τελική Φάση - Πρόγραμμα Αγώνων (1-16)

Σαββάτο 17/3/2012
18:30   Ιατροί - Εκπαιδευτικο/Ιδ.Υπάλληλοι
20:00   Υπουργείο Εσωτερικών - BEST MAGAZINE

Κυριακή 18/3/2012
11:00   Έμποροι - Haagen Dazs
12:30   Φοιτητές - Α.Δ Ρεθύμνου
14:15   Επιχειρηματίες - GARDEN ART
16:00   Πανεπιστήμιο - Ελεύθεροι Επαγγελματίες
17:45   Δήμος Αγίου Βασιλείου - CretaFarms

Δευτέρα 19/3/2012
19:00   Πρωτοβάθμια - Κατασκευαστές

Αποτελέσματα Β' ΟΜΙΛΟΣ 2011-2012

 17ο ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
Β' ΟΜΙΛΟΣ 2011-2012

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΟΜΙΛΟΥ  

Ομάδες
Pl
W
L
PF
PA
+/-
Pts
1
Haagen Dazs
9
9
0
606
339
267
18
2
Εκπαιδευτικοί - Ιδ. Υπάλληλοι
9
8
1
663
390
273
17
3
Κατασκευαστές
9
7
2
578
372
206
16
4
Ελεύθεροι
Επαγγελματίες
9
6
3
529
470
59
15
5
CretaFarms
9
5
4
354
381
-27
14
6
Α.Δ Ρεθύμνου
9
4
5
315
414
-99
13
7
BEST MAGAZINE
9
3
6
400
468
-68
12
8
GARDEN ART
9
2
7
298
474
-176
11
9
Ασφαλώς *
9
1
8
136
408
-272
6
10
Πτυχιούχοι Φυσικής Αγωγής *
9
0
9
71
254
-183
2

 * Αποκλεισμός

Πρόγραμμα Αγωνιστικής Β' Ομίλου (2011-2012)

1η Αγωνιστική (περισσότερα εδώ)

3η Αγωνιστική (περισσότερα εδώ) 
4η Αγωνιστική (περισσότερα εδώ)
6η Αγωνιστική (περισσότερα εδώ)
7η Αγωνιστική (περισσότερα εδώ)
8η Αγωνιστική (περισσότερα εδώ)
9η Αγωνιστική (περισσότερα εδώ)